Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 60
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 8:23 am Paylaş

Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 8:25 am Paylaş

spr olmuş btnm dwm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 4:46 am Paylaş

22.BöLüm:Ekrem:Cihan dikkat ettt...!!!.Araba cihanın üstüne doğru geliyordur.Ekrem cihanı ani ve hızlı bir şekilde çeker araba sadece cihana değip gitmiştir.Ekrem:abi dikkatli olsana biraz ya araba çarp saydı.Cihan:bende kafamı kaldı.koş ya koş.Zeynep.Ekrem:tamam abi gidiyoruz .panikleme ya kötü bişi yoktur.Cihanla ekrem koşarak zeyneplerin evine varırlar.Kapıyı büyük bir şiddetle çalmaya başlarlar.ayçin kapıyı açar.Cihan ve ekrem aynı anda.Cihan:zeynep nerde.Ekrem:sevil nerde. Ayçin:yukarıda ikiside zeynebin odasındalar.cihan ve ekrem merdivenleri üçerli üçerli atlayarak zeynebin odasına girerler.zeynep yatakta baygın yatıyordur.sevilinde ağladığı her halinden bellidir. Cihan:sevil hala ayılmadımı?.Sevil kafasını hayır anlamında sallar.Cihan ayçine bağırarak:Ayçin çabuk taksi çağır.ayçin telefonla taksi çağırır.Ekrem:abi napıcaz.Cihan zeynebi kucaklar.Cihan:zeynebi hastaneye götürüyorum.Bişi var yoksa şimdiye çoktan ayılmıştı.Ekrem:bizde geliyoruz.cihan zeynebi kucağında aşağı götürür.sevil hadi kalk canım.sevil şok geçiriyordur.hiç bir tepki vermeden aynı noktaya bakıyordur.Ekrem:sevil.sevil.Ekrem sevili sarsar.Ekrem:sevil.Ayçin buraya gel.Ayçin:Efendim ekrem.Ekrem:sevile tokat at.Ayçin:ben manyakmıyım ya sevile niye tokat atıyorum.Ekrem:sevil şokta çıkması için tokat at.Ayçin:sen niye atmıyorsun.Ekrem:ben oda vurmaya kıyamam. Ayçin:Bende vuramam.Ekrem:Ayçin.!Ayçin sevile bi tane tokat yapıştırmıştır.Ayçin:sevil kendine gel.Ekrem sevilin elinden tutup kaldırır.Ekrem:sevil hadi bak hastaneye gidiyoruz.zeynep iyi olucak.Apartopar hepsi taksiye binip giderler.cihan zeynebi önceden ayrı bir taksiyle hastaneye götürmüştür.Arkadanda sevil ekrem ayçin aynı takside hastaneye gitmişlerdir.Ekrem:Cihan noldu?.Cihan:doktorlar bakıyorlar.bişi söylemediler.Sevil:cihan merak etme.zeynep iyi olucak o güçlü bir kız.Cihan:öff.niye çıkmadı hala bu doktor.Ayçin:tamam cihan sakin ol.Ekrem sevile bakar sevil hiçte iyi görünmüyordur.Ekrem:sevil gel şöyle oturalım.sevil yimisin.Sevil:bi an zeynebi yerde görünce çok korktum.Ekrem:şşş.tamam sevil.ekrem sevili koluyla sarmıştır.Ekrem:ayçin biz cenkere haber vermedik söyle gelsin.Ayçinde iyi değildir bi kenarda duruyordur.Ekrem:ayçin cenkere haber ver diyorum.Ayçin:ya biz cenkeri unuttuk.sen ararmısın konuşcak halim yok.Ekrem tamam.ekrem cenkere telefon açar.Ekrem:alo.cenker…..hastanesindeyiz. Zeynep bayıldı.çabuk gel.Abi ayçinde hiç iyi görünmüyo hadi çabuk gel.cenker telefonu ekremin yüzüne kapatmıştır.o sırada odadan doktor çıkar.hepsi birden ayağa fırlar.Cihan:doktor zeynep nasıl.Doktor:tamam sakin olun zeynep ayıldı. tahlil sonuçları birazdan gelir.şimdi anlıyıcaz ne olduğunu.Cihan:doktor sizce kötü bişi varmı yane neden.bu kadar uzun süre ayılmadı.Doktor:bence çok önemli bi durum yok.ben vucut yorgunluktan zayıf düştü diye düşünüyorum.ama tabi sadece yorgunluk olamaz.Hemşire:Sonuçlar geldi doktor bey.Doktor:Tamam.teşekkürler.doktor sonuçlara bakar.Doktor:Korkulucak kötü bişi yok.Yanlız arkadaşınız.kansız.Sevil:kansızmı.?ama sadece bu olamaz yane bu kadar uzun süre baygın olamaz. Doktor:Ama bu kansızlık biraz fazla.yaen bayılması çok normal bide koşturmalı bir hayat yaşıyorsa buda onu tetiklemiştir.Cihan:peki napıcaksınız doktor bey.Doktor:Kan vermemiz lazım.Kan grubu: A Rh + Aranızda bu kan gurubunda olan varmı?.Sevil:Bu benim kan grubum.Doktor:ama sen iyi görünmüyorsun.istersen senden almıyalım.Sevil:hayır.doktor bey ben iyiyim.Doktor:Tamam.ama kan alınındıktan sonra yarım saat yatıcaksın.Sonra sende bayılırsın.Sevil:tamam tamam.Ekrem:Doktor bey zeynebe kan verilmesi ne kadar sürer yane kaç saat sonra hastaneden çıkarız.Doktor:2 saat fln sürer.Ekrem:9'a kadar burdayız yane.Cihan:peki doktor bey kan verilirken yanına girebiliriz demi.Doktor:Tabi girebilirsiniz.ama ilk önce sevilden kan alalım.Hemşirehanım.Bu hanfendiden kan alınacak.Kan alındıktan sonrada yarım saat yatması gerekiyor.Hemşire:Peki doktor bey.Sizi şurdaki odaya alalım.Ekrem:Bende gelebilirim demi.Hemşire:Hayır beyefendi.Kan alınana kadar dışarıda durun.kan alındıktan sonra içeri girersiniz.Ekrem:peki tamam.hemşireyle sevil hastene odasından birine girerler.ekremde beklerken ayçin yalnız kalmasın diye yanına gider.Ekrem:sen iyimisin.Ayçin:evet.doktorun açıklamasından sonra.bi an sessizlik olur.Bu sessizliği.Hastane koridorundan koşarak delen cenker bozar.Cenker:noldu ayçin iyimisin.Ekrem:oğlum bayılan zeynep sen ayçini soruyosun ya.Ayçin:iyiyim ben cenker.Zeynepte iyi.Kansızlıktan bide bide bünyesi zayıf olduğundan bayılmış.şimdi iyi ayıldı.O sırada cihan gelir.Ekrem:abi sen nereye kayboldun ya.Cihan:ya taksinin parasını vermeyi unutmuştum onu ödeyip geldim.zeynep iyimi.sevil nerde.sevilden kan alındımı.Ekrem:zeynep 2dk. önce bıraktığın gibi iyi.Sevil hemsireyle odada.sevilden kan alıyorlar.Cenker:ne kanı ya sevile noldu.Cihan:Seville zeynebin kan grubu aynı olduğu için sevil zeynebe kan veriyor.Cenker:Ya ödüm koptu ya nasıl geldiğimi bilemedim.Ayçin:cenker otur şuraya hastanede ayakta durma vede sessiz ol.cenker ayçinin yanına oturur.Sevilin odasından hemşire elindepoşetteki kanla çıkar.Hemşire:beyefendi.sevil hanımın yanına geçebilirsiniz.yarım saat ayağa kalkmasın.Ekrem:Tamam ben onu ayağa kaldırmam siz hiç merak etmeyin.Ekrem sevilin yattığı odaya gider.Hemşiderede zeynebin yattığı odaya gider ve elinde poşette olan kanı.zeynebin bileğine iğneyle kanın gitmesini sağlar.Zeynep:Bişi sorucam bu kadar çabuk kan nerden buldular.Hemşire:Sevil hanımın kanıyla kan grubunuz aynıymış.size kan verdi.Zeynep:Sevilmi verdi.Hemşire:evet sevil hanım verdi aslında doktor vermesini istemedi.ama o ısrarla size kan verdi.Zeynep:hımm.peki sevili görmem mümkünmü.Hemşire:maalesef yarım saat göremezsiniz.Kan alındığı için yarım saat yatması gerekiyor.ama dışarıda bekleyen arkadaşlarınızı çağrabilirim.Zeynep:tamam o zaman onlar gelsinler.Hemşire odadan dışarı çıkar. Hemşire:Arkadaşınız sizi istiyor.Bi 5 dk. sonra yanına girebilirsiniz. Sevil&EkReM: Ekrem:Sevil Yarım saat ayağa kalkmak yok.Sevil:Tamam ya anladık her kez bana aynı şeyi söylüyor.Ekrem:Zeyneple kan grubunuzun aynı olması büyük bir şans.Sevil:evet.Ekrem:onada şimdi kanı taktılar.Sevil:zeynep iyi olsunda.Ekrem:Evet iyi olurda.Şimdi bu inatçı keçi olur.Sevil:ekrem onu nerden çıkardın.zeynep inatçı değilki.Ekrem:evet zeynep inatçı değilde sen inatçısın.hemde keçi inadı.şimdi senin kanın onun damarlarında gezmeye başladı.Senden ona inatçılık bulaşmasın.Ekrem gülüyordur.Sevil:Pes yane ekrem bu durumda bile benimle dalga geçebiliyosunya pes.Zeynep orda yatıyo.ben burda yatıyorum sen anca dalga geç.Ekrem:Tamam ya kızma şaka yaptık.Sevil:Ya ben inatçı değilim bi kere.Ekrem:Senn.. inatçı değilsin.Sevil:değilim tabi.Ekrem:İnatçısın hemde keçi inadı var.Sevil:değilim.Ekrem:öylesin.Sevil:değilim.Ekrem:öylesin.Sevil:ya tamam biraz olabilirim.ama biraz.Ekrem:Tabi canım çok az.Sevil:öf ekrem uğraşma benimle.Ekrem:uğraşırsam nolur sevil hanım.Sevil:seni odadan dışarı attırırım.Ekrem:Attırda göriyim.Sevil:sen istedin.sevil yattığı yerin yanındaki yardım düğmeye basmak için elini uzatır.Ekrem elini tutar.Basmasına en gel olur.Ekrem:A sevil çok ayıp insan hiç sevgilisini dışarı attırırmı.Sevil:Attırır.sevil tekrardan düğmeye elini uzatır. Ekrem yine elini yakalar.Sevil:ya bıraksana elimi.Ekrem:senin ellerin rahat durmuyo.Sevil:Ha yane onun için tutuyosun elimi.sen hiç bırakma tamammı bırakınca olacaklardan ben sorumlu değilim.Ekrem:Napıcan bırakırsam.Düğmeyemi basıcaksın.Sevil:Hayır seni boğazlıyıcam.Ekrem:sen bana kıyamassın.Sevil:bırakta kıyıyomuyum kıymıyomuyum gör.Ekrem:o zaman bende ellerini bırakmıyorum kurtul kurtula bilirsen.Sevil:ya bırak.sevil ellerini ekremden kurtarmak için çırpınıyordur.ekremde bırakmıyordur.Odaya ayçin dalar.Ayçin:Ya bare hastanede rahat durun ya.Sevil:ya ayçin bişide ekrem ellerimi bırakmıyo.Ayçin:bıraksana kızın ellerini.Ekrem:Elleri rahat durmuyo.Düğmeye basıp attıracak beni odadan.Ayçin:İstemiyosa sende çık o zaman.İstenmeyen yerde niye duruyosun.Ekrem:Haklısın ayçin.Ben gidiyorum.ekrem sevilin ellerini bırakmış ayağa kalkıp gidicekken sevil ekremin elini yakalar.Sevil:ya saçmalama otur şuraya.Ayçin sen ne karışıyosun ya biz şakalaşıyoduk.Ayçin:aman iyi be ne haliniz varsa görün.Sevil:ya sen bizi bırakta zeynep nasıl on u söyle.Ayçin:zeynep iyi işte cenkerle beraaber girdik odaya baktık konuştuk. Ekrem:cihan girmedimi.Ayçin:Girmedi.Ekrem:Yalnız girmek için girmemiştir. Ayçin:olabilir.ekrem bişi sorucam.Ekrem:sor çinçincim.Ayçin:cihan telefonda zeynebin bayıldığını öğrenince naptı.Ekrem:sorma ya.panikledi napsın çocuk ödü koptu.bende başta sakindim.cihan telefonu verdi.sevilin ses,ini duyunca bende panikledim.Koşarak evden çıktık.Bide gelirken az kalsın cihana araba çarpıyodu.Sevil:arabamı çarpıyodu.ee nasıl kutuldu.Ekrem:e tabi benim sayemde.ani bir şekilde cihanı kolundan çektim.Ayçin:aferin.iyiki kurtarmışsın.Kurtarmasan bide hastanede cihan için bekliyo olucaktık.Cenkerde odaya gelir.Cenker:Her kez buraya toplanmış.Ekrem:hıı öyle oldu.Ayçin:cenker gel biz dışarıda hava alalım biraz bunaldım hastanenin içinde.Ayçin cenkeride alır odadan giderler.Ayçin:cenker sen şurda iki dakika otur zeyneple özel konuşmam lazım. Cenker:tamam.Zeynebin odası: Zeynep(içinden):cihan niye gelmedi odaya.ayçin odaya girer. Ayçin:zeynep nasılsın iyimisin biraz daha.Zeynep:iyiyim.Ayçin:zeynep senin neyin var.Zeynep:cihan gelmedimi hastaneye ayçin.Ayçin:Yo burda.Zeynep:Ya ayçin beni üzmemek için söylemiyosun yoksa neden odaya girmesin.Ayçin:Seni cihan kucağında taşıdı evden hastaneye kadar. Zeynep:NEE!!!. Ayçin:evet.çok endişelendi senin için.Zeynep:o zaman niye yanıma gelmiyor görmek için?. Ayçin:Bilmiyorum belki yalnız görüşmek istiyo olabilir.Neyse ben çıkkıyprum.çbiz cenkerle çıkıp biraz hava alıcaz.Zeynep:Tamam.Ayçin adadan çıkar.cenkeride alır ve hastaneden dışarı çıkarlar.Cihan hala odaya girmiyordur.Zeynep:Öf gelsene ya niye dışarıdasın öfff.kafayı yiyicem.Cihansa cesaretini toplayıp kapıyı tıklatmıştır.Zeynep:Girr.Cihan kapıyı açar.zeynep cihanı görünce heyecanlanmıştır. Zeynep:Bi an hiç gelmiyiceksin sandım.Cihan:şey ben yalnız konuşmak için sonradan geldim.Zeynep:anladım.otursana.cihan zeynebin yatağının yanına bi tane sandalye çekmiştir.Cihan:Nasılsın iyimisin.Zeynep:evet iyiyim.öff.hiç bişi hatırlamıyorum nasıl geldim ben buraya.Cihan:biz getirdik taksiyle.Zeynep:beni nasıl taşıdınız.Ben ağırımdır bide.Cihan:Şey aslında ben taşıdım seni.Ayrıca ağırda değilsin.Zeynep:öf yarın sınav var nasıl gidiceksem.Cihan:e kolayı var babana söyleriz.Zeynep:hayır olmaz.Şimdi babam üzülür. fln gerek yok.sınavı olup hemen eve dönerim ben.Cihan:ama senin yalnız olmaman lazım.Bi daha bayılırsın fln.Zeynep:Napıyım.kızları peşimdenmi sürükliyim.yok olmaz.Cihan:o zaman seni eve ben götürürüm yalnız olmaz. Zeynep:Seninde….Cihan:Zeynep boşuna konuşma çünkü seni ben götürücem.Zeynep:Peki tamam.Cihan elini zeynebin elinin üstüne koyar.Cihan:iyileşene kadar böyle olsun.zeynep sadece gülümsemekle yetinir.Zeynep:burdan ne zaman çıkıcaz.eve gitmek istiyorum.Cihan:1 saat 40 dakika sonra.Zeynep:öff daha çok varmış.nasıl geçicek zaman.Cihan:Uyuyarak geçirebilirsin.Zaten yorgunsun bence biraz uyumayı dene.Hadi kapat gözlerini.Zeynep gözleri kapatır.Sevil&Ekrem: Sevil:ekrem.Ekrem:efendim.Sevil:çok susadım bana su geçirirmisin.Ekrem:tabi getiririm bekle sen iki dk. hemen koşup getiriyorum.Ekrem 2 dakikaya kalmadan elinde suyla gelir.Sevil:ne çabuk.Ekrem:e ben olunca neyse hadi al iç.Sevil:ama benim kalkmam yasak.Ekrem:hayır ayağa kalkman yasak oturman değil.Dur ben oturmana yardım eğdiyim.Ekrem sevilin ellerinden tutup oturmasına yardım eder.Sevil:abartma ekrem ameliyattan çıkmadım.Sadece kan alındı.Ekrem:Olsun canım ne var sadece oturmana yardım ettim.Üzerine titriyorum napim.ekrem azında geveleyerek söylemiştir.Sevil:efendim anlamadım.Ekrem:şey ben şey diyorum ya.ben nediyorum.Haahh.suyunu içdiyorum.Sevil:sanki başka bişi dedin gibime geldi.yanlış anladım heralde.Sevil suyunu içer.Sevil:ayağa kalkmama kaç dakika kaldı.Ekrem:10dakika sonra felan ayağa kalkabilirsin.Doktor yarım saat demişti.Sevil:öff sıkıldım ben yaa.sen naptın iddadan sonra hangi filme gideceğimize bakıcaktın.Ekrem:bakıcaktımda bakamadımki.tam cihana gittim oturdum.sen aradın.geldiğimle geri gitmem.bir oldu.neyse nasıl olsa zeyneplere gidicez burdan hep beraber orda bakarız.Sevil:iyi.ben biraz daha yatıyım madem.Sevil yatmaya çalışırken ekremde yardım ediyordur.Sevil:Ya ekrem sen iyice bebek yaptın beni ya.Ekrem:Ya kızım iyilikte yaramıyo.bayağa kalkınca bi başın dönsün elinden bile tutmuyucam bak gör.Sevil:Senmi.Sevil gözlerini hafif kısarak ve gülerek.Sevil:Aaa sen çok kötüsün ama.Ekrem:Cadı.Sevil:eh yane biraz olabilirim.Ekrem:senden cadıda olmazki.Sevil:niye?. Ekrem:en iyisi sana tatlı cadı diyelim.Sevil:Yane cadıyım ama aynı zamanda tatlıyım öylemi.? Ekrem:aynen öyle tatlı cadım Very Happy
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 5:14 am Paylaş

Her zamanki gibi süper olmuşşş...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 5:25 am Paylaş

SaoL canım Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 5:28 am Paylaş

Senin senaryon şöyle uzun uzun oluyo ya bitiyorum.devam .)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 5:39 am Paylaş

EVET UZUNNN UZUNNNN :D AMA O YÜZDENDE BİRAZ GEÇ KOYUYORUMM Very Happy
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 7:27 am Paylaş

harika devamm
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 7:28 am Paylaş

süper.............
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 10:58 am Paylaş

cerenmoray demiş ki:
harika devamm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 24, 2010 11:20 am Paylaş

SaoLun Arkadaşlar...devamı en kısa zamanda Very Happy
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 1:37 am Paylaş

bekliyoruzz
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 8:09 am Paylaş

cerenmoray demiş ki:
bekliyoruzz
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPaz Ara. 26, 2010 10:27 am Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__23.BÖLÜM:

23.BÖLÜM:ya sevil daha sabah evde hastaydık ateşimiz vardı.1 buçuk saat önce ormandaydık.şimdi hastanedeyiz.Günümüz ne kadar hareketli geçiyo ya.Sevil:evet son 2 aydır.Ne kadar çok koşturmalı günler geçirdik.Ortalık bi durulmadı sürekli bişiler oluyo.Ekrem:Ama bu gün güzel şeyler oldu demi.göz kırpar.Sevil anlamamazlıktan gelir.Sevil:Ya bu gün bence hiç iyi şeyler olmadı hayatımın en kötü günlerinden biriydi.zeynep bayıldı.ormanda kaybolduk.Hasta olduk.Ekrem üzülmüştür.seviln farketmemesi için çaba harcıyordur.Ekrem:demek öyle.Sevil:evet yane ancak bu kadar üst üste kötü şeyle gelebilirdi.Ekrem:haklısın galba.Sevil:Ya bu gün hayatımın en kötü günlerinden biri olduğu gibi en mutlu günlerimden biriydi.Ekrem:ya sen.senin işin beni bozmak mı devamlı.zevkmi alıyosun.Sevil:Ama napıyım çok komik oluyosun.yüzün şekilden şekile geçiyo.Sevil gülmeye başlamıştır.Ekrem:Gülme ya gülmesene.Sevil:Napıyım komiksin.Ekrem:Ben şimdi sana gülmeyi göstericem sevil hanım.Ekrem oturduğu yerden ayağı kalkmıştır.Sevil:Sakın ekrem tahmin ettiğim şeyi yapma.sakın.Ekrem:Evet.tamda tahminettiğin şeyi yapıcam.Sevil:Ya tamam susucam.sakın gıdıklama.Ekrem sevili gıdıklamaya başlamıştır.Sevil:Ya ekrem yapma.Bak zaten kan alındı bide hastayım uğraşma benimle.Ekrem:sen benle uğraşırken iyi oluyo demi.Sevil:Evet iyi oluyo.Ekrem:sen şimdi görürsün.sevil bacaklarını karnına doğru çekmiştir.elleriyle ekremin ellerini ittiriyordur.Ekremde inatla gıdıklıyordur.Sevil:ekrem yapma ya.ya bırak.Sevil istemesede yüzü gülümsemeye başlamıştır.Sevil:ya gıdıklanıyorum ama ya bırak.Ekrem:bende zaten gıdıklan dıye yapıyorum.O anda kapı açılır.içeriye cenker dalmıştır.Cenker:oha çüşünüz.:D .Ekrem:kapı diye bişi var orda.odaya pat diye dalınırmı.Cenker:Ne biliyim hastanede bari rahat durursunuz diye düşündüm ama burdada rahat duramıyosunuz anlaşılan.Sevilse ekremin komik halini izliyordur.Sevil:Cenker iyiki geldin.Cenker:geldim ve biraz daha azar yememek için çıkıyorum. Ekrem:Ya oğlum şaka yapıyorum alınma hemen allahallah.Cenker gülerek ve dalga geçer bir bişimde:Neyse ben çıkıyorum.Sanada iyi gıdıklamalar ekrem.:D Sevil:Pisliksin cenker.Cenker kapıyı kapatıp çıkmıştır.Ekrem sevile çapkın bakış atarak bakıyordur.Sevil:Sakın bak devam ediyim deme.Ekrem:Tamam tamam.Kıyamadım.Ama gıdıklandığını bilmem iyi oldu.Sevil:ekrem ya ne geçmez yarım saatmiş yaa.bir türlü bitmedi.Ekrem telefondaki saate bakar.Ekrem:Anaa 40dk. olmuş.ne ara geçtiyse zaman.Sevil hızlı bi biçimde ayağa fırlamıştır.Ekrem:dur yavaş.Tabi ayağa fırlamasıyla.odadaki bütün eşyaların dönmesi bir olmuştur.Başı döndüğü için ayakta dengesini kaybetmiştir.Yere doğru düşerken ekrem sevilin elini yakalamıştır.sonra diğer eliylede düşmemesi için beliden desteklemiştir.Ekrem:Durdur.Düşüceksin.Sevili oturtur.İyimisin.Sevil:İyiyim sadece başım döndü.Saol sen tutmasan yere kapaklanıyordum.Ekrem sevile elini uzatır.Ekrem:hadi elimden tut yavaşça kalk bakalım.Sevil ekremin elinden tutup yavaşça kalkar.Başı hala dönüyordur.Gözlerini kapatır.Ekrem:hala dönüyormu başın.Sevil:evet.Ekrem:gel bakalım.ekrem eliyle arkadan sevile sarılır.Ekrem:Başını koy omzuma.tamam.hadi yavaş yavaş gidelimde.doktora neden başının döndüğünü soralım.Ekremle sevil odadan çıkar çıkmaz karşılarında doktoru bulur.Ekrem:doktor bey bakarmısınız.Sevilin başı dönüyor.Doktor:sevil kızım sen kansızmısın.Sevil:ya aslında tam olarak öyle değil.yane çok az biraz.Ekrem:kızım sen manyakmısın.kansızsan niye kan veriyosun madem.Sevil:ya kansız dediysen fazla değil yaa.Doktor:Bu yaptığın yanlış bişi sevil.Sevil:ama doktor bey bu kanın zeynebe daha çok ihtiyacı vardı.Doktor:Sana bikaç ilaç yazıcam bir hafta devam ediyeksin. Sevil:ama..Doktor:aması yok sevil hanım.baş ağrısından kıvranır durursunuz.Sonra senide zeynep hanım gibi yerlerden toplarlar.Sevil:peki doktor bey.Doktor:Hemşire.Hemşire:buyrun efendim.Doktor:bu hanıma şu kağıtta yazan ilaçtan getirirmisiniz.Hemşire hemen alıp getirir.Doktor:kutuyu sevile uzatır.hemen iç bitane.başının dönmesini alır.Sevil ilacı içer.Doktor:10dk. sonra zeynep hanımın odasına gidin hepinize açıklamada bulunucam.Sevil:hepi doktor bey bizde şimdi zeynebi görmeye gidicez.Seville ekrem zeynebin odasına girerler.Ayçinle cenkerde girer.Zeynep uyuyordur.cihanda başındadır.Sevil sessiz konuşmaya çalışır.Sevil:cihan zeynep nasıl.Cihan:iyi ya.biraz uyumasını söyledim.yorgunluktan uyuya kalmış.Sevil:hmm.ama birazdan mecburen uyanıcak çünkü doktor açıklama yapıcazmış.Cihan:sen nasılsın sevil.Sevil:iyiyim ya.biraz başım döndü kalkarken ayağa ama şuan bişi yok.Cihan:peki niye başı dönmüş. Ekrem:Kansızmış.Cihan&Ayçin:nee..!!! Sevil sen manyakmısın.Zeynep aslında seslerinden uyanmıştır ama uyuyo gibi yapıyordur.Sevil:Ya zeynebin bu kana benden daha çok ihtiyacı var.onu öyle yerde bulduğumda evde çok korktum. Ekrem:sevil noldu zeyneple hiç iyi anlaşamıyodunuz.Şimdiyse kan vermek için can atıyosun.Sevil:Her kezin ikinci bir şansa ihtiyacı vardır ekrem burda hepimiz bir arada duruyorsak vede dostsak bu ikinci şanstan dolayıdır ve zeynepte artık aramızdan biri.oda bizim dostumuz.Ayçin:evet sevil galba söylediğin her şeyde haklısın ve sizde artık böyle kabul etseniz iyi olur.Tamam güzel bir tanışma olmadı ama zeynebin bambaşka sıkıntısı var annesiyle babası ayrı.ve mügede neşet hocada ona.küçüklüğünden beri ilgi göstermemiş.Ama neşet hoca kızının kalbini kazanmaya çalışıyo çok çabalıyo.Sevil:öyle olsa bile ne farkederki.Zeynebi seviyoruz artık ona her durumda destek çıkmamız lazım.Yane anlıyıcağınız zeynep benim gözümde artık sadece neşet hocanın kızı değil.Cener ve ekrem sizde artık böyle düşünmeyi bırakırsanız iyi olur. Ekrem:Niye sedece cenkerle benim ismimi söyledin ki.Cihanda var.Sevil:Ekrem farkındamısın gördünmü bilmiyorum ama Cihan zeynebi zaten başka bi gözle görüyor.Cihan:sevil.!! Ekrem:Başka göz.Sevil:anla işte.Ekrem:anem.Cihan oğlum kıza ne zaman açılıcan.Cihan:sırasımı oğlum şimdi hastanedeyiz.Zaten tutamayıp kendimi öptüm bu gün.Ekrem:ee artık zeynep yengemiz sayılır dimi cenker.Cenker:hıı..Cihan:Bak ekrem kıza uyanınca yenge fln deme.Uçarım sana burdan. Ekrem:tamam tamam.Zeynep her şeyi dinlemiştir.ve mutluluktan havaya uçuyordur.ama hala uyuya gibi yapmaya devam etmediyordur.Ayçin:e hadi uyandırın artık zeynebi.doktoru uykulu uykulumu dinlicek.Sevil:haklısın.Sen uyandır ayçin.Ayçin:Tamam ben uyandırırım.Ayçin zeynebin yanına gider ve yavaşça koluna dokunur.Ayçin:Zeynep.zeynep hadi uyan canım.Zeynep kalk canım hadi.Zeynep gözlerini açar.Şöyle bir etrafına bakar bizim 5liyi görür.Sevil ayağa kalkar ve zeynebin yanına gidip elinden tutar. Sevil:Zeynep nasılsın iyimisin.Zeynep:iyiyim.uyuya kalmışım.Sevil sen nasılsın.Sevil:iyiyim benim bişim yok zaten.Ekrem:geçmiş olsun zeynep.Zeynep:Saol eko.Zeynep cihana döner.Zeynep:daha çıkmamıza ne kadar var sıkıldım.Cihan:1 saat var daha.Doktor içeri girmiştir.Doktor:evett.Size açıklamalarda bulunucam ve dediklerimi yapıcaksınız.İlk olarak zeynebede sevilede ilaç yazdım.Bu ilaçları bir hafta kullanıcaksınız.Zeynep hanım:Siz bu gün eve gidince iyice dinlenin.Ayağa kalkmayın.Zeynep:doktor bey yarın ayağa kalka bilirmiyim.Yarın sınavımız varda.Doktor:Ama çok tehlikeli ya bayılıp kalırsanız.Zeynep:dokto bey sadece 3 saat.ve zaten yalnız olmıyıcam.sevil ve ayçinle beraber gideriz.Doktor:Sevilde rahatsız.Doktor sevile döner:Bu yaptığınızın çok yanlış olduğunu hatırlatırım.Bi daha asla bu halde kan vermeye çalışmayın.ve zeynep hanımın ve sizin bir hafta tek gezmenizi yasaklıyorum yanınızda birileri olucak.Özellikle zeynebin çok dikkat etmesi lazım.Ekrem:peki doktor bey biz bunlara göz kulak oluruz.Doktor:son olarakta 50dk. sonra zeynebin işi biticek ondan sonra gidebilirsiniz. Cenker:Tamam doktor bey teşekkür ederiz.Doktor odadan çıkıp gitmişitir.Ayçin:peki napıcaz şimdi yalnız kalmamanız lazımmış.Sevil:Zaten yalnız değiliz sen varsın.Zeynep:Aman dert ettiğiniz şeye bakın.Ev kocaman nasıl olsa.Erkekleri alt kat atarız.Bizde üst katta uyuruz.Hepsi aynı anda.Ayçin&Sevil:Olmaz..!! Cenker&Ekrem&Cihan:Olur..Zeynep:4e 2.Bizdeler bu akşam.Sevil:Çok güzel.Ayçin anlaşılan bizim eve gidip akşam yemeği hazırlamamız lazım.Ayçin:evet ya.zaten çok açım ben.Sevil:o zaman biz şöyle yapalım.Ekrem sen ayçinle beni eve götür.Cenker cihan burda kalsın zeyneple beraber dönün.Biz evi toparlıyalım.Zeynebin yatağını fln hazırlıyalım.Akşam yemeği hazırlayalım.Ekrem:tamam o zaman biz gidelim.Sevil:evin anahtarı kimde.Ayçin:ben almıştım.Sevil ayçin ve ekrem taksiye binip eve giderler.Kapıyı açarlar ve içeri girerler.Ekrem:sevil seninde fazla yorulmaman gerekir.Ayçin:evet sevil sen otur ben yaparım.Sevil:Yok ben o zaman zeynebin odasını fln toparlıyım.Hem fazla yorulmam.Ayçin:tamam o zaman.Bende şu yemek işini hallediyim.Sevil yalnız ben yemek yapmayı biliyorum ama çorba yapmayı bilmiyorum.Sevil:çorba yapma o zaman.Ayçin:sevil zeynep şimdi hastaneden çıktı fln ya çorba iyi gelir.Sevil:tamam o zaman sen yemek işini hallet ben çorba yaparım.Ayçin:tamam.Ekrem:ben napıcam.?Sevil:sen direk salona gidiyosun canım orda test kitapları var onları açıyosun ve yarınki sınava çalışıyosun.Bende zeynebin odasını tıparlıyıcam.sonra mutfağa inip çorba yapıcam.Ekrem:Sen hane yemek yapmayı bilmiyordun.Sevil:Yane evet bilmiyorum.Ayçin:yalan söyleme sevil.Ekrem:Seni yalancı.Sevil:öf hadi ekrem git salona test kitaplarına gömül.Ekrem salona gidip test kitaplarına gömülmüştür.Ayçinse mutfakta uğraşıyordur.Sevilde odayı topluyordur.Sevil odayı toplamayı bitirip aşağı inmiştir.Ekrem:bittimi işin.Sevil:evet bitti mutfakta son bir işim kaldı.Ayçin:sevil ben sofrayı fln hazırladım yemeklerde 15dk.ya hazır.Mutfakta tamamen işim bitit benimde.Sende yap artık şu çorbayı.Sevil:tamam.ayçin sende test kitaplarını alıyorsun ekremin karşısına orturuyorsun sınava çalışıyosun.Ayçin:sevil sınav demişken aklıma geldi neşet hoca. 200 soru surucakmış.. Ekrem&Sevil:NEE..!!! Ayçin:evet.150si test şeklinde olucakmış. 50side. açıkmalamalı.Ekrem:Şimdi b*ku yedik.Sevil:Bu şimdimi söylenir.Ayçin:aman ne var canım çalışmadıkmı.Sevil:kızım çalıştıkta hızlandırmamız lazım.Ya vakit yetişmesse.Ayçin:onu bende düşünmemiştim.Sevil:Tamam sen otur test çöz.Sevil mutfakta çorba yapıyordur.Ekrem&Ayçinde:Test çözüyordur.Ekrem:kız çinçin.Ayçin:hı.Ekrem:ayçin.Ayçin:ne var be görmüyomusun çalışıyoruz.Ekrem:sayfa 150yi aç.Ordaki 20 soruluk testi çözelim.Ayçin:Kim 1.olucak diyosun yane.Tamam.Ayçin sayfayı açmıştır. Ayçin:5,4,3,2,1,.Başla..!! Hastane:Cihan:son 10dk.Zeynep:nihayet.Cenker:Ben çıkıp işlemleri hallediyim.Cihan:Tamam.10dk.sonra.Cihan:hadi zeynep artık gidiyoruz.Zeynep:oh be nihayet. Cihan:yavaş kalk.Zeynep cihanın elinden tutup ayağa kalkmıştır.Zeynep:Koluna girebilirmiyim.Cihan:gir tabi.sorumu.Zeynep&cenker&cihan hastaneden çıkıp taksiye binip eve doğru gidiyorlardır.Zeyneplerin evi:Sevil mutfakta işini bitirmiştir.Ayçinle&ekremin yanına gitmiştir. Sevil:bitti.ee siz napıyosunuz.Ekrem:şşş.sessiz ol.Ayçin:bakalım kim ın az yanlışı çıkıcak. Ekrem:Süre bitti.Ayçin:Tamam benim testte bitti.Sevil sen şıkları açıkla.Sevil çıkları söylemiştir.Ekrem:Bir yanlış ahahahahh.Ayçin:Benimde bir yanlış.eşitiz.Sevil:aferin çok iyi. Ekrem:hadi gel bi tane daha yarışa girelim.eşit oldu olmadı böyle.Ayçin:tamam 117.sayfayı aç.Sevil:durun beni bekleyin bende test kitabımı alıp geliyorum.Ayçin:çabuk ol 15dk.zeynepler burda bitirelim onlar gelmeden.Sevil koşarak test kitabını alıp gelmiştir.Sevil:3,2,1.tamam başla.Hepsi teste gömülmüştür.15dk. sonra.Sevil:tamam.bitti.şıkları açıklıyorum.Sevil şıkları açıklamıştır.Ekrem:1 yanlış.Ayçin:nası yaa.benim 2 yanlış.Ekrem:Ahahahahh kızım benim öğretmenim iyi.Ayçin:benimkide iyi bi kere.Sevil senin.Sevil:full.Ekreme döner.Sevil:galba 2.iddayı ben kazanıcam.Ayçin:siz iddayamı girdiniz. Sevil:evet.Ayçin:neyine.Ekrem:sinemasına.Düşük alan sinema paralarını ödicek mısır ve kolada düşük alandan.Ayçin:iyiymiş.sevile döner.Ayçin:Desene baya bi parası gidicek ekremin. Sevil:bilmiyorum artık.Ekrem:ne parası ya iddayı ben yenicem.Ayçin:dur cenkerle bizde girelim.Hem fenamı olur beraber sinemaya gitmiş oluruz.Kapı çalmıştır.Sevil&ayçin:geldiler.Ayçin kaşarak kapıyı açar.Zeynep:biz geldik.Ayçin:hoş geldiniz.Zeynep:çok açım ya inşallah bişiler hazırlamışsınızdır. Ayçin:hazırladık hadi gidin ellerinizi yıkayıp gelin.Hepsi ellreini yıkayıp gelmişlerdir.Ayçin:hadi her kez sofraya.Hepsi oturmuştur.Ekremle cenker hızlı hızlı yiyordur. Zeynep:Oburustikler.Sevil:ekrem yavaş ye boğulacaksın.Ayçin:cenker sende yavaş ye.kaçmıyo yemekler.Sevil gülmeye başlamıştır. Ekrem:noldu kız.Sevil eline peçete alır.Sevil:Hızlı yiyicem diye azının etrafı batmış.Temizler. Ekrem:saol.Ayçin:cenker sende ağzını sil.Cenker:bak ne güzel sevil ekreminkini temizliyo Ayçin hanım.Ayçin:Ben sevil değilim sende ekrem değilsin cenker bey.Ayçin sinirlenmiştir.Ayçin:afiyet olsun size.ben elimi yıkamaya gidiyorum. Ekrem:ana kadırgalı sinirlendi.Sevil:e onunda haklı sebepleri var tabi. Cenker:abi anlamıyorum ben bu kız milletini.Ekrem:ben anlamıyorum sen nasıl anlıyıcaksın.Ama cihan anlar.Ekrem:söyle abicim kadırgalı cenkere niye sinirlendi.Cihan:ne biliyim abcim.aşk doktorumuyum ben.Zeynep:bende anlamadım.Sevil:ben anladım galba.Ekrem:niye? .Sevil:tam emin değilim.Sevil ben bi şuna bakıp geliyim.sevil banyonun kapısının önüne gitmiştir. Kapıyı tıklatır.Ayçin:müsait değilim.Sevil:ayçin ben sevil.Ayçin:gel sevil.sevil kapıyı açıp girer.Sevil:ayçin neyin var.Ayçin:bilmiyorum.Sevil:ayçin yemezler.Ayçin:Sevil cenker beni sevmiyor galba.Sevil:onu nerden çıkardın ayçin.bence seviyor.Ayçin:o zaman niye hala bişi söylemiyor.Sevil:ya biliyosun.cenker biraz şey.heyecanlanıyo yane.Ayçin:İnşallah öyledir sevil.Sevil:ya sen niye taktın bu kadar buna.olur canım acelesi ne.Ayçin:Bende bilmiyorum.Sevil:hadi gel açağı inelim.Ayçinle sevil açağı inip sofrayı toparlarlar.Diğerkilerde salonun kanepelerinde oturuyorlardır.Sevil ve ayçin toplamayı bitirmişlerdir.Sevil:hadi zeynep senin dinlenmen lazım gel bebarber yukarıya çıkalım.Zeynep:ya yapmasam.Sevil:tamam yapma üsütünü değiştir pijamalarını giy.Yatağında oturursun.Zeynep:ben burda kalıyım.Ayçin:olmaz zeynep dinlenmen lazım.Zeynep:tamam. Sevil:hadi.Zeynep:tamam test kitaplarımı alıyım geliyorum.zeyneple sevil zeynebin odasına çıkarlar.Zeynep üstünü değiştirmiştir.Sevil:hadi gir bakalım yatağa.Zeynep yatağına yatmıştır.Zeynep:Sevil.Sevil:efendim zeynep.Zeynep:Yatağın yanına otururmusun.sevil yatağın yanına oturmuştur.Zeynep sevilin elini tutmuştur.Zeynep:Bana kan verdiğin için teşekkür ederim.Sevil:önemli deği canım kim olsa yapardı.Zeynep:hayır yapmazdı yane bu haldeyken yapmazdı.Sevil:Bak zeynep artık sen bizim arkadaşımızsın ve senin iyiliğin için ne yapmamız gerekiyorsa yaptık.Zeynep:öff ama ben yatmaktan sıkıldım yaa.Sevil:Napalım bu gün böyle olsun.Ben senin ilaçlarını getireyim.Zeynpe:tamamda gitmeden şurdaki diz üstü bilgisayarı verirmisin.Sevil zeynebe bilgisayarı vermiştir.Sevil:zeynep bizim masa üstü bilgisayarda bişi bakmamız lazım ekremle.Zeynep:Neye.Sevil:sinemaya gidicez ama hala hangi filime gidicek bakmadık.Zeynep:Başbaa sinema haa. wayy.tamam bakın.Sevil mutfağa inip zeynebin ilaçlarını almıştır yukarı çıkarkende ekreme seslenmiştir.Sevil:Ekrem sen bi gelirmisin.Ekrem:noldu.? kız hayırdır.Ya hangi filme gidiceğimize bakalım diye çağırdım.Ekrem:elindekilerne.Sevil:zeynebin ilaçları.Sevil&ekrem merdivenleri çıkıp zeynebin odasına girmişlerdir.Sevil zeynebe ilaçlarını vermiştir.Sevil:al canım.Zenep:Saol.Sizde ayakta durmayın.Oturun.Zeynep ilaçlarını içiyordur.Ekremde bilgisayarı açıyordur.Zeynep:İlk randevunuzmu?.Sevil:Ya aslında öyle değil.Zeynep:Ya nasıl.Ekrem:Şöyle.Biz iddaya girdik seville.1.sınavdan kim yüksek not alırsa sinema paralarını o ödiyicek.Zeynep:E iyiymiş.Hem beraber vakit geçirmiş olucaksınız.Hemde sevil bedavaya sinemaya gitmiş olucak.Ekrem:Ya allahallah belki ben bedavaya sinemaya gidicem.nerden biliyosunuz.Zeynep:e görücez bakalınm artık yarın.Sevil:ama neşet hoca sınav sonuçlarını yarın açıklamazki.Zeynep:Ben sizinkinin notlarına bakması için ikna ederim babamı.Ekrem:Yane o zaman yarın sinemaya gidiyoruz.Sevil:Ya zeynep o kadarda önemli değil.Diğerki gün gideriz.Zeynep:neyse. siz bAkın hangi filime gidiceğinize karar verin.Ekremle sevil bilgisayarın başında vizyona giden filimlere bakıyorlardır.Sevil:ekrem bak şuna gidelim.Ekrem:ya saçmalama sevil ya ne o öyle.Şuna gidelim.Hem korku macera.Sevil:ya gece gece geriliriz şimdi hiç gerek yok.Ekrem:Ya gerilmeyiz ne gerilicez.Hadi ya şuna gidelim.Sevil:Hayır ben buna gitmek istiyorum.Zeynep:Bi karar veremediniz ya yine başladınız didişmeye.Ekrem:hayır bu filme girelim.Sevil:Hayır buna girelim. Zeynepse şaşkın bir şekilde ekremle sevili izliyodur.Ekrem:Sen korkuyosun heralde.İyi canım korkuyosan senin dediğin filme girelim.Sevil:Ne korkucam hayır korkmuyorum. Tamam senin dediğin filme girelim.Ekrem:yok vaz geçtim sen dediğine girelim. Sevil:Ya hayır senin dediğin filme girelim.Ekrem:yok yok seninkine girelim.Sevil sonunda sinirlenmiştir.Sevil:Yeter.Son noktayı koyuyorum ekrem.Korku filmine gidicez.Zeynep:ekrem inat edip durma işte nasıl olsa sevilin dediği filme gidiceksiniz.Ekrem:Yok yok biz Korku filmine gidelim.:D Sevil:ekrem zaten bende korku filmide gidelim diyorum.Ekrem:Kafam karıştı yaa.Öf yeter senin dediğin filme gidiyoruz.Hangi filmi istiyorsan kabul ediyorum.Senle inat yarışına giremem ben.çünkü sen kazanırsın.Cadı.Sevil:Şebek.Zeynep:Nihayet bi konuda aynı kararı verdiler.Bi yaşıma daha girdim.Sevil&Ekrem arkasını dönüp zeynebe bakarlar.Sevil&Ekrem:Sussana sen.Zeynep:Aman be sizle uğraşamıyıcam.Odaya cihan girmiştir.Cihan:noluyo burda sesiniz ta merdivenden geliyo.Zeynep:Hah.cihan iyiki geldin.Bunlar sevgili dayanışmasına girdiler.Seville ekrem birbirine bakıp gülmeye başlamışlardır.Ekrem:Napalım zeynep sizde sevgili dayanışmasına girin o zaman.Cihan:öhöö.Zeynep:anlamadım.Ekrem:Hah iyi anlamamana sevindim.Cihan:siz napıyuosunuz bilgisayarda.Zeynep:sinemaya gidiceklermiş yarım saat benim dediğim filme gideicez diye didiştiler.yarım saatte senin dediğin filme giricez diye didişip durdular.Cihan:Ay zeynep bunların didişme faslını geç.Sadede gel.Sonuç.Kimin dediği oldu.Zeynep:Peh.sorumu tabiki.sevilin karar verdiği file gidiyorlar.Cihan:Abi geçmiş olsun.Ekrem:Ya sevilin dediği filme gidiyo olabiliriz ama benim istediğim filme gidiyoruz.Bunla inatlaşamam ben.Sevil:inatlaşma o zaman.Zeynep:Ay yeter yaa.valla başım şişti.Sevil:Şişer tabi.allah bi çene vermiş şu ekreme.vıdıvıdıvıdı.Sana laf yetiştircem diye çenem yoruldu ya.Ekrem:Diyene bak dediğim dedik olucak diyen sanki kendisi değil.Cihan:Ya siz ne biçim sevgilisiniz ya.Habire didişip duruyosunuz.Ekrem&Sevil:Kim.?bizmi sevgiliyiz.Cihan:Yok ben zeyneple sevgiliyim.Ekrem:Hayırlı olsun abi,(zeynebe dönerek)yenge.Sevil:Saçmalama ekrem zeyneple cihan sevgili değil.Ekrem:Cihan dedi.Sevil:o şakasına dedi.Ekrem:bende şakasına dedim. Cihan:Ay yeter yaa bi susun artık.Zeynep hasta görmüyormusunuz.Ekrem:sende hemen zeynebi koru.Sevil:evet ekrem cihan haklı artık çıkalım biz odadan kız dinlensin.Ekremle sevil bilgisayarı kapatıp ayağa kalkmışlardır.Cihanla beraber aşağı doğru yönelmişlerdirki kapı şiddetli bir şekilde çalmaya başlamıştır…x:Açın lan kapıyı…aç lann..zeynep aç lan kapıyı.Zeynep yataktan fırlamıştır. Cihan:Bu kim zeynep.Zeynep koşarak mervidenlerden aşağı inip salona gitmiştir. ekrem&sevil&cihanda arkasından inmiştir.Hepsi salondadır ve ayaktadırlar.Zeynep:Kahretsin. Cenker&Ayçin:Noluyo burda.Zeynep:Kahretsin.Ayçin:Ayy.anıl askerdenmi kaçtı yoksa. Ekrem:saçmalama ayçin.Anıl kaçsa zeynebin kapısına niye dayansın.Ayrıca sarhoş olduğu besbelli baksana bağrıp duruyo avazı çıktığı kadar.x:Aç lan kapıyı.Zeynep aç kapıyı.Bu böyle bitemez.seni mahvedicem kızım.*rosp*Cihan:nediyo lan bu.Gebertirim ben bu ş*refsizi.Ekrem:Lan nediyo.lan ben senin. Sevise ekremi zaptetmeye çalışıyordur.Sevil:ekrem dur.ekrem durr.x:Çık lan dışarı. Göstericem ben sana.Sevil&cenker&ayçin:Cihan dur gitme. X:Açın kapıyı.çıkın lan karşıma korkaklar Ekrem:tutmayın lan beni. Sevil:EKREM DURR….!!! Cihan:Ulan Ben şimdi senin.Zeynep çığlık atmıştır. Zeynep:CİHANN…!!!.DURRRR….!!!.... 23.BÖLÜM S0NU… YORUM+TAHMİN+EN SEVDİĞİNİZ REPLİKLER….!!! CİHANLA EKREM NAPICAK."X" KİM?.KIZLAR BU 0LAY KARŞISINDA NEYAPICAKLAR… HEPSİ 24.BÖLÜMLE SİZLERLE…
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPaz Ara. 26, 2010 10:46 am Paylaş

ay süper ya.....
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPaz Ara. 26, 2010 10:46 am Paylaş

çok güzel
ali geldi galiba
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPaz Ara. 26, 2010 10:52 am Paylaş

Saol canım...Very Happy
Bilmem acaba kim geldi...???? Very Happy
Bizimkiler hastanelik fln oluyomuşşş.... Very Happy
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPtsi Ara. 27, 2010 2:25 am Paylaş

aa noluyo yaa?
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptySalı Ara. 28, 2010 7:43 pm Paylaş

Çok süper olmuşşş...
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 9:22 am Paylaş

yb?
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 4:19 am Paylaş

süper olmuş.uzun uzun.bayıldım :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 31, 2010 1:15 am Paylaş

SaoLun teşekkür ederimm =)
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 5:06 am Paylaş

YB?
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 5:17 am Paylaş

Yeni bölüm yazım açamasındaaç.. =)
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 6 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 5:18 am Paylaş

Yeni bölüm yazım açamasındaa.. =)

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sonraki