Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  Empty
MesajKonu: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyPtsi Mart 07, 2011 7:52 am Paylaş

Selam canlar! ben ece ilk olarak hocanızı tanımak istersiniz heralde ;)
5 yıldır photofiltre kullanıyorum bir sorundan dolayı pohtoshopa geçemedim =/
Bundan dolayıda photofiltrede bayaa coştum ben ;)
Burdan istediğiniz dersleri verebilirim veya kendim aşama aşama ilerlerim!
Eğer yeni başlayanlarınız varsa onlar için en baştanda başlayabiliriz =)
Arada bir photoscape programındanda yardım alıcaz =)
Şimdilik bu kadar
Yorumlardan sonra ilk dersimizile gelicem =)

En son Ümi[T]ürükÜ tarafından Çarş. Haz. 08, 2011 12:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  Empty
MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyPtsi Mart 07, 2011 8:14 am Paylaş

Wayyyy...Btoşummmm süpermişşş xD Fotofiltre var bende diğerkinide indiriyimm...xD
Bekliyorumm xD
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 138
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 152
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümit'imin olduğu yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - / - <3 Ümit İ. Kantarcılar <3 - / - Love Youu ~

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyPtsi Mart 14, 2011 12:40 am Paylaş

Kuzum geliver yaa :D Hiç birşeyi beceremiyorum vallahi =) Şöyle sen bize güzel wallpaper yapımı dersi verseeeenn :D Ah ah ne güzel olurduu =) Senaryoları aksatmak yok ama ! :D
http://umitkantarcilarlove.blogcu.com/
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyPtsi Nis. 04, 2011 1:51 pm Paylaş

Bidaki ders ne zaman?
ben çok istiyorum öğrenmeyi Very Happy
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptySalı Nis. 05, 2011 11:25 pm Paylaş

güzel (:
imzalarını beğeniyorum heleki
ümitki imzan avrya şimdi.
nsl yaptın merak ediyorum .d
ama photofiltre kullanmıyoru.
derslrini bekliyorum
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 1:22 am Paylaş

Şimdi Başlangıç olarak en kolay dersi anlatıyorum

Saç rengini değiştirme
Çok kolay
Yeni başlayanlar için hazırladım
İSterseniz direk imza yapımınada geçebiliriz
Kendi imzalarımıda öğreteceğim =D

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  2jcwwfn

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  15zk2go

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  Iz5aw7

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  2n5zme

istediğiniz bir ders olduğu zaman söyleyin hazırlayayım =)
bir dahaki ders ne olsun?
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 1:23 am Paylaş

saol (:
çok güzl anlatmışsn
Gül♥♥Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Gül♥♥Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 126
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 116
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa,Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevil & Ekrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptySalı Nis. 26, 2011 8:33 am Paylaş

Bana Bir imza yapabilirmisin ltfen
Ümitgamze.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Ümitgamze.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4952
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1095
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptySalı Nis. 26, 2011 11:04 pm Paylaş

photoshopta yapılmış gibi bir imza dersi verirmisin.
zey.
Ozel Uye
Ozel Uye
zey.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9373
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3586
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Allâme ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 1:47 am Paylaş

Bende PhotoFiltre kullanıyorum ama bu yıl başladım daha. PhotoScape de var bilgisayarımda .. Derslerini takip edeceğim (= Bilmediğim şeyler var benim de. Emeğine sağlık . (:
~DişiAslan~
Moderatör
Moderatör
~DişiAslan~
Yarışma Birinciliği : Kupa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4445
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1152
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : yatılığagelcengaliba.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : payabılıklı~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 8:24 am Paylaş

ayben-26 demiş ki:
Bende PhotoFiltre kullanıyorum ama bu yıl başladım daha. PhotoScape de var bilgisayarımda .. Derslerini takip edeceğim (= Bilmediğim şeyler var benim de. Emeğine sağlık . (:
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 6:07 am Paylaş

Güzel anlatmışsın canım. Bende photofiltre kullanıyorum (=
Pebble Stone - '
Deneyimli
Deneyimli
Pebble Stone - '
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1046
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DağLarı DeLdim Tek Başıma'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyCuma Mayıs 20, 2011 5:36 am Paylaş

Ben de imzada başarıLı değiLim imza dersi verirsen çok memnun oLurum şimdiden sağoL Very Happy
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptySalı Haz. 07, 2011 11:19 pm Paylaş

Çok ihmal ettim sanırım burayı,tamam arkadaşlar hemen şimdi hazırlıyorum imza dersini
Bu akşama gelir sanırım =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyÇarş. Haz. 08, 2011 12:27 am Paylaş

Basit bir imza oldu,
Bir dahaki imzamız daha güzel olucak
Yönetemi farklı olucak =)

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  62282400031591439199 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  52495894600323401049 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  84586364834060339866 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  83349431176226872883 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  62732360372616079844 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  41974887975634113420 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  37046594457217899923 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  06118771078420046895 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  63853638352448715753 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  05314789810353142905 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  44128102027374848701 Yukleresim.com

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  44646072483796222490 Yukleresim.com

Akşamdan erken geldi ;)
Neyse kolay gelsin =)
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sezgi_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2101
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3686
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 7:00 am Paylaş

teşekkürler cnm ya ben photofiltre kullanıyorum çok teşekkürler işime çok yaradı
https://www.facebook.com/sasemeze
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12376
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6712
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptySalı Ağus. 16, 2011 7:58 am Paylaş

Ben de photofiltre kullanıyorum. (:
Güzel anlatmışsın.
Emeğine sağlık. (:
~CerenMelisa~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~CerenMelisa~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4910
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4478
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Denizli

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptySalı Ağus. 16, 2011 8:00 am Paylaş

ya ben beceremiyorum ya o damgayı yapıyom kafası iyice aşağı falan iniyo ayarlıyamıyorum yerini :/
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 6:42 am Paylaş

ceren882 demiş ki:
ya ben beceremiyorum ya o damgayı yapıyom kafası iyice aşağı falan iniyo ayarlıyamıyorum yerini :/

Damgayı seçtikten sonra taşıyacağın resmin neresini işaretliyorsun ona dikkat etmelisin.
Mesela alnından başlamak istiyorsan alnını işaretleyip taşımalısın.

-Teşekkür ederim (:
~CerenMelisa~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~CerenMelisa~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4910
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4478
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Denizli

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 6:48 am Paylaş

Ümi[T]ürükÜ demiş ki:
ceren882 demiş ki:

Damgayı seçtikten sonra taşıyacağın resmin neresini işaretliyorsun ona dikkat etmelisin.
Mesela alnından başlamak istiyorsan alnını işaretleyip taşımalısın.

-Teşekkür ederim (:

teşekkürler Very Happy
şmidi yapıyorum ama farklı bi yöntem kullanarak yapıyorm Very Happy
_' TürkÜmit ' _
Deneyimli
Deneyimli
_' TürkÜmit ' _
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 698
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2702
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar ♥

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptyPaz Ağus. 28, 2011 12:27 am Paylaş

Çok güzel anlatmışsın Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  650269930
Fakat bende o damgayı beceremedim.Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  1371890812
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002168061621#!/profile
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım  EmptySalı Ağus. 30, 2011 1:22 am Paylaş

O Damga Zor iş ya senin yaptığın gibi yapamıyorum :D
Teşekkürler Very Happy

Photofiltre Dersleri! 2.Ders : İmza Yapımı /Ne öğrenmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz hazırlarım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası