Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Sonraki

Senaryom güzelmii?
Hayır
Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 I_vote_lcap18%Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 I_vote_rcap
 18% [ 15 ]
Evet
Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 I_vote_lcap82%Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 I_vote_rcap
 82% [ 67 ]
Toplam Oylar : 82

YazarMesaj
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 7:52 am Paylaş

bürge fotonu nerden buldun :D
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 532
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sakarya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 7:54 am Paylaş

bürge demiş ki:
bide aycen ikilisini daha fazla yapsann Hıı Senaristimm :mutluluk:

yapıcam Sonraki bölüm de yemeğe çıkcak benim kuşlarımm (:
bürge
Üye
 Üye
bürge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 97
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 94
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmirr:d
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevmek Suçsa suçum idam cellatım ise sevdiğim Kişi olsun!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 8:17 am Paylaş

Kendi fotom canım Very Happy
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 8:23 am Paylaş

bürgeee 6. bölümde ssana özel bir yer yazdım (:
daha dorusu Senin için (:
aYcen bölümünü 2 ye katladm canım (:
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 8:32 am Paylaş

süper olmuş canım devam... Very Happy
bürge
Üye
 Üye
bürge
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevmek Suçsa suçum idam cellatım ise sevdiğim Kişi olsun!

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 8:34 am Paylaş

Vayyyy Çok tşkler yaa meraktan çatlıcammm Razz SÜPERSİN YAAA :mutluluk: :dost1:
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 8:35 am Paylaş

bürge demiş ki:
Vayyyy Çok tşkler yaa meraktan çatlıcammm Razz SÜPERSİN YAAA :mutluluk: :dost1:

sakın çatlama boşuna yazmış olmak istemem (:
bürge
Üye
 Üye
bürge

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 8:36 am Paylaş

Çatlamam Çatlamam yaz sen yazz :D cANIM BENİMMM muckkk :mutluluk: ;111:
Aysumitürkü #
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Aysumitürkü #
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 100
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 95
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Adana
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜmiTürkü|

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 11:49 pm Paylaş

Oooo Yakılıyo gerçekteeeen :D
Sevil'in güzelliği karşısında herkesin dili tutuldu galibaa ? (:
Gıcık Zeyneeeepp . Yine yaptı yapıcağınıı :evil:
Devam Aysu'cuumm (:
http://umitkantarcilar.2forum.biz
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyPerş. Kas. 11, 2010 2:24 am Paylaş

Woww yeni gördüm bölümü koymuşsunn bayıldımmm :D spr olmuşş :D ah cihann ahh hiç yakıştıramadım sanaa :D :D
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyPerş. Kas. 11, 2010 8:55 am Paylaş

arkadaşlar özür dilerim yeni bölümü yarın koymak zorundaym :/
Çakıl taşlarını izliyemiyorm mmorelim bozuldu Sad
şimdi hepiniz çakıl taşlarını izliyorsunuzdur size iyi seyirler ama ben bugün deeil yarın yeni bölümü kesinlikle koyucam Söz!
hepinize şimdiden teşekkür ediyorm
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyPerş. Kas. 11, 2010 8:56 am Paylaş

Nie izleyemiosun tatlımm Sad
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyPerş. Kas. 11, 2010 9:01 am Paylaş

babam kurtlar vadisini izliyor banada telden izlemek kaldı oradada yanlışlıkla FOX u sildim :/ ama bölüm bitsin intden izlicem
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyPerş. Kas. 11, 2010 10:37 am Paylaş

tmm cnm bizde artık yarını bekleriz

...ekre(M)erve...
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
...ekre(M)erve...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 130
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 128
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : nereye:)

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 5:51 am Paylaş

çok güzel olmuş tatlım
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 6:39 am Paylaş

saolun birazdan yeni bölümü koyucam eer burdaysanız ##
bürge
Üye
 Üye
bürge

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 6:40 am Paylaş

Burdayım ben tATLIMMM :mutluluk: koy koyy :D
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 6:50 am Paylaş

tamam ama yemek tarafını yazamadım :/
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:03 am Paylaş

Önceki Bölüm~
Sevile Yalan söyleyen Zeyneb yüzünden sevilin hayelleri yıkılr ~
6. Bölüm Part 2 # Güven Meselesi – Aycen çiftimiz Lunaparktaa ( Bürgecm Senin için )
Sevil yerine geçerken Zeynebe öyle bir bakış atarki Zeynep ortadan ikiye yarılır (:
Cihan: Sevil harikaydın kesin sen kazanacaksn!
Ekrem: Evet boncuğum kesin sen kazanacaksn (:
Sevil: (erkeme kızgın bir bakış atar) Boncuğum?? Bana Bir daha boncuğum DEME!
Ekrem: Ne oldu Sevil kötü bişemi var?
Sevil: Yoo kötü ne olsunki dime Zeynep…
Zeynep: (sevile gözleri ile söyleme diye yalvarıyordur)
Ekrem: Zeynep??
Zeynep: Hıı neden bahsettiğini bilmiyorm EkremCİM
Sevil: ( Sevilin gözleri dolar) Ben sizi rahatsız etmiyeyim ÇİFTE KUMRLAR der ve kapıyo doğru hızlıca ilerler
Ekrem: Sevi…
Zeynep: Boşver Ekrem uğraşma şunla!
Ekrem: Ya sen ne yapıyosn yha ne dedin Sevile He ne De-Din!
Cihan: O sırada Sevilin peşine koşmuştur ~
Zeynep: Bişe demedim Ekrem ne diyebilirmki?
Ekrem: Sen onu arkaya çektin ve bişe söledin oradan geldiğinden beri rengi uçmuştu ONA NE SÖYLEDİN SEVİLE NE SÖYLEDİN!
Zeynep: hıh ne dedim gerçekten örenmek istiyormsn?
Ekrem: Evet istiyorm!
Zeynep:…
Sevil-Cihan:
Cihan: Sevil Sevill!
Sevil: (çok ağlıyordur makyajı allak bullak durumdadır… ) Gelme Cihan nolur :’(
Cihan: Sevil kötü bişemi var ne oldu?
Sevil: Arkasına döner ve birden Cihana sarılıp hüngür hüngür ağlamaya başlar :/ ( Cihanın Sevile dahada bağlanması işte burası yüzünden ) / Cihan hem Sevilin ona sarılmasından dolayı sevinçi hemde ağlamasından dolayu üzüntülüdür/
Cihan: Sevil ne olu SeviL?? Korkutuysn beni !
Sevil: O beni ulanmış Cihan ! Sad beni kullanmış Sad Zeynep ba ba bana dediki ıhıhıhıhıhı Sad
Cihan: Sen ona inanma Sevil nolur yapma böle Sad
Sevil: Ya bak Ben inanmak istemiyorm hatta inanmıyrm bana hiç mantıklı gelmiyor ama zeynebin o son sözüne YIKILDIM Sad
Cihan: (Ekrem için ağladığını anlamıştır oda içten içe ağlıyordur ama Sevil yanında oldugu için gözyaşı dökmemeye çabalıyordur…
AYCEN çiftlerimz herşyden habersizdir~ (bürge okuyucum için özel yazdım (: )
Yarışma biter bitmez tüğen çifte kumrularmz Denize karşı yürüyorlardır ve bir iskelenin önündeki banka otururlar~
Cenker Ayçine itiraf etmeyi şimdi istiyordur ama yemekte daha romantik olacağını düşünp vazgeçmiştir
Cenker: Ayçinn
Ayçin: Efendim Cenker?
Cenker: Şey biliomsn Ss.ssen be.be.nim için Ço.oo.k özelsin (:
Ayçin: Ahh Cenker (: Gerçektenmi
Cenker: Evett (:
Ayçin: Sende benim içinin Çok ÖZELSİN cenker (:
Cenker: Bir dakika der ve hemen Denizin kıyısında bir yere istifra etmeye gider…
Ayçin: Ahh Cenker Ahh Sad Ama olsun ben bunada razıyım bu kadar ilerlemesine şükrediyorm (: ayy acaba akşam nasıl olcak (:
Cenker: Koşa Koşa Ayçinn yanına gelir ve Ayçin gel Şu ilerde Lunapark gördüm oraya gidelm (:
Ayçin: ayyyh Cenker Pamuk Şekerde aLalım Ben çok severim (:
Cenker: Tamam Hem Be.bEn sana ayı.ayı
Ayçin: Ayımıı?
Cenker Yok yha A.ayıcıkda kazanırım (:
Ayçin: ayhh Cenker Saol yaa hadi gel gielm (:
Ekrem-Zeynep:
Zeynep: Ben ona yalnızca kimi sevdiğini sordum !
Ekrem: O beni söliyincede kapak oldun dime
Zeynep: Hayır canım Cihanı söyliyince sen kapak oldun!
Ekrem: heh gördünmü Dur bi dk. Cihanmı?
Zeynep: Evet gerçkten kimi sevdiğini sordum o Cihanı seviyormuş ama açılamiyormuş!
Ekrem: Ne ne diyosn Sen Zeynep Sen ne dediginin farkındamsn?? Biz Seville sevgiliyiz ve ben Sevilin Cihanı Sevdiğini göstericek tek bir belirti bile görmedim! Veya hissetmedim! Tek hissettğm şey Seville Aramdaki bağ anlıymsn ve sen bizi ayırmasın!
Ekrem: Hemen Sevilin peşine gider ~
O sırada Cihan~ Sevil:
Cihan: Sevil ne dedi o sana
Sevil: O ba bana dediki Ekremle Çıkıyorlarmış ve Ekremden uzak durmam gerekiyormş
Çünkü sevgilisine yılışanları pek semezmiş!
O sırada Sevil Cihana Sarılır ve dahada çok ağlar…
Ekrem Sevili aryordur:
Off Sevil neredesn heh orada du.dur o yanındaki kim CİHAN !
Bu kadarıda fazla!
Hemen Sevil ve Cihanın yanına gider ve birden Cihanı ayaga kaldırır…
Ekrem: Cihan!!!
Sevil : Hihh Ekrem!
Cihan: E.e.ekre.m
Ekrem: Ekrem Yaa Ekremmm!
Ne yapıyosnz siz burada
He ne yapıyosn CİHAN!!
Cihan: Arkadaşımı teselli ediyorm
Ekrem: onu Bende Teselli edebilirim ne sorunu varsa Dimii!
Sevil:Hayır edemesin Ekrem! Sen beni Teselli edemesin!
Ekrem: Ne Ne diyosn sevil?
Sevil: ya nası yaparsın sen bunu yaa? Nası benle oyalanıpta Zeyneple fingirdeşirsin he?
Ekrem: Nee kim dedi sana bunu sevil
Sevil: Zeynep dedi Ekrem ZEYNEP sevgilin olan Zeynep!!
Ekrem: Sevil lütfen buna inanmadığını söle lütfen
Sevil: Çok geç Ekrem ( oradan hızlı adımlarla uzaklaşır)
Ayçin-Cenker:
Lunaparktadırlar
Dönme Dolap:
Ayçin: Ayy Cenkerr ben korkuyorm ( cenkerin koluna yapışır)
Cenker: Ko.ko.korkma A.ayçin Ben Varım (:
Ayçin: Ayy Cenker (:
Cenker aşağıya bi bozukluk atar ve en tepede durdur diye bagırır
Ayçin: ayy Cenker benim yükseklik korkum varr!
Cenker: Korkma ben yanındaym (:
Ayçin ( utanır)
Ekrem:
Bu Zeynep Kafayı yemiş olmalı hemen onunla konuşmaya gittim …
Ekrem: Zeynep!! Kız dedik üstüne gelmedik ama bu kkadarıda fazla hem yalan söylüyorsun hemde gidip sevile sen ve beim sevgili olduğumuzu söylüyorsun!! Senin amacın ne kızım Neşetin kızısın die senle uraşmıcamızı sana bulaşmıcamızımı düşünüyosn… çok yanlış bir düşünce!! Son şansınıda KAYBETTİN! Artık Arkadaş bile olamayız senle!!
Zeynep: E.ekRem!
Ekrem: Benim ismimi o lanet ağzına alma! ( Gider)
Zeynep: (oturup ağlar makyaj felan her şey karışmıştır) Off Kaybettim onu ÇUVALLADM! Sad Ne kuvvetliymiş bunların Aşkları :/
Ayçin:
Ayy Canım ya beni Lunaparka getirdi ( :
Çok seviyorm ben bu çocugu
Biraz utangaç yok yok fazlaca utangaç ama olsun (:
Yinede kalbimi dolduruyo o
Dönmedolaba bindirdi beni aslında çok korkarım yüksekten
Aaa aşağıya bi kaç bozukluk attı ne yapıyo bu çocuk?
Cenker: En Tepede Durdur!!
Ayy nabiyo bu çocuk ben yüksekten çok korkuyorm amaa
Ayçin: ayy Cenker benim yükseklik korkum varr!
Cenker: Korkma ben yanındaym
Ayy Canim ya (: Korku falan kalmadı birden içimde o sıcacık kollarıyla beni sarmaladı Ne kadarda sıcaktı hiç de kusmadı bu bir ilk ilk kez bana bu kadar yakın ve kekelemiyo ayrıca kusmuyo (: acaba yukarıda ki havalar iyimi geldi :D öle bişey vardı Yukarda havalar nasıl die dime :D Demekki Cenker için İİ (:
Cenker:
Kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim
Ne karın ağrım var nede kekelemem (:
O bana çok iyi geliyo!!

Devamı yarına yazarım (:
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:22 am Paylaş

devam canım süper gidiyosun!!!
bürge
Üye
 Üye
bürge

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:23 am Paylaş

SÜper bebeğim :mutluluk: helede aycenli bölümler bayıldım Klavyene sağlık Şekerim Devamını Bekliyorum Razz ;111:
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:36 am Paylaş

(: saolun canlarımm (:
beenmenize çok sevindim :D
fatmanur
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
fatmanur
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 163
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 155
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : bende bilmiyorum...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : en büyük hatam yüzüme gülen herkesi kendim gibi sanmam..
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:44 am Paylaş

çok güzel gidiyorsun hep bu çizgide kal kaliteni hiç düşürme başarılar dilerim:)
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:45 am Paylaş

saol canım (:
_selly_
Deneyimli
Deneyimli
_selly_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1405
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ~İstanbuL~
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kendimi şanslı hissediyorum(:

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 9 EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:56 am Paylaş

gerçekten harika gidiyosn.
dizi haftaya final veriyo ama sakın sen bırakma senaryonu.
biz de böyle böyle az da olsa doldururz içimizdeki boşlukları :aglarim:

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 18 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Sonraki