Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

ÇAKIL PARÇACIKLARI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
çakılkolik
Yeni Üye
Yeni Üye
çakılkolik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 15
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : susuyorum çünkü bu benim en büyük asaletimdendir.her lafa verecek cevabım coktur ama bi lafa bakarım laf mı diye bide lafı söyleyene bakarım adam mı diye.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:33 am Paylaş

ÇAKIL TAŞLARI KARAKTER TANITIMI: sevil:orta gelirli üniversiteye 2. defa girmiş 21 yasında bir gençtir fakat sevilin annesi o küçükken onu bırakıp gitmiştir seville babasıda ankaradan istambula yerleşmişlerdir sevil tekrardan üniversite sınavına hazırlanıyordur cenker orta düzeyli ailenin tek çocuğudur onunda kaderi sevil gibi üniversiteye hazırlanmaktır ekrem ise zengin bir ailenin tek çocuğudur ve onunda kaderi seville cenker gibi üniversiteye hazırlanmaktır gelelim cihana cihan ise küçük yaşta babasını kaybetmiş annesiyle yaşamaktadır.ve ne yzıkki oda üniversiteye 2. defa hazırlanmaktadır ayçin ise orta düzeyli bir ailenin 2. çocuğudur ayçinin bir abisi vardır ve ayçin de diğer 4 ü gibi üniversiteye 2. defa hazırlanmaktadır. BEĞENİRSENİZ DEVAMI GELİCEK. :kizlar:
rockerrgirl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
rockerrgirl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5208
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : вυяαкöѕє♥

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:49 am Paylaş

devamm Very Happy
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 792
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 800
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bi satürn bi mars bi uranüs
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Uyu uYu birZ BüyÜ

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyCuma Ocak 14, 2011 8:06 am Paylaş

hmm ilginçmiş dwm cnm
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyCuma Ocak 14, 2011 8:15 am Paylaş

devam
çakılkolik
Yeni Üye
Yeni Üye
çakılkolik
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : susuyorum çünkü bu benim en büyük asaletimdendir.her lafa verecek cevabım coktur ama bi lafa bakarım laf mı diye bide lafı söyleyene bakarım adam mı diye.

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyCuma Ocak 14, 2011 9:48 pm Paylaş

ÇAKIL PARÇACIKLARI 1.BÖLÜM: EKREM VE CİHAN COCUKLUK ARKADASIDIR.CİHAN EKREMİN SAYESİNDE DERSHANEYE GİDİYORDUR.CİHANIN BABASI YOKTUR.SEVİL BABASIYLA GEÇEN HAFTA İSTAMBULA TAŞINMIŞLARDIR.ANNESİNİN TERKEDİŞİNİ BABASI KALDIRAMADIĞI İÇİN O ŞEHİRDEN KURTULMAK İSTEMİŞTİR.CENKER DERSHANEYE GİDEMİYORDUK TEK BAŞINA EVDE HAZIRLANIYORDUR ÜNİVERSİTEYE.AYNI ZAMANDA BABASININ MESLEĞİ OLAN ECZACILIK DÜKKANINDADA BABASININ YARDIMCISIDIR.AYÇİN İSE ABİSİ ÖZEL BİR ŞÖFÖR ANNESİ EVLERE TEMİZLİĞE GİDEN BABASIDA CEZAEVİNDE OLAN Bİ KIZDIR. SEVİL:KOSKOCA İSTAMBULDA BEN NASIL BULUCAM GÜZEL BİR DERSHANE Kİ? O SIRADA EKREM TELEFONLA KONUSUR SEVİLDE ETRAFA BAKARKEN ÇARPIŞIRLAR EKREM: ÇOK ÖZÜR DİLERİM HANFENDİ İSTEMEYEREK OLDU.BENİM HATAM SEVİL:YOK BENİM HATAM TABİ SENİN HATAN YOLUN ORTASINDA KONUSRSAN TELEFONLA OLACAĞI BU ZATEN. EKREM:HANFENDİ UZATMAYIN LÜTFEN OLDU Bİ KAZA DER ASLINDA SEVİLDEN ETKİLENMEDİ DE DEĞİL.ÇÜNKÜ KENDİSİ HEM YAKISIKLI HEMDE ZENGİN DİĞER KIZLAR GİBİ KENDİNEDE SIRNAŞMIYO.SEVİDEN GERÇEKTEN ETKİLENMİŞTİR.SEVİL:EKREMİN TATLI DİLLİĞİNDEN ETKİLENMİŞ FAKAT ÇAKTIRMIYORDUR.EKREM:BAKIN BEN DERSHANE ARIYORUM.SİZ SANIRIM BURANIN YABANCISINIZ DURUSLARINIZ VE BAKISLARINIZDAN BELLİ GELİN SİZİ İSTEDİĞİNİZ YERE GÖTÜRÜYÜM HA NE DERSİNİZ? SEVİL:HOPP SEN BENİ NE SANDIN BE.BENDE DERSHANE ARIYORUM EVET BURANIN YABANCISIYIM AMA TARİF EDERSENİZ YERİMİDE BULACAK KADAR AKILLIYIM. AYÇİN:HAYIR ANNE SENİNLE TEMİZLİĞE FİLAN GELEMEM NEDEN ANLAMIYOSUN.BEN ÜNİVERSİTE ÇAĞINA GELMİŞ Bİ KIZIM. ANNESİ:BAK KIZIM EĞER OKUMAYA MEĞİLLİ OLSAYDIN COKTAN KAZANMISTIN ÜNİVERSİTEYİ. AYÇİN:BAK GÖRÜRSÜNÜZ KAZANICAM BU SENE VE BU EVDEN URTULUCAM DİYEREK KAPIYI KAPATIP ODASINA CEKİLİR. SONRA VAZGEÇER DIŞARI ÇIKIP HAVA ALMAK İSTEYEREK DIŞARIYA ÇIKAR YOLDA YÜRÜRKEN BAŞININ AĞRIDIĞINI FARKEDEREK KÖŞEDEKİ Bİ ECZANEYE GİRER AMA GİRMEK O GİRİŞ. HEM CENKER İN OLDUĞU ECZANE HEMDE CENKERDEN ETKİLENMİŞ BİRİ OLARAK BAŞININ AĞRISINI FİLAN UNUTMUSTUR.CENKER AYÇİNE TUHAF TUHAF BAKIYORDUR Bİ ANLAM VEREMİYORDUR. CİHAN:ALO EKO NERDESİN ABİCİM SENİ ARIYORUM EVDEDE YOKSUN. EKREM:CİHAN İŞİM VAR KAPATMAM GEREK ŞUNDA BY 1. BÖLÜM SONU EĞER OLUMLU CEVAPLAR GELİRSE 2.BÖLÜMÜDE YAZICAM TEŞEKKÜR EDERİM UMARIM BEĞENİRSİNİZ. ;)
zeki doktor
Forumcu
 Forumcu
zeki doktor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 498
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 513
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hadi kalk gel bul bir bhane birazcık heves biraz cesaret ilk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende EMANET..
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 12:08 am Paylaş

devammm süperrrr ama yazım tarzını biraz değiştirsen okurken yoruluyoruz sakın yanlış anlama cnm sadece bir öneri=))))
çakılkolik
Yeni Üye
Yeni Üye
çakılkolik

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 12:19 am Paylaş

tm cnm bi daha kine öle yaparım sağol. :D
lovely
Deneyimli
Deneyimli
lovely
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 632
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 541
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : cehennemin dibinden =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : alo buyrun ben ırz düşmanı hırsız =)

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 12:19 am Paylaş

güzel bir bölüm olmuş ama biraz yazının şekliyle oynarsan bizler içinde kolaylık olur okuma açısından :D
çakılkolik
Yeni Üye
Yeni Üye
çakılkolik

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 12:21 am Paylaş

tm bi dahakine öle yapıcam arkadaşlar sağolun güzel yorumlarınız için...
çakılkolik
Yeni Üye
Yeni Üye
çakılkolik

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 12:36 am Paylaş

ÇAKIL PARÇACIKLARI 2.BÖLÜM SEVİL: BURALARDA BİLDİĞİNİZ İYİ BİR DERSHANE VAR MI ACABA? EKREM AKLINI KULLANIR KENDİ GİTTİĞİ DERSHANEDEN AYRILMAMAYI DÜŞÜNEREK SEVİLİDE ORAYA YAZDIRMAK İSTER VE EKREM:IMM EVET VAR Bİ TANE ANLATIMLARI SÜPER HEMEN ANLARSINIZ HEM BENDE ORAYA GİDİYORUM FENA MI OLUR BAKARSINIZ BERABER GİDİP GELİRİZ DER VE GÜLER. SEVİL:YOK O ZAMAN BEN ALMIYIM TEŞEKKÜRLER DER VE ORADAN AYRILIR EKREM:KENDİN KAYBEDERSİN CNM DER VE SEVİLİN GİDİŞİNİ İZLER.AKLINA KOYMUSTUR BU KIZI YANİ SEVİLİ C ENKER:BİŞİMİ İSTEMİŞTİNİZ HANFENDİ NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM SİZE? AYÇİN:YARDIM?HAA TM YA BEN BURAYA AĞRI KESİCİ VAR MI SORMAYA GELMİŞTİM. CENKER:HANFENDİ BURASI BİR ECZANE ZATEN TABİ Kİ BİR AĞRI KESİCİ BULUNUR İŞTE BUYRUN. AYÇİN: TM SAOLUN.FİYATI NE ACBA? CENKER:BU SEFER Kİ BNDEN OLSUN.DER VE GÜLER AYÇİN CENKERDEN ETKİLENMİŞ Bİ VAZİYETTE ECZANEDEN ÇIKAR EKREM:ALO CİHAN GÜVEN OARKIN ORADA BULUSUYORUZ GEL LAFLARIZ SONRA DERSHANEYE GEÇERİZ ORDAN HADİ BE OLUM BEKLİYORUM CİHAN:TM ABİCİM GELİYORUM YARIMSAATE DER VE TELİ.KAPATIR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM... Razz [list][*]
çakılkolik
Yeni Üye
Yeni Üye
çakılkolik

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 12:42 am Paylaş

K.BAKMAYIN ARKADAŞLAR BU BÖLÜMÜ BÖLE YAZMADIĞIM HALDE BÖLE CIKIYO LİSTE HAİNDE YAZMISTIM.ÖZÜR DİLİYORUM SİZLERDEN.
marazali117
Forumcu
 Forumcu
marazali117
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 441
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 442
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

ÇAKIL PARÇACIKLARI Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL PARÇACIKLARI ÇAKIL PARÇACIKLARI EmptyPaz Mart 06, 2011 9:56 am Paylaş

çok gzl bir senaryo dewam

ÇAKIL PARÇACIKLARI

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası