Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Sonraki

Senaryom güzelmii?
Hayır
Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 I_vote_lcap18%Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 I_vote_rcap
 18% [ 15 ]
Evet
Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 I_vote_lcap82%Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 I_vote_rcap
 82% [ 67 ]
Toplam Oylar : 82

YazarMesaj
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 532
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sakarya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:11 pm Paylaş

kiminkine benziyo :O
bu benim senaryom birisi senaryomumu çalmış yoksa!
9. bölüm hazır az sonra yayınlarım arkadaşlar
hepinize saolun (:
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:22 pm Paylaş

9. Bölümü Koyuyrom eer burdaysanız!
nida.humprey
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
nida.humprey
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 237
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 110
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Nerdeysem nerden? Belkide evrenin en ücra köşesinden :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oh ~ La ~ La gittiğimiz her yer yanıyor. Fitili ateşleyen ben ve Rüya!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:39 pm Paylaş

Koy koy koy :D Muhteşemdi, tek solukta 8 bölüm okudum :D
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:41 pm Paylaş

oww sanırım bu bir yeni okuyucu göstergesii D:
tamam 9. bölümü koyuyorm.
Bu arada Ailemize Hoşgeldin nida.humprey hem Çakıltaşları.org olarak hemde senaryom olaraktan (:
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:42 pm Paylaş

9. Bölüm# ~Unutulabilirmiki? ~
Ayçin: Evet Cenker Sen beni??
Cenker: Ben seni çok seviyorum (:
Ayçin: AAyy Cenker tam 3 gündür şunu söylemeni bekliyordum (: bende Seniii
Cenker: Gerçektenmi?
Ayçin: Evet (:
Cenker: O zmn Benimle çıkarmsn? Öhh
Ayçin: Cenker iimsn?
Cenker: ben lavobaya gideym öhh
Ayçin: Tamam çabuk gel
Cenker: Öhh
Cenker lavobaya gidip istifra eder…
Ekrem-Sevil
Ekrem: Önüne dön be Serseri ayı mı oynuyo!?!?!
Yabancı Çocuk: hayır yalnızca sevap kazanıyodm
Ekrem-sevil: Ne diyosn be?
Y.ç: Güzele bakmak Sevaptır ^^
Ekrem: Olum kaşınma kaşırım seni dön önüne yürü !
Sevil: ahahahha :D
Ekrem: Ne gülüyon be ?!
Sevil: Kıskanınca çok tatlı oluysn (:
Ekrem: Gerçekten ölemi düşünysn hee?
Sevil: Evet.
Ekrem: O zmn barıştık
Sevil: Hayır.
Ekrem: Amaa
Sevil: ııhıh.
Sevil: Güle güle evime geldik !
Ekrem: Amaaa
Sevil: Sende bi düşn bakalım yarın ne var Ekrem beyy (der ve kapıyı sertçe kapatır)
Ekrem: Offf
Ayçin-Cenker:
Cenker: Evet Ayçin sen cvp veriyodn (:
Ayçin: Cevabımı biliysnki Cenker
Cenker: O zmn hadi salatamızı yiyellimmi Sevgilim (:
Ayçin: Kesinlikle cevabım evet Aşkım (:
Cenker : (salata boğazında kalır) öhöhöhö
Ayçin: Aay Cenker iimsn?
Cenker: Senleyken kö.kötü olmam mümkün deilk i (:
Ayçin ( utanır) birden telefonu ötmye başlar notu okumaya başlar
Ayçin: Hihhh Cenker Yarın Sevilin dogum günü nasıl unuturm çabuk yiyp hediye almaya gidelm
Cenker: Tamam Tatlım (:
Ayçin: (:
Cihan:
Ona hediye almak için dışarıya çıkmıştım …
Ona ne alıcaktım
Öenmli ve özel bişe olmalıydı ama onu karşı olan aşkımı belli etmemeliydi…
Yoksa bu erkemle aramda kötü şeyler olması gibi şeylere yol açabilrdi
Tam o sırada birsi bana çarptı kim olduğuna bakmak için kafamı kaldırdığımda Zeynepi gördüm çok telaşlıydı…
Cihan: Zeynep ne oldu?
Zeynep: Cihaan Peşimde eski sevgilim var nolur beni sakla
Cihan: T-tta-tamam
Zeynep: (cihanın arkasına saklanır cihanda hiç bişe olmamış gibi davranır ve Zeynepin eski sevgilisi onları fark etmeden geçer gider…)
Zeynep: Ayy çok saol cihan sen olmasan şuan yaşamıyordum
Cihan: Önemli değil..
Zeynep: Hayırdır seni bir alışveriş merkezinde hediyelik eşya dükkanında bulma sebebini öğrenebilrmym?
Cihan: Sevile hediye alıyorm.
Zeynep: Ayy yarın Seviln doğum günümü
Cihan: Evet.
Zeynep: (erkemin gözünde yükselmek ve onunla aralarını düzltmek için süper bir fırsat die düşünür ve) bende bişeler alıyım bri doğum gününde iyi davranaym kıza (:
Cihan: Tamam.
Onun Sevili neden düşündüğünü anlamamıştım. Kesin aklında bir şeytanlık vardır. Çünkü ne zaman ona güvensek bu güvenimizi suistimal ediyor Her zaman.
Ben Sevile ne hediye alıcağımı plnlıyordum o ise çoktan almıştı… Bir günlük gibi bişe almıştı. ( http://images.hediyedenizi.com/A137/63/not_defteri_-_kurklu_defter_arkadasim_-_furry_friends_notebooks_312795.jpg ) Çok şirindi... Ben ise ilerde gözüme kestirdiğim kolye ucunu almaya karalıydım http://www.galerigold.com/images/urunler/%7B767CA35B-FD0F-44AC-8705-D1070DF96B0A%7D_urun_kucuk_resim.jpg çok şirin ve sadeydi ama inşallah Ekrem yanlış anlamaz yani onu sevdiğimi anlamaz…
Ayçin-Cenker:
Yemeklerimiizi bitirmiştik. O bana o yemyeşil gözleriyle bakıyordu ve midem bulanmaya başlıyordu. Gerçekten çok kötü oluyordm. Ama o yanımdaydı daha ne istiyebbilrmki. Hemen bir Alışveriş merkezine gitik ve hediyelik eşya dükkanına girdik.
Ayçin: Ayy Cenker ne alsamki şimdi benn
Cenker: …
Ayçin: Cenker?
Cenker:…
Ayçin: Cenkerr!
Cenker: ay Efendim
Ayçin: Ne oluyo??
Cenker: Pardon gözlerinin içinde kayboldum biranda onlar çok çok çok yeşil ve gü-güzel.
Ayçin: Cenker (: çok güzel konuşuysn (:
Cenker: Sende çok güzel bakıyorsn (:
Cenker: (:
Ayçin: aaa hadi Sevile hediye alalım artık saat geç oluyoo :D
Cenker: tamam
Ayçin Sevile mkayaj malzemesi seti almıştır http://farm3.static.flickr.com/2532/3679155454_eeb296ae5e_b.jpg (süslü şey Doğal Afetimizi süslü yapmaya çalışıyo ^^)
Cenker ise Sevile Adidas t-shirt almıştır http://4.bp.blogspot.com/_n1Q8bsJw45I/S_UW3KV0SII/AAAAAAAAB0w/3pYZG879psU/s1600/modalove.net+Adidas+2010+Bayan+T-shirt+3.jpg
Ekrem:
Acaba yarın ne var yaa of :/
Iıhıhıhıhı ayy ne oluyo aman be Telefonum çalıyormuş :D
Kim bu Ceko :D
Ekrem: Aloo
Cenker:Kardeşimm
Ekrem: Ne oldu oğlum görende kaç senedir ayrıyz sancak :d
Cenker: Sana süper bir haberim var bizim cafeye gel.
Ekrem: Tamam.
Cenker ayçini eve bırakıp erkemle buluşacakları yere gelir
Cenker-Ekrem:
Ekrem: Olum hem sen ayarladın buluşmayı hhem de sen geç kaldın
Cenker: Ayçini eve bırakmıştım
Ekrem: hıı tamam.
Eee haberin neymiş.
Cenker: Sonunda ayçine açıldım ve Sevgiliyiz!!
Ekrem: Ohaa süper bir haber bu olum :D
Cenker: Biliyorm
Ekrem: O poşet ne?
Cenker: Hıı hediye var içinde.
Ekrem: Hemen Ayçine hediyemi aldın
Cenker: yooo bu Sevile
Ekrem: Sevilmi olum hayırdır ne iş Sevile hediye felan almalar?!?!?
Cenker: off be kanka sakın unutum deme!
Ekrem: Ne oldu?
Cenker: Yarın Seviln doğum günü!
Ekrem: Neee o yüzden bana kızdı demekki hihh ben ne alcam ne yapacam olum nie haber vermedin kalk sen bugün aYçini götürdüğün restoranda rezervasyon yapalım yarın sevili oraya götüreyim bari
Cenker. Tamam .
Sevil:
Eve gelir gelmez dolabımdan günlüğümü çıkardım ve yazmaya başladım.

Sevgili Günlük;
Bugün neler oldu neler…
Ekremle ilk kavgamı ettim sanırm. Yarışmadan önce Zeynebin yalanlarıyla dolduruşa geldim ve yarışma Sonrası Patladım.
Ama Ekrem Beni kendine hemen affettirdi. Ona küsmek mümkün deil. Ona kızınca Şekerlik moduna geçiyo ve ben dayanamıyorm. Ama nasıl oluyorsa ona baarıbiliyorm. Bu üzücü. Biliyomsn o doğum günümü unutmuş. Benim doğum günümü. Ben onun doğum gününü unutumazken o benim doğum günümü unutmuş. Şuraya bak günlüğümü yazarkene bile onu düşünüyorm. Bu acayip. O mavi gözleri aklımdan hiç çıkmıyor. Sanırım O lanet olasıca günden beri ilk aşkımı yaşıyorm.
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:47 pm Paylaş

spr cnm dwm
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 2:37 am Paylaş

süper olmuş devamm
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 2:38 am Paylaş

bu kadar yoruma devam ediceğpimi hiç sanmıyorm!
Yorum yapanlara çok teşekkür ederim
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 2:46 am Paylaş

Çok çok gzL cnm
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 2:48 am Paylaş

Saol Tatlm...
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 3:12 am Paylaş

Arkadaşlar 10. Bölümü FİNAL yazıyorum
Artık verdiğim emeğe 3 yorum görmekten bıktım
o yüzden FİNALİ bu akşam verip bir dahada yazmıcam!
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 209
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bedenin özgür kalsa

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 4:04 am Paylaş

ya final yazma ok güzel olmuş ama devam et
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 209
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bedenin özgür kalsa

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 4:05 am Paylaş

devamını bekliyoruz ona göre :D
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 4:20 am Paylaş

Devamı süper
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 5:41 am Paylaş

yaaa final yapma cokkk güsel yazıosun cnm
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 8:28 am Paylaş

güzel yazsam bile Sence hakedilen yorum sayısı varı tatlım ??
bürge
Üye
 Üye
bürge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 97
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 94
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmirr:d
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevmek Suçsa suçum idam cellatım ise sevdiğim Kişi olsun!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 9:37 am Paylaş

Canımm Benim yeni nete geldimmm Very Happy Süperin daniskasını yazıosun :D:D Razz sakın final yapma mahrut etme bizi senaryondan Sad Devam ett bak Benim hatrıma Razz
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 9:43 am Paylaş

çok süpersin.....
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 652
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜİK

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 9:43 am Paylaş

devam etmezsen gider kalbimi sökerim tuvalete atarım üstüne
sifonu çekerim
yazık değil mmi bana :aglarim: :aglarim: :aglarim:
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 7:39 pm Paylaş

Woww tatlım yeni bölümü daha yeni gördüm ve bayıldım doğrusu :D :D Sonunda cenker-ayçin çifttide sevgili ekrem naslı unutur sevilin doğum gününü insan teline kaydederr :D :D o sevile asılan çpcuğu param parça yapmak istedim ama snra iyikide glmiş dedim çnkü seville ekrem biraz daha yaklaşmış oldu :D :D
En sevdiğim kısım(lar)
Sevil:
Eve gelir gelmez dolabımdan günlüğümü çıkardım ve yazmaya başladım.

Sevgili Günlük;
Bugün neler oldu neler…
Ekremle ilk kavgamı ettim sanırm. Yarışmadan önce Zeynebin yalanlarıyla dolduruşa geldim ve yarışma Sonrası Patladım.
Ama Ekrem Beni kendine hemen affettirdi. Ona küsmek mümkün deil. Ona kızınca Şekerlik moduna geçiyo ve ben dayanamıyorm. Ama nasıl oluyorsa ona baarıbiliyorm. Bu üzücü. Biliyomsn o doğum günümü unutmuş. Benim doğum günümü. Ben onun doğum gününü unutumazken o benim doğum günümü unutmuş. Şuraya bak günlüğümü yazarkene bile onu düşünüyorm. Bu acayip. O mavi gözleri aklımdan hiç çıkmıyor. Sanırım O lanet olasıca günden beri ilk aşkımı yaşıyorm.…
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ekrem-Sevil
Sevil: ahahahha
Sevil: Sende bi düşn bakalım yarın ne var Ekrem beyy (der ve kapıyı sertçe kapatır)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ayçin-Cenker:
Ayçin: Hihhh Cenker Yarın Sevilin dogum günü nasıl unuturm çabuk yiyp hediye almaya gidelm

Sprdi buralarr :D :D: D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 7:39 pm Paylaş

Ve sakın ama sakın Final yapma devam et dahaa :D
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 8:07 pm Paylaş

Yha final yapma...
Senaryon çok güzel...
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 11:15 pm Paylaş

woww bu kadar uzun bir yorum beklemiyordum :D
Hadi sizin hatrınıza bir bölüm daha uzatırım ama yorum çok az gelince morelim çok bozuluyo...
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 12:02 am Paylaş

sakın final yapma çok güzel yazıyosun Very Happy
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sezgi_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2101
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3686
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 12 EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 3:59 am Paylaş

yeni okuyucu
bütün repliklerin çok güzel
en beğendiğim replikler
sevil-ekrem

Ekrem-Sevil
Sevil: ahahahha
ayçin - cenker

Ayçin-Cenker:

çok güzel yazıyosun
sakın final yapma
bak fazla heyecanlandırmada
yoksa yeni okuyucun kalp krizinden gider mazallah
sonra bir okuyucun eksilmiş olur
ben sana 10 üzerinden 10 veririm çünkü süper yazıyosun

bu arada sakın final yapma

DEVAM DEVAM DEVAM DEVAM DEVAM DEVAM DEVAM DEVAM DEVAM DEVAM
https://www.facebook.com/sasemeze

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
12 sayfadaki 18 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Sonraki