Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki

"ŞEHİT" nasıl bir senaryo?
Fanın en iyi senaryosu
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_lcap8%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
Müthiş,severek okuyorum
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_lcap62%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_rcap
 62% [ 16 ]
Gerçekçi ve güzel
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_lcap19%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
İdare eder
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_lcap4%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Berbat,bitir gitsin
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_lcap7%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Toplam Oylar : 26

YazarMesaj
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyCuma Ocak 21, 2011 11:45 pm Paylaş

supeeeer olmus Very Happy
yeni bolumu merakla bekliyorum
***9***
Forumcu
 Forumcu
***9***
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 326
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : adana
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ölümüne ekrem-sevil <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 2:05 am Paylaş

YENİ OKUYUCUUU!!!!

bütün bölümleri bi çırpıda okudum annemden fırça yedim, gözlerimide kaybetmek üzereyim ama deydi valla bayıldım senaryona sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyorum ekremle sevil kavuşsun artıkkkk :D
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 703
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 757
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 4:36 am Paylaş

teşekkürler arkadaşlar bu arada yeni okuyucum çok çok teşekkürler sana da.alırız annenin gönlünü bir ara Very Happy Very Happy Very Happy yeni bölümü bugün 18:30 gibi yazmaya başlıycam,muhtemelen 19:30 yada 19:40 gibi koyarım.bekleyin bakalım ben de bilmiyorum neler olucak? Very Happy Very Happy Very Happy
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 5:18 am Paylaş

büyük bi merakla bekliyorum cnm...
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 5:46 am Paylaş

mavi* demiş ki:
büyük bi merakla bekliyorum cnm...
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 6:45 am Paylaş

cnm bnm ellerıne saglık coook ama coook quzel olmuss hayatımm yb ne zmn yazıcaksın :D
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 6:58 am Paylaş

14. BÖLÜM

ekrem sinir ve telaşla ceketini alıp hızlıca evden çıkar.ardından koşar adımlarla garaja doğru ilerler ve son model sözde babası yerine koyduğu kendinden çok sevip,saydığı biricik hulusi abisinin arabasına daha doğrusu ona aldığı aslında ekrem'e ait olan arabasına biner ve düşünmeye başlar.içinde çok büyük bir kin ve nefret vardır.nasıl olur da o dünyalar kadar çok sevdiği insan ona bunu yapabilir?nasıl onun beyninden ve gücünden yararlanmak için onu ailesinden koparabilir?biricik karısını,dünyalar tatlısı daha doğmamış kızını,dostlarını görmesini engelleyebilir?tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de onun hafızasını kaybetmesinden yararlanıp onu aslında hiç var olmayan bir insanmış gibi gösterip hayatının en güzel yıllarını çalabilir?ekrem tüm bunları düşünürken sinirden çıldıracakmış gibi olur.sakinleşmek için sahil kenarına gitmenin en iyi çözüm olacağını düşünür ve son sürat sahile doğru sürer.tüm bir gece bütün bu yaşananları düşünür ve kafasını toparlayıp bundan sonra yapacaklarını planlamaya başlar.artık bu işte tek başınadır.her ne kadar tolgaların içten içe aslında kendisini desteklediklerini bilmiş olsa da bundan sonra onlara da asla güvenmeyecektir.sonuçta onlar da bu oyunun içindedirler ve hulusi'ye boyun eğmişlerdir.ama ekrem'in hiç de öyle bir niyeti yoktur.o değil mi ki geç de olsa gerçekleri öğrenmiştir bundan sonra hayatını düzeltmeye ve tüm sevdiklerini tekrar zor da olsa kazanmaya çalışacaktır.bir anda aklına bu uğurda ne kadar da zorlanacağı,kendisini ölmüş olarak bilen insanlara bu durumu nasıl açıklayacağı ve tabi bir de o çok yanlış tanıdığı hulusi abisinden nasıl bir intikam alacağı soruları gelir.ama şu an bunları düşünmek için çok erkendir.o önce bir ailesine kavuşsun da sonrasını zaten zaman içinde halledecektir.aklına bir anda canı sevil'i ve tatlı kızı yaprak gelir.daha o gün onları gördüğü ilk gün anlamıştır onların sıradan ve yabancı insanlar olmadıklarını.o akşam sevil'in gözlerine uzun uzun dalmışken bir anda ayağında küçük bir dokunuş hissetmiş ve kafasını aşağı eğdiğinde tatlı bir kızla karşılaşmıştır.o anda kalbinde sıcacık bir şeyler hissetmiştir bu küçük tatlı cadıya ekrem.ama daha kendini tanımazken onları nasıl bulacak ve hayatlarına kaldıkları yerden devam edebileceklerdir ki?ekrem tam da bunları düşünürken bir anda donar kalır.çok önemli bir noktayı atlamıştır.o 4 yıl boyunca kendini aslında hiç var olmamış gerçeklere adamış bambaşka bir adamken nasıl şimdi onların tanıdığı,sevdiği,istediği ekrem'e dönebilecektir?bu sorunun cevabını kendisi de çok merak ediyordur.ama bir şekilde başaracaktır,başarmak zorundadır ve hemen de bir yerlerden başlamak gerekiyordur.onların izini bulmalıdır.dünyalar güzeli karısı ve biricik kızının izini bulmalıdır yani aslında bir zamanlar kendi yaşadığı evi.ama nasıl?aklına birden bir fikir gelir.ama saat gecenin 03:00'ü olmuştur ve bu fikir sanırsa yarını beklemek zorundadır.ekrem bir süre daha o deniz mavisi kararsız ve bir o kadar da yıkık gözleriyle denize bakmaya devam eder.ardından bir kez daha denize derin derin bakar ve arkasını döndüğü gibi arabasına binmeye koyulur.tam arabasına binecekken denizle son kez göz göze gelir ve

ekrem:HER ŞEY ŞİMDİ BAŞLIYOR!!!!!! diyerek arabasına atladığı gibi otelin yolunu tutar.

ERTESİ SABAH

HASTANE

ayçin=ay sevil yavaş biraz. bak yine bir yerine bir şey olucak.
sevil=öff tamam ayçin ya bir şey olmaz merak etme sen hadi çabucak gidelim sıkıldım burada yata yata hareketsiz kalmaktan. ayrıca biliyorsun kızımı da çok özledim
ayçin=aman tamam bir şey demedik.iyi hadi ben aldım kıyafetleri,poşetleri sen tamam mısın?
sevil=tamamım tamamım hadi çıkalım
ayçin=iyi hadi o zaman derler ve hep beraber hastaneden çıkarlar.hastanenin bahçesinde cenker onları karşılar,poşetleri ve kıyafetleri bagaja yükledikleri gibi doğru sevillerin evine doğru yola çıkarlar.o sırada ekrem'de hastaneye gelmektedir.hastane otoparkından cenker'in arabası çıkar ve hemen birkaç saniye sonra ekrem otoparka girer.anlayacağınız kader onları yine karşılaştırmamıştır.ekrem hemen bir telaşla arabadan indiği gibi koşarak hastaneye girer ve danışmaya doğru ilerler.

ekrem:iyi günler
danışma=iyi günler buyrun?
ekrem=şey ben dün acile bir hasta getirmiştim.adı sevil soyadını bilmiyorum.kendisi hala burada değil mi?
danışma=bir saniye kayıtlara bakıyorum.hıh evet dün öğle saatlerinde acile sevil terzioğlu adında bir hasta getirilmiş.
ekrem=evet evet odur herhalde
danışma=bugün de çıkış yapmışlar.
ekrem=ne?çıkış mı yapmışlar?
danışma=evet beyefendi
ekrem=inanmıyorum ya!peki hanımefendi çok önemli bir mesele var.ben kendisine nasıl ulaşabilirim?siz de adres vardır muhakkak.bana verebilir misiniz?lütfen çok önemli!
danışma=kusura bakmayın ama hastalarımızın özel bilgilerini kimseyle paylaşamıyoruz.
ekrem=ya ne demek paylaşamıyoruz?ben onu ko...ee şey benim onunla konuşmam lazım diyorum.çok önemli bir mesele lütfen!
danışma=üzgünüm beyefendi maalesef yardımcı olamayacağım.
ekrem=offf!!!!!

tam o sırada arkadan bir ses:

doktor=ekrem bey

ekrem kafasını arkasına doğru bir çevirir ki sevil'i muayene eden doktorla karşılaşır.

doktor=iyi günler
ekrem=size de doktor bey
doktor=hayrola bir sorun mu var?
ekrem=sormayın sevil hanımı bulmaya çalışıyorum.hastaneden çıkış yapmış da.onunla konuşmak istediğim çok önemli bir mesele var ama hanımefendi bana yardımcı olmuyor bir türlü.
doktor=hımm öyle mi?anlıyorum.esra hanım neden yardımcı olmuyorsunuz ekrem beye?
danışma=ama yalçın bey siz de çok iyi biliyorsunuz ki hastanenin bazı kuralları var.bu yüzden hastaların özel bilgilerini her önümüze gelenle paylaşamayız.
ekrem=offff
doktor=tamam bakın ben ekrem beye kefilim.zaten kendisi de söylüyor.çok önemli bir meseleymiş siz adresi verin en iyisi
danışma=ama yalçın bey
doktor=lütfen esra hanım!!!!!
danışma=peki siz bilirsiniz.

ekrem seviçten havalara uçar adeta.yalçın bey'e büyük bir teşekkür borcu vardır.

ekrem=yalçın bey size çok çok çok teşekkür ederim.gerçekten çok sağolun.çok yardımcı oldunuz bana.
doktor=ne demek ekrem bey.madem mesele bu kadar önemli biz de elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık.
ekrem=inanın çok yardımcı oldunuz tekrar sağolun.minnnetttarım.

danışma=beyefendi buyrun istediğiniz adres.

ekrem adresi eline alır ve alel acele okur.bir şeyler anımsamaya çalışır.açıkçası çok bir şey hatırlamaz ama ne olursa olsun bir zamanlar o da burada yaşıyordur ve şimdi de o eski zamanlara tekrar dönebilmek için mücadele etmesi ve sevdikleriyle 4 yıl sonra tekrar yüzleşmesi gerekmektedir.doktora son bir kez daha teşekkürlerini sunduktan sonra büyük bir neşe ve heyecanla merdivenlerden hızla inip hastanenin bahçesine ve oradan da otoparka doğru ilerler.ardından da arabasına atladığı gibi sevillerin evine yani aslında bir zamanlar kendisine ve seviline ait olan eve doğru yola koyulur.

SEVİLLERİN EVİ

bu sırada sevillerde sonunda eve varmışlardır.arabadan yavaş ve dikkatli bir şekilde indikten sonra eve doğru yürümeye başlarlar.sonunda kapının önüne gelirler.sevil bir heyecanla zile basar ve kapı bir anda açılır:

yaprak=aa annem gelmiş annem gelmiş yuppi!!!!!! der ve sevil'in boynuna atlar.
hüsna=ay başıma gelenler yavrucum dur yavaş annenin bir yeri acıyacak sonra
sevil=oo kuzum benim der ve yaprak'a sıkıca sarılarak kızının kokusunu içine çekmeye başlar.
hüsna=bak beni dinliyorlar mı hiç?yavrucum yaprak kızımm
sevil=yok annecim yok bir şey olmaz merak etme sen biz iyiyiz böyle hem ben çok özledim kızımı di mi kızım?sen de özledin mi anneyi bakalım?
yaprak=tabi özledim
sevil=hımm ne kadar özledin bakalım göster bi?
yaprak="bak bu kadar kocamannnnn" diyerek kollarını iki yana açar ve o da sevil'e sıkıca sarılır.sevil'in de istemsiz olarak gözleri dolar.birkaç saniye öylece sarılıp durduktan sonra sonunda sevil burnunu çeker ve:

sevil=neyse yaprakçım hadi içeri girelim annecim bak sen de hasta olup üşütme sonra
yaprak=peki annecim der ve hep birlikte içeri girerler.o sırada hüsna'da sevil'i kolundan çekip yavaşça yanına yaklaştırır ve kulağına doğru eğilir:

hüsma=yavrum bak benim yüzümden ayçinlerde kaldın dün akşam.çok özür dilerim.ben öyle söylemek istememiştim.ana kızı da ayırdım.çok üzgünüm sevilcim
sevil=(gülerek)ay anne alemsin hiç olur mu öyle şey?aşk olsun yani.hem fena mı oldu?siz de babaanne torun baş başa kaldınız.biz normalde de böyleyiz zaten.işe gitttiğimde kızımı bir saat göremiyim hemen burnumda tütüyor.seninle ilgisi yok.bir daha sakın söyleme böyle.
hüsna=affettin yani beni?
sevil=affettim affettim de yanlız bir şartım var.
hüsna=eyvah eyvah nedir bakıyım şartın kızım?

sevil birden kötü kötü hüsna'ya bakmaya başlar.sonunda:

sevil=(gülerek)umarım benim o çok sevdiğim omletinden yapmışsındır.valla dün bütün gün aç kaldık hastanede
hüsna=Allah iyiliğini versin senin hayta yaptım tabi yaptım yapmaz olur muyum?
sevil=aslan annem benim der ve hüsna'yı öper.hadi ben çok acıktım sofraya geçiyorum der koşarak kahvaltı masasına doğru ilerler.

hüsna(kendi kendine gülerek)hay başıma gelenler!bunların hepsi deli valla hepsi deli der ve o da kahkahalarla sofraya doğru geçer.

bu sırada ekrem'de evin önüne gelmiştir.arabayı hemen caddeye park eder ve ardından da verilen adrese doğru bakar.az çok tanıdık gelmiştir bu ev ona.birazdan içeri girecek ve ailesiyle yüzleşecektir.aslına bakılırsa bunu hemen yapmalıdır.orada öylece durup boş boş bakınmanın hiçbir anlam ifade etmediğini anlar ve hızlı adımlarla sevillerin evine doğru yürümeye başlar.her bir adım atıp eve biraz daha yaklaştığında içinde yeni bir kıvılcım alevleniyor,heyecandan ölecek gibi hissediyordur.birkaç dakika boyunca yürür ve sonunda evin kapısının önünde durur.artık onlara çok yakındır aralarında sadece bir duvar mesafesi kalmıştır. ekrem içerden gelen kahkaha seslerini duydukça daha da bir heyecanlanır.şimdi tam zamanı diyerek elini zile doğru götürüp tam basacakken bir anda telefonu çalmaya başlar.içinden off tam da sırası diye geçirir.telefona bakar,arayan gizli numaradır.ekrem bir an açıp açmamak da kararsız kalsa da sonunda açmaya karar verir ve açar.

ekrem=alo kimsiniz?
hulusi=EĞER ZİLİ ÇALARSAN O EVİ BAŞINIZA YIKARIM!!!!!
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 574
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 589
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:04 am Paylaş

cok guzel mis sana bir senaryo tafsideri cilgin cakilar
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:11 am Paylaş

süper yazmışsın cnm
pis hulusi neler diyor yaa
devam......
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:17 am Paylaş

teşekkürler sağolun Very Happy bu arada tatlım ne önerisi ben anlamadım
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:18 am Paylaş

melisim,mavişim süpersin canım
ama ben o hulusiyi köşede sıkıştırırım yha tirbiyisiz heriiiff!!!
facede okudum da yorum yapmadım haliylen
devamını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:20 am Paylaş

sağol kuşum evet hulusiyi el birliğiyle parçalama kararı aldık Very Happy
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:22 am Paylaş

harika olmuş cnm
çok güzelll
o hulusi var ya o hulusi yine mi engel olacak karşılaşmalarına
umarım en kısa zamanda karşılaşırlar
yeni bölümü büyük bi merakla bekliyorum...
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:35 am Paylaş

teşekkür ederim tatlım Very Happy Very Happy Very Happy
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:48 am Paylaş

ne zaman karşılaşıcak bunlar Sad süper olmuş devam Very Happy
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 7:49 am Paylaş

teşekkürler tatlım Very Happy
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 9:23 am Paylaş

çok quzel olmuşş hayatım benımm .d.d ama ben o hulusıyı boqarım heaa neler dıyoo benım ekremıme yhaaa .s.s
karamelek
Deneyimli
Deneyimli
karamelek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 791
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 798
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünya

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 9:35 am Paylaş

yha ben bu HULİSİ'yi varya =@ hadi neyse aqzımı açtırmasın benim sewenlerin arasına girmek zina yha neyse cnm çok uzattım harika olmuş ama artık yani kavuşşunlar yani olmaz cık cık cık
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 12:17 pm Paylaş

supeeeer olmus cnm Very Happy
Ben bu Hulusi'yi oldururum arkadas ne p*slik bir adamdir yaa
devaaaam
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyC.tesi Ocak 22, 2011 11:08 pm Paylaş

Ya bi kavuşamadılar yaaa...
Süper olmuşşş...
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyPaz Ocak 23, 2011 6:42 am Paylaş

sNr aDm aMa sPeR oLmu$ yNisi??
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyPaz Ocak 23, 2011 7:21 am Paylaş

woow cok güsel olmuş cnm dewamm
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptySalı Ocak 25, 2011 12:44 am Paylaş

devam et canım yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum bugün yazarsın umarım...
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 8:41 pm Paylaş

seNaRyoYu bRakTn mı yazMıosN kaç qNden beRi..!?
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 18 EmptyPerş. Ocak 27, 2011 12:15 am Paylaş

yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz canım umarım bugün yeni bir bölüm yazarsın...

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
18 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki