Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
esac
Üye
 Üye
esac
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 80
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 102
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/12/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Empty
MesajKonu: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:16 am Paylaş

Adım Gizem (:

ÇAKIL TAŞLARI ORTAOKULDA OLSAYDI !?!

1. BÖLÜM

Ortaokul… Deli dolu yıllar… Aşk… Hayat… Özgürlük… Arkadaşlık… Hepsi karışmıştı aslında.

Cenker ve Ekrem dışında hiçbiri birbirini tanımıyordu. Haberleri bile yoktu belki de. Ta ki… Ta ki 6. sınıfta … Ortaokulda sınıflar karma yapılıncaya dek.

Ekrem’le Cenker çocukluk arkadaşı. Cihan, Ayçin, Sevil ne birbirlerini, ne de Cenker’le Ekrem’i tanıyorlar.
Ama okulun ilk günü…

Herkes 5. sınıfın sırasındaydı. Son kez sırada olmak hepsi için yorucu ve üzücüydü.
Yavaş yavaş isimler okunmaya başladı.

‘’6-C. Lütfen herkes iyi dinlesin. İsmi okunanlar yanıma gelsinler. Ekrem Hacıoğlu. Cenker Doğan. Ayçin Mevsim. Sevil Beste. Cihan Pınar. Ayça Sude. Berk Özge. Lale Zehra. Çiğdem Oğlak. Dilek Yay. Burak Devran. Figen Oylum. Tarık Yeşil. Ahmet Akarsu. Gizem Hale. Hazel Yağmur…’’ dedi Müdire.

İsmi okunanlar alelacele müdirenin yanına geldiler. ‘’Sınıfınıza gidebilirsiniz,’’ emriyle herkes 6-C sınıfına koştu.

Deli dolu, dolu dolu ve çılgın bir sınıftı 6-C. (Şu an 6. sınıftayım. Ve şubem C :D Kendi hayatımdan esinleniyorum. Bir çok güçlük yaşıyoruz çünkü.)

Bütün yaramazlar oradaydı, daha ne olsun. Tarık, Figen, Burak, Ahmet, Ekrem, Berk, Hazel, Çiğdem…

Eh; yeter de artar bile. İleride öğretmenlerden bir sürü azar yiyecekti bu sınıf. Ama okulun o ilk; karmaşalı ve ilk 5 yıla özlem dolu gününde kimse bunu düşünmüyordu. Akıllarına bile gelmemişti böyle bir şey.

Herkes rastgele, bulduğu ilk yere oturmuştu. Ekrem’le Sevil; Cenker’le Ayçin; Cihan’la Çiğdem; Hazel’le Berk, Ahmet’le Gizem ve diğerleri.

Herkes sınıfı tanımaya çalışıyordu. Öğretmenler gelip kendilerini tanıttılar. Matematik ve Türkçe öğretmenleri, hemen derse başlayıp ödev verdiler.

İşte bu zorluğun dışında her şey iyiydi. O okul çıkışı, Ayçin’le Sevil çarpıştılar.

A: Ne yapıyorsun be!
S: Asıl sen dikkatli ol!

İki kız ‘’Salak!’’ diye söylenerek ters yönlere doğru gitmeye başladılar. İkisi de salak lafını duymuştu. Geriye dönüp birbirlerine sertçe bakarak yollarına devam ettiler.

Bu küçük tartışma, dostluğun ilk adımıydı. Diğer yandan, aşkların da ilk adımı olacaktı bu ilk gün…

Ekrem’le Sevil, Ahmet’le Gizem, Cihan’la Çiğdem, Hazel’le Berk, Cenker’le Ayçin aynı yolda gidiyorlardı.

Bunca tesadüf; onlara yapılan bir nimetti sanırım!
İlk gündü. Bütün çiftler sadece bakışıp yürümekle yetindiler.

Ama bu bakışlar bile etkili olmuştu… Belki o an nefretle bakıyorlardı birbirlerine. En güzel aşk zor olandır. Hepsininki zordu…

Hayat zorluklardan ibaret. 6. sınıf da böyleydi. Yepyeni arkadaşlar. Kaybedilmiş yıllar. Özlemle hatırlanan masum anılar… Ve, ilk aşklar…

Ekrem’le Cenker çocukluk arkadaşıydılar. 2 sokak ötede oturuyorlardı birbirlerine. Hiç aşık olmamıştı ikisi de. Ekrem’in içi yanmıştı hep.

Güzel kızlara bakmıştı. Onun hakkıydı bu da. En azından o böyle düşünüyordu… Ama hiç gerçek aşkı tatmamıştı…

Hiçbiri tatmamıştı.
Ne Sevil, ne Ekrem, ne Ayçin, ne Cenker, ne Cihan… Hatta Çiğdem, Gizem, Ahmet, Hazel, Berk bile yaşamadılar gerçek aşkı.

Ama yaşayacaklar. Çünkü aşk ve arkadaşlık; her zaman yaşanması gerekir! Ortaokul, hepsi için yepyeni bir başlangıçtı. Hepsinin de unutamayacağı bir başlangıç…

Not: Ahmet sevdiğim çocuk arkadaşlar Very Happy Vazgeçmeye çalışıyorum ama olmuyor. Ne yapalım, kaderimizde varmış! Komedi yapısıyla tıpkı Ekrem'e benziyor. Şirin gamzesi, yemyeşil gözleri ve sapsarı saçlarıyla AŞIK OLMAMAK İMKANSIZ! Very Happy
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:19 am Paylaş

veee bu arada; lütfen iyi de olsa kötü de olsa yorumunuzu belirtin. ona göre 2. bölüm de gelecek ... Very Happy
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:27 am Paylaş

devam
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 917
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 672
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : G.Antep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : FanLar HakLı CenKo FarkLı

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:33 am Paylaş

evett güzl bi senaryoyaaa bnziooo :D yb bekliorzzzz
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:34 am Paylaş

vay devamda bu ahmet'de iyi çalmış kalbiniXD
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:42 am Paylaş

madem öyle biraz daha beklerseniz y.b. gelebilir (:
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:46 am Paylaş

2. BÖLÜM

Okulun 2. günüydü. Ekrem’le Sevil sırada çarpıştılar.
Sevil Ekrem’e ters ters bakarak önüne döndü. Önlü arkalıydılar sırada.
Ayçin’le de yan yana.

O gün; Fen ve Matematik öğretmeni Neşet bey girdi derse. 5 kişilik gruplar hazırlamaları gerektiğini; bu şekilde herhangi birinin evinde toplanmaları gerektiğini söyledi ve grupları seçti.

‘’Ekrem, Sevil, Ayçin, Cenker ve Cihan aynı gruptalar. Çiğdem, Gizem, Ahmet, Hazel ve Berk de aynı grupta. Birinizin evinde toplanmanız gerekiyor. Lütfen bir an önce karar verin…’’

Gruplar toplandılar. Neşet Hoca; projenin konusunu ve gerçekleştirilmesi gereken tarihi verdi. Gruplar …

Ekrem: Valla baştan söyleyeyim. Benim evimde toplanamayız. Zaten her gün misafir var.
Ayçin: Benim de annem izin vermez.
Ekrem: Ha, Cenker’in annesi de izin vermez… Zaten her gün ya biz onlardayız, ya onlar bizdeler.
Cihan: Valla üzgünüm arkadaşlar ama benim evimde de olmaz.
Cenker: Evet…
Sevil: Tamam, sorun değil. Benim annem izin verir…
Ayçin: Ciddi misin?
Sevil: Evet. Annemle babam akşama dek çalışıyorlar zaten. İzin almam yeterli. O zaman görevleri paylaşalım.
Ayçin: Grup başkanı kim?

O sırada Neşet Hoca seslendi: ‘’Kimin evinde toplanıyorsanız grup başkanı odur!’’
Ekrem gözlerini devirdi.

Sevil: Ekrem, sen Cenker’le şiirleri ayarla. Ayçin sen raporu yapar mısın? Ben müzikleri hallederim. Cihan; sen de bilgisayarla ilgilenirsin. Olur mu?
Ayçin: Anlaştık.
Ekrem: İyi bari.
Cenker: Tamamdır.
Cihan: Okey…
Sevil: Anlaştığımıza göre şimdi yerleşebiliriz.

Herkes yerine geçti. Sevil Gizem’e sordu:

Sevil: Kimin evinde toplanıyorsunuz? Biz bizim evde toplanıyoruz.
Gizem: Aynen. Bizde toplanıyoruz. Kolay gelsin size 
Sevil: Size de. Bu arada Ahmet’in sana bakışları biraz değişik mi, bana mı öyle geliyor?
Gizem: Saçmalama. Asıl sen Ekrem’e bak!
Sevil: Yok artık Gizem! Ha, Gizem’di değil mi?
Gizem: Evet, Gizem. Ama bence öyle (:

Gizem Sevil’e göz kırptı. Sevil hafifçe gülümsedi. Olamaz mıydı? YOK ARTIK CANIM! ABARTMAYALIM!
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:48 am Paylaş

ya biraz kısa oldu gibime geldi ... kötü mü ?? bu arada dadlucadıı, senin de senaryoların harika. onları okurken üye değildim ama en kısa zamanda yorum yapacağım yeni üyen olarak. ahmet konusundaysa; evet doğru !!
aselvi
Yeni Üye
Yeni Üye
aselvi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 14
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 13
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:53 am Paylaş

güzel olmuş
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:53 am Paylaş

tşk ederim (:
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:57 am Paylaş

Harika tatlım bende 6'ya gidiyorum.Güzel olcağa benziyo
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 4:07 am Paylaş

umarım (: yb yarın ... Very Happy umarım aynı keyifle okursunuz ...
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 4:57 am Paylaş

Acaip moralim bozuk...!..!..!
Bu yüzden yepyeni bir bölüm daha geliyor. Azıcık moralim düzelsin; siz de beğendiyseniz güzel olur (:

3. BÖLÜM

Sanki hayat, hepsinin yaşadıklarını birleştirmek ister gibiydi. Şu ana kadar birbirlerinden haberi bile yoktu hiç birinin.
O gün eve gittiklerinde hepsi de günlüklerine farklı şeyler yazdılar…

Sevil’in Günlüğü:

‘’Ekrem’in bana bakışlarının değişikliğini hemen fark ettim. Gizem gibi; benim de 6. hissim kuvvetli. Gizem’i daha önceden tanımıyordum ama kapalı gibi görünen; aslında çok eğlenceli bir kız. Ekrem mi? Saçmalıyorum sanki…’’

Ekrem’in Günlüğü:

‘’Okulun 2. günü… Fena değil! Biraz sıkıcı… Sevil, Ayçin, Cenko ve Cihan’la Matematik – Fen derslerine giren Neşet Hoca yüzünden grubuz! Sevineyim mi, ağlayayım mı?’’

Cihan’ın Günlüğü:

‘’Dersler harika. Okul eğlenceli. Mutluyum. Gerçekten de mutluyum. 6. sınıf gerçekten farklıymış. Çiğdem deli dolu, yaramaz, eğlenceli bir kız. Yan yana oturuyoruz. Ve de, ilk defa bir kız için böyle söylüyorum ama; çok güzel!

Cenker’in Günlüğü:

‘’Biliyor musun günlük, Ayçin harika bir kız. Gerektiğinde kendisini savunmasını bilen; bazen saf gibi görünen ve çok güzel, çok bakımlı. Tam bana göre! Ekrem’in de gözü Sevil’deymiş gibi geldi… Acaba?

Ayçin’in Günlüğü:

‘’Çok kısa yazacağım. Annemle kavga ettik. Ama harika bir gündü. Hayatımda hiç 6. sınıfın bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim. Galiba hayat; beni bambaşka yerlere sürükleyecek…. Maceraaaaaaaaaa!’’

Bir sonraki okul günü 5’li sınıfa aynı anda girdi. Büyük bir kavganın da ortasına düşmüştü ikisi…
Ahmet’le Gizem kavga ediyordu. (iyi hınzırım ben de hani ;)

Ahmet: Ya unutmuşum ne olacak?
Gizem: Kendini de unutsaydın!
Ahmet: Ya kızım sen deli misin ya! Uğraşma benimle! Bi yürü git!
Gizem: Diyene bak be!
Ahmet: Aman, kurtarsınlar seni…
Gizem: Seni kim kurtarsın? Sen bu beyinle hiçbir şey yapamazsın!
Ahmet: Zekan çok yüksek değil mi senin?
Gizem: Senin gibi olmamak bile yeter zaten!
Ahmet: Allah Allah!?!
Gizem: Sana Allah Allah!

O sırada Sevil ve Ayçin araya girdiler.

Sevil: Durun ya, ne yapıyorsunuz? Kavga etmeyin…
Ayçin: Ahmet sana da hiç yakıştıramıyorum yani… İki saattir laf saydırıp duruyorsunuz!
Ahmet: Ya ama unutmuşum müzikleri. Ne var sanki?
Ayçin: İyi de oğlum, sorumluluğunu bil sen de ya! Bi sus! Bi otur yerine! Kaşınıyosun sen!
Ahmet: Öf…

Öte yandan Sevil de Gizem’i sakinleştirmeye çalışıyordu…

Gizem: Gerizekalı şey…
Sevil: Dur kızım dur. Büyük aşklar kavgalarla başlar demişler! Hem size kavga etmek yakışıyor mu hiç, Allah aşkına?
Gizem: Kim demişse yanlış demiş Sevil! Olamaz böyle bi şey…
Sevil: Oooof Gizem, başa çıkılmaz seninle. İnatçı!
Gizem: Eh, sana benziyorum be Sevil; n’aparsın!?!
Sevil: Hadi, hadi! Öğretmen gelecek şimdi…

O akşam Sevil’lerin evinde büyük bir kargaşa çıktı. Galiba gerçekten, büyük aşklar kavgayla başlardı…
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:16 am Paylaş

İlk yorum bendeeeen !!

Sevil: Dur kızım dur. Büyük aşklar kavgalarla başlar demişler! Hem size kavga etmek yakışıyor mu hiç, Allah aşkına?
Gizem: Kim demişse yanlış demiş Sevil! Olamaz böyle bi şey…

Bence gayette doğru demiş!!Yer gök inliyo Gizem :kalpp: Ahmet huuuu!! :D

Dewam kuzuuu ;111:
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:24 am Paylaş

tşk Very Happy yaaa ama ahmet bana sevgilin varmı diye sordu sonra hayır dedim sana mal bişyler sölerse ben varım burada dedi. sağol da kıracak kemik kalmaz sana ben hallederim dedim. azcık erkek gibiyimdir ayıptır sölemesi :D ben bulurum kemik sen merak etme dedi. gçen gün de anlaştık. eğer final maçlarında (futbol maçı) 2 gol atamassa ona tokat atcam Very Happy elim ağırdır dedim ona çünkü o istedi tokat atmamı. önemli değil Very Happy dedi. her gol attığında bana bakacakmış Very Happy Very Happy ya bayılıyorum ona berfin, sinem, kuzim filanda seni seviyo diyolar. ama belki de sevmiyodur ? geçen gün bana yasemin diye birini sevdiğini söyledi benim kimi sevdiğimi söylemem için. ama o saatten sonrada seni seviyorum dyemezdim ! hiçbi koşulda söyleyemem zaten ki o ayrı konu .... :S kafam karıştı !
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:26 am Paylaş

esac demiş ki:
tşk Very Happy yaaa ama ahmet bana sevgilin varmı diye sordu sonra hayır dedim sana mal bişyler sölerse ben varım burada dedi. sağol da kıracak kemik kalmaz sana ben hallederim dedim. azcık erkek gibiyimdir ayıptır sölemesi :D ben bulurum kemik sen merak etme dedi. gçen gün de anlaştık. eğer final maçlarında (futbol maçı) 2 gol atamassa ona tokat atcam Very Happy elim ağırdır dedim ona çünkü o istedi tokat atmamı. önemli değil Very Happy dedi. her gol attığında bana bakacakmış Very Happy Very Happy ya bayılıyorum ona berfin, sinem, kuzim filanda seni seviyo diyolar. ama belki de sevmiyodur ? geçen gün bana yasemin diye birini sevdiğini söyledi benim kimi sevdiğimi söylemem için. ama o saatten sonrada seni seviyorum dyemezdim ! hiçbi koşulda söyleyemem zaten ki o ayrı konu .... :S kafam karıştı !
Bence o sana söyletmek için Yasemin demiştir..Çünkü hiç bir erkek gerçek sevdiği kişiyi kolay kolay bi kızın ağzına sakız etmez..Sen güzen bana..Eminim o da senden hoşlanıyo ;)
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:28 am Paylaş

ama en iyi arkadaşı batu. batuya sor o tanıyo yasemini dedi... ay sinir oldum çocuğa ! (yb yarınn Very Happy)
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:30 am Paylaş

esac demiş ki:
ama en iyi arkadaşı batu. batuya sor o tanıyo yasemini dedi... ay sinir oldum çocuğa ! (yb yarınn Very Happy)
Anaaam!! Shocked
Ama inan bana benim durumum seninkinden de beter!!Salla gitsin!!Sna çocukmu yok!!(Diyene baq)
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:42 am Paylaş

Güzel (: Devam..
O sendeki sorun bende de var Sad Bana da öyle diyen çok ama inanmıyorum ben..Ama çok şey ima ediyor bana karşı Sad..Of boşver Very Happy)
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:45 am Paylaş

ama daha çok olay oldu o kadar çok belli ediyoki! çok eğlenceli bi kıssın filan diyo mesela hep gülümsüyo derste bakıyo daha neler neler ... batuya sormadım tabi ... ama ahmet yapar öle şeler. daha önce duymuştum batuyla konuşurken. ''batu hale'ye dedimki derya diye birini seviyorum tanıyosun tamammı çok güzel bi kız belki sever beni!''
neden olmasın yaaaaaaaa Sad
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:15 am Paylaş

Ya bak kızım 1 aya kalmaz çıkarsınız siz bak Ahmete deki tabi diyeblrsen Ahmet çok iyisin falan muhabbeti sen kur Ahmetle kanka ol kolunu omzuna at naber kanka sonra senn tenefüste olmadığın bşr zaman a4 kağıdına arkadaşlarından biri ''AHMET BİRİ SENİ ÇOK SEVİYOR''yazsın çantasına atsın Very Happy Aman Allah Korusun hocaya sölemesin Very Happy
Bu kadar Ahmetten bahsettik Gaye'nin selamı var sana de Very Happy

BU arada yeni okuyucuyum çok güzel yazıyorsun devam
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:17 am Paylaş

Bendende söyle selam!!Yasemini varyaaa!!Forumdan birleşip yolacaaalarmış de :D
.,.kKüÜbBrRaA.,.
Yeni Üye
Yeni Üye
.,.kKüÜbBrRaA.,.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 26
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türk diziler + yabancı diziler = çakıl taşlarının 40 ta 0.5 i oda belki

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:31 am Paylaş

ewt hoş bi senaryo daha doğrusu sevimli :D Sende benim senaryolarımı okursan sevinirim bende senin gibi araya sevimki kavga diyalogları katıyorum beğeneceğinin tahmin ediyorum
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:35 am Paylaş

Arkadaşlar bu senaryodaki SeviL benim gerçekte..Hepsi gerçekte yaşanmış olaylardır..İsteyen bakabilir:
https://cakiltaslari.forum.st/cakl-talar-dizisi-sizin-senaryonuz-f35/platonk-bir-es-senaryosudur-t12552.htm
esac
Üye
 Üye
esac

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!! EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:43 am Paylaş

valla kübra tabiiki okurum. selamlarınızı söylerim ama gaye; o kanka filan olayı pek bana göre değil. ama deneyeceğim. herkese teşekkürler. forumda birleşip o yasemin midir neyse saçını başını yolun, evt bencede! Very Happy neyse, ayçin_7510, seninde senaryonu okuycam Very Happy tşkler paylaşım için. yarını bekleyiiiiin, yb gelcek (: (:

Çakıl Taşları Ortaokulda Olsaydı... !!?!??!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki