Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
~ÜmitElf~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ÜmitElf~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2465
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir'Den
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~Ümit İbrahim Kanta
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Ocak 27, 2011 5:30 am Paylaş

Yeni okuyucu. (:
süpersin .. (:
yb ne zamn .?
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Ocak 27, 2011 5:31 am Paylaş

süper olmuş muhteşem...
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Ocak 27, 2011 5:43 am Paylaş

Ekrem sevile iyice sarılmıştır.Sevilde üşüdüğü için büzüşmüştür.Sevil:Şuanda hiç korkmuyorum vede kendimi güvende hissediyorum.Ekrem:şşşş… Sevil:Ekrem.Ekrem:şşş. Sevil:Ekrem.Ekrem:şşş..Sevil:Ekrem.Ekrem:Hıı sevil susta uyuyalım yaa.Sevil:Seni çok seviyorum. Sevil gözlerini hızlı bir şekilde kapatır.Ekremde gözlerini hızlı bir çekilde açmıştır.Ekrem:Ne dedin sennnnn…Sevil:şşşş.Ekrem:Sevil.Sevil:şşşş…Ekrem:Sevil.Sevil:şşş.Ekrem:Ya bak yaaa.sevil gözleri kapalı gülmeye başalamıştır.Ekrem:Gül sen gül cadı.Sevil gözleri kapalı bir şekilde konuşuyordur. Sevil:Yane tamam kabul ediyorum.Biraz cadıyım ama birazcık.Ekrem:Sevil sus artık.He bende sana söyliyimde içimde kalmasın.Bende seni çok seviyorum.Sevil gözü kapalı bir şekilde gülümser.Ekrem sevilin yanağına kocaman bir öpücük kondurur.Ekrem:oh..Sevil:ekrem sen beni öpmeye başladın gene.Ekrem:Aman canım bitanecik yanağından.Sevil:ekrem sus.Ekrem sesini incelterek. Ekrem:banane banane.Sevil:Öf ekrem söyle ne istiyorsun gine.Ekrem yanağını işaret eder.Sevil yanağından öper.Sevil:Oldumu.Ekrem:oldu.Sevil:Artık uyu.Bi dahada konuşma.öff.Ekrem:Sevil sus uyuyucam.Sevil:Ekrem..Ekrem:Meleğim bitanem uyumak istiyorum susarmısın.Sevil:Öf ekrem ya konuşuyorsun konuşuyorsun cevap verince suç oluyor.Ekrem ciddi bir ses tonuyla.Ekrem:Sevil eğer tek kelime daha edersen dudaklarına yapışırım.Sevil hiç bişi dememiştir.Ekremse gülmeye başlamıştır.

çok güzel olmuş :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Ocak 27, 2011 6:00 am Paylaş

~ÜmitElf~demişki:
Yeni okuyucu. (:
süpersin .. (:

yb ne zamn .?

SaoL teşekkür ederim (:
yeni bölüm ne zaman gelir belli değil (:
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Ocak 27, 2011 6:19 am Paylaş

Süperin ötesinin ötesinin ötesi olmuş devam =))
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Ocak 27, 2011 6:25 am Paylaş

çok güzel olmuş...............Ferhancığım,resmimi koydum profile.baksan?................faceye koymam ....o sebeple buraya koydum..
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 4:17 am Paylaş

Mükemmel olmuşşş...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 22, 2011 10:57 am Paylaş

brl.e(l)s demiş ki;
Süperin ötesinin ötesinin ötesi olmuş devam =))

Saol berilim çok teşekkür ederimm (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 22, 2011 11:00 am Paylaş

Bihter demişki;
çok güzel olmuş...............Ferhancığım,resmimi koydum profile.baksan?................faceye koymam ....o sebeple buraya koydum..

Saol Bihterimm...
Resmini gördümm...Süpersin..Çok güzelsinn (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 22, 2011 11:02 am Paylaş

Düşler Diyarı demiş ki;
Mükemmel olmuşşş...

Teşekkür ederimm (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 22, 2011 11:28 am Paylaş

Yeni bölümü yarın koyacağımm (:
Hatıce yakdemır
Yeni Üye
Yeni Üye
Hatıce yakdemır
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : Cakıl tasları aılesınden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eger adalet dıye bısey varsa cakıl tasları gerı gelecek gelmek zorunda

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 6:06 am Paylaş

Guzel bı senaryo yenı okudum keske gercekten cakıl taslarının bu hallerını gorebılseydık ne guzel olurdu
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 7:18 am Paylaş

Ahhhh....
evet keşkee.....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 8:53 am Paylaş

27.BÖLÜM:Sabaha kadar mışıl mışıl uyumuşlardır.Uykudayken birbirlerine sarmaş dolaş sarımışlardır.Ama farkında değillerdir.Ekrem sevili kollarıyla sarmıştır sevilde iyice büzüşmüştür.İlk sevil gözlerini açmıştır.Açtığındaysa ekremi görmüştür.Biraz şaşırmıştır.Çünkü uykudayken farkında olmadan sarmaş dolaş olmuşlardır.Sevil şaşkınca kafasını kaldırıp ekreme bakmıştır.Sonra dün geceki ekremin halleri gözünün önüne gelmiştir.yüzünde küçük bir tebessüm oluşmuştur. Sevil(içinden):Uyurken ne kadar masum.Sevil ayağa kalkmıştır.Yukarı kızların odasına çıkmıştır. Sevil:Hadi uykucular kalkın.Ayçin&Zeynep:Öff.git başımdan sevil.Sevil:Ne çok uyuyorsunuz yaa.Kahvaltı hazırlamamız gerek.Ayrıca bu gün çok önemli bir sınav var unutuyorsunuz heralde. Ayçin(uykulu bir şekilde):işin en can alıcı kısmıda bu gün ekremle olan iddanız.Zeynep(gözü yarı açık yarı kapalı bir şekilde):Hanginiz iddayı kazanıcak çok merak ediyorum.Çok heyecanlı.Sevil:Siz asıl heyecanı kaçırdınız heyecan dün gece yaşandı.Ohh.siz olayın ortasında mışıl mışıl 5.rüyanızı görüyordunuz.Ayçin:sevil sen ne saçmalıyorsun heyecan dün gece felan.Sevil:Kahvaltıda anlatırız. (Ayçin ve zeynep kalkmıştır.Yataklarını toplamışlardır.) Ayçin:Sevil sen in hazırlaya dur biz elimizi yümüzü yıkayıp geliyoruz.Sevil:Tamam çabuk gelin.(sevil aşağı inip kahvaltıyı hazırlamaya başlamıştır.5dk. sonra zeyneple ayöinde aşağı inip kahvaltıyı hazırlamaya yardım etmişlerdir. Kahvaltı hazırdır.)Ayçin:evett.Şimdiyse son olarak cihanla ekremi uyandırmak kaldı.Sevil:Onları uyandırmak kahvaltı hazırlamaktan daha zor.Ayçin:Abartma istersen sevil.Zeynep:Tamam ben cihanı uyandırırım.Sevil:Tamam bende ekremi uyandırıyım.Ayçin:E ben napıcam burda kös kös durucakmıyım.Sevil:Ayçin.İstersen ekremi sen uyandır ne dersin.Ayçin:Aman yok istemez.(Kapı çalar.) Sevil:Bak sanada iş çıktı.Git kapıyı aç cenker gelmiştir.(Sevil ekremi uyandırmaya zeynep yukardaki salona cihanı uyandırmaya.Ayçinde kapıyı açmaya gitmiştir.) Sevil:Ekrem.Hadi uyan. Ekrem…Ekrem hadi kalk.Ekrem:Hıı.Git başımdan.Sevil:Kalk yaa.ne uykucusun.Ekrem:Gece seni izlemekten uyuyamadım.Sevil:Ne zorun vardı izlemeseydin.Zaten her gün görmüyormusun. Ekrem:Sen uyuyunca çok masum oluyorsun.Çok tatlı uyuyorsun.Ama gözlerin açıkkende cadı. Sevil:Sen kaçta uyudun.Ekrem:5.30 civarı felandı.Sevil:Ney? sen naptın 3 saat.Ekrem:Dedim ya seni izledim.Sevil:Hadi kalk ama yaa.Ekrem:İnsan bi günaydın der.Direk tersle direk.Sevil:Ben gidiyorum sen arkadan gel.(Sevil salona gelmiştir.Ayçin cenkere kapıyı açmıştır.Zeynepte cihanı uyandırıyordur.) Zeynep:Cihan.Cihan.Hadi kalk.Cihan:Hıı.efendim zeynep.Zeynep:Kahvaltı hazır. Cihan:Tamam geliyorum.(Herkez gelip sofraya oturmuştur.) Ayçin:Eee hadi anlatın.Cenker:Neyi.? Ayçin:Dün gece macera fln sevil bişiler saçmalıyodu başımızda.Ekrem:Haa sen eve hırsız girmesini diyosun.Yaöle eve hırsız girdi.Sevil:Ekrem yavaş anlatsana.Ayçin&Zeynep&Cenker:NEE..!! Zeynep:Sabah şakasıyla hiç komik değil.Ekrem:Ne şakası yaa allahallah.Ayçin:Bu doğrumu sevil. Sevil:Hı evet doğru.Zeynep:Senin nerden haberin var sevil.Ekrem:Nerden haberi olucak.Hırsızın kafasına tavayı sevil geçirdi.Ayçin&Zeynep:Nee?? Sevil:Bağırıp durmayın ya kulağımın zarı patladı. (Ayçin ekremi cimcikliyerek.) Ayçin:Niye bize haber vermiyorsunuz.Ekrem:Ahh.Kızım gece korkudan uyuyamazsınız diye haber vermedik.Ayçin:Ne var sevil uyuduysa bizde uyurduk.Ekrem:Oda zaten uyuyamadı o yüzdende oda…. (Sevil bi tane ekremin karnına geçirir.)Sevil:Ekrem.. Ekrem:Ahh.. Tamam sustum.Zeynep:Senin haberin varmı cihan.(Cihan başını sallar.evet anlamında.) Ekrem:oda zaten olayın ortasındaydıç Zeynep:Hadi bunlar haber vermiyor sen niye haber vermiyorsun. Cihan:Ya hem haber versek nolucaktıki yane biz polise teslim etmiştik.Sizinde boşuna uykunuz bölünüccekti uykunuz kaçıcaktı.Hem senin zaten dinlenmen gerek yorgundun bayılmıştın. Zeynep:Eeee? Cihan:Yani uyandırmaya kıyamadım. Zeynep:Ya evime hırsız giriyor olaydan haberim yok. Ekrem:Olum cenker iyi yırttın.Allahtan dün gece yoktun.Yoksa kadırgalı seni sorguya çekerdi. Ayçin:Ekrem..Ekrem:Ya seville sen pilak gibi habire ekrem demeyi keserseniz sevinirim.Sevil:Peki ekrem demem bi daha.(Ayçin zeynebin kulağına eğilerek.) Ayçin:İşte ekrem şimdi yandı. Zeynep:Kesinlikle.Artık sevil bi daha zor ekrem der.Ayçin:Aman sen ne bakıyosun sevile.Ekrem napar eder bişiler bulur.Zeynep:E iyi o zaman.(Zeynep ve cihan kahvaltısını bitirmiştir.) Cihan:Zeynep biz yavaş yavaş gidelimmi? neşet hocanın evine.Ayçin:Daha varr.Sevil:Hadi gidin siz.Cenker sende ayçinle git.(Ekremi işaret ederek.) Sevil:Şunuda götürün.Bende toplar gelirim. Cenker:Niye ekrem kendi gidemiyomu? Ayçin:Hop sevil hanım sizin her an bayılma va başınızın dönme riski var.Ekrem seni beklesin.Sevil:Aman bişi olmaz bana.Hadi gidin.Ekrem:Zaten istesende beni gönderemezsin.Sevil:Öyle bi ginderirim ki.Hadi yürü.Çık evden.Ekrem:Niye ev senin mi? Sevil:Zeynep şunu kov evden.Zeynep:Ahh.ekremcim üzgünüm ama sevil tek gelmek istiyor ve onun yalnız kalması tehlikeli.Sen bi zahmet onun yanında dur.Sevil:Zeynep..(Cihan,zeynep ve ekrem bıyık altından gülüyorlardır.) Zeynep:Hadi görüşürüz.Kapıyı kilitlemeyi unutma sevil.(Ayçin cenker çoktan çıkmışlardır.) Ayçin:Daha derse var aslında erkenden çıktık.Cenker:Gel bi kafede oturalım.Ayçin:Peki tamam.(Ayçinle cenker bir kafede oturup bişiler içerler.Cihanla zeynebe bakalım birde.) Cihan:Daha sınava var istersen biraz sahilde dolaşalım.(Zeynep biraz gergindir.) Cihan:Senin neyin var zeynep. Zeynep:Biraz gerginim.Şu sınavdan dolayı.Cihan:Yane bence o kadar gerilmene gerek yok.altı üstü bir deneme sınavı sonuçta.Ayrıca hepimiz çok çalıştık.Zeynep:Evet bu konuda haklısın hiç bu kadar bi konu üzerinde ders çalıştığımı hatırlamıyorum.Konuyu nerdeyse su gibi ezberledim.Cihan:E o zaman sorun yok.Zeynep:İnşallah.(Cihanla zeynep sahil kenarında yürüyorlardır.Birde seville ekreme bakalım.Sevil kahvaltı sofrasını çoktan toparlamıştır.Hala ekreme tavır yapıyordur.Çantasını almıştır.)Sevil:Ben çıkıyorum.Kapının üstüne kilitlenmesini istemiyorsan gel.Ekrem:Öf sevil amma uzatıyorsun.Sevil:Hadi hadi yürü zaten.Gerginim şu sınav yüzünden(Ekrem sevile yaklaşarak) Ekrem:Yoksa iddalar yüzünden mi gerildin.Sevil:Ne alakası var canım.Ekrem:Yokmu? Sevil:Yok tabi. (Ekrem manalı bir bakış atar.) Sevil:Yane sadece bir idda öyle değilmi? Ekrem:Bilmem.(Seville ekrem kapıyı kilitleyip çıkarlar.) Ekrem:Acaba iddayı kim kazanıcak.? Sevil:Tabiki ben şansın bile yok. Ekrem:Ya sen öyle san hanfendi.O kadar iyi çalıştırdınız ki.Bu konuyu bir sınıfa girip bu konu üzerinde öğretmen bile olurum.Sevil:Ben normal öğrettim.Ben sinema iddası diyince bütün beyin hücrelerin çalışmaya başladı.Ekrem:Sevil.(sevil yapmacık bir gülümsemeyle) Sevil:Efendim.(Ekremde yapmacık bir gülümsemeyle) Ekrem:Bu iddayı ben kazanıcam.Sevil:Yanılıyorsun ben kazanıcam.(Neşet hocanın evinin bahçesine girmişlerdir.Sevil önden kapıyı çalmak için hızlanır. Ekremse bahçe girişinin ordadır.Sevilin arkasından tekrardan yapmacık bir gülümseme atar.) Ekrem:Görücezz..(Arkadan zeyneple cihan gelmiştir ve ekremin sesini duymuştur.) Cihan:Neyi görücez abi.Ekrem:Ha..Hiç hiç bişi.Zeynep:Bunlar iyice idda yüzünden gerilmiş. (Arkalarındanda cenkerle ayçin gelmiştir.) Ayçin:Ne iddaymış yaa.Yeter artık sınava girelimde kimin kazandığını öğrenelim.Cenker:Aynen ya bi iddaadır gidiyo.Ayçin:Yane ben bile gerildim sizin iddaanız yüzünden. Sevil:Ya size noluyo anlamış değilim.İddaaya giren ekremle ben.Sanki siz iddaaya girdiniz.(Neşet hoca kapıyı açmıştır.) Neşet:Hoş geldiniz çiğ yumurtalar.Zeynep:Baba şey.Neşet:Ney.Zeynep:Şey. (Zeynep birden.) Seville ekrem sınav üstüne iddaya girmiş.Neşet:EEE kızım.Zeynep:Yane diyorumki onların sınavlarını hemen bitince okusan.(Neşet seville ekreme döner.) Neşet:Ne iddaasıymış bu. Zeynep:Boş ver baba sen okuyucakmısın nolur söyle.Neşet:Tamam.tamam.(Ekremle sevil sevinçle birbirine bakar ve ekrem sevilin kulağına yaklaşır.) Ekrem:Umarım paraları hazırlamışsındır.Akşama sinemaya gidiyoruz.Sevil:Bence paraları sen hazırla çünkü ben kazanıcam iddaayı.(Hepsi neşet hıcanın evine girer en arkadanda ekrem) Ekrem:Ne olur nolmaz ben paramı hazırladım yinede yane. Sevil:Öf ekrem…Sen bu iddaa içini fazla ciddiye aldın.(Hepsi sıralarına geçerler.) Neşet:Evet.Zorlu sınavınız başlıyorr.(Kağıtları dağıtmaya başlar.Sıra ekreme gelir tam kağıdı vericekken geri çeker.) Neşet:Bi daha sınav üstüne iddaaya girmeyin.(S onra neşet hoca tekrardan kağıdı uzatır.Ekremde alır.) Ekrem:Ben istemedim hocam yaa.Sevil istedi valla.Neşet:Yemin etme behlül.Sevil kızım sen niye buna uyup iddaaya giriyosun.Sevil:Napıyım hocam ders çalıştıramadım.Mecburen onun dilinden konuştuk.Ayçin:Sen şuna grurdan yapmadığımız ve yapmak isteğimiz şeyi iddaaya dönüştürdük desene.Sevil:Hiçte bile.Ayçin:E ozaman niye böyle bir iddaaya girdiniz.Ekrem sanki seni istesen götürmez.Sevil:Evet götürür çinçinciğim.Cihan:Ama işin zevki kaçar baksana herkes ne kadar eğleniyor.Ekrem:Aynen öyle abicim..Cenker:Hocam artık başlasak bu sınav beni çok gerdi. Neşet:Tamam.Süre iki saat.Son 3,2,1, Başla..(Hepsi kafasını sorulara gömmüştür.Seville ekremse takıldığı sorularda iddaayı kazanamıyıcam diye panikliyorlardır.Ayçin,cihan,Zeynep ve cenker daha rahattır nede olsa onların kazanması önemli olan bişi yoktur.Sadece seviyelerini ölçüyorlardır ama seviile ekremin arasında bir yarış vardır.) Neşet:Hocaysa onlara bakıyordur.(1 saat geçmiştir.) Neşet:Ekrem evladım sakin ol sadece bir sınav ve sadece bir iddaa.Ekrem:Yok hocam kazanmam lazım sadece bir sınav değil (sevili işaret edercesine) Ekrem:bunun diline dişersek yandık. Sevil:Ekrem sus soruya konsantire olamıyorum.Ekrem:Tamam sustum.Cenker:Öf bir susun yaa.Şuda sınavdayız demi.Zeynep:Ay yeter cenker sende sus.Ayçin:Ay yeter kesin sesinizi.(Hepsi tekrardan soruya gömülmüşlerdir.Sonunda 2 saat dolmuştur.) Neşet:Kalemleri bırakın.(Neşet hoca bütün kağıtları almıştır.Ekrem bi garip görünüyordur.) Neşet:Noldu behlül sınavın pek parlak geçmedi galbaa.Ekrem:Feciydi.Neşet:Sevil senin.Sevil:Olabildiğince iyiydi hocam.(sevil gülümsemiştir ama hala tedirgindir.) Zeynep:Hadi baba ekremle sevilin kağıdını oku.Neşet:Hoca tamam tamam.(Neşet hoca ekremle sevilin kağıdını okumaya ve cevaplarına bakmaya başlamıştır.Ekrem neşet hocanın yanına gitmiştir.) Neşet:Geç yerine behlül.Ekrem:Hocam sizde iddaaya heyecan katmasanız olmuyo demi.(Ekrem yerine geçer.) Sevil:öff..(Neşet hoca seville ekremin kağıdını okumuştur ve yüzünü bir gülme sonrada ciddilik kaplamıştır.) Neşet:Evet sevil ve ekrem kağıtlarınızı okudum. Sevil&Ekrem &Cihan&Ayçin&Cenker&Zeynep:Kim kazandı.Neşet:Kazandı derken.Zeynep:Yane baba en yüksek hangisi aldı.Neşet:En yüksek alan…Hepsi:Hocam…Neşet:Durun şurda ne güzel kıvranmanıza bakıyorum.Özellikle seville ekremin.Ekrem:Hocam nolur söylein artık valla oyuncak ettiniz bizi.Sevil:Evet hocam söyleyin artık.Neşet:Tamam.tamam.(neşet hoca biraz durur.) Hepsi:Hocam… Neşet:Sınavdan yüksek alan…………. 27.BÖLÜM SONU..!! Biliyorum aynen şöye diyorsunuz.öfff öff..Burda bititilirmi bu seneryo.Bende diyorum.Huyum kurusun..(: Bira heyecanlanın istedim ve güzel bir bölüm sonu yapmak istedim.Bakalım iddaayı kim kazandı ve sınavdan yüksek alan kim.Bir dahaki bölüm seville ekremin sinema sahnesinide yazacağımm..UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR… ASLINDA BU HAFTA SONUNA KADAR BEKLETECEKTİM.AMA ÇOK SORULDU.HATTA KUŞUMDAN VE GÖZDEDEN TEHTİT YEDİM NERDEYSE DAYANAMAYIP HEMEN YAZDIMM…:D
YORUM+TAHMİN+EN SEVDİĞİNİZ REPLİKLER….!!! 28.BÖLÜMÜ BEKLEYİNN…!!!
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 11:48 am Paylaş

yaaaa netler aynımı acaba??
Hatıce yakdemır
Yeni Üye
Yeni Üye
Hatıce yakdemır
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eger adalet dıye bısey varsa cakıl tasları gerı gelecek gelmek zorunda

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 10:28 pm Paylaş

Cok fenasın en heyecanlı yerınde bıtırmıssın bır an once yb ıstıyoruz lutfn:-)
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyCuma Şub. 25, 2011 12:08 am Paylaş

süperr çabuk yazz...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyCuma Şub. 25, 2011 1:53 am Paylaş

berillldemiş ki;
yaaaa netler aynımı acaba??

Bilmem bekleyip göreceğiz (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyCuma Şub. 25, 2011 1:55 am Paylaş

Hatıce yakdemırdemişki;
Cok fenasın en heyecanlı yerınde bıtırmıssın bır an once yb ıstıyoruz lutfn:-)
Öyleyimdir.:D Sırsat bulduğum ilk zamanda yazacağımm (:

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyCuma Şub. 25, 2011 1:58 am Paylaş

cerenmoraydemiş ki;
süperr çabuk yazz...

Teşekkür ederim.Yazabildiğim en kısa zamanda yazacağım...(:
Hatıce yakdemır
Yeni Üye
Yeni Üye
Hatıce yakdemır

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyPaz Şub. 27, 2011 1:17 am Paylaş

Yanlıs anlama kotu anlamda demedım ne zamandır bu anı beklıyodum nolur cabuk yaz
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:10 am Paylaş

Tamam bende gır gırına aldım zaten xD
Yarın yeni bölüm gelicek haticecim...(:
Catlak.
Üye
 Üye
Catlak.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : onun bunu bilmemesi

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 7:08 am Paylaş

eee hdii....
Yni bölmü bekliyrm knkaaa...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 7:39 am Paylaş

yb geliyor...!!!
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 9 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 7:42 am Paylaş

gelsinn.!

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki