Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 579
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) Empty
MesajKonu: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 4:31 am Paylaş

Karakter Tanıtımı
Ekrem:23 yaşında.Dördüncü sınıfta.Kimya mühendisliğini okuyor.İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşıyor.Ayçin ve Cihan en yakın arkadaşları.Evinde elde etmiş olduğu iki mükemmel kokusu var.

Cenker:23 yaşında.Dördüncü sınıfta.Cerrahlık okuyor.Anne ve babası vefat edince kardeşi Sevil'le birlikte İzmir'den İstanbul'a geldiler.Kardeşiyle birlikte yaşıyor.Onun için hayatının anlamı kardeşi.

Cihan:23 yaşında.Dördüncü sınıfta.Hukuk okuyor.İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşıyor.Ekrem ve Ayçin en yakın arkadaşları.Zeynep'le güzel bir ilişkisi var.

Sevil:22 yaşında.Üçüncü sınıfta.Fizik öğretmenliği okuyor.Anne ve babası vefat edince abisi Cenker'le birlikte İzmir'den İstanbul'a geldiler.Abisiyle birlikte yaşıyor.Onun için hayatının anlamı abisi.

Ayçin:22 yaşında.Üçüncü sınıfta.Fizik öğretmenliği okuyor.İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşıyor.Ekrem ve Cihan en yakın arkadaşları.

Zeynep:22 yaşında.Üçüncü sınıfta.Tarih öğretmenliği okuyor.İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşıyor.Ayçin'le birbirlerini çok seviyorlar ama aralarında bir uyuşmazlık var.Cihan'la güzel bir ilişkisi var.

''Arkadaşlar bu üye isminde dün kardeşim ------LİSEDE BAŞLAYAN AŞKLAR------ adlı bir senaryoya başladı.Bu üye ismi bana ait ama kardeşimde senaryosunu benim kullanıcı ismimle yazıyor.Kısaca aynı üye altında senaryoları yazan kişiler ayrı.''
''Umarım beğenirsiniz,beğenilirse yarın akşam ilk bölümü koyacağım.Şimdiden hepinize teşekkür ederim.''

En son tanem tarafından Paz Ara. 26, 2010 1:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 4:34 am Paylaş

ilk bölümü bekliyorum cnm...
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:36 am Paylaş

Dewaaaam Very Happy
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:45 am Paylaş

devam
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:00 am Paylaş

Devamm Devammm
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyCuma Ara. 03, 2010 4:19 am Paylaş

1.BÖLÜM

Sevil'den
Bu sabah bi durgunluk var üzerimde,sebebini bilmiyorum.Yataktan kalkıyorum ve mutfağa geçip kahvaltı hazırlamaya başlıyorum.Kahvaltı hazırladıktan sonra oturduğum sandalyede çayın olmasını beklerken düşünmeye başlıyorum.Aslında durgunluğumun sebebi belli ANNEM.İlk defa okula giderken kahvaltıyı ben hazırlıyorum.Bugün annemin o kocaman gülümsemesiyle,sıcak bakışıyla okula gidemeyeceğim.Yüzüm ıslanıyor,ağlıyorum.Annemi ve babamı özlüyorum.Hemen yüzümü siliyorum.Oturduğum yerden kalkıp Cenker'i uyandırıyorum.Birlikte kahvaltı yapıp üniversiteye gidiyoruz.Okulda ayrılıyoruz.Ondan ayrılmak canımı acıtıyor.Ama abartıyorum.Aynı okuldayız bir yere gitmiyor.Toparlıyorum kendimi ve sınıfımı aramaya başlıyorum.Sonunda sınıfı buluyorum.Yavaş adımlarla sınıfa giriyorum.Sınıfa girip ortama şöyle bi göz gezdiriyorum.Gözüme bi kız çarpıyor,ona doğru ilerliyorum ve önünde durup;
S:Oturabilir miyim?
A:Tabi.(Diyor ve eliyle yanını gösteriyor.)
S:Teşekkür ederim ben Sevil.
A:Bende Ayçin
S:Memnun oldum.
A:Bende.

Ekrem'den
Cihan'la okula geliyoruz.Kapıda Zeynep bizi daha doğrusu Cihan'ı bekliyor.Hemen birbirlerine sarılıyorlar.Hayran hayran onları izliyorum.Benide kendilerine imrendiriyorlar.
E:Sevgi gösteriniz bittiyse girelim.
Ci:Kıskanma kıskanma.
E:Ne ben mi,sizi mi kıskanacağım?Hıh güldürme beni.
Z:Bizde yedik.
E:Zeyneppppp.
Z:Tamam tamam kızma.Senide göreceğiz.Elbette seninde karşına çok sevdiğin ve seni çok sevecek biri çıkacak.Artık sen sarılmaklada yetinmezsin.Seni sevgilinle okulda düşünemiyorum.:D
Ci::D
E:Zeynep ilk günden bıktırma insanı.Bi sus kızım bi sus.
Ci:Ama doğru söylüyor Ekrem.
E:Koru sevgilini koru.Öyle olsun.
Z:Yaaaaa tamam tartışmayın derse geç kalacağız.
E:Tamam.Ben ilk dersin bitiminde Neşet hocanın yanına gideceğim.Biraz konuştuktan sonra Ayçin'i de alırım kantinde buluşuruz.
Z:Tamam.
Ci:Tamam.

Ayçin'le tanışamadan hoca içeriye giriyor.
N:Ben Neşet.Fizik öğretmeniyim.Daha önce burda okuyanlar beni bilirler.ama bakıyorumda aranıza yeni gelenler var.
Bana dönüyor,bende ayağa kalkarak;
S:Ben Sevil.
N:Hoş geldin Sevil.İnşallah çalışkan bi öğrencisindir.
S:Emin değilim hocam.İki yıldır başarım iyiydi ama bu yıl nasıl olur durumum bilemiyorum.
N:Nasıl yani?
S:Immm hani ımmm yeni geldim ya ondan.
N:Tamam hadi otur.Ders bitene kadar sessiz sessiz kaynaşın.
A:Nerden geldin?
S:Anlamadım nasıl nerden geldim.
A:Yani yenisin ya hangi üniversiteden veya şehirden geldin?
S:İzmir'den geldin.Mecburen.
A:Nasıl mecburen?

1.BÖLÜM SONU
_selly_
Deneyimli
Deneyimli
_selly_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1405
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ~İstanbuL~
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kendimi şanslı hissediyorum(:

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyCuma Ara. 03, 2010 4:24 am Paylaş

çokk gzll devamm
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyCuma Ara. 03, 2010 4:30 am Paylaş

güzel olmuş dvm
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyCuma Ara. 03, 2010 8:14 am Paylaş

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.hazırda üç bölümüm var ama koymak istemiyorum.senaryomun duyulması gerekir ve böylece benimde yazmak için hevesim olur yarın ikinci bölümü koyacağım.hepinize iyi geceler.
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(2.bölüm iyi okumalar...) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 1:45 am Paylaş

2.BÖLÜM

S:İzmir'den geldim.Mecburen.
A:Nasıl mecburen?
Ayçin'in bu sorusu karşısında afallıyorum,ne diyeceğimi bilemiyorum.O sırada dersin bitimi bana zaman kazandırıyor.Hoca sınıftan çıkınca Ayçin soru soran gözlerle bana bakıyor.Durumu nasıl toparlıyacağımı düşünürken,sıranın üzerinde duran telefonuma ''Hayatımın Anlamı''ndan mesaj geliyor.Ayçin'e cevap vermemek için telefonu elime alıyorum.
Sevil'in cevap vermesini beklerken ders bitiyor.Tam konuşmaya başlayacakken sıranın üzerinde duran telefonuna ''Hayatımın Anlamı'' diye kaydettiği kişiden mesaj geliyor.Sevil'e bakıyorum yüzü gülüyor.Sevgiliside varmış diyorum.Bana birşey söylemesini beklerken ayağa kalkıyor ve;
S:Cenker kantinde beni bekliyormuş.Sonra konuşalım mı?Şey bide kantin nerde?
A:Olur derste konuşuruz.Kantin en alt katta da Cenker kim?
S:(Hızlı adımlarla ilerliyorum ve)Sende kantine gel tanıştırayım.
A:Tamam.

Ekrem ayak üstü Sevillerin sınıfının önünde Neşet hocayla konuşuyor.Neşet gittikten sonra tam içeriye Ayçin'i görmek için girecekken içeriden hızlı adımlarla çıkan Seville çarpışıyor ve;
S:Önüne baksana.
E:Afedersin görmedim ama zaten ben sana değil sen bana çarptın.
S:Hem suçlu hem güçlü ya.
E:Tamam özür dilerim.
Acelem olduğu için daha fazla tartışmadan kantini aramaya başlıyorum.O çocukta bizim sınıfa giriyor.
Çarpışmadan sonra sınıfa girdim.Ayçin yalnızdı,yanına gittim.Hemen ayağa kalktı ve birbirimize sarıldık.
A:Seni çok özledim Ekrem.
E:Bende seni çok özledim Ayçin.Sen niye yalnızsın?Arkadaşın yok mu?
A:Var ama biraz önce çıktı.Galiba sevgilisimi ne kantinde onu bekliyormuş.
E:Hmm,iyi bakalım.Merak ettim şu kızı.
A:Sende kantine gel.Ben gideceğim çağırdı tanıştıracakmış.
E:Tamam hadi gidelim.
A:Cihan nerde?
E:Nerde olabilir Ayçin.Tabi ki Zeyneple birliktedir.
A:Doğru unuttum.O bizim gibi yalnız değil ki onun bi sevgilisi var ve sevgililer ihmale gelmez.
E:Ay tamam Ayçin amma yakındın.Bulursun benim canım arkadaşım sende birini.
A:Aman boşver.Arada onlarda gelsin kantine.
E:Tamam.
Cihan'ı arıyorum.Tahmin ettiğimiz gibi Zeyneple birliktelermiş.Tamam geliriz diyor ve telefonu kapatıyor.
Kantine varınca heyecanlı gözlerle Cenker'i arıyorum.Onu görünce koşarak sıkı sıkı ona sarılıyorum.Oda bana sarılıyor ve;
C:Dur kızım boğdun beni.Ne oldu niye bu kadar sıkı sarılıyorsun?Askerden falan gelmedim ki.
S:Özlemekte mi suç?
C:Tamam bişey demedim.Otur hadi.
Oturuyorum,ona Ayçin'den bahsediyorum.Oda merak ettiğini söylüyor.Bende çağırdım gelecek diyorum.Biraz sonra Ayçin kantine giriyor.Yanında kantine gelirken çarpıştığım kişi var.Çarpışma sırasında dikkat etmemiştim ama gerçekten çok yakışıklıymış.Demek sevgilisiymiş diyorum ve Ayçin'in beni görmesi için ayağa kalkıp el işareti yapıyorum.Bana sonrada masada oturan Cenker'e bakıyor ve yanındaki kişiye bizi gösteriyor.Yavaş yavaş bize doğru geliyorlar.
Ayçin'in gösterdiği kişiye bakıyorum.Bu kız Ayçin'in yanına giderken çarpıştığım kız.Yanındaki Ayçin'in bahsettiği sevgilisi.Çarpıştığımda dikkat etmemiştim ama gerçekten güzel kızmış diyorum.Ayçin beni çekiştire çekiştire masaya getiriyor.Sevil ayağa kalkıyor ve;
S:Ayçin bu Cenker,Cenker bu Ayçin.
C:Memnun oldum.(diyorum ve elimi uzatıyorum.)
A:Bende.(diyorum ve elini sıkıyorum.)
S:Bu??(diyorum ve yanındaki kişiyi gösteriyorum.)
A:Unuttum.Ekrem bu Sevil yeni arkadaşım.Sevil bu Ekrem benim en yakın arkadaşım.
E:Bende.
Masaya oturuyorlar.Demek sevgilisi değilmiş.Gözleri çok imalı bakıyor.Ama bişey anlayamıyorum.Sonra birden bana Cenker'i göstererek;
E:Sevgilin mi?
S:Evet.

2.BÖLÜM SONU
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 3:28 am Paylaş

eeee hadi yorumlar
hatice..!*
Forumcu
 Forumcu
hatice..!*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 331
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 334
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 4:26 am Paylaş

çok güzel olmuş canım ama sevil neden cenkeri sevgilisi diye tanıştırdı anlamadım ama olsun çok güzel olmuş devam =))
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 5:27 am Paylaş

devam et cnm...
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:33 am Paylaş

3.BÖLÜM

E:Sevgilin mi?
S:Evet.
İçimden gülmek geliyor ama kendimi tutuyorum.Ayçin'in gözleri büyüyor.Sanki ................ bilmiyorum.Bişey var ama anlamıyorum.Ekrem'in bakışı değişiyor.Soğuyor,uzaklaşıyor,bu ortamdan gitmek istiyormuş gibi geliyor.Cenkeri'in bana sinirli bi şekilde baktığını hissediyorum.Hemen bana dönerek;
C:Sevilllllll!
S:Offf tamam Cenker.
E:Ne oldu?Aşkınızın duyulmasından mı korkuyorsunuz?
A:Evet Sevil,Cenker niye kızdı?
S:Saçmalamayı keser misiniz lütfen?
E:Evet keseriz tabi cevap verirsen?
S:Ya sana noluyor.Hadi Ayçin'i anladım.O benim arkadaşım da sen kimsin?Niye beni sorguluyorsun?
Oda anlamıştı galiba,kendisine imalı imalı baktığımı.Sevil'in sorduğu soru karşısında bişey diyemiyorum.Sadece Cenker'in bana baktığını daha doğrusu sert sert baktığını fark ediyorum.Ayçin benden de telaşlı görünüyor.Durumu toparlamaya çalışarak;
E:Hiçççç,yani merak ettim.Sonuçta ortak bi arkadaşımız var.
C:Sevil uzatma istersen,bu soğuk şakayı.
Neee şaka mı,şaka mı dedi Cenker.Yani Sevil'le Cenker sevgili değil mi anlayamadım.Ayçin'de bende Sevil'den gelecek cevabı bekliyorduk.
S:Cenker benim ABİM.
A:Nee,abin mi?
E:Siz kardeş misiniz?
S:Evet biz kardeşiz.
Gülüyorum tutamıyorum kendimi.Ayçin ve Ekrem'de rahatlamış gibiydi.Ama anlam veremiyorum.Yoksa Ayçin Cenker'den mi hoşlandı?Önce Ayçin'e sonra Cenker'e bakıyorum.Cenker'i ilk defa bir kıza böyle bakarken görüyorum.Acaba Cenker'de Ayçin'den mi hoşlandı?Cenker'in hayatında biri olacaksa eğer bunun Ayçin olması hiçte fena olmazdı.Hemen olaya el atıyorum;
S:Cenker benden bir yaş büyük.Üniversite dördüncü sınıfta.Cerrahlık okuyor.
A:Vayyy,cerrah haa.
C:Evet cerrah.
A:Hangi üniversite?
C:Burda.
A:Ne yanii?Sen burda okuyorsun ve ben seni yeni görüyorum?
E:Bende sizi yeni görüyorum.
S:Yeni geldiğimiz için olabilir mi?Cenker'de bu yıl geldi Ayçin.
Bende diyorum böyle bi güzelliği nasıl fark etmedim?Demek Sevil ve Cenker yeni.İçimden bişeyler beni Sevil'e itiyor.Ona yakın olmayı istiyorum.Eğer Sevil'i istiyorsan Ekrem,Sevil'e giden yol Cenker'den geçer.Cenker'le aranı iyi tut.Ben böyle derin derin düşünürken,Ayçin'in ayağa kalktığını fark ediyorum.Düşüncelerimden sıyrılıp Ayçin'in baktığı yöne bakıyorum.Cihan ve Zeynep elele geliyorlar.Sonra Ayçin;
A:Cihan ve Zeynep,bu Sevil bu da Cenker.Sevil benim sınıfımda,o da fizik öğretmenliği okuyor.Cenker'de Sevil'in abisi,cerrahlık okuyor.
Z ve Ci:Bende.
C:Memnun oldum.
Z ve Ci:Bende.
Hepimiz gülüyoruz.Ayçin Cihan'la Zeynep'e aynı şakayı yapmamam için en baştan söylüyor,Cenker'in abim olduğunu.Ders başlamak üzere olduğu için onlar oturmadan Ayçin ve ben kalkıyoruz.Zeynep ve Cihan'ın da dersi olmadığı için eve gidiyorlar.Ben Cenker'e dönerek;
S:Senin dersin var mı?
C:Var ama şuan ki saat boş.
S:Ne yapacaksın peki?
C:Okulu gezerim.
E:Ben seni gezdiririm,tabi eğer istersen.
C:Seninde mi dersin boş?
E:Evet.
S:Tamam hadi görüşürüz(Ekrem'e dönerek)Cenker'e iyi bak.
C:Sevillll..
E:Tamam hanımefendi emriniz olur!
Ayçin'le sınıfa doğru yürüyoruz.Ayçin'e sürekli Cenker'den bahsediyorum.Ayçin'de bundan memnun gibi görünüyor.Ayçin'i yeni tanımama rağmen onu çok sevdim.Onun saflığına,temizliğine inandım.Galiba oda beni sevdi.Derse giriyoruz.Dersin hızlı geçmesini diliyorum.
Cenker'le okulu geziyoruz.Şurası şu,burası bu falan derken baskatbol sahasına geliyoruz.Cenker birden heyecanlanıyor.Bana dönerek;
C:Sever misin basketbolu?
E:Hem de nasıl,sen?
C:Benden iyisini görmedim.
E:Benle daha yeni tanıştın.Ne dersin yapalım mı maç?
C:Tamam nasıl olsa ben kazanacağım.
E:Göreceğiz.Tek pota,tek basket atan kazanır!
C:Anlaştık.Başla.
Ceketimi çıkardım ve yere koydum.Cenker'de elindeki cekedini yere koydu.Başladım!Cenker gerçekten çok iyiydi.Bende iyiydim.Ama Cenker söylediği gibi mükemmeldi.Ve sonunda top potaya girdi.Cenker kazanmıştı!Ben dizlerimin üzerin çöktüm oda elini uzattı,beni yerden kaldırdı ve:
C:Bi dahakine de sen kazanırsın,üzülme.
E:Abartma.
C:Tamam,sıkma canını.
E:Sıkmıyorum zaten.Sadece şans.
C:Tabi tabi sadece şans.
E:Hadi hadi az konuş.Ders bitti.Kızlar bizi merak ederler.
C:Kızlar?
E:Seni Sevil,beni de Ayçin.
C:Ayçin senin neyin?
E:O benim en yakın arkadaşım.
C:Hmm.
E:Ne oldu?
C:Hiç merak.
E:Hmm:DAyçin'i çok severim.Çok iyi kızdır.
C:Sevgilisi var mı?
E::D yok.
C:İyi.Senin?
E:Yok.Senin?
C:Yok.
E:Şeyyyy Sevil'in var mı?(Bu soru karşısında kafasın hemen yüzüme çeviriyor ve bana bakıyor.)
C:Yok.
Ekrem'i çok sevdim,çok sıcak ve sempatik bir çocuk.Sevil'in adı geçince gözleri büyüyor,eli ayağı titriyor.Acaba Sevil'den mi hoşlandı?Bakalım ama benden kız almak o kadar kolay değil.Kızların yanına gidiyoruz.Tabi Sevil meraktan çatlamış.Hemen sorguya çekiyor.Durumu anlatıp hava atıyorum.Ekrem utanıyor.Mırın kırın ediyor ama nafile bir hafta bunu sayıklarım.Bugün böyle bitiyor.Sevil'le eve geliyoruz.O sürekli Ayçin'den ben de Ekrem'den bahsediyoruz.Biz güzel bi DÖRTLÜ oluruz.

3.BÖLÜM SONU
papatyam18
Deneyimli
Deneyimli
papatyam18
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 601
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 8:10 am Paylaş

4. bölüm ü bekliom :D
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 8:20 am Paylaş

yorumlardan sonra gelecek...
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 8:23 am Paylaş

bende bekliyom yazık sevile=(devam=)=)=)
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 8:35 am Paylaş

tuba9191 demiş ki:

neden sevile yazık dedin onu anlamadım?
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 8:38 am Paylaş

tanem demiş ki:
tuba9191 demiş ki:

neden sevile yazık dedin onu anlamadım?
kafam iimiş onu yazarken bende anlamadım ne alaka :cook: :cook: :cook: :cook: :cook: :cook: :cook: :cook: :cook: olsun sen devamını yaz genede=)=)=)
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 8:45 am Paylaş

anladım cnm yazacağım inş devamını..
hatice..!*
Forumcu
 Forumcu
hatice..!*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 331
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 334
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 9:23 am Paylaş

çok güzel olmuş devamm (: ne zaman yazarsın yeni bölümü
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 9:30 am Paylaş

HADİ AMAAA DEWAMM
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 9:36 am Paylaş

devam
diloos34
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
diloos34
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 270
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 253
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öyle tuhafdır kii . . Bir insana vazqéçiLméz oLduqunu hisséttirdiqiniz dé iLk vazqéçecéqi kişi siz oLursunuz . . . !

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 9:39 am Paylaş

muhteşeeem oLmus canım .
devam et lütfen .
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8) EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 9:50 am Paylaş

devaaaaaaaaaaam

İlk Defa ''SENİ SEVİYORUM'' Demek(4.Bölüm 2.Kısım(FİNAL)Syf:8)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki