Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 Empty
MesajKonu: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 11:09 pm Paylaş

BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!!

TANITIM

Ümit, Özgün , Kaan , Türkü , Melike , Nil , Zeynep , Kerem ve Barış çok yakın arkadaşlardır.. Arkadaştan çok birbirlerini öz kardeşleri gibi sevmektedirler..Ama bu birbirlerine aşık olmalarını engelleyememektedir.. Okulun en popülerleri arasındadırlar.. 7. sınıfta olmalarına rağmen bütün kavgalara katılmaktadırlar nerdeyse..Onların arasına girmek çok zordur aralarını bozmak da.. Bakalım aşk onların aralarını bozabilecek mi ?

Ümit : O kadar yakışıklı ve popülerdir ki küçük büyük bütün kızlar peşindedir.. Onun bu yaşına kadar pek çok kız arkadaşı olmuştur ama hiçbirini doğru düzgün sevmemiştir..Çünkü o ilk gördüğü andan beri Türkü'ye aşıktır.. Her konuda çok cesur olmasına rağmen hala Türkü'ye açılamamıştır ve Türkü'yü deliler gibi sevdiğini sadece Özgün'e anlatmıştır.. Okuldakilerin hepsiyle kankadır ama sadece lafta.. Özgün , Kaan , Türkü , Melike , Nil , Zeynep , Kerem ve Barış'ın yeri bambaşkadır..

Türkü : O sınıfının en çalışkanı ve en güzelidir.. Hatta okulun bile.. Bu zamana kadar pek çok erkek arkadaşı olmuştur ama o kardeşi gibi gördüğü Barış'a aşıktır..Bu sene onu elde etmeye kararlıdır.. O aşktan hem korkmakta hem de aşktan geri kalmamaktadır.. Onun asıl korkusu ailesinin ona olan güvenini sarsmaktır..Öğretmenleri ve arkadaşları tarafından çok sevilmektedir.. Güleryüzlü ve çok sevecendir ama gerektiği zaman bi cadıya dönüşmeyi de iyi bilir.. Bu yüzden Ümit ona genelde cadı der..

Melike : Çok güzel ve süslü bir kızdır.. Bu zamana kadar pek sevgilisi olmamıştır çünkü o Özgün'e deliler gibi aşıktır.. Gezip tozmayı çok sever en yakın arkadaşlarını da..

Özgün : Ümit'in en yakın arkadaşıdır ve Melike'ye deliler gibi aşıktır.. Malesef hala ona açılamamıştır ama.. Dersler umrunda değildir ama okulu çok sevmektedir..Çünkü en yakın arkadaşları ve Melike'yle çok eğlenmektedir..

Kaan : Çok kabadayı bi tiptir aslında.. Aşk da okul da umrunda değildir.. Onun tek derdi eğlence ve kavgadır..

Nil: Çok güzel bir kızdır.. Peşinden koşan çok erkek vardır aslında ama hiç birine yüz vermez çünkü o Ümit'e deliler gibi aşıktır.. Onun için her şeyi göze almaktadır..Bu büyük aşkını henüz kimseye anlatmamıştır ama Melike çoktan fark etmiştir..

Zeynep: Tam çatlak ve çok hareketli bi tiptir.. Özgün'e çok aşıktır ama Melike ve Özgün'ün birbirlerine olan aşkını bildiğinden kimseye duygularını açmamaktadır..

Kerem : Türkü'ye aşıktır hem de ilk gördüğü andan beri.. Ama bu aşkını kimseye anlatmamıştır en yakın arkadaşlarına bile..

Barış : Çok güçlü ve kavgacı bir tiptir..En yakın arkadaşı Türkü'nün ona aşık olduğunun farkındadır o da Türkü'ye karşı boş değildir ama o sadece kendine aşıktır..Kızların özellikle Türkü'nün ondan başkasıyla ilgilenmesine fena halde bozulmaktadır..

Hatice : Çok güzel , alımlı ve çekici bir kadın.. Çok da iyi bir öğretmen aynı zamanda çok disiplinli ama öğrencileriyle eğlenmeyi de iyi bilmektedir..Bizimkilerin bu seneki fen ve sınıf öğretmenleri.. Okula yeni gelmiştir ama 7/f sınıfının ne kadar yaramaz bi sınıf olduğunu okulda sürekli bela çıkardıkları kısacası onların hakkında bilmesi gereken her şeyi bilmektedir ve onları adam etmekte kararlıdır..

Yorumlardan sonra ilk bölüm gelicek..

En son cerkezseyma tarafından Paz Ocak 29, 2012 9:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
***ÇaKiL tAsLaRı***
Deneyimli
Deneyimli
***ÇaKiL tAsLaRı***
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 513
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 545
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : denizli
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : oh lala oh lala:D

BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 Empty
MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 11:12 pm Paylaş

hmm güzele benziyo...ilk bölüm nezmn gelir acaba:)
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 11:20 pm Paylaş

bilmiyorum yorumlara bağlı (: teşekkürler (:
sevda00
Yeni Üye
Yeni Üye
sevda00
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 11
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/06/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 11:34 pm Paylaş

çok güzel bir tanıtım olmuş. hayırlı olsun.
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 12:17 am Paylaş

teşekkür ederim (:
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 12:49 am Paylaş

tanitim guzelmis farkli farkli isimler kullanmanda iyi olmus. basarilar dilerim senaryonda
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 12:50 am Paylaş

teşekkür ederim admin (:
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 2:16 am Paylaş

ilk bölümü bekliyoruz güzel bir senaryoya benziyor Very Happy
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 4:23 am Paylaş

teşekkür ederim (:
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 4:34 am Paylaş

tanıtım çoook güzel olmuş cnm ilk bölümü bklyoruz (:
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 4:38 am Paylaş

teşekkürler (:
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 698
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sen nerde ben orda =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OKUL---> Nefretim

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 5:40 am Paylaş

Cnm çk güzel olacak biliyorum ama.......
Türkü ve Barış mı / Ümit ve Türkü mü ??
Gerçı bn senin Ümit'le Türkü'yü ayıramıycağını biliorm ama tanıtım böLe olnca kurt kaçtı içimee xD
Devamı dilerim ve ben 1. dereceden okuycnm =)
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 5:43 am Paylaş

Teşekkür ederim canım (: Bölümler ilerledikçe Türkü'nün kiminle olacağını göreceğiz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz diyim sadece (:
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 5:45 am Paylaş

Merakta bırkmasan desemm =)) xD
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 5:49 am Paylaş

Şöyle bir ipucu veriyim Ümitle Türkü tabii ki sevgili olacaklar ama ne zaman ve nasıl olucağını bölümler ilerledikçe göreceğiz Very Happy
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 5:51 am Paylaş

Woaah bu cevap bana yetti =))
Çk thanks you askm =))
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 5:59 am Paylaş

rica ederim cnm Very Happy 1. bölüm birazdan sizlerle..
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 6:01 am Paylaş

Aaaaaaaaaaaaaa süpeR yaa =))
Çok ayrı tutma tamam mı onları =(
İnmesin kalbimee Sad
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 6:06 am Paylaş

Ben kendi hayatımdan uyarladığımdan biraz ayrı kalabilirler uyarıyım o zaman Very Happy
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 6:30 am Paylaş

No problem =))
Hazır mı y.b cnm ???
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 6:36 am Paylaş

ewet canım (: buyrun (:

1. Bölüm : OKULUN İLK GÜNÜ..

Türkü'den
Koskoca bir 6 seneyi geride bıraktık 7. sınıfız artık.. Okula girdim ve etrafıma bakındım bizim kızlar oradaydı hemen yanlarına gittim Barış da bizim çocuklar da
ortalarda yoktu..

Türkü: Naber kızlar
Melike: İyiyiz kanka sen
Türkü: İyiyim bende
hepsi teker teker öpüşürler..
Zeynep: Sanki tatil boyunca hiç görüşmedik gibi öpüşüyoruz yani nerdeyse bütün tatil beraberdik kızım
Nil: Olsun okul havası başka oluyor Very Happy
Türkü: Aynen . Hala gelmedi mi bizimkiler
Melike: İti an çomağı hazırla diye boşuna dememişler bakın geldiler işte
Ümit: Selam kızlar
Nil: Selam
Kerem: Özledik valla ya
Melike : E tatilde görüştük ya canım
Kerem : Her gün görmek gibi olmuyor ki..
Hepsi hasret giderirler aralarından kahkaha sesleri yükselmektedir..
Özgün : Gene bakıyor bizim k.ş.rlar
Türkü: Evet ya yağmurun da tuğbanın da gıcıklığı üstlerinde gene
Melike: Her zaman ki halleri
Barış : Boşversenize ya
Türkü: Valla o s.l.k bakışlarını üzerimizden çekmedikçe boşveremicem
Zeynep: Attığımız dayak yetmiyor ki bunlara
Ümit: Sallayın be kızım biz kızlara vurmayız da sizin çok canınızı sıkarlarsa gidin halledin
Türkü: Eteklerin bir taraflarına kadar çekmeleri yok mu öldürüyor beni ya sanki bacakları çok güzelmiş gibi..
Ümit: Sizinki sanki çok uzun
Türkü: Biz çekmiyoruz canım tamam mı normal boyu bu baksana şunlara sen
Ümit: Tamam be cadı kızma şaka yapıyorum
Nil: Ya onu bunu boşverelim de bu seneki sınıf öğretmeni kim olucak ki acaba
Kaan : Geçen seneki gibi olur inşallah 6 senedir hocalar bile korkuyodu olum bizden bu da diğerlerinden farklı olmaz
Zeynep: Disipline gidicekken suçu üstünüze alıyorsunuz sonra da sırıta sırıta dönüyosunuz sınıfa heralde korkucaklar az sinir krizi yaşatmadınız hocalara
Türkü: Yazık ama bari hocalarla uğraşmayın gerçi hala Halit'e bir çözüm bulamadınız
Ümit: Kızım biz ona acıdığımızdan uğraşmıyoruz gerekirse bakarız bir çaresine
Melike: Evet bir iti an çomağı hazırla vakası daha Halit geliyor bakın
Nil: Elinde de en yakın arkadaşı var.. mikrofonu :hehe:
Hepsi : Crying or Very sad

Halit diye bahsettikleri adam okulun müdür baş yardımcısıdır.. Eline mikrofonu alır ve klasik bir okul açılış konuşması yapmaya başlar.
H: Evet herkes sırasına geçsin ! Yeni bir eğitim-öğretim yılını daha açmış bulunmaktayız şimdi okul müdürümüz Niyazi B....'i konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet
ediyorum..
alkışlar..
Zeynep: heh niyazi de geldi kadro tamam demektir..
Niyazi: Sevgili A.A. İ.Ö.O. öğrencileri yeni bir öğretim yılına daha birlikte girdik..
Ümit: Hay girmez olaydık.
Niyazi: Bu sene okulumuza yeni öğretmenlerimiz de katıldı.. Sizler de 1 yaş daha büyüdünüz.. Okulumuzun temizliğine ve derslerinize önem vermenizi bekliyorum sizlerden..
Bir A.A. Okulu öğrencisine yakışır şekilde davranın .. Yeni eğitim yılımız hepimiz için hayırlı olsun..
alkışlar..
mikrofonu müzik öğretmeni Umut Hoca alır..
Umut: rahat.. hazır ol.. ses veriyorum.. Korkma..
....
İstiklal Marşı ve Andımız'ı okurlar ve sınıflara girerler..
Bizimkiler her zaman ki gibi sınıfa en son ve hep birlikte girerler..En arka sıraya yerleşip otururlar ( Barış-Türkü, Özgün-Melike , Nil-Kaan , Ümit- Zeynep şeklinde)
Sınıfta müthiç bir gürültü varken sınıfa mini etekli kızıl saçlı koyu mavi gözlü çok güzel bir kadın girer.. Tahmin ettiğiniz gibi bu bizimkilerin sınıf öğretmenleri
Hatice'dir..
Hatice: Günaydın Çocuklar..!!
BÜTÜN SINIF (özellikle erkekler) : Günaydın Hocamm..!!
Hatice: Ben bu seneki sınıf öğretmeniniz Hatice Ö... Bu sene okulunuzu Ankara'dan geldim.. 27 yaşındayım aynı zamanda Fen ve Teknoloji öğretmeninizim.. Dersimde ses
yapılmasından hiç hoşlanmam , hele laubalilikten hiç haz etmem, yağcılıktan nefret ederim ama hocam, yaa hocam gibi kelimelerden de..Bugün ilk gün olduğu için ders
işlemiyeceğiz zaten.. Şimdi şurdan başlayıp sıra sıra kendinizi tanıtın .. Hakkınızda ufak tefek bilgilerim olmalı bütün bir seneyi beraber geçireceğiz çünkü..Gerçi
ben geldiğim gibi okuldaki ününüzü duydum da her neyse evet buyrun.. ( cam kenarındaki en ön sırayı işaret eder )
sıra sıra kendilerini tanıtırlar..
Tuğba: Ben Tuğba.. Arkadaşlarım sınıfın en güzel kızı olduğumu söylerler derslerim de çok iyidir beni tanıdıkça çok seveceğinize eminim..
Özgün : Nasıl da sallıyor
Melike: Kızım burda biz varken kim diyormuş sana sınıfın en güzel kızı diye
Tuğba : Sanane be kıskanmasana hemen
Melike: Seni mi kıskanıcam be yolarım kızım seni..
Hatice: Birincisi sınıfta ben varken birbirinize sesinizi yükseltmeyin.. İkincisi asla ve asla benim yanımda arkadaşınızın sözünü bölmeyin ve de kavga etmeyin ..!!
Tamam mı Melikecim..
Melike: Tamam hocam (kısık bir sesle) seninle tenefüste görüşürüz..
Özgün: Tamam be kızım otur yerine sakin ol biraz
Melike: Sakinim ben ya
o sırada zil çalar..hatice kitaplarını toplayıp sınıftan çıkar.. arkasından da sınıftakiler..
melike tuğba ve yağmurun yanına gider arkasından da bizim tayfa ( Very Happy )
Melike : Kızım kaşıntın mı var senin
Tuğba: Yok canım hem olsa da kaşıcak mısın
Melike: Bence var ama kaşırız yani sorun değil
Türkü: Ne sallıyon lan hocanın yanında
Yağmur: Ya kıskanıyosunuz bal gibi
Melike: Ay deli etçek bu kız beni
Ümit: şişşt...!! tamam yürüyün bahçeye inelim şunların seviyesine inmeyin
Kerem: Bence de

Bizimkiler bahçeye inerler..

Yağmur: Bak gördün mü Ümit korudu gene bizi derste de bana baktı bir kaç kere bana aşık olduğunu söylemiştim sana
Tuğba: Heralde kızım biz varken o yanındaki s.l.klara bakıcağını düşünmüyosun heralde
Yağmur,Tuğba : :hehe:

Ümit: Ya uymayın diyorum şunlara sizi gıcık etmeye çalışıyorlar hem sınıfın en güzel kızının kim olduğunu biliyoruz biz
Nil: kimmiş o
Ümit: e sizsiniz kanka hepiniz birbirinizden güzelsiniz maşallah Very Happy
Zeynep: Evet biz güzeliz ama hocayı görünce ağzınızın suyu aktı hani görmedik sanmayın
Barış: Valla ne yalan söyliyim çok güzel hatun be hocam olmasa yazardım ben buna
Türkü: Yo bence o kadar da güzel değil yani
Barış: Tamam be kuzu kıskanma hemen Very Happy
Türkü: Kim ben mi neden kıskanıcakmışım ki hem bu bizi zorlıcak gibi duruyor
Kerem: Aman vız gelir tırıs gider.. ben kantine gidiyorum bir şey istiyor musunuz ?
Ümit: hepimize kola al işte dur ben de geliyim benden olsun bu seferlik Very Happy
Kerem: Tamam Very Happy
ümitle kerem kantine giderler..
Melike: Çıkışta bir şeyler yapıyoruz dimi ?
Kaan : Valla bana uyar
Barış: bana da
Özgün: napalım
Zeynep: hamburger yiyelim :hehe:
Kaan: sen istersin de yemez miyiz
Türkü: keremler gelsin konuşuruz işte yaparız bir şeyler..

Okulun ilk günü de ufak tefek kavgalar vs. ile biter.. Okul çıkış hep birlikte hamburger yerler ve en çok sevdikleri yere Kent Park'a giderler..Türkü akşam eve gelir
ve çoğu akşam olduğu gibi ilk iş olarak günlüğünü yazmaya koyulur :

Sevgili Günlük,
Bugün okulun ilk günü geçti gitti işte.. Aramızda sır olsun ama ben okulu çok özlemişim ve de Barış'ı :kalpp:
Okula yeni gelen sınıf öğretmenimiz Hatice Hoca bugün bize
kendini tanıttı.. Gerçekten çok hoş kadındı ama bu sene bizim sınıfı adam edicek gibi duruyor.. Okul çıkışı ilk önce her zaman gittiğimiz dükkana hamburger yemeye
gittik..Tabii ki hesabı bize ödettirmedi bizim çocuklar.. Bu kadar iyi arkadaşlara sahip olduğum için çok şanslıyım galiba.. Barış bu sene de bana karşı bir şey
hissetmiyor gibi..Ama ben onu nasıl elde ediceğimi çok iyi biliyorum.. O'na o kadar aşığım ki gözüm hiç bir şeyi görmüyor desem yeridir.. Gene de bizimkilerin yanında
fazla belli etmemeye çalışıyorum..Bugün Kent Park'a gittiğimizde defalarca Ümit'in bana baktığını yakaladım.. Kerem'in bakışlarından söz etmeme gerek bile yok sanırım..
Galiba değil büyük bir ihtimalle ikisi de bana aşık.. Beğenilmek sevilmek her kız için çok güzel duygular elbet ama bu en yakın arkadaşları olunca insanın bir tuhafına
gidiyor.. Neler diyorum ben ? Bunları ben mi söylüyorum ? Sanki en yakın arkadaşına aşık olan ben değilim ve onu elde etmek için kötü planları olan.. Zamanı gelince
sana her şeyi anlatıcağım elbet ama şimdi sırası değil..
Ben bu sene çok değiştim Günlük.. Barış'a karşı olan aşkımı o kadar büyüttüm ki içimde en yakın arkadaşlarımı düşünemez oldum.. Ama ben bu değilim aslında..Kendimi
toparlamam gerek ama yapamıyorum.. Aşk gözümü kör etti.. Bu hain planlardan vazgeçmek istiyorum ama olmuyor.. Kimseye anlatmazsam çatlayacağım galiba sana anlatmak
bile yetmiyor artık .. Bu yüzden yarın vazgeçmeye çalıştığım ama yapamadığım haince planlarımı Melike'ye anlatacağım.. Birisinden akıl almaya çok ihtiyacım var..
Şimdilik bu kadar yazıyorum çünkü annem çağırıyor sanırım teyzem geliyormuş.. Görüşürüz..!!

Şimdilik bu kadar yorumlarınızı eksik etmeyin.. En beğendiğiniz bölümü yazarsanız sevinirim.. Yorumlardan sonra 2. bölüm gelicek.. Beklemede kalın Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 7:17 am Paylaş

dvm inşallah gelir
http://forum.emreaydin.org/
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 7:18 am Paylaş

yorumlardan sonra gelicek saoL Very Happy
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 7:28 am Paylaş

Bu ne blm yaa =))
Süper süper ve süper !!
En kısa zamanda isterim y.b.'yi cnskoomm =)) BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 650269930
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 7:29 am Paylaş

çok teşekkürler caniskom Very Happy yeni bölüm yorumlara bağlı :hehe:

BeN SeNsİz YaŞaYaMaM..!! 6. BÖLÜM : Off Aşk Nedir Senden Çektiğimiz ! Syf: 22

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki