Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptySalı Kas. 23, 2010 7:44 am Paylaş

loss_girl demiş ki:
floodd için özürrr
Hadi yazzzz cnm artık yhaa
Off merak edioruz ama alla alla
Öldünmü kaldınmı kızım bi yazamadın 3. Bölümü

Çook özür diliyorum yazdım ama daha bitmedi bu günlerde çok sınav var o yüzden bitiremedim ama yarın sınavlar bitiyo :D En az iki bölümle burdayım :D
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptySalı Kas. 23, 2010 7:56 am Paylaş

yarın mı??
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptySalı Kas. 23, 2010 8:16 am Paylaş

Evet yarın :D
Bloo
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Bloo
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5159
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2254
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Serdar. ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptySalı Kas. 23, 2010 8:20 am Paylaş

Oo süpermiş senaryon.Konusuda ilginç. :D
Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. (:
soğuk düş
Forumcu
 Forumcu
soğuk düş
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 389
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 382
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptySalı Kas. 23, 2010 8:22 am Paylaş

merakla bekliyorum o zman yarını Very Happy
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptySalı Kas. 23, 2010 8:56 am Paylaş

yarını sabırsızlıkla bekliorumm o zaman cnm
Sınawlarındada basarılar

_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 8:21 am Paylaş

Yeni Bölüm

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 61936360

Kalbimin kapısına "buradan geçmek yasaktır" diye yazdım. Fakat aşk, gülerek geldi ve "ben her yere girebilirim" diye fısıldadı.
Herbert Shipman

Aşk, yepyeni kalabilen eski bir masaldır.
H.HEİNE

[b]PARİSTE BambAŞKadır AŞK

E: Neyse hadi çıkalım.
S: Nereye?
E: Sürpriz gidince görürsün.
S: Ama bnm sana bişi söylemem gerek buraya nasıl gelmdiğimi burada….
E: Tmm oraya gidelim konuşuruz.
S: Ama
E: Hadi dedim
E: Siz geliyo mmusunz?
A: Olabilir aslında ne dersn cenker?
Ayça o anda ayçiin koluna cimcik atar.Ayçin bağırır ve ayçaya kızar
A: Ayça ne yapıosn?
Ayça : Ablacım gitmeyelim biz bn nedenini sonya anlatıccam sana .
A: NEdn gitmeyelim ?
Ayça : Bn anlatıcam sana sonra .Abicim bis gelmices.Ablamla cenkey abi bizi gesdircek.
E: EE hep beraber gezelim işte.
Ayça : Yok olmas.Hadi hadi gidin!
E: Tmm kızma prensesim.Hadi görüşürüz.
Efe: Göyüşüyüz SeviL Very Happy
S: Görüşürüz efecim.
E: Görüşücez efe’CiM
S: NE?
E: Şey yani grüşürüz efecim .
( Ekrem sevili Eiffel kulesine götürür Very Happy )
S: Bu Eiffel kulesi.
E: Evet.
S: Daha önce yakından görmemiştim .
E: Very Happy
(Sevile birlikte Eiffel kulesine çıkarlar.Konuşmaya başlarlar.)
E: Ee nasıl buldun
S: Mükemmel yani çok farklı

E: ne peut pas être aussi belle que toi , sorcière douce. Je sais très peu de. Comment puis-je être en amour? Ce que tu m'aimes trop? ;111: :kalpp:
(Senn kadar güzel olmaz, tatlı cadı.Ben seni yeni tanıyorum sana nasıl aşık olabilirim.Peki yha sen de bana aşık mısın? )(*Çevirilerde hata olabilir :S)
S: NE dedn?
(Sevil aslında az da olsa Fransızca biliyodur ve erkemin ne dediğini de anlamıştır.Ama bu sorunun cevabını bildiği halde ona söylemez Very Happy
Ekrem sevile iyice yaklaşır
E: ne peut pas être aussi belle que toi(Senn kadar güzel olmaz.) :kalpp:
Bunu niye yapıyo?Bana niye bu kadar yakın?Acaba gerçekten anlamadığımımı düşünüyo bu cümleyi.Peki yha kelimesi kelimesine anladığımı bilse yine de söyler mi?Peki bn bun ondan duyunca niye bu kadar mutlu oluyorum.Bu bu sorular……….Ama o bnm anladığımı anlmamalı
S: Ben ben anlamıyorum lütfen Türkçe konuş Very Happy
Ekrem ona iyice yaklaşır.Sevilin kalbi çok hızlı atmaya nefesi kesileye başlar.Aralarındaki mesafe yok denecek kadar azdır.Sevil kendini geri çeker
E:Hala inkar ediysun demek
S: Neyi?
E: Seni baştan çıkarmamın bir iki Dakkamı aldığımı
Sevil konuyu değiştrmeye çalışır.
S: İnternettekinden çooooook farklı . eyfelden görünen manzara gerçkten çok güzel.
E: Bi Dakka bi Dakka.İn-inetter mi o da ne?
S: Very HappyVery Happy İnternet.İşte bn bnde sana bunu anlatmak istiyordum.
E: Neyi?
S: Ben ben gelecekten geliyorum.
E: Hahah gelecek ha çok komiksin sevil.Konuyu değiştirmek için ürettiğin fikir gerçekten çok zekice!
S: Ben şaka yapmıyorum.
E: Evet aslında bnde buraya gelecekten geldim ve bi dahada geri dönemedm.
S: Gerçekten mi işte bnde dönemiyorum.
E: Sevil şaka yapıyorum.
S: Ama bn yapmıyorum.Eğer çantamı çaldırmasaydım bunu kanıtlardım sana.
E: Hıhı kesin
S:Evet kanıtlardım.

Ayçin cenker_çocuklar
A: Ee söyle bakalım küçük cadı ne işler karıştırıyorsun?
Ayça : Üff haya anlamadınız mı?
A: Neyi?
Ayça : Ekyem abimin Sevili sevdiğini
A & C: Ne?!
Efe : Ben biliyodum saten . Ahh ekyem abi sen gel de bn şana benm sevdiğim kısı sevmek neymiş göşteyiyim
A: Efe sen ne diyosun?
Ayça : Ayyahım bi de efe çıktı başımısa.Hem efe Seviy sana değil Ekyem abime bakıcak.
Efe : NE?
A: Ay siz ne diyosunuz yha
Ayça : Toplan toplan süpey plan yaptım.Efe hadi gel.
Efe : hıh gelmicem işte
Ayça Üff be aman geymessen geyme .Evet Planımızın adı : Süpey üçlü sayesinde
A: Ay süpey aman süper üçlü ben cenker ve sen oluyoruz dimi
Ayça : Byavo bnm zeki ablacım doğyu tahmn
A: işte ben yha
Ayça : Tmm planımızın adı Süpey üçlü sayesinde Ekyem sevil elele :D:D:D
C: Plan adını çok beğendm:D
A: Bnde ee bide içerik hakkınd biraz bilgi versen
Ayça: hıh evet bakın şimdi ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
[/b]
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 8:37 am Paylaş

ewet sonunda unutma bugün bi bölüm daha yazcaktın söz werdin yazmazsan yorumlarımla konunu şişiririm ona göree ( nası tehtit ama )
Bu arada süperrrr we ötesi yazmışsın cnm
Yeni bölümü merakla bekliorum
Dewammm...

_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 8:40 am Paylaş

loss_girl demiş ki:
ewet sonunda unutma bugün bi bölüm daha yazcaktın söz werdin yazmazsan yorumlarımla konunu şişiririm ona göree ( nası tehtit ama )
Bu arada süperrrr we ötesi yazmışsın cnm
Yeni bölümü merakla bekliorum
Dewammm...

Teşekkür ederim :D Evet yazıcam yazıyorum daha hem biraz yorum gelsin bitince koyucam :D Bu arada tehtit süpermiş :okey:
cincin_eko_cenko
Deneyimli
Deneyimli
cincin_eko_cenko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 834
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 935
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Viyana
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Zayn Malik <3

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 8:44 am Paylaş

süper olmus
_selly_
Deneyimli
Deneyimli
_selly_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1405
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ~İstanbuL~
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kendimi şanslı hissediyorum(:

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 8:46 am Paylaş

devam cnm süper olmuş. harikasın walla :D
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 8:46 am Paylaş

sen yaz da yorumların cogalır cnm
Bu kadannn güsel bi senaryo okunmamı hiç tabisi okunur
Tehtidimi begendiğine sewindm xdd her zaman için cnm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 9:26 am Paylaş

yeni bölüm isterim yeni bölüm isterim
yeni bölüm isterim Yeni bölüm isterim
Yeni bölüm isterim yeni bölüm isterim
Yeni bölüm isterim yeni bölüm isterim

:ponpon:
sevil ile ekrem
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
sevil ile ekrem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 299
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 9:58 am Paylaş

tek kelimeyle suuuuuuuuuper
Bloo
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Bloo

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 10:08 am Paylaş

Güzel.Devam. (:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 10:13 am Paylaş

hadi amaaa cnm yaz artık 4.bölümü

_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 10:23 am Paylaş

loss_girl demiş ki:
hadi amaaa cnm yaz artık 4.bölümü

Yazıyorum ama çok kısa oluyo devam edemiyorum :S Sad eğer bir önerisi olan varsa özel msj atsın lütfen :!:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 10:33 am Paylaş

ben attım cnm bi bak istersen
esmaaa93
Forumcu
 Forumcu
esmaaa93
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 366
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit'mm

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 8:44 am Paylaş

senaryon çok güzel çok farklı ... bayıldımmmm kısacası devammmm :D
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 9:41 am Paylaş

Yeni bölüm

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 74399804

ey sevgili
nefes aldığın şehirden sesleniyorum bu gece
duydum ki avcılar vurmuş sana gönderdiğim mektupları
gelmemiş
saldığım selamlar takılmış yelkovan dikenlerine
engellemiş
kör baykuşlar saldırmış gecelerine
uyutmamış
bindiğin trenler rötar yapmış her seferinde,
bana çıkan yolların çevrilmiş dikenli tellerle
yol vermemiş
....................................
ey sevgili
nefes aldığın şehirden sesleniyorum bu gece
adım adım gezerken sokaklarda
yokluğun rüzgarı üşütüyor her anımda
hasretini doluyorum boynuma
resmini koysam da koynuma
anılara sarılsam da sıkıca
her sokak dan eylül çıkıyor karşıma

Sen benim içimde kalan nefes, Anlatamadığım duygularımsın

GELECEKTEN GELDİM
(Sevil kalktı ekreme kızmıştı.Aslında hak da vermişti.Sonuçta ekremin yerinde olsa o da inanmazdı bu anlattıklarına ki zaten hala da inanabilmiş değildi.Sanki her şey rüyaymış gibi geliyordu.Tam gidecekken Ekrem kolunu tumuştu.)

Sevil
O bana değince daha önce yaşamadığım duygular hissediyorum.Ona karşı neler hissettiğimi bnde bilmiyorum aslında ya da biliyorum ama gizlemek istiyorum kendimdn bile .Dönüp onun o muhteşem gözlerine bakıyorum ve

S: oui je le pouvais..........( bnde seni .........(kısık sesle)
E: NE ?! Sen………..
(O anda sevilin gözleri kararır ve bayılır.Ekrem telaşla onu hastaneye götürür.)
E: Off.Nesi var acaba?
(Dr. Gelir.)
E: Nesi var?
Dr: Çok ilginç bi durum .Nesi olduğunu açıklayamıyoruz.Ama durumu kritik.Yani alında her şey normal gibi ama .
E: Nasıl ya nesi olduğunu nasıl bulamazsınız?
Dr. Bakımn beyefendi elimizden geleni yapıyoruz bulmak için.
E: Peki görebilir miyim onu?
Dr. Evet ama yormayın ve kısa olsun.
E: Tmm.
(Sevilin odasına gider.)
E: Sevil ben çok korktum sana bişi olucak diye çok korktum.
S: Şey Benm benm neyim varmış?
E: Senn neyin olduğunu bulamıyolar.
S: NE!?
E: Ama bulucaklar sevil hiç merak etme.
Hemşire: Evet hastanın dinlenmesi gerek lütfen dışarı çıkın.

(Ekrem dışarı çıkar.)

A: Ayy süper bi plan bu sen varya çok akıllısın.Bana çekmissin.
Ayça : Sana Very Happy
A: Evet bana bnm gbi zeki güzel……..
Ayça : Hı hı tmm evet planı uygulamaya baslıyorus o zmn
C: Tm hadi başlayalım.

(Sevil hastanede 1 hafta kalmıştır ve daha neyi olduğu bulunamamışıtr.Ekrem onu her gün ziyarete geliyor .Yanından ayrılmıyodur.)

S: Hala bulamadılar mı?
E: Maalesef.
S: Ekrem ben çok sıkıldım.Burdan çıkmak istiyorum.
E: Yakında bulurlar neyin olduğunu o zmn çıkarız cnm.
S: Hayır ben şimdi çıkmak istiyorum CNM!
E: Böyle yapma sevil
S: Peki sen bna yardım etmesen bnde kendm çıkarm. :hih1:

(Ekrem sevilin hastaneden tek başına çıkmasına izin vermiyeceklerini biliyordur.Hem biraz halsizdir de.Bunun için bişi demez.)

S: Sevil zorda olsa kalkar kapıya doğru yüyür.Ekremin tepki vermediğini görnce
S: Bak gidiyorum ama
E: Tmm git bakalım.
S: Ama sonra bn sokaklarda tek başıma gezerekn bu soğukta üşürsem 😢 , hem iti var kopuğu var sonra bana bşi olursa üzülme tmm mı? :hih1:
E: Sen onların icabına bakarsın.Sendeki bu çeneyle zaten kimse senn yanına yaklaşmaz zaten. :D
S: NE peki o zmn gdiyorum ama emn ol ki bni çok arıcaksn. :x
E: Tmm tmm bekle hadi.
S: Noldu bni özlemekten korktun dimi? Laughing
E: Sevil vazgeçiyorum bak.
S: Amn tmm be.
E: Hadi sessiz ol gizlice kaçıcaz ama bana bi söz ver doktorun verdiği o ilaçları alıcaksın ve kendini yormuycaksın.
S: Tmm hadi .
(Hastaneden kaçarlar .Eve gelirer.)

A: Ekrem …sevil ………siz……… hastane….. hastanede olmanız gerekmiyo mu?
E: İzin versen içerde anlatsak her şeyi?
A: Ay tmm geçin hadi.
C: Ekrem …sevil ………siz……… hastane….. hastanede olmanız gerekmiyo mu?
E: Ahanda ayçin 2 .Valla bravo tebrik ediyorum sizi.Aynı cümleleri aynı yerlere duraksayarak kurmak gerçekten büüyk başarı.
Ci: Very Happy EKreme katılıyorum valla bravo
S: Very Happy
A: E hadi anlatın ne oldu.Zaten sevil neden hastaneye gitti onu bile bilmiyoruz.
E: Sevile birlikte Eiffel kulesine çıktık İn-inettertekinden çooooook farklı eyfelden görünen manzara gerçkten çok güzel.dedi bnde internet mi demm falan sonra o bna Ben ben gelecekten geliyorum dedi
S: İnternet o bi kere Very Happy
E: Neyse ne
C & A: NE .HAhaha Crying or Very sad İnternet mi oda ne?
E: Bak yine aynı anda konuştular yha(ayçin cenker birbirlerine bakıp güldüler.) .Neyse işte bnde böyle güldüm sonra ama internet ne diye sormadım bile
A: Bişi sorucam sevil pat diye mi söyledi bunları
E: Yok konuyu değiştirmek için
A: Hangi konuyu?

Ekrem ona iyice yaklaşır.Sevilin kalbi çok hızlı atmaya nefesi kesileye başlar.Aralarındaki mesafe yok denecek kadar azdır.Sevil kendini geri çeker
E:Hala inkar ediysun demek
S: Neyi?
E: Seni baştan çıkarmamın bir iki Dakkamı aldığımı

E: Hı neyse yha boşverin işte. Very Happy Öyle hastaneye gittik.sSonra hastaneden kaçtık
C: NE?!
E: NApıyım oğlum kendi kaçıcaktı yoksa.
A: Neyse hadi geç oldu yatalım.
E: Cenker sende burada kal istersen.
C: Şey peki tmm .
(Herkes yattı. hastanede geçirdiği günlerdn sonra burası Sevile evi gibi gelmişti.Ekrem hatırlatmıştı bu gün konuşurken hastaneye gitmedn önce olanları .Onu Erkemi düşündü.Ona Fransızca söylediklerini.Ona yaklaşmasını.Farkında olmadan yüzüne bir tebessüm yerleşti.O sırada bir ses duydu.Kapısı yavaşça açıldı ve içeri giren kişi………………………………………)
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 9:44 am Paylaş

Bu arada bana yeni bölümle ilgili fikir veren loss_girl E (k.b ismini bilmiyorum :S ) Teşekkür ediyorum :D
Bloo
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Bloo

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 9:58 am Paylaş

Müthiş olmuş.Devam.
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 10:05 am Paylaş

önemli deil cnm yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
ismim fatma nur tugceciğim
Yeni bölüm yine bomba gibi olmuş eline saglık
5.bölümü de istesem bugüne yazarmısın cnm (lütfennn)
Tahmin:kesin ekrem o kapıyı acan
Süperrrr harika
Dewammm...

_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 10:08 am Paylaş

loss_girl demiş ki:
önemli deil cnm yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
ismim fatma nur tugceciğim
Yeni bölüm yine bomba gibi olmuş eline saglık
5.bölümü de istesem bugüne yazarmısın cnm (lütfennn)
Tahmin:kesin ekrem o kapıyı acan
Süperrrr harika
Dewammm...

Teşekkür ederim :D Bölümü yazmaya başladım . Yorum gelirse koyarım cnm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 10:18 am Paylaş

sen yaz gelir
Bu saatte coğu okuyucun uyuyo o yüzden fezla yorum gelmio cnm yoksa baya bi okuyucun war
Ben suan telefondn gizli giriom okuyım cıkıcam hadi bekliorum(her an annm yakalayabilir ne kadar cabuk o kadar ii bnm için suan) cnmm
Nolur yaz merakta bırakma bizi

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki