Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 10, 2010 10:33 am Paylaş

Bayıldım.uzun uzun.dvm :D yb yb yb
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 209
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bedenin özgür kalsa

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 1:36 am Paylaş

hadi ama devamını bekliyoruuuz Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 11:11 am Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__18.BÖLÜM: Yazan:
18.BÖLÜM: :ekrem bunlar çok güzel.Ekrem:Senin kadar güzel değiller…sevil çok duygulanmıştır. Gözlerinden yaşlar süzülüyordur.ekremin yanına gider.Ekremin elinde bir buket çiçek vardır. Ekrem:beğendinmi.Sevil:ayy ekrem çok güzel teşekkür ederim.ekrem çiçekleri sevile uzatır. sevil:vazoya koyalım.hemen aşşağıdan vazoyu getirir.içinede biraz su koyar.Sevil gözlerinden hala yaşlar süzülmektedir.aslında duygulandığı için ağlamıyordur.zarfı ilk eline aldığında ekremin başka bir kıza yazdığını düşünmüştür.sevil elindeki vazoyu sehbanın izerine koyduktan sonra ekremin yanına oturur.Ekrem:sevil niye ağlıyosun.Bu kadar duygulandığın için ağlıyo olamassın.Sevil:bilmem ağlıyomuyum.Sevil ağladığının daha yeni farkına varmıştır.Sevil gerçekten şok geçirmiştir çünkü her şey hiç beklemediği bir anda olmuştur.Ekrem eliyle sevilin yanaklarındaki yaşları temizler.iki eliyle sevilin yüzünü sıkıştırır.Sevil birden ekreme sarılmıştır.Başını ekremin omzuna koymuştur. Sevil:teşekkür ederim ekrem çok güzel bir sürpriz yaptın.Ekrem gülmeye başlamıştır.Sevil:ekrem niye gülüyosun.ekrem sevilin taklidini yapar.Ekrem incelmiş sesiyle: ekrem.bunu bana nasıl yaparsın.sana duygularımı açıkladım.Sevil:Gıcık.kapının arkasından naptımı izledin demi.ekremin gülmesi artmıştır.Ekrem:1 dakika içerisinde kızgınlık,üzüntü ve sevinç duygularını yaşattım.Resmen şok geçirdin.Başta üzüntüyle zarfın üstündeki yazıyı okudun.Sonra söylene söylene kızgın bir şekilde zarfı açtın.Aşkım kelimesini görünce gözünden iki damla yaş geldi.Mektubun sana olduğunu anlayıncada.Sevinçten uçtun.Sevil sinirli bi şekilde:Ya bide dalga geçiyosun ha. Sevil kızgın yüz ifadesini sevinçli bi hal almıştır.Olsun Yinede çok güzel bi sürpriz yaptın bana.Sevil tekrar başını ekremin omzuna koymuştur.Ekrem:sevil kızıyomusun teşekkürmü ediyosun belli deil.senin bu çift kişilikli halin.Önceden bi gün iyi bi gün kötü oluyodu.Şimdi duyguların saniyesi saniyesine tutmuyo anlamadım ki.napcamı şaşırdım valla.Sevil:Öf ekrem abartıyosun.ayrıca beni kızdıranda güldürende sensin.Hapşuu.Ekrem:Çok yaşa capon balığım.Hatta beraber yaşıyalım. :D Neşetin evi:Cihan:öff. Neşet:noldu hukuk kuşu.Cihan:hocam çok sıkıldım aynı konular hakkında test çözmekten.Neşet:sen biliyosunda diğerkiler biliyomu bakalım.Cenker:evet hocam yaa biliyoruz.Neşet:ayçin zeynep siz.Zeynep:yane ben bile çok sıkıldım aynı konu hakkında test çözmekten o derece yane.Neşet:yeni konuya sınav olduktan sonra geçicez.siz çok ofladınız.sınavdan bi kötü alın oyarım hepinizi. Ayçin:hocam sınavlardan diyicektiniz heralde.iki tane sınav yapıcaksınız ya.Neşet:hadi hadi gömün kafaları.ne kadar test çözerseniz size faydası var.Neşet mutfağa çay almaya gider.Zeynep arkasını döner.Zeynep:ya öf ben çok sıkıldım.Cihan:evet bende.Zeynep:ya yeni konuya ufaktan ufaktan çalışmaya başlasak zaten çok yavaş gidiyoruz.Cihan:olabilir aslında.Neşet hoca gelir.Neşet:siz ne fısırdaşıyosunuz bakim.Cihan:hiççç…Zeynep:ya biz yeni konuya ufaktan ufaktan başlasak. Neşet:olmaz kızım seville ekrem yok.anlatamam şimdi.Zeynep:biz cihanla çalışsak aramızda sen yine yarın anlatırsın.Neşet:peki tamam.ama ufak ufak bütün konuyu bitirmeyin.Cihan:saolun hocam. zeynep sandalyesini cihanın yanına çeker.Neşet:Çinçin..Ayçin:efendim hocam. Neşet:isterseniz sizde cenkerle çalışmaya başlayın.ufak ufak.Cenker:saolun hocam.ayçinde sandalyesini cenkerin yanına çeker.Biz dönelim zeyneplerin evine bakalım bizimkilerin ateşleri düştümü.Zeyneplerin evi:Sevil ekremin alnına elini uzatır.Sevil:ateşin düşmüş ekrem.Ekrem:dur bende seninkine bakim. Ekrem:seninkide düşmüş.Sevil:iyi bare sadece nefleyle ucuz atlattık. Ekrem:evet.öfff.sevil bişi sorcam sana.Sevil:sor.Ekrem:biz şimdi neyiz.Sevil:biz mi.Ekrem:evet biz.Sevil:biz biz şeyiz. Ekrem:neyiz.sakın arkadaşız deme düşüp bayılırım şurda.Sevil:yok canım arkadaş değiliz. Ekrem:neyiz peki.Sevil:öff ne olduğumuza bende karar veremedim.Ekrem:sevil biz sevgili değilmiyiz. Sevil:sevgili?Ekrem:evet sevgili.Sevil:yoo değiliz.Ekrem:nasıl değiliz yaa.Sevil:ben kimseden bi teklif aldığımı hatırlamıyorum.Ekrem:ha sen teklif bekliyosun yane.Sevil:nerden çıkardın canım ben öyle demedim.Ekrem:canım?.Sevil:Lafın gelişi.Ekrem:ne kadar inatçı keçisin sen ya.Sevil:beğenmiyosan başka kapıya.Ekrem:Ama ben senin inatçılığınıda seviyorum.Capon balığım benim.ekrem sevile sarılır.sevil geri çekilir.Sevil:öf ekrem ben su almaya gidicem.sevil ayağa kalkmıştır.ekrem koolundan çeker.Ekrem:dur.montunu al.Sevil:niye.Ekrem:gidiyoruz.Sevil:nereye.Ekrem:sahile.Sevil:ama hastayız.Ekrem:Napalım sana illa deniz havası lazım.Hadi sevil.hadi canım.hadi yürü.Sevil:iyi madem.seville ekrem sahile inerler.Ekrem:üşüyormusunSevil:hayır.Ekrem:hı iyi o zaman.10dk. sonra.Ekrem:Hadi kalk gidiyoruz.Sevil:ya daha yeni geldik.Ekrem:hadi.Sevil:nereye.Ekrem:sevil çok soru soruyosun.Sevil:öff.ekrem sevili tekrardan kaldırır.Sevil:bi oturtmadın.hem nereye gidiyoruz. Ekrem:gidince görürsün.ekrem sevili sabah yürüyüş yaptıkları ormana getirmiştir.Sevil:ekrem buraya niye geldik.Ekrem:Burayı çok beğendim aşık oldumda ondan allahallah.hadi sevil yürü.bizim masaya gidelim.Sevil:ya ekrem bi daha gitmiyelim oraya bak hem ormanın derininde kaybolucak fln ha hadi geri dönelim.Zaten orda telefonda çekmiyor.ararlarsa meraklanırlar.Ekrem:hadi sevil yürü. Sevil(içinden):napmaya çalışıyo bu çocuk.Ekrem(içinden):Bin tane soru sordu.Seville ekrem masayla ağacın oraya varmışlardır.masaya otururlar.Sevil:ee niye geldik.Ekrem:ya bi dur susta beni dinle. sevil kafasını çevirmiş.ormanı izliyodur.ve yaprakların çıkardığı sesleri dinliyodur.Ama ekrem sevil kadar rahat olamıyordur.
### EkReM’den### Of.Sevili buraya getirmek kolaydı.Ama konuşmak gerçekten zordu.Özelliklede gözlerimin içine bakarken.Hayır hayır.Söyliyiceklerimden korkmuyordum.Onun vericeği cevap beni korkutuyordu.Ya hayır derse diye düşünüyordum ve buda konuşmama engel oluyordu.Gözlerini benden çevirmiş ormanı izliyordu.Yada izlermiş gibi görünmek istiyorudu.evet söyliyiceklerimi toparladım.Tam sırasıydı yüzümede bakmıyordu. Ekrem:Sevill... ### SeviL’den ### Acaba neden beni buraya getirmişti.Yüzüne baktığımda bir gerginlik hissettim.Sanki bir şey demek istiyordu ama bir türlü kelimeleri toparlayıp konuşmaya cesaret edemiyordu.Sonra yüzümü ormana çevirip ormanın güzelliğini izliyorumuş gibi yaptım.Eğer gözlerinin içine bakmaya devam edersem asla söyleyeceklerini toparlayamazdı. Oda böylece söyliyeceklerini toparlamış olur diye düşündüm. Düşüncelere dalmışken ekremin sesiyle kendime geldim…Ekrem:sevilll…Yüzümü ekreme çevirmedim.Bakmadığımı görünce sıcacık elleriyle ellerimi tutmuştu.Kalp atışlarım hızlanmıştı. Yüzümün kızardığını hissettim.Galba heyecandan yüzüme kan gelmişti.
Ekrem:sevil yüzüme bakarmısın.
Şuanda ekremin gözlerinin içine bakıyordum.Onunda benim kadar heyecanlı olduğu çok belliydi.oda farkettirmemeye çalışıyordu.Bi süre böyle kalmıştık.
Ekrem:Sevil şimdi sana bişi söyliyicem ama lütfen sözümü kesme.Sadece cevap vermeni istiyorum. Sadece beni dinle.Pür dikkat ekremi dinliyordum.Gerçekten çok merak etmiştim.Ellerimi hala tutuyordu.
Ekrem:Sevil seni çok sevdiğimi biliyorsun.Ne kadar eşşek olsamda sende beni seviyorsun farkındayım.Sevgilim olurmusun?
Yanlışmı duruymuştum.Günlerdir beklediğim soruyu şuanda sormuştu.Evet beklemiştim bu soruyu ama hiç ne cevap vericeğimi düşünmemiştim.Sevil(içinden):ay ben nediyicemm ne cevap vericem.Hiç bişi söylemiyordum çünkü ne diyeceğimi bilemiyordum.Ama ne cevap vericeksem çabuk cevap vermeliydim.Çünkü yanlış anlıya bilirdi.Düşünüyordum.Birden dudaklarımda dudaklarını hissettim.Yanlışmı görüyordum.yo yo kesinlikle yanlış görmüyordum.Kalbim deli gibi çarpmaya başlamıştı.peki napıcaktım.Napıcağımı bilmiyodum ama asla Tokat atamazdım.Gerimi çekilicem yoksa Karşılıkmı vericem.Ellerim titremeye başladı.Kalbimin atışını duyucak diye ödüm kopuyordu.Bu çok zor bi karar Napıcaktım.??
### EkReM ###
Soruma hala bi cevap vermemişti ama anladığım kadarıyla heyecandan elleri titremeye başlamıştı. Ne diyeceğini bilemiyordu.Bi süre sessiz kalmıştı.Hala bişi demiyordu.gözlerimin içine bakmıştı.Bi an kendimi tutamadım.Dudaklarımı dudaklarına yapıştırmıştım.sıcacık elleri titremeye başlamıştı.Ne geri çekiliyordu ne karşılık veriyordu.Haklıydıda gerçekten zor bir durumda kalmıştı.Daha sorumun cevabını vermeden.Onu zor durumda bıraktım.Peki napıcaktı.??? 18.BÖLÜM SONU….DEVAMI GELİCEK AMA YORUMLARI EN SEVDİĞİNİZ SAHNELERİ TAHMİNLERİ BEKLİYORUM.17.BÖLÜMDE ÇOK YORUM GELDİĞİ İÇİN KISA SÜREDE HEMEN YAZDIMM….18.BÖLÜMÜ BEĞENDİNİZMİ??...
ay_aysenur
Üye
 Üye
ay_aysenur
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 74
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 72
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : onu da sen bil kardeşim :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BEŞİKTAŞK'IM

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 11:36 pm Paylaş

bi tane daha yeni okuyucun geldi cnm :D yeni bölümü heyecanla bekliyoruz
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 12, 2010 12:30 am Paylaş

muhteşem olmuş :D :D :D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 12, 2010 12:36 am Paylaş

spr olmuş btnm dwm
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 12, 2010 1:02 am Paylaş

çok güüüzeeellll devamını bekliyoruuuz
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:45 am Paylaş

yb?
ümitibrahimkolik
Forumcu
 Forumcu
ümitibrahimkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 496
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 517
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptySalı Ara. 14, 2010 8:20 am Paylaş

yeni okuyucu :D yb ne zmn ?
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 3:48 am Paylaş

ya devamı ne zaman gerçktn çk merk ettmmmmm :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 9:52 am Paylaş

19.BÖLÜM:Ekrem(içinden):Olum geri çekilmelisin.Kızı zaten yeterince zor durumda bıraktın.Daha teklifini bile kabul etmedi kız dudaklarına yapıştın.Sevil(içinden):Heyecandan ölücem şimdi.napıcam ben.Ekrem ne kadar istemesede kendini geri çeker.Sevilde ekremde kıpkırızı olmuşlardır.Ekrem:ee şey ben ö…özür dilerim.Birden öle…Sevil hala şokun etkisiyle konuşamıyordur.ikisinin dudaklarındada sıcaklıkları vardır.Sevil heceyandan hızlı nefes almaya başlamıştır.ama ekrem anlamasın diyede nefesini tutarak alıp veriyordur.Ekrem birden elleriyle yanaklarını kapatır.Sevil:ekrem napıyosun.Ekrem:sen şimdi şoktan çıkınca beni topatlarsın diye korumaya alıyorum.:D Sevil hiç bişi demez.hala şoktadır.Ekrem:ben gerçekten ö..özür dileri…Sevil: Tamam ekrem.sevill yüzünü ormana çevirmiştir.Sevil sonunda ayağa kalkmıştır ormanın aşşağısına doğru yürürmeye başlar.Ekrem:sevil nereye ormanın çıkışı yukarıda kaldı.Sevil:sen burda beş dakika dururmusun.Ben biraz aşşağı inicem 5dk. Sonra yanıma gel tamammı.Ekrem:ama.Sevil:lütfen ekrem.Ekrem:tamam.sevil biraz ormanın içine doğru gider.Sevilin nefes alıp verişi hala eski haline geri dönmemiştir.Sandığından daha fazla heyecanlanmıştır.sevil daha fazla yürüyemiyordur. heyecanlan ayakları boşalmıştır.birden yere oturur.elini dudaklarına götürür.Bi an aklına ekremin teklifi gelir.Sevil(içinden):Sevil daha ne kadar kendine ve ekreme yalan söyliye bilirsin.Daha ne kadar oyalaya bilirsin.Kabul et sevil.Artık her şeyi zamana bırakıcam.Bu sefer sadece mantığım yerine kalbimi dinliyicem.Ekremse uzaktan sevili izliyodur naptığını anlayamıyordur çünkü sevil bayağı bi aşşağı gitmiştir..Beş dk. Sonra ekrem yanına gelir.Ekrem:sevil.şey 5 dk. Sonra yanıma gel demiştin. Sevil:ha evet.Otursana yanıma.Ekrem:sen kalk ayağa zaten hastayız iyice üşütme.ekrem seviln kalkması için elini uzatıp sevilin kalkmasına yardımcı olur.Tabi bunlar şok etkisiyle ormanın ters bilmediği taraflara doğru gidiyorlardır.ama şuanda ikiside bunu farkedecek durumda değillerdir. Ekrem:sevil. Sevil:efendim. Ekrem:hane sana daha demin soru sormuştumya.cevabın ne.Sevil bir an duraksamıştır. Sevil:cevabımmı? Ekrem:ya sevil gözünü seviyim düşünmem lazım deme.Evet yada hayır diceksin. Valla zaten şu 5.dk. zor geçirdim.Nolur direk cevap ver ha.Sevil:….Ekrem:sen beni sevmiyormusun?tabi sevil ekremi duymuyordur çünkü hala o soruya ne cevap vericeğini düşünüyordur.Sevil:evet.Ekrem sinirlenmiştir.Ekrem:Beni sevmiyosan niye benden hoşlandığını söyledin.Duygularımla niye oynuyosun.Sevil sen benle dalgamı geçiyosun.Benden hoşlanmıyomusun diye soruyorum evet diyosun.Sevil:ne?.sevilin sonunda ne olduğunu anlamıştır. birden gülmeye başlar.Ekrem sinirli bi şekilde.Ekrem:bide karşıma geçmiş gülüyosun.ben gidiyorum ne halin varsa gör.ekrem tam dönüp gidiyordur.sevil ekremi kolundan tutup gülmüştür.Ekrem:ne var.Sevil:sen yanlış anladın.arka arkaya o kadar çok soru sordunki cevaplar karıştı.Ekrem:ne cevabı karışması sevil sen neden bahsediyosun.Sevil:Şaşkın ben senin teklifine evet dedim.Ekrem:sevil bırak ya sen resmen benle dalga geçiyosun.tam dönüp gidiyodurki sevilin neye evet dediğini şimdi anlar.Ekrem:anammmm…hemen sevile geri döner.Ekrem:se...senn.sevilse yüzü gülmüşbir şekilde. sadece ekremin şaşkın halini izlemekle yetinir.Ekrem:yane senle be..ben.Yane bi........Sevgilimi olduk şimdi.Sevil:evet şaşkın artık bi kendine gel ya sabahtan beri burda sana ne anlatmaya çalışıyorum. Ekrem:allaaaa….sevile birden sarılmıştır.sevilin ayakları yerden kesilmiştir.Ekrem sevile sımsıkı sarılmış sevilse ayakları havada dönüyordur.Sevil:ayyy ekrem durr.başım döndü.ay indir beni yere.ekrem sevili yere indirir.Ekrem:aman maşşallah maşşallaaaahh.!Sevilin gözü kararmıştır. Sevil:ay ekrem başım dönüyo.Ekrem:dur dur.sakın düşme.sevili tutar.Ekrem:canım dur yere oturalım bi.yere otururlar.Ekrem hiç durmadan arka arkaya konuşmaya başlar:iyimisin sevil.başın dönüyomu.Sevinçten öle bir anda.valla kötü bi niyetim yoktu.Özür…Sevil:Ekremmm.!!Ekrem:….. Sevil:Konuşmassan daha iyi olucam.Ekrem:tamam sustum.sevil başını ekremin omzuna yaslar. Ekrem:başınmı döndü?iyisin demi.Sevil:yok hayır birden gözlerim karardı.merak etme yavaş yavaş geçiyor.Ekrem çok endişelenmiştir.sevile bakıyordur.Sevil ekremin elni tutar.Sevil:ya iyiyim merak etme geçer az sonra.Ekrem sevilin alnına kocaman bi öpücük kondurur.Sevil:Ama beni bi daha öyle döndürme tamammı.Ekrem:sen iyileş valla bidaha seni döndirmicem.Sevilin aklına daha deminki olaylar ekremin şaşkın halleri gelir.Kendini tutamaz.gülmeye başlar.Ekrem:noldu.?.Sevil:nasıl şaşkın şaşkın bakıyodun ama çakmadın ne dediğimide ee biraz geç oldu anlaman.Ekrem:anaa ben unutmuşum biz sevgili olmuştuk demi.Sevil:yok olmadık şakacıktan.evcilik oynuyodukta.Ekrem:sen diye başladın laf sokmaya.Sevil:napim benim yapım böle.Ya bak biz sevgili olduk ama.Ben öle cicili bicili olamam.Baştan söyliyim.Alınmaca yok.Alınıyosan baştan bitirelim.Ekrem:ıyy.Sevil:noldu. Ekrem:ben zaten seni öle yılışık bi şekilde düşünemiyorum.Sevil:ya demek düşünemiyosun. Ekrem:evet düşünemiyorum.Hem sen böle daha tatlısın cadımm.Sevil:sen şimdi bana cadımı diyorsun.Ekrem:ben sana cadı demiyorum cadımm diyorum.Sevil:ikisinin arasında ne fark var.Ekrem:Çok fark var.ikiside daha yeni düşüncelerden kurtulmuşlardır.ekrem etrafına bakar. Ekrem:sevill...Sevil:efendim.Ekrem:biz nerdeyiz.Sevil:ne demek nerdeyiz orr….ayy biz dalgınlıkla ormanın derinlerine gitmişiz farketmeden.Ekrem:anaaa…valla daha yeni farkına vardım.sevil.sana lafı dolandırmadan söylicem.KAYBOLDUK.!!!.Sevil:ayyy ekremm.napıcaz.üfff..hep senin yüzünden. Ekrem:niye benim yüzümdenmiş yaa.Sevil:çünkü sen getirdin bizi ormana.Ekrem:sende itiraz etmedin gitmeyelim diye.Sevil:itiraz etmeye fırsatmı bıraktım.Ekrem.her neyse canım.Korkma yaa bişi olmaz.Sevil:ekrem nasıl korkmıyım.25dk. Sonra hava kararıcak.Ekrem:amann nolcak canım korkunca bana sarılırsın.Sevil:Ekremm.!! Ya kaybolduk nasıl bu kadar sakin olabiliyosun. Ekrem:napalım canım kaybolduysak kaybolduk.dünyanın sonu değil ya.bu gece ormanda kalırız. Kamp yapıyo gibi düşün.Bak uzun zamandır cenkoyla kamp yapmak istiyordum.Seninle kamp yapmak nasip oldu.sevil sinirlenmiştir.Sevil:ekremmm.sevil çantasıyla ekremin kafasına geçirir. Sevil:biz senle çok güzel kamp yapıcaz şimdi.Ekrem:ahhh…anamm..kafam.ahh..ya ne vuruyosun ya.Sevil:ya kayboldukk diyosun sonrada sakinmi olmamı bekliyosun.resmen dalga geçiyosun yaa. Ekrem:ahh..insan biraz yavaş vurur.bütün güçünle vuruyosun.Sevil yine yumuşamıştır.Sevil:ama sızlandın ha.dur bakıyım bi…Ekrem:sen vur sonrada bak zaten.En mutlu günümde bile kafama vuruyosun yaa.Sevil:öf ekrem tamam.amma mızladım ya.koca karılar gibi.Ekrem:ha başını şişiriyorum öylemi.ekrem oturduğu yerden kalkar.Ekrem:dur ben gidiyimde başın şişmesin.ekrem yürümeye başlar.sevilde aniden oturduğu yerden fırlıyarak.koşturarak ekremin kolunu tutar.Sevil:ay ekrem dur nereye.zaten kaybolduk.Ekrem:başın şişmiş ya kafanı dinle diye gidiyorum.Sevil:bi kere ben başım şişti demedim.mızmızlanıyosun dedim.Ekrem:iyi işte mızmızlanmamı dinlememiş olursun.Ekrem tekrar dan yürümek için arkasını dönücektir.Sevil:dur.!! sevgilini.kocaman ormanda yalnız başınamı bırakıcaksın.üstelik kaybolmuşken.Ekrem(içinden):ya öf ya yine yaptı yapıcanı.öff. Ben hiç kızamıcakmıyım bu cadıma yaa.Onun sevgili diyen dillini yesinler.Sevil(içinden):Bu sözden sonra acaba gidermi.Ekrem sevile yüzünü tekrar döner.ekrem şımarık bakışla.Ekrem:sen sen çok fenasın haa.Sevilde alaylı ve gülen bi bakışla.Sevil:neee??.sevile doğru yaklaşır.elini sevilin koluna koyar.Ekrem:ama bu olmuyo böle yaa.Sevil:ne olmuyo.?.Ekrem:sen bana kızıyosun ben sana kızamıyorum.Sevil:sen bana hiç kızama tamammı?.sadece muzur bakışlarınla cezalandır.kıyma bana.ekreme sarılır.Ekremde sevilin beline sımsıkı sarılıyordur.Ekrem:Ben sana kızgın kalamamki. ben senin üzülmene dayanamam.Kıyamamki ben sana.Canımm….Zeyneplerin evi:dörtlümüz neşet hoca bıraktıktan sonra evlerine dağılmıştır.zeynep ayçini sevil onlarda olduğu içinde bu gece barakmamıştır.ayçin ve zeynep eve gelmişlerdir.zeynep kapıyı açar.Zeynep:sevill ekremmm biz geldik…piştt kime diyorum.Ayçin niye cevap vermiyolar.Ayçin:bilmemki.ayyyy…Zeynep:noldu.?. Ayçin:şimdi bunlrın ateşleri vardı sakın havale felan geçirip bayılmış olmasınlar.Zeynep paniklemiştir.Zeynep:koşş ayçin koş.zeynep ve ayçin koşarak zeynebin odasına dalmışlardır. Zeynep:ama yoklar.Zeynep bağırır.Zeynep:Sevill..!!! nerdesiniz yaa.Zeynep koşarak bütün odalara bakar ama yoklardır tabi.Zeynep:nerdeler bunlar ya kafayı yiyicem.Ayçin:zeynep bunlar evde yoklar.Zeynep:nerden anladın.Ayçin:kızım safmısın baksana montları ve ayakkabıları yok.Zeynep:dışarıda onlar ozaman.Zeynep hemen telefonu eline alır.sevili arar.x:Aradığını kişiye şuanda ulaşılamıyor…Zeynep:kapalı.Ayçin:ekremi ara.Zeynep ekremi arar.x:aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor…Zeynep:ekreminkide kapalı.Ayçin:yaaa başlarına bişi geldiyse.bide hasta hasta dışarı gittiler.ayy ya araba fln çarptıysa.Zeynep:bi sus ayçin ya benide paniklendirme..Ayçin:ayy peki napıcazz..Zeynep:cihanlara haber verilim.zeynep cihanı arar ve olanları anlatır.cihanda cenkeri alıp hemen zeynebin evine giderler.kapı çalar.zeynep ve ayçin koşarak kapıyı açar.Cihan:ekremlerden haber varmı?Zeynep:yok…Cenker:nerde bunlar yaa…Ayçin:ayy ya başlarına bişi ya geldiyse Öldülerse.Cihan&Zeynep:AYÇİNNN..!!! :@ Cenker:ne barıyosunuz kıza be….Cihan cenker ayçin ve zeynep çok endişelilerdir ve ortalık kızışmıştır.ama bunlardan daha önemli bişi vardır.Hava kararmaya başlamıştır.Acaba seviller nolucak??? 19.BÖLÜM SONU…DEVAMI GELECEKTİR… YORUM+EN SEVDİĞİNİZ YER+TAHMİN…..UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR…
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 652
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜİK

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 10:13 am Paylaş

güzel olmuş devam
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 16, 2010 1:38 am Paylaş

çok güzel devam Very Happy
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 16, 2010 5:01 am Paylaş

müthiş yb
ümitibrahimkolik
Forumcu
 Forumcu
ümitibrahimkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 496
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 517
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 17, 2010 8:00 am Paylaş

spr olmuş dvm :D
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 17, 2010 8:24 am Paylaş

Ekrem(içinden):ya öf ya yine yaptı yapıcanı.öff. Ben hiç kızamıcakmıyım bu cadıma yaa.Onun sevgili diyen dillini yesinler.Sevil(içinden):Bu sözden sonra acaba gidermi.Ekrem sevile yüzünü tekrar döner.ekrem şımarık bakışla.Ekrem:sen sen çok fenasın haa.Sevilde alaylı ve gülen bi bakışla.Sevil:neee??.sevile doğru yaklaşır.elini sevilin koluna koyar.Ekrem:ama bu olmuyo böle yaa.Sevil:ne olmuyo.?.Ekrem:sen bana kızıyosun ben sana kızamıyorum.Sevil:sen bana hiç kızama tamammı?.sadece muzur bakışlarınla cezalandır.kıyma bana.ekreme sarılır.Ekremde sevilin beline sımsıkı sarılıyordur.Ekrem:Ben sana kızgın kalamamki. ben senin üzülmene dayanamam.Kıyamamki ben sana.

Bu kısma bayıldım :D yb ne zman ? hasta hasta ormanda.çıksınlar şu ormandan :D
Esra.!
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Esra.!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 168
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 164
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/11/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 17, 2010 8:51 am Paylaş

Yeni okuyucun geldi (:
Tatlıım cook begendmm yeni bölüm ne zamana gelir (:
https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1314340728
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:43 am Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__

2o.BöLüm:

__Zeyneplerin Evi__
Zeynep:Bu hasta halinde ikiside nereye giderki.?.Cihan:ya hemen paniklemeyin belki ikiside evde oturmaktan sıkılmıştır.Sahile inmişlerdir. Zeynep:İyide neden telefonları kapalı?.Cihan:Belki hat çekmiyen bi yerdeler.Zeynep:Bodrum katında bile telefon çekiyor cihan.Cihan:Ama mutlaka hat çekmiyen yerler vardır.Zeynep:Cihan ben yoktur demedim.Cihan:Bende öyle dedini demedim. Cihanla zeynep konuşurken ayçinin aklına her kezin gözden kaçırdığı bir şey gelmiştir.Ayçin:Tabi yaa.Bütün gözler ayçine çevrilmiştir.C&Z&Ci:Noldu?.Ayçin:Benim dışımda hepinizin gözden kaçırdığı bir şey var. C&Ci&Z:Nee??? __OrMaN__ Sevil ekreme sarılmayı bırakıp ayrılmıştır.Sevil:Özür dilerim.yane ne olursa olsun.vurmamalıydım.Ekrem:Neyse tamam.sende haklıydın.Sevil:acıyormu?Ekrem yanağını uzatır. Ekrem:Öpte geçsin.Sevil:Ya sana Ekrem iyi davranmayada gelmiyo hemende şımarıyosun. Ekrem(sesini incelterek):Hemende şımarıyosun.Sevil:Şımarık.Ekrem:Ben anlamam vurmasaydın kafama.Sevil:Üff. Sevil ekremin yanağından öper.Sevil:oldumu.Ekrem:oldu oldu hemde çok güzel oldu.Sevil etrefına bakar.Sevil:ekrem hava.Ekrem:noldu havaya.Sevil:hava kararmaya başladı.çıkmamız lazım ormandan.Ekrem:ormandan çıkma fikri güzelde nasıl olucak o iş.Sevilin aklına zeynep gelir. Sevil:aayy.Bizim hemen çıkmamız lazım.eyvah.zeynepler bizi evde zannediyorlar.şuanda eve varmışlardır.Kesin ortalığı ayağa keldırcakalar.Ekrem:anaaa.biz onları unuttuk.haber vermemiz lazım.telefon.Sevil:ya ekrem kendine gel telefon çekmiyo ki sabah nolduğunu unuttunmu. Ekrem:hay sıvıyayım yaa.İşin en kötüsü.Hava karardıktan 2 saat sonra ormanın qiriş kapıları kapanıyo.Sevil:ne şaka yapıyosun demi ekrem?.Ekrem:keşke şaka olsa.Sevil:üf ekrem ya.niye geldikki biz buraya.niye getirdin bizi.öf.Ekrem:hatırlamıyomusun.Sevil:ekrem lafın gelişi söyledim niye getirdiğini biliyorum.Sevil:üff tamam ormanda kalmamız kötü bişide en azından bizimkilere ulaşabilseydik.Ekrem aklına bişi gelmiştir.Ekrem:Makineee…Sevil:noldu ne buldun.Ekrem:bişi bulduğumu nerden anladın?.Sevil:çünkü ne zaman bişi bulsan makine diyosun ondan olabilirmi acaba.Ekrem:aferin bak sevgilisini nasılda iyi tanıyo.Sevil:hadi ekrem anlatt.Ekrem:Biz sabah seninle orfmanın üst kısımlarında koşuyorduk hatırladınmı.Sevil:evet hatırladımda.bunu nereye bağlıcaksın merak ediyorum.Ekrem:dinle.şimdi hatırlıyosan senin telofona mesaj gelmişti.Sevil:eee geldi. Ekrem:buda demektirki ormanın üst kısmında hat çekiyor.Sevil:tabi yaa.Ekrem bu sefer gerçekten makinee.Ekrem:makinee?.Sevil:Anladın sen onu.Ekrem:neyse boş ver şimdi.Hava kararmadan çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkalım.Sevil:hadi koş.Ekrem:yalnız söyliyim bu yukarı çıkmak baya bi vaktimizi alıcak ayrıca nerde olduğumuzuda bilmiyoruz.yane ormandan çıkmak için fazla ümitlenme istersen.Sevil:ya bizim kızlara haber verelimde ilk başta sonra çıkmayı sonra düşünürüz.Ekrem:hadi loş o zaman hava kararmadan yukarı çıkabildiğimiz kadar çıkalım.telefonuda eline al hat çekiyomu diye bak.Sevil ve ekrem ormanın yukarısına doğru koşmaya başlarlar.
__Zeyneplerin Evi__ Zeynep:kızım söylesene neyi kaçırdık gözden.Cihan:ayçin ne hatırladın. Cenker:aklına ne geldi.Ayçin:aayyy yeter yaa.bi susunda beni dinleyin.Bakın sabah bunların ikisi koşuya gitmişti.Zeynep seville ekremi aramıştı.telefonları kapalıydı.Hatırlıyosun dimi zeynep. Zeynep:evet hatırladım ee sen ne demeye çalışıyosun.Ayçin:sevil erken kalkabilmek için telefonun saatini kurmuştu vede telefonu açık bırakıp yatmıştı.Kapatmamıştı.Ama ekremle koşudan döndüklerindeyse.hepimiz birden sorgulamaya başlamıştık.Telefonlarınız niye kapalı diye.Sevilde bize telefonunu akşamdan kapalı unuttuğunu söylemişti.Aslında telefonu açıktı.Cenker:şimdi ayçin benim kafam karıştı.ne dediğini anlamadın.Zeynep:evet ayçin bende ne demek iştediğini anlamadım.Ayçin:Aman bee ne var bunda anlamıcak bide bana saf dersiniz.Cihan:ay hadi nedemeye çalışıyosun söylede kurtulalım ayçin bu işkenceden.Ayçin:Yane sadede geliyorum.benim bundan çıkardığım şuanda seville ekremin telefonu kapalı değil.Başlarına kötü bişi felanda gelmedi.Gayet iyiler.Cihan:Haydaaa.ayçin iyi olduklarını nerden çıkarttın.Ayçin:ay bişeyide kendiniz tamamlayım her şeyi benmi tamamlıcam.Beyininiz ne işe yarıyo sizin.C&Z&Cİ:AYÇİNN..!!! :@ Ayçin gülme krizine qirmiştir.Cenker:ayçin lütfen daha açıklayıcı bi şekilde anlat.Ayçin gülmeyi kesmiştir.Ayçin:Ya demek istiyorumki.telefonları açık hat çekmiyen bir yerdeler.Yane bana sorarsanız sabah gittikleri yerdeler.Zeynep:iyide sabah nereye gittilerki ayçin?.Ayçin:zeynep.!! :@ Takipmi ettim nerden biliyim neredeler.Zeynep:koşuya gittik dediklerine göre.hiç bir fikrim yok nerde olduklarına dahi.Ayçin:olmaması çok normal çünkü ekremi yıllardır tanımıyoruz.Cenker.!! Cenker:efendim ayçin.Ayçin:siz ekremle çocukluk arkadaşısınız.nereye gittiklerine hadil bi fikrin yokmu.?Cenker:nasıl olabilirki.Ayçin:yane sonuçta kankasınız canım mutlaka beraber gittiğiniz bir yere gitmişlerdir seville. Cenker:iyi güzelde.Ekrem beraber giitiğimiz o kadar çok mekan varki.hangisi nerden bileyim. Ayçin:peki ekremle gittiğiniz yerlerde hiç telefon hattınız çekmiyen bir yer varmı. Cenker:yane ayçin düşünüyorumda yok.Zeynep:durun ben bi odama bakıcam.cihan sende gelirmisin benle.Cihanla Zeynep odaya çıkar.Cihan:niye geldik buraya.Zeynep:ya ne biliyim belki not bırakmışlardır.belki bi ipucu yakalarız ne bilim bi odaya bakmak istedim.Cihan:iyi madem beraber bakarız.zeynep gözlerini hiçbir yere ayırmadan aynı noktada gözü kilitlenmiştir.Cihan:zeynep iyimisin.Zeynep:Cihan.! Cihan:efendim Zeynep.Zeynep:bu çiçekler ne?.evet zeynebin gördüğü çiçekler 4 saat önce ekremin sevile aldığı papatyaların ta kendisidir.Cihan:allahallah.!!Zeynep hemen çiçeklerin yanına gider bakar.Zeynep:vayvayvay.Cihan:noldu zeynep ben bişi anlamadım.ayrıca bı çiçeklerin odanda ne işi var.sana felanmı geldi. Zeynep:cihan bende zaten bu çiçeklerin niye burda olduğunu çözmeye çalışıyorum.ama anladığım tek bişi var.Birileri biz dersteyken ilanı aşk etmiş. Cihan:yane kesinlikle ekremdir diyosun.Zeynep:başka kim olabilirki.çiçekler çok güzelmiş ama.Cihan:zeynep düşündüğün şeye bak sanki çiçekler sana geldi.Zeynep konu değiştimek istercesine.Zeynep:kalk cihan.küçük bir not fln olmalı.Cihan:haklısın böyle şeyler genelde kağıt üzerinine yazılır not veya bi mektup.cihanla zeynep odayı aramaya başlarlar.Zeynep:Cihan buldum.!zeynep mektubu açar.Zeynep:aşkımmı?.tam okumaya başlıcaktırki.cihan elinden kapıp kapatır.Zeynep:cihan napıyosun sen.verirmisin. Cihan:hayır olmaz.Onların özelleri bu mektup okumak çok…Zeynep:çokk ne..Cihan:yane çok ayıp. Zeynep:niye ayıp olsunki.der ve tam açıcakken cihan yine kapatır.Cihan:zeynep bunu bir günlük veya hatıra defteri gibi düşün.Senin hatıra defterin veya günlüğün olsa okunmasını istermiydin.işte zeynep o anda dünyadan kopmuştur.çünkü zaten bir günlüğü vardır ama kimsenin okumasını düşünmek bile istemiyordur.özelliklede cihanın.zeynep dalıp gitmiştir.Cihan:zeynep.sen iyimisin. Zeynep:tamam o zaman okumıyıcam ama altta küçük bir not vardı unu okuyayım.Cihan:öff iyi oku madem.Zeynep:capon balığım bu mektubu okumayı bitirdikten sonra arkanı dönermisin. Zeynep:bune yaa.hiç bişi anlamadım.ama anladığım tek bişi var.bu mektup kesinlikle sevile yazılmış.yazan kişide ekrem.Cihan:nerden biliyosun.Zeynep:hatırlasana hani bi kere dersteydik ekrem sevile capon balığım demişti.Cihan:ha evet hatırladım.peki bunlar sevgilimi. Zeynep:zannetmiyorum.sevil çok inatçı illa ekremin azından teklif bekliyordur.Ayrıca mektuun sonunda bi soru fln yok.sadece duygularını açıklamış ekrem mektupta.yok yok ben dayanamıcam okuyucam.Cihan:zeynep bırak sevil gelince izin alıp okursun.Zeynep:izin vermezki.Cihan:ee yane haksızmı?.düşünsene yane biri sana duygularını açıklayan bi mektuğp yazdı.sen onu sevile gösterirmiydin?.Zeynep:o biri duygularını açıklayan bir mektup yazsında o zaman gösterip göstermicemi düşünürüm.zeynep aşşağı inmek için odadan çıkar.cihansa öyle kalakalmıştır. Cihan:buda ne demek şimdi.ben mi yanlış gördüm yoksa zeynep bişilermi ima etmeye çalıştı daha demin bana.cihan zeynebin peşinden gider.zeynep tam merdivenden inecektirki.bi kol onu çeker.tabiki cihandır.Cihan:dur.odada bardaklar var aşşağı iniyoruz onlarıda alalım. Cihan(içinden):bu nasıl bir sallamadır ya.bardaklarmı?Zeynep(içinden):bardaklarmı?.öf bende başka bişi söylicek sanmıştım.kızım salaksın sen.ne bekliyosun ki.Sen onun için havalı züppe kızlardan bir farkın yok.yaşam farkı. bide neşet hocanın kızıyım ondanda söylemiyo olabilir.ayrıca beni seviyomu onu bile bilmiyorum.ama ya msnede yazanlar.”galiba birine aşık oluyorum”kızım senin olduğun ne malum.öle bile olsa cihan bi ömürlük sevcek birini istiyor.ama olduda sevgili olduk yok yok olmaz ben onu üzerim.tamam seviyorum ama bi ömürlük sevebilicekmiyim bilemiyorum.cihanı üzmek istemem.Cihan:zeynep??Zeynep:hı efendim cihan bişimi diyodun.Cihan:dünyadan zeynebe diyorum.hayal aleminden çıkıp evine geri dönsen diyorum.Zeynep:sadece daldım hayal aleminde felan değilim.ha sen en son ne diyodun.Cihan(içinden):ha iyi hatırlamıyor.Cihan:ya bilmem bende unuttum.Zeynep:iyi o zaman aşşağı inelim.zeynep ve cihan aşşağı cenkerle ayçinin yanına gider. __oRmaN__ Seville ekrem koşarak çıkabildiği kadar ormanın en yukarısına çıkmışlardır.Havada ararmıştır. Sevil:ekrem buraları hiç hatırlıyomusun ben hatırlamıyorum.Ekrem:hayır bende hatırlamıyorum. görmedim buraları.Hat hala çekmiyomu.Sevil:hayır.ekrem dur koşma yoruldum yürüyerek çıkalım. Ekrem:tamam olur.sevil aşırı derecede korkmaya başlamıştır.hava gittikçe kararıyordur. Ekrem sevilin sesinde bi telaslılık hissetmiştir.ama yüzünü göremiyordur.telefonun ışığını sevilin yüzüne tutar.sevil bembeyaz kireç gibidir.şimdi kesinlikle korktuğuna emin olmuştur.sevil gözlerini kısar. Sevil:ekrem napıyosun çek şu ışığı.Ekrem telefonu sevilin yüzünden çekip ışığı kapatır. Ekrem(içinden):olum bişiler yap kız çok korkuyo.ama belli etmemeye çalışıyo.hem benim yüzümden bu ormandayız şuan.öf keşke getirmeseydim sevili.ama olsun be her şeye değer seville sevigili olduk.Capon balığım benim.Ekrem:Ha ben napıyomuyum.ben şey yapıyorum ya.Sevil:ne?niye yüzüme ışık tuttun.Ekrem:O capon gözlerini görmek istedim.ondan tuttum.sevil gülümsemiştir. Ekrem:sevil sen korkuyorsun.Sevil:ne alaka canım.korkmuyorum.Ekrem:öylemi.ekrem aniden sevilin elini tutar.niye titriyorsun peki.Sevil:ben..şeyden.şeyden titriyorum canım.Ekrem:sevil niye söylemiyorsun. korkuyorsun bunu niye söylemek istemiyorsun.Sevil:bi-bilmem.sende korktuğumu anlıyorsun madem niye soruyorsun.Ekrem:gel buraya.ekrem sevile sarılır.sevilin ekremi itmeye niyeti yoktur. oda sarılmıştır.sevilin korkması birazda olsa geçmiştir.ekremin sarılması ona güven vermiştir. ekremse yüzünü sevilin saçlarına gömmüştür. __SeviL’den__ Çok korkuyorum.birden yüzümde bir ışık hissettim.ekrem yüzüme telefon ışığını tutmuştu.nedenini anlayamamıştım.-ekrem napıyosun çek şu ışığı.bi süre cevap vermemişti.sanki hayal alemine daymış gibi bi hali vardı.daha sonra bana cevap vermişti.Ekrem:ha ben napıyomuyum.ha ben şey yapıyorum ya.ay yine başladı kekelemeye.-ne?niye yüzüme ışık tuttun.bu sorumun üstüne beklemediğim bir cevapla karşılatım.Ekrem:o capon gözlerini görmek istedim. ondan tuttum.bu cevap gerçekten beni güldürmüştü.daha doğrusu sevindirdimi demeliyim.ekremin bu lafı yüzümdeki birazda olsa tebessümün gitmesini sağları.Ekrem:sevil sen korkuyorsun.geri korkmaya başlamıştım.nedense korktuğumu kabul etmek istemedim.-ne alaka canım korkmuyorum.Ekrem:öylemi.?.ekrem ani bir hareketle elimi yakaladım.ve sımsıkı tutuyordu. Gerçekten heyecanlanmıştım.ama farkettirmemeye çalışıyordum.Ekrem:niye titriyorsun peki. heyecanla korkum birleşince gerçektende iyice titremeye başlamıştım.-ben ..şeyden.şeyden titriyorum canım. Ekrem:sevil niye söylemiyorsun. korkuyorsun bunu niye söylemek istemiyorsun. - bi-bilmem.sende korktuğumu anlıyorsun madem niye soruyorsun.madem korktuğumu biliyor niye soruyorki.illa azımlamı söylemem lazım.sinirlenmiştim.Ekrem:gel buraya.eliyle kolumdan tutup beni kendine çekerek nazik bir şekilde sımsıkı sarılmıştı.bir kaç saniye içinde ekremin sıcaklığını vücüdümda hissetmiştim.bende ona sarılıyordum.sıcacıktı sarılması gerçekten korkumu almıştı ve güven veriyordu.şuanda kesinlikle sinirlenmem geçmişti.zaten ne zaman sinirlensem napıp edip sinirimi alıyor.ona kesinlikle sinirli kalamıyorum.şımarığım benim.şuanda ekremden hiç ayrılmak istemiyorum.allahtan ormandayız.ayırabilicek hiç bişi yok.30 saniye sonra.öyle olmadığını farkettim.bir ses geliyordu elimden.aman allahım telefonum çakıyor.ekremle farkına varıp hemen ayrılmıştık birbirimizden. Ekrem:sevil ben yanlışmı duyuyorum telefonunmu çalıyor.Sevil sevinçli bir şekilde:yanlış duymuyorsun telefonum çalıyor.Ekrem:e hadi bak arayan kim.Sevil:zeynep.Ekrem:e hadi aç.Sevil telefonu açar.Sevil:alo.Zeynep:siz nerdesiniz.işiniz bizi kalpten götürmekmi.sevil telefonu kulağından çekmiştir.o kadar çok bağırmıştırki.ekrem bile duymuştur.Zeynep:sevil cevap ver deli etme.Sevilde bağırmaya başlamıştır.Sevil:bana bağırmayı keste beni dinle.biz sabah sıkıldık ekremle ormana geldik.sonrada kaybolduk şuanda ormanın içindeyiz.ve telefon sadece ormanın üst kısmında çekiyor.Şuanda gece gece ormanın içindeyiz ve kaybolduk.Zeynep:ormanmı?ne kayıpmı oldunuz.Ekrem:telefonu bana ver cenkoyle konuşmam lazım.ekrem sevilin elinden telefonu kapar.Ekrem:zeynep telefonu cenkere ver.Zeynep teli cenkere verir.Ekrem:kardeşim ormanda kaybolduk bize yardım etmen lazım.Cenker bağırarak:hangi ormanda kayboldunuz. Ekrem:………ormanında.Cenker:ohhh…allahtan o ormanda kaybolmuşsunuz……..ormanı bizim hep küçükken beraber koşuya gittiğimiz orman değilmi.Ekrem:evet evet orası.bi kere senlede kaybolmuştuk.ya sen bu ormanı avcunun içi gibi bilirsin cenko.bişiler yap gözünü seviyim.Cenker:olum sen o ormanda nasıl kaybolursun inanmıyorum sana.bizim çocukluğumuz o ormanda geçti.Ekrem:ya olum ne biliyim iki yıldır gelmeyince.ayrıca biz ormanın çok aşşağılarına gitmiyoduk.Cenker:şuanda ormandasınız iyide hat çekmiyoki orda.Ekrem ormanın yukarılarındayız.Cenker:tamam bak şimdi hat çekiyo demi.düşükmü çekiyo.Ekrem:evet. Cenker:yukarı çıkmaya devam et.Ekrem:eee..Cenker:ee si ormandaki koşu yoluna varıcaksın büyük ihtimalle.ordan gerisinide anlatmama gerek yok çözersin heralde.Ekrem:tamam tamam çözeriz.Çok saol kardeşim.Cenker:yalnız 15 dk.içinde çıkış kapısına varamazsanız.Bu geceyi orda geçirmek zorunda kalıcaksınız.Ekrem:nee çok az vaktimiz var.kapat cenko kapat.Ekrem:sevil koş cenker çıkış kapısınına yakın olduğumuzu düşünüyo.Koşmaya başarlar.Sevil:iyide cenker nerden biliyo. Ekrem:cenkerle hep küçükken burda koşmaya gelirdik.neyse sevil koş kapının kapanmasına 13dk. Var.sevil ve ekrem 5 dk kadar koştuktan sonra.koşu yoluna varmışlardır.Ekremle sevil sevinçle birbirine sarılırlar.Ekrem:buldukk.Sevil:evet kurtulduk.Ekrem:daha kurtulduk denemez.5dk. içinde çıkış kapısına varamassak bu gece burda kalıcaz.Sevil:ekrem koş hadi koş.4dk. kadar koştuktan sonra çıkış kapısı uzaktan görünmüştür.kapıyı kapatıyorlardır.Ekrem uzaktan bağırarak:Durun kapatmayın bekleyin lan kapatmasanıza gözünüzü seviyim.Lan kapatmayın kapıyı.2o.BÖLÜMÜN SONU…BAKALIM SEVİLLE EKREM KURTULUCAKLARMI?DEVAMI GELECEKTİR.YORUM+TAHMİN+EN SEVDİĞİNİZ YERLER…DEVAMI YORUMLARA GÖRE GELECEKTİR…UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR…
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:44 am Paylaş

süper .............senaristim adın ne?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:51 am Paylaş

Benim adım Ferhan Very Happy
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:52 am Paylaş

tamam Ferhan..........çok güzel senaryon.....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:53 am Paylaş

Saol Bihter...Very Happy Seni bi tane ç.t. sayfasına çağırırsam gelirmisin..???
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:54 am Paylaş

hangi sayfa?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:57 am Paylaş

https://www.facebook.com/pages/CaKiL-tAsLaRiM/169100909770508?v=app_2373072738&ref=ts#!/pages/CaKiL-tAsLaRiM/169100909770508 BURASII Very Happy)
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:02 am Paylaş

ama benim facebook adresim yok ki.......çok önce vardı......başıma bela oldu..sonra kapattım....ya isimimden dolayı bazı insan bozuntuları saçma saçma şeyler yazıyorları,başa çıkamadım....ben de kapattım..........ama o sayfanın methini çok duydum...

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sonraki