Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
YazarMesaj
maviim*_*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
maviim*_*
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 122
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/04/12
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptyPaz Eyl. 15, 2013 7:48 am Paylaş

25.Bölüm

X:Ekrem kim?
S:Sevgi abla?
Sevgi abla: Sevil Ekrem kim?

S: Ekrem sey?

Sevgi abla: Sevgilinmi? Askim falan

S: Sevgi abla nolur babamlara söyleme.

Sevgi abla: Sevil sen daha kac yasindasin? Ne sevgilisi?!

S:Altarafi senden iki yas kücügüm.

Sevgi abla: Altarafimi? Sevil daha sevgilin olmasi icin cok erken!

S: Askin yasi olmaz!

Sevgi abla: Ne aski Sevil?! Sen daha cocuksun!

S:Hayir büyüdüm ve Ekremi cok seviyorum

Sevgi abla: Sevil! Simdiden baslarsan evlenene kadar ohooo.

S:Sen ne demek istiyorsun Sevgi abla?! Ben Ekremle evlenicegim. O benim ilk ve son sevgilim olacak.

Sevgi abla: Bak cocuk gibi düsünüyorsun. Ne bekliyorsun Sevil? Bes yil sonra evlenmeyi mi? Hangi erkek bes yil ayni kizla birlikte olmak ister!

S:Ekrem! O ister! O beni seviyor! Anladinmi?! O beni birakmaz!

Sevgi abla: Kim bu Ekrem? Nerden?

S:Almanyada yasiyor. Handballdan tanisiyoruz.

Sevgi abla: Off Sevil! Almanyaya gittiginde hemen ayrilacaksin!

S:Ne? Hayir asla!

Sevgi abla: Iyi sen bilirsin! Tatilden sonra görürüm ben seni. Bir kac hafta sonra ayrilirsaniz sözlerimi hatirlarsin!

S:Ayrilmiyacagiz duydunmu?

Bana kizgin bir bakis atip cikti odadan. Nasil böyle konusabilirdi? Oda kiz degilmiydi? Hic asik olmamismiydi? Onunda sevgilisi olmustu, niye bana böyle kiziyordu? Ne hakla? Ekremi seviyorum ve buna hic kime karisamaz iste! Gözlerim dolmaya baslamisti ama aglamayacaktim. Ekreme sözüm vardi. Ekrem... O beni birakmaz biliyorum. Oda benimle evlenmek istiyor. Neden Sevgi abla Merve gibi yanimda olamazdi? Neden engel oluyordu askimiza? Ya babamlara söylerse? O zaman bittim iste. Insallah söylemez!

...

Sevgi ablanin böyle konusmasi beni gercekten üzmüstü. Böyle birseyin dogru olmayacagina duymaya ihtiyacim vardi. Hemen yine bilgisayarin basina gectim.

S:Ekrem? Ciktinmi?

E: Hayir canim. Noldu? Benimi özledin.

S:Seni zaten hep özlüyorum ama sana birsey sormam lazim.

E:Tabi sor.

S:Sen benden asla sIkIlip ayrilmassin degilmi?

E:Ben senden niye sIkIligim? Nerden cikardin bunu?

S:Yani bes yilda gecse benden ayrilmassin öylemi?

E:Sevil ben seninle bir gelecek planliyorum. Ne ayrilmasi?

S:Peki

Rahatlamistim. Icimde anlatamayacagim bir huzur vardi. Beni birakmayacakti iste. Biliyordum.

E:Hala bunu nerden cikardigini söylemedin

S:Kuzenim biraz kafami karistirdi.

E:Kafani kimse karistirmasin. Ben senden ayrilmayacagim. Anladimmi? Very Happy

S: Anladim! Very Happy

E: Seni cok seviyorum

S: Bende seni... ama benim artik cikmam lazim. Sonra görüsürüz...

E: Tamam cnm. Öptüm

S: Bende byby

E:byby

Bilgisayari kapatip iceriye gectim. Herkes icerde oturuyordu ve birseyler konusuyorlardi. Gözlerimi odada gezdirdigimde

Sevgi ablanin ve Busenin bana bakip birseyler konustugunu gördüm. Ekremle ilgili birsey degildir umarim. Ama bu konu hakkinda konustuklarina adim gibi emindim. Cok korkuyordum. Ya annem duyarsa? O zaman Ekremle görüsmemi yasaklayabilirler. Ben onsuz nasil yasardim?

....

Aksam oldugunda yataklarimizi yaptik. Üc cekyati actik ve yerede iki minder serdik. Böylelikle 8 kiz bir odada kalabiliyorduk. Ben, kardesim, Merve, onun kardesi Gizem, Buse, onun kardesleri Esra ve Seyma ve Sevgi abla.

Ekremi o kadar cok özlüyordumki ve cok korkuyordum. Onu kaybetmekten. Onunla birdaha konusamamak, onu birdaha görememekten. Üstümü degistirip cantamin yanina gittim. Icinden Ekremin kazagini cikardim. Sevgi abla gözleriyle beni izliyordu. Bakislarimi ondan cekip yatagima uzandim. Kazaga iyice sarilip kokusunu icime cektim.

"Iste huzur" diye gecirdim icimden. Hic birseyi umursamayip, kokusunu icime ceke ceke gözlerimi yumdum.

ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 439
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 456
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptyÇarş. Eyl. 18, 2013 7:34 am Paylaş

Harika olmuş.Bayıldım.Ekrem seni hiç bırakır mı kız.Sevgi'ye uyuz oldum.Ekrem'i tanımadan hemen damgayı bastı.Ben babası falan gelmiştir diye düşünüyordum.Bölüm çok güzeldi ama kısaydı.Tatil bir an önce bitsin ve bizim aşıklar kavuşsun ya.Yeni bölümü merakla bekliyorum.. Very Happy
Mavi Kelebek
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Mavi Kelebek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 114
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 113
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/12
<b>Nerden</b> Nerden : Geldiğini bileceksin.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Maviş <3

MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptySalı Eyl. 24, 2013 7:05 am Paylaş

Ay!Sevgi'yi gebertirim.Gıcık oldum ya!Kavuşsunlar artık bizimkiler.Ellerine sağlık çok güzel olmuş Very Happy
maviim*_*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
maviim*_*

MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptyÇarş. Kas. 13, 2013 8:09 am Paylaş

ekrem_nurcan demiş ki:
Harika olmuş.Bayıldım.Ekrem seni hiç bırakır mı kız.Sevgi'ye uyuz oldum.Ekrem'i tanımadan hemen damgayı bastı.Ben babası falan gelmiştir diye düşünüyordum.Bölüm çok güzeldi ama kısaydı.Tatil bir an önce bitsin ve bizim aşıklar kavuşsun ya.Yeni bölümü merakla bekliyorum.. Very Happy
Büyük kavusmaya cooooook az kaldi canim Very Happy
Yorumun beni coook sevindirdi!!
Sevginininde bir bildigi vardir yaa Razz
maviim*_*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
maviim*_*

MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptyÇarş. Kas. 13, 2013 8:11 am Paylaş

Mavi Kelebek demiş ki:
Ay!Sevgi'yi gebertirim.Gıcık oldum ya!Kavuşsunlar artık bizimkiler.Ellerine sağlık çok güzel olmuş Very Happy
Yazik Sevgiye yaa Razz
Cok az kaldi canim biraz daha sabir :D
Tsk ederim begenmene sevindim!
Yeni bölüm geliyor Smile
maviim*_*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
maviim*_*

MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptyÇarş. Kas. 13, 2013 8:13 am Paylaş

26.Bölüm

Bu nasil bir duygu? Nasil bir ask bizimkisi? Kücücük yüreklerimizde nasil bu kadar büyüye biliyor? Onu gördügümde kalbim cikacakmis gibi atiyor. Nefesim kesiliyor. Terliyorum. Icimde tarifedemedigim kipirtilar olusuyor. Sanki sadece ona sarildigimda yasiyorum. Onsuz yasayan bir ölü gibi hissediyorum kendimi. Onun kollarinda bana hic birseyin olmayacagini biliyorum. Elimi tuttugunda bile verdigi güveni anlatamam. Gülümsemesi icimi isitmaya yetiyor. Dünyanin en güzel kokan cicegi onun kokusu yaninda sönük kaliyor. Sanki onunla hayatim renkleniyor. Onsuz bir hayat düsünemiyorum bile. Ask benim icin Ekrem demek. Sadece o. Seviyorum. Tüm kalbimle. Asigim. Herseyimle. Hemde cok!
...
Sabah kalktiktan sonra Ekremin kazagini alip balkona cikmistim. Herkez uyudugu icinde kulakliklarimi takip müzik dinliyordum. Manzarayi seyrederken aklima Ekremle askimiz gelmisti. Onun benim icimde yarattigi o duygulari sözlere dökmeye calismistim. Ama anlatamiyordum iste. Askimizi anlatmak icin sözler yoktu. Kolumda bir el hissettigimde sicradim. Basimi cevirdigimde Sevgi ablayi gördüm. Kulakliklarimi cikardim.
Sevgi abla: Napiyorsun burda tek basina?
S: Hic erken kalktimda. Öyle oturup müzik dinliyorum.
Sevgi abla: Hmm..
Yanima oturup elimde tuttugum kazagi eline aldi.
Sevgi abla: Onun kazagimi?
Basimi evet anlaminda salladim.
Sevgi abla: Bak canim dün biraz agir konustum farkindayim. Seni üzdüm bunuda biliyorum. Ben sadece sonra üzülmeni istemedigin icin söylemdim ama bunlari. Aynisi bende yasadim. Cok sevdim ve cok sevildigimi düsündüm. Yanilmisim. O günden sonra cok üzüldüm. Artik asik olmaktan korkuyorum. Bu yasta erkekler bizler kadar olgun olmuyorlar. O yüzdende bizim kadar sevmiyorlar ve dogal olarakda bizim kadar üzülmüyorlar.
S: Birsey söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum. Ne diyecegimi bilmiyorum.
Sevgi abla: Birsey söylemi istemiyorum. Sadece neden öyle konustugumu anla diye söyledim. Ama sen ona gercekten güveniyorsan bende tanismak isterim. Nasil biri, seni mutlu edebilecekmi... bunlarin hepsini bilmek isterim.
S:Tabiki. Sen iste yeterki. Bende dün biraz sagisizlik ettim. Özür dilerim.
Sevgi abla: Unuttum gitti.
Ona sarildim. Cok iyi kuzenlerim vardi. Cok seviyordum hepsini. Simdi neden böyle atar yaptigini anlamistim. Beni korumak icinmis. Ondan ayrildigimda konusmaya basladim.
S: Sevgi abla. Ekrem gercekten cok iyi biri. Ve beni sevdigine adim gibi eminim. Beni asla birakmaz.
Sevgi abla: Insallah canim benim.
Kazagi elime vardi.
Sevgi abla: Hadi biraz daha hasret gider ama birazdan herkes uyanir ona göre.
Sonrada göz kirpip iceriye gecti. Bende yine kazagi kendime cekip kokladim. Ve aklimda tek birsey. Özledim...
....
4 hafta gecti. Alisveris yaptim, denize gittim, kisaca cok sey yasadim. Ekremle cok az konusabildik cünkü hep köydeydik. Artik geri dönme zamani. Cok sevincliyim. Hersey cok güzeldi. Cok eglendik, cok güldük, cok mutlu olduk, ama artik ayrilik vakti. En nefret ettigim seyde bu. Bazen Almanyada yasadigim icin cok mutsuzum. Eger tek biryerde yasasaydim böyle ayriliklar olmayacak ve bende herseferinde birisini arkamda birakmayacagim.
Sevgi: Seni cok özleyecegiz.
S: Bende sizi.
Herkesle ayri ayri vedalasip arabaya bindim. Tabiki gözlerimde biriken yaslar coktan akmaya baslamis hatta sel olmuslardi. Yolu müzik dinleyerek gecirmistim. Ucaga bindigimizde pencereden disariyi seyretmistim. Türkiyede gecirdigim son dakikalar. Ucak hareket etmeye basladiginda geriye yaslanip gözlerimi kapattim. Sonrada fisilti seklinde son sözlerimi söyledim.
HOSCAKAL TÜRKIYEM!
....
Eve geldigimde mutluydum. Gece gelmemiz iyidi benim acimdan. Bir kac saat uyuyup hemen Ekremin yanina gidebilirdim. Ama cok uykum oldugu icin hemen yataga girdim ve gözlerimi kapadim.
....
Sabah kalkar kalkmaz elimi yüzümü yikadim ve dolabimin önüne gectim. Bes saat uyumama ragmen cok dinctim. Bunun tek sebebi birazdan Ekremi görecek olmam olabilir. Yeni aldigim Esyalardan giydim ve yola ciktim. Annemler Hilalgile bulusacagimi söylemistim. Tabiki onlarlada bulusacaktim ama daha önce Ekreme gitmem lazimdi. Cok garipti. Eskiden arkadaslarimi görmek icin can atarken, simdi onlardan önce birini görebilmek icin onun ayagina kadar gidiyordum. Sevgilimin yaninda. Tüm yol boyunca filmlerdeki aptal asiklar gibi siritmistim. Herkes bana garip garip bakiyordu. Ama umrumda degildi. Yaklastikca heycanlaniyordum. Evin önüne geldigimde kalbim duracakti sanki. Zile basip beklemdim.
Kapi acildiginda gördügüm yüzle soka ugramistim...

SON.
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 16, 2013 8:45 am Paylaş

Yaşasın yeni bölüm gelmiş.Ben biraz geç gördüm ne yazık ki.  Sad
Harika bir bölümdü.Ama çok heyecanlı yerde kesmişsin.Sevil kimi gördüde böyle şok oldu?Yeni bölümün gelmesi lütfen çok uzun sürmesin.Ve lütfen biraz daha uzun olsun.Bölüme doyamıyorum.. Very Happy
maviim*_*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
maviim*_*

MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 18, 2013 5:05 am Paylaş

ekrem_nurcan demiş ki:
Yaşasın yeni bölüm gelmiş.Ben biraz geç gördüm ne yazık ki.  Sad
Harika bir bölümdü.Ama çok heyecanlı yerde kesmişsin.Sevil kimi gördüde böyle şok oldu?Yeni bölümün gelmesi lütfen çok uzun sürmesin.Ve lütfen biraz daha uzun olsun.Bölüme doyamıyorum.. Very Happy
Bir iki güne kadar yeni bölüm gelir Very Happy
Yorumun beni gercekten cok sevindirdi, daha uzun yazmaya calisacagim :D
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: ~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi! ~...sensin benim kaderim...~  26.Bölüm geldi! - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 30, 2013 5:04 am Paylaş

Merakla bekliyorum canım.. Very Happy

~...sensin benim kaderim...~ 26.Bölüm geldi!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
12 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12