Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sonraki
YazarMesaj
diloos34
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
diloos34
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 270
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 253
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öyle tuhafdır kii . . Bir insana vazqéçiLméz oLduqunu hisséttirdiqiniz dé iLk vazqéçecéqi kişi siz oLursunuz . . . !
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:37 am Paylaş

devaaaaam
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:45 am Paylaş

eko gitme ya!
neyse cnm spr olmuş devam..
diloos34
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
diloos34
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öyle tuhafdır kii . . Bir insana vazqéçiLméz oLduqunu hisséttirdiqiniz dé iLk vazqéçecéqi kişi siz oLursunuz . . . !

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:45 am Paylaş

ne zaman qeLir acaba yeni böLüüm ? ? ?
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:02 am Paylaş

Sevil öp Şu Çocuğu da barışın artık :D

Tatlım yeni bölümü bu gün yazarsn hepimiz çok çok seviniriz.kısacası "hemen yazmaya başla" :D (bu bi şakaydı emir olarak algılama)
Laaps :D
Deneyimli
Deneyimli
Laaps :D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 875
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 880
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/09/10

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:15 am Paylaş

muhteşeeeemmm :D
sevil_ekrem_forever
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem_forever
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1581
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:23 am Paylaş

süper süper süper olmuş bitanem her zaman ki gibi yani
çakıltaşı
Deneyimli
Deneyimli
çakıltaşı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 828
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 852
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ""Ç4KIL T4ŞL4RI""
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:45 am Paylaş

yb çabuk gelsin ama barışsınlar ya bu arada süper yazıysun
diloos34
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
diloos34

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:49 am Paylaş

eveet ya ne zaman qeLcek ? .
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 9:51 am Paylaş

ekoooom onlar ne biçim laflar Sad
sevil_ekrem_forever
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem_forever

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 10:16 am Paylaş

senaristimiz şu anda Ümit abinin tiyatrosunda onun için ya gelince yada yarın yazabilir bölümü
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 10:20 am Paylaş

off glsn ztn gelişmeleri dinlicemm konuştu flnn bn gidemedim bu gn dünde gidememiştim ztnn
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 12:04 am Paylaş

mavişimi gördüm ya artık ölsemde gam yemem hala etkisinden çıkamadım çıkamamda heralde

Ekrem
Hızla yanından uzaklaştım ona bağırmamak onu incitmemek için kendimi zor tutmuştum hemen bir taksiye atladım ve eve geldim bavulumu toparladım kapatıp çıktım evden yanıma birde onun fotoğrafını aldım onu unutamıyacağımı biliyordum o yüzdende unutmak için çabalamayacağım onu her zaman hatırlayacağım yanımda olucak o kalbimde aşkla bakan gözleri gelciek gözlerimin önüne kzıgın bakışları değil,belki özleyeceğim ama dayanıcağım daha önce nasıl dayandıysam özlemine katlandıysam yine katlanabilirim
bi taksi çeviriyorum ve binip havaalanına gitmesini söylüyorum radyo açık bi şarkı çalıyor

Sevil
Yanımdan hzılcıa uzaklaştı öfkesini,kızgınlığını görebiliyordum uçarcasına bi taskyi çevirdi ve gitti bende aynı şekilde eve geldim gerçektende gidicekmiydi,gelmiyecekmiydi bir daha göremiyecekmiydim onu,belkide unutmalıydım onu silmeliydim her şeyini evde bir fotoğrafı gözüme ilişiyor elime alıp bakıyorum gülüyor,yanında ben varım sarılmışız sımsıkı asla bırakmayacakmışızcasına ama bıraktı o beni gidiyor gitmesin,gitmemeli aniden çıkıyorum evden taksi bekleyemiyorum koşmaya başlıyorum aynı andada onu aramya çalışıyorum ama kapalı telefonu sonunda bir taksi buluyorum atlıyorum ve hemen havaalanına gitmesini söylüyorum radyo açık bi şarkı çalıyor

Teoman-aşk kırıntıları
yaklaştırsana yavaş yavaş kendini bana
al içine tekrar derinine sakla, kat kasırgana
yalan söyleme bak gözlerime bitmiş olamaz
yokla ceplerini aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz!

AŞK KIRINTISIYLA DOYMAKTANSA
TEK BAŞIMA AÇ KALIRIM BU HAYATTA
PAYLAŞACAK BİRŞEY ARTIK YOKSA
BİR ERKEKLE BİR KADIN ARASINDA

yürürüm ipte ağım yokken hemde
kopkoyu içim, inan çok çalıştım
bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için
neyim var ki sanki senden başka
hadi son bir kez ceplerini yokla
aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz

AŞK KIRINTISIYLA DOYMAKTANSA
TEK BAŞIMA AÇ KALIRIM BU HAYATTA
PAYLAŞACAK BİR ŞEY ARTIK YOKSA
BIR ERKEKLE BİR KADIN ARASINDA

Sevil
Buldum Erkem buldum aşk kırıntılarını buldum ama bekle beni gitme ikimizede yeter bendeki aşk
Havaalanına geliyoruz hemen iniyorum etrafıma bakınmaya başlıyorum yok bulamıyorum onu içeriye giriyorum koşarak aramaya başlıyorum göremiyorum onu anons yapılıyor "amerikaya gidecek uçağımız için son çağılar" deli gibi koşmaya başlıyorum ve avazım çıktığı kadar bağrıyorum "EKREMM!!!"

Ekrem
Hiç kalmaış aşk denen illetten hiç kalmamış onda bitmiş tükenmiş hepsi oysaki bende hiç bitmeyecek bir aşk vardı
İniyorum ieçriye giriyorum çağrılar yapılıyor biletlerimi kontrol ettirip uçağa yöneliyoum ama gidemiyorum bekliyorum biraz yapamıyorum geriye bakıyorum sonra elimdeki fotoğrafa o istedi bunu gitmemi istedi uçağa yöneliyorum tekrardan bir ses duyuyorum bağrıyor bu onun sesi durmadan bağrıyor beni çağrıyor koşmaya başlıyorum nerde bu nerde bakınyorum bulamıyorum yoksa ben mi yanlış duydum galiba evet son kez bakıyorum ardıma siyah upuzun saçlar görüyorum bu onun saçlaı gelmiş ben yanlış duymamışım gelmiş koşuyorum ona doğru bana bakıyor gözleri ağlamaktan kıpkırmızı olmuş duruyorum bakıyorum yüzüne,gözlerine görebilcekmiyim tekrardan o aşkı

Sevil
Bana doğru koştu ama aniden durdu neden durdu yoksa gidicekmi gitmesin
-Ekrem gitme
bu söylediklerimi ible ben anca duyuyorum sesin çıkmıyor
biraz daha kuvvetleniyorum
-gitme bırakma beni
bu sefe duymasını umuyorum gözlerim kararyıro en son gördüğüm o oluyor yere düşmüyorum kollarındayım tutuyor beni

Ekrem
Gözleri kayıyor düşmeden önce tutuyorum onu ona bi zarar gelmemesi için hala çabalıyorum koruyorum onu gözlerini açıyor ufak bir baygınlıktı geçirdiği ama yinede beni çok korkutmuştu bişiler fısıldıyor kulağıma
S;Gitme
bunlar zor çıkıyor ağzından gitmememi istiyor bende gitmiyorum o yeterki istesin
-Tamam gitmiyorum
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 1:19 am Paylaş

çok güzel devam:)
sevil_ekrem_forever
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem_forever

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 1:54 am Paylaş

harika olmuş bitanem
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 2:58 am Paylaş

pr olmuş btnm dwm
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:02 am Paylaş

ay spr olmuş bu arada tiyatro nasıldı bizim yerimizede sarılsaydın mavişimize
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 5:03 am Paylaş

çokk güzel olmuşş..
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 5:12 am Paylaş

bu kadarcıkmı olmazki böyle yazmıyorum kardeşim bakın yb yide hazırlamıştım olmadı böyle sayfa 43 olupta yorumlar gelmezse yazmam valla

dilaracım sarıldım sarıldım ikişer köz öpüştük bi girişte bi çıkışta çok tatlıydı ama anlayamadığım bişi vardı çıkışta gelen kızları öpmedi sadece beni,kristal kelebeği ve ELVAN ÜNLÜ yü öptü heralde girişte erkenden onun için geldiğimizden diye düşnüüyorum
hepiize selamı ver sizi çok sevdiğini iletmemi istedi
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 5:20 am Paylaş

bizdeee onu çoooOooOokkkk seviyoruzzz.. Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 42972
çakıltaşı
Deneyimli
Deneyimli
çakıltaşı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 828
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 852
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ""Ç4KIL T4ŞL4RI""

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:32 am Paylaş

çok güzel olmuş devam cnm
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:39 am Paylaş

cook güzell bayıldm devamı nezamn
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:48 am Paylaş

YB YB YB YB YB YB YB "YB İSTİYORUZ".Mavişim bende seni çok seviyorum :D
elfays
Deneyimli
Deneyimli
elfays
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 746
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:56 am Paylaş

süper
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 2:12 am Paylaş

Arkadaşatanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz

bu olayın ardından bi kaç gün geçmiştir
E;Pşştt sevdiceğim hadi yhaaa bak hoca bakmıyor
S;Yanındakine baksana sen
E;o hiç göstermiyor bak geçen seferki gibi boş kağıt mı veriyim
S;Off bıktım yhaa
Sevil kağıdını Erkemin görebileceği bir pozisyona yerleştirir kendiside yana kayar iyice çekilir
S;oldumu
E;Muahh süper oldu
S;Manyak
Ekrem kağıdının yarısını Sevilden geçirdi ve kağıdını verip dışarı çıktı Sevilde arkasından çıktı
E;Aşkların en böcüğü yerim seni been
S;Daha neler çıkarıcaksın acaba
E;EE nerde bizimkiler yoklar ortalıkta
S;Ayçin daha bitirmedi,cihan buralardadır,zeynep şurda arkadaşlarıyla konuşuyor,cenkerde içeride
E;Eeee yalnız mı kaldık yani
S;yoo bak etrafımız dolu

Ekrem kolunu sevilin omzuna atar ve kendine çeker
S;okuldayız bitanem
E;A-a ne var ya kolumuda mı atamıcam
S;İyi be napıyorsan yap
E;bak bana böyle özgürlük haklarımı verme valla dalarım haa
S;Kime?
E;Şu bize doğru gelen tipsize
Sevil önüne bakar Ömer onlara doğru yaklaşıyordur
S;Yok sana özgürlük hakkı falan
E;İşte bende onu diyorum yoksa dalıcam bu herife
S;Naptı çocuk sana
E;Sana yiyecekmiş gibi bakıyor beni deli ediyor
S;Saçamalama
Ö;Naber Sevil
S;İyidir kanka sen?
Ö;İyi bende ayrıldığınızı duymuştum
S;Yok kısa bir küslüktü geçti
E;Kötü haberde çabuk yayılır derler dimi
Ö;Evet öyle çabuk yayıldı
E;Ama barıştığımız,birbirimizi çok sevdiğimiz,ve bi daha asla ayrılmıyacağımız yayılmamış
Ö;İnsanların işine gelmemiştir
E;Tabii çekmeyenler çok
S;Ekrem gidelim mi artık
E;Tamam aşkım nereye gidelim
S;Marsa hay allahım ya sınıfa ya sınıfa
E;Gidelim
Ekrem ile Sevil sınıfa girerler Cenker Sevilni yerine oturmuştur Sevil sırasının başına geçer
S;Öhö öhö
C;Bi saniye Sevil
A;Git başımdan Cenker
C;Aşkım ama bak
A;Git!
C;Ya valla o geldi ben bişi yapmadım ya
S;Noluyo Ayçin tatlım noldu
A;Cenker bey elin kızlarıyla kırışırıyor
C;Haspinallah ya valla bişi yok kız geldi saati sordu bende söyledim
A;Saati sorarken içine düşücekti az daha
C;Benim suçum ne??
A;Senin hiç suçun yok merak etme kıza yüz vermesene
C;;hayatım valla hiç konuşmadım ben onunla bi tek 2 yi çeyrek geçio dedim o kadar
A;Yemem ben bunları kim bilir daha neler yapmışsınızdır
C;OHA!Ayçin pes doğrusu pes ya
S;Ayçin kendine gel ya ileriye gittin
C;Nasıl düşünürsün senden başkasına bakıcağımı ya benim gözüm senden başkasını görüyormu
E;Şşştt pştt kız kadrıgalı bak şu çoccuğa bi
A;Neyine bakıyım ben onun
E;Suratına suratına bak çocuk harap olmuş aşkından hadi barışında buda kurtulsun bizde
A;Hiç m, konuşmadınız
C;hiç
Cenker yine o tatlı gülümsemesiyle Ayçine yaklaşır ayçinde Cenkere sarılır
E;Ohh bee
S;Aferin size
E;Bak onlar sevgi yumağı oldu hadi bizde olalım
S;Biz yeterince sevgi yumağıyız Ekrem her gün sarmaş dolaş
E;Ne yani sevgilimle aramda 15 m mi oldun
S;Abart sen herşeyi abart
Z;Çocuklarr
Cİ;Bakın Zeynep size ne diyecek
E;Dinliyoruz
Z;Bu akşam bende parti var ve sizlerde davetlisinz
E;Başka kim gelicek?
Z;Bi kaç tanedaha arkadaş gelicek
E;Kim onlar
Cİ;Pştt kimmiş onla saatın hemen beni
Z;Ayy kıyamam hayatım sen benim bir numaramsın
Zeynep chanın koluna girer
Cİ;Satmaca yok ama
Z;Yok yok merak etme ben seni satarmıyım hiç
Cİ;Eee kim gelicek
Z;işte bi kaç arkadaşım ya Serenay(sarıkaya),Mehmet Can(mincinozlu),Merve(boluğur)
Cİ;bu kadar mı
Z;Sen iste ben sana kız korosunu getiriyim
Cİ;Yok ya ondan değil
E;Yeme bizi yaa
Z;Neyse ben kaçar kankalar
Cİ;Git baklaım ben alıcam senin hesabını burda beni maskara yap git
Z;Maskaramı istedin ama senin kirpiklerin gayet güzel
Zeynep koşarak sınıftan kaçar Cihanda peşinden koşar
E;Bak sen hiç beni kovalamıyorsun
S;Off Ekrem iyice saçmaldın ha
E;Bende istiyorum,özeniyrum kardeşim
S;kendin ol ekrem kendin ol
E;Off Sevil off
S;hadi bak hoca gelcek şimdi
ve gün sonu herkes evlerine dağılır ekrem ile sevil kapının önünde
E;eee güzellik kaçta alıyım seni
S;( iyimi
E;çok geç 6 iyi
S;Saçmalama nasıl hazırlınıyım ben
E;O zaman 7 olsun
S;Peki tamam o zaman akşama görüşürüz
E;Görüşürüz bitanem
Sevil erkemin yanağına ufak bir öpücük kondurur ve evine girer Erkem biraz bekledikten sonra oda gider
ve akşam partide olacaklar bi dahaki bölümde
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM - Sayfa 12 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 2:16 am Paylaş

merak içinde beklemekteyiz :D

Arkadaştanda Ötesin-İşte Kardeş Gibiyiz 25 Bölüm Geldi 46 sayfa-ACISINI ÇIKARTICAM

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
12 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sonraki