Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#}

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

beğendiniz mi ?
evet
5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 I_vote_lcap0%5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
hayır
5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 I_vote_lcap0%5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
kötü
 0% [ 0 ]
süper
5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 I_vote_lcap100%5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:19 am Paylaş

Teşekkür ederim (: yazdm ama snrm şmdi koymicam
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:22 am Paylaş

sümeyye şimdi okudum sende güzel yazıyomuşsun ya bilmiyodum marifetliymişsin :D geldiğinde bi bölüm yazarmısın :?:
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 622
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 634
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Maviş'imm =))

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:28 am Paylaş

güzel bi bölüm olmuş devam lütfen Very Happy
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 698
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sen nerde ben orda =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OKUL---> Nefretim
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:35 am Paylaş

ynı okuyucu super dewam 2. part qlsınn:)
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 3:30 am Paylaş

Teşekkür ederim çakılım :D

teşekkür ederim Very Happy şimdi koyuyorum :D
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:01 am Paylaş

cenker-cihan-ayçin

A: Hadi gidelim artık !
Ci - c: tamam

ekrem sevil

E: hazır mısn ?
S:Hayır :S Yuhaf hissediyorum kendimi ?
E: sevil sakin ol bu ilk işimiz değil ! topla kendini
S: Tamam .s
E: brazdaha bekliyelim isterSen ?
S: yok yok gidelim huuh
E: peki şu maskeyi tak içeri girelim... bekle !
S: noLdu ?
E: 3 kşi girdi içeri ... OF bekliyemicem onları hadii girelim
S: tamam ..!

Bu arada ayçin, cenker, cihan kara kara kazaklar pantolon giymişlerdir ki tanınmasınlar , gece gece kimsede anlamazdı zaten .. Onalrda aynısını yapıp kara kara giyindiler ve tbi başlarına geliceklerden habersizdirler ;)

Ekrem : Ellr yukarı bu bir suygundur !!
S: tüm değerli eşyalarınızı bu torbaya koyun çabuk çabuk hadi ! ( off her ne kadar bu işleri yapmak istemesekde yapıyoruz... Biz karnımızı doyuralım derken başkaları aç kalıyo bu insanlık dışı ! bşka çarem yok malesef ! )
A: heeh bi bu eksikti
S: kes sesini !
A: kızım ben seni vr yaa !
S: eee ??? otur aşağıya ! sesini çıkarma yoksa istemedgim şeyler yapabilirm ( off neler diyodum bn bide insanların canına mı kıyıcaktm hayr kesinlikle lafın gelişydi o )

hiç tahmin edemicekleri anda polisler gelir !

P: silahlarınızı bırakıp teslim olun !
S-E: napıcaz !?
S: .s..ss
E: tmm sevil skin ol !
S: nasıll olucam ya !
P: size sesleniyorum içerdeki 5 kşii !! silahlarınızı bırakıp teslim olun !
E-S-A-C-Cİ ( birbirlerine bakarak ) : ne ??!
A: Ohh nanayı yedik !
Cİ: sakin ol ayçin ya !
C: bncde bak bnm gbi :D
A: sna artık dicek tek lafım yok cenker !
S: napıcaz !?
E: kaçalım bak burda çıkış varr( arka çıkış ) koşunn hadii 3 dedimdde
1 2 33 !

hepsi ordan son hızla kaçarlar ama bi kere peşlerine polis taktılar bu kadar kolay kurtulabilrlermi sizce ??

E: Off sizde bize ayak bağı oldunuz he !
A: kes bee ! ne soygun yapıyosunz o zmnn !
P: durun ! ellerinizi hayava kaldırın silahlarınızıda yere bırakıp teslimm ollunn son kez uyarıyooruzz !!

HepSi durur ! neden durdular ki ? hemen teslim mmi olucaklar yoksa kaçmya devam mı edicekler ? Sevil ve ekrem arasnda neler yaşanıcak ? ayçindneden tuhaf davranıyo ??

hepsii 4. bölümde ;)
hayal32
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
hayal32
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 259
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 271
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lütfen İLK AŞK senar
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 6:00 am Paylaş

İlk Yorum Benden cnm.Çok Güzel Dewam Et
I_love_you_manga
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 729
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 555
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : DENİZLİ
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bana umut bağlama be
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 6:38 am Paylaş

••Aysu•• demiş ki:
Mrs. Pc Kurdu demiş ki:
merhametsiz ikili hııh... Yazık amcaya be.. :D

Hayırlı olsun senaryon devam et bakalım daha kimleri dolandıracaklar :D

katılıyorum sana (:
bnde katılıyorum bu arada avatarımı snde görünce şaşırdım bn buraya nezaman yorum yaptım die bnde ron un hayranıyım
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 7:29 am Paylaş

dewm et dewam et Very Happy
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:00 am Paylaş

hani şu dizi programları vardır ya başlarına ne geldi ne yapacaklar onun gibi olmuş Very Happy
bölüm güzel olmuş yolları burda kesişiyo acaba ne olacak merak ettim
yb ne zaman koyarsın :?:
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:20 am Paylaş

sümeyye ne zaman yazarsın
bak saabredemiyorum Very Happy
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:21 am Paylaş

bilemedim valla Razz
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:31 am Paylaş

hadi ya
kırmazsın sen bizi :D
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:15 am Paylaş

sümeyye neredesin
yazsana ya öldüm meraktan
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:16 am Paylaş

Razz tamam be :D yazıyorum
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:17 am Paylaş

hele şükür Very Happy
teşekür ederim :D
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:26 am Paylaş

önemli degil :D
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:37 am Paylaş

4. bölümm ( iyi okumalar )

bildiginiz gbi bizim bayram şekerlerimiz durdu ... Bakallım neler olucak ;)

Sevilden ...

Off durduk neden acba ? bn durdum önkü ekrem durdu ? niye durdu bu salak
dewam etsene ..! off artık çok geç bir mucize olması lazım polisler tam arkamızda ellerinde silahlarla
teslim olun diyolar napıcaz ooF !

Ayçin...

Niye durduk ki şimdi ? ne güzel koşuyoduk kalorilerimide yakıyodum ?? amaan ne diyorum bn bu durumda bile güzelligimi düşünüyorum
OF bn koşsam acba olur mu ki ?

Cenker...

evet durmuştuk ama bn neden durdugumuzu ekremin yüzüne bakarktan anlıyabiliyordm... evet saflıklarım var ama
hepsi ayçin için onu o kadar çok seviyorum ki saf halimde bna kızamıyo kıyamıyo , gülüyo ve bu benim hoşuma
gidiyor acaba oda beni seviyomuydu ?

Cihan...

zaten bi bu eksikti durduk heeh süper şu ekremin aklına uyduk kaçtık hem biz niye kaçıyoruz ki ?? bişiy yapmadık
aslında yaptık ama kimse bilmiyo off teslim olamam !

Ekrem...

evet durmuştum ... Ama neden durdugumu biliyordum , çünkü iki bina arasında polislerin hiç beklemedigi bir anda kaçıcaktık
ee tabi bunları onlara nasıl anlatıcam ki ? beni takip ederler heralde dimi ?? tbi cnm takip ederler tbi

E: 3 dedigimde bni takip edin
S: neden noluyo ekrem ??!
E: 1, 2 3 !
Ci : macera kaldıgı yerden devam ediyooo deseniizee sizz !! off yoruldm bnn biyerde saklanmalıız atlatmalıyz artık
E: nasıl olucakmış oo! bizde arıyoruz heralde !
A: kavgayı kesnn koşunn yaa koşunnn
Cenker yere düşer
A: cenker ! kalk çabukkk gell
C: aa !! ayamı burktumm kalkamıyorm bni bırakın !
A: saf saf konuşmaya başladın gene ya ! dur geliyorum
kaldırır ve birliklde giderler bi evin bahçesnde saklanırlar polislerde görmez giderler...
S: huuh ! yaa abi yeter ! töbe ya ben bida hırsızlık fln istemiyorum ya
E: eee ?! hayatını nasıl geçindiriceksn ?!
Sevil ayağa kalkar
S: nasılmı ?? bütün dünya hırsızlık yaparakmı geçniyo ?? çalışarak tabi akıllım ! bundan sonra sakin bir hayat sürdürmk istiyorum ! sizlerde suçsuz yere bizle kaçtınz
A: hyr aslında suçsuz yere deil bizde dolandırdık... o yzden kara kra kara giyinmiştik...
E: aman maşallahh maşallaahh ! Şok şok şok !gazetelerde ismimiz çıkıcak kızım aklını başıına topla ! Maraz ali gibi olucaz kızım yaa
tam takım olduk işde :D
S: yook valla sen kafayı yemişsn bn yokum arkadaş hşçakalın !!
gider o sırada ekremde peşinden gider

A: cenker iyi misin ??
C: iyii m ayçin nye bu kdr merak ettn ki beni ???
A: ne neden olucak yaa arkdşmsn ondan ... ee cihan pek suskunsun ?
ci : Yk valla şuan süper bir filim izliyorum ismi ayçin cenker muhabbetleri ! mısırda olsa güzel olurdu ama neyse :D
A: bu durumda bile şaka yapıyosun ya helal olsun sana !
Ci: saolll :D
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:44 am Paylaş

güzel olmuş
yb mü istediğin zaman yazabilirsin izin veriyorum yani biraz dinlen :D
bu arada sen nerelisin
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:46 am Paylaş

:D :D bn mi urfalıyım sen
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:48 am Paylaş

şuan urfada yaşıyosun yani
ben antepliyim
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:50 am Paylaş

koşuyuz yani :D yok urfalıyım ama istanbulda yaşıyorum
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:51 am Paylaş

sohbet etmeyelm klit vururlar mazallah :D
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:53 am Paylaş

tmm o zaman ben sana arkadaşlık isteği göndersem orda konuşsak olur mu :?:
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.

MesajKonu: Geri: 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} 5 i biyerde dolandırıcı olursa ;)  {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#} - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:56 am Paylaş

tm Very Happy

5 i biyerde dolandırıcı olursa ;) {* # Aman maşallah maşallaah ! 6. bölüm frangmanı SYF:9 *#}

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki