Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 439
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 456
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Empty
MesajKonu: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptySalı Tem. 30, 2013 8:26 pm Paylaş

GİRİŞ

Bugün okulun ilk günü lise 2'ye geçtim.Bu sene başka bir okula gideceğim.Yeni ortam ve yeni arkadaşlar uzun zamandır arkadaş olduğum insanlardan ayrılmak zorundayım.Bu beni çok üzüyor ama babamın işleri yüzünden başka bir şehire taşınıyoruz.Şu an Ankara'da yaşıyorum.Bu sene İstanbul'a taşınıyoruz.Arkadaşlarımdan ayrılmak istemesemde babamla geldim.Ona karşı çıkmak istemiyorum.Çünkü bu sene yurtdışı bursu için sınavlara girdim.Şubat'ın ilk haftası kazanıp kazanamadığım açıklanacak.Eğer babama karşı gelirsem ve yurtdışı bursunu kazanırsam babamın göndermemesinden korkuyorum.Neyse artık kalkayım.İlk günden geç kalmayalım..

TANITIM

Sevil:Lise 2'ye gidiyor.Bu sene babasının işlerinden dolayı İstanbul'a taşındılar.Babası İStanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine amir olarak tayin edildi.O bu sene Özel Çakıl Taşları Kolejine başlayacak.Güzel olmasına rağmen kendine bakmıyoru.Gözlük kullanıyor ve saçlarını 2 yandan örüyor.Ve güzelliğini gizliyor.Eski okulundaki erkekler ona ya sefil (görüntüsünden dolayı) derlerdi ya da inek.

Ekrem:Lise 2'ye gidiyor.Özel Çakıl Taşları Kolejinde okuyor.Çok yakışıklı okulun en popüler çocuğu okuldaki tüm kızlar ona hasta ama o uzun süreli ilişkiler yaşamıyor.Kızlarla en fazla 3 gün çıkıyor.Okulun playboyu.Ayçin,Cihan ve Cenker'le anaokulundan arkadaşlar.

Ayçin:Lise 2'ye gidiyor.Özel Çakıl Taşları Kolejinde okuyor.Çok güzel okulun en popüler kızı okuldaki tüm erkekler onunla çıkmak istiyor ama o Cenker'e sırılsıklam aşık 8.sınıftan beri Cenker'le çıkıyorlar.Lakabı süslü ve çinçin.

Cenker:Lise 2'ye gidiyor.Özel Çakıl Taşları Kolejinde okuyor.Çok sempatik okuldaki popülerliği Ekrem'den sonra geliyor.Ancak o
Ayçin'e çok aşık.Ekrem'in uzun süreli ilişkiler yaşamasını sevmese de onunla çocukuluk arkadaşı oldukları için birşey yapamıyor.

Cihan:Lise 2'ye gidiyor.Özel Çakıl Taşları Kolejinde okuyor.Karizmatik biri okulda o da Cenker kadar popüler.O da Ekrem gibi uzun süreli birliktelik yaşamıyor.Bunun sebebi gerçek aşkın olduğuna inanmaması.Ve Ekrem,Cenker ve Ayçin'den başka kişilerle çok yakın arkadaşlıklar kurmuyor.

NOT:Arkadaşlar 4'lümüzün okuduğu ve Sevil'in de bu sene aralarına katılacağı okul olan Özel Çakıl Taşları Kolejinde anaokulundan üniversiteye kadar olan bir okul var.Çocukalr anaokulundan o okula başlıyor ve üniversiteden mezun olana kadar o okula gidiyorlar.

En son ekrem_nurcan tarafından Ptsi Eyl. 23, 2013 5:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptySalı Tem. 30, 2013 8:31 pm Paylaş

Merak ettim :)ilk bölüm ne zaman gelir :D 
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptySalı Tem. 30, 2013 10:13 pm Paylaş

Birkaç yorum daha geldikten sonra ekleyeceğim.. Very Happy
maviim*_*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
maviim*_*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 122
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/04/12

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 5:59 am Paylaş

Konu güzel! Merakla ilk bölümü bekliyorum=)
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 7:40 pm Paylaş

maviim*_* demiş ki:
Konu güzel! Merakla ilk bölümü bekliyorum=)

Yorumun için teşekkürler.Bende bu senaryomu seviyorum ama yorum çok az..  Sad
elifgamze
Üye
 Üye
elifgamze
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 54
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyPtsi Ağus. 05, 2013 3:30 am Paylaş

tanim coook guzel ilk bolum ne alzaman gelir Very Happy
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptySalı Ağus. 06, 2013 12:38 am Paylaş

1.BÖLÜM

Bugün herşey benim için çok karışık olacaktı bunu biliyordum.Her zamanki gibi dışlanacak ve dalga geçilecektim.Ama artık alıştım diyebilirim.İnsanların beni dış görünüşüme göre yargılamalarını umursamıyorum.Orada da Ece gibi bir arkadaş bulacağımdan eminim.Bu arada Ece benim Ankara'daki en yakın arkadaşımdı.Onunla vakit geçirmeyi çok seviyordum.Neyse artık kalkayım.
Hüseyin(Sevil'in Babası):Sevil kızım hadi gel.Kahvaltı hazır ilk günden okula geç kalma.
Sevil:Geldim baba.
Hüseyin:Canım kızım günaydın.(dedi ve Sevil'i alnından öptü)
Sevil:Günaydın babacığım.Her zamanki gibi harika bir kahvaltı hazırlamışsın.
(Beraber kahvaltılarını yapmışlardı ve evden çıkıyorlardı.)
Hüseyin:Hadi kızım bin arabaya da gidelim.
Sevil:Tamam.(Sevil babasının yanındaki yerini almıştı.)
Hüseyin:Eee heyecanlı mısın bakalım.
Sevil:Sayılır.Ama değişik birşeyler olacağını sanmıyorum her zaman ne olacaksa o olacak. Sad
Hüseyin:(Kızının üzüldüğünü anlamıştı.Ama ne yapabilirdi görevdi bu o da Ankara'dan ayrılmak istemiyordu ama yapabileceğide bireşey yoktu.Sevil'i mutlu etmek istercesine söze başladı.)Nereden biliyorsun belkide bu okulu ve arkadaşlarını çok seveceksin hayatın gerçekten çok güzel olacak ilk günden böyle karamsar olma.
Sevil:Hiç sanmıyorum.
Hüseyin:Neyse geldik hadi bakalım.
Sevil:(Babasını yanağından öptükten sonra arabadan indi ve babası yeni işine doğru yol aldı.)Hadi bakalım Boşyer bulursan cam kenarına geç ve göze batmamaya çalış Sevil.
(Sevil böyle kendi kendine konuşurken biri ona çarpmıştı ve o yere düşmüştü.İçinden lanetler savuruyordu Sevil)
Sevil:Ahhh!..
X:İyi misiniz?
Sevil:Nasıl iyi olabilirim şu halime bak üstüm başım mahvoldu.
(Sevil böyle deyince Sevil'e çarpan çocuğun yanındaki çocuk söze karıştı.)
X2:Ben pek fark göremiyorum sanki düşmeden önceki halin çok düzgündü de.
Sevil:(Şimdiden bu okuldan nefret etmeye başladım.Özür dileyeceklerine bir de dalga geçip gülüyorlar.Ece nerdesin sen şimdi burada olsan beni korurdun.Sevil hiçbirşey demeden yerden çantasını ve çantasından dökülenleri almak için yere eğildi.O sırada ona çarpan çocuk da eğildi ve Sevil'e yardım etmeye başladı.)Gerek yok ben hallederim.
X:Öyle şey olur mu benim yüzümden oldu bırak ben toplarım.(dedi ve topladıktan sonra çantasını Sevil'e uzattı.)Bu arada ben Ekrem.Bu da arkadaşım Cihan.Peki sen?
Sevil:Sevil.
Cihan:Giyimine oranla ismin hoşmuş.
(Sevil gerçekten bu çocuğa uyuz olmuştu.Neyse nasılsa bir daha görmeyecekti.Koskoca okul nasıl karşılaşabilirlerdi ki.Hiçbirşey demeden uzaklaştı.Ve sınıfını aramaya başladı.Sınıfını bulunca hemen cam tarafına baktı.Cam tarafından 4. sıra boştu.Buna çok sevinmişti.Hemen yerine oturdu.Camdan dışarıyı seyretmeye başladı.Canı sıkılınca çantasından romanını çıkardı ve okumaya başladı tanımadığı ve bilmediği yerlerde kitap okumayı seviyordu.Çünkü bu sayede kimse onu rahatsız etmiyordu.O kitabını okurken sınıfa insaların geldiğini anladı çünkü sessiz olan sınıf biranda şenlenmeye başlamıştı.O sırada zil çaldı ve hoca geldi.Hoca tam klasik konuşmaları yapıyordu ki tam o sırada kapı açıldı.Kapı çalınmadan açılmıştı.Bu Sevil'in biraz tuhafına gitti.Kapıya döndüğünde gerçekten çok olmuştu.Bunlar onlardı.Olamaz aynı sınıftamıydık.Gerçekten çok şanssız olduğunu düşünmeye başladı Sevil.)
Cihan:Hocam geçebilir miyiz?
Hoca:İçeri gelmek için izin almadınız ama oturmak için izin mi istiyorsunuz?
(O sırada arkadan bir çocuk söze atıldı.)
X:Hocam dersin başladığını bilmiyorduk kusura bakmayın.
(Yanındaki kızda özür diledi ama dışarıda tanıştığı çocuklar hiçbirşey dememişti hocanın onayını aldıktan sonra ikisi bana doğru geliyorlardı hayır olamazdı.Neyseki yanıma gelemdiler biri önüme diğeri ise arkama oturmuştu.Bu gerçekten rahatsız ediciydi.Ben onları bir daha görmeyeceğimi düşünrken nedne aynı sınıfta olmak zorundaydık.)
Cihan:Bak yine karşılaştık.
Hoca:Çocuğum ayağa kalk ve kendini tanıt.
Cihan:Ben Cihan Yıldız.Anaokulundan beri bu okuldayım.Okulun basketbol takımındayım.
Hoca:Tamam arkasındaki sen evet çocukalr bu sırayla devam edelim.
Sevil:Ben Sevil Çokçetin.Bu okula bu sene Ankara'dan geldim.
Hoca:Neden Ankara'dan buraya taşındınız.
Sevil:Babam İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine atandığı için buraya taşınmak zorunda kaldık.
Hoca:Tamam otur bakalım Sevil.Arkasındaki..
Ekrem:Ben Ekrem Terzioğlu.Bende anaokulundan beri bu okuldayım.Ayrıca basketbol takımının kaptanıyım.
...
Hoca:Evet sen devam et.
Cenker:Ben Cenker Karaman.Bende anaokulundan beri bu okuldayım.Ve basketbol takımındayım.
Ayçin:Ben Ayçin Emiroğlu.Bende anaokulundan beri bu okuldayım.Ve ponpon kızların kaptanıyım.
...
(Bütün sınıf kendini tanıtmıştı.Ve sıra hocaya gelmişti.)
Hoca:Herkes kendini tanıttı.Sıra bende sanırım.Ben Neşet Gerçek.Fizik öğretmeninizim aynı zamanda da sınıf öğretmeninizim.Umarım şımarıklık yapmazsın ve iyi anlaşırız.
NOT:1.bölüm pek heycanlı olmadı ama ilk bölüm olduğu için daha çok tanıtmak amaçlı yazdım.Umarım beğenmişsinizdir.Bol bol yorum yapmanız dileğiyle.İyi ya da kötü eleştirilere açığım arkadaşlar.. Very Happy

NOT2:Aşağıda okulun formaları var.Ancak Sevil'i şöyle hayal edin.Etek boyu tam dizlerinin altında saçları iki yandan örgülü ve gözlüklü.

http://sookyeong.files.wordpress.com/2009/01/tgs49tmp.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-QFcf5aD-joQ/T1HnElv1lLI/AAAAAAAAAwU/3WzNuxpVMqA/s1600/Kim+Bum+Boys+Over+Flowers.jpg
elifgamze
Üye
 Üye
elifgamze

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyPerş. Ağus. 15, 2013 10:28 am Paylaş

Cok guzel yaziyorsun devam et hadi bekliyorum Very Happy
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyPerş. Ağus. 29, 2013 10:15 pm Paylaş

Çok teşekkür ederim ama sadece sen yorum yapmışsın anlaşılan senaryom beğenilmemiş.Böyle olursa yeni bölüm malesef gelmeyecek.. Sad
elifgamze
Üye
 Üye
elifgamze

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 11:50 pm Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık Very Happy
elifgamze
Üye
 Üye
elifgamze

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 11:50 pm Paylaş

yeni bölüm ne zaman gelir Very Happy
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyPerş. Eyl. 05, 2013 11:43 am Paylaş

Yorum şuan çok az birkaç yorum geldikten sonra yeni bölümde gelecek.. Very Happy
iscanbegum
Yeni Üye
Yeni Üye
iscanbegum
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/09/13
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyC.tesi Eyl. 21, 2013 9:26 am Paylaş

ellerine sağlık fazlasıyla okunası olmuş Very Happy)
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :) EmptyPaz Eyl. 22, 2013 4:52 am Paylaş

Sen Benim İlkimdin!.. - 2.Bölüm

Sevil

Bu hocayı sevmiştim disiplinli bir hocaydı.Normal insanlar bu tarz hocalardan nefret ederlerdi ama ben en çok bu tarz hocaları severdim.Çünkü herkes bu tarz hocalardan korkardı.Bu yüzden bana çok fazla bulaşmazlardı.Bu sınıfta olmaktan sadece disiplinli bir hoca var diye hoşlanmaya başladım.Çünkü şu karşılaştığım çocuklar benimle çok fazla dalga geçecekler gibi görünüyor.

Cihan

Bu hoca nereden çıktı şimdi ya bu seneki eğlencemizi bozmaya kalkışmaz umarım.

(Cihan tam böyle düşünürken arkasına döndü önce Sevil'e sonra da Sevil'in tam arkasında oturan Ekrem'e bir bakış attı.Sevil ne olduğunu anlamamıştı.Ama bu çocuğun onunla çok uğraşacağını tahmin edebiliyordu.)

Ekrem

Cihan hocanın söylediklerinden sonra önce Sevil'e sonra da bana bakmıştı.Ve ne demek istediğini anlamıştım.Ona çarpık bir gülümsemeyle karşılık vermiştim.Bu hocadan pek fazla hoşlanmamıştım.Disiplinli bir hocaya benziyordu.Ama o bizi tanımıyordu.Biz nice disiplinli hocaları dize getirdil bilmiyordu.

(Onlar böyle düşünürken zil çalmış ders bitmişti.Ekrem,Cihan,Ayçin ve Cenker aynı anda kalkmış ve kapıya yönelmişlerdi.)

Ekrem:Eee çinçinciğim yeni hocamız hakkında ne düşünüyorsun?

Ayçin:Bilmem iyi birine benziyor ama disiplinli hoca belli.

Cihan:Fark etmez biz onuda dize getiririz.

Ayçin:Şu yeni gelen kız adı neydi ya?

Ekrem:Sevil.

Cenker:Oo hemen ezberlemişiz adını falan.

Ekrem:Yok be oğlum.

Ayçin:Değişik bir kız hiç konuşmuyor.Öyle tek başına oturuyor dimi?

Cihan:Normaldir tipini görmedin mi kim onunla arkadaşlık eder ki.

Cenker:Niye öyle diyorsun oğlum.Dış görünüşüyle ne dalga geçiyorsun kızın.

Ekrem:Cenko Cihan haklı kızı görmedin mi insan nasıl onunla arkadaşlık kurabilir ki.Hem belli ineğin teki.

Ayçin:Yaa neyse kapatalım konuyu.

Cihan:Kesinlikle katılıyorum hadi sınıfa çıkalım.

(Hep birlikte sınıfa çıkmışlardır.Sevil sırasında romanını okumaya devam ediyordur.)

Cihan:Bakın burada kim varmış.Eko sen haklıymışsın oğlum bu kız tam bir inek.

Ekrem:Bak şimdi iyi izle.

(Ekrem Sevil'e doğru yürümeye başlamıştı.Ve Sevil'in yanına oturdu.Sevil başını romanından kaldırıp yanına oturan kişinin kim olduğuna baktı ve bakmasıyla kitabına geri döndü.)

Ekrem:Selam.

Sevil:Ne oldu niye sırama oturdun?

Ekrem:İnsan bir selam der ama.

Sevil:Neden oturduğunu sordum.

Ekrem:Belki arkadaş olmak istiyorumdur.

Sevil:Belki ben istemiyorumdur.Hatta belkisi falan yok istemiyorum.

Ekrem:Değişik.

Sevil:Neymiş o değişik olan?

Ekrem:Genellikle bütün kızlar benim arkadaşım olmak isterde.

Sevil:Hmm.Gerçekten çok tuhaf.

Ekrem:Neymiş tuhaf olan?

Sevil:Senin gibi bir beyinsizle kim arkadaş olmak ister tuhaf demekki onlarda beyinsiz.

(Ekrem Sevil'in bu sözünden sonra çok sinirlenmişti.Zaten Sevil Ekrem'le konuşurken sadece elindeki kitaba bakıyordu.Ekrme bu tarz davranışlara sinir olurdu biri onunla konuşurken yüzüne bakmalıydı.Ekrem sıradan kalkıp Cihanların yanına gitmişti.Ayçin,Cenker ve Cihan resmen gülme krizine girmişlerdi.)

Ekrem:Ne gülüyorsunuz be.

Cihan(Gülmesini durdu ve):Oğlum kız seni fena rezil etti.

Ekrem:Ne rezil etmesi be.

Cenker:Aynen kız resmen sana beyinsiz dedi.

Ayçin:Bak kızın görünüşüne demediğinizi bırakmadınız ama kız seni beğenmedi.

Ekrem:Kim beni beğenmedi o mu?Çok da umurumda sanki.Hem o beni beğendi ama belli etmek istemiyor.Zor kızı oynuyor
sadece.Beni beğenmeyecek bir kız var mı bu dünyada zannediyorsun.

Cihan:Ooo ego yine tavan yapmış Ekrem.

Ekrem:Bu ego falan değil sadece kendimi tanıyorum diyelim.

Cenker:Tamam hadi sıralarımıza geçelim şimdi hoca gelir.

(Hepsi sıralarına oturmuş.Hoca sınıfa girmişti.)

Neşet:Evet çocuklar bugün ilk gün olduğu için ders işlemiyorum serbestsiniz ama ses çıkarmayın ses çıkarırsanız sözlü yaparım.

Sınıf:Tamam hocam.

(Herkes aralarında konuşuyordu.Erkem'in arkası boştu o yüzden.Cihan Ekrem'in arkasına gelmişti.Ekrem'le Cihan koyu bir sohbete başlamışlardı.)

Sevil

Ne kadar küstah ya neymiş bütün kızlar onunla arkadaş olmak istiyormuş.Kendini beğenmiş.Uyuz yanındaki çocuktan farkı yok.İzin almadan yanıma oturuyor bir de birşey demeden kalkıp diyor.Madem arkadaş olmak istiyorsun ona da inanmıyorum ama neyse ya şu gerizekalı için beynimi yoramam en iyisi ben romanıma geri döneyim.

Cihan:Oğlum şu kıza karşılık vermeyecek misin seni bayağı bir madara etti.

Ekrem:Ne madarası oğlum ya.Hem dediğim gibi o kız benden hoşlanıyor.

Cihan:Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun kız sana resmen beyinsiz dedi.Konuşurken yüzüne bile bakmadı.

Ekrem:İşte o küçük beyniyle zor kızı oynuor.Dizilerdeki gibi kaçan kovalanır zannediyor.

Cihan:Bence kendine fazla güveniyorsun.O kız hiçte rol yapıyor gibi değildi.

Ekrem:Bak görürsün 3-4 hafta sonra rolü işe yaramayacak ve o da diğer kızlar gibi bana yaklaşmaya çalışacak.

Cihan:Öyle diyorsan ve kendine bu kadar güveniyorsan benim bir fikrim var ne diyorsun?

Ekrem:Neymiş o fikir?

Cihan:...

Acaba Cihan'ın fikri ne?Ekrem bu fikir karşısında nasıl bir tepki verecek?Sevil'i nasıl günler bekliyor?

Not:Arkadaşlar lütfen yorum yapalım.Sadece "güzel" deseniz bile yeter eğer beğenmediyseniz "kötü" diyin ama lütfen yorum yapın.Hertürlü eleştiriye açığım.. Very Happy

Sen Benim İlkimdin!.. 2.Bölüm Geldi.. :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası