Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
☺ßLacKßéRRy☺
Üye
 Üye
☺ßLacKßéRRy☺
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 36
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyCuma Mart 11, 2011 11:33 pm Paylaş

çok sevndimm Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 4:12 am Paylaş

yeni bölüm hazır mı cnm ??
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:13 am Paylaş

yb ne zaman yazacaksın :?:
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:16 am Paylaş

meraktan çatlıcam valla yeni bölüm nerde ladı cnm ya:D
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:24 am Paylaş

Evet bende çok meraklanıyorum inşallah yb bugün gelir.Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:26 am Paylaş

çakıllardemiş ki;

yb ne zaman yazacaksın :?:

Ya ben aslında yazmaya başladım yazdım 1 sayfa fln ama şimdi devam edemiyiceğim.Galba bu gün gelmez sabahta zaman geçtikçeyi yazdım.Onun için yetişmedi :/ Kusura bakmayın çok yoğun bir haftaydı hiç bu kadar yorulduğumu hatırlamıyorum...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:28 am Paylaş

TZACdemiş ki;
meraktan çatlıcam valla yeni bölüm nerde ladı cnm ya:D
Ya tuğçem bu gün zamangeçtikçeyi yazdım sıra ondaydı aslında onu pazartesi günü anıyıda Çarşamba yazıorum ama bu hafta geçikme oldu planım bozuldu anıdanda 1 sayfa yazdım ama daha bölüm konusu bitmedi.Ve biraz sonrada bilg. giremeyeceğim...:/
Size haber vermek için girdim beklemeyin diye...

sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:29 am Paylaş

Hım doğrudur aynılarını bende yaşıyorum çünkü neyse sen yazabildiğin zaman yazarsın zaten bunu biliyorum o yüzden fazla zorlamak istemem seni.Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:30 am Paylaş

sunnydemiş ki;
Evet bende çok meraklanıyorum inşallah yb bugün gelir.Very Happy
Malesef bu gün gelemiyor yetiştiremedim :/

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:31 am Paylaş

ARKADAŞLAR YARIN EĞER BİŞİ ÇIKMAZSA YAZICAĞIMA SÖZ VERİYORUM...
BU HAFTA GERÇEKTEN ÇOK BEKLETTİM SİZİ :/
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:33 am Paylaş

tmm önemli değil bekleriz biz
ne zaman istersen o zaman yazarsın
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:40 am Paylaş

Evet
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 8:05 am Paylaş

sPeR oLmu$..! dewM...!
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 10:21 am Paylaş

Tmm cnm beliyoruz Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 10:48 am Paylaş

amasya-_-guzelidemiş ki;
sPeR oLmu$..! dewM...!
Sağol,teşekkür ederim tatlımm..(:

TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 2:49 am Paylaş

yaz artık ferhanm meraktan çatladık:D
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 3:31 am Paylaş

Yeni Okuyucu
Ayy Çok Güzel Olmuş Yeni Bölüm Lütfen ...(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 6:46 am Paylaş

cakiltaslarisevildemiş ki;
Yeni Okuyucu
Ayy Çok Güzel Olmuş Yeni Bölüm Lütfen ...(:

Aman maşşallah maşşallah...(:
Yeni okuyucumun olmasına çok sevindimm...(:
Çok teşekkürler...(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 6:47 am Paylaş

11.BÖLÜM GELİYORRRR...Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 6:49 am Paylaş

Güzel yorumlarınız için çok teşkkür ederimm..(:
Beğenmenize çok sevindim...

Yepyeni bir bölümle daha karşınızdayım...
10.Bölümü kaçıranlar veya okumak isteyenler...

10.Bölüm [Sy 53]'te (:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• [Aηsaηsöя∂є кaℓ∂ıк] #11.ßöℓüм #

11.ßöℓüм:Çarşamba günü:

Kızların evi:(Kızlar ilk gün uyanmakta biraz zorlanmışlardır çünkü her zaman evde anneleri kaldırıyordur.Sevil ve Zeynep acele bir şekilde üstlerini giyinmişlerdir.) Ayçin:Ay ne bu acele yaa.Sevil:Ya anca işte ben okuldan bişiler alırım bu günlük siz kahvaltı edicekseniz edin.Zeynep bende öyle yapıyım.Ayçin:Ay ben zaten bişi yemeyeceğim kahve içerim evde.Sevil:Öf ayçin senimi bekleyeceğiz.Zeynep:Evet ya.Ayçin:Öf tamam siz gidin ben tek giderim.Sevil:İyi madem biz çıkıyoruz.(Sevil her zamanki gibi saçını dağınık bırakmıştır. Dizinden 5 parmak kısa okul eteği vardır.Gömleğini dışarı bırakmıştır gravatıda serbest bir şekilde boynundadır.Kollarında değişik çeşit çeşit bileklikler vardır.Hepsi koyu renklerdedir. Boynundaysa anının anahtarı vardır kolye gibi duruyordur.Gömleğinin önü biraz açık olduğundan kolyesi görünüyordur.Ayağınaysa çorap giymemiştir.Sadece siyah tozluğu vardır.Siyah boyundan asmalı spor çantasını almıştır.Yine lacivert converselerini giymeye karar verir.) Sevil:Zeynep daha çorabını giymemişsin saçın başın düzgün değil çantanda hazır değil.Zeynep:Ya sen beni 5 dk. aşağıda bekle tamammı? Sevil:İyi madem ben çıkıyorum bak çok bekletme beni aşağıda.Zeynep:Tamam tamam.(Sevil hav sıcak olduğundan üstüne bişi almaya gerek duymaz.Merdivene oturur converselerini bağlamaya başlar.Tekini bağlayınca ansansörü çağırır.Ansansör gelene kadar diğerkinide bağlamıştır.Ansansöre binmeye giderken.Merdivenden biri inmeye başlar ayak sesleri geliyordur.Sevil ansansöre binmiş tam kapı kapanıyordurki bir el kapıyı açar ve ansansöre biner.) Ekrem:Vay vay vay.Ansaansörü tutan sendin demek.Sevil:Ben ansansörü tutmadım.Hem sen niye burdan biniyosun ya beklesene ansansörün inmesini.Ekrem:Bakıyorumda sabah sabah yine sinirliyiz solumuzdan kalkmışız.Sevil:Ben gayet sakinim sen benim sinirlerimi bozuyorsun.Ansansörün Kapısı kapanır.Ekrem tuşa basar.(Daha sonra farkında olmadan ikiside birbirini incelemeye başlamıştır.Ekrem sevili aşşağıdan yukarı süzmüştür.Evet kesinlikle okul forması onu çok tatlı gösteriyordur.Bir insana ancak bu kadar okul forması yakışabilir.Eteği fazla kısa gelmemiştir.En azından onların okuldaki kızlara göre. Okul forması onu iyice asi kız havasına sokmuştur.) Gözlerinde sanki biraz sürme vardır ve boynundaki anahtar şeklindeki kolyesi dikkatini çekmiştir.Kolyeye dikkatli bakmıştır.) Ekrem:Kolyeni sevgilinmi aldı? Sevil:Ne.! Ekrem:Kolyeni diyorum sevgilinmi aldı.Sevil:Ne saçmalıyosun sen be benim sevgilim yok.Ekrem:Şaşırdım.Sevil:Niye? Çok anormal mi bir durum sevgilimin olmaması.Ekrem:Yok değilde senin gibi bir kızın boşta kalması garip.Sevil:Benim gibi.? Ekrem:Neyse boşver. Ansansörden çıkmışlardır.(Sevilde ekremi süsmüştür.Okul forması onunkinden farklıdır en azından onların okuldan değildir.Saçlarında kesinlikle jole vardır.Dağınık bir stil vermiştir.Gravatıysa bol bir şekildedir.Gömleği dışarıdadır.) Ekrem:Hangi okula gidiyorsun.Sevil:Sanane.Ekrem:İnatçı.Sevil:Ukala.(Apartmandan çıkmışlardır.) Ekrem:Sen tek mi gidiceksin.? Sevil:Niye sordun.Ekrem:Tek gidiceksen beraber gidelim diyicektim. Sevil:Niye ben kendim gidemiyormuyum.İlk okuldan beri senmi götürüyordun. Ekrem:Bi iyilik yapalım dedik ama tabi sana battığını unutmuşum.Sevil:Çok merak ediyorsan söyliyim zeynep 10 dakikaya aşağı inicek beraber gidiceğiz.Ekrem:Bende cihanı bekliyorum.(Bi süre bi kenarda boşboş sessiz bir şekilde aşağı inmelerini beklerler cihan ve zeynebin.Zeyneple cihansa aşağı inerken karşılaşmışlardır konuşa konuşa iniyorlardır.Cihanın elinde top vardır.Ekremlerin yanına doğru geliyorlardır.Galba bu gün akşam olucak Fener Bahçe-Galata Saray maçından konuşuyorlardır.) Cihan:Hangi takımlısın.Zeynep:Fener Bahçe.Sen? Cihan:Bende.Zeynep:Sadece ben değil.Sevil ve o diğer arkadaşımızda ferner bahçeli.Cihan:O diğer kızın adını niye söylemiyorsun.Zeynep:Çünkü istemiyor. Cihan:3ünüzde fener bahçelisiniz yane.Zeynep:Evet orjinal formamız bile var.Bi keresinde fener bahçe maçına gitmiştik.Cihan:Ekremle cenkerde fener bahçeliler.Zeynep:Tesadüf.(Ekremle sevilin yanına varmışlardır.) Sevil:Ne konuşuyorsunuz.Cihan:Bu akşamki Fener Bahçe-Galata Saray maçından.Sevil:Hmm.Anladım.İyide konuşucak ne varki biz yenicek nasıl olsa.Zeynep:Evet kesinlikle.Ekrem:Hayır biz yenicez.Sevil:Hayır biz.(Zeyneple cihan gülmeye başlarlar.) Seil:Siz ne gülüyosunuz be.Ekrem:Harbi yaa.Cihan:E iyide siz ikinizde aynı takımlısınız Biz diyip duruyorsunuz.Ekrem&Sevil:Hayır ben Fener Bahçeliyim.Sevil&Ekrem:Ne.? Zeynep cihane dönerek.Zeynep:Başladı bunlar gine.Cihan:Onlarda Fener Bahçeliymiş.Ekrem:Hı.? İyi o zaman biz yenicez.Sevil:Senle benim adımın geçtiği yerde biz kelimesi geçemez. Ekrem:Napıyım git başaka takım tut o zaman.Sevil:Allahallah ben doğuştan beri Fener Bahçeliyim hiç takım değiştirmedim.Sen nasıl olsa döneksindir sen değiştir takımını. Cihan:İyide Ekremde doğuştan Fener Bahçeli.Ayrıca müthiş Futbul oynuyor.Zeynep:Sevilde. Ekrem:Nasıl anlamadım.Sevil:Ha yok o yanlış söyledi yane.Zeynep Koyu bir Fener Bahçeli anlamında dedi.Aaaa.Nese biz geç kalıyoruz gitmemiz lazım sonra görüşürüz.(Sevil zeynebin kolundan çektirir.Cihanla ekremse şaşkın bir şekilde arkalarından bakıyordur.) Zeynep:Vay be.Vay beee.Behlül ve sefil kızımız ikiside müthiş futbol oynuyormuş.Sevil:Abartıyordur. Zeynep:Cihan abartmaz.Sevil:Hayret bişi ya fener bahçeli olduğu yetmezmiş gibi bide iyi futbol oynuyor.Zeynep:İyide sen niye susturup kıvırdın konuyu.Sevil:Valla bu kadar tesadüftan sonra.Melih amcanın dediği çocukların bu çocuklar olmasından korktum. Zeynep:Ahahahahh…Sevil:Gülme be.Zeynep:Ortak yönleriniz çıkıyor.Sevil:Üf git be.Onla ortak yönümüzün olmasını isteyen kim.(Kızlar otobüse atlayıp okula giderler.)

~Erkekler Cephesi~

Ekrem:Abicim bu neydi şimdi.Zeynebi kolundan çekiştire çekiştire gitti.Cihan:Bende anlamadım.Baksana onlarda Fener Bahçeliymiş.Üçüde.Ekrem:Bizim gibi.Cihan:Evet ne kadar ortak yönümüz var.Ekrem:Evet.Cihan:Ne bakıyosun oğlum boşboş kendine gel.Ekrem:Tuhaf. Cihan:Biraz.(Ekremle Cihanda taksiye atlayıp okula giderler.)

~Kızların evi~

(Ayçinse ağır kahvesini içmiş okul formasını giymiş Spor yandan asmalı çantasını hazırlamıştır.Kabarık saçlarını yukarıdan kırmızı bir tokayla toplamıştır.Onunda kollarında sevilinkiler gibi bir sürü bileklik vardır.Eteği dizinden 5 parmak yukarıdadır hemen hemen Siyah tozluk giymiştir gözlerine sürme çekip Kırmızı Converselerini eline alıp kapıyı kilitlemiştir.Converselerini bağlamaya başlamıştır.O aradada ansansörü çağırmıştır.Cenkerde yukar kattan kapıyı kapatmıştır o arada aşağı kattan kapı sesine bakmıştır.Ayçini görmüştür. Tam ansansöre binerkenkonuşmak için aşağı inip ayçinden hemen sonra ansansöre binmiştir.Ansansörün her yeri parfüm kokusu sarmıştır.Ayçinin parfümüdür.Ayçin başta şaşırmıştır sonra yüzünü kızgın bir hal almıştır.) Ayçin:Çık çabuk ansansörden. Cenker:Niyemiş ya allahallah.Kullanamazmıyım tapulu malınmı? Ayçin:Hayır değil sen üst katta oturuyorsun sıranı bekle.Cenker:Niye vakit kaybediyimki.Ayçin:Çık dedim. Cenker:Çıkmıyorum.(Kapısı kapanır Cenker tuşa basar.) Cenker:Hep böyle sinirlimisindir. Ayçin:Hayır Sadece gereksiz insanları gördüğüm zaman sinirlenirim.(Ansansör birden durmuştur ve ışıklarda sönmüştür.Ayçinle cenker şaşkın bir şekilde bakıyorlardır.) Ayçin:Bu ne şimdi yaa.Cenker:Elektirikler kesildi galba.Ayçin:NE.! Burdamı kaldım hemde seninle beraber.Cenker:Evet canım burda kaldın hemde burda benimle beraber.Ayçin:Ben senin nerden canın oluyorum be zevzek zevzek konuşma.Cenker:Adını söylemiyorsun ne diyicektim yeşil gözlü bayanmı? Ayçin:Bide gözlerimin yeşil olduğuna dikkat etmiş.Cenker:Dikkat edilicek bişi yok.Dün gece bağıra bağıra sinirle gözlerime bakıyordun.Ayçin:Nerene bakıcaktım ya. Cenker:Her neyse burda tartışmanın manası yok.Saat kaç.Ayçin:8.30.(Cenkerin kafası şimdi dank etmiştir.) Cenker:Bi dakika sen kaç dedin.Ayçin:8.30.Cenker:Olamaz yaa.1 saat burda kaldık.Ayçin:Ne.!Şakamı bu.Cenker:Okula geç kalacağım yok yazılıcaz.Ayçin:Ama niye 1 saat elektirikler kesik.Cenker:Sen hiç bindiğin ansansördeki yazıları okumazmısın. Ayçin:Sen benle dalgamı geçiyosun.Cenker:Benle tatışıcağına arkanda duvardaki yazıyı oku anlarsın. Ayçin:Sen ne kadar zekisin yaa.Daha o meymenetsiz suratını bile göremezken.Yazı okumamı nasıl bekliyorsun burası çok karanlık.Cenker:Kafanı çalıştırda telefonunun ışığıyla oku. Ayçin:Telefonum evde kaldı.(Cenker telefonunu uzatır.) Cenker:Al benimkiyle oku. Ayçin:İstemez.Cenker:Neyle okuyucaksın.Ayçin:mp3'mün ışığıyla.(Ayçin çantasını kurcalamaya başlar.) Ayçin:Yanıma almıştım.Çantasından çıkartır ve okumaya başlar."Tadilat nedeniyle çarşamba günü saat:08.30'da elektirikler kesilicektir.Saat 09.30a kadar elektirikler GELMİYİCEKTİR."Ayçin:Hah süper bi tadilatınız eksikti.(Ayçin arkasını döner.) Cenker yere oturup ayaklarını uzatmıştır.Ansansör bayağı büyüktür.Özel bir site olduğundan) Ayçin:Ne oturuyorsun bişiler yapsana.Bide telefonla oynuyorsun. Cenker:Kahretsin hatta çekmiyor.Bence sende otursan iyi olur 1 saat burdayız.Boşuna ayakta durup yorulma. Ayçin:Haklısın.(Ayçinde cenkerin yanına oturup ayaklarını uzatır.) Ayçin:Öfff… Cenker:Öfleyip durma yaa.Ayçin:Öff.Okulada geç kalıcam seville zeynep merak eder şimdi beni.Cenker:Hangi okula gidiyorsun.Ayçin:Sanane.(Cenker bişi demez.) Ayçin:Söylememe gerek yok.(Cenker telefonunu kurcalıyordur.) Cenker:Bende öylesine sormuştum zaten. Ayçin:Sen hangi okuldasın.Cenker:Napıcaksın.Ayçin:Öylesine sordum.Cenker:İyi sorma.Ayçin:Seninle bir saat boyu uğraşamıyıcam.(Ayçin mp3ünü kulağına takar müzik dinlemeye başlar.Daha yarım saat geçmiştir.Cenkerde sıkılmıştır.) Cenker:Öff.(Ayçin müzik dinlediği için duymamıştır.Şimdide sırasıra umut kaya şarkıları çalıyordur.Cenker ayçinin kulaklığının tekini çıkarır.) Ayçin:Napıyorsun.Cenker:Kulaklığını çıkardım ne dinlediğini duymak için Umut Kaya dinliyorsun.Ayçin:Evet ben Umut Kaya dinlerim genelde.Cenker:Şuanda Masal Perisi çalıyor.Ayçin:Sen nerden biliyorsun.Cenker:Müzikle alakalı olduğumu söylemiştim.Bende diniyorum arasıra umut kayayı.Ayçin:Hım.Cenker:Şansıma mp3ümü evde unutmuşum.(Ayçin kulaklığının bitanesini çıkartıp Cenkerin kulağına takar.Cenker ayçine dönüp bakar.Ayçin çok tatlı gülümsemesiyle.tek bir cümle kurar.) Ayçin:Sıkılma.(Cenker ilk defa ayçinin güldüğünü görmüştür.Gülümsemesi çok tatlıdır.Çok etkilenmiştir.Gözlerinin içi parlıyordur.Mp3ün ışııda yüzüne vuruyordur.) Cenker:Sağol.(Pasal perisi bitmiştir.Mevsimler geçerken şarkısı başlamıştır.Dinliyorlardır.)

SeviL & Zeynep:

(Okula çoktan varmışlardır.Ders başlamak üzeredir.) Sevil:Nerde kaldı bu ayçin.Zeynep:Gelmek üzeredir heralde ders başlıyıcak şimdi.(Hoca derse girer.)

Ekrem& Cihan:

(Onlarda okula gelmişlerdir onların dersi başlamıştır.) Cihan:Ekrem aradınmı cenkeri.Ekrem:Oğlum açmıyo telefonunu.Cihan:Yarım gün yok yazıldı hiç gelmesin daha iyi.Ekrem:Nerde bu çocukya.Nihal Hoca:Ekrem ve cihan kesin sesinizi.Ekrem:Tamam hocam.

Ayçin & Cenker:

(Ayçin kulaklığını çıkartır mevsimler geçerken şarkısı bitmiştir.) Ayçin:Güzel dimi? Cenker:Hıı.Sana uyarlanmış gibi.Ayçin:Nasıl.Cenker:Şarkı yane.Gözlerin yeşil ya.Ayçin:Ha o açıdan.Mp3ün ışığı ayçinin yüzüne yansıdığından Cenkerin dikkatini ayçinin anahtar şeklindeki kolyesi dikkatini çeker).Cenker:Kolyen güzelmiş.Ayçin:Kolye? Cenker:Boynundaki.Ayçin:Ha teşekkürler.Cenker:öff 15 dakika var.Ayçin:Sıkıldım yaa.Cenker:Sohbet edelim.Ayçin:İyi başla.Cenker:Adın ne?Ayçin:Napıcaksın adımı.Cenker:Öğrenmek istiyorum. Ayçin:Söylemiyicem.Cenker:Neyse sonra nasıl olsa öğreneceğim.(Şanslarına tadilat erken bitmiştir.Elektirikler gelir Ansansör aşağı inmeye başlar.) Ayçin:Ay..Elektirikler geldi.(Ayçin yine çok tatlı bir şekilde gülmüştür.Cenkerde ayçine bakıp gülüyordur.) Ayçin:Ne? Cenker:Sana gülmek kızmaktan daha yakışıyor.Ayçin:Kızdırma o zaman.Apartmanın içinde dururlar.Ayçin:Okula gitsekmi acaba.Cenker:Gidelim bence.(Cenkerle ayçin otobüse binip ikiside okula giderler.)

~Kızlar Cephesi~

Sevil:Kızım sen nerdesin meraktan ödümüz patladı.(Ayçin çantasını sıraya koyar) Ayçin:Sorma yaa.Ansansörde kaldık.Zeynep:Ne.Kiminle.Ayçin:Cenkerle.Sevil:1 saattir ansansördeydiniz yane.Ayçin:Evet aynen öyle.(Ders zili çalmıştır ders başlamıştır.)

~Erkekler Cephesi~

(Cenker okula gelir.) Ekrem:Nerde kaldın sen yaa.Cenker:Uzun uzun anlatamıyıcam.Ayçiğnle 1 saat ansansörde kaldık.Ekrem:Anæææmm…Oğlum sen nasıl sağlam çıktın o kız seni parşalamamak için kendini zor tutuyordu.Cenker:Abartma ekrem ya.O dündü hem o kadar şey değil.Ekrem:Ney? Cenker:Yane sinirli biri değil.yane normalde.Cihan:Tamam anladık cenker otur yerine hoca girdi.(Ders başlar.)
(Sonunda okul yine sıkıcı bir şekilde biter.Kızlar evlerine dönmüşlerdir.Erkeklerde 2 saat gezmeye karar verirler.)

~ Kızlar Cephesi ~

Sevil:Kızlar gelmişler maç için bizi aşağıda bekliyorlarmış.Gelmişler.Ayçin:Ben hazırım iniyorum aşağı.Zeynep:Bende.Sevil:Hadi inelim.(Kızlar aşağı inerler.Selamlaşma meraba faslı bittikten sonra ilerde sitenin futbol sahasında maç yapmaya başlarlar.Yine sevil süper bir iş çıkarmıştır.5-3 yenmişlerdir.)
Seda:Sevil doğuştan yeteneklisin süper oynuyorsun.Senin gibi oynayan daha görmedim. Sevil:Sağol tatlım.Seda:Artık gidelim biz.Sitenizde çok güzelmiş.Güzel bir site.Arada maç yaparız.Sevil:Yaparız tabi.(Takınım kızları gitmiştir.) Zeynep:Eee biz napalım.Ayçin:Hadi gelin bide kendimiz maç yapalım.Sevil:İyi hadi madem.(Kızlar futbol oynamaya başlamışlardır.Sevil gol atmıştır.Ayçinde gidip topu eline almıştır sevile doğru ürümüştür..Sonra bir ses duyulmuştur.) Ekrem:Sizin ne işiniz var burda.Sevil:Eyvah yakalandık.Ayçin:Şimdi Yandık.11.BÖLÜM SONU…!!! KIZLAR EKREMİN SORUSUNA NE CEVAP VERİCEK ?? PERŞEMBE GÜNÜ EKREM VE SEVİL İŞE BAŞLAYACAKLAR BAKALIM NELER YAŞAYACAKLAR…?? PERŞEMBE GÜNÜ OKULDA EKREMLERİ KİM SIKIŞTIRICAK? 12.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN…

İNŞALLAH BEĞENMİŞSİNİZDİR...Very Happy(:
YORUMLARINIZI BEKLİYORUMM...(:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 7:18 am Paylaş

Bitoşm
Kardeşim!
harika olmuş
bekledeik bekledik değdi yani ;)
devam
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 7:26 am Paylaş

tek kelimeyle harika yazmışsın ferhanm:Dbekletme vizi çok fazla:D
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 7:56 am Paylaş

Bence de çok güzel olmuş devam et.Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 8:19 am Paylaş

Ümi[T]ürükÜdemiş ki;
Bitoşm
Kardeşim!
harika olmuş
bekledeik bekledik değdi yani ;)
devam

Sağol btoşum teşekkürler (:
/Aleyna/
Forumcu
 Forumcu
/Aleyna/
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 371
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 207
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Merve Boluğur.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 18 EmptyPaz Mart 13, 2011 8:21 am Paylaş

Yeni Okuyucu . . .
Süper , Harika Olmuş (:
Ellerine Sağlık (:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
18 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sonraki