Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 1:14 am Paylaş

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİMM.. =)
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 1:22 am Paylaş

YENİ BÖLÜM GELİYORRR....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 1:24 am Paylaş

7.BÖLÜM YORUMLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM Very Happy(:
7.BÖLÜM SAYFA:29DA....Very Happy(:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• [κızℓaяıη єvє тaşıηması] # 8.ßöℓüм #
~ Kızlar Cephesi ~
Ayçinlerin Evi:Salı
8.ßöℓüм: (Kızlar uyanıp kahavaltılarını yapıp çok hızlı bir şekilde giyinip evden çıkmışlardır. Okula doğru yürüyorlardır.Malum bu gün taşınacakları için üçüde heyecanlıdır. Okuldan sonra hepsi evlerine gidip eşyalarını toplıyıcaklardır.Sevilde kaç gündür evine bile uğramamıştır.Ya ayçinlerde yada zeyneplerde kalmıştır.Babasıysa sevili çok merak ediyordur burnu sürtülüp eve geri dönmesini bekliyordur ama pek öyle olmuyacağı kesin.Kızlar bi süre yürüdükten sonra okula varmışlardır.Okulun kapanmasına az kaldığı için vede lys sınavına 2 buçuk ay olduğu için devamlı çalışmaları için serbest bırakıyorlardır.Nihayet son derstir.) Ayçin:Öff bu gün okul ne kadar sıkıcı geçti hiç bu kadar sıkıcı olmamıştı.Zeynep:Evet sıkıcıydı.Bide taşınıcaz ya.Devamlı kafamı kurcalıyo her şey.Sevil sen nediyorsun.Sevil.(Sevilse aynı noktaya bakıyordur.dalıp gitmiştir.) Zeynep:Sevil sana diyorum.Sevil:Hı.Efendim.Zeynep:Ne düşünüyorsun öyle.Sevil:Bu gün eve gidip eşyalarımı toparlıyıcam.Uzun zamandır eve gitmiyorum onu düşünüyordum.Ayçin:Ayy bide şimdi bizim yataklar dolaplar.Her şey yeni eve gelicek demi.Zeynep:Heralde ayçin yerde yatıcak halimiz yok dimi? Ayçin:Öf şimdi git elbiseleri topla makyaj malzemelerini incik cincik ayakkabı toka ayy…Zeynep:Biraz daha sabret ayçin bu son gün sonra rahatız.Ayçin:Evet.napalım artık son bi gün daha sabredicez. Sevil:Peki eşya taşıma araçlarını ayarladınızmı adamlar gelip eşyaları taşıyıcakya.Zeynep:Ben ayarladım.Eve gittikten sonra 1 saat sonra gelicekler.Sevil ilk seninkiler alınıcak sonra ayçinin evine gidicekler ayçininb eşyalar alınıcak sonrada benimki.Bizide babam arabayla bırakıcak karşıya eve kadar.Sevil:Ben eve gitmek istemiyorum.Ayçin:Sevil yapma böyle.Hem baban evde yoktur.Zeynep:Üzülme her şey zamanla düzelicektir eminim.Kabulleniceklerdir. (Sonunda son zil çalar kızlar çantalarını alıp çıkarlar.Hepsi kendi evine gider ve eşyalarını toplamaya koyulurlar.Sevilse daha yeni eve gelmiştir.Eşyalarını toplamaya koyulmuştur.) Semra:Sevil kızım kaç gündür nerdesin niye telefonlarımı açmıyorsun.Sevil:Konuşulcak bişi yok anne.Ayçinlerde bi kaç gün zeyneplerde kaldım.Semra:Niye eşyalarını topluyorsun. Sevil:Ev bulduk kızlarla ayrı eve çıkıyoruz.Semra:Ama kızım.Sevil:Bana karışma anne.Siz seçim sundunuz bende seçimimi yaptım.Semra:Tamam kızım karışmıyorum sana.Sevil:Nolur anne üzülme.İki şekildede evden gidicektim zaten.İzin versenizde vermesenizde.Semra:Ama kızım ikisi aynı şeymi? Sevil:Beni bu seçime siz zorladınız.Semra:Neyse madem dinlemiyiceksin boşuna konuşmamın manası yok.Sen toparlan ben içerideyim.(Sevil eşyalarını toparlamaya devam ediyordur 1 saat sonra bütün her şeyini toparlamayı bitirmiştir.) Sevil:Evet her şey tamam.Şu üstümdeki okul kıyafetindende kutuluyum.Hmm.ne giysemki. (Sevil ne giyiceğine karar vermiştir.Beyaz kot şort.Şeker pembesi bir tişört.Şeker pembesi converselerini giymiştir ve boyundan asmalı çapraz beyaz çanta almıştır.) Sevil:Tamam bu işte bitti.Her şey hazır.(Tam o sırada sevilin telefonu çalmıştır.Zeynep arıyordur.) Sevil:Alo efendim.Zeynep:Sevil eşya teşıma arabası 5 dakikaya ordaymış.Sevil:Tamam zaten bende hazırım.Her şeyi toparladım üstümüde giyindim. Zeynep:Tamam süper bende toparladım. Üstümü giyinicem şimdi.Sevil:Tamam.Zeynep:Sen ayçinide ararmısın.Napmış toplanmışmı sor bakalım.Sevil:Tamam kapatıyorum hadi by.Zeynep:By.(Sevil Ayçini arar.) Ayçin:Efendim sevil.Sevil:Hazırlandınmı ayçin.Ayçin:Ay ne hazırlanması yaa.Daha giysileri toparlamam yeni bitti.Diğer eşyalarımı toplamaya başlıyorum.Sevil:Ya ayçin hızlı ol biraz 40 dakikaya geliriz sizin oraya.Ayçin:öf tamam yaa.30 dakikalık işim var yetişirim.Hem sen kapatsana şu telefonu.Oyalıyosun benş sonra geç hazırlanınca sçlu ben oluyorum.Sevil:ay tamam by ben seni oyalamıyım.(Sevil telefonu kapatır ve yatağının üstüne oturup eşya taşıma arabasını beklemeye başlar.5 dakika sonra araba gelmiştir ve 20 dakikada arabaya sevilin eşyaları yerleştirilmiştir.Araba önden zeynebin eşyalarını almaya gitmiştir.Sevilde boş odasına veda edip ve ev anahtarını masanın üstüne bırakıp çıkmıştır evden.) Sevil(içinden):Keşke böyle olmasaydı keşke bu evden sevinerek çıkabilseydim ama olmadı.(Sevil göz yaşlarını temizlemiştir ve yakın olduğu için yürüyerek zeynebin evine gitmiştir.yürümek 15 dakika sürdüğü için zeynebin evine vardığında onunda eşyalarının çoğu taşıma arabasına konulmuştur.)Zeynep:Aa hoş geldin sevil.Eşyalarımda arabaya yerleştirildi az bişi kaldı(Sevil neşesiz bir şekilde):Hoş bulduk.Zeynep:Sevil neyin var.Sevil:Hiç.Hiç bir şeyim. Zeynep:SEVİL.!! Sevil:Ya hiç bişi evden ayrılırken hüzünlendim.Zeynep:Yiyimmi?Sevil:Zeynep evden babamla küs bir şekilde çıktım eşyalarımı toplayıp gittiğimden haberi yok.Annemse ikimizin arasında kalmış durumda.Ne vardı sanki izin verseydi.(sevilin göz yaşları gine birer inci gibi dökülmeye başlamıştır.) Zeynep:Şşş.Sevil ağlama.Sonsuza kadar küs durucak değilsiniz ya.Bir gün elbet kabullenicek.(zeynep elleriyle sevilin göz yaşlarını temizler.Zeynebin eşyalarıda arabaya konmuştur ve ayçinlerin adresine yol almıştır.) Neşet:Hadi kızlar.Acele edin ayçinide alıp karşıya evinize geçicez daha.(Zeynep sevili çekiştirerek arabaya binmişlerdir.Ayçinlerin evine varırlar.Ayçinin eşyaları çok kıymetli olduğundan devamlı başında duruyordur.) Ayçin:Şunu taşırken dikkat edin içinde kırılıcak eşyalarım var.Buda çizilmesin.Zeynep:Ayçinden beklenen hareketler bunlar.Sevil:Yane tabi.Ayçin:Zevzek zevzek konuşma zeynep benim eşyalarım kıymetlidir seninkileri bilemem.Sevil:Ay hadi tamam biz eve geçelim.annen eşyalara bakar ayçin. Ayçin:Ama.Zeynep:Hadi ayçin hadi.Neşet:Hadi kızlar biz karşıya eve geçelim.Ayçin:Peki tamam çantamı alıyım geliyorum.Anne sen eşyala bak tamammı? Nergis:Tamam kızım tamam. (Neşet ve kızlar arabaya binerler.) Ayçin:Zeynep al şu fotoğraf makinanı az kalsın stüne oturuyordum.Zeynep:Ver.(Yol en az 20 dk. suruyordur ama trafik vardır köprüde.) Ayçin:Ayy.Trafik var.Zeynep:Şimdi yandık.Sevil:En iyisi ben müzik dinliyim.(Sevil telefonun kulaklığını takıp Umut Kayanın "Artık" şarkısını dinlemeye başlamıştır.Zeynepse her zamanki hobisini yapıyordur.Boğazın güzelliğini çekmekle meşguldür trafik olduğu için arabalar gıdım gıdım ilerliyordur.oda bu fırsattan yararlanıp camı açıp çekmeye başlamıştır.) Ayçin:Sevil kulaklığın tekini versene.Sevil:Al.(Başka şarkı çalıyordur.)Ayçin:Öf sevil değiştir şunu.Sevil:Ya öf dokunma sıradan gidiyor işte.Ayçin:Tamam tamam.Neşet:Kızım napıyorsun sen camıda açmışsın.Şimdi elinden kayıp düşücek fotoğraf makinanda parçalanıcak.Zeynep:Bi şey olmaz baba dikkatli tutuyorum.(Sonunda trafikten kurtulup siteye gelebilmişlerdir.Daireye çıkarlar.) Ayçin:Şimdi kafamızda bi planlama yapalım.Eşyaları nereye koyucak diye.Sevil:Tamam ben kendi odamınkini yaptım.Zeynep:Ya bi gelsenize benim odama.Sevil:efendim.Zeynep:Ayçin sende gel.Ayçin:Geldim.Zeynep:Ya yatağımımı şuraya koyuyum yoksa dolabımımı?Ayçin:Yok yok yatağı şuraya koy.Sevil:bencede.(Eşya taşıma arabası gelmiştir.Sevil pencereden geldiğini görmüştür.) Sevil:Eşyalar geldi.(Eşyalar yukarı taşınmaya başlanmıştır.Ayçin yine eşyalarına titiz davranıyordur.Ayçinin eşyaları odasına taşınmıştır.Ayçinde odasını dolapların içini düzeltmekle uğraşıyordur.Sonra sevilinkiler taşınmıştır.Sevilde odasını düzeltmeye koyulmuştur.Zeynebin eşyalarıda taşınır ve oda eşyalarını toparlamaya düzeltmeye koyulur.Neşetse salona bakmıştır.Salon boştur.Oda salon için bişiler düşünmeye başlamıştır.) Sevil:Ohh.Bitti.Benim oda.Ayçin:Benimkide az kaldı.Zeynep:Hıh şu tabloyuda asıyım tamam.Sevil:Kızlar odama bi gelsenize.(Ayçinle zeynep odaya gelir) Ayçin:Güzel olmuş odalarda çok geniş bayıldım. zaten.Zeynep:Evet güzel.Sevil:Sizi odama bakın diye çağırmadım heralde.İşte sizden gizliyerek yaptığım resimler.Ayçin:Wayy canınaa..!!Sevil ama bunlar sadece karakalem değil.Yağlı boyayla uğraşmışsın.Zeynep:Wowww.Süper bir manzara resmi olmuş.Ayçin:Sevil iyide sen sadece karakalemm kursuna gitmemişmiydin.Sevil:Öylede öğretmen yağlı boya ve resim boyama gibi detayları göstermişti.Zeynep:Sevil diğer duvardaki karalemde iki çift göz var.One? Sevil:Bilmem canım sıkılmıştı çizmiştim onuda.1 ay fln oldu yapalı.Ayçin:Oda güzelmiş. Sevil:vee son olarak sizede birer tane yaptım.Yeni ev hediyesi olarak.(Sevil arkasındaki iki tane tabloyu uzatır.) Sevil:Ayçin senin ne tür şeylerden hoşlandığını pek bilmiyorum.Yane tablo olarak.Onun için Çiçek yaptım.Ayçin:Çok güzel olmuş.Pembe çiçekler.(Sevile sarılır.) Ayçin:Teşekkür ederim.Sevil:Zeynep sen manzara kulübe doğa fotoğraflarını sevdiğini biliyorum bu yüzdende öyle bişi yaptım.Zeynep:Way beee.Bu kusursuz bir tane bile çizim hatası yok.Sen bunları şimdi yapmış olamazsın.Sevil:Yok hayır 1 ay önceden hediye olarak vermeyi düşündüm ama sonra eve taşınınca veririm diye düşündüm.Yoksa o kadar kısa sürede bitmesi imkansız.Özellikle seninki çok uğraştırdı zeynep.(Zeynep sevile sarılır.) Zenep:Teşekkür ederim.çok güzel bir hediye.(Hep beraber salona geçerler.) Ayçin:İşte salon kısmında sorunumuz var.Oturcak koltuk yok ayrıca çalışma masasıda lazım.Neşet:Ben buldum bişi galba.8.BÖLÜM SONU…!! +TAHMİN+ENSEVDİĞİNİZ REPLİKLER……!!! KIZLARIN EVE TAŞINMA MACERASI BİTTİ.BAKALIM ERKEKLER NAPICAK. SEVİLLE EKREMİN AĞIZINI AÇIK BIRAKICAKLARI OLAY NE.? YOKSA ACABA EKREMLERİN DEDİĞİNE GÖRE CENKER SÜPRÜİZ BİRİYLE TANIŞICAKMI ? CENKERİN MÜZİK HOBİSİ NELERE SEBEP OLUCAK?? HEPSİ 9.BÖLÜMÜYLE SİZLERLEE…
İNŞALLAH BEĞENMİŞSİNİZDİR. Very Happy(:
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 2:32 am Paylaş

süper olmuş devam Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 2:36 am Paylaş

SaoL teşekkür ederimm (:
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 3:03 am Paylaş

spr olmuş

cenkerin müzik hobisi ayçinle tanışmasına sebep olacak kavgalı mı yoksa normal mi tanışırlar onu bilmiyorum ama bence böyle olacak
ekremle sevilin ağzını açık bırakacak olay aynı apartmanda olmaları mı :?:

benim tahminlerim bunlar bide çok güzel yazıyosun ayrıntılar felan
büyünyünce senarist olmayı düşündün mü :?:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 3:08 am Paylaş

SaoL teşekkür ederimm.. (:
Bilmem hiç düşünmedimm.. (:
Tahminlerin iddalı güzel tahminler yane yazıcağıma yakın (:
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 3:29 am Paylaş

bence düşünmelisin Very Happy
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 60
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 5:00 am Paylaş

Tamam düşünürümm (:
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 6:05 am Paylaş

süper olmuşşş...
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 6:46 am Paylaş

harikaaa... :D
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 7:20 am Paylaş

süperrr devamm =)
Catlak.
Üye
 Üye
Catlak.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : onun bunu bilmemesi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 8:13 am Paylaş

abi kankamdan beklenen hareketler bunlar:P
hangi bi repliği yapiim bilmm kiiiiXD
simdi sayfayı komple geç,irsem yorum coskusu olur en iisimi müfettişlerin sölediqini söleyim
BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM SAYIN FERHAN HANIM...(XDXXDXDXDXDXDXD
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 10:20 am Paylaş

Düşler Diyarıdemişki;
süper olmuşşş...
Teşekkür ederimm..(:

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 10:24 am Paylaş

cerenmoray demiş ki;
harikaaa...

Teşekkürler..(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 10:26 am Paylaş

loss_girldemişki;
süperrr devamm =)

Teşekkür ederimm..(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPaz Şub. 20, 2011 10:29 am Paylaş

chadlack_prenses demiş ki;
abi kankamdan beklenen hareketler bunlar:P
hangi bi repliği yapiim bilmm kiiiiXD
simdi sayfayı komple geç,irsem yorum coskusu olur en iisimi müfettişlerin sölediqini söleyim
BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM SAYIN FERHAN HANIM...(XDXXDXDXDXDXDXD

SaoL kankaaa...(:
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 4:20 am Paylaş

yNé haRiKaLr yaRatLmı$ wé héRzaMnqi qBi MkéMMéL oLmu$..!
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 4:34 am Paylaş

ok gzl olmuş ellerine sağlık hepsini bi sefer de okudum valla :Dyeni bölümü bekliyorum dört gözle:)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 7:37 am Paylaş

amasya-_-guzeli demiş ki;
yNé haRiKaLr yaRatLmı$ wé héRzaMnqi qBi MkéMMéL oLmu$..!
Saol teşekkür ederimmm... Ama yaratmak kelimesi kullanmazsan sevinirimm....

TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 7:54 am Paylaş

yeni bölümmm gelicek mi bgnn
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 7:57 am Paylaş

TZACdemiş ki;
ok gzl olmuş ellerine sağlık hepsini bi sefer de okudum valla :Dyeni bölümü bekliyorum dört gözle:)
Teşekkür ederimm (: Beğenmene sevindimm (:

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 8:01 am Paylaş

TZACdemiş ki;

yeni bölümmm gelicek mi bgnn

Hayır bu gün gelmiyicekk...

Catlak.
Üye
 Üye
Catlak.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : onun bunu bilmemesi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 8:09 am Paylaş

Knqa yeni bölmü bkluorm...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 11 EmptySalı Şub. 22, 2011 6:18 am Paylaş

Tamam kanka (:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sonraki