Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum.....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

SizCe Senaryom NasIL ????
Mükemmel
Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_lcap63%Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_rcap
 63% [ 5 ]
Güzel
Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_lcap25%Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
İdare Eder
Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_lcap0%Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_lcap0%Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Çok kötü
 0% [ 0 ]
İğrenç
Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_lcap12%Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Empty
MesajKonu: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:18 am Paylaş

Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep……

“ Hep imkansızlıklar içinde başlar aşk. Ne senin ondan haberin vardır, nede onun senden. Hiç beklemediğin bir anda, hiç beklemediğin bir kişiyle giriverir izin almadan hayatına. Göz göze geldiğin anda anlarsın onun diğerlerinden farklı olduğunu…. ”

“ Hayalini kurduğum aşk tam karşımda duruyordu. Uzamsam dokunabilecektim ona. Ama yapamadım, cesaret edemedim ona yaklaşmaya. Bu yüzden korktum kaçtım aşktan. Ama bilmiyordum ki ne kadar kaçsam da ne benim peşimden gelirmiş aşk. ”

“ Zaman bir defa uzaklaştı mı senden bu sefer sen koşmaya başlarsın onun peşinden. Sen kovalarsın, o kaçar. Şimdi zaman tersine döndü ben kovalıyorum o kaçıyor benden….. ”

TÜRKÜ : 22 yaşında sahne ve sanatları bölümünde okuyan üniversite son sınıf öğrencisidir.

ÜMİT : 25 yaşında, bir reklam ajansında çalışmaktadır ve Fotoğrafçıdır.

MELİKE : 23 yaşında ve ümit’in çalıştığı reklam ajansında çalışmaktadır ve ajansın fotoğraf çekimlerinde kullandığı dekorları tasarlar.

ÖZGÜN : 25 yaşındadır ve çalıştığı reklam ajansında çalışmaktadır ve ajansta çekilecek fotoğrafların konseptini belirler.

KAAN : 27 yaşındadır ve ümit’in çalıştığı reklam ajansının sahibidir.

AYŞEGÜL ( Ayşegül Erus ) : 22 yaşındadır ve Türkünün en yakın arkadaşıdır. Türküle aynı bölümde okumaktadır.

En son ask_masali_19_07 tarafından Çarş. Ara. 15, 2010 10:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
EkremSevil<3<3
Yeni Üye
Yeni Üye
EkremSevil<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : seviyorum your eyes,cünkü onlar very nice,bir kere look at me,ondan sonra forget me,kalbim tik tak for you,cunku i love you Maviş'immm
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Empty
MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:38 am Paylaş

Merakla bekliyorum canım... :ponpon:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:43 am Paylaş

EkremSevil<3<3 demiş ki:
Merakla bekliyorum canım... :ponpon:

eğer yorum gelirse yarın yazarım yb Very Happy
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:47 am Paylaş

bekliorum cnm
tanıtım güsel
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:51 am Paylaş

loss_girl demiş ki:
bekliorum cnm
tanıtım güsel

saol cnm
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 407
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 413
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hala hayattanım

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:57 am Paylaş

tanıtım süper ilk bölümü merakla bekliyorum
muazzez
Forumcu
 Forumcu
muazzez
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 315
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 355
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KUSKUS&ÇİNÇİN= FOREVER
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:35 am Paylaş

ilk bölümü bkliyrm
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 10:29 am Paylaş

tanıtım spr cnm merakla bekliyorum..
zeki doktor
Forumcu
 Forumcu
zeki doktor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 498
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 513
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hadi kalk gel bul bir bhane birazcık heves biraz cesaret ilk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende EMANET..
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 10:33 am Paylaş

devammm
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptySalı Ara. 14, 2010 3:14 am Paylaş

Tanıtım güzel..
1.bölümü bekliyorum(z)
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 8:04 am Paylaş

bu akşam yazmaya çalışırım ilk bölümü Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 8:15 am Paylaş

yaz bekleriz cnm..
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 8:48 am Paylaş

ewet beklerizzzzzzzz
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 9:16 am Paylaş

umarım yetiştirebilirim o zaman Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 10:30 am Paylaş

1. BÖLÜM

Aşık Oldum Galiba Yavaştan…..

Kaan’ın Ümit’i yanına çağırmasıyla başladı aslında her şey. Kim bilirdi ki bir reklam çekimiyle başlayacaktı her şey. Ama onların masalsı bir aşkla başladı hikayeleri.

K : Ümit şimdi yeni iş teklifi aldık. Türkiye’nin en iyi modacısı bu sezon ki kıyafetlerini tanıtmak için fotoğrafları bizim çekmemizi istedi.
Ü : Ee süper bu
K : Evet süper ama bir şartı var
Ü : Şart mı ?
K : Evet şart fotoğraf çekimleri için seçilecek mankenleri kendisi belirlemek istiyor.
Ü : Ee olur biz en iyi mankenlerimizi gösteririz o da hangisiyle çalışmak isterse onunla çalışırız.
K : O kadar basit değil işte. Dahası da var.
Ü : Dahası da mı var ?
K : Evet yüzü tanınmamış biriyle çalışmak istiyor.
Ü : Benden istediğin ne peki ?
K : Bana yeni modeller bul sokaktan, normal insanlar
Ü : Ama ben sokak fotoğrafçısı değilim ki
K : Bu işi almamız kariyer açısından çok önemli
Ü : Elimden geleni yaparım dedi istemeyerek de olsa.
K : Sana güveniyorum
Ü : Ben çıkıp işime başlayayım o zaman hemen
K : Tamam

“ Ümit odadan çıktı, melikenin ve özgünün yanına gidip her şeyi anlattı. Ve yeni görevi için sokaklara çıkıp fotoğraflarını çekmeye başladı herkesin. Bir süre sonra havanın da vermiş olduğu etkiyle sıcakladı ve bir kafede aldı soluğu. Fotoğraflarını çekmeye burada da devam etti. Bir kişiye geldiğinde bir daha ilerletemedi makinesini ve daha çok fotoğrafını çekti bu kişinin. Tabi kız fotoğraflarının çekildiğini farkedene kadar. Kız yavaşça kalktı yerinde ve ümit’e doğru ilerlermeye başladı. ”

T : Sen naptığını sanıyosun
Ü : Napıyormuşum ki ben
T : Sen beni aptal falan mı sandın.
Ü : Yoo ben öyle bişey mi dedim
T : Bana bak neden çektin fotoğraflarımı
Ü : Kötü bir niyetim yoktu gerçekten.
T : Eminim öyledir.
Ü : Gerçekten öyle ben bir reklam ajansında çalışıyorum ve çekimlerimiz için yeni bir yüz arıyoruz
T : O zaman git başkalarının kini çek, benden uzak dur.
Ü : Sen düşünmez misin çekimlere katılmayı çünkü gerçekten harika bir yüzün ve fiziğin var
T : Düşünmem ( Tam gideceği sırada Ümit kolundan tutar ve gitmesini engeller )
Ü : bi dakika bekle
T : Ne var
Ü : İsmini bağışlamaz mısın bana.
T : Bağışlamam anladın mı ?

“ O sırada Türkünün yakın arkadaşı Ayşegül gelir yanına kavga ettiğini düşünerek. Ama geldiğinde bir de ne görsün Ümit ”

A : Ümit
Ü : Ayşegül
A : Sen ne arıyorsun burada
Ü : Fotoğraf çekiyordum da, asıl sen ne arıyorsun burada
A : Türkünün yine biriyle kavga ettiğini düşünerek gelmiştim.
Ü : ( Türküye dönerek ) Demek adın Türküymüş
T : Beğenemedin mi ?
Ü : Yoo çok beğendim
Ü : Ee böyle ayakta mı konuşacağız otursanıza
A : Olur
T : Olmaz
A : Olur Türkü otur şuraya
T : Ama
A : Türkü !!!
T : Tamam be
A : ( Türküye dönerek ) Ümit benim çocukluk arkadaşımdı. Aynı mahallede oturuyorduk sonra işte biz taşındık bir daha da görüşemedik.
T : Aman ne güzel
A : ( Ters ters Türküye bakar )
T : Tamam be bişey demedik
A : Ee napıyosun görüşmeyeli Ümit
Ü : Bir reklam ajansında çalışıyorum. İşte yeni bir çekim varda onun için sokaktan insanların fotoğrafını çekiyordum, arkadaşınınkinide çektim ama maşallah bana demediğini bırakmadı.
A : Öyledir o ya
Ü : Ee sen napıyosun
A : Sahne ve sanatları okuyoruz bizde Türküyle
Ü : ( Türküye döner ) İnsan biraz daha nazik davranırdı hiç değilse
T : O niyeymiş
Ü : Benim yaptığım işi anlayabilirdin mesela malum sende sanatın bir dalıyla ilgileniyormuşsun ya
T : Gizli gizli çekmeseydin fotoğrafımı bende seni yanlış anlamazdım.
Ü : Neyse sizinle sohbet güzel ama benim artık işe dönmem gerekiyor. Ama görüşelim tekrar.
A : Olur , ( Bir peçetenin üzerine telefon numarasını yazar ve ümit’e uzatır. ) bu benim numaram ara tekrar görüşelim
Ü : Tamam mutlaka arıycam.
A : Tamam görüşürüz
Ü : ( Türküye dönüp ) Görüşürüz küçük hanım
T : Sadece gülümser

“ Ümit gittikten sonra biraz daha otururlar ve sonra kızlarda kalkarlar. Evlerine giderler. Türkü yatağına uzanmış müzik dinliyordur, Ümit’in ise aklında Türkü vardır. ”

ÜMİT

Çok güzel bir kızdı ya. Hem güzel, hem akıllı, hem de çok cadı ama tatlı cadı. İlk defa gördüğüm birine karşı hissetmek belki saçma ama ondan etkilenmiştim.

TÜRKÜ

Kulağında mp3, aklında Ümitle şarkının nakaratını mırıldanıyordu.

Ver o güzel gözlerinden birini takayım gönlüme
Bak o zaman konuşmadan da görünür yüreğim gözüne

Umarım beğenirsiniz …………

En beğendiğiniz replik :
En beğendiğiniz bölüm :
Gelecek bölüm tahminleriniz :

Türkünün kıyafeti ; http://3.bp.blogspot.com/_hNklxAqSobc/ScKKqqRQ8cI/AAAAAAAAAj8/gBvZOGXZN-I/s400/vintage+kombin4.jpg

Ayşegülün kıyafeti ; http://4.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/S69tjYot_7I/AAAAAAAACjk/S9AidFBDpMY/s1600/modatakip.net+G%C3%BCnl%C3%BCk+Giyim+Modelleri+5.jpg

Ümitin Kıyafeti ; http://img26.picoodle.com/img/img26/3/1/21/f_3m_b7aa92a.jpg
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 11:12 am Paylaş

süpperrr cnm dewammm
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 8:23 pm Paylaş

Süpermş çok beğendm cnm ellerine sağlık :D
Devammmmm :D
aygun
Deneyimli
Deneyimli
aygun
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 761
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 785
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : azerbaycan
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hepim!Ze gecmis olsun!!!Kazigi iste boyle yerler!Fox ve Tims Kafaniza Tas dussun!

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 9:32 pm Paylaş

Yeni Okuyucun Sana bbasarilar diler,Super!Kiyafetlerde Supermis!
http://aygun_nezereliyeva@mail.ru
sevilcim
Forumcu
 Forumcu
sevilcim
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 462
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÖNCE BEN ÖĞRENİYİM SONRA SANA SÖYLERİM
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bİ TUTAM BİLEMMİ ÇAKIL TAŞLARI OLMADAN YAŞANIRMI

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 10:15 pm Paylaş

YENİ OKUYUCU
SPR YAZMIŞSI CNM YENİ BÖLÜMÜ BEKLİYORUM
EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 11:51 pm Paylaş

Süper devam :D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 3:09 am Paylaş

spr ötesi btnm dwm
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 10:19 am Paylaş

yorumlar çok az
böyle giderse yb yazamam ki Sad
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyCuma Ara. 17, 2010 12:04 am Paylaş

devam =)
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyCuma Haz. 10, 2011 9:09 pm Paylaş

bu çokkk gzl ya devm edn ..:=)
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1058
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''ÜMİT''

MesajKonu: Geri: Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum..... EmptyCuma Haz. 10, 2011 9:20 pm Paylaş

yeni okuyucu
çok güzel yazıyosun
devammm Very Happy

Aşk İmkansızlıkları Seçermiş Hep…… 1. BölÜM SayFA 3..... :) bol bol yorumlarınızı bekliyorum.....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki