Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 7:44 am Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__28.BÖLÜM

28.BÖLÜM=
Ekrem:Hocam nolur söyleyin artık valla oyuncak ettiniz bizi.Sevil:Evet hocam söyleyin atık.Neşet:Tamam.tamam.(neşet hoca biraz durur.) Hepsi:Hocam… Neşet:Sınavdan yüksek alan ekrem.Ayçin&Zeynep&Cenker&Cihan&Sevil:NEE!! Hepsi şoktadır.Ekrem:Ha iyi tamam öylemi? Sevile döner.Tebrik…ve kelimesi yarıda kalır son sürat önüne döner ve neşet hocaya bakar. Ekrem:Anemmm..!! NE.! Neşet:Buna boynuz kulağı geçti derler.Ayçin:Yani hocam ciddi ciddi ekremmi kazandı iddayı.Neşet:Aynen öyle çinçincim.Ekrem:Ahahahahh… Arkasını döner. Ekrem:Sana iddayı ben kazanıcam demiştim.Sevil:Hacam yapmayın yaa.Şimdi bu devamlı başıma kakar.Neşet:Eee neymiş çalışınca oluyomuymuş behlül.Ekrem:Oluyomuş hocam oluyomuş. Cenker:Vay be ekreme bak sen.Neşet:Hadi hadi.Çıkın dırdırınıza dışarıda devam edin.Zeynep:Ama bizim notlar.Neşet:Ben sadece seville ekreminkini okuyucam dedim sizinkini demedim. Ayçin:Bizimkileri ne zaman söylersiniz hocam.Neşet:Yarın.Eee hadi sallanmayın çıkın.(Hepsi eşyalarını toplayıp çıkarlar.Neşet hocanın evinin önündeki masaya otururlar.) Zeynep:Siz bu akşam sinemadasınız galba.Ekrem:Galba değil öyle.Sevil:Dur ben izin alıyım annemden izin vermezlerse bide.Ayçin:Sevil baksana bence sinema için izin isteme izin vermezler ders çalışıcaz diye iste.Sevil:Hakılısın.(Sevil aline telefonu alır ve annesini arar zazorda olsa bu gün içinde ikna edebilmiştir.) Sevil:Of çok zor ikna ettim yaa.Zeynep:E kaç gündür evde değilsin.Sevil:Evet yarın akşam kesinlikle evde olmam lazım.Bu akşamda eve gitmem lazım.Ayçin:Eee kararlaştırdınızmı hangi filme gidiceğinizi.Ekrem:Korku.Cenker:Hanginiz korkuya gitmek istedi.Sevil&Ekrem:Ben istedim.Ekrem&Sevil:Hayır ben.Cihan:Of.yine başladı bunlar aynı anda konuşmaya. Ekrem&Sevil:Tamam sen istedin.Ekrem:Sevil..Sevil:Ekrem.Ekrem:Ne.! Zeyneple cihan gülüyordur.Ayçin:Ay yeter ya susun artık.Cenker:Ayçin sen karışmasan.Ayçin:Cenker.Cihan:Ay yeter susun.Hadi kalkın gidiyoruz.Sevil:Nereye.Cihan:Bildiğim çok güzel bir kafe var deniz kenarında sini oraya götüreyim.Biraz dururuz sonra ben zeynebi eve bırakırım.seville ekrem sinemaya gider.Ayçince cenkere bakar sizde napıcaksanız yaparsınız.Ekrem:İyi hadi.(Yürüyerek kafeye giderler.) Zeynep:Cihan gerçekten güzelmiş burası.Ayçin:Evet bende beğendim.Zeynebin telefonu çalar.Cenker:Kim arıyor.Herkes cenkere döner ve bakar.Ekrem:Abicim sen konuşurmuydun yaa.Ayçin:Konuşuyomuş demekki ekrem bey.Zeynep:Babam arıyor.telefonu açar.Bişiler konuşurlar ve kapatırlar.Zeynep:Babam diyoki sınav olduğunuz konudan sonraki 3 konuyu çalışıp gelin diyor yarına.Ayçin&Ekrem:Yuh…Cihan:Seville ekremdi şimdide ayçinle ekrem başladı. Ekrem&Sevil&Ayçin:Cihan.Cihan:Şimdide üçü.Zeynep:Ya şu aynı anda konuşmaya bir son verseniz. Ayçin:Sanki bilerek konuşuyoruz.Sevil:Ya bu gün çok konu var gitmesekmi sinemaya.ekreme bakar.Ekrem:Benim için farketmez yarında gidebiliriz.Ayçin:Mızıkçılık yapmayın.Sevil sen zaten zor izin aldın yarın nasıl izin vericekler.Sevil:Haklısın.Bu gün gidelim.Zeynep:Paraları sevil ödiyicek. Sevil:İddaayı kaybettiğime göre öyle.Ekrem:Mısır ve kolalarda.Sevil:Ben zaten her ihtimale karşı para almıştım yanıma.(1 saat oturup sohbet etmişlerdir.) Zeynep:Kalkalım mı artık ben üşüdüm. Cihan:Ben seni eve bırakıyım.Zeynep:Yok gerek yok ben kendim giderim.Zaten annemde eve gelmiştir.Cihan:Yok yok ben götürürüm.Zeynep:İyi peki madem.(Zeyneple cihan kalkmışlardır.) Zeynep:Yarın görüşürüz.Konulara çalışmayı unutmayın. Ayçin&Ekrem:E biz bilmediğimiz yerleri nasıl yapıcaz.Zeynep:Bak onu bende düşünmemiştim. Cihan:Herkezin evinde bilgisayarı interneti var demi.? Hepsi evet anlamında başınıa sallar.Cihan:Tamam o zaman iş basit ben şimdi eve gidince msnede 6lı konuşma daveti gönderirim yane grup kurarım.Sizde kabul edersiniz.Herkes eve gidince msnesini açsın ordan konuşuruz.Sevil:Zekice.Zeynep:Tamam zaten benim msnem devamlı açık. Cenker:Bizde açarız.Bu günlük.Sevil:E ama biz bu gün sinemada oluca ekremle.9 buçuktan önce giremeyiz.Ekrem:Evet.Cihan:sizde gelince katılırsınız.Ekrem:Neyse tamam öyle yaparız.Ayçin:Artık işini bitiren çıkar.Siz kalırsınız.Sevil:1den önce yatamıyıcaz desene.Cihan:O kadar uzun sürmez yaa.Şöyle yapalım ozaman 9da çalışmaya başlalıyalım.O zamana kadarda konuya gözgezdire durun. Sizde sünemadan dönünce katılırsınız.Sevil:Tamam hadi by.Zeynep ve cihan giderler. Ayçin:Bende kalkayım dükkanda anneme biraz yardım ediyimde akşam bilgisayar başında durunca mızmızlanıp duruyo.CenkerBemde seni bırakıyım…mı.Ayçin:Hadi kalkalım bizde cenker. ozaman. Ekremle sevile döner Ayçin:size iyi eğlenceler.Sevile göz kırpar.Ayçinle cenkerde gitmiştir.Sevil:Biz napalım daha bi saat var filme.Ekrem:Bilmem farketmez.Dolaşalım istersen sahilde.Sevil gülümser.Sevil:Tamam. Kafeden kalkıp sahilde dolaşmaya başlarlar. Ekrem:Üşüdünmü. Sevil:Yok aslında pek üşümedim sadece ellerim buz kesti.Ekrem sevilin elini tutar.Ekrem:Evet ellerin üşümüş.Sevil biraz utanır çünkü sahilde gezenler sanki onlara bakıyor gibi geliyordur.Ekrem:Noldu.Sevil:Bize bakıyorlar.Ekrem:Bilmem ben farketmedim.Sevil:Niye.Ekrem:Senin gibi etrafıma bakmıyorumda ondan sadece sana bakıyorum.Sevil:Hadi yavaş yavaş sinemaya yerine gidelim istersen anca olur.Havada kararmaya başladı.Ekrem:Ne o sevil hanım karanlıktanmı korkuyorsunuz.Sevil:Ne korkucam yaa.Saçmalama.Ekrem:Öf hadi ne çok konuşuyosun sen yürü.Elini versene.Sevil:Niye. Ekrem:Karşıdan karşıya geçicez arabalar felan var.Sevil:Niye biz çocukmuyuz.Ekrem:İyi hadi geç geç.Seville ekrem biraz yürüdükten sonra sinema yerine gelmişlerdir.Sevil:Ben bi tuvalete gidiyim. Sonra biletleri alırım.Sen burda bekle.Ekrem:Tamam tamam.Ben burdayım bekliyorum.Sevil tuvalete gitmiştir.Ekrem arkasından gülerek.Ekrem:Sen biletleri sana aldıracağımımı sanıyorsun. Ekrem 2 tane biletleri alır.Geri yerine döner.Sevilde tuvalatte saçını başını düzeltmiştir.Malum dışarıda rüzgar olduğu için saçları bozulmuştur.Ekremin yanına gider.Sevil:Sen bekle ben biletleri alıp geliyorum.Ekrem:Dur dur.Ekrem sevilin kolundan tutar.Sevil efendim anlamında başını sallar. Ekrem gülerek:Ben aldım biletleri.Sevil:NE.! Ya sen nasıl biletleri alırsın biz bir iddaaya girdik.Sen kazandın ve bilet paralarını benim ödemem gerek.Sevil ekremi kolundan çekiştirir. Ekrem:Napıyosun.Sevil:Çabuk biletleri iptal ediyorsun.Ben ödiyicem parasını.Ekrem:Öf sevil amma büyüttün ya altı üstü bilet.Sevil:İyi işte altı üstü bilet ben ödiyicem.Ekrem:Sevil.! Sevil:Ekrem.! Ekrem:Öf sevil ne var sürpriz yaptım işte.Sevil:Ekrem iptal edermisin.Ekrem:Edemem.Sevil:Bende girmem o zaman sinemaya.Sevil arkasını döner ve hızlı adımlarla sinema yerinden çıkar.Ekrem:Se-sevil.Ekremde peşinden gider.Ekrem:10 dakika var sinemanın başlamasına.Sevil:Girmiyorum ekrem. Ekrem:Sevil bi kerede inat etme yaa.Sevil:Ya oyun bozanlık ediyosun.Benim almam lazımdı.Sen alınca oyun olmuyoki.Ekrem:Ya sen oyun içinmi geldin.Sırf iddaa içinmi geldin. Sevil:Hayır ne güzel sinemaya giricektik.Hemde iddaadan zevk alıcaktık.Ekrem:Ama ben almıyıcaktım.Sevil:Şuandada ben almıyorum.Ekrem sevilin elini tutar.Ekrem:Bak zaten sen çalıştırdın beni.Yine iddaayı sen kazanmış oluyorsun.Sevil:Ama ek…Ekrem:Sevil hadi ya yalvarttın beni.Sevil:Tamam kabul ederim ama bi şartla.Ekrem:Sakın parayı sen alıcaksın felan deme düşüp bayılırım.Sevil gülümser.Sevil:Mısır ve kolaları ben alıcam.Ekrem gülümser tamam.Ekrem:Tamam al madem inatçı keçim.Sevil çok tatlıdır.Sevinçli bir çekilde ekreme sarılır.Ekremde saatine bakar.Ekrem:Eyvah 4dk. sonra film başlıyor.Sevilin elinden tutar ikiside koşarak.içeri girerler.Sevil:Durdur.Ekrem:Hadi geç kaldık. Sevil:Mısırları almadık.Hızlı adımlarla.Mısır ve kolaları alırlar.Ekrem:Rahatladınmı şimdi.Sevil:Evet rahatladım.Ekrem:Hadi rahatladığına göre artık sinemaya girelim diyorum sevil hanım.Sevil:Hadi hadi.Yerimiz neresi.Ekrem:En arka en uç.S(Salonda 7 kişi fln vardır hepsi ön taraflardadır ekremle sevilde en arka tarafa geçerler.) Ekrem:Ya zaten fazla kişi yok ortada oturalım.Sevil:Tamam.(Işıklar kapanmıştır.Seville ekremse en arka tarafta orta koltuklara gelmek için yürüyorlardır.Sevil karanlık olduğu için zor yürüyordur.Ekrem boşbir yere oturmuştur.sevilde ekremin yanındaki koltuğa oturucaktır.Ah odane sevilin ayağı kalmıştır ve dengesini kaybetmesiyle kendini ekremin üstünde bulmuştur.Ekrem şaşkın bir şekilde sevile bakıyordur.28.BÖLÜM SONU..!!

YORUM+TAHMİN+EN SEVDİĞİNİZ REPLİKLER….!!! BAKALIM SİNEMAYA YENİ GİRDİLER DAHA NELER OLUCAK...YİNEMİ TAM YERİNDE BİTİRDİM NE HUYUM KURUSUN…:D 29.BÖLÜMÜ BEKLEYİNN…!!!
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 7:55 am Paylaş

evet tam yerinde bitirdin ekrem yine sevile bisürü laf edicekk.. :D
ay_aysenur
Üye
 Üye
ay_aysenur
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 74
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 72
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : onu da sen bil kardeşim :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BEŞİKTAŞK'IM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 8:00 am Paylaş

çok güzel olmuş Very Happy
zaten senin huyunu çözdük cnm hep en heyecanlı yerde bitirirsin :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 8:13 am Paylaş

cerenmoraydemiş ki;

evet tam yerinde bitirdin ekrem yine sevile bisürü laf edicekk.. :D

Bilmem bakalım ne diyicek..:DDD
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 8:32 am Paylaş

ay_aysenurdemiş ki;
çok güzel olmuş Very Happy
zaten senin huyunu çözdük cnm hep en heyecanlı yerde bitirirsin
:D

Sağol çok teşekkürler...(:
Evet artık çözdü herkes...
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyCuma Mart 04, 2011 11:02 am Paylaş

Cnm bu senaryonu yeni okudum bu da harikaymis yeni bölümü bekliyorum:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 06, 2011 8:06 am Paylaş

Sağol tuğçem teşkkür ederimm (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 06, 2011 8:10 am Paylaş

Hepsini okuman biraz uzun sürmüştür xD
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 10:39 pm Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__29.BÖLÜM

29.Bölüm: Ekrem boşbir yere oturmuştur.sevilde ekremin yanındaki koltuğa oturucaktır.Ah odane sevilin ayağı takılmıştır ve dengesini kaybetmesiyle kendini ekremin üstünde bulmuştur.Ekrem şaşkın bir şekilde sevile bakıyordur.Sevilde ekreme bakıyordur ama çok utanmıştır.Kıpkırmızı olmuştur. Allahtan karanlıktırki yüzünün kızarıklığı belli olmamıştır.Ekrem:Bu kaçıncı düşüşün. Sevil:Şey özür dilerim.Be-ben dendemi kaybettim.Ço-çok….Ekrem:Tamam sakin ol olur böyle şeyler.Sevil:Neyse ben üstünden kalkıyım.Ekrem:Hı kalk.Film başlıyıcak kaçırmıyalım. Sevil:Hıhı.Sevil üstünden kalkar. Direk ekrenim yanındaki koltuğa kendini atar ve derin bir oh çeker.Gerçekten çok utanmıştır.Bu ikinci kez olmuştur.Ekrem:Sen iyimisin.Bi yerin fln acıdımı.Sevil:O soruyu benim sana sormam gerekirdi.Üstüne düşen benim.Film başlamıştır reklamlar vardır.Neyse film başlıyor. Ekrem:Allahtan kola ve mısırları koltuğa bırakmışım.Yoksa şu anda sende bende yapış yapıştık. Ekrem uzatmaktan zevk alıyodur çünkü sevilin yüzü kıpkırmızıdır ve çok utanıyodur.Bunu anlamak o kadarda zor değildir.Sevil:Evet.Ben tekrardan özür dülerim.Ayağım takılınca birden.Ekrem:Ya tamam isteyerek düşmedin anladık.Hadi film başlıyo sus.Sevil:Asıl sen sus.Film başlamıştır.Filmi izliyorlardır.Sevil:Ya ekrem biz şimdi korkuya girdik çok korkunç olmasın bide.Ekrem:Ne o korktun mu? Sevil:Ne korkucam be korkunç bişimi var.Aniden sahneye korkunç bir yaratık çıkar.Sevil:Ğihh..! Ekrem gülüyordur.Ekrem:Demekki varmış.Sevil:Ödüm koptu.Ekrem:Zaten ödümüz kopsun diye girdik.Tabi gerilicez çünkü gerilim filmi.Sevil:Senin hiç gerildiğin felan yok Ekrem bey.Ekrem:E tabi korku filmi izliye izliye bünye alışmış.Tabi sen fazla izlemediğin için korkuyosun.Önce tek başına oturan bi genç arkaya döner.x:Sussanıza ya vırvırvır.Sizi mi dinlemeye geldik.Filim izlemeyemi? Ekrem:Dön lan önüne filmini izle.x:Allahallah yaa.Madem konuşucaksınız konuşmak için sinemadan daha iyi bir yer mi bulamadınız.Sevil:Ne uzatıp duruyosun yaa.Film izlettirmedin.x:Benmi? Ekrem:Lan oğlum önüne dön sinema ortasında kavga çıkarttırma bana.Sevil:Ekrem.x:Sizle uğraşamıyıcam.Çocuk yerinden kalkıp iki sıra öndeki koltuğa gider.Ekrem:Delimidir nedir. Sevil:Ekrem sus ama yaa.Filmi kaçırıyorum.Bak eğer konuşmaya devam edersen seninle bi daha sinemaya gelmem.Ekrem:Ha yane normalde gelirsin.Sevil:Niye gelmiyim.Öf ekrem sus ama. Ekrem:Tamam sustum.Seville ekrem filmi izlemeye dalmışlardır.Gerçekten çok gerici bir filimdir. Sevil her ani şeyde gözlerini kapatıyordur.Ekremde filmden çıkıp arada sevile bakıp gelerek tekrar filme bakıyordur.Filmin birinci bölümü bu şekilde bitmiştir.Sinemaya 10 dakika ara verilmiştir.Işıklar açılmıştır.Sevilin yüzü bembeyazdır.Ekrem:Sen iyimisin.Sevil:Hıhı.Ben bi lavobaya gidip geliyorum.Ekrem:Tamam seninle gelmemi istermisin.? Sevil ayağa kalkmıştır.ama başı fırıl fırıl dönüyordur.Zaten halsizdir bide filimin gerginliği etki yapmıştır.Tekrar yerine oturur.Ekrem:Sen iyimisin.Sevil:İyiyim sadece biraz başım döndü.Ekrem:Bak istersen filmden çıkalım seni eve götüriyim.Sevil:Yok canım hayır birden kalkınca başım döndü şimdi geçer.Sevil takrardan ayağa kalkıp sinema salonundan çıkar ve lavobaya gider elini yüzünü yıkar.Daha sonra çantasından arıkesici çıkarıp içer.Biraz uzun bir süre kalmıştır.Ekremde merak edip lavobanın kapısının önüne gelmiştir.Sevil lavobadan çıkar.Ekrem:Bak sevil iyi görünmüyorsun istersen gidelim.Sevil:Yok hayır iyiyim.Kansızlıktan tansiyonum düştü heralde.Ekrem:Zeynebe kan verirsen tabi kansız olursun. Sevil:Lütfen ekrem aynı konuları tekrardan konuşmayalım.Ekrem:Peki tamam hadi o zaman sinemaya girelim.Seville ekrem sinemaya girerler ama hertaraf karanlıktır.Belliki film başlamak üzeredir.Hemen yerlerine geçerler.Ekrem:Bak kendini kötü hissettiğin an söyle çıkalım tamammı. Sevil:Tamam.Film başlamıştır.Ekrem koltuğa yayılır.Kolunuda sevilin koltuğuna atar.Sevil:Ekrem bu ne rahatlık. Ekrem:Sinemadayız tabi yayılıcaz.Rahatça film izleyelim yayılın diye yapılmış bu koltuklar. Sevil:Ekrem farkındamısın bilmem ama elin omzumda.Ekrem:Ne var canım.Sende başını yasla bana,ne güzel iki sevgili bi korku fimi izliyelim.Sevil:Sevgili? Ekrem:Evet sevgili değilmiyiz. Sevil:Yok yane öyleyizde bi tuhafıma gidiyor sevgili lafı.Yane alışık değilim ondandır.Bide sen ben ve sevgili olmak bu üç kelime yanyana garip duruyor çünkü farklıyız.Ekrem:Eee zıt kutuplar birbirini çekermiş.Sevil:Hı neyse filmi izleyelim.Sevil arkasına yaslanır.Ekrem:Ya bi yaslanmadın bana.Sevil:Ya sana yaslansam nolucakki.Yaslanmıyıcam.Ekrem cevap vermeden filmi izler.Bi süre filmi izlerler.Sevil dönüp ekreme bakar.Ekrem normal bir şekilde film izliyordur.Sevil birden başını ekreme yaslar. Ekremde şaşırmıştır.Ekrem:Anam..biraz duraksar.Seni inatçı keçi.Sevil:Öf ekrem.Ne var.Alışkın değilim.Ekrem:Alışman biraz uzun sürücek ya hayırlısı.Sevil:Anlamadım.Ekrem:Yok bişi.Sevil:Ekrem yeter sus ya bi film izleyemedim.Ekrem:Tamam ya sustum.Yine aniden sahnede yaratık çıkar.Sevil yerinden hoplamıştır.Tabi farkında olmadan ekreme sarılmıştır.Ekrem:Ben seni hep korku filmine getiriyim oldu böyle.Sevil:Ekrem.Film konuşmalı bir şekilde bitmiştir.Işıklar açılmıştır.Sevil gerçekten solgun görünüyordur.Ekrem:Sevil hiç iyi gözükmüyorsun.Sevil:Üf ekrem ya abartma.Hadi çıkalım artık salondan filmde bitti.Zaten saçma sapan konusu vardı filmin.Ekrem:Bende beğenmedim. Sevil:Haa sen konuşmaktan filmi anladın yane.Ekrem:Hadi sevil hadi kalk.Sevil yayıldığı koltuktan kalkar.salondan dışarı çıkarlar.Sevil:Sen eve git artık.Ekrem:Saçmalama gece gece yanlızmı bırakacağım.Zaten hiç iyi görnmüyorsun.Sevil:Başım dönüyor.İyi o zaman sen bekle ben lavobaya gideceğim.Ekrem:Yardım istermisin.Sevil:Yok hayır.Sevil tekrardan lavobaya gitmiştir.Saçını başını düzeltir.Aynaya bakarak.Sevil:Gerçekten iyi görünmüyorum.Öf başım çatlıyor.Lavobadan dışarı çıkar.Ekrem:Gel seni eve bırakıyım.Sevil:Sana zahmet olmasın ben giderdim.Ekrem:Ne zahmeti canım.Hala sinema binasının içindelerdir.Sevil:İyi madem.Hadi gidelim.Sevilin tlefonu çalar.Sevil:Bi dakika telefonum çalıyor.Sevil çantasının içinde telefonu bulmaya çalışır.Telefonu eline alır.Sevil:Annem.Ekrem:Kızdılarmı acaba.Sevil:Ekrem niye kızsınlar bu günde beni zeynepte biliyorlar.Ekrem:Allahallah.Aç telefonu bakalım.Sevil telefonu açıp kulağına götürür.Sevil:Alo anne.Sevil:Anne noldu sesin kötü geliyo.Dur anne ağlama noldu söylesene.Sevil:NEE…ve gece kötü bir haberle tamamlanır… 29.BÖLÜMÜN SONU…!! ACABA KÖTÜ HABER NE OLDU SEVİLİN ANNESİ NEDEN TELEFONDA AĞLIYOR…YORUMLARINIZI BEKLİYORUM….HEPSİ 30.BÖLÜMLE SİZLERLE…
BEKLEMEDE KALIN…!!
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 13, 2011 2:16 am Paylaş

güzel olmuş ama meraktan çatlarım benn..
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 13, 2011 2:46 am Paylaş

ahahhahaha evet uzun sürdü:Dama değdi Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 13, 2011 2:47 am Paylaş

bu bölümde harika olmuş cnm :)umarım bi daha bizi bu kadar bekletmezsin:D
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 13, 2011 3:14 am Paylaş

Çoooook güzel olmuş cnm devamını bekliyorum :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 13, 2011 10:44 am Paylaş

cerenmoraydemiş ki;
güzel olmuş ama meraktan çatlarım benn..

Sağol teşekkür ederimm...
Biraz bekleticemm...
Türkü~Ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Türkü~Ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 269
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/02/11

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPtsi Mart 14, 2011 12:14 am Paylaş

spr cnm devam
http://www.google.fr/
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPtsi Mart 14, 2011 8:27 am Paylaş

TZACDEMİŞ Kİ;
bu bölümde harika olmuş cnm :)umarım bi daha bizi bu kadar bekletmezsin:D
Sağol canım...(:
Umarım...

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPtsi Mart 14, 2011 8:30 am Paylaş

ayçinnnnndemiş ki;
Çoooook güzel olmuş cnm devamını bekliyorum :D

Sağol canım teşekkür ederim...(:
En kısa zamanda inş.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptySalı Mart 15, 2011 5:31 am Paylaş

Türkü~Ümitdemiş ki;
spr cnm devam

Sağol canım teşkkür ederimm...(:
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 8:04 am Paylaş

Ben bu senaryonuda çok beğendim yb bekliyorum...Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 9:46 am Paylaş

sunnydemiş ki;
Ben bu senaryonuda çok beğendim yb bekliyorum...Very Happy
Beğenmene çok sevindim...tatlım...
Yebi bölümü en kısa zamanda yazaağım...

ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 9:53 am Paylaş

Biliyosn bn bu senaryona hastaym ne desem azdırrrrrrrrrrrr :D
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 10:42 am Paylaş

Yeni bölümü bekliyorum Ferhanmm Very Happy
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 723
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 723
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 2:58 am Paylaş

ekrem kazandı iddayı demek :D:D
çok güzel olmuş son 2 bölümümü şimdi okkudum harika olmuş gerçektende
:D
ekremde tam bir centilmen yani bilet parasını ödetmedi xD
Sevilde ne utangaç ya :D:D

Sevil'in babasına mı bişey oldu ???
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 8:45 am Paylaş

uzun zamandır senaryonu okuyamıyordum bugün girdim
16 blm birden okudum hepsi süper ve ötesi (:
merakla bekliorum devamm (:
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 10:05 am Paylaş

güzel olmuş beğendim(:
devam cnm(:

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sonraki