Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sonraki
YazarMesaj
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 Empty
MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 3:35 am Paylaş

BEKLIYORUZZ
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 Empty
MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 3:38 am Paylaş

yaz yaz yaz yaz :D
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 723
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 723
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:27 am Paylaş

YB bekliyoruz ahh şu sınavlar öldürecek bir gün beni ama neyse....
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:28 am Paylaş

Aynennnn :D :D normalde yrn İngilizce sınavım olucaktı tbi bizm ing. hocamız aynı zmnda sınıf hocamız olunca bizim iyiliğimizi düşünüoo sınavı haftaya bugüne erteledi çnkü bu perşembe başkabi sınavımız varr :D :D
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:31 am Paylaş

Arkadaşlar yb yazıyorum şu anda (:
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:34 am Paylaş

:D :D okurum bn hemenn yazmaya dvm ett
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:44 am Paylaş

evet bekliyoruz sen devam et :D
tunc
Deneyimli
Deneyimli
tunc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 643
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 645
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursaaa!..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ßu kadar tatLı oLmak zorunda mısın Ümit'im..♥

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:46 am Paylaş

yeni okuyucu...

senaryon çok güzel yeni bölümünü bekliyorum..
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:47 am Paylaş

Hoşgeldin yeni okuyucum...

Okudun için çok teşekkür ederim (:
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:52 am Paylaş

hadi yazıcak msın yb???
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:54 am Paylaş

Yazıyorum az önce başladım.
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:55 am Paylaş

Hmmm...... bekliyorum(z).....
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 6:58 am Paylaş

beklioruz seni özgemm :D
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 7:37 am Paylaş

24.BÖLÜM
Uyandığımda hala hastane odasında olduğumu farkettim.Ama bu sefer yanımda Ekrem de vardı.Yorulmuş birtanem.Benimle ilgilenmekten dinlenmeye vakit ayıramadı çocuk.Onu uyandırmama çalışarak yavaşça kalktım.Kendimi boğulur gibi hissettim.Çok ağır şeyler yaşamıştım.Hemen pencerenin yanına gittim.Sabah olmuştu ama heryer çok sessizdi.Camı açtığımda soğuk rüzgar yüzüme vurdu.İçim ürperdi birden.Ama güzeldi soğuğa karşı dayanabilmek.Daha fazla üşümek istemedim.Çünkü eğer hasta olursam Ayçin'e de bulaştırabilirdim.Şimdi Ayçin'i görme vaktim geldi.

Odadan çıktım.Yavaşça yan odaya girdim.Kapıyı açar açmaz kardeşimin kahkahaları yerine beni makine sesleri karşıladı.Ayçin'in sesini ne kadar özlediğimi farkettim.Ayçin'in yanına gittim.Elini tuttum.İster istemez tüylerim ürperdi.Kardeşimi böyle makinelere muhtaç halde görmek hala canımı acıtıyordu.Bir anda parmağının kımıldadığını farkettim.Yoksa uyanıyor muydu?

Sevil:Ayçin..

Yavaşça gözlerini araladı.Allah'ım sana şükürler olsun!Biricik kardeşim uyanıyordu.Hemen kapının önüne çıkıp mutluluktan "Doktor!" diye bağırdım.Fazla bağırmış olmalıyım ki Ekrem geldi hemen.

Ekrem:Ayçin'e birşey mi oldu?

Sevil:..Uyanıyor..!

Hemen mutluluktan Ekrem'in boynuna atladım.o da en az benim kadar sevinmişti.sonuçta Ayçin onun da kardeşi sayılırdı.İşte o an aklıma Cenker geldi.Çocukçağızın durumunu bilmiyordum.

Sevil:Ce-Cenker?

Ekrem:Dün sordum durumunu.Doktor bir gelişme yok dedi.

Sevil:Hala uyanmadı mı yani?

Ekrem:Malesef...

O sırada doktor içeri girdi.Arkasından da ben.Ayçin uyanmıştı.

Sevil:Ayçin!!

Hemen boynuna atladım.Smsıkı sarıldım.Galiba biraz fazla sarılmış olmalıyım.

Ayçin:Ahh!

Sevil:Ay pardon canım acımadı bir yerin değil mi?

Ayçin:Ooo Sevil Hanım sen böyle davranacaksan ben hep kaza geçireyim.

Sevil:Aklının ucundan bile geçirme kaza lafını!

Ayçin:Tamam tamam kızma. (:

Doktor:Ayçin Hanım kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

İşte can alıcı soru gelmişti.Acaba ayaklarını hissediyor muydu?Allah'ım lütfen ona çakabileceğinden fazla acı verme.

Ayçin:Doktor Bey ben gayet iyiyim.Siz bana Cenker'in nasıl olduğunu söyleyin.

Ohh!İyi ki iyisin kardeşim.Yoksa ben ne yapardım?Ama..Cenker?

Doktor:Cenker Bey'in durumu şu anda kritik.Ama bu süreci atlatacağını düşünüyorum.

Ayçin cevap veremedi.Sadece ağlıyordu.

2 gün sonra

Ayçin şu anda yürüyecek durumda değildi.Ama Cenker de Cenker diye tutturduğu için onun yanına götürüyorduk.Onu, Cenker'in yanına gidebilmesi için tekerlekli sandalyeye oturttuk.Gergindi ve elinde olmadan gözyaşları akıyordu.Ağlama diyemiyordum çünkü hiç işe yaramayacağını biliyordum.Kendimden.Sandalyesini ben sürüyordum.Sonunda onun odasına geldik.

Ayçin:Dur!

Kendini hazırlıyordu belli.Tıpkı benim onu görmeden önce kendimi hazırladığım gibi...

Ayçin:Tamam.

Kapıyı açtım.Makinelerin sesi odadaki ölüm sessizliğini bozan tek şeydi.Ayçin Cenker'i gördüğü anda omuzları düştü.Belli tüm gücünü kaybetmiş gibi hissediyordu.Yanına götürdüm ve sessizce dışarı çıkacakken..

Ayçin:Yanımda durun.onun hepimize ihtiyacı var.

Haklıydı.Cenker'in hepimize ihtiyacı vardı.Ayçin iyileşti diye seviniyordum ama Cenker...

Ayçin'in yanına geçtim.O da konuşmaya başladı.

Ayçin:Aşkım..Neden yalnız bıraktın beni?Neden yanımda değilsin şu anda?Neden sıcacık gülümseyemiyorsun?Ben perişan haldeyim sen yokken.Canım..sen olmassan bn de olmam.Eğer sana birşey olurs yaşayamam.İlk tanıştığımız gün çok utangaç biri sanmıştım seni.Ama tanıdıkça anladım ki sen sevdiklerinle gayet de normal bir şekilde anlaşıyorsun.Sen beni sevdin.Ben seni daha çok sevdim.Ben güldüm sen de bana can veren suyum..Gül,eğer sulanmassa kurur öyle değil mi?Ben de sen olmassan erir biterim birtanem...

Ayçin'in Cnker'i ne kadar çok sevdiğini şimdi daha iyi anladım.Eğer o olmassa Ayçin de olmaz.Bu aşkın gücünü düşününce gözyaşlarıma engel olamadım.Eğer Ceenker'e birşey olursa Ayçin'im harap olurdu.Ekrem?Eğer Cenker'in yerinde Ekrem olsaydı ben kafayı yerdim.Ekrem olmassa ben zaten olmam.Birden ona sarılma hissi duydum.Hemen arkamdaydı.ona baktığımda onun da ağladığını gördüm.Kollarını doladı bana.Sımsıkı sarıldı..Ayçin de Cenker'in ellerini sımsıkı tutmuştu.Daha kötü olmaması için Ayçin'i sessizce odadan çıkardım.Ama ağlamaya devam ettiğinin farkındaydım.Ben de ağlıyordum.Ayçin'i yatırdım ve kendimi dışarı attım.Ekrem Cenker'in yanına gitmişti.Ben de dışarı çıktım.Hava buz gibiydi.Ama bu hava bana iyi gelmişti.Kendime getirmişti.Kuytu köşede bir bank buldum ve oturdum.

Türkie'ye geldiğimizden beri yaşadıklaımızı düşündüm.Neler nler vardı.Ben derin düşüncelere bakmışken biri omzuma dokundu.

XX:Oturabilir miyim?

24.BÖLÜM SONU
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 7:44 am Paylaş

Kim acabaa erkekdir eminimkiii :/
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 7:45 am Paylaş

Bakalım kim çıkacak?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 7:52 am Paylaş

spr cnm dwm
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 7:54 am Paylaş

Teşekkür ederim canım (:
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 7:54 am Paylaş

Senaryonu yeni okudum cnm süpermiş devam :D
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 7:55 am Paylaş

Okuduğun için çok teşekkür ederim (:
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 8:06 am Paylaş

Kızm çıldırma da yaz kimmiş çok merak ettim şu xxx :D
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 8:11 am Paylaş

Saberdin biraz yb aksilik olmassa yarın :D
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 8:20 am Paylaş

bence gelen cihan'dı diye düşünüyorum.
özgem çok güzel olmuş tatlım devam cnm..
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 8:23 am Paylaş

off of of sper ya dewam canımın içi harikasın :D
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ

MesajKonu: Geri: ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 ♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98 - Sayfa 22 EmptySalı Ara. 14, 2010 8:50 am Paylaş

ayyy süper yaaaaa
bu arada şu XXX kim çıldırıcam....
yeni bölüm en kısa zmnda gelsin çatlıcaz burda :D

♥•••LİSE AŞKLARI•••♥[28.BÖLÜM "SEVİL'İN EKREM'E OLAN PLANI NE?" SF:98

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
22 sayfadaki 29 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sonraki