Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! Empty
MesajKonu: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 11:03 am Paylaş

Sevgili Çakıl Taşları hayranlari bugun 13 temmuz yani Çakıl Taşları'nin tv de yayinlanmaya basladigi gun.
Televiziyonda kisa bir sure yayinlanmasina rahmen bizler onlari asla unutmadik ve unutmayacagiz... forumda ister senaryolarimizla ister paylastiklarimizla Çakıl Taşları heycanini surdurmeye devam ediyorsunuz.
Çakıl Taşları sizin sevginizle sonsuza'dek yasatilicak

sizde bu konu hakkinda 13 temmuz Çakıl Taşları ile ilgili dusuncelerinizi duygularinizi yaziniz

En son eskiAcik tarafından Cuma Tem. 15, 2011 11:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
αレєcтяσηα
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
αレєcтяσηα
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7177
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hfk ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Dogan

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 12:08 pm Paylaş

]Tam 1 yıl olmuş be...[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Dün diyordum ki Cenko hariç herkesi özledim, bugün diyorum ki Cenko'yu bile özledim. :hehe:
Daha ilk bölümden hatta ilk fragmandan itibaren nasıl da heyecanla yeni bölümleri beklemeye başlamıştım.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çok çabuk bitti. 17 bölüme ne ES'in aşkı sığabildi, ne Doğan'ın ağabeyliği ve platonik aşkı... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Benim için dizinin en özelleriydi bunlar. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ama tabii Kadırgalı çinçin'taş'ı, gerizekeriya da olsa -aşırı- zaman zaman şirin gelen kuskusu. Aşk adamı, tüyocu hukuk kuşu'mu... Çekirdeğe bağlayan Nisanur'u, 9-10. bölümde az kaldı bizimkileri bırakıp da gidecek olan Neşet hocayı. Hikayenin en gerçekçi karakterlerinden biri olan Zeynep'i... Ve daha tek tek sayamayacağım her karakteri çok özledim. Bir Sefil'in annesini özlemedim.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ES'in atışmalarını, Sevil'in laf sokuşlarını, Ayçin'in ders çalışmasını -bkz: Rana'nın yaşı-, Cihan'ın ergen belgesellerini, Doğan'ın "bi çay iç, e yürüü" lerini. Hepsini çok özledim.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ne diyelim; bizden bir diziyi daha kurban verdik rating, para, koltuk sevdana Timur bey.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 12:32 pm Paylaş

Eveeeet.Koskoca 1 yıl.Çakıl Taşları'mızın sınava hazırlanmak için harcadıkları dönem.Harcadıkları ama rating yüzünden bitiremedikleri dönem.
İlk 4 bölümü ben tekrarlardan seyrettim."Of amma çok fragman verdiler bişeye benzese bari" dediğim günler hala kulağımda.Ayçin ve Sevil'in bitmeyen çekişmesi , Ekrem'in havaları , Kuskus'umun zekiliği , Hukuk Kuşu'nun kararlılığı , Neşet hoca'nın azmi gözümün önünde. Zeynep'in geleceğini duyduğumuz zamanki duygular , EkremSevil aşkı filizlenmeleri , Cenkonun cesaret edemediği aşkı hepsi rating yüzünden yarım kaldı. Yönetmen değişikliğiyle öğrenilen yalanın nedenini çözemeyişimizin dizimizin bitimine mâl olucağını bilemezdik.1 yıl bile geçse evde hala 'Aman maşallah maşaaallaaah' lafı bizde geçmedi.Hala kullanılır.Hala yorgan iğnesiyle adam şişlemesi sahnesine gülerim.Hala Cenker'in annesinin Ayçin'i kızı zannetmesi olayına kahkahamı basarım. Ekrem'in Sevil'i kıskanışı , onun için sarhoş oluşu aklıma gelir ufak bi gülümserim.Cenker'in dayak yediği gün Anıl'ı dövesim gelmişti.Şu an o Anıl karakterinin gıcıklığını bile özledim.Ayçin'in Anıl yüzünden zorla üniversiteye girişi ve kurtarıcımız Neşet Hoca.Hep onunla derin bi' oh çektik.Bir de hoca meselesi vardı tabii başlarda.Mevlit günü Cenkonun yüzündeki Çığlık'ımsı gülüşü unutmuş değilim.

Timur Bey bizi bırakmış olabilir ama biz dizimizi bırakmadık.
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 5:03 pm Paylaş

Daha dün gibi aklımda
Ne çabuk 1 yıl oldu ama malesefki 17 bölüm izledik ve dizimizi reytinge kurban verdik eğer Devam etseydi yaşanılan daha çok olay olacaktı şu an belkide 2. sezonu merakla bekliyor olacaktık.
Kısmet değilmiş de diyim böyle bir güzel diziyi bitirdiler ya helal olsun onlara yani
Hala her bölümü aklımda ve zaman zaman hatırlayıp gülerim (:
Ekremin muzurlukları komiklikleri ve sevile olan aşkı ne kadar güzeldi öyle cenker ile ayçin çiftinide çok özledim ama benim için sevil ve ekonun çok ayrı bir yeri var
Filmdeki her kezi özledim zeynebi bile şimdi dizimiz çıksada biz zeynebin hain planlarını görsek diyorum yani ona bile razıyım tekrar başlaması için ama tabi bu sadece hayal olarak kalacak.
Benim için bu dizinin yeri çok ayrı ve hepte öyle olacak bitmiş olması hiç birşey değiştirmez.

Çok seviyorum seni çakıl taşları her zaman kalbimdesin böyle bir dizi bir daha gelmez ne yazıkki
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 7:10 pm Paylaş

Geçen sene bu yıl benim hayatımın bağlangıç ve bitiş noktaları arasındayken..Çakıl taşları başladı..Lise'ye başlamak hayatın aslında insanlar için daha yeni başladığının bir göstergesiydi ve bununla birlikte de çakıl taşlarının başlaması da benim hayatımın yeni başladığının bir kanıtıymış onu anladım..Üniversite'yi kazanmak o kadar kolay bir şey değilken televizyonlarda ne kadar da kolay kazanılabiliyor diye düşünürken aslında onun hiç te kolay olmadığını biz çakıl taşlarıyla anladık..Sadece onu değil kendimiz gibi benimsedik çünkü onlar zaten bizim biraz büyümüş,biraz küçülmüş ve aslında yaşıt olan hallerimizdi..Yaşadıkları ortam,giyimleri,eşyaları bile bizimle aynıydı..Bunlar bir tarafa arkadaşlıkları,dostlukları,sevgileri,birbirlerine olan bağlılıkları,kavgaları,şakaları aslında tüm bunlar hemen hemen bizler,bizim yaşadıklarımız ve yaşayacaklarımızdı..Çok kısa süre de bile olsa yine de bizim yönümüzü gösterip bize bir ayna oldukları için Çakıl Taşları'na çok teşekkürler..Sizleri çok seviyoruz ve unutmayacağız..
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 8:10 pm Paylaş

Çok özledik onları..
1 sene ne çabuk geçmiş. Neredeyse bütün sene tims arkasından koştuk
Ama ne kadar duygusuz bi yapımcıymış ki hiç bir şeyi anlamadılar
Yapmadığımız şey kalmamamıştı çünkü arklıydı onlar..

Belki dizimiz tekrardan başlamayacak ama bir daha da televizyon dünyasına böyle bir dizi gelmeyecek. Biz fanları olarak kıymetini bilmeye çalıştık ama birileri bu kıymeti de harcadılar.
Artık onları söyleyecek kelimeler de bulunmuyor. Zaten laf anlamaz insanlar için ne kadar çaba harcarsan harca bir şeye de yaramaz

Siz çok özledik Çakıl Taşları :[ :[
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 917
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 672
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : G.Antep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : FanLar HakLı CenKo FarkLı

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 8:22 pm Paylaş

unutulmazdı ki o gece!
daha ilk tanıtımlar verilmeye başlar başlamaz izliycem ve bu benim dizim olucak demiştim...
öyle de oldu...
ne badireler atlattı dizimiz...
para sevdalısı timur bey yüzünden defalarca günümüz dğeişti!
senaryo dğeişti!
ama biz hiç vazgeçmedik onlardan... biz hep sevdik onları...
onlar bizim enözelimiz!
onlardan vazgeçmektense sonsuzluğu tercih ederim...
beni saatlerce gözyaşıyla ağlatan... ama dramıyla değil aşkıyla ağlatan tek dizi!
timurun attığı kazık yanına kalmıycak!
böyle güzel bir dizi yaptı diye dualarımızı kazandı evet!
ama böyle güzel bir diziyi bitirerek öyle beddualarımızı aldı ki...
öbür tarafta vay halinee!!!
birgün 5 çakıl taşını birdaha yanyan
a görmek dil
eğiylee!

1.yılımız kutlu olsun ailem!
zey.
Ozel Uye
Ozel Uye
zey.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9373
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3586
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Allâme ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 8:39 pm Paylaş

Efsaneler unutulmaz.
Belki dizi bitti. Ama dizinin sevenleri dağıldı mı? Hayır.
Gerçekten kimin eli kimin cebinde olmayan, bizi anlatan bir hikâyeydi.
Çakıl Taşları başladığında hiç bir şey düşünmezdim ne derdim varsa unuturdum. Kimseyi konuşturmazdım replikleri kaçıracağım diye.

Böyle bir diziyi elimizden aldıkları yetmiyormuş gibi bir de sezon finali diye kandırmaya çalışıp sevgimizi, güvenimizi sömürdüler.
Umarım şu reyting denen saçma sistem bir an önce düzenlenir de hak eden dizi ekranda kalmaya devam eder.
Başka bir "başka türlü gençlik dizisi" olamasa da beşi bi' yerdenin diğer dizileri dizi mezarlığına gönderilmez.
:uuu:
...
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2174
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1272
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 8:45 pm Paylaş

1 yıl dile kolay [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İlk tanıtımlarını görmüştüm ama izlemek istememiştim.Ama sonra KAAN'ı görünce bakmaya karar vermiştim.Sonra senaryo,oyuncular o kadar içtendi ki,müptelası olmak elde değildi.Sıkça takipten sonra sanırım fragmanlar içerisinde en şaşırdığım sahne ve dilime dökülen sözcükler şunlar oldu; -Anaa Ekrem Sevil'i öpüyo [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ve dizi bi anda benim dizim olmuştu.Çok sevmiştim onları ve yaşadığım hayal kırıklığı,dizinin bitmesi bendeki yerlerini hiç bir zaman değiştirmedi;DEĞİŞTİRMEYECEK!
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 8:46 pm Paylaş

Ne kadar çabucak geçti.. Daha dün "bak yeni bir dizi başlıyo" diyordum..Her bölümleri ayrı bir heyecenla bekliyodum.. Çakıl Taşlarının herşeyini özledim..Ekrem Sevil Ayçin Cenker ve Cihanın ailerinden gizli gizli derse gitmelerini..Ekrem ve Sevilin atışmalarını..Cihan ve Doğanın arasındaki kardeşliği..Cenker ve Ayçinin aşkını..Doğanın "Bi Çay iç" demesini..Kısacası herşeyini özledim..Sezon finali diye beklerken final oldu..Çakıl Taşlarını artık televizyonda göremiyo olabilirim ama benim için Çakıl Taşları hep var olucak ve hiç bir zaman unutmayıcam..

Çakıl Taşlarını ilkide izlemişim çünkü bana birçok yetenekli oyuncular tanıttı..Hayatımda ilk defa bir diziden ders çıkardım..Ne olursa olsun asla vazgeçmemeyi öğrendim..Bunları bana öğrettiğin için sana teşekkür ediyorum Çakıl Taşları
ysmn98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ysmn98
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 180
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 185
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Susmak kabullenmek d

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 9:51 pm Paylaş

1 yıl oldu...
dizi başladığında hayal kırıklıklarım vardı.yaşadığım sıkıntılar...Ama çakıl taşlarını izlemeye başldığımda herşey bitti.hayat toz pembe hale geldi.replikler bile hala aklımda...
aslında ben pek dizi izlemezdim...aslında hiç izlemezdim...ilgi çekici gelmezdi...ama çakıl taşları...beni televizyona kilitledi...sizi çok özledim çakıl taşları...
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1726
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 904
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 10:10 pm Paylaş

Ben de bir şeyler yazayım dedim..

Geçen sene bugün Çakıl Taşları'nın heyecanla birinci bölümünü bekliyordum bu saatlerde.Beraber kuzenimle konuşuryorduk köyde dizi hakkında :D
Hangi kız daha güzel tartışması yapardık.O :
-Hani şu kahverengi saçlı kız var ya o çok güzel.,derdi. Ben :
-Hayır ya şu pantolonlu kız daha güzel derdim..İlk bölümünü akşam izleyememiştim ama tekrarlarını hiç kaçırmadım.
Her başladığını gördüğümde herkesi susturur Çakıl Taşları'nı izlerdim.
Sonra ikinci bölümünün fragmanında izlediğimiz Nisanur'un .
-İstemiyorum dedim zorla mı?,Sözü takılırdı ağzımıza.Sonra hep Çakıl Taşları'ndan konuşurdum.6. Bölümü babamla izlediğimizde babam sevmişti diziyi.
Babam yani Kurtlar Vadisi'nden başka diziyi sevmeyen babam bile Çakıl Taşları'nı sevmişti.Annem de sevmişti.Annem hiç bir diziye ısınmaz ama bu diziyi sevmişti..
7. bölümde dayımlara iftara gittiğimizde Çakıl Taşları'nı izlemek için atmadığımız taklalar kalmazdı Harun'la.Sonra yine konuşurduk Çakıl Taşları'ndan..Hala Harun bazen 1. bölümde Cihan'ın söylediği.
-Biri bize açıklama yapsın. sözünü takar diline.
Sonra İstanbul'a döndüğümüz gün Çakıl Taşları'nın 4. bölüm tekrarını izlemiştim...
Komik anlarda kuzenimle güler,hüzünlü anlarda kuzenimle ağlardık..
Ama şimdi bunların hepsi geride kaldı...
İyi başlayan yolculuğumuz kötü bitti.
Dizi bitsede biz yinede Onları unutmadık,unutturmayacağız....
:uuu:
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 10:17 pm Paylaş

Bütün süslü kelimelere bütün şairlerin özlem şiirlerine ihtiyacım var bugün...
Hayattan zevk alma birşeyleri hafife alabilme ama ne olursa olsun hayatı yaşamayı öğreten bir diziydi benim için. Kurgu değildi sanki senaryosu oyuncusu yoktu abartısı aksiyonu olmayan hayattan bir parçaydı benim için.

Bugün mutluluğun yıl dönümü...

Ağlamalarımın gülmelerimin televizyon başında fragman yayınlanır diye pineklememin yıl dönümü 17 haftalık bir rüyaydı Çakıl Taşları zorla uyandırdılar hepimizi tıpkı uykunun en güzel yerinde çalan saat gibi...

Her neyse işte özledim hepsini o kadar....

Nice birlikte mutlu yıllara....
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 10:52 pm Paylaş

Bu başlığı Görünce. Buradaki yorumları görünce. Temayı görünce gözlerim doldu...

Onları çok özledik , her ne kadar hayatlarımıza deva metsekde onları çok özledik.

Çok çabaladık. Çok üzüldük, onlarla sevindik,güldük,ağladık..

Bu yılımızı onlarla kutlamayı , onlarla girebilmeyi isterdim ben...

Onların o maceralı dolu dolu günleri...

Bugun tamamen çakıllarıma ayırıyorum günümü.

Herşey onlar için. Onları yeniden ekranlarda görebilmek için neler vermezdik.

Hala çabalıyoruz ama Tims ve Fox ne kadar insafsız oldugunu her gün daha iyi anlıyoruz. Çakıllarımı, Çakıl taşlarımı Seviyorum ben...

Biz onalrdan bir parça bulmuştuk...
Ben mesela ' pes etmemeyi öğrendim onlardan.. Herşeyden öabuk vazgeçen ben.

Onlardan vazgeçmemeyi, amacımın peşinden koşmayı. İstedigim hedefi kazanabilmeyi öğrendim '.

UNUTULMİCAK

En son PozitiF qüzeLi tarafından Salı Tem. 12, 2011 11:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ÜmtrkÜ_mltm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmtrkÜ_mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 137
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 128
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : Made in world
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkü+ümit

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptySalı Tem. 12, 2011 11:20 pm Paylaş

ÇAKIL TAŞLARI unutulur mu bee!! Bisürü şey yarım kaldı.Hepsini çok özledim en gecinden en yaşlısına kadar ama en çk ekremle sevili.Biz hep onlarlayız ve unutamayızda hergün burdayiz zaten unutmak mümkün mü ki? O tims varya o timur savcı herşeyi karıştırıp reytingleri düsürmeyi başardılar resmen oynadılar diziyle bravo yani.bizede büyük bi kazık atıldı ama onunda başına gelecek vardır mutlaka.Biz dizimizin hep arkasındayız büyük bir kitle olarrak fan olarak,izleyici olarak,hayranlari olarak, sonuna kadar her türlü.Günün birinde belki başlar diyerek hayallerle umutlarla yaşayıp dönmelerini bekleyeceğimize (ki bunu herkez istiyo) mutlaka bişiwyler yapmamız da şart.Biz onları tekrar bir arada görmek istiyoruz ve o günü bekliyoruuzz!! Ve ogün içinde bence elimizden geleni yapmalıyız çünkü bu dizi bunu hak ediyoo ..
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 12:19 am Paylaş

1 yıl olmuş
Hayatımda gördüğüm en muhteşem diziydi.Adam gibi bir gençlik dizisiydi.Gençlere içip içip sızmayı değil düzgün bir genç olmayı anlatırdı.Bizim dizimizin bitmesinin tek nedeni Ümit abinin dediği gibi KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE dizisi değil(nasıl bir cümleyse artık.)
Ben hal Sevil ve Ekrem2in dükkan kavgalarını izlediğimde yerlere yatıyorum.Son bölümü izlediğimde ağlıyorum.Zeynebin yaptıklarına kızıyorum.Cenker ve Ayçin çiftine gülüyorum Cihana ailesi yüzünde üzülüyorum.
Her bölümünü kaçırmadan izlediğim tek dizi.Eğer ses varsa onları suturur yada kulaklık takar izlerdim.Eğer bize dizimize geri verirlerse inanın bizim için en yi şeyi yaparlar...
Sizi unıtmadık DEĞERSİZ GÖRÜNENE AMA EN DEĞERLİ VARLIKLAR 5'i biyerde'm...
öykü92
Yeni Üye
Yeni Üye
öykü92
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/07/11

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 12:23 am Paylaş

arkadaşlar çok özledik hepimiz dizimizi.. madem öyle bu düşüncelerimizi mail olarak atalım birilerine..
kadırgalı_dünyagüzeli
Üye
 Üye
kadırgalı_dünyagüzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 58
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''GİRAY SONGÜL''

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 12:32 am Paylaş

fragmanlarını gördüğümde ''heh!! bi bu dizi eksikti'' demiştim..başlamadan önce ''bakalım nasıl bir diziymiş'' dedim... liseye başlayacağım zaman başladı.. hiç bir zaman bir diziye bu kadar bağlanacağım aklıma gelmemişti..13 temmuz benim ikinci doğum günümm..değerli olduğumu hissettim.ben cenker'e benzediğimi düşünüyorum.heyecanlanınca çok titriyorumm.o kadar çok özledim ki...
aycaidil
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
aycaidil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2389
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 687
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : LeylaİleMecnun♥

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 12:40 am Paylaş

tesadüfen izlemiştim diziyi ve çok beğenmiştim önce cihan sonra cenker daha sonrada ekrem hepsi birbirindenmüthişti valla zeynepi bile özledim bi daha çakıl taşları gibi bir dizi asla olmaz onların yerini dolduramazlar tam 1 yıl oldu çok çabuk geçti zaman çakılları kısa süre ekranlarda gördük ama hep içimizde olacak böyle kaliteli bş diziyi reyting uğruna hiç çabalamadan bi final bile yapmadan bitirenler utansın...
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 698
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sen nerde ben orda =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OKUL---> Nefretim

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 12:41 am Paylaş

Bence bu güne kelimeler sığmaz.Bende çok birşey söylemem ztnn..Şu anda Çakıl Taşları'nın devam etmesini ne kadar isterdim!! Ama bitti herşeyin sonu vardı ve bu da bizim dizimizin sonuydu !! Bitti acımacızca servet aptalı olan Timur Savcı'nın yüzünden..! Bu suçun hepsi Timur Savcı'ya değil SAPIK halkımıza ait !! Halkımız kendine ceki düzen vermeli !! Ne suçu vardı dizimizin !! Tek suçu ahlaklı olmasıydı değil mi ? Tabii buda bizim halkımıza RESMEN koydu !! Bizim gibileri derndeen etkileyen bu dizinin bitmesi halkımızın şuçuydu !!!
Hayat bir baskaydı
sizinle bin kat daha güzeldi.Peki ya siz olmayınca hayat n'olacak ? Çok isterdm geri dönün çk isterdm beraber olalım ama kader ayırdı bizi.Sonsuza kadar elveda Çakıl Tasları'm.Sizi çook özliycm.
Sonsuza kadar devam etmesini istedim !!
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 12:44 am Paylaş

13 TEMMUZ BENCE NORMAL GÜNLERDEN DEĞİL ÇÜNKÜÜ 13 TEMMUZ ÇAKIL TAŞLARININ BAŞLADIĞI GÜN BİR AİLENİN KOSKOCAMAN BİR AİLENİN BÜYÜK BİR KARDEŞLİĞİN OLUŞTUĞU GÜN BİRBİRİNDEN AYRI KALPLERİN BİRBİRİNE KENETLENDİĞİ BİRBİRİNE BAĞLANDIĞI GÜN HAKSIZ YERE BİTEN ÇAKIL TAŞLARININ BAŞLADIĞI GÜN AMA BU AİLEYİ BU KALPLERİ BİRİRİNDEN AYIRMAK KOLAY DEĞİL O BAĞI ÇÖZMEK İMKANSIZ .. 1 YIL OLDU VE BİZ O BİR YILDA YILMAMAYI , AŞKI , DOSTLUĞU , SEVGİYİ DAHA AKLIMIZA GELMEYEN BİR SÜRÜ ŞEYİ ÖĞRENDİK AŞKA AŞIK OLDUK , YILMAMAYI VAZGEÇMEMEYİ ÖĞRENDİK SAVAŞMAYI ÖĞRENDİK , DOSTLUĞU ÖĞRENDİK DOSTLUĞUN DEĞERİNİ ÖĞRENDİK SEVGİİNİN O BÜYÜK ANLAMINDAN DAHADA BÜYÜK BİR ALAMI OLDUĞUNU ÖĞRENDİK BİZ BUNU ÇAKIL TAŞLARINDAN ÖĞRENDİK .... İYİ Kİ DOĞDUN ÇAKIL TAŞLARIM İYİ Kİ HAYATIMIZA GİRDİN....
JoliSun
Deneyimli
Deneyimli
JoliSun
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1971
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1138
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Faith!

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 12:50 am Paylaş

İlk bölümünü seyrederken diğer gençlik dizilerine benzemesinden korktuğum dizi...
1.bölümüyle beni içine çekiveren, kendimi biraz Sevil'de biraz Ayçin'de biraz Ekrem'de Cenker'de Cihan'da bulduğum dizi..Farkında olmadan "Evet, bende böyle hissetmiştim" diye defalarca tekrarladığım Efsane dizi!
Ne zaman yılsam "Çakıl Taşları pes etmiyor, sen de pes etme" diyerek kendimi boşluktan çıkarıp azme doğru adım atmamı sağladınız.

Sbs'ye 5 dk. kala düşündüm, "sen de bir Çakıl Taşısın, kazansan da kaybetsen de mutlu olmalısın" diyerek onları andım içten içe. Kazandığımda onlara gülümsediğim gibi kaybettiğimde onlara sığındım..

İlk bölümü izlerken dolandırılma olayında yaşadığım şoku gidip birilerine tek solukta anlattığım sonra tekrar koltuğuma yerleşip "ne olacak" merakıyla izlediğim tek dizi oldunuz.
4.bölümün yayınlanacağı akşam tatile çıkma kararı alındığında, içten içe babama kızıyordum, inatla bavulumu toplamıyordum, yalvarıyordum..Lütfen bir aksilik çıksın gitmeyelim tatile....!
Yolculukta beni basan sıkıntı, hüzün anlatılamazdı..Ağlamamak için çizdiğim boynum az acımadı o gün..Tatil evine girerken beni saran umutsuzluk karşımda bir televizyon görmemle biranda öyle bir sevince dönüşmüştü ki!
Ve o gece başımı yastığa gömdüğüm de şunu anladım: Bu dizi benim gerçeğimdi! Hangi dizi için sıkıntıya sokmuştum ki kendimi bu güne kadar?

Az mı güldük sizinle..Sevil'in hazır cevaplılığına, Ekrem'in biranda yumurtladığı komik sözlere, Ayçin'in anaç tavuk olmasına, Cenker'in masum hallerine, Cihan'ın rahatlığına, içinde yatan kabadayılığına az gülmedik Efsaneler!

Sizler bizi bize anlattınız, hemde öyle anlattınız ki hepimiz bir ders çıkardık ucundan başından...Öyle anlattınız ki kendimizden bir şeyler bulduk sizde.
Şimdi somut değilsin belki ama siz bu hayatta soyut bir gerçeksiniz.

Siz, bir hikayenin sonuç bölümü değil, gelişme bölümüsünüz ve hiçbir zaman, bizler oldukça Son'a ulaşmayacaksınız. Hep var olacaksınız....
http://www.wix.com/jsweb2011/gallery
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 1:03 am Paylaş

1 yıldır düşünmediğim gün yok sizi fazla özledim
ekremle sevilin laf sokmalarını
cenkerin kusmasını
neşetin farklı lakaplarını
ayçinin her bölüm giydiği güzel kıyafetleri
ekremin baba özlemini
doğanın ''çay iç''deyişlerini
ve 6 SANİYEYİ [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

fox da tanıtımı görünce kendi kendime ''yine süper bir dizi başlıyor''dedim nerden bilebilrdim bu kadar kısa süreceğini?daha sonucu olmamışken biteceğini..!ekremin sevili cenkerden bir mesaj dan kıskanıp gülmekten yerlere kadar yatacağımı?çok erken veda ettiniz bize...keşke keşke hep keşke diyoruz hayatta..birgün kannalları dolaşırken sizin yeni fragmanlarınızı görüp çakıl taşları yeniden başlıyor yazısını görmeyi kaç kez hayal etmişimdir...ben sizin bölümlerinizi izlerken sanki herkes bu bölümü izlemiş gibi yarın okula gittiğimde herkese soruyordum...keşke bu kadar erken bitmeseydi.ayçinle cenkerin kavuşmasını az da olsa gördük keşke seville ekremin kini de görebilseydik..!sizce çok şey mi istiyoruz??
ηυяѕαн~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ηυяѕαн~
Yarışma Birinciliği : Kupa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1944
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Karşıyaka♥

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 1:09 am Paylaş

Tam 1 yıl olmuş.
Sadece 17 bölüm evlerimize konuk ettiğimiz Çakıl Taşları başlayalı...
Bu dizi o kadar farklıydı ki benim için.
Başladığı gün tesadüfen izlemiştim aslında.
Sonra günlerce aklımdaydı bi sonraki bölüm neler olucağı.
Oysaki hiçbir diziye bu kadar bağlanmamıştım ben-gizlice bilgisayarı açıp hiçbir dizinin fragmanlarını takip etmemiştim.
Bu dizi resmen hayatımı değiştirdi aslında.
Behlülünü,sefilini,kuskusunu,çinçinini,hukuk kuşunu...
Hepsini çok ama çok özledik.
Her zaman kalbimizde,aklımızda ve hayatımızda olucaksınız.

13 temmuz.
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! 13 Temmuz Buyuk Sevdamiz  Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün ! EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 1:26 am Paylaş

hala buna inanabilen var mı ki aramızda?
koskoca 1 yıl...ama dün gibiydi,fragmanlar dönmeye başladığında bile heyecanlanmamız.ilk bölümü heyecandan 1 dk gözlerimizi ayırmadan izlememiz...
Ekrem'in muzurlukları,hepsinin o saf halleri.saf,temiz mahalle hayatıydı bizim dizimiz.kimin eli kimin cebinde olan bir dizi değildi.o yüzden bitirdiler dizimizi...böyle kaldık işte.yine de bu forum sayesinde ümit kardeşliği olsun,çakıl taşları arkadaşlığı olsun gerçekten iyi dostluklar kurduk.iyi ki 1 yıl önce hayatıma girmiş.ama keşke 1 yıl önce 18 kasım'da çıkmasaymış...Ama seyirci olarak suçumuz yok değil,kimseyi suçlamam,suçlamak istemem,kimse üstüne alınmasın ama bu dizi bizim yüzümüzden bitti!!ilk başlarda hep Timur Savcı olsun Tims olsun suçlamıştım.hatta Kavak Yelleri,Küçük Sırlar gibi diziler devam ederken bizim biricik dizimizin bitmesinden dolayı o dizlerden daha da nefret etmiştim.Ama bu olaya izleyici ve hayranlar olarak ciddi bir payımız var; bilmem hatırlar mısınız,Zeynep geldikten sonra diziye kendi aramızda önceki bölümler daha sevecen,komik,zevkliydi diyorduk.Sonra mail atanlar oldu,ben tam hatırlamıyorum mail atıp atmadığımı ama atmamıştım diye hatırlıyorum, bu mailleri gördükten sonra zaten 'beğenilmemeye başlandı' düşüncesi olmuştur kafalarında,raytingler zaten istedikleri gibi değildi.o atılan maillerin büyük payı oldu,sonra dizimizi kurtaralım diye uğraştık durduk.'sezon finali' altında 'final' yapıldı.tamam,önerilerimizi ve şikayetlerimizi de belirtmeliydik aslında,suç o 'kimin eli kimin cebinde' olan dizileri izleyip,bizim dizimizi izlemeyen halkımızda da var.ama bu faktörlere rağmen,bu diziyi devam ettirebilirlerdi.bütün faktörleri suçluyorum,ben zeynep karakterini değil...
ama ben keşke 1 yıl önceki heyecanımı üzüntüsüz yaşayabilsem.neden bilmiyorum ama ben 'Mor Yazma'yı duyunca bile bir tuhaf oluyorum...

13 Temmuz Buyuk Sevdamiz Çakıl Taşları'nın Başladığı Gün !

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki