Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 5:22 am Paylaş

spr cnm dwmm
edahilal
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edahilal
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 216
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 241
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÇaKıL tAşLaRı'M :)

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 5:34 am Paylaş

Devamm Devamm =D =D
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 60
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 7:01 am Paylaş

Yazım aşamasında btanelerrr yarım gelirrrr...inşş...
ebru222
Üye
 Üye
ebru222
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 70
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 81
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 7:32 am Paylaş

En beğendiğim senaryon buuuu Very Happy
Devamm.....
Çoookkk güzelll :D
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 7:40 am Paylaş

Bekliyoruz .)))
kubrakaya
Üye
 Üye
kubrakaya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 50
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümitkolikk

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptySalı Ocak 04, 2011 4:28 am Paylaş

yeni bölüm neden yazmıyorsun?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPerş. Ocak 06, 2011 7:53 am Paylaş

24.BÖLÜM:Zeynep cihanın peşinden koşup durdurmaya çalışıyordur. Ağlamaya başlamıştır. Zeynep:cihan dur gitme.nolur cihan dur.Cihan:Zeynep kim bu.zeynepp.!! Zeynep:cihan dur gitme bırak mecburen sonunda pes edip gidicek.Cenker:dursana cihan..Cihan:ne duruyum ya zeynebe ne dedi.x:çık lan dışarı korkak.Yanındaki korkaklar tıstımı.çıkmıyolardışarı.Ekrem:tutmayın lan beni.. Sevil:Ekremmm dur.Cenker:Yok abi bu kaşınıyo bende geliyorum.Ayçin:Cenker dur…Ekrem:sevil tutma.Zeynep:Ya durun saçmalamayınn.Ekrem:Kızım kim bu.x:Açın lan kapıyııı. Ekrem:Bekle.sen bekle.açıcam kapıyı.dur.hiçbir yere gitme sen.Sevil:Ekrem durr.Ayçin:Cenker dur. Zeynep:Nolur yapmayın.Durun.Kızlar artık.Tutamıyorlardır.Cihan zeynnebin kollarından kurtulmuştur. Kapıyı açmıştır.Zeynep:Cihan durr…x:Gel lan buraya.Cihan:ben senin ağzını burnu kırmazmıyım lan şimdi.Cihan kapıyı açar açmaz dalmıştır.cihan üstte çocuk altta kavga ediyorlardır.Sevil ekremi artık tutmamıştır.Zeynep:Durun yapmayın..!!Cihanı çekmeye çalışmıştır.Zeynep:Arda git burdan.Ekrem bırak şunu.Arda:Vay zeynep hanım mahalle gençleriyle takılmaya başlamış senin gibi zengin bir kız.Ekrem:Ulan ben şimdi senin.Sevil ekremi tutmuştur.Zeynep:Ne var takılamazmıyım.Ayrıca zengin olmamın bi önemi yok benim için.Geçmişimi sizinle ve sizin gibi zibidilerle ve zengin şımarık kızlarıyla geçirdiğim için utanıyorum.Arda:Niye senin bi erkekle bile yatmışlığın yok.Hatta onu bırak dudaktan dudağa öpüşmüşlüğün bile yok.Sonra etrafa bakarak bunun böyle mini giydiğine bakmayın.Sevil ekrem cihan ayçin cenker hepsi ardaya bakarken gözleri zeynebin üstüne gitmiştir.Şaşkınlık içindelerdir.Çünkü ilk aralarına girdiğinde bambaşka biri zannediyorlardır. Zeynep:İyiki böyle bi yanlış yapmamışım.Sizin gibi nasıl iğrenç yaratıkların arasından sağ çıkabildiğimi anlamakta zorlanıyorum.İyiki pisman olucağım şeyler yapmamışım.Şimdi defol git burdan.Arda:Seviyorum kızım seni.Zeynep:Ama ben seni sevmiyorum.Defol git şimdi burdan.Bi dahada gelme.Arda ağzı burnu dağılmış bi biçimde gider.Cihanda bi tane yumruk yemiştir dudağı kanıyodur.Zeynepse bayıldığından beri hala kendini güçsüz hissediyordur.Başı döner dengesini kaybetmiş düşüyodurki.Seville ayçin farkedip hemen koluna girer.Ayçin::Zeynep iyimisin. Zeynep:Biraz başım dönüyor.İyiyim.Ayçin:Gelin içeri girelim üşüdüm.Hepsi içeri girip salona otururlar.Ayçin:Sizin ikinizinde dinlenmeniz lazım.Zeynep:Ya sanki keyfimizden ayakta duruyoruz ayçin.Ekrem:Cihan dudağın patlamış.Zeynep:Dur ben temizliyim.Ayçin:sen otur oturduğun yerde.Biz temizleriz.Ayçin:Ekrem çık banyodan temizlemek için bez al yarabandi flnda dolapta halledin kendiniz.Ekrem:Tamam.Sevil:Ayçin bizde zeynebi odasına çıkartalım.Dinlensin yeter bu kadar hareket ona.Ayçinle sevil zeynebi tekrardan yukarı çıkarmışlardır.Yatağa yatırmışlardır. Ayçin:Zeynep.Zeynep:Efendim ayçin.Ayçin:O çocuğun söyledikleri.şey doğrumu.Zeynep:Evet harfi harfine doğru nolduki.Sevil:Biraz şaşırdıkta biz.Zeynep:Kim olsa şaşırır bu kıyafetlerle demi. Ayçin:Hayır zeynep kıyafetle ilgili değil zaten 4 5 gündür farklı giyinmeye başladın.Sevil:Hayır kıyafetle aşakası yok öyle bi ortamdan nasıl yane nasıl..Zeynep:Nasıl kendimi koruduğumanı şaşırdınız.Sevil:Aslında tam oda değil ama birazda öle.Ayçin:Neyse.Anladı zaten zeynep ne demek istediğimizi.Zeynep:Anladım.Sevil:Hadi canım biz artık çıkalım sen iyice dinlen yarına kadar toparla.Zeynep:Sevil siz uyumak için buraya geliceksiniz demi.Yane benim odamaSevil:Bilmem farketmez.Zeynep:Tamam siz yine dünkü gibi yatarsınız.Erkeklerde aşağıdaki odalara yayılsınlar.Sevil:Zeynep onları öle serbest bırakırsak her yeri dağıtırlar.Zeynep:Siz ayarlarsınız o zman.Ayçin:Tamam tamam biz hallederizz.Ayçinle sevil odadan çıkıp salona inerler.Koltuklara otururlar.Ekremle cenkerde cihanın dudağını temizlemiştir.Sevil:Bu gün bi tane daha olay kaldıramıyıcam.Ekrem:Ne gündü yaa.resmen bi haftalık heyecan yaşadık.Cenker:Yaşadınız bizede yaşattınız.Ayçin:Neyse biz yatakları ayarlıyalım.Cenker:Ne yatağı ya daha saat erken.Ekrem:Valla abicim sizi bilmem ama sevilin yatması lazım doktorun dediklerini unuttunuz heralde. . Sevil:Ya zaten bu saatte yatılmaz.Biz ayarlıyalımda.Cenker:Ben kalmıyorum söyliyim.Ayçin:Aman kalmassan kalma.Ekrem:niye abicim niye kalmıyosunCenker:Ya annem geri geliceksin die tutturdu.Bende bişi demedim.Ekrem:İyi madem. Ayçinle sevil yatakları halletmişlerdir.Ayçin:Tamam birini içerdeki odada yatsın birinizde burda.Ekrem:E kim burda yatıcak.Cihan:Farketmez ben yatarım her yerde.Sevil eline para alır.Sevil:Yazımı turamı.Ekrem:Tura.Cihan:Yazı.Sevil:tura.Ekrem sen yatıyosun odada.cihan:Tamam ya farketmez zaten o kadarda önemli değil.Eee napıyoruz hemen uyuyucakmısınız siz.Ceker:Neyse ben gidiyim artık eve anca olur.Ayçin:Ben seni geçiriyim cenker. Ayçinle cenker kapının önüne gelmişlerdir.Cenker:Yarın görüşürüz ayçin.Ayçin:Görüşürüz.Cenker gitmiştir.Sevil:Öff napsak yaa.canım sıkıldı.Ayçin:Sınava çalışalım.Cihan:Ya yeter çalışmaktan içimiz dışımız test oldu yemin ediyorum.Ekrem:Şişe çevirmece.Sevil&Ayçin:Hayırr.Ekrem:Tamam ya ne kızıyosunuz.İyi madem bişi yapmıcaz.bana laptobu getirin.Sevil:Bilgisayarın teki senin yatıcağı odada.Ekrem:İyi ben gidiyim.Sevil:Napıcaksın sen bakiyim bilgisayarda.Ekrem:Hiçç maillere fln bakıcam.Ekrem odaya gidip laptobu kucağına almış bilgisayarda takılıyordur.Ayçin:Sevil ne güzel olmuş demi sabahki çekindiğimiz fotoğraflar.Cihan:Evet ben çok beğendim.iyi akıl ettin ayçin.Sevil:Ya sen niye öyle çektin bizi.Ayçin:Nasıl çekmişim.Sevil:Ekrem beni öperken çekmişsin. Ayçin:Ne var canım sevgili değilmisiniz.Sevil:O fotoğraf çekindikten sonra oldu canım.Ayçin:Dur bi dakika sen bana bu gün ormanda olanları anlatmadın.Sevil(içinden):eyvah şimdi yandık. Sevil:Hiç canım nolucak.Cihan:Öff ben sıkıldım bahçede dolanıcam.ayçin:Bu sağukta.Cihan:ne var olamazmı.Ayçin:İyi canım bişi demedik git.cihan bahçeye hava almaya gitmiştir.Ayçinde sevili sıkıştırıyordur.Ayçin:Anlat.Ya anlatsana sevil.Sevil:öf ayçin.Ayçin:Sevilll..!! Sevil:Öf tamam ya.Sevil sabahki mektubu ormandaki olayları hepsini anlatmıştır.Ayçin:Ayyy ne kadar romantik.vaybe ekreme bak sen.Sevil:Ne yalan söyliyim ben bile beklemezdim.Ayçin:Sevil hala belli etmemeye çalışıyosun.Çok hoşlandın dimi.Sevil:Yane güzeldi tabi.Tamam tamam güzeldi.Ayçin:Vay be ne gün geçirmişsiniz.Sevil:Geçirdik..Neyse ben bi ekreme bakim napıyo bu bilgisayarda.Ayçin:Aman napıcak.kızlarla yazışıyordur.Sevil:Hele bi öyle bişi yapsın.Ayçin:? Sevil:Neyse boşver.Ayçin:Bende yatmaya gidiyorum artık.Sevil:tamam.Sevil kalkıp ekremin yanına gelmiştir.ayçin yanılmıştır ekrem oyun oynuyordur.Sevil arkadan sessizce yaklaşmıştır.Sevil:Böö.Ekrem ekrem yetinden fırlamıştır. Ekrem:Ya naptını sanıyosun sen.Sevil: :D Ekrem:Senin yüzünden oyunda yenildim.Sevil ekremin yanına sandalye çeker.Sevil:Bu sadece oyun ekrem şanti. :D Ekrem:Bak yaaa.Sevil:Baktım.:D Ekrem:Dalga geçme.Sevil:Dalga denizde olur. Ekrem:Ya beni sinir etme.Sevil:Sen kendin sinir oluyosun.Ekrem:Sevil.Sevil:Efendim.Ekrem:Sen hastanedeki gibi gıdıklanmayı çok özledin galbaa.Sevil:Yoo yok yok canım.Ekrem:Özlemişsin özlemişsin.Sevil:ayçin benimi çağırdın.dur bi bakıyım ben.Sevil odadan sıvışmaya çalışıyordur.ayağa kalkar.kapıyı açarken.Ekrem çıkmasına mani olur.Kapıyı kapatır.Ekrem:Ben ayçinin sesini fln duymadım.Sevil:Sen duymamışsın ama ben duydum.sevil kapıyı açmaya çalışır.ekrem mani olur. Ekrem:Seni kaçak seni işine gelmeyince kaç.Sevil:Yok canım ne alaka.Ayçin çağırdı diye şey ettim.Ekrem:Ney..?..Yalancııı.Sevil:Ya bırakırmısın kapıyı dışarı çıkıcam.Ekrem:Bırakamam.Ayrıca çıkamassın.Sevil:çıkarım. Ekrem kapıyı kilitlemiştir. Ekrem:iyi hadi açılıyosa çık.Sevil:Ya ekrem ver şu kilidi.Ekrem:Veremem.Sevil ekremde kilidi almaya çalışıyordur.Sevil:Ya ver.Ekrem:Veremem sefilcim.Sevil:Ekremm..Sevil anahtarı almaya çalışırken anahtar yere düşmüştür.Sevil anahtarı almak için yere eğilmiştir.Ekremde anahtarı almaması için ayağıyla anahtara vurur.ve anahtar kapının altından çıkmıştır.Sevil:Ekrem.Ekrem:Tüh görüyomusun sen kilitli kaldık. Aman ne üzücü.Sevil: Ya dalga geçme.Neyse nasıl olsa geçen olucak dimi.Sevil yatağın üstüne oturmuştur.Ekrem:Ya keşke camdan aşağı atsaydım anahtarı.Böylece sonsuza kadar başbaşa kalırdık.Sevil:Ekrem camı kapatırmısın üşüyorum.Ekrem:Tamam.ekrem camı kapatır.Ekrem:İncecik giyinirsen üşürsün tabi.Sevil:Ekrem üstümde kazak var.Ekrem:Ha sen şeyden üşüyosun.Kansızlıktan.Sevil:Galba bilmiyorum.Ekrem hırkasını sevilin omzuna koymuştur. Ekrem:sende kalsın.Sevil:Saol.öff kaldım burda.Ekrem:aman nolcak amma mızıldandın.Sevil:İnş.biri geçer.Ekrem:Zannetmem.Sevil:ayçinle zeynep odada.Cihan desen bahçede.burdan geçen olmaz.Ekrem:Napıcaksın çıkıp.Sevil:Uykum geldi.Yatıcaktım.Ekrem:iyi yat işte yatak var.Sevil:e sen.Ekrem:Ben zaten iki üç saat daha bilgisayar başındayım.Sevil:Tamam ben yatıyorum o zaman.Ekrem:Dur öpim.Sevil:ney.Ekrem:Uyuyucaksınya.iyi geceler öpücüğü.Sevil:ha.iyi.Ekrem sevilin alnına iyi geceler öpücüğü kondurur.Ekrem:Rüyanda beni gör emi.Sevil:Ekrem rüyamda bari rahat bırak.Ekremin yüzü düşmüştür.Sevil:şaka şaka.Sevilde başını yastığa koymuştur.çok yorgun olduğundan uyuması uzun sürmemiştir.Ekremde sevili masum bir şekilde uyumasını izlemiştir bi süre daha sonra bilgisayar başında koltukta uyuya kalmıştır.İki saat sonra sevil susadığı için uyanmıştır.Kapı aralıktır.Sevil uyku sersemiyle.Sevil:allahallah kapı kilitliydi.heralde biz uyuyunca ayçin fln açtı.sevil su içmek için mutfağa gider.su içerken.Mutfağın ışığı kapanır Sevil bi an korkmuştur. ve biri sessizce yaklaşmıştır evet bu kişi ekremdir.Ekrem:Böö.Sevil bardağı elinden düşürmüştür.ekremde ışığı açmıştır heman ama gülmekten yerlerde yatıyordur.Sevil:Pilastik bardağı ekremin kafasına atar.Sevil:Eşşek nasıl korktum yaa.Ekrem:Ya tamam sadece şaka yapmak istemiştim.Sevil:Kapı açılınca niye beni yukarı çıkmam için uyandırmadın.Ekrem:Bende sana onu sorucaktım kapıyı kim açtı.Sevil:uyandığımda kapı açıktı.Ekrem:bi dakika ben uyuduğumda kapı kilitliydi.ve senin kalkmana uyandım.Sevil:Kapıyı kim açtı o zaman.Kendiliğinden açılıcak hali yok ya. Bi anda bütün ışıklar kesilmiştir. Ama bu sefer ışığı kapatan ekrem değildir.Sevil:Ekrem hiç komik değil aç şu ışığı.Ekrem:iyide ben kapatmadım.Sevil:öylemi görücez.sevil gider ve buz dolabını açar buzdolabın ışığıda yanmıyordur.Sevil:Ekrem elektirikler tümden gitmiş.Bak ekrem komik deil.Ekrem:Sevil valla billa ben yapmadım yaa.Sevil:İyide o zaman kim söndürdü hemde bütün elektiriklerii…Ekrem:Ben kapatmadım diyorum sana.Sevil:Bi dakika sen kapatmış olamassın.sigorta aşağıda.Peki kim kapattı.ekrem ben korkuyorumm ….24.BÖLÜM SONU…. YORUM+TAHMİN+EN SEVDİĞİNİZ REPLİKLER….!!! ELEKTİRİKLERİ KİMLER KAPATTI.YOKSA BİRİ SİGORTANIN KABLOLARINI KOPARDIMI? EKREMLE SEVİL KİLİTLİ KALDIKLARININ ODANIN KAPISINI KİM AÇTI…İDDAYI KİM KAZANICAK.SİNEMA BİLETLERİNİ KİM ALICAK.HEPSİ 25.BÖLÜMLE SİZLERLE……
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 4:23 am Paylaş

arda mı ki çok güzel olmuş
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 4:34 am Paylaş

1 TANECİKMİ YORUM VARR??? =(
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 652
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜİK

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 4:53 am Paylaş

güzel olmuş sevdim bu senaryoyu
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 9:10 am Paylaş

SaoL canımm =)
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 9:27 am Paylaş

Çook güzel olmuş.kim lan bu pislik elektrikleri fln kesiyo =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 10:46 am Paylaş

25.BÖLÜM HAZIR GELSİNMİ???
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 11:56 am Paylaş

gelsşnnn
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 10:26 pm Paylaş

noluyo yaa

gelsinn
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 09, 2011 4:49 am Paylaş

spr ötesi btnmm
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 09, 2011 5:34 am Paylaş

süper........
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 09, 2011 5:40 am Paylaş

Gelsin =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 09, 2011 6:30 am Paylaş

SaoL btanemmm...... =)
SaoL bihtercimmm.. =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 09, 2011 7:24 am Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__25.BÖLÜM
25.BÖLÜM:Sevil:Bi dakika sen kapatmış olamassın.sigorta aşağıda.Peki kim kapattı.ekrem ben korkuyorumm.sevil ekreme birden sarılır.Ekrem:Şşşş.tamam sevil sakin ol.Sevil:Ekrem kim niye kapatsınki.sigortayı.Ekrem:belki elektirikler gitmiştir.Sevil :ekrem sokak ışıkları yanıyo.Ekrem:Sevil bak senş korkutmak istemem ama hırsız olabilir.Sevil:İyide kapıyı kilitledik nerden girdi.Ekrem:bilmiyorum.En iyisi sessiz olmak ben cihanı uyandırıcam sessizce sen burda kal tamammı?Sevil:ekrem.Ekrem:sevil sessiz ol.Ekrem yavaş ve sessiz bi şekilde mutfaktan salona geçer cihanı uyandırır.o anda birinin salona doğru ışık tuttuğunu farkederler.ekremle cihan hemen kanepenin yanına gizlenir.hırsız mutfağa doğru gidiyordur.Ekrem sessizce.Ekrem:oğlum sevil mutfakta.ya bişi yaparsa.Cihan:o zaman mutfağa tamamen girsin sıkıştıralım.Ekrem:tamam girdi kalk mutfağa gidelim.Hırsız mutfağa bakınmıştır ama karanlık olduğundan sevilde iyi saklandığından sevili farketmemiştir.Ekremle cihanda mutfağa girmiştir.hırsız arkasını dönünce ekremle cihanı görür ve panik olup bıçak çıkartır.X:Çekilin.çekilin dedim.Ekrem:tamam sakin ol.Sevilse hırsızın arka tarafında kalıyordur.yavaşça ayağa kalkar hırsız sevili farketmiyordur çünkü her taraf karanlıktır.sadece fenerin ışığı ekremle cihanı aydınlatıyordur.Sevil yavaş bi şekilde yürür ve tazgahtaki tavayı eline alır ve yavaş yavaş hırsıza yaklaşmaya başlar.x:çekilin yoksa sizi bıçaklarım.Cihan:burdan sağ çıkabiliceğinimi sanıyosun. evde 5 kişi var.x:çekilin.ekrem:tamam sakin ol.sevil iyice yaklaşır vetavayı kaldırır vurabildiği kadar sert bi şekilde hırsızın kafasına vurur.O kadar sert vurmuşturki ekremin ve cihanın mudahale etmesine gerek kalmadan hırsız baygın ve hareketsiz bedeni sevilin önüne yığılı verir.sevil çok korkmuştur .tava elinden düşmüştür.hemen koşup ekreme sımsıkı sarılmıştır.Ekrem:şşş.tamam sakin ol bak geçti.tamam korkma bak yanındayım.ekrem savile sarılmayı bırakıp sevilin yüzünü iki elinin arasına almıştır.ekrem çok net bi şekilde görmesede sokaktan yansıyan ışıkla sevilin ağladığını farketmiştir.Baş parmaklarıyla sevilin göz yaşını silmiştir.Ekrem:Tamam ağlama ama.Ekrem sevile bi daha sarılmıştır.Cihanda ayağıyla hareketsiz bedene dokunuyordur.Cihan:abicim bu uyanmaz demi.Ekrem:Ne uyanması ya.en az iki saat baygın yatar bu.Cihan:Sevil onasıl vuruş ya adam tek darbede bayıldı.Ekrem:Ehh.ağırdır benim sevgilimin eli.Valla bana tokat attığında yanağımda gül bitmişti ama hırsıza vurduğunda adam tümden bitti.Hareketsiz bedeni yerde yatıyo.Sevil:Ekrem napıyım korkunun verdiği bütün güçümle geçirdim. Ekrem:süper iş çıkardın japon balığım adam bayılmasaydı bıçağı nasıl alıcaktık elinden ya senin boğazına fln bıçak dayasaydı allah korusun.Cihan sen adamı salona taşı.bende gidip sigortaya bakıyım.İnş. sadece kapatmıştır.Sevil:Ben nolucam burda.Ekrem:sen dur burda.Sevil:Ya ben korkarım kocaman ev tamda bilmiyorum evi.Ekrem:İyi madem o zaman benle beraber aşağı sigortaya bakmaya gel.Sevil:Orası dahada karanlıktır şimdi bodrum ya bide.Ekrem:sevil hadi gel yalnız kalmandan iyidir.Cihan:Sevil ya burda benle ve şu baygın adamla durucaksın yada ekremle gidiceksin.Sevil:Tamam tamam gel ekrem gidelim.ekrem telefonun ışığını uzatsana düşcez şimdi.Ekrem:Hay sıvıyayım ya batarya zayıf diyor.Sevil:ee napıcak sen telefonu hemen kapa çünkü sigortayı açarken lazım olucak.Ekrem:seninkisi yanında yokmu?Sevil:zeynebin odasında kaldı.Ekrem:ana onların olaydan haberi yok.Sevil:boşver olmasın zaten.Ekrem:hadi sevil yürü.Sevil:Ya çok karanlık merdivenlerden nasıl inicez.Ekrem:Ver elini bana.Sevilin eli buz kesmiştir.Yavaş yavaş in bakalım önden küçük hanım.Sevil:sen önden buyur.Ekrem önden yavaş yavaş merdivenlerden inmeye başlar.eliylede arkadan sevilin elini tutuyordur.Ekrem:Ya tamam sevil abartma o kadar korkulacak bişi yok sadece karanlık.Merdivenlerden aşağı inerler.Ekrem telefon ışığıyla etrafa bakınır.Ekrem:gel bak sigorta burda.Ekremle sevil beraber sigortayı açarlar ve ışıklar yanar.Ekrem:oh..Sevil hırsızın ve karanlığın verdiği korkuyla kireç gibidir.Ekrem elini sevilin yanağına götürür.Ekrem:sevil sen iyimisin.buz gibisin.Sevil:Bu durumda ne kadar iyi olunursa.Ekrem:Ya sende bu gün bi dinlenemedin devemlı hareket üstüne hareket olay üstüne olay.Sevil:Yok olaylardan değilde.Ekrem eliyle yine sevilin yanağına dokunur.Ekrem:Canım benim ya çok korkmuşsun.Sevilse masum ve korkulu gözlerle ekreme bakıyordur.Ekrem sevile sarılmıştır.Ekrem:Tamam korkma artık.Sevil:ekrem nasıl korkmuyum ya içerde baygın yatan bıçaklı bir hırsız var üstelikte adamı ben bayılttım.Ekremin sıcacık vücüduyla sarılması sevile güven vermiştir.en azından daha az korkuyordur.Ekrem:Anaa biz hırsızı unuttuk hemen polisi arayalımda alsınlar şu hırsızı bizde uyumaya devam edelim ama dimi.Sevil:Ya adam uyanmaz demi polis gelene kadar.Ekrem:hiç uyanmamasından korkuyorum .Uyanması için dua edicem.Bide hafızasını kaybetmemiş olması için. :D Sevil:Zevzek bu halde bile dalga geç sen pes yane.Ekrem:Sende hem gülüyosun hoşuna gidiyo. hemde kızıyosun anlamadım yane.Sevil:Hadi hemen yukarı çıkalımda telefon açalım.bodrumdan yukarı çıkarlar.Ekrem:Dur aramadan önce üstüne hırkanı giy sen üşümüşsün çok.Sevil:Ekrem şu halde benim üşümemmi önemli.Ekrem:Evet benim için önemli buz kesmişsin.Hadi git hırkanı giy gel.Sevil:sende gel nasıl olsa telefonda orda.Sevil hırkasını gimiştir.ekremde polise telefon açmıştır. Kıca bi süre geçmeden polisler hısrsızı almaya gelmiştir.Polis:Bu adam niye bu kadar uzun süredir baygın.Sevil:Ya ben öle birden korkunca tavayla çok sert vurdum galba.Polis:tavaylamı?Peki niye vurdun.Sevil:Ya bıçak çekmişti.öle panik oldum bişi yapmasından korktum.Polis:anladım size büyük geçmiş olsun.Bi dahakine kapıyı camı iyi kilitleyin.Ekrem:Dikkat ederiz siz merak etmeyin. Ekrem sevil ve cihan polisleri kapıya kadar uğurlamışlardır.onlar bük bi oh çekerken ayçin ve zeynep odada hiç bişiden habersiz uyuyorlardır.Ekrem:E hadi her kez yatsın.Cihan:Ben yatıyorum acayip uykum var.İyi geceler.Ekrem:iyi geceler cihan.Cihan uyumaya gitmiştir bile.Ekrem:e kapını kilitli olmadığına göre sende yerine yatmaya gidersin heralde.Sevil:Hıhı evet.yane ben yerime gidiyim.Ekrem:Tamam o zaman iyi geceler sana.Sevil zorda olsa küçük bir tebessümle Sevil:iyi geceler.Sevil çok yorgundur ve hala korkusu biraz olsun geçmemiştir.bi iki adım atıp arkasına bakıyordur.O şekilde zeynebin odasına varmıştır.Zeynebinde ayçininde hiç bişiden haberi yoktur.mışıl mışıl uyuyorlardır.Sevil pijamalarını giyip yatmıştır.ama dönüp duruyordur.ışık açıkken uyuyamamıştır.sonra kalkıp işığı kapatıp tekrar yapmıştır.Bu seferde ışıkların gitmesi.evde hırsızın dolanması korkusu onu rahat bırakmıyordur.hemen tekrardan ışığı açmıştır.Sevil:Ya ben sabahı nasıl yapıcam yaa.ışığı kapatsam bi türlü kapatmasam bi türlü.öfff.o anda banyodan bi ses gelmiştir.Sevil:ĞİHH.!! bu böle olmuyucak hher sese irkiliyorum ya.öf napsamki.ekremin yanınamı insem.yok canım ne rahatsız ediceksin çocuğu.Ne rahatsızlığı canım o benim sevgilim.Hah sevil hanım işine gelince sevgilin oluyo hemen.Ekreme haksızlık ediyorum.Ne haksızlığı canım oda hakediyo ama.Ayyy ben ne saçmalıyorum yaa.E napıcam peki iniyimmi inmiyimmi?Öff hırsız ya niye girdinki eve ne güzel aynı odada kilitliydik.huzurlu huzurlu uyuyodum.şimdi ben aşağı inipte ekreme ne diyicem.öff.zeynep uyurkan birden yatakta dönmüştür.Sevil:Ğihh.ya zeynebin dönmesinden bile korkuyorum yok bu böle olmuyucak.Sabaha kadar burda kafayıyerim ben.Ne derse desin isterse dalga geçsin bu sefer gidiyorum.Sevil zeynebin odasının ışığını kapatmıştır.evde hiç ışık yoktur.karanlıktan korkmuştur açmayada üşenmiştir.hızlı hızlı merdivenlerden inerek hızlı bi biçimde ekremin kaldığı odaya dalmıştır ve hamen kapıyıda kapatmıştır.Ekremse şaşkın şaşkın sevile bakıyordur.Ekrem:Ne o kız arkadan cinler flnmı kovalıyo odaya kadar. :D Sevil ekremin uyanık olduğunu bile farketmemiştir. Sevil:Sen uyanıkmıydın. Ekrem:Evet uyanıktım.Sen niye uyumadın.Sevil:Uyuyamadım. Ekrem:Çünkü korktun.Sevil:Yane biraz.Ekrem:Biraz.Sevil:Ya tamam ne var korktum.Ekrem:ee?? Sevil:Ne esi.Ekrem:Buraya niye geldin? Sevil(sinirli):Ben gidiyim sen rahatsız oldun heralde.Rahatsız etmiyim ben sen bilgisayarda rahat rahat takıl.Sevil sinirle kapıyı açıp çıkmıştır.Sevil:Bi grurumuzu yenip beyefendinin yanına inmişiz bunun sorduğu soruya bak"Niye geldin?"Sevil sinirli bi şekilde hızlı adımlarla.Merdivenlerden çıkmıştır.Sevil:Bak peşinden bile gelmedi.odun.! sevil zeynebin odasının kapısının önüne gelmiştir.ama eli kapı kolunda duruyordur.Ekrem peşinden gelir diye düşünmüştür. Birkaç saniye beklemiştir.Sevil:Öf sevil ne duruyosunki.gir içeri yat uyumana bak.Sevil kapıyı açmıştır.içeri giriyordur.ama bir el kolundan çekip içeri girmesine mani olmuştur.Tabi bu kişi ekremden başkası değildir.Sevil:Bırak kolumu.sevil içeri girmek için tekrardan döner.ama ekrem yine kolundan çekmiştir.Sevil:Ya bırak diyorum sana.Tekrardan odaya girmek için döner ekrem tekrardan çeker.Sevil:Ya bırak.Ekrem:Bırakmıyorum.Sevil sinirli bir bakış atar ve tekrardan odaya girmek için yönelir.Bu sefer ekrem kendine doğru o kadar hızlı çekmiştirki.Burun buruna gelmişlerdir.aralarında 5 santim vardır nerdeyse.Sevil bu kadar yakın olunca içi bi garip olmuştur. ister istemez sinirli hali belirsiz bir hal almıştır.Sevil(içinden):Acaba oda benim gibi oluyormu?Bu kadar yakın olunca heyecanlanıyormu? Ekrem(içinden):Galiba biraz sert çektim kolu acımış olmalı.ahh şuanı hiçbir şeye değişmem.Sihay kocaman boncuk gözleri yakından bakınca dahada bi güzel.Capon balığım benim.Evlenince hep gözlerinden öpücem böle kocaman kocaman.Hah eko daha bu gün sevgili oldun.kurduğun hayale bak oda çok evlenirya senle.İlk önce bi gönlünü almam lazım capon balığımın.İkiside içinden konuşmayı bırakarak.Sevil:Bıraksana ya.Ekrem:Bırakmıyorum. Gel.ekrem sevilin elinden tutup çekiştirir.sevil elini hızlı bi şekilde çeker.Sevil:Şurdan şuraya bır adım bile attıramassın.Ekrem:İyi peki tamam öyle olsun.Sevil tekrardan kapıya yönelir.Ekrem gene çeker. Sevil:ekrem sabaha kadar kolumdan çekmeyimi düşünüyorsun.Ben dicemi dedim şurdan şuraya adım atmam.Ekrem:Atma o zaman sen burda sabit dur.Sevil tekrardan kapıya yönelmemiştir çünkü ekremin rahat bırakmıyıcağınıda biliyordur.Ama kendide inatlaşıp bir adım bile atmıyordur. Ekrem:Sevil gel şuraya.Sevil:Ya gelmiyorum.Ekrem:bende odaya girmene izin vermiyorum.Sevil:Sen bana karışamassın.Ekrem:Karışırım.Sevil:sen benim neyim oluyosunki(sevil bir an sabahki olanları unutmuştur.)Ekrem:Sevgilin oluyorum.Sevil bian duraksamıştır.gözlerini kaçırmıştır.Sevil:Sevgilin olmam.Senin her dediğini yapıcağım anlamına gelmez.Ekrem:Yapma sevil sırf inat yapıyosun. Sevil:Evet yapıyorum.İnatçı olduğumu sende çok iyi biliyosun o zaman ona göre davran.Ekrem:Heh.Ben bunada çözüm buldum.İkimizin dediğide olmucak.Sevil şaşkın şaşkın bakıyordur.Sevil(İçinden):nasıl yane burdamı durucaz.Sevil:Nasıl.Ekrem:odaya girmiyeceğin hemde şurdan şuraya adım atmıyıcaksın.Sevil:Sabaha kadar burda dikilcek halimiz yok heralde.Ekrem:Yok tabi canım uykum geldi zaten uyuyalım zaten.Sevil:İyi ben uyumaya gidiyorum.İyi geceler sana.Ekrem sevilin önüne geçer.Ekrem:Sen ne kadar inatçı olsanda benimde inatçı olduğumu bilmiyomusun.Seni burdan içeri sokmam.Sevil:Bende şurdan şuraya adım atamam.Ekrem hızlı bi şekilde sevili kucağına alır.Sevil:Ekrem napıyosun.Düşürüceksin indir beni.Ekrem yavaş yavaş yürümeye başlar.Sevil:Sana şurdan şuraya adım atmıyıcağımı söylemiştim.Ekrem:İyi ya sen şurdan şuraya adım atmıyorsun zaten havadasın.ben taşıyorum seni.Sevil:Ekrem gelmem dedim. Ekrem:Gelmiyosun zaten gidiyoruz.Sevil:Sen çok sevdin galba kucağında beni taşımayı.Ekrem:Eh böyle inatçı bir sevgilin olunca her şeyi yapıyorsun işte.Aslında bakarsan sevdim.Merdiven başına gelmişlerdir.Sevil:Ya indirde odaya gidip yatıyım.Ekrem:İndiremem küçük hanım boşuna uğraşma.Boşunada debelenme aşağı kadar yuvarlanırız.Sevil:Yeri geldiğinde benden daha inatçı olabiliyosun.Ekrem:Galba.Aslında ben kimseyle inatlaşmam.Çünkü başka insanları inatlaşıcak kadar değerli bulmuyorum.Sevil:Ben?.Ekrem:Sen çok farklısın.Sevil:Yane değerli olduğumu kabul ediyosun.Ekrem:Hayır etmiyorum.Sevil yine sinirlenir ve sinirli sinirli ekreme bakar.Ekrem:Çünkü sen özel ve teksin.Sevil(içinden):Al işte yine yaptı yapıcağını.Ben şimdi bunu napıyım.Kızsan kızılmıyo.dövsen dövülmüyo.kırsan olmuyo.inat etsen edilmiyo.ne benim dediğm oluyo ne onun dediği oluyo.illa bi orta yolu buluyo.Yani ben napıyım bunu şeytan tüyü var bu çocukta al işte….
25.BÖLÜMÜN SONU…YORUM+TAHMİN+EN SEVDİĞİNİZ REPLİKLER….!!! BAKALIMM ODADA NELER OLUCAKKK =D SEVİL EKREM İLİŞKİSİNDE NELER OLUCAKK???

Diğer Seneryom:

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••[ңaчaℓℓєяiη pєşiη∂єη qitмєk…]
4.Bölüm yakında sizlerleee….Very Happy

berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 09, 2011 8:51 am Paylaş

ay canlarım benim tencere kapağını bulmuş resmen çok güzel bir bölüm olmuş cnm yeni bölüm ne zaman ?????
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 09, 2011 9:09 am Paylaş

Mükemmelin ötesinde.Harika bişey =) Devam =)
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 09, 2011 9:14 am Paylaş

muhteşem ama ben bunu bizim sayfada okumuştum..
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 3:03 am Paylaş

devamm
Melekler_Ülkesi45
Yeni Üye
Yeni Üye
Melekler_Ülkesi45
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 18
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 21
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : ankara

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 7 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 3:14 am Paylaş

4. bölümüde bekliyorum bu sayfaya yaz

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sonraki