Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (:

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Sonraki
YazarMesaj
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 4394-88
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 9:05 am Paylaş

GAMS demiş ki:
:D dayan ey türk kızı dayan :D :D
Crying or Very sad Crying or Very sad
Psique
Üye
 Üye
Psique
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 36
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 34
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sarcasm?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 9:42 am Paylaş

Ohooo bi geldim burası coşmuş :D 2 bölüm birden koymuşsun şaşırttın beni, kendimi 1 bölüme hazırlamıştım ben :D
Yalnız aklıma takılan bir şey var. Utku ile Ulaş farklı kişiler mi yoksa bir isim karışıklığı mı oldu? Çünkü bu futbol sahnesinde hem Utku hem de Ulaş demişsin kafam karıştı benim :D
Ya Cankuş'un neden sağlam bi kankası yook.. O iyi bi kız hakediyo bence. Gamze'de yüzüne gülüp arkasından vurmuş resmen. Yağmur ve Gamze'ye Cenker'den geliyor: Pislikleeer! :D
Cankuşla Mavişi yeriim <3 bu kadar tatlı yazma bunları yaa severken öldürücem yani yakında :D:D Tavla muhabbeti çok komikti :D
Çok güzel olmuş canıım hayalgücüne, ellerine sağlık :D Pazartesi biraz geç değil mi yaa? :D Bari hazır bölümlerinden koyuver 1 tane yarın öbürgün :D

Arka sayfalarda şeyi okudum Müjdat Gezen sanat okuluna gidiyomuşsun :D Çok şanslısın yaa ilerde seni dizilerde falan görürürüz artık Razz
sıla11
Deneyimli
Deneyimli
sıla11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 783
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 784
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/07/10

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 9:45 am Paylaş

evt yaa pazrts eççç nolru oy 1 bölüm falan yarın:)))
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 622
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 634
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Maviş'imm =))

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 10:11 am Paylaş

psigue--> bi gittin doğrudur burası çoştu :D hafta sonu burayla uğraşamıcam diye pazartesi dedim çünkü müjdat gezen sanat merkezine gidiyorum evet. ordan döndüğümde cıvığım çıkmış oluyor ama çok eyleniyorum tabiki. tatlı yorgunluk diyelim Very Happy ulaşla serkan farklı kişiler karışık mı yazmışım? cansunun yok düzgün bi kankası ama artık ulaş ve serkan onun yakın arkadaşları oldu. bunuda hissettirmeye çalıştım iyi anlaşıyorlar diye ... cenkerden pislikler çok komiğime gitti bu arada :D :D cansu ve özgürü bu kadar tatlı yazmazsan böyle bağlanamazsınız ki :D başka ne demişsin du bi bakim... :D hmm inşallah ilerde benide mavişimle birlikte aynı sahnede izlersiniz ne diyim Very Happy mavişe attığım mailimde onada bahsettim tiyatroya ilgimden ve bana inş. şansın yağver gider ve karşılıklı oynarız dedi :D tabi ben bu mailden sonra daha bi sarıldım tiyatroya :D şimdi bırakmam :D yorumun için çok teşekkür ederim Very Happy
sıla--> sılacım üzgünüm tekrar söylüyorum msm'de beni bayağı yoruyorlar Very Happy o yüzden hafta içleri doya doya okursunuz Very Happy hafta sonlarımı tamamen kendime ayırıyorum. ne ders ne başka bişi sadece sevdiğim seylerle ilgileniyorum Very Happy anlayışınız için şimdiden teşekkürler Very Happy
sıla11
Deneyimli
Deneyimli
sıla11

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 7:56 pm Paylaş

sen hikayeni sevmiyomusun:D
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 8:58 pm Paylaş

GAMS demiş ki:
psigue--> bi gittin doğrudur burası çoştu :D hafta sonu burayla uğraşamıcam diye pazartesi dedim çünkü müjdat gezen sanat merkezine gidiyorum evet. ordan döndüğümde cıvığım çıkmış oluyor ama çok eyleniyorum tabiki. tatlı yorgunluk diyelim Very Happy ulaşla serkan farklı kişiler karışık mı yazmışım? cansunun yok düzgün bi kankası ama artık ulaş ve serkan onun yakın arkadaşları oldu. bunuda hissettirmeye çalıştım iyi anlaşıyorlar diye ... cenkerden pislikler çok komiğime gitti bu arada :D :D cansu ve özgürü bu kadar tatlı yazmazsan böyle bağlanamazsınız ki :D başka ne demişsin du bi bakim... :D hmm inşallah ilerde benide mavişimle birlikte aynı sahnede izlersiniz ne diyim Very Happy mavişe attığım mailimde onada bahsettim tiyatroya ilgimden ve bana inş. şansın yağver gider ve karşılıklı oynarız dedi :D tabi ben bu mailden sonra daha bi sarıldım tiyatroya :D şimdi bırakmam :D yorumun için çok teşekkür ederim Very Happy
sıla--> sılacım üzgünüm tekrar söylüyorum msm'de beni bayağı yoruyorlar Very Happy o yüzden hafta içleri doya doya okursunuz Very Happy hafta sonlarımı tamamen kendime ayırıyorum. ne ders ne başka bişi sadece sevdiğim seylerle ilgileniyorum Very Happy anlayışınız için şimdiden teşekkürler Very Happy

AY ÇOK ŞANSLISIN HEP TİYATROYA İLGİLİ OLSAMDA AİLEM BUNA HİÇ İZİN VERMİYOLAR 4 YILDIR OKUL TİYATROSUNDAYIM.ÖĞRETMENLER GELİŞTİR YETENEĞİNİ DİYOLAR AMA AİLEM İZİN VERMİYO Sad
Bİ GÜN ÜMİT'İMLE KARŞILIKLI OYNARSAN BANA Bİ FOTOĞRAFINI YOLLA YADA DAVETİYE İSTEREM VALLA ;) Razz
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 9:14 pm Paylaş

allahm süper bi senaryo yaaaaa
gülmekten yazrıdlmm :D
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 9:38 pm Paylaş

Sıla--> Tabikide çok seviyorum :D lafı nasılda döndürüyosunuz haa :D :D ben hikaye yazmaya bayılırım :D
dadlucadıı--> Tatlım biliyorum bazen öyle aileler oluyor. Sen çok istersin ama onlar oraya vermek yerine dersaneye verirler parasını. Bak sana tavsiyem gerçekten çok istiyorsan sakın peşini bırakma! İstediğin zaman olmayacak bir şey yok! Very Happy Bende ilk okul 3. sınıftan beri oynuyorum.. Banada geliştir dediler şimdi müjo gezendeyim :D Ve tabiki mavişimle karşılıklı oynarsam (İNŞALLAH-İKİNCİ HAYALİM!) seni bulmaya çalışırım Very Happy
kader--> Kadercim beyenmene çok sevindim. Seni güldüre bildikse ne mutlu bize şekerim :D :D
sıla11
Deneyimli
Deneyimli
sıla11

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 9:59 pm Paylaş

hahhaaa:Dne zman koyarsan koy beklicemem:)))
sıla11
Deneyimli
Deneyimli
sıla11

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 10:00 pm Paylaş

hahhaaa:Dne zman koyarsan koy beklicemem:)))
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 10:03 pm Paylaş

yeni bölümü beklliyoruz cnm... :D
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 10:11 pm Paylaş

Sıla--> Tamam tatlım bekleyin tabi senaristede yazık :D
Mavi-->Teşekkür ederim yeni okuyucum gelmiş ve hoşgelmiş :D
karamelek
Deneyimli
Deneyimli
karamelek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 791
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 798
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünya
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 10:39 pm Paylaş

ben yeni okudum cnm 12. bölümü harika olmuş ve 13. bölümün fragmanıda süper 13. bölümü bekliyorum/Z
merwe ,)
Üye
 Üye
merwe ,)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 94
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 98
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bartın
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bazen en baştan diyebilmeli insan. (:

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 10:54 pm Paylaş

Merve-->Hem adaşımsın, hemde Maviş'imin hayran kitlelerinden birisin Özürlere gerek yok ne demişler geç olsun güç olmasın öyle değil mi Yorumun için teşekkür ederim hoşgeldin aramıza

Saol tatlm hos buldum
Fragmandan pek bısı anlamadım ama gzl seyler olacağına emınm pazartesıyı sabrsızlıkla beklıorm cnm :mutluluk:
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 11:01 pm Paylaş

karamelek--> teşekkür ederim tatlım hem ilgin hem yorumun için Very Happy
merve--> teşekkür ederim hayatım inşallah sizin için çabuk benim için yavaş geçer hafta sonu :D evet güzel şeyler olacak Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 03, 2010 11:06 pm Paylaş

GAMS demiş ki:
Sıla--> Tabikide çok seviyorum :D lafı nasılda döndürüyosunuz haa :D :D ben hikaye yazmaya bayılırım :D
dadlucadıı--> Tatlım biliyorum bazen öyle aileler oluyor. Sen çok istersin ama onlar oraya vermek yerine dersaneye verirler parasını. Bak sana tavsiyem gerçekten çok istiyorsan sakın peşini bırakma! İstediğin zaman olmayacak bir şey yok! Very Happy Bende ilk okul 3. sınıftan beri oynuyorum.. Banada geliştir dediler şimdi müjo gezendeyim :D Ve tabiki mavişimle karşılıklı oynarsam (İNŞALLAH-İKİNCİ HAYALİM!) seni bulmaya çalışırım Very Happy
kader--> Kadercim beyenmene çok sevindim. Seni güldüre bildikse ne mutlu bize şekerim :D :D

saol hayatım oynarsan bizim mavişle bul beni!! :D
Psique
Üye
 Üye
Psique
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 36
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 34
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sarcasm?

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 1:28 am Paylaş

Ulaş'la Serkan değil, bi Utku yazmışsın bi Ulaş farklı kişiler mi bunlar yoksa kafan mı karıştı yazarken bunu merak ettim :D
ebru222
Üye
 Üye
ebru222
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 70
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 81
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 3:39 am Paylaş

Yeni okuyucunumm...... :D Geç farkettim maalesef .... Çookkk beğendim soluksuz okudum diyebilirim.......Çocukluk günleri süperdi :D Hatta başlarda çok duygulandım ..... ( Özgür cansuyla bankta konuştuğunda :D ) Devamı çabuk gelir inş :D :D [b]
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 4:54 am Paylaş

dadlucadıı--> Tamam bulmaya çalışırım.. Bu arada nisanın sonunda kadıköyde müjdat gezenin tiyatro salonunda oyunum var.. Sizleride beklerim .. Very Happy
psigue--> Ayyy.. Very Happy Çok özür dilerim canım haklısın.. Benim hatam üzgünüm. Very Happy Yemin ediyorum yazarken bi kağıda not tutmuştum isimleri, oralara bakmama rağmen karıştırmışım. İki isimde hoşuma gidiyor hangisini kullanim diye düşünmüştüm başlarda. Ordan karıştı demekki.. Valla demesen fark etmicem. Kimsede dememiş :D :D
ebru--> Ayyy ayy ayyy hoşgelmiş sefalar getirmiş yeni okuyucum benim :D geç olsun güç olmasın önemli olan sonradanda olsa fark edebilmektir :D O duyguyu hissettirebildiysem sevinirim Very Happy devamı pazartesine.. Very Happy
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 5:06 am Paylaş

13. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum
merakta bırakma canım
devam etttt....
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 5:16 am Paylaş

Çok güzel yazıyorsun cnm bnde 13. bölümü merakla bekliyorum .)
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 5:21 am Paylaş

Teşekkür ederim .. Tuğçe bende senin senaryonu beyenerek okuyorum bu arada Very Happy
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 11:36 pm Paylaş

eee yeni bölüm ne zaman geliyo...
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyPaz Ara. 05, 2010 4:06 am Paylaş

GAMS demiş ki:
Teşekkür ederim .. Tuğçe bende senin senaryonu beyenerek okuyorum bu arada Very Happy

Teşekkür edrim :D Yeni bölüm ne zamana bu arada??
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: - Sayfa 14 EmptyPaz Ara. 05, 2010 7:11 am Paylaş

Yeni bölüm pazartesıne yanı yarın Very Happy 0kuldan qelır qelmez k0yacaqım... =)

MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (:

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
14 sayfadaki 32 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Sonraki