Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj  Empty
MesajKonu: Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj  EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 6:05 am Paylaş

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rekor kıran dizi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin gözükara aşıkları Mete ve Nihal, gerçek hayatta dizide yaşadıkları aşka özeniyor.

* Rol arkadaşınız Yıldız Çağrı Atiksoy’dan size bir soru sormasını istedim. “Bugüne kadar sette beklenenin dışında bir durum yaşadılar mı hiç?” dedi...

Türkü Turan: Çağrı mı? Aa! Elçin’in (Sangu) diziden çıkması beni hayal kırıklığına uğrattı. Üzüldüm çünkü birlikte çok iyi vakit geçiriyorduk.

Aras Bulut İynemli: Ben de Elçin’in ayrılmasını beklemiyordum. Bir keresinde de sahne değişti, altı saat bekledim.(Gülüyor)

T.T.: Çekmeden eve gittin mi?

A.B.İ.: Gittim...

* Türkü Hanım siz ekibe sonradan dahil oldunuz. Çabuk kaynaştınız mı?

T.T.: Sete girdiğim ilk gün Aras gülümseyerek, “Naber?” diye karşıladı beni. Bir arkadaş olma süreci, ısınma süreci olmadı. Hep beraber sosyalleşmeye başladık hemen.

* Birlikte çalışmak nasıl?

A.B.İ.: Sette bazen gerilebiliyoruz, işte bu anlarda Türkü neşe kaynağı oluyor.

T.T.: Ben bu işi 20-30 yıldır yapan insanlarla da çalıştım ama Aras kadar kendinden önce rol arkadaşını düşünen bir partnerim olmamıştı hiç.

* Bu diziyle birlikte oyunculuğunuzun geliştiğini düşünüyor musunuz?

A.B.İ.: Ben çok gelişim görmedim kendimde. İlk dizim olduğu için başlarda kamera nedir, ışık nedir bilmiyordum. Bunların ne olduğunu öğrendim.

T.T.: Ben bu diziyle şöyle bir şey öğrendim; her şey fazla teknikmiş bende. Daha çok kamera arkasını kollayarak oynuyormuşum. Bunun duyguyu kaçıran bir şey olduğunu ve aslında bunları unutup oynamak gerektiğini öğrendim.

“Dizideki dram çok yüksek”

* Dizide hep dram yaşanıyor...

T.T.: Benim annem mesela “Yeter kızım ağlama, çok üzülüyorum izlerken” diyor. Ama senaryo ne gerektiriyorsa biz onu yapmaya çalışıyoruz.

A.B.İ.: Evet, bizim yaşadığımız drama çok yüksek ve peş peşe geliyor. “Bu kadar da olmaz” diyorsunuz, ama ben olan biliyorum. Bir de senaryo yetiştirme durumu var... Coşkun Irmak’ın işi çok zor.

* Canlandırdığınız karakterlerin etkisinde kaldığınız oluyor mu?

T.T.: Hiç etkilenmiyorum. “Kesiyoruz” dediklerinde eski Türkü geri geliyor.

A.B.İ.: Yüksek sahnelerin etkisi altında kalıyorum ben. Sahneye girmeden önce 2-3 dakika isterim partnerimden, konsantre olmaya çalışırım. Etrafımdaki hiçbir şeyi duymam.

* Osman’ı oynayan Emir Berke Zincidi’nin ruhsal sıkıntılar yaşadığı yazılmıştı. Rolü bu yüzden mi azaltıldı?

A.B.İ.: Emir Berke’nin geçen sene yüksek sahneleri vardı. Çocuk sonuçta, etkileniyordu tabii. Ama şimdi hiçbir sorunu yok. Her şeyin farkında. Pedagogu, oyuncu koçu da yanında. Sahneler o yüzden azaltılmadı, senaryoyla ilgili bu. Bir de okula gidiyor Emir Berke. Ondan da olabilir.

“İkimizden biri vurulmuş olabilir”

* Geçen bölümün sonunda Mete, Nihal’e sıkılan kurşunun önüne atladı. Sürprizini çok bozmadan yeni bölümle ilgili tüyo verebilir misiniz?

T.T.: Katil bahçıvan! Beni de vurabilir, Aras’ı da, kimseyi de vurmayabilir...

* Bu ikilinin aşkı size ne düşündürüyor?

A.B.İ.: Azalsa da ben hâlâ böyle aşkların olduğuna inanıyorum.

T.T.: İki tarafın da birbirini bu kadar sevdiği, sahip çıktığı bir ilişki yaşamadım ben. İnşallah gerçek hayatımda böyle bir aşk yaşarım. Kendilerini feda edebilecek kadar seviyorlar birbirlerini. Böyle aşklar 70-80’lerde kaldı.

* Aşk sizin için ne ifade ediyor?

T.T.: Aşk benim için eskiden heyecanlı, hem tutkunun hem sevginin olduğu bir şey demekti. Ama şimdi yaşayacağım ilişkide her şeyden önce güven olmalı diye düşünüyorum.

A.B.İ.: Aşk soyut bir şey bence. Herkese göre farklı. Üzdüğü tarafları da var ama o heyecan... Aşk güzel bir şey bence.T.T.: Bana göre baş ağrısı.

“Çapkın olduğumu düşünmüyorum”

* “Mete duygusal, Aras çapkın” haberleri için ne söyleyeceksiniz? Öyle mi gerçekten?

A.B.İ.: Çapkın olduğumu düşünmüyorum. Çevremdeki insanlara bakınca daha duygusal kalıyorum hatta. Öğrenciyken de her hafta sonu arkadaşlarımla dışarı çıkardım, şimdi de çıkıyorum. X bir yere gidiyorum mesela, “Aras gecelerde” deniyor. Biraz daha lüks mekanlara gidince “Parayı buldu” haberleri çıkıyor. Birkaç hafta hiç çıkmadım.

“D Prodüksiyondan dışarı çıkma yasağı geldi” dediler. D Prodüksiyon niye böyle bir yasak koysun? Bunlara alışmayı öğrenmeye çalışıyorum hâlâ.

T.T.: Aras 30 yaşındaki bir erkek gibi yaşar ilişkilerini. Hem 21 yaşında, haftanın beş günü çalışan bir insandan ne bekliyorsunuz ki? Tabii ki dışarı çıkacağız. Genciz, gezip tozacağız. Bu çok normal bir şey. Aras ne yapacak, evde oturup örgü mü örecek?

“Okula devam edeceğim”

Aras Bulut İynemli: “Okulumu dondurdum ama seneye başlayacağım. Uçak mühendisliği okuyorum ve bölümümü çok seviyorum.”

“Küçük göstermek avantajlı”

27 yaşındaki oyuncu Türkü Turan: “Küçük göstermek daha avantajlı. 18-19 yaşlarını bir üç sene daha oynarım. Ve aradığım o büyük rolleri oynayabilmek için kendimi daha fazla geliştirme fırsatım olur.”
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5234
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : binary madness

MesajKonu: Geri: Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj  EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 7:56 am Paylaş

Teşekkürler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj  EmptyPerş. Nis. 12, 2012 11:39 pm Paylaş

Rica ederim Very Happy
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj  EmptyPtsi Nis. 30, 2012 8:20 am Paylaş

teşekkürler Very Happy Güzel bir paylaşımdı Very Happy
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj  EmptyPaz Tem. 22, 2012 2:00 am Paylaş

Güzel röportaj olmuş Teşekkürler : )
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj  EmptyPaz Tem. 22, 2012 2:23 am Paylaş

fatime demiş ki:
Teşekkürler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aras Bulut İynemli Türkü Turan : Böyle Aşk Yaşamayı İsterdik Ropartaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası