Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Sonraki

Senaryom güzelmii?
Hayır
Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 I_vote_lcap18%Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 I_vote_rcap
 18% [ 15 ]
Evet
Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 I_vote_lcap82%Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 I_vote_rcap
 82% [ 67 ]
Toplam Oylar : 82

YazarMesaj
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 532
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sakarya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 Empty
MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:07 am Paylaş

(: ne şiirsel konuştun öyle :D
ahahah :D Sevdim seni (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 Empty
MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:09 am Paylaş

içimden geldigi gibi yazdım ben sevdim en çok ta mügeyi ve seni))))
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:11 am Paylaş

<3 :D
neyse kapat bu konuyu efkarlandım duygulandım şimdi ben :D
ahha :D
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:42 am Paylaş

Çook dramatik bir bölüm yazdım eer burdaysanız koyuyorm!! :D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:48 am Paylaş

koy canım bekliyoruz mügeyle olan senaryomuzu yazdık koyduk adı Başka kaç kişiyi seversen sev
Bir sevda yalnız iki kişilik bizede bekleriz))))
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:49 am Paylaş

tamam tatlım yayınlıyorum ardından sizin senaryoyu okuyorm (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:50 am Paylaş

tamam))
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:58 am Paylaş

turku'm senin için :D

12. Bölüm Part 2#
Ekrem~:
Neşet Hocanın evinden hızla çıktım ve Sevile yetişmek ümidiyle evine doğru koştum. Gelirken yolda Cihanla karşılaştım Sevil içeriye girmişti. Hemen kapının önene geldim. Pencerinin kenarına geçtim. Ama Sevili göremedim. Cama tıklattım belki gelir diye ama anında cam açıldı. Birden içime bin bir türlü kötülük geldi. Ya onu kaçırdılarsa. Ya ya o kaçmışsa. Bu düşüncelere dalıp gitmişken içeriden Sevilin kahkahasını duydum ve içim rahatladı. Odasında dikkatimi çekern 3 şey oldu. Fiskosun üzerinde duran jelatini bile açılmamaış 3 makyaj malzemesi kutusu. Kapağı ardına kadar açık olan kıyafet-ayakkabı dolabı ve yatağın üstündeki o benekli bir peluş köpeğin kapak olduğu günlük. Onu almak için elimi uzattım. Biliyorum yaptığım yanlıştı. Ama neden bu kadar korktuğunu benden neden bu kadar kaçtığını cidden merak ediyordum. Elimi uzattığımda ulşamadım. Camdan biraz sarktım elimi kalın ve eski bir defterin üzerine koymuştum. Tam günlüğün peluş köpeginin kulağına dokundum derken dayandığım eski defter yere düştü. İçinde kendis ismimim büyük harflerle görünce asıl aradığım şeyin bu olduğunu fark ettim. Hemen onu yerden kaldırdım koltuk altına sıkıştırdım ve camı bulduğuğum şekilde bırakaram hızla oradan aldığım günlüğü okuyarak bir cafenin yolunu tuttum. İlk sayfasını açtım.
En büyük ve Tak aşkıma Sevgilerle Berkan… Buda ne böyle. Tariha bakınca 2007 yılından kalma olduğunu fark ettim. Sanırım lisedeki bir arkadaşıydı. Yani Sevilin eski Sevgilisi. Iyh böyle diyince bile o çocuğu bulup dövesim geliyor. Okumaya başladım.
Sevgili Günlük;
Bugün hayatımın aşkı bana çıkma teklifi etti. Bu günlüğü alan mahlukatım Berkan… Lisenin başından beri ona aşığım ama bir türlü açılamadım. Lise 3 de bir arkadaşım artık dayanamayıp ona onu sevdiğimi söylemiş. Ee Berkanda bana karşı boş değilmiş. Bunuda tüm Ekrekler biliyormuş. Ve birisi ona şaka yapıyor diye düşünüp inanmamış. Benim gibi birinin ona aşık olacağına inanmamış. Sanki neyim! :D
(İçimden)Güzelliğini bilmiyor sanırım (: Prensesim benim (: Bu cümleleri okurken bile kıskanıyordum onu. Acaba sonlarda benim hakkımdada böyle güzel cümleler varmıdır. İlk ve son aşkım gibi şeyler. Ama ilk aşkı Berkanmış :/ Neyse devam edeyim.
1 sene beklemiş bana açılmak için. Lise sonda bana çıkma teklifi etti ve onunla çıkmaya başladım. Gerçekten çok tatlı…
Ayh daha fazla okuyamıyazağım değiştireyim.
Sevgili Günlük;
Bugün Berkan beni öptü…
Bunuda geç.
Sevgili günlük;
Beraber ilk yemeğimiz…
Iyhhh en iyisi şöyle bi karıştırayım.
Hih oda ne yazdığı yazılar okunmuyo bile. Sanırım bunu yazarken ağlamış ve mürekkep akmış. Sayfa buruş buruştu. Sanki birisi sulu boyayla günlüğünü çizmiş gibi…
Sevgili Günlük;
Bugün hayatımın en berbat günü. O beni aldatmış!
O beni aldatmış! Bu cümleyi okuyunca kalbim sızladı. Birden acı çektirdiğim kızalr geldi aklıma. Hiç onları düşünmemiştim. Sevilede yaşatmış Berkan serserisi benim diğer kızlara yaşattığmı. Benden neden kaçtığını şimdi anlıyorum. Neden o gün Zeynebe inandığını hergün derslere kireç gibi geldiğini şimdi anlıyorum. Kim bilir önceleri nasıl delidolu biriydi… okumaya devam ediyorum.
Meğer o beni severmiş gibi yapmış. İstediği eski sevgilisini kıskandırmakmış! Beni sevmemiş bile! Yanlızca Buseyi kıskandırmakmış amacı Sad Bugün hiçbirşey yokmuş gibi gelip beni sevmediğini benimle çıkma sebeinin Buseyi kıskandırmak olduğunu söyledi. Öylece durdum hiçbirşey diyemedim. İçimden onu öldürmek geliordu. Hemen oradan uzaklaştım ve bir banka attım kendimi. Çok fazla yağmur yağıyordu. Göz kalemim ve rimelim akmıştı. Yağmurdan hızlı ağlıyordum sanki***Hihh o berkanı bulup boğazlayasım geldi. Daha en başından sinir oldum zaten şu çocuğa. Benim Prensesimi Aldatmış! :/ Daha önce Makyajda yapıyormuş… ahh Berkan sen onu değitridn bende seni değitircem bi bulursam estetik ameliyatıyla bile düzeltemezler suratını :@
***Sevmiştim onu. Beni öpüşü bana sarılışı beni koruyuşu gerçekten onunda beni sevdiğini düşünmüştüm. Buse! Hep onun için yapmış bu sevgi gösterisini! Ama artık kimseye güvenmem! Kimseye inanmam! Artık Erkeklere güvenmiyeceğim. Aynı şeyi başka birisi en iyi arkadaşıma yapmıştı. Hepsi aynı***Onun yüzünden! Bana onun yüzünden güvenmemiş. Benim Japon balığımın pisikolojisini bozmuş o Serseri! Onu bulursam ***
2010 tarihine geliyorum. Ve işte benim adımın geçiyor evet okumaya başlıyorum ebnden gizlediği şeyler neymiş!
Sevgili Günlük;
Sen her şeyimi biliyorsun… Benim neler yaşadığımı biliyorsun… Eskiden ne kadar delidolu ne kadar sevinçli biri olduğmu biliyorsun… Berkanın beni nasıl değiştirdiğini ondan sonra intahara bile gittiğimi biliyorsun…***
İntihar?? E yok artık eskilere dönelim biraz ne yapmış bu kız kendine bakıyorum bakıyorum heh işte burada
***Bugün artık onun benim gözümün içine baka bakak Busenin elini tutmasına dayanamadım! Ne yapıyorum farkında bile değilim. Okuldan kaçtım ve beni sevmediğini söylediği günkü banka gitim. Çok rüzgar vardı. Denize vuran dalgalardan gelen damlalar yüzüme sıçrıyordu. Dayanamıyordum. Daha çok acıyordu kalbim. Onu ve Buseyi görünce… Birden kendimi denizin içinde buldum. Ne yaptığımın farkında bile değildim. İntihar etmişim… Bunu o hayvan içinmi yaptım ben? Bu kadarmı düşünemedim ben o zaman! Arkamdan birşeybeni yakaladı. Bir tepki veremiyordum o sırada… Beni kıyıya çıkarı ve kalp masajı yaptı. Acile kaldırdılar. Fazla su yutmuşum sanırım. Taburcu olmadım daha elime bir kalemle seni yazıyorum şuanda. Kolumda bir serum var başımada bir bez bağlamışlar. Burnum akıyordu. Sanırım hasta olmuşum. Olsun yinede önemli bir şeyim yokmuş. Uyanınca annemi ve En iyi arkadaşım Merveyi başımda gördüm. Ağlamışlardı. Onlara bişeyim olmadığımı söyledim yalnızca… ***Daha fazla okuyamadım. Günlüğü hızla kapattım ve sandalyeye yaslandım. Bunu ona nasıl yaptmıştı o hayvan Sad Ahh benim meleğim neler yaşamıştı. Kim bilir 3 sene üniversiteye girememe sebebiyde buydu. Tarih 3 sene önceki sınava göreydi. Sanırım ondan dolayı girememişti.. Gerçekten o günlüğü aldığıma çok pişman omuştum. Yerimden kalktım ve günlüğü elime aldım. İçinden bir fotoğraf düştü. Sevil ve başka bir ERKEK . Arkasını çevirdim.
‘’En güzel günümüz Berkan <3 Sevil’’Resmi gördüğüm iyi oldu. Artık onu nerede görürsem öldürebilirim sanırm! O fotoğraf Sevil ve O herif sarmaş dolaş. Daha fazla bakamadım günlüğün içine sıkıştırıp sevilin evinin önene geldim. Prensesim uyuyordu. Camı ittirdim. Açıldığı an günlüğü yerine koydum ve tekrar kapattım. Evin yolunu tuttum saat 12 ye geliyordu. Ne kadar geç kalmışım. Dedem beni öldürecek***

çok dramatik biliyorum ama içimden böyle yazmak geldi. ruh halime göre yazdım... D:
Sınava girmiştim berbat geçti ondan mahvaldum. Yazım hatalrım olabilr olabildiğince türkçemizi bozmamaya çlalışarak yazıyorum çünkü Ümit Kantarcılar Türkçemizi bozanları sevmiyoo <3 :D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 2:02 am Paylaş

gözlerim doldu günlüğünü okuyunca vay beni sevilime neler yaşamış kıskandırılmak için çıkmış sevdiği çocuk aldatılmış bir de intihar ekrem bir daha üzmez heralde sevilimi)))çok güzel ellerine saglık canım
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 2:03 am Paylaş

turku'm demiş ki:
gözlerim doldu günlüğünü okuyunca vay beni sevilime neler yaşamış kıskandırılmak için çıkmış sevdiği çocuk aldatılmış bir de intihar ekrem bir daha üzmez heralde sevilimi)))çok güzel ellerine saglık canım
üzmez tabi benim aşkım aşkını üzemezz :D
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 3:12 am Paylaş

Off ! Fenaydı yha ... Yıktın beni Sad

Çok dramatikti gerçektenn Sad

Ama mükemmeeeel :D

Yeni bölümü bekliyoruum ...

Devam lütfen cnm !
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 3:14 am Paylaş

TürkÜmitci_Kız demiş ki:
Off ! Fenaydı yha ... Yıktın beni Sad

Çok dramatikti gerçektenn Sad

Ama mükemmeeeel :D

Yeni bölümü bekliyoruum ...

Devam lütfen cnm !

Off ciddenmi ya :D yıktımmı seni :D
Dramatik yazdım özellikle hep kahkaha mı atcanız die :D
Birazda ağlayın felan ahahah :D
Yeni bölümü yarın yazıcam yeni senaryoya başladım o yüzden (:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 3:18 am Paylaş

spr cnm dwm
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 407
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 413
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hala hayattanım

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 5:21 am Paylaş

süper olmuş harikasın yeni bölümünü bekliyoruz
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 5:30 am Paylaş

Wowww valla sevilin yaşadıklarını görünce içim cız etti İnanmıyorum yani böyle şeyler yaşadığına...
Ekremmmmm Sevili Üzmeeee ama sevilde akşam olmuş yatıo neden camı kapamıoo kapıomuş ama yni kolunu çevirdimi kitlenir fln nie kitlemioo snra hırsız girseydi allah korusunn. :D :D :D Bende en ince ayrıntıya kadar düşünürüm hani xD Spr yamışsın valla bayıldık tek kelimeyle muhteşemdi Çok DUYGULANDIM
O berkanıda öldürmek istedimm.
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 5:32 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Wowww valla sevilin yaşadıklarını görünce içim cız etti İnanmıyorum yani böyle şeyler yaşadığına...
Ekremmmmm Sevili Üzmeeee ama sevilde akşam olmuş yatıo neden camı kapamıoo kapıomuş ama yni kolunu çevirdimi kitlenir fln nie kitlemioo snra hırsız girseydi allah korusunn. :D :D :D Bende en ince ayrıntıya kadar düşünürüm hani xD Spr yamışsın valla bayıldık tek kelimeyle muhteşemdi Çok DUYGULANDIM
O berkanıda öldürmek istedimm.

Ekrem çıkarken camı çekince kitlenmiş olarak görünüyodu. Sevilde o yüzden Kapatmadıı :D
o berkanı bende öldürmk istediğim için Berkan yapdım o kişiliği :D
en nefret eddiğim isim ve kişilik olan Berkan :D
ahahha: d
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 5:34 am Paylaş

çok güzel canım kapının kolunun sonunu merak ediyorum))))))))))))))ellerine saglık
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 5:39 am Paylaş

:D :D :D YEni Böölüm ne zmndı cnm hemen koyabilirmisn mesela
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 5:39 am Paylaş

turku'm demiş ki:
çok güzel canım kapının kolunun sonunu merak ediyorum))))))))))))))ellerine saglık

Kapının kolunun sonu ? :D
_nisa_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_nisa_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 170
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kafamıza göre takıloz bi orda bi burda sende gelcen mi?xDéé??
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : nisækrem

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 7:30 am Paylaş

çok gzl cnm yeni bölüm ne zamn?
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptyPaz Kas. 21, 2010 7:33 am Paylaş

yeni bölüm yarın tatlım (:
artık eskisi gibi yazar olarak anlatıcam (:
metin geride kaldı :D
ahhaha
uçar
Yeni Üye
Yeni Üye
uçar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/11/10

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptySalı Kas. 23, 2010 3:15 am Paylaş

çok güzeldi devamı ne zaman?? :ips:
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptySalı Kas. 23, 2010 3:25 am Paylaş

inanılmaz olmuş cnm
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptySalı Kas. 23, 2010 5:30 am Paylaş

saolun (:
yeni bölümü ne zaman koyacagımı bilmiyorm :/
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D  - Sayfa 17 EmptySalı Kas. 23, 2010 7:03 am Paylaş

çok güzel yb ?

Çakıl Taşları...Gerçekler Acıdır... 12. Bölüm Part 2 # Sayfa 59... Oku leyn valla bırakcam amaa :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
17 sayfadaki 18 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Sonraki