Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

The Vampire Diaries

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Özlem
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Özlem
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 16361
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6729
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : xoxo
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

The Vampire Diaries Empty
MesajKonu: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Mayıs 20, 2011 1:02 am Paylaş

The Vampire Diaries The-vampire-diaries-cast-picture

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) romanları LJ Smith tarafından yazılmış ve New York Times en çok satanlar listesine girmiş bir korku serisidir. Kitapta küçük bir kasabada yaşayan Elena Gilbert isimli bir kızın iki vampir erkek kardeş arasındaki, iyiye ve kötüye şahit olmasını anlatmaktadır.
Ayrıca The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) kitabı Amerikan The CW televizyon kanalında 10 Eylül 2009 dan itibaren dizi olarak yayınlanmaya başlanmıştır. Yapımcılar, tüm dünyayı etkisi altına alan “vampir modası”ndan yararlanmaya devam edecek gibi görünüyor. Son dönemlerde biri beyaz perdeye(Twilight), diğeri televizyona(True Blood) uyarlanan vampir romanlarına bir yenisi daha ekleniyor: The Vampire Diaries.
Serinin yazarı L.J. Smith. Yazar 80’li yıllardan itibaren -1998 ile 2008 yılları arasında kişisel sebeplerden dolayı yazmaya ara vermiş- çocuklarla gençlere yönelik yazdığı romanlarla tanınıyor. Yazdığı romanları ise korku ve fantezi/bilimkurgu romanlarının yanı sıra romantik romanlar.
Yazar, seriye 1991 ve 1992 yıllarında yazdığı dört kitapla başlamış. Bunlar sırasıyla The Awakening(1991), The Struggle(1991), The Fury(1991) ve Dark Reunion(1992).
Orijinal seriye ek olarak serinin 2009 yılından itibaren yayınlanmaya başlayan bir de “geri dönüş üçleme”si mevcut. İlk kitap Nightfall Şubat ayında piyasaya sürülmüş. Üçlemenin diğer iki kitabı Shadow Souls ve Midnight’ın yayın tarihleri ise henüz belirsiz.
Gelelim serinin televizyon uyarlamasına. Dizi The CW kanalı tarafından 2009 sezonundan itibaren sunulan yeni projeler arasında. Dizinin yapımcılığını ve yazarlığını ise daha önce Dawson’s Creek dizisinin de yazarlarından olan Kevin Williamson ve gösterimden kaldırılan Kyle XY dizinin yazarlarından Julie Plec üstlenmiş. Projenin uygulayıcı yapımcıları ise The CW’nin bir diğer dizisi Gossip Girl’ün de uygulayıcı yapımcılarından Leslie Morgenstein ve Boby Levy. Dizinin pilot bölümünü daha önce True Blood, Dexter, Veronica Mars, Cold Case gibi dizilerde de yönetmenlik yapmış olan Marcos Siega çekmiş.
Dizinin 1.sezonu 22.bölümüyle 13 Mayıs 2010'da sonlanmıştır. 1.sezon sonunda izleyici kitlesinden büyük destek alan dizi 2.sezonuyla 09 Eylül 2010'da başlamıştır

Konu

Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon'ın kasabaya gelmesiyle, Elena'yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.
Dizi bu hikâyeden yola çıkarak, ufak bir kasabadaki iki vampir kardeşin Elena isimli genç kıza karşı duydukları tutku yüzünden birbirleriyle mücadele içerisinde olmalarını konu alıyor. Vampirlerden daha iyi huylu olarak tanımlayabileceğimizin adı Stefan, daha sert ve karanlık görünümlü olan ve insan kanı içme konusunda herhangi bir vicdan azabı duymayansa Damon. Bu iki vampirin birbirleriyle mücadelesi sırasında yalnızca Elena değil, genç kızın ailesi ve kasabanın diğer sakinleri de tehlike altında olacak.

Karakterler

Elena Gilbert: Bulgar asıllı Nina Dobrev’in canlandıracağı başrol karakteri, ailesini dört ay önceki araba kazasında kaybeden on yedi yaşındaki bir genç kızı konu alıyor. Vampir Stefan’ın kasabaya gelmesiyle Elena’nın hayatı canlanacak ama bu uzun sürmeyecek. Çünkü Stefan yalnız gelmemiştir. Zaman ve Salvatore kardeşler Elenayı zor bir seçime sürükleyecektir. Elena kendisinin evlatlık olduğu, Katherin, ona bu kadar benzemesinin sebebi, Isobel adındaki acımasız vampir annesi ve onun şu anda Elena'nın tarih öğretmeni olan Alaric adındaki Damon'ın karısına birşeyler yaptığını düşünen ve ondan intikam almayı kafasına koymuş olan Isobel tarafından vampir olmak adına terk edilmiş eski kocasını, bütün hayatı boyunca amcası zannettiği ve kendisinden hiçbir zaman hoşlanmadığı için hep uzak durduğu babası John, en yakın arkadaşı olarak gördüğü ama ona korkunç bir şekilde ihanet eden, atalarından kalma büyük güçleri olan cadı arkadaşı Bonnie, Damon tarafından kullanılıp atılan eski ve yapmacık arkadaşı Caroline, şu anda Caroline ile birlikte olan Elena'nın eski erkek arkadaşı Matt, MAtt'in Matt'in annesiyle öpüşmeden öncesine kadar ve Caroline'ın onların arasındaki sorunu çözmelerine yardımcı olmak istediği eski arkadaşı kurt adam Tyler, Tyler'ın ve Matt'in erkek kardeşi Jeremy'nin eski kız arkadaşı olan, Matt'in Damon tarafından dönüştürülüp Stefan tarafından kimseye zarar vermemesi adına öldürülen kız kardeşi Vicki, Elena'nın isteği üzerine DAmon tarafından hafızasının silinmesine rağmen onun arkasından yas tutan JEremy'nin Anna adındaki Katherin'nin çok eski, yakın ve onun yüzünden başka 125 vampirle birlikte mezara hapsedilen Pearl'in kızıyla yakınlaşması, ilk başta Anna'nın onu mezara girmek için Damon'la ve Stefan ile Elena'yla anlaşma yapmak için kullanmak niyetinde olması ve bunu yapması, Jeremy'e vampirleri öğretmesi sonra ona aşık olası ve Jeremy'nin onu Vicki'ye ulaşmak için kullanması çünkü hafızası silindiği için onun çöldüğünü bilmemesi sadece dönüşütüğünü düşünmesi ve onunla birlikte olabilmek için dönüşmeye karar vermesi ancak sonradan Vicki'nin öldüğünü öğrenip Anna'yla kullanılma ve kullanma konusunda ödeşmeleri ve birbirlerine aşık olmaları fakat Katherin'in emriyle Isobel'in yardımıyla John'un önce intikama tamamen karşı olan sadece evini geri isteyen ve gerçeği bilen çok fazla kişi olduğundan dolayı bundan vazgeçip Anna'yı da ikna eden daha doğrusu ona kendisini zorlayamıyacağını, kendi kararını kendisi vermesai gerektiğini söyleneyen ve böylece tam da anne -kız gitme kararı almışken Pearl'ü sonra da annesini öldürenin Jhon olduğunu öğrenen ve buna rağmen kasabayı ve Jeremy'i kurtarıp tamamen yeni bir başlangıç yapmak isteyen Anna'yı ve Anna kadar centilmen olmayan, atalarının yaptıkları şeyler yüzünden bütün Mycstic Fell's'ten intikam almayı kafasına takmış olan ve hayatının son gününde onlara katılmış gibi yapan Anna'nın aslında içerideki gizli ajan olduğunu anlamayan mezardaki vampirlerin çoğunu öldürmesi sonucunda Anna'nın ona ölmeden önce bıraktığı kendi kanını içerek bütün acılarını unutup duygularaını kapatıp aynı Damon'ın da bir zamanlar, "çok uzun bir zaman"yaptığı gibi kesinliklehiçbir şey hiçbir duygu hissetmemesi için dönüşmesi, Katherin'in hiçkimsenin haberi olmadan Mycstic Fell's'e dönmesi ve John'A bir bıçak saplayıp sanki Elena'ymış gibi davranması, Damon'ı öpmesi ve Jenna'yı şoka sokması kısacası ortalığı karıştırmak için herşeyi yapacak olan acımasız eski kız arkadaşın geri dönüşüyle ilgili milyonlarca "küçük" sorunla uğraşmak zorundadır.Evet.Ve eğer özetlemek gerekirse, gerçekten işi zor olacağa benziyor.
Stefan Salvatore: Polonya asıllı Paul Wesley'nin oynadığı Karakter ise, 17-18 yaşlarında görünen ancak tam 145 yaşında olan, insanlara zarar vermeyen, genç, yakışıklı ve cazibeli iyi vampir rolünde. Ancak 1.sezonun sonlarına doğru aslında o kadar da iyi olmadığı, hatta kardeşinin bu halinden onun sorunlu olduğu, onu zorla dönüştürdüğü ve kendisinin de babasının kanını içip onu öldürerek dönüştüğü ortaya çıkıyor.Geçmişte Damon ile yaşadığı sorunlar yüzünden ona hiç güveni yok ve Damon'ın Elena ile yakınlaşmasından korkuyor.Korktuğuda başına geliyor.Çünkü Elena ve Damon'ın arasındaki arkadaşlık, Elena'nın deyişiyle "anlayış", Damon'ın deyişiyle "Sadece arkadaşız.Aslında o benim tek arkadaşım olayı gittikçe ilerliyor ve büyüyor. Tarih kendini tekrarlıyor.
Damon Salvatore: Damon Salvatore ,kardeşi Stefan'dan 1-2 yaş büyük olan vampir. İnsanken kardeşiyle Katherine adında bir vampir yüzünden araları açılmış ve Katherine'a duyduğu aşk yüzünden uzun süre kendine gelememiştir. Kardeşinin onu zorla vampire dönüştürmesi sonucu bu yönünü iyi kullanmış , kimseye zarar vermemiştir fakat Stefan'ın insanlara zarar verdiğini görünce onun durdurmaya çalışmış ve başarılı olamamıştır. Daha sonra kardeşini iyi bir vampir olan Lexi'ye emanet edip kasabadan ayrılmıştır. Uzun yıllar sonra kasabaya , kardeşini yanına dönmüştür. Uzak olduğu zamanlarda insanları ısıran ve vampir güçlerini kötülük için kullanan birine dönüştüğü için kardeşi ile sıkıntılar yaşamıştır , bunlar gerçekleşirken kardeşinin sevgilisi Elena'ya aşık olmaya başlamıştır ve bunun sonucunda da iyi bir vampir olmaya karar vermiş , Katherina'ya olan aşkını unutmuştur.

Oyuncular ve Karakterler
Oyuncu Karakter
Nina Dobrev Elena Gilbert,Katherine Pierce
Paul Wesley Stefan Salvatore
Ian Somerhalder Damon Salvatore
Steven R. McQueen Jeremy Gilbert
Sara Canning Jenna Sommers
Katerina Graham Bonnie Bennet
Candice Accola Caroline Forbes
Zach Roerig Matt Donovan
Kayla Ewell Vicki Donovan
Michael Trevino Tyler Lockwood
Chris William Martin Zach Salvatore
●Liѕѕ'яє
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
●Liѕѕ'яє
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8284
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2225
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Üzlem'imi yerim.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Mayıs 20, 2011 2:19 am Paylaş

Ah şu resimde,soldaki varya soldaki,beni bitiriyor.
İan için izliyorum bu diziyi.
Damon&Elena olmazsa dizi biter.
Stefan gözüm görmesin seni. The Vampire Diaries 253468018
αレєcтяσηα
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
αレєcтяσηα
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7177
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hfk ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Dogan

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Mayıs 20, 2011 10:39 am Paylaş

Diziye İan için başladım.
Hello brother'dan beri de koyu Damon'cuyum, yani ilk andan beri.
İan yoksa anlamı yok zaten.

Ama Carol. çok tatlı yahuu.
Bi de Tyler'la olmasa. (:
beyazmelek98
Deneyimli
Deneyimli
beyazmelek98
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1486
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1294
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜmÜnE GaLaTaSaRaY
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPaz Mayıs 22, 2011 4:54 am Paylaş

Bu diziye bayılıyorum ya Very Happy Damon adamım ya Very Happy
http://sarpapak.forumdizini.org
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 4:32 am Paylaş

Stelenacıyım.
Damon&Elena yakışıyor ama aşk olarak bir çift seçersek Stelena. Surprised
Olayların akışı çok güzel dizide.
Her bölümü merakla, heyecanla izleniyor.
Ne olacağını kestiremiyorsun, kestirsen de tutmuyor.
Stefan'ın davranışlarını çok beğeniyorum.
Damon çok komik.Her cevabında bir iğneleme oluyor.
Bonnie&Elena dostluğu güzel.
Matt çok tatlı, Caroline de.
Jeremy ilk sezon hariç iyi.
Sezon finalinde Stefan'ın insan öldürmesi beni kızdırmadı.
Çünkü bu Damon'un arkasını toplamak içindi.
Bu işin içinden nasıl kurtulacak merak ediyorum. (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 6:51 am Paylaş

Seriyi okuduğumdan beri Stelenacıyım.
Açıkçası Stefan'ı görünce hayal kırıklığına uğrasam da gitgide alıştım.
Damon ayrı bir olay.Damon'ı diziyi hatta seriyi izlemeden bile seviyorum daha doğrusu Ian'ı.
Daş daş daş daş .
Ama bu diziyle keşfettiğim yeni favorim Steven R McQueen.
Bu çocuğun taşlığı beni alıyor götürüyor.
Bir de bu dizideki favorim Caroline.Çok tatlı bir kız.Ve rolünü çok iyi yapıyor Very Happy
İlk sezonu bitirmek üzereyim Crying or Very sad
Azazil
Deneyimli
Deneyimli
Azazil
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1519
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1197
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/06/10
<b>Nerden</b> Nerden : CEHENNEMİN DİBİNDEN (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÇOCUKLUĞUMDA SANA TU
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Zeynep

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Haz. 24, 2011 3:07 am Paylaş

Sabahladığım bir gecede tv de görüp izlemeye başladığım ve şimdiler netten izleyip bidaha bırakamadığım dizi :D her ne kadar dizide damon daha yakışıklı olsada aşk için her zaman yakışıklılık yetmiyo bende koyu bir stefan&elena taraftarıyım :D
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Haz. 24, 2011 3:12 am Paylaş

Diziyi çok uzun zamandır izliyorum.
İlk andan beri favori Çiftim Delena'ydı.
Hala öyle. The Vampire Diaries 3292937225
Onun dışında Caroline'ı çok seviyorum. (:
~CerenMelisa~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~CerenMelisa~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4910
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4478
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Denizli

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPaz Tem. 10, 2011 1:55 am Paylaş

daaath <3
ikiside birbirinden vahşi
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Ağus. 26, 2011 7:01 am Paylaş

Ah bu diziyi bir izlemeye başladım ardı arkası gelmedi malesef sezon finaliyle duruş yaptım bölüm kalmadığı için, dizide süper bir akıcılık var kesinlikle bide tabi...

Ian - Damonnn :kalpp:
**_Çılqın_**
Deneyimli
Deneyimli
**_Çılqın_**
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 591
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Garanti Reklamı.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Zeynep

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 3:31 am Paylaş

ƒєянαη* demiş ki:
Ah bu diziyi bir izlemeye başladım ardı arkası gelmedi malesef sezon finaliyle duruş yaptım bölüm kalmadığı için, dizide süper bir akıcılık var kesinlikle bide tabi...

Ian - Damonnn :kalpp:
cσηтєѕѕ.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cσηтєѕѕ.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9426
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2229
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Tuğçe'm.

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPaz Eyl. 04, 2011 2:49 am Paylaş

Sürükleyicilik kelimesi hiç bu kadar gerçekçi olmamıştıı !

İlk başta çekilmez olan Caroline karakteri , şimdi bu diziyi izlememin sebebi oldu !

Ben ne Stelena'cıyım nede Delena .

Ben sonuna kadar Carler çiftini destekliyorum The Vampire Diaries 735496020

Matt ilk sezon sevsemde Tyler her zaman ayrı The Vampire Diaries 795560

Caroline ,Tyler , Alaric ve Jenna'ya hayranım..

Her ne kadar Jenna ölsede ben o çifti hep seveceğim The Vampire Diaries 750170

Edit: Elijah'ın saçlarına hastayım The Vampire Diaries 795560
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPaz Eyl. 04, 2011 3:45 am Paylaş

Damon&Stefan bu iki kardeşin diyaloglarına hastayım.
Stelenacıyım.
Çünkü Damon Beniiim :zaa:
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Eyl. 16, 2011 3:06 am Paylaş

3. sezonun ilk bölümü bombaydı vuhuu. Crying or Very sad
Hele son kısımları favorimdi. Crying or Very sad
Stefan'ın Elena'yı araması, sesini duymak istemesi.
Elena'nın onu sevdiğini söylemesi.
Her şeye rağmen Stefan'ı ve Stelena'yı destekliyorum. :mutluluk:
Yine eski günlerine dönecekler, inanıyorum.
Tyler ve Caroline bombaydı. Crying or Very sad
Alaric keşke gitmeseydi, hala Jenna'yı özlüyor, bu onun için çok zor bir durum.
Kısacası çok güzel bir başlangıç oldu yeni sezona. :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Eyl. 16, 2011 3:33 am Paylaş

Başlangıç resmen harikaydı.
Bomba bir giriş yaptık.
Zaten promolar da nefes kesiyordu :D
Stefan bi an unutmuş gibi geldi ama .. Neyse spoiler a girmeyelim. :D
Jeremy ve 'I see dead people' durumları :hehe:
Vickie değilde Anna'yla konuşsun.
Tyler & Caroline resmen bombaydı :zaa:
Stef&Elena telefon görüşmesi de iyiydi.Damon&Elena ayna sahnesini de çok beğendim.Fragmanda da çok hoştu zaten Very Happy

Hakkaten müthiş başladık
cσηтєѕѕ.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cσηтєѕѕ.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9426
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2229
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Tuğçe'm.

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyCuma Eyl. 16, 2011 5:53 am Paylaş

Giriş ve bölüm harikaydı !

Bu bölümün en dikkat çeken cümlesi ve sahnesi ;

Damon ve Stefan'ın konuşması ve o efsanevi cümle ..

"Hello Brother"

Sonunda Stef'de kullandı Smile

Ama Damon'unun söylediği gibi olmadı The Vampire Diaries 2222441962

Vee vee vee..

Beklenen çift sahnede !

Tyler ve Caroline !

Neyse bu sahne hakkında yorum yapmayacağımThe Vampire Diaries 3268751438

Jeremy'e üzüldüm .

Vicki gitsin diziden ya hatta Matt'ide götürsün The Vampire Diaries 3268751438

Alaric , Alaric..

Of bir sen vardın aklı başında , sende gittin ne oldu ?

-Gelirsin umarım <3

Uzun yorumun kısası bölüm HARİKAYDI !
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyÇarş. Ara. 21, 2011 3:40 pm Paylaş

Delenacım delena yerleri harika 1 ay önce başladım izlemeyi hepsini izledim yeni çekimlerde başlarda o güzel aşkı görürüz delena ♥
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPtsi Ocak 09, 2012 12:56 am Paylaş

2.Sezon başlasın artık yaa...
Dizisiz kaldım Sad
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPtsi Ocak 09, 2012 3:48 am Paylaş

ƒєянαη* demiş ki:
Dizisiz kaldım The Vampire Diaries 1371890812
İyide 3.sezon başladı hatta 10.bölümü seyrettik.

Ama sen CNBC-e'yi kastediyosan eğer o başka..
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPtsi Ocak 09, 2012 5:08 am Paylaş

Spring demiş ki:
ƒєянαη* demiş ki:
Dizisiz kaldım The Vampire Diaries 1371890812
İyide 3.sezon başladı hatta 10.bölümü seyrettik.

Ama sen CNBC-e'yi kastediyosan eğer o başka..

Evet bende bu gün gördüm.İndirme sitesine uzun zamandır uğramıyordum başladığına sevindim...
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPerş. Şub. 23, 2012 11:13 pm Paylaş

Diziyi bir ara izliyordum, bir kaç bölümüne gelip sıkılıp bırakmıştım. Sonra en başından tekrar başladım fakat bu sefer nasıl bir şey olduysa tekrar izlemeye başlamamla birlikte birden bir bakmışım yayınlanan son bölümdeyim. :hehe:

Çok sürükleyici bir dizi gerçekten. Her hafta yeni bölümünü heyecanla beklediğim bir dizi. Şimdi ise 16 Mart'a kadar beklemek zorundayım.
Aslında başından beri D'elena istiyordum fakat bazen St'elena istediğimde olmuyor değil. Ama Elena, Damon'ı hak etmiyor galiba. Ferhan sayesinde Damon-Rebekah'cıda oldu olucam yakında. :gulumse:

Bunlar dışında dizide en ama ennn sevdiğim karakter Klaus'tur. Surprised
denizkızı
Deneyimli
Deneyimli
denizkızı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1991
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1598
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Niall Horan ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptySalı Mart 27, 2012 6:28 am Paylaş

sırf Ian Somerhalder için izliyorum :D
sendies#
Yeni Üye
Yeni Üye
sendies#
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 21
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 11
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/04/12

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPerş. Nis. 12, 2012 8:29 am Paylaş

hastasıyım, bölüm bekliyoruuz.
teşekkürler
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptyPtsi Nis. 16, 2012 10:46 pm Paylaş

Kitapları ve Dizisi beni hayranları arasına çekti.Ian Somarhalder için yaşanan,Joseph Morgan için uğruna ölünen bir dizi Surprised
http://twitter.com
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries The Vampire Diaries EmptySalı Nis. 17, 2012 12:38 am Paylaş

ηiℓуу● demiş ki:
Diziyi bir ara izliyordum, bir kaç bölümüne gelip sıkılıp bırakmıştım. Sonra en başından tekrar başladım fakat bu sefer nasıl bir şey olduysa tekrar izlemeye başlamamla birlikte birden bir bakmışım yayınlanan son bölümdeyim. The Vampire Diaries 347122

Çok sürükleyici bir dizi gerçekten. Her hafta yeni bölümünü heyecanla beklediğim bir dizi. Şimdi ise 16 Mart'a kadar beklemek zorundayım.
Aslında başından beri D'elena istiyordum fakat bazen St'elena istediğimde olmuyor değil. Ama Elena, Damon'ı hak etmiyor galiba. Ferhan sayesinde Damon-Rebekah'cıda oldu olucam yakında. The Vampire Diaries 750170

Bunlar dışında dizide en ama ennn sevdiğim karakter Klaus'tur. The Vampire Diaries 735496020

Damon-Rebekah aşktır The Vampire Diaries 735496020
Delena sevmiyorum ben.
Katherinayada bayılıyorum.O olmadığı için dizinin tadı yokk.
Ama Katherina ortalarda yok.. The Vampire Diaries 1371890812

The Vampire Diaries

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki