Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:29 am Paylaş

sunnydemiş ki;

Çok güzel olmuş gerçekten yb merakla bekliyorum.:)Bide bişi sorucam sevil neden söylemek istemiyor ekremlere futbol oynadıklarını?

Sağol tatlım teşekkürler..(:
Sevil açıklama yapıcak ilerki bölümlerde..(:

нαziη
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
нαziη
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 788
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : AliAtay♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:33 am Paylaş

Çoook güzeL oLmuş canım ..(:
YB ne zaman geLir .. ?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:39 am Paylaş

cerenmoraydemiş ki;
harika olmuş süperr... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 650269930

Sağol tatlım teşekkür ederim..(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:45 am Paylaş

meleqdemiş ki;
süper olmuş :D yb ne zmaan :D
Sağol tatlım...
en kısa zamanda tamamlarsam birazdan gelir...

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:52 am Paylaş

HaZiN..demiş ki;
Çoook güzeL oLmuş canım ..(:
YB ne zaman geLir .. ?

Sağol canım....
eğer yetiştirirsem...Bu gün yayınlarım..
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:56 am Paylaş

YENİ BÖLÜM YETİŞTİREBİLİRSEM BU GÜN GELİCEK ARKADAŞLAR...Very Happy))
Catlak.
Üye
 Üye
Catlak.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : onun bunu bilmemesi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 8:03 am Paylaş

SpR....
Yni BLmü BkLioruM...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 8:25 am Paylaş

Sağol çatlağım...
Teşekkürler...(:
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 8:27 am Paylaş

inş yetiştirsin beklioru(z) :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 8:30 am Paylaş

Bitmek üzere yetişicek gibi :DD
нαziη
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
нαziη
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 788
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : AliAtay♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 8:30 am Paylaş

yb geLsin .. (:
yb geLsin .. (:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 8:37 am Paylaş

yb gelsin yoksa çatlıcam (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 8:41 am Paylaş

13.Bölüm yorumları için teşekkür ederim…Beğenmenize sevindim.(:

13.Bölümü kaçırmış olanlar ve okumak isteyenler…

13.Bölüm Sayfa[80]'de…

Evet yepyeni bir 14.Bölümle daha sizlerleyim.

Değerli takipçilerim ve okuyucularım…(:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• [saңтє sєvqîℓî] #14.ßöℓüм #

14.ßöℓüм:

(Ekrem sevili ikna etmeye çalışıyordur ama sevil daha konuyu bile dinlemeden itiraz etmeye başlamıştır.) Ekrem:Ya sevil bi kere dinle lütfen önemli.Sevil:Hayır Ekrem dinlemiyorum. (Dükkana varmışlardır.Ömer amca dükkanın sahibi dükkandadır.) Ömer:Çocuklar dükkan size emanet dükkanın anahtarı masanın üstünde sizede bir yedeğini yaptırdım bende gidiyorum size kolay gelsin.Ha akşam dükkanı güzelce kapatın.(Acele bir şekilde dükkandan gitmiştir. Seville ekremde arkasından bakakalmıştır.) Sevil:Buneydi şimdi ya.Ekrem:Ya boşver sen ne olduğunu.Bi kerecik beni dinle.Sevil:Ekrem yeter git başımdan.Ekrem:ama.(Sevilin telefonu çalar.Arayan Zeyneptir.) Sevil:Efendim zeynep.Zeynep:Ekrem yanındamı.Sevil:Evet yanımda. Zeynep:Konuştunuzmu?.Sevil:Bişiler demeye çalışıyo ama konuşturmuyorum. Zeynep:İyi o zaman konuştur benide cihan aradı bende biraz sonra onunla buluşacağım.Sevil:Ama…(Zeynep telefonu kapatır.) Ekrem:Sevil bi kere dinlesen.Sevil:Tamam konuş.Ekrem:Vallamı. Sevil:Ekrem konuş seni dinliyorum.(Ekremle sevil sandalyelere otururlar.Ekrem olayı anlatmaya başlamıştır.) Sevil:eee? yane.Ekrem:Yanesi bizim sahte bir sevgiliye ihtiyacımız var.Sen olurmusun? (Sevilin gözleri kocaman büyümüştür.Yüzündede zaten yeterince şaşkınlık ifadesi vardır.) Sevil:NE.!!? Ekrem:Bi günlüğüne sahte sevgilim olurmusun.? Sevil:Niye Ekrem okulunuzda kız yok mu? Ekrem:Ya var ama onları getiremeyiz çeneleri susmaz bütün okulu oraya yığarlar bunu istemiyorum.Zaten maçta yapmak istemiyorum ama serdar piskopatı yakamdan düşmez. Sevil:Hayır Ekrem böyle bişi asla olmaz.Ekrem:Ya ne var gelsen fenamı maç izlemiş olursun. Kimsenin izleyemiyeceği maçı senin izlemeni teklif ediyorum.Sevil:Hayır ekrem.Ya hem maç izlemek isteyen kim.? Ne biliyorsun ben belki futboldan hoşlanmıyorumdur. Ekrem:Hoşlanmıyomusun? Sevil:Hayır hoşlanıyorum ama gelmek istiyorum.Ekrem:Hadi sevil yaa.Başka kimseyi götüremem.Sevil:Hayır ekrem bu konu burda kapandı.Ekrem:amaa… Sevil:Ekrem sus.

Zeynep-Cihan

(Cihanda ekrem gittikten sonra zeynebi telefonla aramıştır ve buluşmak için sitenin içindeki oturma yerlerine gelmesini istemiştir.Cihan çoktan bir otobüse atlayıp sitedeki oturma yerlerine gelmiştir.Zeynebi beklemeye başlamıştır.10 dakika sonra zeynep gelmiştir. İkisininde üstünde malum okul kıyafetleri yanlarında çantaları vardır.Zeynep cihanın yanına varır.) Cihan:Otursana. (Zeynep oturur.) Zeynep:Noldu Cihan seni dinliyorum.(Cihan hiç oyalanmadan Zeynebe direk konuyu anlatmaya başlamıştır.) Cihan:İşte böyle. Zeynep:Pisikopatlar yaa.Kavga fln etmediniz demi? Cihan:Hayır.Zeynep:Şimdi siz 600 tl üstüne idaaya maça girdiniz.Cihan:Yok hayır kişi başı 50tl. Zeynep:Aynı şey işte.Cihan:Yane. Zeynep:İyide bizim alakamız ne? Cihan:Ya şimdi oraya sevgilisizde gidilmez.Zeynep:Okuldan bi kızı tak koluna götür.Popülersin diye seninle çıkmak için can atan bir sürü kız var. Cihan:Onların çeneleri durmaz ayrıca götürmek istemiyorum.Cihan:Sen gelsen benle. Zeynep:Been.Ben mi? Cihan:Evet sen.Zeynep:Yane bilmem ki.Cihan:Hadi lütfen okuldan birini götüremem.Hem fenamı maç izlemiş olursun.Zeynep:Tamam peki gelirim.Cihan:Beni kırmıyıcağını biliyordum.Süper.Zeynep:Yane biz şimdi.Cihan:Yane.Sahte sevgili diyelim. Zeynep:Eee peki cenkerle ekrem nolucak.Cihan:Valla şuanda Ekrem Sevili ikna etmeye çalışıyor ettimi bilmiyorum.Zeynep:Ekrem sürünüyordur.Cihan:ama ekrem halleder yaa.Kızlar üstünde etkisi büyük.Zeynep:Peh.Sevildemi hiç sanmıyorum.Bence reddetmiştir.Cihan:Büyük ihtimal.Zeynep:Peki cenker.Cihan:Seville sen kabul edersen o diğer arkadaşınızda gelmeyi kabul ederdi büyük ihtimalle oda Cenkerinki gibi olurdu ama bilmiyoruz.Zeynep:Onun öyle sert göründüğüne bakma sevilden daha anlayışla karşılar böyle şeyleri.Belki Cenker söylese bile kabul eder.Ama sevili bilmiyorum.Cihan:Ya sorun Ekrem zaten.Zeynep:Nasıl.Cihan:O takımın kaptanı olduğu için en çok o göze batar herkez sevgilisini görmek ister yane ekremin yanında sevil olması lazım.Zeynep:Ya ikna ederiz biz Sevili yane inş. E peki diğer takım arkadaşlarınız? Cihan:Ya bizim kişi sayınız kadar arkadaşınıza futbol izlemeye gidelim diye getir.Olayı anlatırsın çaktırmazlar. Zeynep:Tamam sen onları oldu bil.Cihan:Ne? Zeynep:Bütün takımınızın sevgililerini ayarladım diyorum.Cihan:Vallamı? Zeynep:Ekrem hariç.Cihan:Bi dk. sen nasıl iki dakikada onca kişiye kafanda sevgili buldun. Zeynep:Ayarlaması pek zor olmadı.Cihan:Nasıl? Zeynep:Orasıda bana kalsın.Cihan:iyi peki öyle olsun.(Zeynebin bu kadar çabuk kafasında plan yapması zor olmamıştır.Nede olsa kendi takımları vardır.Kendi söylese kırmıyıcaklarına hatta maç izlemek için zevkle geliceklerine emindir.ama sevili ikna etmenin zor olucağını biliyordur.) Cihan:Eve çıkalımmı üstümüzde hala okul kıyafeti var.Zeynep:Tamam.Cihan:Evde ne yapıcaksın. Zeynep:Bilmiyorum aslında ödevim yok ama düzenli ders çalışıyorum Lys için.Bu gün yarım saat çalışacağım.Sonra müzik internette fln takılırım.Feyse girerim.Cihan:İyi girince arkadaşlık isteğimi kabul edersin.Zeynep:Gönderdin mi? Cihan:Evet bekliyor. Zeynep:Tamam zaten uzun zamandır girmemiştim ev sakinken giriyim Diğer arkadaşımızda arkadaşlarımızla takılıyor.Cihan:Ya ne şu kızın ismi? İyice merak uyandırmaya başladı. Zeynep:Napıyım söylemek istemiyor.İnat değil mi? (Zeyneple cihan apartmana girip ansansörle katlarına çıkıp evlerine girmişlerdir.Zeynep üstünü değiştirip hemen bilgisayarı açmıştır.Feyten isteklere bakıyordur.Cihanı kabul etmiştir.Daha sonra ekremin ve Cenkerinde istek gönderdiğini görmüştür onlarıda kabul etmiştir.3ününde fotoğraflarına bakmıştır ama profil fotoğraflarından başka fotoğraf yoktur daha doğrusu gizlemişlerdir.Biraz profillerine bakmıştır.Kesinlikle sevgilileri yoktur.Genelde futbolla ilgili şeyler vardır.) Zeynep:Kahretsin. (Zeynebin aklına geçen gün feys duvarında takımın konuştukları gelmiştir.Hemen onları temizlemiştir.) Zeynep:Ohh.Ucuz atlattık.Bide ayçini kardeşlerden temizliyim şimdilik.(Daha sonra feysini kapatıp kitapların başına gömülmüştür.)

Sevil-Ekrem

(Saatlerdir dükkandadirlar gelen giden müşterilerle ilgileniyorlardır.Dükkanı kapatmalarına 1 saat kalmıştır.) Ekrem:Sevil.(Sevil masaya test kitabı açmış vakit kaybetmiyordur.) Sevil:Hı. Ekrem:Ya şu dediğimi bi kere daha düşünsen.Sevil:Ekrem rahat bırak beni zaten zeynep naptı merak ediyorum.Ekrem:Napıcak kabul etmiştir.Sevil:Orası kesinde.Hatta bütün takımınıza kız bile ayarlamıştır.Ekrem:Vallamı? Sevil:Yane evet sen hariç tabi daha sana ayarlamadı.Daha doğrusu ayarlayamıyor.Ekrem:Ya sen beni sinir etmeyemi çalışıyorsun.(Sevil sessiz bir şekilde gülmeye başlamıştır.) Sevil:Hayır sadece kabul etmiyorum. Ekrem:Allahallah.

~ Kızların Evi ~

(Ayçin biraz takımdaki kızlarla dolaştıktan sonra eve gelmiştir.Eve girer girmezde zeynep oturtup her şeyi anlatmıştır.Ayçinde sevil gibi kabul etmiyordur.) Zeynep:Öf ayçin inat etme işte.Ayçin:Hayır zeynep asla olmaz.Ben o şımarığın sevgilisi olarak hiç bir yere gelmem. Zeynep:Ya öf bana bahaneler uydurma saçma sapan.Bak hem fenamı süsleniriz püsleniriz gidince bütün erkekler dönüp sana bakar hem belli mi olur belki Cenker kıskanır seni.(Ayçin şöyle bir göz ucuyla zeynebe bakar.) Zeynep:Hem bütün takım orda olucaz futbol izlicez fenamı? Ayçin:Tamam kabul.Zeynep:oley.Süper bu pazar maç izlemeye gidiyoruz.Bak yinede şu süs işini spor pantolun şort içinde dedim.Etek giymek yok.Ayçin:Tamam.Zeynep:Bu konudada anlaştıysak tamam.(Zeynep bilgisayarı açar msneye girer ordan kendi futbol takımı kızlarına ait toplu konuşmaya girer hepsi ordadır olanları hızlıca yazar.ve anlatır.Hepsi kabul etmişlerdir.Sonra bilgisayarı kapatıp zeynep telefona yapışır.) Zeynep:Telefona ne gerek var ki.(Telefonu cebine atar yukar kata çıkıp zile basar.Cenker kapıyı açmıştır.) Cenker:Hoş geldin.Zeynep:Cihan evdemi çağırsana.Cenker:Salona geç.Zeynep:Yok geçmiyim.Cenker:Geç işte.Zeynep:Tamam (Zeynep içeri girer.Cihanda salona gelmiştir.) Cihan:Noldu ayarlıyabildinmi? Zeynep:Yane öyle gibi.Cihan:Ayarlıyamadınmı? Cenker:Öf. Zeynep:Tamam ekremle sevil dışındaki herkes tamam.Cihan&Cenker:NE! Cihan:Yane Cenkerede dimi? Nasıl ikna ettin sen o kızı yaa.Zeynep:Ya zaten öyle inatçı değildirki anlattım.Hep beraber olucağımız için kabul etti.Cenker:Süpersin yaa.Zeynep:Imm.Bilmiyorum artık.İnş. bütün erkekler ona baktığı zaman kıskanma yaşamazsın.Cenker:Niyeki.Zeynep:Yane söyle aylatıyım çok güzel bir kız vede giyimi fln her zaman iyidir.Bütün herkesin dikkatini çekicektir.Cenker:Öf zeynep gerçek sevgilim değil ya.Zeynep:Neyse tamam ben…(Zeynep lafını bitirmeden kapı çalmıştır.Cihan kapıyı açar.Ekrem gelmiştir.) Cihan:İlk günün nasıl geçti.Ekrem:İkna etmeye çalışarak berba…(Ekrem salona girmiştir zeynebin burda olduğundan haberi yoktur.) Ekrem:Zeynep.Burda olduğundan haberim yoktu.Cihan:İkna edebildin mi? Ekrem:Hayır inat.Hatta inadında inadı takıntılı inatçı keçi,cadı.Deli etti beni. Zeynep:Ops.Yane ekrem en yakın arkadaşım olur kendisi yanımda konuşma bare. Ekrem:O arkadaşın varya cadı.Zeynep:Yane biraz.Ekrem:Bütün gün yapmadığım şey kalmadı şaklabanlık dışında.Zeynep:Ya tamam ben ikna ederim.Bütün grubunuzu tamamladım zaten sen dışında ekrem.Cihan:Önemli olan Ekremin sevgilisi olması.Cenker:Olmadı başka birini buluruz.Cihan:Olmaz Ekremin yanınna her kız yakışmaz.Ona Sevil gibi bir kız yakışır. Zeynep:Yane tamam sevil güzel kızda.Niye böyle bişi dedin anlamadım. Cihan:Ya bakın şimdi seville Ekremi kafanızda canlandırın herşeyleri birbirine uygun yane uyumlular.Zeynep:öyle gibi yane biraz Hatta baya.Öf iyice saçmaladım neyse ben gidiyim.Ekrem:Gitte cadıyı ikna et.Zeynep:Ekrem.Ekrem:Tamam sustum.(Zeynep aşağı iner.Ayçin herşeyi sevile anlatmıştır bile.Zeynep içeri girer girmez sevili kolundan tutup salona götürür.Biraz sinirli gibidir.) Zeynep:Noluyo Sevil.(Sevil şöyle bir bakar.Zeynep bu bakışı anlamıştır.Üçüde kahkahayı kopartır.Aynı anda.) Zeynep:Cadı.Yaptın dimi yine yapıcağını.Sevil:Evet yane yaptım. Ayçin:Sevil öf ya çok güldürdün.Zeynep:Aslında kabul ediceksin demi Ekremi peşinden süründürüp duruyorsun.Ayçin:Ay yazık ya çocuğa sabahtan berimi.Zeynep:Evet sabahtan beri.Eve geldiğinde cadı keçi diye saydırıyordu sinir etmişsin çocuğu. Sevil:Ahahahahah.Ayh.Ahahahah. Ayçin:Sevil ne kadar pisliksin yaa.(Ayçin sevilin kafasına yastık fırlatır.) Sevil:Ya napıyım.Bunun peşinden çok kız koşmuştur nasıl olsa başka şansı yok biraz eğleniyim dedim gerçe sabahtan beri kahkaha atmamak için kendimi zor tuttum ama neyse dükkanda.Zeynep:Eh sevil ben burda hepsine sevgili ayarladım sen şurda bi ekremi kabul etmedin.Zeynep:Hemen söylüyorum.Sevil:Dur dur söyleme zevkli oluyodu. Zeynep:Sevil.Yeter ama.Sevil:Öf iyi tamam söyle.Ya bak dalga geçtiğimi söyleme ama Cihana.Zeynep:Söyliyimde sen gör.Sevil:Ya bak.Ya lütfen bak. Zeynep:Tamam söylemem.Zeynep:Alo cihan.Cihan:Efendim.Zeynep:Seville ekrem harikulade. "es" çiftimizde tamamdır.Cihan:Süper.(Telefonu kapatır.Cihan Ekreme haber verir.) Cihan:Abi kabul etmiş.Ekrem:Zaten kobul edicekti dalga geçiyordu.Her halinden belliydi.Ben bunun acısını çıkartırım ama.Cihan:Ona şüphem yok.Bak ama sakın kızın aklını alıcak türden şakalar yapmaya fln kalkma.Ekrem:Yok bu olay biraz unutulsun öyle daha var onunda sırası gelicek.

[Kızlar ve erkekler akşam yemeklerini yiyip derslerinin başına oturmuşlardır.Biraz bilgisayar biraz ders bu akşamda böyle bitmiştir.] Sevil:Ben yatmaya gidiyorum iyi geceler. Ayçin&Zeynep:Bende yatıcam zaten şimdi.İyi geceler.(Sevil odasına gidip yatağının üstüne uzanmıştır.Ah ekrem yine yatağın üstüne atlamıştır sevil bu sefer yine yerinden zıplamıştır.Ama ekrem bu sefer bilerek ve daha hızlı atlamıştır sırf sevil rahatsız olsun diye.) Sevil:Gıcık bilerek atladı.(Ekremde eline telefonu almıştır.Sevile mesaj çekmiştir.) Ekrem:İyi geceler cadı.(mesaj sevile gelmiştir.) Sevil:Bu kimki gece gece.(Sevil telefona bakmıştır.Ve ekremin sabahki hali gelmiştir yine sessizce gülmüştür.Cevap yazsamı karar veremiyordur.Daha sonra atar.) Sevil:Ben cadı değilim bi kere.Sadece biraz eylendim.Ekrem:Cadısın.Sevil:Değilim.Ekrem:Öylesin.Sevil:Değilim.Ben yatıyorum by.(Sevil telefonunu kapatıp yatmıştır.Zeyneple Ayçinde yataklarında uyumaya çalışıyorlardır.ve şimdiden giyim derdine düşmüşlerdir.Erkeklerde bu sorunlarını hallettikleri için rahatça yataklarındadırlar.Huzurludurlar hiç birinin maç günü neler olucağından habersiz ve yarının son okul günü yane cuma olmasının vediği mutlulukla mışıl mışıl dalmışlardır.Vede daha hiç biri birbirlerine alışmaya başladıklarının farkında değildirlerdir VE BU YOĞUNLUK TELAŞENİN VE HAREKETLİ YAŞANTILARININ İÇİNDE "ANI"'NIN KAYBOLDUĞUNU SEVİL AYÇİN VE ZEYNEP HALA FARKEDEMEMİŞTİR.BİRİCİK ONLAR İÇİN ÇOK DEĞERLİ VE ÖNEMLİ OLAN DEFTERLERİ NERDEDİR.??? )

14.BÖLÜM SONU..!!! BAKALIM YARIN CUMA OKULDA KIZLARIN ARASINDA NELER GEÇİCEK.KIZLAR GALBA BU BÖLÜMDE NE GİYİCEM DERDİNE DÜŞÜCEKLER.BAKALIM SEVİLLE EKREM DÜKKANKA DAHA NELER YAŞIYICAKLAR.15.BÖLÜMDE GÖRECEĞİZ.

15.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN…!!

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR..••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 650269930(:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM…!
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 9:03 am Paylaş

KISA OLDU AMA BU BÖLÜM ERKEN GELDİ (:
YİNEDE ÇOK KISA OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM...(:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 9:06 am Paylaş

Beğenmek ne kelime bittim...(:
Çok güsel olmuşşş devammm......
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 9:07 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık:)
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 9:20 am Paylaş

güzel (: devam et
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 9:59 am Paylaş

Çok güzel olmuş devam yb bekliyorum.Very Happy
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyCuma Mart 25, 2011 11:58 pm Paylaş

harika olmuş Very Happy
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyC.tesi Mart 26, 2011 1:08 am Paylaş

harika olmuş neler olucak merak ediyorumm...
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyC.tesi Mart 26, 2011 2:08 am Paylaş

Harika olmuş ya
Ben bu senaryoya hastayım .d.d
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyC.tesi Mart 26, 2011 6:24 am Paylaş

çok güzel olmuş
bunlar sınava gimiyceklermiydi
gerçek sınav pazar peki sen sınav bölümünü ne zaman yazacaksın
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyPaz Mart 27, 2011 7:27 am Paylaş

Çooook Güzel Olmuuş.Çok kısa değil ama diğer bölümler daha uzunduu.Diğer bölümde uzun olsnnn. (:
fatma nur
Üye
 Üye
fatma nur
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 92
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 96
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyPaz Mart 27, 2011 8:07 am Paylaş

çok güzel olmuş eline sağlık ferhan..:d
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 25 EmptyPaz Mart 27, 2011 8:41 am Paylaş

süper olmuş devam:)

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
25 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sonraki