Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:04 am Paylaş

Very Happy tüh yaaa keşke aramıza gelebilseydimm Very Happy takma adla açç :D
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:06 am Paylaş

bilemiyorum canım ya.......zaten okul çok ağır,buraya bile arada sırada gelebiliyorum.....ama grup için herkes çok hareketli diyor.......nasıl oluyor?:-))kimler var?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:09 am Paylaş

HER KEZZ :D
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:10 am Paylaş

anladım:-))
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:10 am Paylaş

anladım:-))
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:19 am Paylaş

YANE BURDA SENERYO YAYINLIYANLARIN ÇOĞU VARR...7/24 ORDAYIZ.BİDE PROGRAM KURDUK.ADI:KOPTURİX CUMA VE CUMARTESİ GÜNLERİ OLUYO.GECE GEÇ SAATLERDE BİTİYO ÇOK EĞLENİYORUZ.EĞER FACE AÇMAYA KARAR VERİRSEN BEKLERİZZ...AKLINDA OLSUN..SENİN SENERYONU DUYDUM GALBA SENERYO YAZIYOMUŞSUN.MERAK ETTİM LİNKİNİ VERİRMİSİN??? Very Happy
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:23 am Paylaş

inşallah açarsam gelirim canım......Kopturiks ha?.......güzelmiş....ya ben senaryo yazmaya karar vermiştim hatta tanıtım da koydum ama......bilemiyorum.....vazgeçtim sanırım......link vermesini beceremiyorum ki........
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:28 am Paylaş

ADINE HAYATIM BEN BULURUMM BU ARADA GRUBUN DUVARINA BİHTER GELEMİYOMUŞ FACESİ YOKMUŞ YAZDIM.HEMEN FACE AÇSIN GELSİN DİYOLARR...:D
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:29 am Paylaş

öyle mi diyorlar?....:-)).........bakarım bir ya..........Adaletin Peşinde senaryomun adı.....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:32 am Paylaş

Hadi yaa sende gell.....bekliyoruz......!!! :D
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:34 am Paylaş

şimdi üye olamam..........daha sonra denerim...........sınavlarım bitti ama benim çalışacak dünya kadar dersim var....bakma buralarda gezindiğime...................Anayasa kitapları beni bekler.......ooooffffff....dersim büyük Ferhancığım.....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:37 am Paylaş

TAMAM ÜYE OLUR OLMAZ GEL AMA...SINAVLARIN BİTİNCE AÇ GELL...Very Happy
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:38 am Paylaş

tamam canım.....
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:39 am Paylaş

spr ötesi olmuş btnm dwm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:42 am Paylaş

SaoL ßTanemmm ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 42972 :D
kubrakaya
Üye
 Üye
kubrakaya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 50
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümitkolikk

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 6:55 am Paylaş

bütün seneryolarını oukdum tek kelimeyle süper,
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 7:35 am Paylaş

Saol canımm Very Happy
ümitibrahimkolik
Forumcu
 Forumcu
ümitibrahimkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 496
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 517
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 7:38 am Paylaş

spr oLmuş :D yb bkLyrm yha bide şey ÇaKıL tAşLaRı'M facedeki sayfa adı bumuydu ?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:58 am Paylaş

Saol canım evet o....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 4:53 am Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK&DostLuK__21.BÖLÜM__

21.BÖLÜM: Ekrem:Lan kapatmayın kapıyı.!!!Kapıyı kapatmayı durdurmuşlardır.seville ekrem koşarak kapıdan çıkarlar.Sevil:ohh son anda.Görevli:siz kafayımı yediniz az kalsın bu geceyi ormanda geçirmek zorunda kalacaktınız.Sevil:çok teşekkür ederiz.Ekrem:evet çok teşekkürler.ekremle sevil yürümeye başlarlar.Ekrem:oh be çıktık.Sevil:bi an ormanda kalıcaz sandım çok korktum.Sevilin telefonu çalar arayan zeyneptir.Sevil:alo.Zeynep:çıktınızmı ormandan.ayy yoksa ordamı kaldınız.Sevil:adam son anda kapıyı kapatıyodu.son anda çıktık.Zeynep c&ci&ayçine dönerek: çıkmışlar.C&Cİ&A:OHHH..!!! Zeynep:hemen bizim eve geliyosunuz.çifte kumrular anladınızmı. Sevil:çifte kumrular? Zeynep:anladın sen onu.çabukkk..!!! Sevil:ay tamam zeynep yeter yaa. bağırma.zeynep telefonu kapatır.Sevil ekreme dönerek:bu sefer hapı yuttuk ekrem.10dk. sonra sorgu suale çekilicek.şimdiden hazırla kendini.Ekrem:Aman bee.hiç sıkmıyorum kendimi sorarlar bizde cevap veririz.Sevil:ekrem sende bu gün bi tuhaflık var.Ekrem:en mutlu günümde ondandır. Sevil:Yada ormanda korktun.ondan böylesin.Ekrem:nee benmi korktum.Asıl sen korktun tir tir titriyodun.Sevil:Evet ne var korktum.en azından bunu söylicek kadar cesaretim var.Ekrem:ay ay ay yesinler senin o cesaretini.sevil ve ekrem zeyneplerin bahçe kapısının önüne gelmişlerdir. Ekrem:biraz sonra kıyamet kopucak sevil hazırmısın içeri girmeye.girelimmi.?Sevil:evet qirelim çünkü hiç bir zaman hazır olamıyıcam.bahçe kapısından içeri girerler.kapıyı çalarlar.zeynep önden koşarak diğerkilerde arkadan kapının önüne giderler.zeynep kapıyı açar.karşılarında sevil ve ekrem vardır.Sevil ekreme dönerek:biz bu sahneyi ve bu bakışları ikinci kere yaşıyoruz.Ekrem:hı evet.Zeynep sevilin kolundan tutup çeker.Zeynep:siz geçin bi içeri.iyice bi anlayalım bakalım. derdiniz ne sizin.ekrem sende gir içeri.Ekrem:yok ben gidiyim annem meraklanmasın şimdi. Cenker:annene haber verdim ben.seni benle bi arkadaşta biliyo.Ekrem(içinden):şimdi bittiğimizin resmidir.hepsi salona gerçerler.koltuklara otururlar.Zeynep:siz nerdeydiniz.Sevil:telefonda ormanda olduğumuzu söyledim.Ayçin:ne yapıyordunuz ormanda.Sevil:biz çok sıkıldık hava almak için dışarı çıktık ormana gittik tabi biraz fazla aşağılara gitmişiz kaybolduk.telefonda çekmiyodu.haber veremedik.Zeynep:madem ormanda dolaşmaya gidicektiniz.neden bi not bırakmadınız yada açıp telefonla haber vermediniz.Ekrem:aklımıza gelmedi.Cihan:böyle sorumsuz davranmaya hakkınız yok.Ayçin:çok korktuk.Zeynep:ve bu ilk kezde yaşanmıyor.bu gün ikinci oluyor bu.Cenker:evet zeynep haklı.bu gün ikinci oluyor.eko ne kadar kotktuk size bişi oldu diye haberiniz varmı.Sevil:Biz özür dileriz bi daha böyle bişi olmıyıcak.biz aslında hemen dönücektik ama kaybolduk.Ayçin ortamdaki gergin havayı dağıtmak için.Ayçin:Ayy yeter yaa ne bu gerginlik.tamam.bi daha yapmıyıcaklar.zaten hasta ikiside gitmeyin üzerlerine.bayılıcaklar şimdi.bide hastaneye kadar aynı sitresi çekemem.sevil gülmüştür.Ayçin sevilin güldüğünü görür.Ayçin:sevil sende seninkini al yukarı banyoya çıkın.Ekrem:seninki?.S evil:niye banyoya çıkıcazki.Ayçin:sevil üstünüzün halina baksana bi.toz toprak.ormanda yerdemi yuvarlandınız naptınız.hepsi kıkırkıkır gülmeye başlarlar.Ekremle sevil hariç tabi.Sevil önden arkasından ekrem yukarı banyoya çıkarlar.sevil:allahtan ayçin kurtardı. Ekrem:hıı evet.neyse üstümüzü başımızı silkeleyelimde.ben eve gidince banyo olurum.Sevil ceplerini karıştırmaya başlar.Ekrem:napıyosun sevil bişeyinmi kayboldu.Sevil:senin yazdığın mektup yok. Ekrem:ormanda düşürmüşsündür.Sevil:allah kahretsin.Ekrem:noldu.sevil banyodan fırlıyarak zeynebin odasına gider.ekremde koşarak pesinden sevili takip eder.Ekrem:sevil noluyo ya.Sevil:ben mektubu odada unutmuştum.kesin okudular ya.kahretsin.Ekrem:bi kişi bulduysa okumamıştır oda cihan.zeynep odasına gelir.Zeynep:sevil noldu.giysi fln istiyosan veriyim.Sevil:yok hayırda ben ben şeyi arıyordum.Zeynep elini cebine atar.mektubu çıkartır.Zeynep:bunu mu?.Sevil tam azarlamaya başlıyacaktırki.Zeynep:merak etme okumadım.Sevil:nasıl.anlamadım.sen okumadın.Zeynep:ya aslında okuyacaktım.ama cihan engel oldu.Sevil:başka kim gördü bu mektubu.Zeynep:sadece cihanla ikimizin haberi var bizde okumadık zaten.Sevil:tamam saol zeynep.mektubu alır.Zeynep:ya hadi gidin banyoda temizlenin odamı batırıcaksınız.Sevil:tamam tamam gidiyoruz.Zeynep:giysi istermisin.Sevil:yok ben şimdi senin kıyafetlerinden giymiyim.Zeynep:niye?.Sevil ekremi işaret edercesine.Sevil:şimdi senin bütün giysilerin mini ya birinin kıskançlık kırizi felan tutar.hiç çekemem.Zeyneple sevil kıkırdamaya başlar.Ekrem:hah ikiniz bir oldunuz beni sinir etmeye çalışıyosunuz.Zeynep dolabı açar bi tane kot pantolun çıkartır.Zeynep:iyi madem al bunu giy yatana kadar.Sevil:tamam.Zeynep:ekrem çıksana odadan.sevil üstünü giyinicek.Ekrem:alahallah o zaman sende çık.Zeynep:bizim seville konuşucaklarımız var.çıkk.Ekrem:siz ne konuşucaksınız bakim hee.Zeynep:özel.çık dedim.Ekrem:iyi be aman çıkıyorum.ekrem aşağı erkeklerin yanına gider. ekremin indiğini gören ayçin zeynebin odasına gider.Ayçin:noluyo burda bakim sen işin aslını bi anlat iyice.Sevil:anlamadım.Ayçin:dur ben daha açık konuşuyum.ekremle ortadan kaybolmalar fln.Sevil:yok-yok canım bi şey.biz sadece dolaşmaya gittik.Ayçin:sevill..!!!Zeynep:evet sevil anlatsana.Sevil:ya yok bir şey.Zeynep&Ayçin:SEVİLL...!!!.Sevil:Ya yok.Zeynep:madem bişi yok bu mektup ne. Ayçin:Ne mektubu? Zeynep:ekrem sevile mektup yazmış. Ayçin:Sen ver bi o mektubu bakim. Ayçin mektubu almaya çalışır vermez. Zeynep:dur ayçin.o sevile ait özel bir şey izin almadan okuyamassın. Sevil:Saol zeynep.Zeynep:Ya hedi anlat ya.Sevil:ya neyini anlatayım mektup sadece. Zeynep:sevil bak okumadım ama.ilk açtığımda aşkım yazısını gördüm. Ayçin:Ne.! Ekrem sana ilanı aşkmı etti şimdi.ekreme bak ne kadar hızlı çıktı.sevil hadi anlat yaa.çok merak etdiyorum.Sevill:…. Zeynep:Ayçin bak.zeynep eliyle çiçekleri gösteriyordur.Ayçin:ayyy ne güzellerr.Zeynep:Ekrem sevile almış galba.Ayçin:anlat çabuk.Sevil:üf yaa.çok sıktınız.anlatmak istemiyorum.Ayçin:aman bee.Zeynep:ya hadi anlat.Sevil:öf tamam anlatıcam ama şimdi olmaz gece yatarken konuşuruz. Ayçin&zeynep:SEVİL..!!!.Sevil:ya tamam söz anlatıcam ama erkekler bizi aşağıda bekliyo.Hadi yürüyün.Kızlar aşağı inerler.Zeynep:akşam yemeğine kalıcakmısınız.kalıcaksanız ona göre hazırlayalım.Cihan:yok ben kalmıyorum.zaten evde tabağımıda yarım bıraktım.seville ekrem sayasinde.cihan ayağa kalkar.Cihan:hadi ben kaçtım.Zeynep:ben seni geçiriyim.zeyneple cihan kapıya doğru gitmeye başlarlar.Zeynep:kalsaydın yemeğe Cihan:yok gidiyim ben.abim merak eder. Zeynep:iyi tamam o zaman.Cihan:yarın sınav var unutma.Zeynep:ayy o benim tamamen aklımdan çıkmış.neyse.cihanla zeynep kapıya varırlar.Cihan:neyse yarın görüşürüz.Zeynep:hıı.evet.görşürüz. cihan tam arkasını dönüp gidicekken salonda telefonunu unuttuğu aklına gelir.geri döner. Cihan:zeynep ya telefonumu masanın üstünde unutmuşum getirirmisin.Zeynep:tamam bekle getiriyorum.zeynep koşarak salona telefonu almaya gider.cihanda arkasından zeynebi izliyordur.Cihan(içinden):şimdi ben bu kızdan gerçekten hoşlanıyomuyum ya.evet galba.olum eko bile söyledi ya bi sen söyliyemedin.zeynep telefon elinde cihanın yanına gelmiştir.Zeynep:al.Very Happy Cihan:saol.Very Happy zeynep gözünü yere çevirmiştir.cihanda zeynebi izliyordur.yavaşça zeynebe yaklaşık yanağına küçücük bir öpücük kondurur ve zeynebin gözlerine bakmasına izin varmeden hemen gider.zeynepse hala olanların şokundadır.cihan giderken arkasından bakakalmıştır.sonra elini yanağına götürür.Zeynep:ben hada demin olalanları yaşadın demi yane benim öptü. ###Zeynep’ten### Telefonu masanın üstünde duruyordu.hemen alıp cihanın yanına döndüm.-Al.Cihan:saol.gözlerimi yere götürdüm.yerde duran ufak bir taya bakıyorum.cihan bana yaplaşıyor.napmak istediğini anlayamıyorum.yanağıma küçücük bir buse kondurdu.ondan vucudumdaki bütün kanlar yanaklarıma basınç yapmaya başladı.midemde kelebekler uçuşmaya başladı.hiç bişi demeden arkasını dönüp gitti.-yaşadıklarım gerçekti demi.-ben hada demin olalanları yaşadın demi yane benim öptü.elim hala yanağımda ve hala kalbim çarpıyor.ama ama.ben bu duyguyu hayatımda hiç yaşamadım.peki niye diğer erkekler yanağımdan öptüğünde bu duyguları yaşamadım.neden cihan öpünce böyle oldum.Yoksa ben sadece cihandan hoşlanmıyomuyum.Ben ben galba aşık oluyorum…
Zeynep kapıyı kapatmış solona doğru gidiyordur.ve aklında daha demin yaşananlar vardır.salona girip hiç bişi demeden boş bir koltuğa oturup dalmıştır.Ayçin cenkere yaklaşarak:ay kesin bunda bişi var baksana haline.ekrem sevile yaklaşarak:anaa.zeynep bize ilk defa bişi demeden koltuğa uturdu.çok sessiz.Sevil:yok canım sana öyle gelmiştir.sevilde gözünü zeynebe çevirmiş ona bakıyordur ve daha sonra ekremle konuşmak için döner.oda ne ekrem sırıtarak onu izliyordur. Sevil ne var anlamında başını sallar.Ekrem:capon balığım benim.Sevil:ekrem bencede zeynepte bişi var.Sevil zeynebe döner.Sevil:Zeynep.zeynepten ses gelmemiştir.Sevil:zeynep.zeynep sen iyimisin canım.zeynep:hıııı.Sevil ekreme döner:bu kızda bişi var bişi olmuş.Ekrem:aşık olmuştur.Sevil:dalga geçme ya.Ekrem:dalga geçmiyorum zaten bende ciddi söylüyorum.dur den onu geri getiririm. Ekrem:zeynep.Zeynep:hııı.Ekrem:Yarın sınav var.Kesin bir alacaksın.Zeynep:hıı. Ekrem:zeynep varya bu sevil köpekten çok korkuya.Zeynep:hıı.sevil ekremin karnına bi tane getirmiştir. Ekrem:ah.vurma. Zeynep cenker ayçinin üstüne kusmuş.A&C&S:ıyyy….Zeynep:Hıı...Cenker:Sallama olum şimdi kafa göz dalıcam sana zeynep o zaman tam geri dönücek dünyaya.Ekrem sevile eğilir:Bak bu işe yarıyıcak.Sevil:Hiç sanmam.Ekrem:bak işe yaramassa bendde ekrem değilim.ekrem zeynebe döner. Ekrem:Zeynep bunu sana söylemek çok zor.Cihanın sevgilisi varmış.Z&C&S&A NEE.!!! Zeynep:kimin cihanınmı?kim?ama nasıl olur.yane ne biliyim cihanın sevgilisi olması çok garp.doğru değildir.olmaz öyle şey.Ekrem:Makineee..ben ya.Buyrun sevil hanım zeynep kendine geldi.Sevil:ya zeynep sakin ol.yok öle bişi ekrem seni kendine getirmek için öyle dedi.Nihayat dünyaya geri döndün.Zeynep çok sinirlenmiştir sinirden kızarmıştır.Zeynep:Ya manyakmısın oğlum sen.Senine ilgilendiriyo benim dalıp gitmem.Bi daha böyle bişi yapma.zeynep siniri biraz olsun geçmişbir şekilde arkasına yaslanır. Ekrem:napıyım kızım kendine bi gelemedin.nerelerdeysen artık.Sevil:ya erkem rahat bırak kızı.Ekrem:tamam tamam bıraktım ne hali varsa görsün.Ayçin:çok iğrençsin ekrem.Ekrem:ya kendine getirmek için öyle dedim.Ayçin:allah sevile sabır versin.Sevil:ne sabredicem ya.hiç acımam ayçin.ayağını ona göre denk alsın.Ekrem:sevil.sevil.sevil..!.Sen bana kıyamassın demi.Sevil:Ekrem öyle bi kıyarımki feleğin şaşar.Ekrem:tamam yaramazlık yok.Sevil:zeynep.zeynep yine dalmıştır.Sevil:zeynep.zeynep.sevil ayçine döner.Sevil:bak ayçin ekreme kızıyoruz ama zeynep bu halinde ekremin dilinden anlıyo.Ayçin:haklısın sevil ekrem az bile yaptı buna.sevil dayanamayık çığlıpı basar.Sevil:zeynepp..!!.Zeynep:ne var ya ne bağrıyosun kulağımın zarı patladı.Sevil:sende cevap ver o zaman.Zeynep ayçine döner.Zeynep:ayçin sen izin aldınmı annenden bu ecede zeyneplerde kalıcam diye.Ayçin:hı evet izin aldım.Zeynep:iyi.ya ben bi banyoya gidiyim.zeynep banyoya gider.Ayçin:ya bu zeynebin halinde habiden bi tuhaflık var.cihanı uğurladığından beri böyle.Sevil:evet çok qarip.Ekrem:dur ben öğrenirim şimdi.Sevil:kimi arıyosun sen.Ekrem:cihanı.alo cihan.Cihan:hıı.Ekrem:Cihan.Cihan:hı.Ekrem:cihan.Cihan:hı.ne var ekrem ya söyle cihan cihan.Ekrem sevile dönerek.Ekrem:buda zeyneple aynı durumda.Cihan:ne.nolmuş zeynebe.Ekrem:abicim sakin ol bişi olduğu yok zeynebe.süper iyi zeynep.panikleme.sen niye böyle bi tuhafsın asıl sen öyle.Cihan:ya dha demin zeynebi öptüm yanağından ondandır.Ekrem:anam.neyyy.öptünmü…Ayçin:kimi zeynebimi öpmüş.Sevil:söylesene zeynebimi öpmüş.Ekrem:yok cihan beni öptü.ya siz ne saçmalıyosunuz ya.tabiki zeynebi öptü.allahallah.neyse cihan sen kapat ben 15dk. Sizdeyim.hadi görüşürüz.cenker sende gelcekmsin.Cenker:yok ya ben direk eve gidiyim.Ekrem:tamam ozaman. Sevil:hııı.şimdi zeynebin neden böyle garip olduğu anlaşıldı.Ayçin:kız resmen kendinden geçmiş. Ekrem:neyse hadi ben kaçtım.Sevil:nereye.Ekrem:cihana.Sevil:iyi madem seni kapıya kadar geçireyim.ekremle sevil dış kapının önüne gelirler.sevil durur.Sevil:napıcaksın sen bakim orda. Ekrem:sevil ama soru sordun.bi kızın yanına fln gitmiyorum.cihanın yanına gidiyorum ya.Sevil:ekrem hele bi başka kızın yanına git.yolarım ekrem seni.Ekrem:şaka yaptım sevil ya.hem benim gözüm senden başkasını görürmü.Sevil:görmesin zaten.eğer bi görürse.Ekrem:görmüyo.yane görmez.ya güvenmiyomusun sen bana.Sevil:….. sevil konuyu değiştirmeye çalışır.Sevil:yarın neşet hoca sınav yapıcak haberin olsun.Ekrem:konu değiştirmeye çalışma sevil.Sevil:güvenmiyo değilim.ama sende yamuluyosun yalanmı.iki hafta önce dükkanda olanları hatırlamıyosun heralde.Ekrem:o seni kıskandırmak içindi bi kere.ekrem üzülmüştür.Ekrem:neyse ya ben gidiyorum.dışarı çıkmak için kapıyı açacakken.sevil kapıyı kapatır.ekremin yanağına küçücük bir öpücük kondurur ve daha sonra boynuna sarılır.ekremde sevile sarılır.Sevil:Çapkınım benim napıcam ben senle bilmiyorumki. Ekrem:capon balığım.Sevil:efendim.Ekrem:seni çok seviyorum.Sevil:biliyorum.Ekrem:anaaa.Sevil ellerini ekremin boynundan çekip geriye çekilir.Sevil:noldu.Ekrem:yarın iddalar sonuçlanıcak. Sevil:aman.Ekrem:ya öyle deme ya.Sevil:nasıl olsa ben kazanıcam.hıh.sinema paralarınıda sen ödiyiceksin.Ekrem:(içinden):ben kazansamda paraları ben ödiyicem zaten.Ekrem:belki ben kazanıcam.paraları sen ödiyiceksin bence.Sevil:yarın açıklarmıki neşet hoca cevapları sadece şıklı değil ya uzun sürerse.Ekrem:evet ya o aklıma gelmedi.neyse evelsiki gün gideriz sinemaya.Sevil:evet öyle olur.hangi filme gidicezki.sen bi gir internetten araştır evde tamamı.Ekrem:tamam ben bakarım.Sevil:bak şöyle düzel film olsun.Ekrem:sevil sakın saçma sapan aşk filimleri seviyorum deme valla düşüp bayılırım.Sevil:ya yok şöyle içinde biraz heyecan olsun.korkuda olabilir.ama bak aşırıda korkunç olmasın.Ekrem:tamam tamam ben bakarım bişiler artık.neyse ya kapıda dikildik hadi ben gidiyorum.sevilin yanağına kocaman öpücük kondurur.Sevil:görüşürüz.ekrem gider.sevilde salona gidiyodurki.cenkerle ayçin ayaktadır.Sevil:noldu.Ayçin:cenker gidiyomuş.ben onu geçireyim. Sevil:hımm tamam görüşürüz cenker.sevil mutfağa su almaya gider.ayçiğnde cenkeri uğurluyordur.Kapının çıkış kapısının önünde durmuşlardır.Cenker:yarın sınav var sakın unutma.Ayçin:yarın sınav olduğunu unutmak istiyorum.ayy yine panikledim.Cenker ayçinin elini tutar.Cenker:merak etme ayçin ya sen başarırsın ben güveniyorum sana.Ayçin:senin bana güvenmen güzel çünkü ben kendime güvenmiyorum.Cenker:neyse görüşürüz ayçin yarın.Görüşürüz.cenkerde gitmiştir.sevil elinde su bardağıyla ayçinin yanına gider.sevil:noıldu gittimi cenker.Ayçin:hı evet gitti.Hahh.sen şimdi nolduğunu olup biteni anlatıcaksın.Sevil:tamam ayçin anlatıcam başlama yine.ama ilk önce zeynebinkini öğrenicek.Ayçin:evet ilk zeynep.bi dadika zeynep nerde.Sevil:banyoya çıkmıştı.10dk. önce.Ayçin:10dakikamı?.Sevil bağırır.Sevil:zeyneppp.ses gelmez.Ayçinde bağırır.Ayçin:zeynep aşağı gell…yine ses veren yoktur.Ayçin&sevil koşarak merdivenden çıkarlar banyoya bakarlar zeynep yoktur.Sevil:zeynep nerdesin.zeynebin odasının kapısını açarlar.zeynep yerde baygın bir şekilde yatıyordur.Ayçin:aaaa zeynep.Sevil hemen zeynebin yanına çöker.başını kaldırır.yanaklarına vurmaya başlar.Sevil:zeynep.zeynep.zeynep.uyannn zeynep hadi canım gözlerini aç.Ayçin:zeynep kendine gel.Sevil:ayçin zeynebin bacaklarından tut.yatağa yatıralım.Ayçinle sevil zenebi yatağa çıkarırlar.Sevil:ayçin çantandan kolonya ver bitanede peçete.ayçin hemen kolonyayla peçete verir.sevil hemen zeynebin burnuna tutar.Sevil:ayılmıyo. Ayçin:ayy..Sevil:ayçin telefonu ver.sevil hemen telefonu alıp cihanı arar.Cihanların evi:ekrem cihanlara gelmiştir.tam sohbet etmeye başlıyacaklardırki.cihanın telefonu çalar.Ekrem:kim arıyo.Cihan:allahalllah sevil arıyo.siz kavga fln mı ettiniz niye beni arıyo.Ekrem:yo hayır aramız gayet iyi.bişi fln mı aldu çabuk aç telefonu.Cihan:alo sevil.Sevil korkulu ve ağlamaklı bir sesle.Sevil:cihan.Cihan:sevil noldu.Sevil:Zeynep.Cihan:noldu zeynebe.sevil cevap ver.zeynep sen gittikten sonra odaya çıkmıştı.bizde ayçinle ekremle cenkeri uğurlayıp yukarı çıktık.zeynep odada baygın bir şekilde yerdeydi.Cihan:hemen geliyoruz.Sevil:cihan burnuna kolonya koklattık zeynep ayılmıyo.Cihan:tamam sakın ol biz hemen geliyoruz.Ekrem:telefonu ver.Cihan:ekrem istiyo.Ekrem telefonu kulağına alır.sevil ağlıyordur.Ekrem:sevil sakin ol hemen geliyoruz.Sevil:ekrem zeynep ayılmıyo.Ya bişi olduysa.Ekrem:tamam sevil bak yolu yarıladık 5dk.ya ordayız tamammı.sen sakin ol.tamammı canım.Sevil:çabuk gelin.Ekrem:tamam sen şimdi telefonu kapat.sevil telefonu kapatır.Cihan:ekrem biraz daha hızlı koş.Ekrem:evet hızlanalım sevilde çok korkmuşa ağlıyordu.Cihan:ya abi ya zeynebe bizi olduysa.Ekrem:ya saçmalama oğlum.ekremler koşarken arkadan gelen arabayı görmezler.araba hızla onlara yaklaşıyordur ve korna sesi…….Ekrem:CİHAN DİKKAT ETTT…..:!: :!: :!:

21.BÖLÜM SONU.DEVAMI GELECEKTİR.YORUM+TAHMİN+EN SEVDİĞİNİZ REPLİKLER…ZEYNEPLE CİHANA NE OLUCAK.ZEYNEP NİYE BAYILDI?.HEPSİ 22.BÖLÜMLE SİZLERLE….
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 4:55 am Paylaş

Çok güzel olmuşşş...
Hii cihana arabama çarptı...
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 5:23 am Paylaş

Gerçekten cihana araba mı çaprptı yoksa kurtulacak mı ?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 5:28 am Paylaş

SaoLun arkadaşlar...
Bilmem nolduğunu bi dahaki bölüme hem beraber öğrenirizz :D
ümitibrahimkolik
Forumcu
 Forumcu
ümitibrahimkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 496
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 517
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptySalı Ara. 21, 2010 1:57 am Paylaş

.Ekrem sevile eğilir:Bak bu işe yarıyıcak.Sevil:Hiç sanmam.Ekrem:bak işe yaramassa bendde ekrem değilim.ekrem zeynebe döner. Ekrem:Zeynep bunu sana söylemek çok zor.Cihanın sevgilisi varmış.Z&C&S&A NEE.!!! Zeynep:kimin cihanınmı?kim?ama nasıl olur.yane ne biliyim cihanın sevgilisi olması çok garp.doğru değildir.olmaz öyle şey.Ekrem:Makineee..ben ya.Buyrun sevil hanım zeynep kendine geldi.

spr spr :D cihana arabamı çarpıo şmdi yihh... yeni bölümü bklyrm Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 5 EmptySalı Ara. 21, 2010 8:46 am Paylaş

Bilmem çarpıyormu?? yeni bölümde görücezz :D

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sonraki