Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Sonraki
YazarMesaj
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:48 am Paylaş

büyük ihtimale hatta yarın gelir yeni bölüm
yorumlar içinde teşekkür ederiz
:D
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 407
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 413
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hala hayattanım
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:49 am Paylaş

ya zaman nasıl geçicek hiç bi şans yok muuuuuuuuuuuuuuuuu
beğendiğim yer yazamıcam çünkü heryeri çok güzel ama en son ekremle sevilin konuşmaları süperdi
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:52 am Paylaş

saol birtanem çooook teşekkür ederiz
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:18 am Paylaş

denizperisi demiş ki:
ya bu nasıl bi bölüm böyle
ya bu kadar harika yazılabilir ancak
süper ötesi
muhteşem ağzım açık kaldı yeni bölümü çok merak ediyorum sevil ne diycek acaba ne zaman bu eşsiz bölümün devamını yazcaksın
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:26 am Paylaş

dört gözle yeni bölümü bekliyorum
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 10:46 am Paylaş

SPR OLMUŞ KUZİ DWM AMA EKOMA ACI ÇEKTİRMEYİN YA.. Sad
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:03 pm Paylaş

çooooook müthişş olmuşş cnm dewamını heyecnla bekliyorm Very Happy)
hemn yazzzzzzzzzzzzzzzzzz
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 1:52 am Paylaş

yorumlarınız için çok teşekkür ederiz:)bitanelerim
...
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2174
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1272
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 2:07 am Paylaş

ÇOKK GÜZELL OLMUŞVery Happy İNŞALLAH CİHANLA SEVİL AYRILMAZZ Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 2:09 am Paylaş

çok sağol cnm benim evet işallah ayrılmazlar:)
papatyam18
Deneyimli
Deneyimli
papatyam18
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 601

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 2:19 am Paylaş

bence sevil ve cihan ayrılsun ekremle sewil daha iyi yha hem ekrem daha çok sevio sewili :D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 2:23 am Paylaş

çok teşekkür ederiz papatyam18 ama kimin sevdigi biz bilemeyiz bir bakmışsın hiç tahmin edemiiyicegin birine öyle aşık olmuşsundurki ......en azından böyle düşünüyorum hiç bir zaman asla dememeyi ögrendim bugün o yüzden kim daha çok seviyor bunu bilemem
Arzu_1907
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Arzu_1907
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4294
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1313
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İst/B.evler
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Senin Sevgin Erişilmez,Hiçbirşeye Benzemez,Hiç Bir Takım Ölümüne Desteklemez.Tek Sözcük Herşeye Değer;FENERBAHÇE <3

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 4:05 am Paylaş

Yeni bölüm ?
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 4:06 am Paylaş

yazıyoruz cnm şuan:)
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:20 am Paylaş

bekliyorum(z)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:21 am Paylaş

sağol cnm
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:23 am Paylaş

gerçekten mi dört gözle bekliyorummmmmmmm
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:30 am Paylaş

ee yb nerde bn göremiyormm ?? :D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:31 am Paylaş

az kaldı arkadaşlar:)
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:43 am Paylaş

sabırsızlıkla bekliyorum
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:44 am Paylaş

Başka kaç kişiyi seversen sev
Bir sevda yalnız iki kişilik(MÜGE VE MİRAY ORTAK SANARYOSUDUR)
SEVİLİN EKREME TOKAT ATMASININ ARDINDAN EKREM GÖZLERİ DOLMUŞ BİR ŞEKİLDE KONUŞMAYA BAŞLAR VE BU DAHA BAŞLANGIÇTIR VE BÜTÜN ÜNİVERSİTE ONLARA BAKIYORDURTABİ CENKER CİHAN VE AYÇİNDE ONLARI İZLİYORDUR
EKREM:SEVİL SEVİLİM SEVGİLİM HERŞEY BU KADAR KOLAYMI BİR AŞKI BU KADAR KOLAY SİLİP ATMAK KOLAYMI (BAĞIRARAK)KOLAY MI
SEVİL:EVET ÇOK KOLAY AYRICA BEN SENİN NE SEVİLİNİM NEDE SEVGİLİNİM BUNU O TAHTALARI EKSİK BEYNİNE SOK TAMAM MI
SEVİL TAM GİDECEKKEN EKREM KOLUNDAN TUTAR VE KENDİNE ÇEKER
EKREM:SEVİL BEN SENSİZ NEFES ALAMIYORUM SEVİL BENİ YAŞAMA BAĞLAYAN TEK ŞEY SENSİN VE BENİM SENİ BIRAKMAYA HİÇ NİYETİM YOK
SEVİL:EKREM ANLA ARTIK YAA BEN SENİ DEĞİL CİHANI SEVİYORUM SEN ARTIK BENİM HAYATIMDA YOKSUN SANA BENİM HAYATIMDA YER YOK ANLA YOK
EKREM:PEKİ DÜN GECE CİHAN BEYLE EĞLANDİNİZMİ BARİ
CİHAN BUNU DUYUNCA KOŞARAK SEVİLLE CİHANIN YANINA GELİR
CİHAN:NE DİYORSUN SEN BE
EKREM:DÜN GECE SİZİ GÖRDÜM
SEVİL:EKREM SAÇMALAMAYI KES
EKREM:NE O SEVİL HANIM ÜNİVERSİTEYE GEÇİNCE O GURURLU , ASİ VE HIRÇIN KIZDAN ESER KALMAMIŞ
SEVİL:EKREM BEN DÜN GECE CİHANIN BENİ ÖPMESİNE BİLE İZİN VERMEDİM YAASEN NE DİYORSUN HAA BEN O KADAR UCUZ MUYUM EKREM BEN O KIZLARDAN OLMAM EMİN OL AYRICA BEN SANA NİYE LAF ANLATIYORUM SSEN KİM OLUYORSUN
EKREM:SEVİL KABUL ET SEN HALA BENİ SEVİYORSUN SEN HALA BENİ SEVİYORSUN
SEVİL:BEN SENİ SEVMİYORUM SENDEN NEFRET EDİYORUM (BAĞIRARAK) SENDEN NEFRET EDİYORUM
EKREM:SEVİL BANA BUNU YAPMAYA HAKKIN YOK
SEVİL:PEKİ SENİN BANA BUNLARI YAŞATMAYA HAKKIN VARMI EMİNİM VASRDIR AMA İYİKİ YAŞATMIŞIN BAK ŞİMDİ SEVDİĞİM ADAMLA EVLENECEĞİM

SEVİL:MELEĞİM BAK NE DİYORUM ARAMIZA KARA KEDİLER GİRMEDEN ÜNİVERSİTE BİTMEDEN EVLENELİM
CİHAN:ÇOK İYİ OLUR SEVİL
SEVİL:ARAMIZA KARA KEDİLER GİRMEDEN EVLENELİM
EKREM:KARA KEDİ BEN Mİ OLUYORUM
CİHAN:BURDA SENDEN BAŞKA ARAMIZA GİREN KİMSE GÖRMÜYORUM
GECE OLMUŞTUR EKREM SEVİLİ ARAR
EKREM:SEVİL HEMEN KONUŞMAMAIZ LAZIM ACİL
SEVİL:BENİM SENİNLE KONUŞCAK BİRŞEYİM YOK
EKREM:SEVİL HEMEN SAHİLDE BEKLİYORUM
SEVİL:GEL-Mİ-YOR-UM YA
EKREM:GELİ-YOR-SUN HEMDE HEMEN ŞİMDİ
SEVİL:ÖFF TAMAM BE
SEVİL SAHİLE GELİR
SEVİL:NE VAR ALLAHIN CEZASI
EKREM:HİÇ BİRŞEY YOK DÜNYA GÜZELİMM SADECE KISA BİR SEYAHETE ÇIKIYORUZ
SEVİL:NE SAÇMALIYORSUN SEN YAA
EKREM:BEKLE BİR DAKİKA CAPON BALIĞIM
SEVİL:BEN SENİN NE CAPON BALIĞINIM NEDE DÜNYA GÜZELİNİM SENİ İLK GÖRDÜĞÜMDE NE DEDİM BİLİYOR MUSUN BU ADAMA GÜVEN OLMMAZ DDEDİM BU ADAM HİÇBİR HALTA YARAMAZ DEDİM AMA DAHA SONA BAŞIM SIKIŞTIĞINDA BANA YARDIM ETTİĞİNDE SEVDİM SENİ AMA SENİ SEVMEM HAYATIMI MAHVETTİ SENİN YÜZÜNDEN BAŞIMA GELMEYEN KALMADI SEN BENİM HAYATIMI MAHVETTİN ŞŞİMDİ MUTK-LULUĞA BU KADAR YAKINKEN BENİ BİR DAHA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMA ÇÜNKÜ BİR DAHA GÖZÜMDE DÜŞMENİ İSTEMİYORUM
EKREM:PEKİ SEN NASIL İSTERSEN O ZAMAN APARTMANA GİDELİM
SEVİL:EN İYİSİ
SEVİLLE EKREM EVE GELMEK İÇİN TAKSİ TUTARLAR AMA DİĞER YANDAN EVDE SEVİLİ MERAK EDİYORLARDIR
SEVİL VE EKREM GELİRLER SEVİL KAPIYI AÇAR VE CİHAN SEVİLE SIMSIKI SARLIR
SEVİL:AŞKIM NE OLUYOR YAA
CİHAN:MERAK ETTİM MELEĞİM YAA
SEVİL:YOK BİRŞEY CANIM AŞKIM BAK BEN NE DİYORUM BİZİM NİŞAN İİN EVDE YARIN PARTİ VERELİM
CİHAN:SEN YETERKİ İSTE MELEĞİM
ERTESİ GÜN NİŞAN İÇİN SAAT GELMİŞTİR
SEVİLLE CİHAN İKİDE BİR BİRBİRLERİNE SARIIYORLARDIR VE EKREM MUTSUZ AMA BİR O KADARDA KISKANÇ BAKIŞLARLA BAKIYORDUR SONUNDA DAYANAMAZ VE KAPIYI ÇARPIP GİDER AYÇİNDE HEMEN SEVİLİN YANINA GELİR
AYÇİN:SEVİLCİĞİM BİR KONUŞABİLİRMİYİZ
SEVİL:TABİKİDE CANIM
SEVİL VE AYÇİN AYÇİNİN ODASINA GEÇER VE KONUŞMAYA BAŞLARLAR
AYÇİN:SEVİL EKEME NE YAPTIĞININ FARKINDASIN DEĞİLMİ
SEVİL:BEN NE YAPMIŞIM
AYÇİN:SEVİL EKREM SENİ HALA ÇOK SEVİYOR NEDEN ANLAMIYORSUN NEDEN MUTLULUK OYUNU OYNUYORSUN
SEVİL:AYÇİN BENİM OYUN FİLAN OYNADIĞIM YOK BEN CİHANLA ÇOK MUTLUYUM
AYÇİN:AMA EKREMDE SEN CİHANLAYKEN ÇOK MUTSUZ
SEVİL:BEN CİHANI GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM ÜZÜCEM KALBİ KIRICAK DİYE ÇOK KORKUYORUM ONU KENDİMDEN BİLE ÇOK SEVİYORUM
AYÇİN:YANİ ŞİMDİ SEN
SEVİL:İŞTE HERKEZ AYNI ŞEYİ DÜŞÜNÜYOR HAYIR AYÇİN HAYIR HERKEZ HALA EKREMİ SEVDİGİMİ DÜŞÜNÜYOR AMA BENİM İÇİN EKREM SADECE GEÇMİŞİM BANA YAŞATTIKLARI
AYÇİN:AMA SEN EKREMİ ÇOK SEVİYORDUN SEVİL
SEVİL:EVET SEVİYORDUM AMA ARTIK BİRTEK CİHANI SEVİYORUM HEMDE EKREMLE KIYASLANAMIYICAK KADAR ÇOK
AYÇİN:EKREM TEKRAR GİRDİ HAYATINA
SEVİL:İZİN VERMİYİCEM CİHANI KAYBETMİYİCEM BİR ÇİÇEK GİBİ BÜYÜTTÜM BEN BU AŞKI KİMSE GELİP SOLDURMASIN KOPARTMASIN!
SEVİL İÇERİ GEÇER
CİHAN:SEVİL BİRAZ DIŞARI ÇIKALIMMI
SEVİL:OLUR
SEVİL VE CİHAN SAHİLE GİDERLER
SEVİL:CİHAN
CİHAN:ŞİMDİYE KADAR SEN KONUŞTUN BU SEFER BEN KONUŞUCAM
CİHAN:TEBESSÜMÜNÜN ADINI BEN GİZLİ YARAM KOYDUM
YARAMIN TEK SEVDASINI BEN SENLE BULDUM
SANA OLAN ANLATILMAZ HASRETİMİ BU VUSLATIN SON DEMİNDE YAZIYORUM
AŞKIM BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM...!!!
SEVİL GÖZLERİNİ CİHANIN GÖZLERİNE KENETLER VE
SEVİL:aşkı sende buldum aşk seni bana getirdi ve benim seni bırakmaya hiç niyetim yokçünkü seni seviyorum.
EKREM İSE ONLARI GÖZLERİ DOLMUŞ BİR ŞEKİLDE İZLİYORDUR
EKREM:ekremde aşk senide bana getirdi o güzel gözlerin beni büyüledi bende aşkı sende buldum
O SIRADA CİHAN VE SEVİL BİRBİRİLERİNE YAKLAŞIR VE İLK ÖPÜCÜKLERİ GERÇEKLERŞİR
EKREM DONUP KALMIŞTIR GÖZLERİNDEN GÖZ YAŞLARI SÜZÜLÜR
FON MÜZİK:düş sokağı sakinleri - sevdan bir ateş
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:51 am Paylaş

çoooooooooooooook güzel olmuş
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:52 am Paylaş

en begendiginiz replik tahmin
çok teşekkür ederiz sağol:)
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 24 EmptySalı Ara. 14, 2010 5:52 am Paylaş

güzel olmuş ta ekrem bu kadar üzülmesin ya kıyamam ona
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

çok sağol cnm

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
24 sayfadaki 30 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Sonraki