Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) Empty
MesajKonu: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:22 am Paylaş

Bazen öyle anlar olur ki insanın hayatında… Aklının karar veremediği yerde kalbin devreye girer. Derinlerden bir ses emreder sana. Doğru olan bu, git ve yap. Git ve konuş onunla. Karşı çıkamazsın o sese. Ellerin ayakların sanki başkasının kontrolünde… Hayatını değiştirecek yola çıkıverirsin. İşte ben, şimdi o yoldayım.”

sevil:20 yaşında annesiyle birlikte yaşıyor çok hassas babasının olmadığını biliyor ankara üniversitesinde tıp okuyor.
ekrem:20 yaşında babası ve annesiyle yaşıyor özgürlerin komşusu ve özgürle kanka ankara üniversitesinde tıp okuyor
özgür:20 yaşında ailesile yaşıyor ankara üniversitesinde tıp okuyor. çekingen sakin ,çalışkan bir insan
mehveş:20 yaşında ailesiyle yaşıyor güzel bir kız deli dolu doğayla çok ilgili yakında seville çok iyi anlaşcak oda ankara üniversitesinde tıp okuyor
ozan:20 yaşında özgür ve pelinin kuzeni oda ankara üniversitesinde tıp okuyor banuyla sevgili
banu:20 yaşında gecekonduda oturuyor ozanla sevgili pelinin kankası çok büyük bir sırrı var oda ankara üniversitesinde tıp okuyor
pelin:20 yaşında özgürün kardeşi ozanın kuzeni şımarık,yetişmiş bir kız ankara üniversitesinde tıp okuyor

sevil annesiyle ankaraya gelir annesiyle ankarada bir iki gün kaldıktan sonra annesinin hastaneye yatmasını bilmediği için annesi tarafından terk edildiğini düşünerek annesinin isteğiyle bahrinin yanına kalmaya gider bu gidiş bir aşk , bir gerçek , büyük bir dostluk ve düşmanlığın başlangıçı olacaktır aslında
ama bunu ne sevil nede diğerleri biliyordur...

En son turku'm tarafından Perş. Şub. 24, 2011 3:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) Empty
MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:26 am Paylaş

Hmmm mert-deniz yerine sevil-ekrem
Bence mükemmel olur =)
İlk bölümü sabırsızlıka bekliyorum =)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4741
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : evde:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : muck!

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:34 am Paylaş

bencede çok güzel canlarım
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:35 am Paylaş

çok teşekkür ederiz arkadaşlar:)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:37 am Paylaş

geçen gün bunun gibi bi konu düşünmüştüm ama sonra vazgeçmiştim
sizinki güzel olacak gibi 1.bölümü bekliyorum =)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:38 am Paylaş

çok teşekkür ederiz canım:=)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:39 am Paylaş

çok güzel bekliyorumm
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:42 am Paylaş

spr bitanelerim ilk bölümü 4 gözle bekliyorum
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:42 am Paylaş

aynen ;)
~DişiAslan~
Moderatör
Moderatör
~DişiAslan~
Yarışma Birinciliği : Kupa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4445
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1152
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : yatılığagelcengaliba.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : payabılıklı~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:50 am Paylaş

İlk Bölümü 16 Gözle Bekliyorum :D
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:50 am Paylaş

Woow (:
Hayatııım (:
Harikaa olmus (:
Bekliyorum iLk BöLüümü (:
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:51 am Paylaş

:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:52 am Paylaş

Hayırlı olsun konunuz tatlım (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:55 am Paylaş

çok teşekkür ederiz canlarım:)
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 5:08 am Paylaş

yorumlarınızı şimdi okudum birtaneler çok teşekkür ederiz :D
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 5:19 am Paylaş

RİCA EDERİZ
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 5:32 am Paylaş

Cok gzl bir senaryo oluaga benziyo ellerinize saglık ilk bölümü bekliyorum :D
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 5:33 am Paylaş

herkes bekliyorr anlaşılan dimi turku'm ;) ;)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 5:55 am Paylaş

çok teşekkür ederiz canım:)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 5:56 am Paylaş

bişi canımın içi
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 6:43 am Paylaş

Evt ben bunu biliyorum sankii :D Deniz yıldızından esinlenmişsiniz konuyu ama buraya Yiğit girmesin :D

Bu arada takip edicem <3
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 6:48 am Paylaş

evet canım deniz yıldızından esinlendik:)teşekkür ederiz canım:)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 8:20 pm Paylaş

bekliyorummmm
evttt yiğit olmasın......
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyPerş. Şub. 24, 2011 3:33 am Paylaş

1. BÖLÜM
Sevil annesiyle ankaraya gelir. otogarda annesi sevile
S.a.:kızım bana birşey olursa ayakların dimdik durcaksın tamammı ? tanımadığım kimseyle konuşmıycaksın ? tamam mı benim doktor kızım.
Sevil:tamam annecim hem bak ben büyüdüm artık merak etme sen prensesim

S.a.:peki kızım ama sen üşümeden biran önce otelimize gidelim hem yarın çok işimiz var hadi kızım
Sevil:peki peki zaten yarın için sabırsızlanıyor bir an önce yarın olsun istiyorum ya resmen yarından sonra hayatım tamamen değişicek
S.a.:(sessizce)evet kızım yarından sonra herşey bamaşka olcak belki benden nefret ediceksin ama ben bunu ikimiz için yapıyorum kızım.(dışından)evet kızım yarından sonra artık benim küçük kızım olmıycak doktor adayı üniversiteli kızım olcak
Sevil:annem seni çok seviyorum yaa beni hiç bırakma olur mu?
S.a:tamam kızım tamam
taksiye bindikten sonra otele gelirler
otelde odalarında biraz konuştuktan sonra uyurlar ve ertesi sabah
Sevil üniversiteye gelir herkese rektörlüğü sorar ama cevap alamayınca kenarda suyunu içen kızın yanına gelir.
Sevil:şey merhaba ben rektörlüğü arıyorum kayıt yaptırcamda biliyormusun acaba yerini?
Mehveş:merhaba canım evet zaten bende kayıt yaptırcam istersen birlikte gidelim hem şimdi orda sırada vardır sıkılmayalım değil mi ama
Sevil:haklısında ben çok sıkılırım bu arada ben sevil
Mehveş:bende mehveş memnun oldum
Sevil:bende artık gidelim mi
Mehveş:tabikide hadi gidelim(der ve sevilin koluna girer)
Sevil:çok sıra var ya
Mehveş:sen rede oturuyorsun canıma ankarada
Sevil:ben dün ankaraya geldim üniversite için şuan annemle otelde kalıyorum
Mehveş:ya yakında bulursunuz bir yer canım
seville mehveş konuşurken çocuklarden biri direk öne geçer sevilde bunu görür ve hemen yanına gider
Sevil:hey geçsene sıraya ya
Ekrem:memnun oldum güzelim ama ben hemen kayıt yaptırıp gidcem acelem var
Sevil:ben nedense menun olmadım ayrıca senişn işin varda bizim yokmu geç sıraya işte asabımı bozma benim
Ekrem:kusura bakma arkadaşım ya bu arada ben ekrem canım
Sevil mehveşin elinden suyu alır ekremin başından aşağı döker
Sevil:kusura bakarım canım ayrıca ne senin adın nede kendin beni ilgilendiriyorusun şimdi geçicekmisin sıraya
Ekrem:ya sen ne yapıyorsun ya üstümü mahvettin ayrıca sırayada geçmiyorum zaten işimde hal oldu
Sevil:(eremin arkasından)ukala ne olcak ya
Mehveş:tamam canım sakin ol isersen ver evraklarını ben senin yerine yaparım dışarı çık bir hava al ne dersin canıjm
Sevil:ya canım yok olmaz
Mehveş:kızıyorum ama pozitif ol ya doğayı düşün canım ben hallederim tamam mı canım
Sevil:peki canım saol ya
sevil sışarı çıktığında ekremde dışarı çıkıyordur ama bu sfer sevil görmez ve ekrem konuşmaya başlar özgürle
Ekrem:abi biliyormusun okula bir cadı gelmiş ya moral bozmakta üstüne yok ayrıca sırılsıklam ediyor insanı sen sen ol sakın yaklaşma ona
Özgür:ne cadısı abi ya ne diyorsun zaten gelirken etmediğin laf kalmadı ne diyorsun
Ekrem:(sevili gösteririken )şurdaki cadıdan bahsediyorum abi
sevil duyar hemen yanlarına gider
Sevil:ne diyorsun sen be! uğraşma benimle ya hem hakkımızı ye hemde laf yok oh ne ala delimzin oğlum sen ya
Ekrem:bir ben kimsenin hakkını yemedim güzelim iki böyle güzel cadılar herşeye burnunu sokmaz üç ben deli değilim
Sevil:bir bana güzelim demeyi kes!iki ben ben cadı değilimüçsenin kadar ukala birini hayatımda görmedim ben
Ekrem:gittiğin lisedeki erkelere acıyorum seni çekmişler dört sene
Sevil:ben kız mesleğe gittim bilmediğin şeylere burnunu sokma tamam mı ?(der ve saçlarını savurup mehveşin yanına gider)
Ekrem:kıza bak ya
ÖZGÜR:KIZ HAKLIYDI AMA
EKREM:OF TAMAM ÖZGÜRCAN BENİM FOTOKOBİ ÇEKTİRMEM LAZIM
ÖZGÜR:TAMAM BENDE KÜTÜPHANEYE GİDİCEM KARDEŞİM
MEHVEŞ:SEVİL SAKİN OL AYY HEP KÖTÜ ENERJİDEN OLUYOR BU
SEVİL:YOK ARKADAŞIN BAKAR KÖRÜLÜGÜNDEN OLUYOR
MEHVEş:AYYY EYVAH
SEVİL:NE OLDU
MEHVEŞ:KUTUP AYILARI
SEVİL:ANLAMADIM
MENVEŞ:TOPLANTIYA GEÇ KALDIM BENİM GİTMEK LAZIM SONRA GÖRÜŞÜRÜZ
DER VE KOŞARAK GİDER
SEVİL:HERKEZ BİR GARİP
İKBAL:TAMAM KİTAPLAR NE ZAMAN GELİCEK
MEHVEŞ TOPLANTI ODASINA GİRERKEN BİR ÖGRETMENİN TELEFON KONUŞMASINI DİNLER
İKBAL:TAMAM MALLARI OKULUN DEPOSUNA GETİRİRSİNİZ
MEHVEŞ:BEYAZ MI ?KAÇ KİLO GELİCEK?
İKBAL:MEHVEŞ
MEHVEşİKBAL HANIM
MEHVEŞ HEMEN TOPLANTI SALONUNA GİRER
SEVİL İSE OTELE GELİR ODASINA GİRER
SEVİL:ANNE BEN GELDİM
.....
LAVOBOYA BAKAR
SEVİL:ANNE NERDESİN YA
TELEFONU ÇIKARIR VE ARAR
SEVİL:OF KAPALI
MASANIN ÜZERİNDE BİR ZARFIN OLDUGUNU FARKEDER
SEVİL:ELVADA KIZIM
SEVİL:NE!
1. BÖLÜMÜN SONU EN BEGENDİGİNİZ REPLİK VEYA TAHMİNLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:)

En son turku'm tarafından Perş. Şub. 24, 2011 4:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
~DişiAslan~
Moderatör
Moderatör
~DişiAslan~
Yarışma Birinciliği : Kupa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4445
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1152
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : yatılığagelcengaliba.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : payabılıklı~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:) EmptyPerş. Şub. 24, 2011 3:36 am Paylaş

Çok Güzel Olmuşş Bitanem .)

NOT SENİ SEVİYORUM(DİP NOT)SENİ ÇOK SEVİYORUM(turku'm müge ortak senaryosudur)1. BÖLÜM GELDİ:)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki