Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Sonraki
YazarMesaj
...
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
...
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2174
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1272
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 Empty
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPaz Ara. 26, 2010 3:54 am Paylaş

ÇOK GÜZEL OLMUŞŞŞ...

TAHMİNİM:BENCE İTİRAFI EKREME HALA AŞIK OLDUĞU (inşallah öyle birşey olmaz)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 Empty
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPaz Ara. 26, 2010 3:55 am Paylaş

çok sağol bitanem ay bende cihan sevil istiyorum ama tabi kısmet:)tabi geriye sevil kalırsa
36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPaz Ara. 26, 2010 1:54 pm Paylaş

harikaaa süpersin Tatlim devam :D
http://daghankulegec.forumieren.org/
büşra-ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
büşra-ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 169
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümitttt <3<3

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 3:37 am Paylaş

süperr
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 3:40 am Paylaş

çoook sağolun teşekkür ederiz:)
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 4:05 am Paylaş

Tabiki de ekremi hala canından çok sevidiği .))) cihan'a şok kapak :D ama yb artık lütfen .)))
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 4:08 am Paylaş

çook sağol cnmda yani kapak filan deme cihanıma üzülür o üzülür:)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM102. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YILLAR SONRA GELEN İTİRAF EKREM&SEVİL YENİ BAŞTAN Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 5:52 am Paylaş

Başka kaç kişiyi seversen sev
Bir sevda yalnız iki kişilik(MÜGE VE MİRAY ORTAK SANARYOSUDUR)
EKREM:BU NE YA
DER VE AÇAR
CİHAN,AYÇİN,CENKER VE EKREM
SİZE BÖYLE VEDA ETMEK VE BİLİNMEYENE YÜRÜMEK
İNSANIN ARKASINDA CANINDAN ÇOK SEVDİĞİ İNSANLARI BIRAKIP
GİTMESİ BU ÖLÜMDEN BİLE ACI ZOR......(HEPSİ AĞLAMAYA BAŞLAMIŞTIR EKREMİN SESİ TİTRİYORDUR)
ŞİMDİ BENİ BEKLEYEN BİR GELECEK YOK AMA SİZİN VAR DÜŞTÜĞÜNÜZ ZAMAN BİRBİRİNİZİN ELİNDEN
TUTUP YERDEN KALDIRACAKSINIZ YAŞAYAMADIĞIM O KADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ YADA ÖZLEDİĞİM EN ÇOKTA ANNEMİN KOKUSUNU ÖZLİYECEĞİM BABAMIN BANA KIZIM DİYİP SARILMASINI BEN HASTA OLDUĞUMDA
ANNEMİN BANA YAPTIĞI ÇORBAYI..
BİRKERESİNDE HİÇ UNUTMAM SEKİZ DOKUZ YAŞINDAYIM KAPIYI ÇALDIM ANNEM AÇTI KAPIYI DİZİM KANIYOR BİSİKLETİMDEN DÜŞMÜŞÜM HEM DE BABAMIN AYLIĞININ YARISINI YATIRDIĞI SIRF BEN İSTEDİĞİM DİYE ALDIĞI BİSİKLETİMDE KIRILMIŞ HERYERİ ANNEM SURATIMA BAKTI HEMEN KUCAĞINA ALDI TENDİRİYOTU SÜRDÜ ONUN GÖZLERİ DOLDU AMA BEN AĞLAMAYYIM DİYE DİŞLERİMİ OYLE BİR SIKTIMKİ AĞLAMADIM ÇOK CANIM ACIDI AMA AĞLAMADIM .....
YİNE AĞLAMAYACAĞIM BIRAKIP GİDECEĞİM...
SÖYLEDİKLERİMİ SÖYLEYİPTE GİDİCEM BİRDE AŞK VAR TABİ AŞIK OLDUĞUM HEMDE HAYATIMDA SADECE BİRKEZ VE BEN SON NEFESİMDE BİLE O ADAMI SEVECEĞİM EĞER YAŞAMAK İÇİN BİR ŞANSIM DAHA OLSAYDI BİNLERCE KEZ SÖYLEMEK İSTERDİM...
EKREMİ ÇOK SEVDİĞİMİ ONA HALA AŞIK OLDUĞUMU(HEPSİ ŞOK OLMUŞTUR)
CİHANIDA SEVİYORUM AMA SADECE SEVİYORUM ÇOK YAKIN BİR ARKADAŞ GİBİ BİR DOST GİBİ NE YAPARSAM YAPIYIM NERDE KİMLE OLURSAM OLUYİM BEN EKREMİ SEVMEKTEN ASLA VAZGEÇMEDİM VAZGEÇEMEZDİM
ÇÜNKÜ
İNSAN AŞIK OLDUĞU ADAMI KALBİNDEN SÖKÜP ATAMIYOR HERGÜN BİR UMUTLA CİHANIN GÖZLERİNE
EKREMİ
ARAMAK CİHANDA EKREME BENZEYEN BİRŞEYLER BULMAYA ÇALIŞMAK ZOR OLMUYOR OLMAZ.....
ŞİMDİ BEN KALBİMDEKİ ACI VE SÖYLEYEMEĞİM YARIM KALAN SÖZLERLE SİZE VEDA EDİYORUM
BENİ HEP İYİ HATIRLAYIN BİLİN Kİ BEN HEP BİR YERLERDE SİZİ DÜŞÜNÜYOR ÖZLÜYOR OLACAĞIM

ELVEDA SEVİL
EKREM VE DİĞERLERİ DURDUKLARI YERDE KALMIŞLARDIR
EKREM:SE SE SEVİLİM HAYIR YAA GİTMİŞ OLAMAZ YAA NEREYE GİDER NE YAPAR BENİM CAPON BALIĞIM AYÇİN,CENKER, CİHAN BİRŞEY DESENİZE NASIL NEREYE GİDER (YERE OTURUR VE DAHA KÖTÜ ŞEKİLDE AĞLAMAYA BAŞLAR)
AYÇİN: EKREM CENKER CİHAN BAKIN ŞAKA YAPIYORSANIZ HİÇ KOMİK DEĞİL NE YAPIYORSUNUZ YA SEVİL NASIL ÖĞRENDİ YAA NASIL NASIL
CENKER:BENDE BİLMİYORUM AYÇİN AMA YOK BİZE BUNU YAPMAZ SEVİL YOKSA YAPARMI
CİHAN İSE HİÇBİR ŞEY DUYMUYOR SESSİZCE AĞLIYORSUR
SEVİL İSE ANTALYAYA GİTMİŞ KÜÇÜK BİR OTEL ODASINDA SESSİZCE AĞLIYORDUR
EKREMİN AKLINA TANIŞMALARI GELİR
SEVİLİN ONA BAKILARI AYÇİNLE OLAN KONUŞMALARI SEVİLİN ELİNDEN TELEFONU ALIP NUMARASINI YAZIP ELİNE TUTUŞTURMASI SEVİLLE DİDİŞMELERİ SEVİLE AÇILMASI ONU ÖPMESİ SEVİLİN EKREME ATTIĞI TOKAT HATTA SEVİLİN ONA SENİ SEVMİYORUM DEMESİ BİLE YÜZÜNDE KÜÇÜÇÜK BİR GÜLÜMSEME YAŞAR AMA KALBİ ÇOK ACIYORDUR SEVDİĞİ KADINI TAMAMEN KAYBETMESİ ONU HALA SEVGİĞİNİ BİR MEKTUPTAN ÖĞRENMESİ O KADAR ÇOK CANINI ACITIYORDURKİ KALBİ DAHA ÇOK ACIYORDUR
AYÇİN:EKREM AKİN OL BAK BULURUZ SEVİLİ AMA NASIL SEVİLİ BULMAK İMKANSIZ BİR RENKTE OJE BULMAKTAN DAHA ZOR YA
EKREM:(BAĞIRARAK)AYÇİN SUS LÜTFEN BENİM BURDA KALBİM GİTMİŞ SEN BURADA OJE DERDİNDESİN YETER EĞER SEN SEVİLİ BİR OJEYLE KIYASLIYORSAN SANA CEVAP VERİYİM SEVİL İÇİN CANIMI VERİRİM SEVİL HERŞEYDEN DEĞERLİ BENİM BİR PARÇAM BİR ANDA HAYATIMA GİRİP BENİ EN MUTLU EDEN ŞEY GİTMİŞ SEN HALA MAKYAJ DERDİNDESİN YETER
AYÇİN:(BAĞIRARAK)KOLAYMI SANIYORSUN SEN HERŞEYİNİ PAYLAŞTIĞIN ARKADAŞININ ÖNCE KANSER OLDUĞUNU SONRA EVE GELDİĞİNDE GİTTİĞİNİ BU KADAR KOLAY DEĞİL EKREM BEY SEVİLİ BİR TEK SEN SEVMİYORSUN BİZDE SEVİYORUZ
EKREM:(BAĞIRARAK)AŞIKMISINIZ PEKİ HAYIR BEN BİR YIL BOYUNCA NE DURUMDA OLDUĞUMU BENDEN BAŞKA HİÇ KİMSE B,LMİYOR BE
CENKER:(BAĞIRARAK)YETER SUSUN KESİN ARTIK ŞU KAVGAYI SEVİLİ ARAMAMIZ GEREKEN YERDE SİZ BURADA KAVGA EDİYORSUNUZ ELİNİZEMİ ALIYORSUNUZ YOKSA ÜSTÜNÜZEMİ GİYİYORSUNUZ MONTUNUZU BİLMİYORUM AMA HEMEN SEVİLİ ARAMAMIZ LAZIM
CENKER BAĞIRIKEN EKREM ÇOKTAN EVDEN ÇIKMIŞ TERMİNALE GELMİŞTİR
EKREM:BAKARMSINIZ
GÖREVLİ:BUYRUN BEYFENDİ
EKREM:HİÇ BURADAN SEVİL UYAR ADINDA BİR BAYAN BİLET ALDIMI
GÖREVLİ:HAYIR BEYFENDİ SEVİL UYAR ADINDA BİRİ BURADAN BİLET ALMADI
EKREM ORADAN ÇIKAR VE HAVAALANINA GELİR
EKREM:BAKARMISINIZ
GÖREVLİ:BUYRUN
EKREM:SEVİL UYAR BURADAN BİLET ALDIMMI
GÖREVLİ:BİR DAKİKA BAKIYIM BEYFENDİ

ACABA SEVİLİ BULABİLİCEKLERMİ GEÇ GELEN İTİRAF BİRLEŞMELERİNE YETİCEKMİ YOKSA SEVİL
ÖLÜCEKMİ
EN BEGENDİGİNİZ REPLİK TAHMİNLERİNİZİ LÜTFEN YAZIN:)

perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:00 am Paylaş

süper cnmm devam et
bence ekrem sevilin yerini bulabilir ....Ama sevili öldürme....
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:06 am Paylaş

çok sağol cnm benim teşekkür ederiz yorum çok gelirse bitirmiyicez çünkü yorumlar az geliyor:)çok sağol
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:08 am Paylaş

güzel olmuşta hani diyo ya "bir keresinde hiç unutmam" orası çok komik olmuş tprk edrm
http://forum.emreaydin.org/
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:11 am Paylaş

çok sağol cnm teşkkür ederimde komik olmuş?derken duygusal şeyler yazmaya çalıştık
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:19 am Paylaş

ya bimiyorum çocuk anlatıyor gibi olmuş ama bak ben senin senaryonun en iyi takipçisiyim ilk bölümler öyle deyil sadece bu bölüm yani o kısım bana komik geldi
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:21 am Paylaş

hımm tmm zaten ölücegini düşündügü için unutamdıgı bir anını yazdı
begenmediniz mi arkadaşlar
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:25 am Paylaş

ewwt çk gzl olmş :bravo:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:26 am Paylaş

çok sağol cnm tekrar
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 7:19 am Paylaş

begenmedinizmi arkadaşalar
36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyCuma Ara. 31, 2010 2:40 pm Paylaş

Oh e Biliyrodum Sevilin Hala Ekremisevdigini Sevil Ölmesin Ekom Bulsun Onu Ve Bilesinler artikkkk

herzamanki gibi süper Tatlim
:D
http://daghankulegec.forumieren.org/
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 4:55 am Paylaş

36tugce demiş ki:
Oh e Biliyrodum Sevilin Hala Ekremisevdigini Sevil Ölmesin Ekom Bulsun Onu Ve Bilesinler artikkkk

herzamanki gibi süper Tatlim
:D
büşra-ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
büşra-ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 169
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümitttt <3<3

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:07 am Paylaş

süper olmuişşşşşşşşşş
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:08 am Paylaş

çok sağol büşracım teşekkür ederiz:)
...
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2174
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1272
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 12:12 am Paylaş

ÇOOOOOOOK GÜZELLLLLL OLMUŞŞŞŞŞŞ Very HappyVery Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 12:41 am Paylaş

çooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel olmuş.yeni bölüm ne zaman*?
(yeni okuyucu)
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 8:43 pm Paylaş

cokkkkk gzell dvam....
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 29 EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 9:43 pm Paylaş

Süper olmuşşş...

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
29 sayfadaki 30 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Sonraki