Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) Empty
MesajKonu: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 3:20 am Paylaş

A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR)

Karakter tanıtımı:

ümit: 18 yaşında lise son öğrencisi pınar, Okan, cihan, Ahmet, meltem en iyi arkadaşları – kendi aralarında gruplar- dersleri pek sallamayan bir öğrenci annesi ve babası ayrıdır babası bir kadın yüzünden evi terk etmiştir ve babasından nefret eder

türkü: 18 yaşında lise son öğrencisi gezegen ve yıldızlara küçük yaştan beri merakı var ve hep aynı kazak ile elbiseyi giyer –sık sık- tam bir inek, asosyal olmasına rağmen okulun tüm etkinliklerine katılır kasabadaki rahibin kızıdır annesi ölmüştür

cihan: patavazsızın önde gideni yaptığı espirilerle çevresindekileri güldürmeyi başaran bir tiptir 18 yaşında lise son öğrencisidir ümit, pınar, Okan, meltem, Ahmet ile çok iyi anlaşırlar

pınar:18 yaşında lise son öğrencisidir ümit’in eski sevgilisidir ama hala aşıktır meltem, Okan, Ahmet, cihan(!) ile çok iyi anlaşırlar

Okan: meltem ile sevgililerdir 18 yaşında lise son öğrencisidir ümit, pınar, cihan, Ahmet ile çok iyi anlaşıyorlar

Meltem: Okan ile sevgilidirler 18 yaşında lise son öğrencisi ümit, pınar, Ahmet, cihan ile çok iyi anlaşırlar

Hüseyin: kasabanın rahibi sevil’in babası eşini kaybettiğinden beri kızı sevil’e çok düşkündür

Hüsna: Ekrem’in annesidir Yusuf onları terk etmiştir ayrılardır

Bu benim ilk senaryom her yorumunuz benim için çok değerli (:

A WALK TO REMEMBER adlı filmden çok etkilendiğim için yazıyorum

Eğer yorum gelirse bu gün 1. Bölüm gelir :D

En son sıcakbuz tarafından Perş. Ekim 06, 2011 4:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) Empty
MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 3:28 am Paylaş

senaryon güzel ilk bölümü bekliyorum
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 3:32 am Paylaş

çok teşekkür ederim Very Happy
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 3:36 am Paylaş

Evet film güzel.
Vay Meltem de var. :D
Çok güzel olmuş tanıtımın canım.
Hayırlı olsun (:
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 3:42 am Paylaş

çok güzel canım 1.bölümü bekliyorum
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 4:03 am Paylaş

mltm demiş ki:
Evet film güzel.
Vay Meltem de var. :D
Çok güzel olmuş tanıtımın canım.
Hayırlı olsun (:

Tanıtımı okuyunca aklıma Meltem geldi zaten hemen Crying or Very sad
Tanıtım güzel.
Hayırlı olsun senaryon (:
İlk bölümü beklemekteyim canım (:
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 4:09 am Paylaş

nette bir problem var o yüzden yarın ekleyeceğim maalesef ):

sizden çoook özür dilerim

hepinize çoooook teşekkür ederim yorumlarınız için Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 9:40 am Paylaş

flood için çoook özür dilerim

A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) 1.bölüm

ümitten: ah yeni aramıza katılan Emre'nin bu akşam cesaretini ölçeceğiz ve arabam ile toplandığımız yere geliyorum yine yolun ortasında ç*şini yapıyor bu cihanda salak herif! :D

cihan: hadi geç oraya park et!

tamam anlamında arabayı sürerken kafamı sallıyorum ve arabayı diğerlerinin yanına park ediyorum kapıyı kapatıp çıktığımda meltem ile Okan yine öpüşüyorlar

ümit: birası olan var mı?

(Meltem Okan'ın dudaklarından ayırıp)

meltem: okuldayken hepsini bitirmiştik ayrıca, sen yeterince içtin

pınar: bende bir tane var. Soğuk değil ama istersen sana verebilirim cihan: (ç*ş yapmasını bitirmiş olacak ki yanımıza geldi ve)Yapman gereken dik oturup, yalvarmak, yuvarlanmak ve kıç*nı sallamak.

Dedi ve kahkaha attı deli bu çocuk bu grupta olmasının en önemli sebebi bu salaklıkları ile bizi güldürmesi

pınar: çok teşekkür ederim cihan (iğrenerek bakıyordu)

cihan: her zaman her yerde

Ahmet: bu çok manyak bir şey olacak! Diyerek araya girdi

Okan ise melteminden ayrılarak konuştu ilk defa

Okan: bu fikri bulduğum için çok mutluyum

meltem: (araya girerek) siz hayvansınız sadece o yeni olduğu için-

Okan: (lafını bitirmesine izin vermeyip) deminden beri saçmalayıp duruyorsun! Neden susmuyorsun be!?

Ümit(araya girmem gerekiyordu) : Nasıl olduğunu biliyorsun. Kimse onu gelmesi için zorlamıyor. Pınar: Ya gelmezse? Ben dansa geri dönmek istiyorum.

Okan: pınar, bir fikrim var. Neden kendi başına geri dönmüyorsun? (rahat bir tavırla iki kolunu yanlara doğru tutarak)

pınar: ben seninle konuşmuyorum Okan.

Ümit: dans etmediğimi biliyorsun.(bu lafı bana söylemişti)

cihan: bu doğru. Berbat hareket ediyor maalesef gördüm ve iğrençti fakat(yüzünde ki o sapık gülüşüyle)benim gibi çılgın bir kankası onun yerini almaya hazır. Ne dersin bebek?(pınarın kollarından tutup kendine çekti)

pınar: (gülerek itip)birisinin canını yakmadan, bir son ver şu çılgınlığına.

Okan: lafı koydu!

Ahmet: geliyor arabasını görmüştük

Okan: pekala geliyor

Ahmet: hey, safari Joe kamyonuna bakın!

Cihan: uçmanı görmek için sabırsızlanıyorum!(yüzündeki salakça bir gülüş ile bir de biranın vermiş olduğu etki var tabi) arabadan iniyor ve lanet olası iğrenç kıyafetleriyle yanımıza geliyor

cihan: (hemen konuşmaya başlıyor yanımıza gelince)hey güzel gömlek, Selami

pınar: selam A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 herkes gülmemek için kendini zor tutuyordu bende dahil!

Okan: geç kaldın A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 saat 11’de burada olacağını söylediğimi sanıyorum, fakat biliyorsun ki… eğer saat 11’de burada ol diyorsam, burada ol gelecek sefere bunu unutma, olur mu?(deyip elini yumruk yapıp karnına hafifçe vurdu ve bize dönerek sesini alçaltıp ve gülerek) eğer gelecek sefer olursa tabi! A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 dedi ve hepimizde bir gülüşme oldu ve yürümeye başladık mekana girmek için selami ise şaşkın şaşkın bize bakıyordu yanına gidip omzuna kolumu koydum ve öyle yürüyordum

selami: Okan, o hep böyle mi?

Ümit: her zaman dostum. uçmaya hazır mısın?

Meltem: hey bekle! sırtına binmeme izin ver diyerek Okan’ın sırtına bindi ah bu alkol! Zavallı selami en arkadan geliyordu etrafı inceliyordu m*l m*l mekana gelince Okan meltemi yer indirip betona oturdu herkes Okan a bakıyordu Okan da dahi fikrini anlatmaya başladı

Okan: pekala, olay şu. (-çimento fabrikasında -yanımızda bulunan bir yerdeki su alanını ve yüksekliği gösterdi )yukarıdan buraya atlayacaksın. (o sırada bende montumu çıkardım bende yanında gidecektim atlayacaktım (!))

bu kadar. Ve sonra bizden birisin. Tamam mı?... hazır mısın?

Selami: evet.

Okan: pekala, tamam korku fışkıran gözlerle bize bakıyordu

Okan: yapalım haydi, tamam mı? Dedi ve omzuna vurdu ve ilerledi bende üzerimi çıkardım inandırıcı olmak için! Hala daha korku dolu gözlerle bakmasını kesmek için söze başladım

ümit: bu çok basit, dostum. Bende seninle atlayacağım.

Selami: ( Yüksekliğe bakıp) burası ne kadar derin?

Ümit: hiçbir fikrim yok. haydi öğrenelim deyip gülüşümü koydum ve ilerledim A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 bu gece eğlenceli olacak gibi gözüküyor! Selami de üzerini çıkarmaya başladı eğlence başlasın o zaman A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 yüksekliğe beraber tırman maya başladık ben önde Selami de arkadaydı Okan, meltem, cihan, pınar, Ahmet hepsi meraklı bakışlarıyla bizi izliyordu. Çıktığımızda ise

Selami: sen bunu yaptın mı daha önce? Ve yalan ya da onun duymak istediğini söyledim

ümit: hepimiz bunu yaptık A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930

cihan: umarım bu akşam atlamayı düşünüyorsunuzdur dedi ve kahkaha patlattı.

Ümit: üç dediğimde tamam anlamıyla başını salladı

ümit: bir, iki, üç! Atlayacakmış gibi yaptım ve salak Selami atladı bunun başına çok iş açılır bu gidişle A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 hepimiz kahkaha atıyorduk m*l herif A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 suya atlamıştı hepimiz onun çıkmasını bekliyorduk

meltem: kahrolsun!

Pınar: ümit yaralandı!

Meltem: iyi mi?

Pınar: ümit aşağıya gel!

Ümit: lanet olsun! Hemen aşağına inmeye başladım

meltem: Okan lanet olsun!

Cihan: çocuklar, o yaralandı!

meltem: size bunun kötü bir fikir olduğunu söylemiştim!

Pınar: onu sudan çıkartın!

Ahmet: çabuk ol!

Cihan: öldü mü? ne yapacağız? Bende indiğim gibi suya atladım ve Selami’nin yanına yüzdüm ve

ümit: bana yardım edin! Çekiyordum ve yüzmeye çalışıyordum

Ahmet: onu buraya getirin!

Okan: burada bir boru var, galiba ona çarpmış olmalı!

Cihan: onu sudan çıkartın.

Ahmet: kafasına dikkat edin! Kafasına dikkat! Çıkarmıştık fakat iyi olduğunu bilmiyorduk hemen yere yatırıp yaşayıp yaşamadığını kontrol etmeye başladık çimento fabrikasının güvenlikçisi gürültüyü duymuş olmalı ki

güvenlikçi: hey, orada kim var? Diyerek elindeki el fenerini seslerin geldiği yöne doğru tutmaya başladı diğer elindeki telefon ile merkez, izinsiz giren bazıları var. Buraya bir ekip gönderin! Herkes telaşlanmıştı! Selami’yi bırakıp birbirlerine bakmaya başladılar ben olayın etkisinden kurtulup cihanın sözlerine kulak astım

cihan: haydi ümit!

Okan: haydi!

Ümit: haydi çocuklar götürün onu!

Ahmet: kollarını bana ver!

Cihan: tutun onu.

Okan: buradan gitmemiz lazım! Lanet olsun Selami yaşıyor fakat polis sirenin sesleri gelmeye başladı herkes koşmaya başlamıştı

meltem: size bunu yapmayın demiştim! Hemen bende eğilip Selami’ye ümit: sakin ol. Deyip hemen kıyafetlerimi alıp bizimkileri takip etmek için koşmaya başladım herkes arabasını çalıştırmıştılar bende binip kendi kendime

ümit: lanet olsun! Kahretsin herkes gitti ve polis benim peşime takıldı kendi kendimi içimden küfürler ediyordum lanet olasıca polis daha da hızlanmış önüme geçmişti ve bende sağa doğru kırdım direksiyonu fakat oradaki variller vardı ve… çarpmıştım alnım yarılmıştı! öksürmeye başladım ibn* polis dibim de bitmişti ve el fenerini yüzüme doğru tutmasından nefret ediyorum! O büyük uyuşturucu çetesini çökertmiş bir halde zafer kazanmış yüzüyle bana gülümseyerek

polis: ellerini direksiyona koy. Bu polis tam bir ibn*!

Mecburen koymuştum!...

En son sıcakbuz tarafından Çarş. Eyl. 14, 2011 10:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 9:47 am Paylaş

çıktığımda meltem ile Okan yine öpüşüyorlar

En sevdiğim kısım tabi ki de burası. Crying or Very sad
Çok güzel, ellerine sağlık. (:
Yazım şeklini anlayamadım yalnız. :D
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 10:05 am Paylaş

bende anlamadım canım ama düzelttim şimdi

ayrıca çok çok teşekkür ederiim yorumun için Very Happy

net bazen gidiyor bende yarın giremezsem diye ekledim (:

özelden bir soru sorabilir miyim? acaba sana A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 2222441962
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 10:09 am Paylaş

Sor tabi (:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 10:29 am Paylaş

Çok güzel olmuş.
Kafam karıştı biraz ama neyse.
Devamını bekliyorum.
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 10:33 am Paylaş

yorum için çok teşekkür ederim (:

eğer senaryo hakkında aklına takılan bi şi varsa sorabilirsin özelden (:
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 4:46 am Paylaş

wooww.
Canım ellerine sağlık Çok çok güzeL olmuş Very Happy
2.bölmü bekliyorum Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 4:52 am Paylaş

çok teşekkür ederim canım (:

yorumlar biraz artarsa ekleyeceğim 2. bölümü (:
ümiTürKübra
Forumcu
 Forumcu
ümiTürKübra
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 423
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 433
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : çakıl taşları setinden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜmiTürkü
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyPaz Eyl. 18, 2011 1:30 am Paylaş

cnm çok güzel yazmışsın 2. bölümü bekliyorumda sana bir şey soracam
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyPaz Eyl. 18, 2011 3:38 am Paylaş

ellerine sağlık
1.bölüm çok güzel olmuş
türküyle nerde karşılaşacaklar acaba merak ettim
yeni bölümü bekliyorum
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyPaz Eyl. 18, 2011 5:08 am Paylaş

~Masal~ demiş ki:
ellerine sağlık
1.bölüm çok güzel olmuş
türküyle nerde karşılaşacaklar acaba merak ettim
yeni bölümü bekliyorum
aynenn

lafı ağzımdan aldın gülüm :D
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptySalı Eyl. 20, 2011 6:56 am Paylaş

yorumlarınız için çoook teşekkür ederim A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930

2.bölüm

ertesi gün

ümitten:

mutfağa indim annem bir şeyler hazırlıyordu alnımda ki bantla bacağımda ki sarılı ayağıma bakıp tekrar işine dönmüştü bende masaya oturup kahvaltıya başladım anneme dönüp

ümit: biliyor musun anne, bacaklarım bugün gerçekten ağrıyor. Hiçbir yere gidecek halim yok.

(Annem Hüsna) Hüsna: belki babanı arasam iyi olur

Ümit: hayır. Onunla konuşmuyorum asla olmaz!

Hüsna: aranızda ki gerginliğe bir dur demelisin. Bunu yapamazsın. Bir babaya ihtiyacın var.

Kilise

rahip(hüseyin) : bu gün tanrı tarafından kurtarılan can için şükran duyalım. Ve bu işe karışanlar için de dua edelim. onlar belki doğru yolda değiller

of buraya gelmekten küçüklükten beri nefret ediyorum bu kadar yaşlı arasında ben ve bizim takım … dur dur bir kız daha var şarkı korosunda dini şarkılar söylemeye başladılar o kadar yaşlı arasında o kız aa tanımdım ben bu kızı Ana okuldan beri aynı sınıftaydık ama hep asosyal biriydi kendince bir dünyası vardı belki seksi kıyafetler giyse manyak bir kadın olabilirdi ama rahibin kızıydı o(!) sağa sola bakınıyordum ve pınarın bir bana ve birde o kıza o kız adı ııımm! Tü-türkü! Evet türküydü ona bakıyordu fazlamı gözüm türküyle meşguldü ve nakaratı o söylüyordu ve muhteşem bir sesi vardı pınarın gözünün üzerimde olması umurum da değildi biz onunla ayrılmıştık

ertesi gün

herkes okula gelmeye başlamıştı ve bizim grup bir banka doluşmuş oturup kızları kesiyor ve bakınıyorduk

Ahmet: bacağın nasıl?

ümit: iyi.

Meltem: hapse girdiğine inanamıyorum!

Cihan: onlara ne anlattın?

Ümit: arabayla gezmek için güzel bir gece olduğunu çimento fabrikasında son bulduğunu ve Selami’yi bulduğumu ona yardım etmek istediğimi, korktuğumu. Olayla ilgim olduğunu düşünmelerinden önce gitmem gerektiğini. Ve çıktım.

Cihan: hakkını vermem gerek. Bu olayın ustası sensin! A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 dedik ve her zamanki yumruklarımızı tokalaştırıp kahkaha attık

meltem: şu türkü Turan'ın ne tarzı var be! A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 herkes ona bakmaya başladı bende dahil

pınar: dördüncü sınıfta da o elbiseyi giyiyordu. A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930

cihan: sessizlerden korkmak lazım. İstese bir erkeğin iliğini kurutabilir.

Pınar: biraz kendine baksa fena görünmez. A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 herkes gülmeye başladı türkü yanımıza doğru geliyordu ve elindeki kutuyla geçiyordu pınar sırf sinir etmek için

pınar: güzel elbise. A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930

türkü: sağ ol. Dedi ve gülümseyip gitti. Okan’ın kahkahası yüzünden sağ kulağım çınlıyor ve hepimiz gülmeye başlıyoruz cihan yanıma oturup Türkü'yü taklit ederek

cihan: sağ ol. Dedi ve daha çok kahkahalarımız yükseldi

müdürün odasındaydım muhtemelen okuldaki içki içme meselesi ve geçen akşam için fırça yiyecektim. Müdür içki şişelerini masaya koydu ve

müdür: cumartesi akşamı, bir öğrenci senin okul malını içtiğini iddia etti. Selami konuşmadığı için şanslısın. Fabrika sahipleri dava açmıyorlar, en azından bugün değil. Uygun bir ceza ayarlayacağımı söyledim.

Ümit: ne yani beni kovacak mısınız? Of bu adam kafamı ütülemekten başka bir şey yapmıyor!

Müdür: henüz değil. Derslere katılmanın yanı sıra, okuldan sonra hademe kadrosuna yardım edeceksin.

Ümit: para karşılığın da mı? A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930

müdür: vicdanın karşılığında. Cumartesi sabahları, kardeş okulumuzdaki başarısız öğrencilere özel ders vereceksin. Tiyatro grubuyla müsamereye katılacaksın.

Ümit: ilkbahar oyunu mu? A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930

müdür: … başka şeyleri de tecrübe etmenin zamanı geldi. Başka tür insanlarla vakit geçirmeye başlayarak. Berbat etme ümit.!

Ne! Okuldan sonra iğrenç bir şey bu tek elimde koltuk değneği diğer elimde ise süpürge ve kulağımdaki son ses müzik ile bu çekilmez olurdu inek öğrenciler okul çıkışları dersler verirler bende duymamak ya da daha az duymak için müzik dinliyorum zaten bütün gün ders kafam davul kadar oldu ya! Türkü yine ders anlatıyordu kafayı dersle bozma

türkü: plastik sargı, askı ve tripleksten yapılmış basit bir aygıt bunu ne olduğunu bilen var mı? Müziğin sesini kısmış onu dinliyordum tamamen istek dışı (!)

ümit: bir yıldız çerçevesi. Şaşırmış bir şekilde bana baktı ve tekrar dönüp kaldığı yerden devam etti

türkü: bu bir yıldız çerçevesi. Çıplak gözle yıldızların yerini saptamak için yardımcı oluyor. Ve bizim çocuklar damladılar yine bana doğru yaklaşıp gülmeye başladılar türkü ise anlatıyordu

türkü: günbatımından hemen sonra, ufuk çizgisinin batısında Merkür ve Jüpiter görülebilir. Okan türkünün yanından geçerken ona doğru

Okan: bahse girerim, yukarıda uçan melekleri de görüyorsundur sen! A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 türkü kendinden emin bir şekilde

türkü: mucizevi şeyler olduğunu söyleyebiliriz. Einstein evreni ne kadar çok incelediyse o denli bir gücün var olduğuna inanmıştı. Herkes şaşkınlıkla Okan ve Türkü’yü izliyordu.

Okan: eğer büyük bir güç varsa … o zaman sana neden yeni bir kazak vermiyor? A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930 herkes kıkırdamaya başladı.

türkü: senin beynini aramakla çok meşgul olduğu için. Of lafı iyi oturtmuştu türkü. Okan ise lafı yiyip çekildi kabuğuna türkü ise ders anlatmasına döndü

ümit: gülümse, bu bir espriydi. A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930

Okan: haydi buradan çıkalım

ümit: ben kalmalıyım.

Cihan: müdür gitti. Biraz hareket edelim.

Okan: hadi hadi eline koltuk değneğimi alarak yürüdü önümde

Ahmet: bilmiyorum. Kapıcı şeyi sana bir nevi yakışmış. A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 650269930

ümit: sağ ol dostum, teşekkürler. Dedim ve gittiler kafamı çevirdiğimde türkünün bana baktığını gördüm benim ona baktığımda kafasını çevirdi

türkü: haritaya bakarsanız, Halley’in kuyruklu yıldızını göreceksiniz.

Akşam pınarı evine bıraktım ve arabadayız

ümit: pekala, okulda görüşürüz.

Pınar: eğer içeri girmek istersen, ailem evde değil.

Ümit: haydi pınar hiçbir şey değişmedi. Anlamalı artık biz ayrıldık

pınar: biliyorum. Sadece düşündüm ki…

ümit: bitti.

Pınar: evet. Her neyse. dedi ve arabadan ve kapıyı setçe kapadı

sabah

Hüsna: günaydın ümit! Ümit, uyan! Haydi kalk, kalk, kalk!

Diyerek başımda dikiliyor of başımda dikildiğine göre yapmam geren bir şey var gözlerimi zar zor açıyorum ve

ümit: bugün cumartesi ve okul yok.

Hüsna: özel ders

aman tanrım olmaz gerizekalı veletlere ders anlatacağım (!) evet servis ile ders vereceğimiz okula geliyoruz gönüller ve ben zorunlu gelen! Herkese bir başarısız öğrenci veriliyor bana da murat diye bir çocuk geldi okulun kütüphanesinde farklı masalarda çalışıyoruz her gönüllü –ben hariç- bu murat denen çocuk beni hiç dinlemiyor lanet olasıca bilgisayarına virüsler dolaşıca velet biraz sabırlı olmalıyım.

ümit: bunu bir daha deneyelim. Bunlar dan hangisi eşit üçgen? Bu mu, yoksa bu mu? ne düşünüyorsun?

beni takan yok valla çocuğa bak sen!

murat: bence bu saçmalık dedi ve masadan kalkıp gitti arkamı döndüğümde türkü’nün bana bakan bakışları sanki ben kaçırttım deli midir nedir bu çocuk ya! Ama haklı böyle saçmalık mı olur

ümit: bence de katılıyorum. Dedim ve kalemi masaya bıraktım. Nihayet özel ders bitmişti ve seviste herkes hareket etmeyi bekliyor bende mp3’ümü açıp kulaklığımı takıyorum dışarıyı izliyorum yanıma biri oturdu kafamı çevirdim sesi kıstım hem dinliyor hemde türkü’nün söyleyeceği şeyi dinleyecektim

türkü: merhaba (:

ümit:……….

Türkü: piyango bileti satın almak ister misin?

Ne bu şimdi? Kafamı dışarı çeviriyorum

türkü: canan’a yeni bilgisayar almak için para toplamaya çalışıyorum.

Ümit: hayır.

Çok sinirimi bozdu bende muhabbet etmek için geldi sandım sıkıcı kız (!) türkü: seni orada murat’layken gördüm ve ona ders anlatmak zor olabileceğini biliyorum fakat belki başka yerde açıklamayı denemelisin. Of gerizekalı birisine nasıl anlatabilirim ki! Kafamı yine dışarı çevirdim.

Türkü: Selami’yi ziyaret etmeye gidecek misin?

Ümit: ……………..

türkü: sanırım, bu hayır demekti. Onu hastaneden, rehabilitasyon merkezine taşıdıklarını biliyor musun?

Eh yetti ama ya! Kulağımda ki kulaklığı çıkarıp sinirli bir şekilde

ümit: senin sohbet anlayışın bu mu?! eğer ki öyleyse, sosyal yeteneklerini geliştirmelisin. Ona kimse atla demedi.

Türkü: (gayet kendinden emin-her zaman ki gibi)buna eş kuvvetli basınç denilir.

Ümit: sen nerden biliyorsun? Kıymetli kitabında mı okudun?

Ah evet her zaman o kitabi yanında taşırdı kimseye söylemedi galiba ne olduğunu. Kitabına baktı ve gözlerini 2-3 saniye kapatıp açtı ve sakince

türkü: lütfen beni tanıyormuş gibi davranma, tamam mı?

Ümit: ama tanıyorum. Tanıyorum. Ana okuldan beri aynı sınıftayız. sen türkü turan’sın. Öğlen yemeğinde 7 numaralı masada oturursun. Reddedilenlerin masası değil, ama kesinlikle kendini dışlama bölgesi. Tam bir tane kazağın var. Yürüdüğün zaman, ayaklarına bakıyorsun. Zevk için hafta sonlarında özel ders veriyorsun ve de yıldızlar ve gezegenler grubuyla takılıyorsun. Kulağa nasıl geliyor?

Türkü: kolayca tahmin edilebilirlerdi. Önceden duymadığım bir şey söylemedin.

ümit: insanların hakkında ne düşündüklerini umursamıyor musun?

Türkü: hayır.

Dedi ve ben orada g*t gibi kaldım türkü ise yerine geçti kulaklığımı takıp tekrar müziği dinlemeye başladım

En son sıcakbuz tarafından Salı Eyl. 20, 2011 7:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptySalı Eyl. 20, 2011 7:02 am Paylaş

Çok güzel olmuş canım.
Ellerine sağlık, devamını dilerim (:
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptySalı Eyl. 20, 2011 7:07 am Paylaş

çook teşekkür ederim cnm (:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptySalı Eyl. 20, 2011 9:10 am Paylaş

mltm demiş ki:
Çok güzel olmuş canım.
Ellerine sağlık, devamını dilerim (:
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 21, 2011 2:23 am Paylaş

ellerine sağlık
süper olmuş
bu filmi izlemedim ama izleyemeye karar verdim:D
yeni bölümü bekliyorum(harikasın!)
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyÇarş. Eyl. 21, 2011 5:24 am Paylaş

çooook teşekkür ederim arkadaşlar

ama yorumlar neden az? A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) 1371890812
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. ) EmptyC.tesi Eyl. 24, 2011 9:32 pm Paylaş

flood için özür dilerim

3. bölüm

ertesi gün

cihan’ın
arabasıyla beni bırakmak için okula gelmiştik okula

cihan: problemin
ne olduğunu bilmiyorum bayan merve’in (tiyatro hocası) güzel göğ*sleri var dedi
ve sırıtmaya başladı

deli Very Happy

ümit: bu
saçmalık sağ ol

koltuk
değneklerimi uzatmıştı

cihan (gülerek)
:sahne makyajıyla seni görmek için sabırsızlanıyorum Very Happy

dalga geçiyordu
benimle deli!

Ümit: 1 saat
içinde dönerim

cihan: batı
hikayesi gibi yapmalarını söyle :D
selena’dan güzel pop*lu kızı dahil edin.(taklidini yaparak) maria!
Maria! Kahkaha atmaya başladı

yine en iyisi onu
dinlememek salona yaklaştıkça merve
hocanın sesleri geliyordu

Merve hoca: bu sene
ilkbahar müzikali alevli tutkular ve tabancalar hakkında. fatih yılmaz
tarafından yazıldı. Söz ve beste de türkü turan tarafından. Senaryo new york’ta
ki yasaklama devrindeki hikayeyi anlatıyor. Fatih belki- (salona girdiğim andaki-gözlerim sadece hocada-
tahminlerime göre başa bir okulun dersine giren
bir öğrenci gibi bakıyorlardı bana hoca beni görünce devam etti) bay
kantarcılar, geç gelmek hiç gelmemekten iyidir lütfen bize katılın

ümit: elbette (:
dedim ve koltuk değneklerim ile boş bir yer bulup oturdum

Merve hoca:
şimdi, bakalım bir, türkü, Alicia olacak gizemli bir kulüp şarkıcısı.( Türkü
çok sevinmişe benziyordu o elbiseden farklı bir kıyafet giyeceği içindir Very Happy )
kevser, carolin’i oynayacak. Türkü ile yakın arkadaşlar

türkü: tebrikler
Very Happy

Merve hoca: ve
ümit de tommy thornton’u oynayacak.

İnanamıyorum
başrolü bana verdi deli mi bu kadın

ümit: hayır,
hayır. Bakın ben oyunculuk yapmayı hiç düşünmedim.

Prova yapıyorduk
senaryoyu okuyarak lanet olasıca Merve hoca bana verdi o rolü

provada

kevser:
ne zaman anladın tommy?

Ümit: neyi?

Kevser: aşık
olduğumuzu.

Ümit: aşk? (derin bir iç geçirdim çok sıkıcı) bebeğim,
benim gibi birine aşık olmak istemezsin.

Kevser: çok geç
artık tommy, sana deli gibi aşığım. Aşkını soluyor, hepsini içime çekiyorum. Ya
sen?

ümit: ne
çektiğimi bilmiyorum, güzelim, fakat bu aşksa…
bana bir bardak daha doldur?

Merve hoca: bay
kantarcılar, kaba olmaya mı çalışıyorsunuz?

içimden hiç
gelmiyor ki

ümit:hayır kendiliğinden
oluyor. Bazıları da kıkırdamaya başladı

Merve hoca:
pekala millet, sonlara geçelim.

Türkü de gülmeye başladı (:

çıkışta

fatih ile türkü arkadalardı seslerini
duyuyordum

fatih: muhteşem
olmayacağını düşünme bile.

Türkü: peki yarın
görüşürüz

fatih: pekala
görüşürüz. Very Happy bana doğru geldiğini
hissediyorum lanet olasıca cihan hala gelmedi!

Türkü: denersen
ölür müsün?

Ümit: evet ve
ölmek için çok gencim.

Türkü: dersler ve
mezuniyet umurunda değil fakat okulu seviyorsun… çünkü popülersin ve bir daha
asla bir numara olmayacaksın.

Ümit: bu tahmin
edilebilirdi.

Türkü:
oyunculuğun sadece seyirciye söker.

Dedi ve gitti yine beni g*t etti bu kız! Of! Saate baktım geç kaldı bu cihan! Arkama döndüğümde arabasını önünde durduğumu hissettim ve yavaş yavaş sürücü koltuğunun oraya doğru
gittim ve türkü de camı açtı

ümit: kendini
Hristiyan gibi hissediyor musun?

Arabada

Türkü: emniyet
kemeri?

Evet arabasına
bindim! En azından yol boyunca saçma şeyler duyarak evime gidebilirdim
bilgisayarı bozulaca cihan almaya gelmedi beni! Eve gidene kadar istediğine
uymalıydım yoksa beni yolda bırakırdı emniyet kemerini taktım türkü zarif
parmağını uzatıp müzik açtı of nasıl bir kız bu ya kaç yılından kalma bir
müzikti bu! Değiştirdim hemen ban uygun
bir müzik açtım rock! İnat etti ve değiştirdi ve benimde damarım tuttu ve bende
bastım

türkü:
vazgeçiyorum.

Ümit: sağ ol.

Türkü: 42.

Ümit: ne demek
istiyorsun, 42?

Türkü: 42,
sevmediğim kişiyle arkadaş olmam demek. Yapmam gerekenler listesi, hayatım
için.

Ümit: yeni bir
kişilik yaratmak gibi mi?

Türkü: özgürlük
topluluğuna girmek, tıbbi bir keşifte bulunmak.

dedi ve gözlerini 1-2
saniyeliğine kapattı.

Ümit: Tutkulu.

türkü: aynı anda
iki yerde bulunmak, dövme yaptırmak.

Ümit: 1 numara
ne?

Türkü: sana
söylerim, fakat ondan sonra seni öldürmem gerekir. Very Happy

güldük Very Happy arabadan dışarı
bakıyordum Okan, meltem, Ahmet arabanın yanında gülüşüp eğleniyorlardı beni bu arabanın içinde görmemeleri için eğildim
türkü fark etmiş olacak ki yolu bırakıp beni izledi ve hiçbir şey olmamış gibi gülümseyip yola
devam etti

A WALK TO REMEMBER (UZAKTAKİ ANILAR) - 5. bölüm geldi ( Türkü: ıstırap olmadıkça merhamet de olmaz. )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki