Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Giray [Soru-Cevap 10]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8503
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

Giray [Soru-Cevap 10] Empty
MesajKonu: Giray [Soru-Cevap 10] Giray [Soru-Cevap 10] EmptyCuma Kas. 18, 2011 6:38 am Paylaş

*(Hazal Gök)GİRAY EĞER SAHNEDE EVLİLİK TEKLİFİ ALIRSAN NAPARSIN? havada kaparım
*(Kübra Baydar )karabükmü ankaramı ? ikisi de

*Lisede Şuben neydi ? ( Ebru Bayram ) L

*(Sena Giray FC) En son izlediği film? Kule soygunu

*(Ceyda Altun) 1)Noel baba olsaydın kime ne hediye ederdin onun görevine devam ederdim uslu cocuklar bulurdum
başka bir isimde sayfaya gelip bizimle sohbet etmek hiç aklından geçti mi(ceyda altun-mb dilan berk gs) hayır ama güzel fikir

*(Tuğçe Okur ) Hangi semtte oturuyorsunnn ? Çankayada oturduğun kesin ama Neresi emek

*(MERVE ZÜMBEROĞLU) videonu izlerken uğurböceği gördüm sana uğur getirdiğinemi inanıyorsun ?nerden aldın aynısını almak istiyorum. yada bana hediye edebilirmisin:)) Cok sevdigim ve en basından beni destekleyen kucuk bir hanımın hediyesidir.

*(Meryem Esmer) sayfana yaptığımız yorumları görüy musun?eğer görüyosan çok gülüysundur umarım çünkü biz yorumları yazarken kendimizden geçiyoruz özelliklede benn:) hepsini olmasa da bazılarını. Cabuk unutmadınız ben coktan unutursunuz beni diyordum kendi halinde müzik yapan bir adamım ben, saolun.

*(Dilan Su Aslan) müzik dışında hobilerin ve varsa fobilerin neler? oyuncak helikopter ucuruyorum cılgınlar gibi. fobi yok.

*(Yaren Özdemir )ne tur bi sey versek takınca hic cıkarmaz tek taş. Very Happy

*(Bilge Tanoğlu) Yemek yapmayı biliyor musun, en güzel ne pişirirsin ? çok pis kaşarlı omlet yaparım.

*(Sümeyye Düzgün) en sevdiğin mevsim ne? soğuğu severmisin? Yaz, soğugu hic sevmem bunyem cok zayıf hep hasta olurum.

*(Gamze Ilhan) konserde yanına gelsem adımı solesem bni tanırmısın?? gerçe konserine gelmek şimdilik hayal bi hayranın ev adresini yada telefon numaranı öğrense,evinin etrafında seni beklese yada telefonla arasa naparsın?? kızar mısın?? Birde eğer bir yere dinlenmek gidicek olsaydın.. hangi şehir olurdu?? marmaris? mersin ? adana? konya? ayfon?kırıkkale? kars? daha önce hiç marmarise geldin mi??Birde Bana Kızdın mı ?
bilmem, sen deneyince gorursun heyecanı kacmasın simdi. Kızarım, çünkü onun yeri orası değil diye düşünüyorum. dinlenmeye hic baska bir sehire gitmedim. Geldim. Kızmadım.

*(Merzuka Òzkàyà) Hani küçukken örnek alırlarya çocuklar büyüyünce bunun gıbi olucam derler senin oldumu ? Olduysa kim ? Bide yarışmayı kazandıktan sonra tanımadığın akrabaların çıkti mı? Russell crowe a hayrandım hep. kişilik olarak sadece kemal atatürk. Bunu prim yapmak için söylediğimi düşünenler oluyor. Küçüklüğümden beri onun hakkında çok fazla okuyorum kitap, makale, bilinmeyen yönleri vs. Ciddiye almayacaklar bu cevabı atlasın.

*Arkadaşlarından veya Kutay Abiden bizi sana söylemelerini falan istiyoruz, söylüyorlar mı ve bir de aklında kalıcı olan bazı isimler var mı? (Selin Furat) Söylenilen isimler oluyor. . Belki özel olarak ilgilenemiyorum ama sizleri bildiğimi ve çok sevdiğimi bilin.

*(Gökçe Yiğit )En sevdiğin şarkı ne Giray abi ?? bir de okuduğun bölümü kendi isteğinlemi Seçtin ?
En sevdiğim sarkı biraz zor bir soru. Kendi bestelerimden biridir mutlaka duygu yogunlugu nedeniyle ama soylemesem daha iyi olur. Evet kendi istegimle.

*(Pınar Şahin)Kaç beden giyiniyorsun ? Kıravatını hangi renk istersin ? genelde M cok nadir L. Kıravat alayını takarım. Very Happy

*(Derya Deniz) aşk filmlerini severmisin favorin hangisi ? maverick diye bir film vardı cok eski mutlaka izleyin.

*(TüLay KırGız ) Giray'a ilk görüşte aşka inarmısın ? Giray'a degil de soyle cok tatlı bir kız cıksa hemen olunur Very Happy

*(Yağmur Ocan) Ya belki sacma olucak ama bide ayakkabı numaran kaç ? Very Happy 43.

*takip ettiğin dizi var mı?(Büşra kyncu) Yabancı izliyorum genelde. HOw I met, Big bang vs. türkçe hmmmm yok sanırım. Az önce pis yediliye baktım biraz. onu da izlemicem sanırım.

*(Bade Sibel Balık) Bıze bır anısını anlatabılır mı?Star akademıdekı? Gece elif ve Burakla kacmıstık 20 kere yatın diye gelmislerdi. Dinlemedik karıstırdık her yeri. Bisey bulacagımızdan degilde oyle heyecan olsun diye. yapım ekibine burdan selamlar... Very Happy

*(Merve Yılmaz )Akademideki arkadaşlarını birkaç kelimeyle tanımlayacak olsan neler söylerdin ? Aynı soruyu Elif'e de sordum senin için 'Bay düşünürümüz' demişti digerlerini bilmiyorum ama elife cici derdim.)

*(Başak Buket Keser) single'ın çıkmasına ne kadar kaldı??okulu nasıl gidiyo?şehirleri gezmeye başlarsa öncelik istanbulmu olur?onu bukadar sevmemiz ve takip etmemiz onu ne kadar sevindiriyo?onu örnek alıp gitara başladık çoğumuz bu onu çok sevindirimişmidir acaba ? 1. oldduğu zaman içinde sevinçten başka ne gibi duygular vardı mesela şaşırdımı yoksa 1.olmayı bekliyomuydu? Single hakkında sizi daha fazla yanıltmak istemiyorum ben kendi görevimi yaptım gidip kaydettim sarkıyı gerisi baska merciilerin isi. İstedikleri zaman cıkarırlar. Evet İstanbul a gelmeyi cok istiyorum ozellikle konser icin. Evet daha önce belirtmistim bunun beni ne kadar cok sevindirdigini bekliyordum. "Önce kendine güven" sloganımla girmistim :D

*(Sena Giray Fc Atasever) en çok kaç yaş küçük birisiyle çıkar ve evlenir ıstanbul a taşınmayı düşünüyor mu ? Hmm önce neden sordugunu bilmem lazım Very Happy evet dusunuyorum
*(Esra Sarıkaya) MemLeketinde konser vermeyi düşünüyomusun ? evet ihtimal olursa

*(Mehrnoosh Abolfathi) senin bestelerin çok gzl ama sesine atıyosun, tarlaya... ,sarı çizmeli... gibi şarkılar çok yakışıyo.bi sonraki besteni daha hızlı ve tempolu yapmayı düşünüyormusun? hızlılarla coşuyoruzda ondan Begenmedin mi böggüüüüü Sad((( saka saka tabiki yaparım.

*(Hülya Türkdoğru )Iyi bir yalan çok güzel bi parça öncelikle tebrik ederim:) bu parçada yaşanmışlıklar mi var yoksa hayali mi bunu merak etmiştim teşekkür ederim:)bide tarihi seviyormusun ?
her parcada yasanmıslık var. Hayali hic birsey yok. Hayal aklımızda aklımız gercegi gercek yapar o zaman hayal gercektir bu da paradokstur. :D

*(Hilal Balkaş) hiç kız arkadaşını aldattn mı gerçeği söylcğne şüphem yok
Aldatma kriterine göre degisir deyip aldattıgımı ima etmek istesem de aldatmadıgımı alnımın akkı ve grurumun pekkiyle söylerim.

*(Derya Selçuklu) Bir hayranınla bir yerde karşılaşsan onunla ayrı olarak oturur musun ? ve Bir hayranın seni Ankaraya aramaya gelse okuluna kadar ve bunu sen duysan geri çevirir misin ? ayrı olarak oturmaktan kasıtı tam anlamadım tabiki ama mutlaka ilgilenirim. Geri cevirmem. Basımın üstünde yeri var.

*(Mine yıldız )'Giray videomuzu izlerken ne hissettin ?Bide ankarada yas sınırı olmayan bi etknlk olck dmstn o ne ? ' cok mutlu oldum cok hastayım zaten mutlu ettiniz. (besin zehirlenmesi) bu aralar okulum cok yogun ama en yakın etkinlikte hemen haber verecegim.

*(Elif Kısa)-Hayatında en değerlin olarak gorduğun kısı ıcın yapablecegn en ucuk sey? En sevdğn çiçek? Sana ne hedıye alınırsa normalden daha fazla sevnrsn? Sana en anlamlı gelen ve en doğru bulduğun kelıme ya da cumle? Hıc hazetmedğn soz? Bi de, seni hiç sahnede sarkı soylerken hıckırık tuttuğu oldu mu, olduysa nasl toparladn?
O ne yaparmıs onu bi ogreniyim de sonra dusunuruz Very Happy Karanfil. Mavi karanfiller. boyle komplike bisey beni ugrastırcak bisey olsun.tesekkur ederim ve özür dilerim. küfürleri sevemem. Sarkı soylerken hic tutmadı. kese kagıdını gecirdimmiydi gafama dermisim. Bilmiyorum sen soyle tatlım napmam gerektigini yorum olarak

*(Pınar Calıskan) Eger bir hayranin kolyeni çok istese verirmisin? Hangi parfümü kullaniyosun? Bide iii seey gözlerin not alinamayacak güzel hatirlatmak istedim, seviliyosun tatlim Gözlerin not alinamayacak kadar güzel o biraz zor. hugo boss. saol Pınar.

*(Ece Kavak) Karşısındakine dediğini yaptırmak için çok ısrar eder mi ? Bunun için hangi yollara başvurur ? Tatli yüz ifadesini kullanır mi ? Etmez. Psikolojik baskı. Kullanır dibine vurur.
*(Ayşegül Bayraktar) Hangi Ülkelere Gittin ? Almanya, Hollanda, Fransa, Italya, Portekiz, İspanya

*(Pelin Arıkan) bu evleneceğim kız dediğin biri oldu mu? msjlarım hakkında neler düşünüyorsun konserine gelirken sana çok güzel bi kıravat getirsem sana versem sende kendi kıravatını bana versen olur mu? bunu söylememe gerek yok ama seni çooook seviyorum orası bana özel kalsın. Olur. Benim icin manevi degeri yoksa degisiriz. Ben de seni seviyorum yirim seni.

*( Yağmur Leventdurur) Bu' iki 'oldu . (Anladın sen.d) Ne kadar mutlu olduğumu kelimelere dökemicem sanırım.Söylediklerimi uyguluyosundur umarım. Ben söylediklerini uyguluyorum çünkü . Muah prens'ime. Unutma beni arada gör . Uygulasam da cok kotu hastayım simdi dua et bana Very Happy

* (Damla Çaldıran) Bestelerini yasadıklarının yanı sıra hayalindeki kız karaktere yazdıgını söylemistin. Hepimizin kafasında yarattıgı bir karakter vardır ve o kisiyi arayısa gireriz yani hayatımızdakileri kafamızdaki o karakterleri kıyasladıgımız zamanlar olur. Kısaca demek istedigim sende hayatına giren kızları, bu hayalindeki karakterle karsılastırıyormusun yani bunun sana normal hayatta getirdigi olumsuzluklar oluyor mu? evet, her insan bunu yapar sanırım. Hayalimizdeki birini bulmak hepimizin hayali.
Biraz Uzun oldu Ama Kusura bakma Seni çok seviyorum
Ben de seni seviyorum kendine dikkat et

Hepinize teşekkür ederim. Çoklu soru atanları genelde yanıtlamaya calısıyorum. KEndinize iyi bakın. İyi geceler
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Giray [Soru-Cevap 10] Giray [Soru-Cevap 10] EmptyC.tesi Kas. 19, 2011 1:56 am Paylaş

Hımm..
Site bir tane Girayist kazandı sanırım..
Giray fanı mısın? Very Happy
http://twitter.com
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci

MesajKonu: Geri: Giray [Soru-Cevap 10] Giray [Soru-Cevap 10] EmptyC.tesi Kas. 19, 2011 1:57 am Paylaş

Yarışmada da fanıydım (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Giray [Soru-Cevap 10] Giray [Soru-Cevap 10] EmptyC.tesi Kas. 19, 2011 2:14 am Paylaş

Evet.
Ben de Burak'çıyım.

Haa,unutmuşum..
Teşekkürler. Very Happy
http://twitter.com
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci

MesajKonu: Geri: Giray [Soru-Cevap 10] Giray [Soru-Cevap 10] EmptyC.tesi Kas. 19, 2011 2:20 am Paylaş

Biliyorum koyu Burak'çısın Very Happy
Rica ederim canım(:

Giray [Soru-Cevap 10]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası