Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR Empty
MesajKonu: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 10:55 am Paylaş

Merhaba Arkadaşlar.Bu benim ilk seneryom.Belki bazı arkadaşlar seneryomu okumuş olabilirler çünkü facebook'ta bir grupta paylaşmıştım.Seneryomu beğendiler.Bakalım sizlerde beğenicekmisiniz....İnşallah beğenirsiniz.... Very Happy
SENERYOMDA HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YOK HER ŞEY DİZİDEKİ GİBİ....ONUN İÇİN KİŞİLERİ TANITMAMA GEREK YOK...EĞER BEĞENİLİRSE SENERYOMUN DEVAMINI GETİRİCEM. :D

DİĞER SENERYOM:••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●•• aηı:Sєviℓ & Aчçiη & Zєчηєbin bєrabєr kuℓℓaηdıkℓarı dєftєriη adı.Bu dєftєr onℓarıη bütün ℓisє hatıralarıηı sakℓıyor.[ тaηıтıм ]

https://cakiltaslari.forum.st/cakl-talar-dizisi-sizin-senaryonuz-f35/-i-a-aa-asvi-aci-zbin-brabr-kuadkar-dftri-adbu-dftr-onar-butun-is-hatralar-sakyor-a-t13156.htm

En son ~ÇakıL KoLik~ tarafından Perş. Haz. 09, 2011 11:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 32 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 11:03 am Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLaNıyoRuz __AşK & DostLuK__

1.BÖLÜM:ekreM:ben ben benmi en yüksek aldım fln neşette:yine kimden kopya çektin behlul ekrem:hocam valla kimseden kopya çekmedim.neşet:hala işin qücün yalan. sevil:hocam dün ...beni çalıştır diye geld...i bende biraz calıştirdım ama yinede bu kadar yüksek alamaz benim sayemde dicem ama bendende yüksek aldı.cenker:E dün ekrem banada qeldi bilmediqi yerler konusunda soru sordu bende anlattım.Nisanur:nası ya dün ekrem evde çalışıyodu ne ara size sordu.herkez şaşkın şaşkın ekreme bakar.neşet:bu günü kimse unutamıcak bayram saymak lazım.olum kafana taş mı düştü nedir bu yeni bi hobi felanmı hobiyse hiç bitmesin yane.peki sen ne ara bu 3 kişiye qittin 3üde ekrem benim yanımdaydı diye idda ediyo.ekrem:hocam benim qizli bi özelliqim var canım isteyince kendimi bölebiliyorum 3 yerde de qörünüyorum yane.;) neşet:aman behlül şakası bile hoş deil sen demek bela demek biz bitanesiyle ugrasamıyoruz bide 3 tane olsaydı.halimiz haraptı.Ekrem:ama hocam ayıp oluyo.:D:D:D

2.BÖLÜMNeşet:Ne yane sınava bi günmü çalışarak bu kadar iyi not aldın.Ekrem:Evet hocam ya inanmıyomusunuz bana inanmıyosanız bi daha sınava yapın beni.Neşet:Al bu testi başla süren 20 dk. Yeniden sınav yapıyorum seni.Ekrem:Hocam ben inanmadınız diye şey ettimmm.Neşet:Hadi behlül göm kafanı teste 20 dk. Var.Sevil:Hocam kesin kopya çekti.bakın bidaha sınav qirmeye korkuyo.Ekrem:kızım sen ne kıskanç oldun ya.Baban dışında tanıdığın bütün erkeklerin can güvenliği yok.tabi benimde.Sevil:valla diğer kişilerin can güvenliğini bilememde senin can güvenliğin kesinlikle yokk.Ekrem:ana sen beni tehditmi ediyosun.Sevil:nasıl algılamak istiyosan öyle algıla ister tehdit ister uyarı.Salak.!!!Neşet:Hadi behlül daha başlamadın mı teste hadi hadi göm kafanı…evetttt sahibinden az kullanılmış beyinler ekrem testi çözerken bende sizin sonuçlarınızı açıklıyıcam.1.bildiğiniz üzere ekrem 2 puan arayla 2.cenker 3 puan arayla 3.Sevil 2 puan arayla 4.cihan 5 puan arayla 5.nisanur ve 10 puan arayla 6.zeynep ve ayçin.Ayçin:ne hocam yane zeyneple biz şimdi aynı puanımı aldık.Neşet:Noldu çinçin şaşırdınmı evet aynı puanı almışsınız eğer kopya çekmediysenizz.Ayçin:Yok hocam kopya çekmedim.Zeynep:yok bende çekmedim. Neşet:Şimdi her kez sırayla gelip testini alsın yanlış yaptıklarınızı doğru şekilde düzelttim.her kez baksın ve eksiklerini tamamlasın.ekremşanti süren doldu. Ekrem:Hocammmm…Neşet:Söle behlül noldu.Ekrem:eğer bundan düşük alırsan 1.sınav sayılıyor demi.Neşet:hayır behlülcüm 2.si sayılacak şimdi otur yerine.Cenker:Ekrem aynı testmiydi yoksa yoksa farklımı test verdi.Ekrem:aynı testti.Sevilin telefonu çalar.Neşet:Şu telefonu sezsize al sevil.Sevil:hocam bakmam lazım annem arıyo.Neşet:Tamam çık cevap ver telefonuna.Ekrem:Hocam ben size su getiriyim.testi kontrol ederken susamızsınızdır şimdi :D:D:D

İLK İKİ BÖLÜMÜ YAYINLADIM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM... :D
tülay
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
tülay
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 142
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 148
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hani denir ya aSk iki kisiLik , yaLan ! Ask biLe biLe deLiLik .. Bide hayat muşterektir denir . O da yaLaan ! Ask acısı hep tek kişiLiktr ! .. ~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 11:32 am Paylaş

ay çok güzel devamı ne zaman?
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 11:34 am Paylaş

cnm güsel olcaga benzio yeni bölümü beliorum ne zamana koyarsn
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyPerş. Kas. 11, 2010 12:45 am Paylaş

devamını bekliyorum
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyPerş. Kas. 11, 2010 7:12 am Paylaş

Arkadaşlar beğenmenize çok sevindimmm o zaman devamını koyuyorumm.... :D
3.BÖLÜM GELİYOR....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyPerş. Kas. 11, 2010 7:13 am Paylaş

3.BÖLÜM:.Sevil:Tamam anne çıkar çıkmaz gelicem.hadi kapatıyorum.Ekrem:Noldu bi sorunmu var evde.yoksa yoksa bu görücü işiyle ilgili felanmı?Sevil:hıı.!! Evet görücü işiyle... ilgili babam kararından caymış bu günde görücüler geliyomuşta erken gel diyo.Ekrem:Ne bu akşammı anaa napıcaz hay sıvıyayım ya..kafayı çalıştır ekrem kafayı çalıştır.Sevil:ayyy yok öle bişi.Ekrem:kızım olmayan bişeyi niye söylüyosun o zaman.ee peki niye aramış annen seni.Sevil:Arayan benim annem sana noluyo ya niye aradıysa aradı sanene…içeri gider.Ekrem:yemin ediyorum bu kız bi gün beni delirticek.Neşet:ekremin testinede baktım.sonucu belli.bütün her kez dikkatle neşete bakar.behlül kopya çekmemişsin.puanın yine aynı.Ekrem:Hhahahh.hocam ben demiştim ama şimdi Sevil:Hocam nasıl ya.bi yanlışlık fln yok demi.Ekrem:Koskoca hoca yanlışlıkmı yapıcak.Sevil:hemen havalanma diğer sınavlarda görücez bakalım.aynı başarıyı sağlayamıyıcaksın.Neşet:bu günlük bu kadar ders yeter.hadi çıkın bakalımm…Cenker ve ekrem neşetin evinden çıkarken…Cenker:ya bu sevilin suratıne böle yine niye kavga ediyosunuz.Cihan:evet ekrem nedir aranızdaki gerginlik sevil çok soğuk davranıyo.Ekrem:nebiliyim ya dükkandaki olayından beri böle.Cihan:Bak ekrem kızları fazla kıskandırmaya gelmez kaybedersin benden sölemesi.Ekrem:harbimi diyosun.sevil nerde görünmüyo Cihan:bak ilerde eve döğru gidiyo heralde Ekrem:beni niye beklemedi şimdi Cenker:niye bekleyecekmiş seni.Ekrem:bi sus bi sus olum ya.nese ben kaçtım arkadaşlar.Ceneker:nereye Ekrem:sevile yetişicem hadi görüşürüzz.Sevilll sevill beklesene heyy yarım saattir sana sesleniyorum.Sevil:ay ne var ekrem.Ekrem:niye beklemedin çıkışta ben. Sevil:niye bekleyecekmişimki seni Ekrem:sevil senin derdin ne niye böyle davaranıyosun bana Sevil:Bide soruyomusun.Ekrem:ahhh vurma kızım ne var bu çantanın içinde bu kadar çok sert.anam vurma..Sevil:bide soruyorsun.Erkem:ya üf be tamam ya iyiki müşteriye iyi davrandık.:DDD

loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyPerş. Kas. 11, 2010 10:33 am Paylaş

cn m dewamını bugun yazarmısın lütfennnn
,.....süper cnm......
,....dewam..............
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyCuma Kas. 12, 2010 1:25 am Paylaş

galba okuyanım yoıkk Sad
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyCuma Kas. 12, 2010 2:03 am Paylaş

Cnm Çok güzeL yazıysoun devam Et okuyonında olur inşaLLah :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:20 am Paylaş

4.BÖLÜM: Sevilll sevill beklesene heyy yarım saattir sana sesleniyorum.Sevil:ay ne var ekrem.Ekrem:niye beklemedin çıkışta beni. Sevil:niye bekleyecekmişimki seni.Ekrem:sevil senin derdin ne niye böyle davaranıyosun bana.Sevil:Bide soruyomusun.Ekrem:ahhh vurma kızım ne var bu çantanın içinde bu kadar çok sert.anam vurma..Sevil:bide soruyorsun.Erkem:ya üf be tamam ya iyiki müşteriye iyi davrandık.Sevil:iyimi davrandın sadece iyi davrandın ölemiii?tanımadığın müşterinin elini öptün be.ya ben niye seninle tartışıyorum ki.bildiğim ekrem işte her kıza sulanan.mügeyle zeynep yetmiyomuş gibi müşteriyede sulandın.bıktım senin bu yamulmalarından.Ekrem:ne biçim konuşuyosun sen kim yamulmuş.dur sevil.Sevil:Bırak kolumu.Ben ne salağım ya benden hoşlandığını düşünmeye başlamıştım bide kötü davranıyorum diye içim içimi yiyodu.ama sen buna layıksın.bi dahada benim peşimden gelme.Ekrem:hay sıvıyayımya soktu soktu lafları konuşmama izin vermedi arkasını döndü gitti hayret bişi ya.yok öle ya ma sevil hanım benden öle kolay kurtulamassın..Sevil evin kapısını açmış anahtarla içeri girerken.Sevil:müşteriye iyi davranmışmış.bu iyi davranmışıysa yamulmuşu nasıl kim bilir.sinirli bi şekilde eve girer.Semra:hayrola kızım eve girerken bu ne sinir.Sevil:Hiç öle söyleniyodum yok bişi. Semra:alahallah bu kıza son günlerde bişiler oluyo bi sinir bi söylenmeler. Semra:kızım ben ablana gidiyorum akşama dönerim.Sevil:tamam anne.bende ders çalışıcaktım zaten.Sevil tam kitapları açmıştır.telefon çalar.öfff.bi rahat ver bi ekrem. bi rahat ver.telefona bakar ayçindir.Sevil:efendim ayçin bişimi oldu.Ayçin:yok bişi canım ölesine aradım.Sevil:Ha iyi o zaman.Ayçin:Sevilll..Sevil:efendim..Ayçin:bu gün çok sinirli görünüyordun ekremede laf sokup durdun bişimi oldu.Sevil:hah en önemli konu yane telefonda konuşulması gerek.Ayçin:ayy beni deli etme yaaa anlat.Sevil:yok bişi Ayçin:sevil anlat bak yoksa evine gelirim ha çıldırtma beni.Sevil:öf tamam yaaa ama kimseye anlatmak yok.Ayçin:öf tamam tamam...sevil dükkanda olanları anlatır..Ayçin:hahhahhahhah…!!! Sevil:kızım gülmesene ya zaten sinirlerim bozuk Ayçin:demek dükkanı alt üst ettiniz ha iyiki süleyman efendi dükkanı öle görünce kalp krizinden gitmedi..ayçin gülme kırizine girmiştir.Sevil:ben burda sanki dükkanın dağılmasını düşünüyorum.Ayçin:ay ne var bunda büyültücek bişi tamam ekrem ayıp etmiş ama onun amacı başkaydı bence.Sevil:neymiş onun amacı.Ayçin:ne olabilir tabiki kıskandırmaya çalışmış seni.sonuçta ortada yane..dükkan faciası.sende kıskanmışsın onu.Sevil:ne kıskanması yaa.Ayçin:ay sevil hala numara yapmaya çalışıyosun.gerçe iyi olmuş bidaha seni hayatta kıskandıramaz.Sevil:iyide beni niye kıskandırmaya çalıştı ki bu çocuk şimdi..Ayçin:napsın çocuğa hiç pas vermeyince oda senin onu sevip sevmediğini anlamak için yapmış.yane çocuğun suçu yokk anlamak istemiş sadece.sende kıskanmışsın yane ekremde artık biliyo sevdiğini.Sevil:Ayçinnnn..!!!Ayçin:ay tamam sustum sustum..Sevil:ayyy sormayı unuttum bu kadar olayın arasında cenker sana ne aldı.hediyeyi nerde verdi asıl sen anlat.Ayçin:çok güzel Kolye almış bitane.çay bahçesi gibi bi yer vardı orda verdi.bide not yazmış.Sevil:Ne notu okusana bakıyım hadi.Ayçin:ay boş ver.Sevil:oku oku..Ayçin:okuyorum.’’Al sen bunu tak taktıkça beni düşün benim mücevhere ihtiyacım yok.çünkü aradım taradım gözlerin gibisi yok’’…böle yazmış.Sevil:ay not çok güzelmiş.cenker gerçekten seviyo seni kıymetini bil kızım gül gibi çocuk valla .ahh bide bana ölesi düşseydi.Ayçin:Düşmüş zatende siz anlaşamıyosunuz sorun orda.e artık oda sana bi hediye fln alır ilerki zamanlarda ikinizinde bi gruru kırılsında. Sevil:ay neyse sen beni bırakta devam et anlatmaya sen naptın.Ayçin:ya işte kolyeyi takmasını istedim. Sevil:eee Ayçin:taktı işte. Sevil:sonra.Ayçin:yanağından öptüm.Sevil:ayy..!!!Ayçin:Noldu.?Sevil:kusmadı demi.Ayçin:haa yok kusmadı.sonrada dükkana kadar bıraktı o kadar yane..Sevil:hımm anladımm.Ayçin:kolyeyide görmüşsündür zaten Sevil:evet gördüm iki gündür boynundaydı.hiç çıkarmamışsın.neyse kapatalım çok uzun konuştuk görüşüz hadi byy. Ayçin:görüşürüz.byy.Sevil yine kitaplara gömülmüştür.5dk. sonra yine telefon çalar.Sevil:ayçindir.şaşkın ne olacak kesin bir şey söylemeyi unuttuştur sevinçten diyerek telefona bakar.Arayan Ekremdirrr...Sevil:ayyyy..!!! ekrem yazıyo.öfff...sevinmiştir ama aynı zamanda bi okadar panik olmuştur.Sevil: açsammı? açmasammı?.bu gün olanlardan sonra sevil telefonu açıp açmamakta kararsızdır.sevil telefonu açsammı açmasammı diye düşünürken.telefon hala ısrarla çalmaya devam etmektedir….

Yorumlarınızı bekliyorumm.....
_selly_
Deneyimli
Deneyimli
_selly_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1405
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ~İstanbuL~
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kendimi şanslı hissediyorum(:

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:41 am Paylaş

çok güzel olmuş senaryon ama böyle okuması zor oluyo.
yani replikleri alt alta yazsan daha iyi olur
bürge
Üye
 Üye
bürge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 97
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 94
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmirr:d
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevmek Suçsa suçum idam cellatım ise sevdiğim Kişi olsun!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyCuma Kas. 12, 2010 7:49 am Paylaş

Süper olmuş canımm Devamm Razz
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyCuma Kas. 12, 2010 8:15 am Paylaş

güzel gidiyor canım devam
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 698
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sen nerde ben orda =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OKUL---> Nefretim

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyCuma Kas. 12, 2010 8:25 am Paylaş

mutıss dewammm Very HappyVery Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyCuma Kas. 12, 2010 11:01 am Paylaş

Beğenmenize çok sevindim.ya aslında alt alta yazmak benimde aklıma geldi ama ilerki bölümler çok uzun....baya bi yer kapladığı için böyle yaptımm..Very Happy
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 4:46 am Paylaş

farktekmez sebaryoların bole de qsll Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyPtsi Kas. 15, 2010 3:37 am Paylaş

5.BÖLÜM:Sevil telefonu açmaya karar verir.Sevil:Ayy bu çocuk hala benden laf işitmekten usanmadımıya ben söylemekten usandım.öfff.Telefonu açar.Sevil:Alo.Ekrem:Sevil konuşmamız lazımm.Sevil:ekrem ne konuşucaz.Ekrem:ya telefonda söylencek şey olsa söylerdim demi?Sevil:yarın söylersin.Ekrem:Bak inaçılığın üstünde yine kızım senin.15dk. sonra seni kapının önünden alırım.Sevil:hiç boşuna zahmet etme gelmiyicem.Erkem:Bak eğer gelmessen valla şey yaparımm.Sevil:Ne yaparsın.Ekrem:eee…Napıcam canım kapına dayanırım.Sevil:ha öylemi evde annem var.Ekrem:ya sen ne kadar yalancısın sen lafları soku gittikten sonra sizin evden annen çıktı ve otobüse bindi.Sevil:öfff.tamam annem evde yok ama ben kapıyı açmıcam nasıl olsa değişen bişi yok…Ekrem:Sevillll..!! Sevil:Ekrem açmıcam kapıyı boşuna gelme Ekrem:Geliyorumm..!!!sevil telefonu ekremin yüzüne kapatır.saksıyı çalıştır ekrem saksıyı çalıştır.o kapıyı sevile açtırman lazımm.ya şu şeytan tüyüm her kezde işe yarıyo.ama bu kıza tüymüy ikna etmeye çalışmakmış hiç biri yaramıyo.kızda keçi inadı var abi.Sevil evde dört gönmektedir .açmıcam ekrem efendi, o ikna çabaların sevimli numaraların bana geçmezzzz..diyicemde geçiyo yüzüne bakınca beni ikna ediyo.öfff..onun için en iyisi kapıyı açmamak yüzünüde görmemek.15dk. sonra zil çalar.Ekrem:allahım nolur açsın kapıyı.sevil:ayyy dinlemedi geldi.Sevil:kim o? Ekrem:Sevil kızım ben geldim aç kapıyı(incelmiş ses tonuyla.)Kim olucak ya allahallah.Sevil:öfff.sana boşuna gelme demiştim demi.şimdi geldiğin gibi geri dön.Ekrem:ya kızım inat etmede aç şu kapıyı konuşmamız lazımm.Sevil:Beni ikna dedemessin boşuna uğraşma.Ekrem kendi kendine sessiz bi şekilde’’ikna edemezmişim görürüz bakalım.Ekrem:ayyy aman sevil baban bahçeden içeri girdi aç şu kapıyı.Sevil:neee diyerek kapıyı açar tabi ekremin yüz ifadesinden yalan söylediğini anlar.Sevil:salak.!!! Hadi git şimdi burdan.!!Sevil:dur kapatma kapıyı.ya itmesene kızım kapıyı ittirme.Sevil: ekrem kapıdan elini çek.gelmiyicem ya zorlamı?Ekrem:sevil iki dakika konuşalım.ikiside iki taraftan kapıyı ittirmektedir.sevil sonunda dayanamayıp kapıyı ittirmeyi bırakır.sevilin kapıyı ittirmeyi bırakmasıyla ekrem kendini evin içinde yerde bulurrr…Sevil:ayyy ekrem iyimisin? Ekremmm..!!!ekremmm..!!!ekremmm..!!! sevil ekremin yanaklarına vurmaya başlar.öfff bayıldımı şimdi bu.Ekremmm..!!! sevilin korkmuş sesini duyan ekremm kahkahayı basarr.Ekrem:nasılda yedin ama.hahahahahhh…Sevil:ya böyle şaka yapılırmı yaaa.böyle şaka yapılırmı..ekrem gülmeye devam etmektedir.Ekrem:anamm vurma elin çok ağır.durrr vurma.nasıl korktun demii..sevil vurmaya devam etmektedir.Ekrem:ya vurma düştüğümde bile bu kadar acımadı kolum senin vurman yanında soldaa sıfır.Sevil:Pislik..!!!ekrem kalkarak yere oturmuştur.sevil vurmayı kesmiştir.Sevil:Ekrem durbi koluna bakıyım yere düşünce çarpmışsınn..ekremde koluna bakar.Ekrem:küçük bi sıyrık önemli bişi deil.Sevil:önemli olmaz olurmu dur.Sevil ayağa kalkmıştır.Ekrem:sevil nereye Sevil:Bekle bi krem getiricem.Ekrem:ya gel ufak bi sıyrık.sevil çok tan kremi almaya gitmiştir.Sevil:Geldimm.hadi ekrem ayağa kalk kapının önünde oturucak halimiz yok.Sevil ekremin elini tutmuştur ayağa kalkması için.salona geçmişlerdir.Ekrem:sen beni öldürmekmi istiyosun.neden kapıyı aniden bıraktın.Sevil:yerde kahkahalar atarken hiç öle demiyodun ama.neyse ver şu kolunuda krem süreyim ağrısıyla şişliğini alır.Ekrem:ver ben sürerim cnm zaten küçük bi sıyrık.Sevil:Yok yok ben sürerim…Ekrem:Tamam sür bide akşama kadar senle kremin koluma kim sürceni tartışamıyıcam… Bide bunun için senle inatlaşamıyıcam.Sevil:öff ekrem iyilikte yaramıyo.Ekrem:yalnız fazla yakmaz dimi bu krem.Sevil:biraz yakabilir.sevil sürmeye başlar.Ekrem:anam çok yakıyo bu krem kızım yavaş sürsene biraz.Sevil:ayy tamam kıpırdama.sevil sürerken üflemeye başlamıştır.ekrem ise sevilin bu halini izliyodur.Ekrem:üflemeyi iyi akıl ettin.benim aklıma gelmezdi.Sevil:nerden gelicek.ekrem hala sevile bakmaktadır.sevil ekremin baktığını farkeder ve ekreme bakar.tabi hemen geri kaçırır gözlerini.Sevil:Tamam bitti.diyerek ekreme bakıp gülümser.bu seferde ekrem gözlerini kaçırır.Ekrem:gerçektende ağrısını aldı.saol.Sevil:dur bakalım canım daha ağrısını 5 dk sonra alır.sevil kremin kapağını kapatırken ekrem içinden sessiz bi şekilde senin ellerin koluma dokundu ya alır tabi ağrısını.Sevil:efendim ekrem bişimi dedim.Ekrem:haa ellerini yıka diyordum.Sevil:ha ii o zaman ben kremi bırakıp ellerimi yıkayıp geliyorum.sevil banyoya giderken ekrem hala ona bakmaktadır.Sevil:banyodan çıkıp ekremin yanına oturmuştur.bu sefer direk ekremin gözlerinin içine bakıyodur.Sevil:ee söyle bakalım ne konuşucaz.ekremde sevile bakıyodur.Ekrem:ne konuşması anlamadım.Sevil:ekrem sen düşerken kafanıdamı çarptın.telefonda ısrarla senle konuşmamız lazım diye arayıp durmadınmı?.Erkem:haa evet aradımda ben seni görmek için şey etmiştim.Sevil:efendim anlayamadım.öf ekrem hep böyle yapıyosun konuşmamız lazım diye geliyosun.bişi konuştuğumuz yok anca birbirimize bakıyoruz.boş boş.Ekrem:napıyım canım seni görünce aklımdan bütün her şey uçup gidiyor.benim suçum ne dimi ama.Sevil:e geldimi aklına o söylemen gereken önemli şey.Ekrem:ya işte senle dükkandaki olayla ilgili konuşucaktım.sevil arkasına yaslanmış ekreme bakmayıda kesmiştir.yüzündeki tebessümde gitmiştir.ve kollarını bağlamıştır.Ekrem:ya dinle ya iki dk.Sevil:dinliyorum zaten.Ekrem:Sevil yüzüme bak.sevil bakmamıştır.Ekrem:sevil yüzüme bakarmısın?Sevil:evet baktım ekrem.Ekrem:Bak müşteriye sulanmadım.ben sadece ona mal satmaya çalışıyordum.adı neydi o kızın baksana adını bile hatırlamıyorum.Sevil:sen malları her keze böylemi satıyosun.Erkem:yo.hayır.tabiki böle satmıyorum.Sevil:ee o zaman.Ekrem:ayy öf tamam ya illa itirat ettiriceksin demi kıskandırmaya çalıştım rahatladın mı?sende kıskandın ama kabul et.kıskanmasaydın dükkanda her yer dağılmazdı.Sevil:ya tamam kıskandım ama ben hiç böle düşünmemiştimm.yane senin kıskandırmaya çalıştığını ben gerçekten şey sanmıştım.Ekrem:ne sandın?Sevil:ay nese tamam boş ver.peki sen niye beni kıskandırmak istedinki.Erkem:niye olucak.kızgın halin tatlı oluyoda ondan.Sevil:ekrem ben istersen pek dükkandaki gibi sinirli kalayım ne dersin.Ekrem:aman allah korusun yok her günde o suratsız halin hiç çekilmez.Sevil:çekilmiyosa sinirlendirme ozaman. Ekrem:yok ben dersimi aldım arkadaş sinirlenince tatlı oluyosun ama başıma açmadığın dert kalmıyo sonra.ya nerdeyse dedemle aramı bozacaktın.geçmişsin dedemin karşısına’’süleyman amca bi tane sosyete kızına her şeyi ucuzdan satmaya çalıştı.bende sinirlendim’’ekrem sesini incelterek sevilin taklitini yapar.Sevilde kendini tutamayıp gülmeye başlar.Ekrem:gül tabi sen başımı yak sonrada gül.Sevil:napıyım sende beni sinirlendirmeseydin.ikiside gülmeye başlamıştır.Ekrem:sevil be sana bişi söyliyicem.Sevil:söle..Ekrem:Ya bana ne kadar laf soksanda dövsende ben yinede senin peşinden gelidim..Sevil:e gelme .Ekrem:ya öyle deil işte yane bişi beni yine sana çekiyor.yane sana sinirli kalamıyorum çok değişik bir duygu bak yine peşinden geldim..aaa ben galiba buldum.Sevil:valla şimdi bende merak ettim neymiş. ekrem elleriyle sevilin yanaklarını tutup.Ekrem:tabi bu yanakları öpemedim bu gün kesin ondan ayrılamıyorum.uyy.Sevil:öff ekrem yaa bırak yanaklarımı sündürüceksin.Ekrem:bi kere öpimm.Sevil:ya ekrem niye öpim diyosunki öp olsun bitsin.Ekrem:sadece öpüp biticekse iyi yane bi kere daha topat yicek halim kalmadı ondan soruyorum. Elin çok ağır ben napıyım sorucam tabi.Sevil:ha sen tokat yememek için soruyosun.Ekrem sevilin gözlerinin içine bakar ve elleriyle sevilin ellerini tutar ve sevilin yanağına usulca öpücük kondurur.sonra geri çekilerek sevilin gözlerine bakmaya devam eder.Sevil iyice masumlaşmıştır.Erkem:sevill..!!!Sevil efendim der gibi başını sallar.Ekrem:Sevil seni çokkk…ekremin sözü yarım kalmıştır.çünkü kapı çalmıştır.Sevil:ayyyy kim geldi şimdi bu saatte.Ekrem:anam valla yandık billa yandık napıcaz.bu evin başka çıkışı fln yokmu.Sevil:ayyy hayır yok.Ekrem:napıcaz sevil..!!!Sevil:çabuk..!!! benim odama geç.odaya geçerler.kapının arka tarafında dur tamammı bak sakın ses çıkarma…ikisinide heyecan sarmıştır.Ekrem:hadi git kapıyı açç.!!Sevil:tamam açıyorumm..Ekrem:aç şu kapıyı artık……sevil ufak adımlarla kapıya yaklaşırken kalbide hızla çarpmaktadır…DEVAMI GELECEKTİRRR….!!!!

EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyPtsi Kas. 15, 2010 3:44 am Paylaş

superrr Very Happy
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 209
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bedenin özgür kalsa

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptySalı Kas. 16, 2010 3:47 am Paylaş

evt süper devamını bekliyoruz canım :D
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptySalı Kas. 16, 2010 5:12 am Paylaş

evt süper devamını bekliyoruz canım :D
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptySalı Kas. 16, 2010 5:13 am Paylaş

güzel...
başlıktaki yazıyı nasıl değiştirebiliyoruz bilen var mı??
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 2:43 am Paylaş

6.BÖLÜM:Sevil kapının yanına yaklaşmıştır.Sevil:kim o? Gelen ayçindir.Ayçin:Aç kapıyı sevil ben geldimm.sevil kapıyı açar.Sevil:kızım niye geldin daha 2 saat önce konuşmadıkmı? Ayçinin yanında cenkerde vardır.Ayçin:kızım telefonlarımı niye açmadın.ödüm koptuya kaç kere ardım biliyomusun sen? Sevil:ne telefonu ya ben telefonun çaldığını felan hiç duymadımm.Ayçin:en az 15 kere aradım nasıl duymadın.Cenker:normaldir.ekrem olunca.Ayçin:cenker ne saçmalıyosun sen ne ekremi?.Cenker:görmüyormusun ekremin ayakkabıları burda.Ayçin:ekremmi var içeride.Sevil:evet ya gelmiş bende içeri aldım.içeri geçsenize.cenker ve ayçin içeri geçmişlerdir.Ayçin:ee ekrem nerde? Sevil:ya sorma kapı çalınca annem geldi sandım ekremide odaya sakladımm.cenkerle ayçin gülmeye başlamıştır.:D Sevil:ya napıyım elim ayağıma dolanmıştı napıcağımı bilemedim neyse siz oturun ben ekremi çağrıyım.sevil odasına girmiştir.Ekrem:anam..kız niye öle aniden giriyosun.ödüm koptu annen girdi sandım ee kim gelmiş.Sevil:ya ayçinle cenker gelmişş.içeri aldım.Ekrem:hee iyi iyi.sevil tam kapıyı açacakken ekrem kapıyı tutmuştur.Sevil:ekrem niye kapıyı tuttun bişimi biceksin.ekrem usulca sevilin yanağına bi daha öpücük kondurmuştur.ikiside gözlerinin içine bakıyodur.Sevil bu sessizliği bozmuştur.Sevil:şeyyy…ayçinle cenker içeride bekliyo.ekremle sevil içeri geçmişlerdir.Ekrem:ooo cenker bey ne ararsınız burda.Cenker:olum telefonlarımı niye açmıyosun.Ekrem:ne telefonu benim telefonum çalmadıki..Ekrem:amannn…!!!Cenker:noldu.Ekrem:telefonum yok .ekrem ceplerini aramaktadır.Sevil:nasıl yok yaa.Cenker:yolda fln düşürmüşsündür.Ekrem:yolda fln telefon elimdeydi sevillere gelene kadar.Sevil:tamam o zamn olabileceği tek yer var.Ekrem:nerde? Sevil:nerde olucak.yere yapıştığın yerdedir.dur bi bakıp geleyimm.Ayçin:ekrem sen yeremi yapıştın.Ekrem:eve girerken sen eşiği görmemişim pat yere yapış.Sevil:al buldum telefonunu.yerdeymiş.Ekrem:hiç farketmedim düştüğünü.Sevil:nasıl farkedicektinki.yere sende düştün.Ekrem:neyse bulundu.ekrem telefona bakar.olum bin kere aramışsın yaa.Cenker:eko napıyım ikinizde telefonlarınızı açmayınca.bişi oldu sandık.Ekrem:cinçinciğim sizde hiç boş durmamışsınız.hemen buluşup gelmişsiniz.Ayçin:Amann be..iyilikte yaramıyo size.Ekrem:ayy yok ben sizi böyle birlikte bizi ararken görünce mutlu oldumda ondan yane.ekrem imalı bakışlarıyla cenkere bakmaktadır.Ekrem:sevil ben bi banyoyu kullanıcam.Sevil:kullan kullan.Ayçin:e madem bulduk sizi bizde eve gidelim demi cenker.Sevil:eve?.Ayçin:evlerimize canımm.öfff sevillll.!!!!Ayçin:neyse hadi görüşürüz. Cenker:görüşürüz.sevil.Sevil:görüşürüz.Ekrem sevilin yanına gelmiştir.Ekrem::ayçinle cenker nerdeler.Sevil:gittiler.Erkem:hıı iyi e bizde gerçekten basılmadan gitsem iyi olur.Sevil:ben seni kapıya kadar geçireyim.Ekrem:yarın derste görüşürüz o zaman.Sevil:hıhı.ekrem sevilin yanağına veda öpücüğü kondurmuştur.Sevil:öff.ekrem sen farkındamısın beni bu gün ne çok öptün ya.Ekrem:noldu kız yoksa her öptüğümde yüreğin pır pır mı ediyo.ekrem gülüyodur.::D Sevil:öf ekrem öff.!!! Diyip kapıyı kapatmıştır.ekrem tam merdivenleri inerken.Ekrem:hay sıvıyayım yaaa.zili tekrar çalar.Sevil:bi ayrılamadın şu kapıdan.Ekrem:ya sevil dedem bu gün senle benim dükkandaa kalmamı istedi.hala beli ağrıyo evde gidip dinlenecekmiş.Sevil:ama.Ekrem:ya dedem istiyo.valla dedem istiyo ya.ben zaten dükkanda yalnız duramam.Sevil:niye duramıcakmışsın.Ekrem:senle durmak varken niye dükkanda yanlızz durayım.yane dükkanamı bakayım aval aval.sana bakmış olurum fenamı.Sevil:tamam bekle çantamı alıp geliyorum.sevil çantasını alıp gelmiştir.ama bak şımarma süleyman amca için.Ekrem:ya bi kerede benim için bişi yapsan.bide beni düşünsen ekremi dükkanda yalnız bırakmayım diye her kezi düşünüyosun bi beni düşünmüyosun ya bu ne arkadaş.Sevil:bak bi daha müşterilere yamulursan bi daha yüzümü göremessin.Ekrem:tamam ya yamulmayız müşterilere.Sevil:ya bak sadece müşterilere deil hiç bi kıza yamulmucaksın.Ekrem:ya kızım sen ne kıskanç çıktın.Sevil:ekremmm.!!!Ekrem:ya tamam dur gitme valla yamulmucam söz yaaa…dükkana varmışlardır.Süleyman efendi:oo hoş geldin sevil kızım.Sevil:hoş bulduk süleyman amca.Süleyman efendi:ben eve gidiyorum.siz dükkanda kalın hala belim çok ağrıyor.ama geçen seferki gibi rezalet istemiyorum anladınızmı?ekreme bakmaktadır.anladınmı hayta herif.sevil gülmekli bi yüz ifadesiyle ekreme bakar.Ekrem: merak etme dedecimm.bi daha öle bişi olmucak.Ya zaten benim suçun yoktu gelen müsteri yüzünden oldu.Yane yoksa ben kavgaya karşıyım.Sevil ekremin kulağına yaklaşarak sessizce.Sevil:belli oluyo kavgaya o kadar karşısınki.onun için önüne çıkan ilk fırsatta kavgaya karışıyosun.Süleyman efendi:sevil kızım bak sana güveniyorum bu haytanın napıca belli olmaz tamammı kızım dükkana sahip çık.Sevil:tamam süleyman amca gözünüz arada kalmasın.süleyman efendi gitmiştir.Sevil:ya sen ne kadar yalancısın.kavgaya karşıymış.Ekrem:öleyim tabi.Sevil:o zaman kavga etme.içeri müşteri gelmiştir.Ekrem:sevil sus müşteri geldi ben bakıyım.Sevil:hayır ben bakıcam sen yine yamulursun.Ekrem:sen bi gelen müşteriye bakarmısın.kızım müşteri erkek sen kafayımı yedin.Sevil:hayır ben bakıcam.sevil müşteriniz yanına gider.ekrem sevili izlemektedir.Sevil:hoş geldiniz.Müşteri sevili süzerek hoşş bulduk.sevili süzmüştür.Sevil:size nasıl yardımcı olabilirim.Müşteri:aslında bana çok yardımcı olabilirsin.müşteri hala sevili süzmeye devam etmektedir.ekrem müşteriden kıl kapmıştır.Sevil:pardon?anlayamadım.Ekrem:sevil hanım telefon çalıyo.bakarmısınız bende müşteriyle ilgileneyim.Sevil:siz şöle istediğiniz şeylere bakın buyrun.Ekrem:evet nasıl yardımcı olabilirim. Müşteri:kıza bak be gözlere bak ceylan gibi.saçlara bak.Ekrem:efendim anlamadım ne kızı.Müşteri:şu kızdan bahsediyorum.müşteri ekreme göz kırpar.Müşteri:bana şu kızı ayarlasana nede olsa aynı dükkanda çalışıyosunuz.ekrem çok sinirlenmiştir.müşteriyi dövmemek için yumruklarını sıkıyodur.Ekrem:o kız sana bakmaz.sevil telefonu kapatmıştır.Sevil:istediğiniz şeylere baktınızmı?Müşteri:bakıcama baktım.Sevil:ne istiyorsunuz. Müşteri:sizi. Sevil:anlayamadım. Müşteri:anlamıcak bişi yok.sevile bi kart vermiştir.akşam bekliyorum.sevile göz kırpmıştır.Ekrem:ne diyosun lan sen.öldürürüm lan seni.ekrem müşterinin üstüne atlamıştır.Ekrem müşteriye durmaksızın suratına vurmaktadır.Ekrem:gebertirim lan seni.ittt..hayvan heriff..!!!Sevil:ay yeter vurma adam bayılırsa kim taşıcak.sevil ekremi kolundan çekmektedir.Sevil:ekrem sakin ol bırak adamı.Ekrem:sakin felan olamam sakın fln olamam.adama son kez vurmuştur.Ekrem:defol git lan burdan defol.bi daha geliyim deme defol.müşteri canını zor kurtarmıştır.ekremin sinirden elleri titremektedir.Sevil:ekrem geç söle bi otur sinirden ellerin titriyo.ekrem oturur.sevil ona bi su getirir.Sevil:iç şunu.Ekrem:herife bak ya.Sevil:ekrem sen naptını sanıyosun ya dükkanın ortasında adama daldın.Ekrem:o adam felan deil it.sen zaten bana laf sok bu durumda bile.ekremin yüzü hala kıpkırmızıdır. Sevil:ekremmm..!!! Ekrem:hiç bişi deme hiç haketti o itt.sevil ekremin elini tutmuştur.ekrem şaşkınlık içindedir. Sevil:ekrem daha demin yaptığın şey için teşekkür ederim beni korudun.Ekrem:anaa.. bunu senmi diyosun şaşkınlık içindeyim.Ekremin siniri biraz olsun gimiştir.Sevil:e bi daha beni kıskandırmaya çalışmassın artık heralde.dimi.Ekrem:haaa yok canım yok.Sevil gülme krizine girmiştir.Sevil ekremin geçen gün dediği lafı taklit etmiştir.’’bu günkü işyerinin patronu olarak.şuna karar verdim biz senle iyi bi ikili deiliz.çok kıskanıyosun beni’’ekrem:Sevillll..!!!sevil gülmektedir.:D Sevil:tamam ya tamam.öff.:D kabul et kıskandın ama.Ekrem:tamam kıskandım.Sevil:ama ya adamı dövmemeliydin.ya şimdi biri görüp dedene yetiştirdiyse her şeyi.Ekrem:.böle bişi nerde yaşanırsa yaşansın.beni durduramazdın. aman maşşallah maşşallah.!!! yıldızımızda barışırmışş:D Sevil:şimdilik öle görünüyo.Very Happy senin yıldızın kaymassa barışık durur.Süleyman efendi gelmiştir.Süleyman efendi:utanmadınmı müşteriyi dövmeye ha.bişeyide düzgün yap ekrem.yine beni hayal kırıklığına uğrattın.ekremin sevimli yüz ifadesi gitmiş yerine sinirli yüz ifadesi gelmiştir.Süleyman efendi:kızım sen niye durdurmadın ekremi.Git gözüm görmesin bi daha seni.Ekrem:yine yaptın yapıcanı dede nedenini bile sormadan bu kadar kolay kovuyosun.bu zamana kadar her şeyi benden bildiğin gibi bunu da benden bildin dede.:@ BİTTİ.DEVAMI GELECEKTİRR.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM…:D

-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 209
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bedenin özgür kalsa

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 2:53 am Paylaş

çok güzell Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 7:12 am Paylaş

İYİ OKUMALAR..7.BÖLÜM:Ekrem dükkandan tam çıkacakken sevil kolundan tutmuştur.Sevil:1dk. ekrem dur.Süleyman amca olay düşündüğünüz gibi deil.O kavga benim yüzümden çıktı ekremin bi suçu yok.Süleyman efendi:nası yane…müşteri bana..şeyyy…Süleyman efendi:ne kızım.Sevil:şeyy…müşteri bana uygunsuz bi laf söyledi.Ekremde dayanamayıp müşterinin üstüne atladı.haklı olarak.Süleyman efendi ne diyeceğini bilememiştir.neyse hadi geç oldu artık dükkanı kapatalımm.ekrem ben eve gidiyorum oğlum sen seville dükkanı kapat eve gel.iyice kilitlemeyi unutma.süleyman efendi ekremin sırtına vurmuştur.şiddet kullanmak kötüdür.ama bazen kullanmak gerekiyor.bu gün senin yaptığın gibi aferin oğlum haddini bildirmişsin.ama başka türlü kavgalarda görmicem seni anladınmı?anladınmı yoksa alı veririm ayamın altına.ekremin yüzü tekrardan sinirli halden çıkıp gülümseme haline geçmiştir.Ekrem:tamam dedecim merak etme ben dükkanı kapatıp gelirim.süleyman efendi gider.sevil büyük bi oh çekmiştir.Ekrem:noldu kızz..Sevil:ödüm koptu aranız bozulucak benim yüzümden diye böle bi yükü kaldıramazdım.hadi neyse hava karardı dükkanı kapatalımda çıkalımm.ekrem veya sen kapat ben gideyim hem hava karardı.Ekrem:dur kızım karanlık havada seni yalnız göndermem eve.bekle 2 dk.beraber gidelim.Sevil:tamam o zaman beraber gideriz.seville ekrem dükkanı kapatmışlardır.Sevil ve ekrem yolda yürürken:Sevil:bu gün bizim kapının önüne 3.gelişin olucakk.sen çok sevdin heralde bizim evin yolunu.Ekrem:ne sevicem ya yokuşlu yol.ama tabi yokuşlu taşlı yolun sonunda.seni görmek olunca hiç bi güç yarı yolda bırakmıyo beni.:D:D:D Sevil:abartma yane ekrem.altı üstü bi yol.Ekrem:demesi kolay tabi sende benim gibi her gün yokuşu kaçkere çıkmıyosun.ben yokuşu çıktıma yanmıyorum bide o kadar hanfendinin kapısının önüne kadar geliyoruz.kapıyı açmıyo hanfendi.bide açmak için ikna ediyoruz.sevil gülmeye başlarr…Ekrem:sen böyle inat et et.sonra karşıma geçip gül.Sevil:tamam tamam sustumm.kolun nasıl oldu sormayı unuttum..Ekrem:iyi işte ufak bi sıyrıktı zaten.yokuş yola gelmişlerdir.Sevil:sen artık çıkma zaten baya bi şikayetçisin devamlı çıkıyorum diye.Ekrem:tamam ama bahçeye girene kadar bakıcam.Sevil:tamam bak zaten bakma desem beni dinlemiceksin.neyse yarın okulda görüşürüz.Ekrem:sevil.ödev varmıydı?Sevil:vardı ya test dağıtıtı neşet hoca o yapılıcakktı.Ekre:haa test.Sevil:yine yapmıcaksın demi.Ekrem:neyse ya evde düşünürüz.sevil..!!!Sevil:efendim.Ekrem:öpimmi?Sevil:hayır ekrem öpme.Ekrem:niye ya allahallah.Sevil:çünkü bu gün üç kere öptün zaten.Ekrem:sen benim kaç kere öptümümü sayıyosun.benim öpücüklerim sayılcak kadar değerlimi ya…yane öyleyse daha sık öpebilirim.benim için sorun deil.:D:D:D ekrem gülmeye başlamıştır.sevil ise cevap vermemiştir.Sevil:hadi ekrem neyse görüşürüz diyip eve gitmiştir…ekremde eve gitmiştir.her kez gece yataklarında uyumaya çalışırken:sevil yatağın içinde dönüp durmaktadır.Sevil:öfff bi uyuyamadım yaa.öff ekrem hep senin yüzünden.Ekrem ise yatağında sabit bi şekilde yatmaktadır.bu gün seville olanları düşünüyodur.sevili düşündüğü için istemsiz bi şekilde yüzünde gülümseme vardır.ayçin ise gayet rahat bi şekilde yatmaktadır.en azından bu gün sevil gibi fazla bir heceyanlı gün geçirmemiştir.eli kolyesinde cenkeri düşünüyodur.Cenker ise ayçinin gözlerinin hayalini canlandırarak çoktan uykuya dalmıştır.sevil yatağın içinde dönüp durmaktan sıkılmıştır ve ve telefonu almıştır.Ekreme mesaj atacaktır. Sevil:uyudunmu? Diye tam mesaj atacakken telefon çalmıştır.telefon sessiz modunda olduğu için titremiştir.sevil telefona bakar arayan ekremdir.telefonu açar.Sevil:efendim ekrem. Ekrem:uyandırmadım demi.Sevil:yok.uyumuyordum.yane uyuyamadım.Ekrem:bende aynı durumdayım.Sevil:sen niye aradın bişimi oldu.Ekrem:yok bişi olmadı uyuyamayınca aklıma sen geldin.aradım ölesine yane.Sevil:ölesinemi ekrem saat kaç haberin varmı?Ekrem:doğru söylüyosun ya gece gece neyse ben kapatıyım.Sevil:dur dur kapatma bende mesaj atıyodum zaten sana tam sen aradın.Ekrem:dicek bişin varmı kapatıyorum.Sevil:ekrem bişi demiceksen niye aradın.Ekrem:sesini duymak istedim sadece.neyse hadi iyi geceler.rüyanda beni gör emi.Sevil:ya rüyamda bare rahat bırakk.telefonu kapatırlar.ve yatarlar.sabah neşetin evi:Neşet:evet küflü beyinler…testleri yaptınızmı?yapanlar masaya getirsin.zeynep ekrem sizinkileride alıyım.Zeynep:ben yap….Neşet:yine bi marzeretin var.Ekrem sen..ekrem:Hocamm ben tam yapıyodumm.sen uyuya kalll.Neşet:bi daha ödevleri yapıp gelmeyenleri içeri almıcam bu son uyarım.ekrem sende bi kere yüksek aldım diye cıvıma sınavın bitanesinden yüksek aldın doğru diğerkisi ne oğlum yerlerde geziyo.sonra zeyneple ayçine bakar.sizin notlarınızda ekreminkinden farkı yok.artık geometri konusunu geçmek istiyorum.ama sizin yüzünüzden geçemiyicem anlaşılan.Ekrem:ama hocam…Neşet:sus ekrem zaten yeterince vakit kaybettik.sevil kızım.Sevil:efendim hocam.Neşet:sen cenker ve cihan.bunlara geometri konusunu anlatıyosunuz.Cenker:kime hocam?Neşet:zeynep ekrem ve ayçine her kez birini seçip ders çıkışında çalışıcak.Sevil:ama hocam nerde çalışıcak.Neşet:sevil nerde çalışırsanız çalışın.ama bunların üçü iki gün sonra yapacağım sözlüden ve sınavdan yüksek alıcaklar anladınızmı?Sevil:peki hocam.nasıl isterseniz.Zeyenep:ben kendim evde çalışırım.Neşet:hayır.zeynep beraber çalışıcaksınız.ha bu arada dersi anlatan kıssa dinleyen erkek olucak.dersi anlatan erkekse dinleyen kız olucak.Sevil:hocam ben şimdi ayçine anlatamamı?Neşet:hayır sevil anlatamassın.Cihan:hocam ne gerek var böyle şeye.Neşet:çünkü iki kız yanyana geldimi ders yapamazlar aynı şey erkekler içinde öle.böyle mecburen yapıcaksınız.Ekrem:ama hocam sevilden başka kız yokk çalıştırabilicek hocam nolur sevil çalıştırmasın benii…Sevil:ben çok meraklıydım seni çalıştırmaya.Neşet:hadi çocuklar hadi ders bitmiştir.ne tartışacaksanız dışarda tartışın.hepsi dışarı çıkar.Sevil:arkadaşlar burda hemen ayarlıyalım ders işini.Ekrem:valla bizimki mecburen ayarlı istemesekte.Cenker:bende ayçini çalıştırırım.Sevil:cihan sende zeynebi çalıştır.Cihan:ya benim için farketmezz nasıl olsa çalıştırırım.Sevil:peki nerde çalışıcaksınız.hiç kimsenin evi boş deil.yane ben ekremi nerde çalıştırıcam cenker sen ayçini nerde çalıştırıcaksın.cihan sen?vede sessiz bir ortam lazım ders çalışmak içinn..hepsinin aklına çalışacak bir yer gelmiyordur…Zeynep:Arkadaşlar iki dk. Beni dinlermisiniz.ben nerde çalışıcağımızı biliyorumm..benim daha iyi bi fikrim var…DEVAMI GELECEKTİR.NE ZAMAN YAZARIM BELLİ DEİL.YORUMLARINIZI BEKLERİMM..BİDE EN ÇOK HANGİ SAHNEYİ BEĞENDİNİZ YAZARMISINIZ…

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki