Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3662
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3397
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanBuLLL-BeYoğlu
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emre aydın'Mmm
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Empty
MesajKonu: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 12:38 pm Paylaş

Her gece olduğundan biraz daha muhtacım sana(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) VirgulKırgınım aslında(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kızgınım…
Hayır sana değil; Seni kırıp üzen şu aptallığıma…
Ne olursa olsun
Zamanım da mekanım da değişmiyor Hep her zaman aynı yere çıkıyor bütün yollar;
Sana!..

Uzun zaman oldu içimdeki maviler donalı. Kendim seçtim sevdayı tek başıma
yaşamayı. Yalnızlığımın sorumluluğunu taşıyacak kadar da yürekli olduğumu
düşünür ve söylerdim herkese gururla. Geceler sancı olur işlerdi içime ama
yüreğimde yaşattığım sevdamı düşündükçe(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul içime yayılan sıcaklık alıp götürürdü
tüm sancılarımı...

Ne kadar zamandır böyleyim(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ne kadar zamandır en yakın dostum özlem(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
hatırlamıyorum. Sanki zaman durdu. Evet özlüyorum ve özlemeyi de seviyorum.
Çünkü özlemin içinde
aşkım(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul mutluluğum(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul umutlarım var. Gidenlerin ardından ağıt
yakmamayı öğreneli çok uzun zaman oldu ama sen bamb
aşkaydın. Kimseyi senin kadar
sevmemiştim ki. Seni birine anlatmaya kalksam sözcükler yetmiyor(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kelimeler
acizleşiyor. Neye benzetsem(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul hep bir yanın eksik kalıyor...

Gülemiyorum artık? En iyi yapabildiğim şeyi kaybettim? Aslında önce seni ve
senle birlikte herşeyimi kaybettim. Yanımda yoksun. Olsan sarılırdım sana sıkı
sıkı. Bırakmazdım(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sıkılır(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul bağırır çağırırdın ama ben biraz daha fazla
sarılırdım sana. Biliyorum benden bağımsızdın(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul hiç sahip olamadım sana. Olmakta
istemedim aslında(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul çünkü hep yanımda olacaktın... Ya da ben öyle sandım...

Dinlediğim her
şarkı sözlerida(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul her yağmurda ıslanışımda(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul dalgaların kayalara
çarpışında(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul her nisanda ve her eylülde(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sen yeniden gidiyorsun benden. Ben bu
ayrılışların acısını yaşarken(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul birgün gidebileceklerini düşünerek(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kimsenin
gelmesine izin vermiyorum…

Sana ilk satırlarımı yazdığımda(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul yine mum ışığı vardı odamda. Soğuk(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul beyaz bir
defterin her şeyi hayale dönüştüren sayfalarında(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ilk kez seni yaşamıştım. Şimdi
uzun yağmurların ardından yine mum ışığıyla dolu odamda(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul yine ve hala sana
yazıyorum. Çünkü ben her hayal kırıklığım(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul her duvara çarpışımdan sonra hala
sana dönüyorum.

Ortasından kopartıldığı için hiçbir zaman sonu gelmeyecek günlerimize dönüp(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
hala seni arıyorum... Çünkü hala seni .........

En son _MeLiKe_ tarafından Çarş. Ekim 20, 2010 12:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

MesajKonu: Geri: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 12:39 pm Paylaş

Yemin olsun! Yıllar sonra da gözlerinin rengini unutmamış olacağım ..

Ayrılığımızın tüm zamanlarını biriktirdiğim bu gecenin(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul son kahvesini içiyorum sevgilim. Düşündüm... Neleri seçip(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul nelerden vazgeçtiğimi! Seni seçip(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul senden vazgeçmelerimle geçmiş dolduramadığım gündüzlerim(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul gecelerim(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kışım(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul baharım....

Hafızamın bizimle ilgili kayıtları sağanak halinde bu gece..Elimi sıkıca tutan elin(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul beraber söylediğimiz ama senin makâmını bir türlü tutturamadığın Sezen şarkı sözleriları(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul dolu dolu kahkahaların(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul çocuk gibi göz kırpışların(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul güz renkleri(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kar manzaraları(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul veda buseleri(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul dalga sesleri(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ışıl ışıl akşamlar..Dedim ya(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul bugün tüm kayıtlar yağıyor göz yaşlarıma..Hiçbir çağrışımınla ödeşemedim ki yokluğunda(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul bugün ödeşeyim..Sensizlik zor!

Sevdim seni deli adam!

Kahvaltı yapmadan içmeme izin vermediğin ve beni krize sokan sigarasızlıklarımı bile özledim.

Hayatımın(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul seninle geçen deli mi deli ama en hesapsız günlerini özledim.
Sevdim seni..

Sevda iştahı kaçmış aşıklar için(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul iştahsız yıkıntılar içinde(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sözde sevda denilen(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul saçmalıklara tercih etmedim içimdeki yangını. Sensizken de seninleydim bir başıma.Yalnızlıktan bıkıp yelken açamadım olmayacak olan ve kaderimde yazmayan denizlere..Bütün bunların hayal gücünü aşacağını biliyorum oys¤¤¤¤endinle konuşurken bile(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul dudak payın var artık tüm kelimelerinde değil mi?.Olsun yine de seviyorum seni..

Bana gel dediğin an mesafeler anlamını hiç yitirmeyecek bilesin..Yol sevdadır..Böyle ihtişamlı bir aşk karşısında ne yapılabilir ki(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul seni ölesiye sevmekten başka? Bu sahne eşsiz bir an; geçerken onu selamlamak gerek ve ben sessizce selamlıyorum(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul bir kahve daha içmeliyim..Heyhat! Zamanı yine savuramadım.

Seni seviyorum..
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

MesajKonu: Geri: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 12:39 pm Paylaş

Hiç görmedin(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Senin için akan gözyaşlarımı...
Hiç bilmedin(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Seni düşünürken
Nasıl dalıp gittiğimi...
Hiç hissetmedin(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Çöl ortasında(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul vadiyi özler gibi
Seni özlediğimi...
Unutmaya çalıştım...
Unutamadım...
SEN(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul unutamadığımsın...
Hiç sormadım(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Unutulmuşluk kervanının bir yolcusu
Bir handa sabahlayan(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul bir yabancı
Bir günlüğüne açan çiçek..
Bir gecede bitirilen sohbet mi olmak istedin???
Göremedin çabamı...
Unutmaya çalıştığımı bilmedin...
Çektiğim ızdırabı hissetmedin...
Ne gelir elden??
Unutamadım...
SEN unutamadığımsın..
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

SONSUZ AŞK

Dalga ile kıyının aşkını bilir misin?
Öncesinden başlayıp(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sonsuza giden dalga(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Hep
aşka kavuşma özlemiyle atılır kıyıya.
Dalga(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul seven - kıyı(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sevilendir.
Dokunur parmaklarının ucuyla sevdiğine dalga
Ve döner hep geriye
Bilir kavuşamayacağını ama hep koşar kıyıya
Her bir dokunuşunda
aşkına verir bedenini hesapsızca
İşte(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ben de seni böyle severim yar.

Yar(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul bilir misin dağ başında açan uçurum çiçeklerini?
Bilirler görünmeyeceklerini...
Sevilmeyeceklerini...
Koklanmayacaklarını...
Okşanmayacaklarını...
Ama inatla açarlar
aşkla(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sevgiyle(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul özlemle.
Hep beklerler gelmeyecek sevgilinin onu kucaklamasını
İşte(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ben de seni böyle beklerim yar.

Yar(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ipek böceğini bilir misin?
Onun kozasının içinde ördüğü o ipliğe olan
aşkını
Bilir o(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ördüğü ipliğin kendisinin ölümü olacağını
Ama
aşkına feda eder kendini.
Öyle verir kendini yarenine korkusuzca
İşte(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ben de kendimi böyle veririm sana yar.

Yar(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ağaç ile meyvesinin
aşkını bilir misin ?
Meyvesini vermelidir ağaç yeniden doğmak için
Öyle zorludur ki ayrılmaları
Verir meyvesini ağaç
meyve tohum olur(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul tohum kök olur
Ve yeniden doğar ağaç kendi meyvesinden

İşte bende böyle yar;
Yok olmayı göze aldım(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul tekrar sende doğmak icin.
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

MesajKonu: Geri: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 12:40 pm Paylaş

(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) 13229252

Şimdi bir şarkı sözleri yaz bana(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul adı dört harf olsun. Sözlerinin içinde bir bakışının dilencisi olduğum en çok özlenilen gözlerin olsun. O gözlerki anlamsızlıklara bin anlam katan. Ağlamanı gördüm(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul gülmeni gördüm(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul en acimaz bakışlarını gördüm. O gözlerde en çok uçsuz(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul buçaksız huzur vadisini gördüm.

Şimdi bir şarkı sözleri yaz bana adı dört harf olsun. Bu şarkı sözlerinın müziği ılık yağan nisan yağmurları gibi ruhuma işleyen gülüşlerin olsun. O gülüş ile kurumuş bir ağaca baksan dayanamaz yeşerir. Bir zamanlar kurumuş bir ağaçtım(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sende yeşeren. Ne zamanki bakışların üstümden çekildi ben kurudum.

Şimdi bir şarkı sözleri yaz bana adı dört harf olsun. Bu şarkı sözlerida sen gül(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ben bülbül olayım. Labirent yollardan kapına geleyim(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sevgimi hürmetle sana sunayım. Sen gül'ün rolüne burun(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul isteme beni kapında(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kov acizane sevgimi. Bu hep böyle olsun! Varılmaz olan sana(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul varmak değildi amaç! Senin yolunda ölmekti amaç. Boş ver bu sözleri(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sen gül'sün bunuda anlamazsın(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul bülbül'ü asırlardır anlamadığın gibi. Sen gül'sün(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ben gülünü kaybeden bülbül.

Şimdi bir şarkı sözleri yaz bana adı dört harf olsun. Bu şarkı sözlerida sen güneş ol. Her yeniden doğmak için battığında(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul seni izlerken ben kendi içimde bir daha doğmamak üzere tek bir defa batayım. Şimdi doğuyorsun her sabah sevdiğinin gönlünde. Bense o akşam battım içimde bir daha doğmamak üzere.

Sensiz yaşayamam(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sensizliğin içinde ölürüm demiştim. Sen alaycı gözlerinle bana bakarak kimse(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kimse için ölmez dedin. Evet kimse(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kimse için ölmedi. Kimse olmayan sen için ölündü! Şimdi bir şarkı sözleri yaz bana(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul adı dört harf olan "ölüm" olsun.
●♥ GülGüzeli ♥●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
●♥ GülGüzeli ♥●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3002
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 947
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Mevlana Diyarı..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bildiğimiz ama kabullenemediğimiz gerçekler...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 12:46 pm Paylaş

Melike.. iilk 3 ünü okudum.. Ne yalan söyliyim diğerlerini okumak gelmedi içimden...
Hem flood yapıyorsun.. Hemde okuyucunun gözünü korkutuyorsun..

Kaliteli şiirler.. İlkinde kednimi buldum çok çok güzel. Ama okunmasını istiyorsan. Sabırla ve tek tek eklemeni tavsiye ederim Very Happy
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

MesajKonu: Geri: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 12:52 pm Paylaş

Daha Çok varda şimdilik bukadar koydumm tek tek koyarım birdakine :D

Yorumm yaparken flod yasak diye biliyorumm
●♥ GülGüzeli ♥●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
●♥ GülGüzeli ♥●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3002
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 947
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Mevlana Diyarı..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bildiğimiz ama kabullenemediğimiz gerçekler...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 12:59 pm Paylaş

Okadarını bilmiyorum ama dediğim gibi daja güzel olur Very Happy
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

MesajKonu: Geri: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyPerş. Ekim 21, 2010 4:47 am Paylaş

Bitti Diyorsun...
(
aşk'ları suskunluklar vurur)
bitti diyorsun
kocaman bir hava boşluğu oluşuyor yüreğimde
birden üşüyorum
çok üşüyorum
garip bir dengesizlik../..yön devinimi
otomatik bir yüreğim yok ki(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
o girsin devreye ve kurtarsın beni

ne garip değil mi.
şimdiki zamanı yaşayıp(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
gelecek zamanı düşünürken(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
birdenbire geçmiş zaman kipinde takılı kalmak
ve dalıp gitmek garip bir bilinmezliğe
hemde çok garip
türk dili edebiyatı şeklinde yaşanıyor
aşklar
türk dil kurumuna kendini beğendirmek ister gibi

bitti diyorsun
kırılıyor düşler birer birer
ortalık düş kırıklığı sitesi
ortalık yangın yeri
nasıl toplarsın diye sorsam..
hayır../..cevaplama
konuşmama hakkına sahipsin
söylediklerini aleyhine delil olarak kullanabilirim
istersen bir avukat tut diyeceğim ama
bir avukat bile temizleyemez(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
çıkardığın yangının küllerini

susuyorum
susmak ağır gelsede
bu kadar kolay işte
kocaman bir yaşanmışlığı(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
sokaktan geçen eskiciye verir gibi(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
arkanı dönüp de gitmek
üstüne kaç para aldın(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
yetti mi bir akşamlık otuzbeşliğine.

bitti diyorsun
vuruyor bütün dalgalar yüreğime
vuruyor umarsızlığın bütün bedenime
şarkı sözlerilar söylüyorum hiç durmadan
şarkı sözlerilar söylüyorum bir kalemde silebilenlere

bitti diyorsun
bu kadar kolay söylüyorsun
cinsiyetsiz bir sevda bırakıyorsun şehir çöplüğüne

bitti diyorsun

tek bir kelimeyle kan döküyorsun..
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

MesajKonu: Geri: (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) (♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) EmptyPerş. Ekim 28, 2010 3:43 am Paylaş

(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) 76982264ji3

Bekliyorum(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul belki gelirsin diye(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Eğer geleceksen(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Bir nisan yağmurunun(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul o ılık bulutlarıyla gel...
Yürürken ağaçlara sular(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul aşkın damarlarımda akarken gel(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Yürürken boş sokaklarda ben(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul yüreğim sen diye atarken gel(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Yürürken gökte bulutlar(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul yepyeni baharlarla gel(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Yürürken ağaçlara sular(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul yürü gözlerimden kalbime kadar.

(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) 2hzjt02

Bekliyorum(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul belki gelirsin diye(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Bir nisan yağmurunun(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul o ılık bulutlarıyla gel...
Erikler çiçek açarken(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul yazı yaban yeşerirken gel(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Son cemresi de düşüp toprağa(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul toprak buharlaşırken gel(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Yüreğim aşkınla dolup da(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul özlemin beni ağlatırken gel(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Gel sil gözlerimi(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sana en ihtiyacım olduğu zaman gel.

(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) 404sw7t

Dilek ağacında(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul çaputlar renk değiştirmeden(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Yatırlarda mumlar tükenip(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul ışıkları tam sönerken gel.
Göçmen kuşlar yeniden bir bir(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sevinçlerle dönerken gel(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
şiirler şarkı sözleri olup(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul sevdalı dillerde söylenirken gel.

Ve(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul senin için Allah'a açık ellerim yorgun düşerken(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul
Yok ki derdime ortağım(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥) Virgul kendi kendime dertleşirken gel..

(♥_♥)░ஐYalnızlar Limanına Hoşgeldiniz ஐ░(♥_♥)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası