Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
kader
Üye
 Üye
kader
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 47
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 47
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 7:56 pm Paylaş

yaaa bişey dicem fragmanları nereden izliyosunuz?
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 8:09 pm Paylaş

neset kızıyla barısacak ve herkese ders verecek ve neset süleyman beyin evine tekrar döncek tabi zeynepte olcak doğan nisanura asık olcak cihanda artık kısmetsee Very Happy Razz
ekrem___sevil
Üye
 Üye
ekrem___sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : samsun

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 9:24 pm Paylaş

spr bir bölüm olacak. nailelerin olayı biraz sıkıcı gibi...zeynep neşeti affedeceğe benziyor. ekremin dedesi onu affedecek sevilde evlendirilmekten kurtulacak.
bence süleyman dedenin dükkanında ikisi ceza olarak satış yapacaklar. ama beyaz eşya deil örtü fln satıyorlar. dükkana gelen genç bayan müşterilere sarkıyor ekrem esevil de onu çok fena kıskanıyor. ekrem de inadına kadınlarla çok ilgileniyor... eline fln öpüyor. sevil en sonunda senin bu kadar motor sevdiğini bilmiodum ben diyerek kıskandığını belli ediyor. ekremde dalga geçer gibi bana mı dedin onu? dioo :D sevil artık dayanamıyor. ekrem o örtülerin üstüne nasıl çıktı onu bilmiyorum. orda sevil bir örtüyle ona vuruyor.sinirini çıkarıyor. ekrm orda çok komik: anam kafama vurma.. bak dio... bence orda bak dediğine göre ağaya kalkar kalkmaz sevilide örtülerin üstüne çekecek.orda şakalaşcaklar. bir bakışma öpme fln olabilir örtülerin üstündeyken... ya da süleyman dede görebilir.. ilk önce ekrem ordaki sandalyeye kafasını vurur bayılma numarası yapar sandım.. ama bence ilk dediğim gibi bak diyerek sevile bakıo orda doğrulup onu çekebilir...
ZaShLeY
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ZaShLeY
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 288
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 293
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Belcika
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : We Could Be The Same No Matter What They Say <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Neset Hoca

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 9:33 pm Paylaş

ekrem___sevil demiş ki:
spr bir bölüm olacak. nailelerin olayı biraz sıkıcı gibi...zeynep neşeti affedeceğe benziyor. ekremin dedesi onu affedecek sevilde evlendirilmekten kurtulacak.
bence süleyman dedenin dükkanında ikisi ceza olarak satış yapacaklar. ama beyaz eşya deil örtü fln satıyorlar. dükkana gelen genç bayan müşterilere sarkıyor ekrem esevil de onu çok fena kıskanıyor. ekrem de inadına kadınlarla çok ilgileniyor... eline fln öpüyor. sevil en sonunda senin bu kadar motor sevdiğini bilmiodum ben diyerek kıskandığını belli ediyor. ekremde dalga geçer gibi bana mı dedin onu? dioo Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 Icon_biggrin sevil artık dayanamıyor. ekrem o örtülerin üstüne nasıl çıktı onu bilmiyorum. orda sevil bir örtüyle ona vuruyor.sinirini çıkarıyor. ekrm orda çok komik: anam kafama vurma.. bak dio... bence orda bak dediğine göre ağaya kalkar kalkmaz sevilide örtülerin üstüne çekecek.orda şakalaşcaklar. bir bakışma öpme fln olabilir örtülerin üstündeyken... ya da süleyman dede görebilir.. ilk önce ekrem ordaki sandalyeye kafasını vurur bayılma numarası yapar sandım.. ama bence ilk dediğim gibi bak diyerek sevile bakıo orda doğrulup onu çekebilir...

Dedigin cok mantikli gibi aaayy insallah o ilk dedigin gibi oluuuur :D SEVILEKREM 4 EVER Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 42972
http://zashley-rares-photos.skyrock.com
JoliSun
Deneyimli
Deneyimli
JoliSun
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1971
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1138
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Faith!

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 9:48 pm Paylaş

Aynı dükkanda çalışırlarsa olacağı budur :D :D
Sevil Ekremi dövüyor yihaaa kızların gücü :D
Birde ekrem "bana mı dedin?" diye bir şeyler sölerken yüz ifadesine resmen koptum :D

Ne anladık peki?
Neşet gitmiyor bunu anladık.
Dede efendi Sevil ve ekremi affediyor bunu anladık.
Sevil evlenmiyor sanırsam bun anladık.
11.bölüm çok güzel olucek bunu da anladık (:

[bu arada fragmana dönersek ekremin düşerken olan sahnesi de çok komikti :D "ah kafama vurma" diye bişiler söledi sanırsam]
http://www.wix.com/jsweb2011/gallery
beyza_1990
Üye
 Üye
beyza_1990
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 60
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 64
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : trabzon
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÇaKıl taŞlArI bİtmEsİNnnNnN

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 10:45 pm Paylaş

allahııııımmmmm bu bölümm cok guzel oloacakk 2 bölümdür aglıyorum yaa cok mutluyum bı an önce cuma gunu gelsınnnn
rabia123
Üye
 Üye
rabia123
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 66
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 69
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevil ve ekrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 11:12 pm Paylaş

sevil nasıl ekremi dövüyo ya inşşlh bu bölümde sevgili olurlar
ebru_sonbahar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ebru_sonbahar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : En güzel dizi ÇAKIL TAŞLARI.EKREM and SEVİL

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 11:22 pm Paylaş

Yaa arkadaşlar siz böyle anlatıosunuz ben daha fazla heyecanlanıyorum yaa nasıl beklicez birde salı günü 2. fragman çıkacak daha uzun oluyoo yehhuu :D
abukprenses_juju
Deneyimli
Deneyimli
abukprenses_juju
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 859
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 847
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayat güzeldir yaşamayı bilirsen sevgi bir faldır bakmayı bilirsen mutluluk özlemektir çekmeyi bilirsen ben bir baş belasıyım kurtul kurtulabilirsen!

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 11:22 pm Paylaş

sevil ekrem çok tatlıydılar :klp: :D
neşet gitmiyo galiba çünkü fragmanda falan da konuşuyodu Very Happy
ekrem___sevil
Üye
 Üye
ekrem___sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : samsun

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 11:53 pm Paylaş

ya ben 10. bölümün sonunu izlememişim izledim işte şimdi size kesin bilgiler verebilirim....:D
bir kere dede kesinlikle ekremi affediyor. sevilin babası da onun gideceğinden korktuğu için evlendirmekten fazgeçicek...
seville ekremin ikisinin kaççaklarını zannettikleri için birbirlerinden hoşlandıklarını anlayabilirler...
o yüzden dükkanda ikisini çalıştırırlar. ya da ekrem ve sevil bizim cezamız bu olsun derler. sevil ekremi öptüğü için ekrem daha da mutlu olur onunla dükknada çalışacaklarına...
ekrem aslında zeynepi kıskandığı içn, onu elinden kaçırmak istemediği için kendisini öptüğünü düşünmüş olabilir. o yüzden bir daha öpmesi yani daha da yalkınlaşmaları için dükknda onu daha çok kıskandırmıştır.. ama geri tepti yani kıskandığını gösterme şekli pek yumuşak olmadı. ama yinede kıskandığını gösterdiği için ekrem mutlu olacaktır. ve söyledğim gibi bu durumdan faydalanıp onu da yanına çekecektir ve şakalaşacaktır. yine öpmesini sağlayacaktır. ama bence hep ekrem kıskandırıp sevil kıskanmamalı yani bnce bu bölümde ekremde sevilin talibini kıskanacaktır. sevil onu kıskandırmak için kullanır mı bilmiyorum ama bence ekrem sevili yine evine bırakırken o ısrada eve görücünün girdiğini görebilir ve bu sayede kıskanabilir...süper olur ama yha inş öledir. biraz da ekrem kıskansın. ayırca eve de baskın yapar gibi giremez ortada kalır. ne yapacağını çok merak ediyorum sevilin evine görücü girerken görürse. büyük ihtimalle pencereden izler yada sevili mesaj atar.. artık bölümlerimiz aşk üzerine kurulu ve çiftlerimizden ekrem ve sevil ders bahanesiyle görüşüyorlardı ama şimdi derste olmadığı için dükkanda çalışma bahanesiyle bütün gün birlikte olacaklar. bu yüzden bölümler şirin kavgalarıyla daha neşeli aşklarıyla daha duygusal bir hal alır inş...
ikilisi artık çıkıolar bunun farkına varsalar daha güsel olacak ama yakında farkına varacaklardır.

bu yorumu okuyanlar 11. bölümle ilgili daha çok fikir edineceklerdirrr... :D
sevilekremm
Üye
 Üye
sevilekremm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 80
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 133
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/08/10

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 11:55 pm Paylaş

bnce b bölüm hepsi gibi güzel olacak.sevil ekremi kıskanıp dövecek Very Happy bence ekrem ordan sonra sen benni kıskandın mı diyecek bnce ileriki bölümlerde aşk var gibi.
asil_cadi
Deneyimli
Deneyimli
asil_cadi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 763
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Zor Kadere Emanet Ettim Seni....

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 12:02 am Paylaş

Bence tekrar ders almaya başlıycaklar cezalar kalkıcak ama ayçinden çok emin olamıyorum... sevilin evlendirme işi yatar.... bide cenkerin babası galiba ayçin konusunda ccenkere yardım edio... çok güzel!!! süper oldu süperrrrrrrrrrrr!!
fato**
Forumcu
 Forumcu
fato**
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 469
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖzGünüM*
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 12:14 am Paylaş

çok güzel bi bölüm fragmana göree ya Very Happy dükkanda şakalaşmaları ekremle sevilin(:
bence o dükkan onlarn noktasıydı zatenn Very Happy babası cenkere yardım edicek bencede..
denizkızı
Deneyimli
Deneyimli
denizkızı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1991
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1598
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Niall Horan ♥

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 12:38 am Paylaş

abukprenses_juju demiş ki:
sevil ekrem çok tatlıydılar :klp: :D
neşet gitmiyo galiba çünkü fragmanda falan da konuşuyodu Very Happy
~ÜmitElf~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ÜmitElf~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2465
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir'Den
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~Ümit İbrahim Kanta

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 1:07 am Paylaş

ada<3ümit demiş ki:
kesin neşet gitmez , ekremin ve sevilin yalan söylemediğine gören aileleri yumuşarlar sevili evlendirme işi olmaz..süleyman dede de ekreme karşı yumuşar :D ekremin elini öptüğü kız ya sevil ya da mağazaya gelen müşteridir :melek: ekrem yine sevili kıskandırır fragman da zaten sevil ekreme vuruyordu çantayla :hehe: Crying or Very sad çok komikti :hopa:
crazy-girl
Yeni Üye
Yeni Üye
crazy-girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 11
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/09/10

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 1:14 am Paylaş

süper bi bölüm olacak
en güzel sahneside sevilin ekreme vuruşu :D
mdm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
mdm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 239
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 262
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevileko

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:16 am Paylaş

bence yorum yapmak için çok erken. çünkü hep fragmanlarda gördüklerimizle yanılıyoruz hele bi 2.fragman bir çıksın o zaman neler olacağını öğreniriz.
SéviL&Ayç!n
Deneyimli
Deneyimli
SéviL&Ayç!n
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 558
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 457
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ekrem'in kalbinden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Tuğçe (TürkÜmit)

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:30 am Paylaş

Neşet qitmiyo süperr:) Ekrem ve Sevil aynı iş yerinde çalışması çookk iyi bi haber. Very Happy Sevil ve ekrem sahneleri süper olcak hele Sevilin ekreme vurduqu sahne :D
m.rumeysa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
m.rumeysa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 190
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 193
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : çakıl taşlarına bayılıyorum:)

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:37 am Paylaş

bence bu bölüm olmasa bile gelecek bölümlerde ekremin babası çıkcak ortaya........babassı sevili evlendirmekten vazgeçcek :yupii: .........hem süleyman amcayla sevilin babası seville ekremi affetmişler herhalde :yupii: çünkü ikiside süleyman amcanın dükanında çalışmaya başlamışlar :yupii: :kalpp: EKREM :kalpp: SEVİL :kalpp: :yupii: :yupii: :yupii: :yupii: :yupii: BİRDAHAKİ BÖLÜMÜ HERZAMAN Kİ GİBİ MERAK VE HEYECANLA BEKLİYCEM...... :yupii: :yupii: :yupii:
m.rumeysa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
m.rumeysa

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:40 am Paylaş

neşet hocanın gitmeyişine çok sevindim ayrıca fragmandaki sevil ve ekremin didişmeleride çok süper :yupii: :kalpp: EKREM :kalpp: SEVİL :kalpp:
m.rumeysa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
m.rumeysa

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:42 am Paylaş

BU BÖLÜMDE HERZAMANKİ GİBİ SÜPER OLCAK :yupii: :yupii: :yupii: :kalpp: EKREM :kalpp: SEVİL :kalpp:
fb-spn
Deneyimli
Deneyimli
fb-spn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 630
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : konya

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:44 am Paylaş

fato** demiş ki:
çok güzel bi bölüm fragmana göree ya Very Happy dükkanda şakalaşmaları ekremle sevilin(:
bence o dükkan onlarn noktasıydı zatenn Very Happy babası cenkere yardım edicek bencede..
eeevvvvtttt şu dükkanda olmasa...:D
babas bncede yardım etcek etsinn tabiiii:d

aynnnnennn
eeeekkkreeemmm&seviiillll :kalpp: :kalpp: :kalpp: :yupi: :ponpon: :yeep:
m.rumeysa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
m.rumeysa

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:46 am Paylaş

işler yavaş yavaş yoluna giriyor :yupii::yupii: :yupii: :kalpp: EKREM :kalpp: SEVİL :kalpp:
asi seker
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
asi seker
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3113
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2952
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Land of Fire
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TURKU VE UMIT bir numara Eko&Sevo

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:51 am Paylaş

her zamanki gibi super olucak bir tek onu biliyorum :yupii:
m.rumeysa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
m.rumeysa

MesajKonu: Geri: Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:51 am Paylaş

tek kelimeyle süper olucak :yupii: :yupii: :yupii: :kalpp: EKREM :kalpp: SEVİL :kalpp:

Cakıl Tasları 11. Bölüm Tahminleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki