Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:39 am Paylaş

"meleq" sağol tatlım teşekkürler...
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:41 am Paylaş

Sağol tuğçemmm teşekkür ederim...Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:50 am Paylaş

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZE CEVAP VEREMİYECEĞİM....
OKUYAN VE YORUM YAPAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
YENİ BÖLÜMÜ SORANLAR NE ZAMAN GELİR BİLMİYORUMMM
AMA EN KISA ZAMANDA KOYMAYA ÇALIŞACAĞIM...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:52 am Paylaş

çakıllar demiş ki;
anıda kaybolmuş ya o ne ara kayboldu
aklından neler geçiyo senin o anının kaybolması ile ilgili güzel birşey yazarsın da
benim aklıma birşey geldi
anı ekremlerin eline mi geçecek

Bilmiyorum düşünmedim...:D BAKARIZ SIRASI GELİNCE :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 3:00 am Paylaş

Onların eline geçsin bencee. (: Herşeyi öğrenirler falan.. (:
Catlak.
Üye
 Üye
Catlak.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : onun bunu bilmemesi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 3:22 am Paylaş

Yb?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 3:24 am Paylaş

Bilmem artık o zaman konu gelince bişiler düşünürüm Very Happy)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 4:37 am Paylaş

canm ferhanmm yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum:Dne zaman müsait olursan o zmn yazarsın:)
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 9:40 am Paylaş

baya bi yorumun var işte hemencecik yazsan tabi müsaitsen ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 821217

bekliiyorum bölümü ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 650269930

inş yarına koyarsın yb okumak için sabırsızlanıyorum ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 650269930

bide en sevdiğim senaryo olunca beklemesi zoroluyo tatlım ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 347122

En son loss_girl tarafından Çarş. Mart 30, 2011 10:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 9:49 am Paylaş

BENNNNNNNNN GELDIMMMMMMMM ASKISIIIIIIIIIII BITANEM OHA Shocked
YANI COOOOOOK GÜZEL BU SENARYO YA AZIM ACIK KALDI YA HEPSINI OKUDUM KADAR GÜZEL YAZIYORSUNKI ASK YA NOLUR 15 BÖLÜM CABUK GELSIN YA DAYANAMIYORUM OKADARHEYCANLIKI HA BU ARDA SEVIL EKREME ÖYLE GICIK DAVRANMASIN YA SINIRMI BOZDU BENIMDE ARTIK AHAHA :yupii: :yupii: :yupii:
http://daghankulegec.forumieren.org/
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 10:06 am Paylaş

evet yha 15. bölüm cabuk gelsin valla sırf senin senaryonu
okuyim diye hastanedeyim falan dinlemedim annem uyurken
telini aldım internete girdim öle geziniyorum sitede boş boş
yani annem bilse heralde yine baslar söylenmeye en kısa
zamanda bekliorum yb mü (:
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 10:23 pm Paylaş

ybbbbb ???
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyPerş. Mart 31, 2011 2:18 am Paylaş

Ouff.Vallaaa Yeni Bölüüüm.Lütfeeen Sabırsızlanıyorumm (:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyPerş. Mart 31, 2011 2:32 am Paylaş

yb?
36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:43 am Paylaş

yb askim ferhosum seni bekliyorum hadi Very Happy
http://daghankulegec.forumieren.org/
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:13 am Paylaş

yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum ferhanmm:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 1:34 am Paylaş

14.Bölüm yorumları için çok teşekkür ederim…Beğenmenize sevindim.(:
14.Bölümü kaçırmış olanlar ve okumak isteyenler…
14.Bölüm Sayfa[88]'de…
Evet yepyeni ve upuzun bir 15.Bölümle daha sizlerleyim…
Umarım beğenirsiniz iyi okumalar…(:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●••[Kapıчa qєℓєη zaяf] #15.ßöℓüм #

15.ßöℓüм:

~ Kızlar Cephesi ~

(Sevil çalar saatinin çalmasıyla yataktan zarzor kalkmıştır.Bu sefer düne göre yarım saat önceye kurmuştur.Uyku sersemiyle banyoya gidip elini yüzünü yıkamıştır.Ayçinin odasına gitmiştir.) Sevil:Ayçin.Ayçin kalk.Ayçin:Öf sevil git başımdan.Sevil:Ayçin kalk yaa.Ayçin:Öf ben bu gün gitmiyicem okula.Sevil:Ya boş boşuna yok yazılma kalk zaten bu gün cuma son gün.Ayçin:İyi ben iki gün cumartesi yaşamak istiyorum kapat kapıyı gitmiyicem.(Sevil ayçini kaldıramayınca zeynebin odasına gitmiştir.Zeynep çoktan uyanmıştır.) Sevil:Günaydın. Zeynep:Günaydın.Sevil:Erkencisin bu gün.Zeynep:Çalar saat sağ olsun uyanmamak mümkünmü.Eee ayçin uyanmadımı? Sevil:Uyanmıyor. Zeynep:Bana bırak. (Zeynep dolaptan flüt alıp Ayçinin odasına gitmiştir.Üflemesiyle ayçinin yataktan fırlaması bir olmuştur.O kadar sert üflemiştirki üs katta mutfakta simit yemeye çalışan Ekrem bile duraksamıştır.) Ekrem:Destur o ses ne lan.Sabahın köründe hangi piskopat flüt üflüyo.Cihan:Aşağıdan geliyor ses.Ekrem:Kesin Sevil canisidir.Cihan:Bilmiyorum artık.(Cenkerde odasından mutfağa gelmiştir.) Cenker:Duydunuzmu sesi.Benim odamın aşağısından geldi.Zeynep yada sevil üflemiştir.Uyandıramadılar galba şu yeşil gözlü kızı.(Bu seferde altan Ayçinin bağırma sesleri geliyordur ama anlaşılmıyordur.Zeynep diye çığlık attığını duymuşlardır.) Cihan:Yanlış tahmin Ekrem Zeynep üflemiş.Ekrem:İyi çünkü Zeynep büyük ihtimal kaçıyor.
~ Kızlar Cephesi ~
(Zeynebin flüde sert bir şekilde üflemesiyle Ayçin yataktan sıçramıştır.Zeynep kahkaha atıyordur.Ayçin çok sinirlerlenmiştir.Çığlık atmıştır.) Ayçin:ZEYNEP..!! Zeynep:Allah bu sefer çok ileri gittim galba direk ayçinin odasından kaçıp salondaki masanın diğer tarafına geçmiştir.Ayçin:Zeynep gel buraya yolucam seni.(Sevil okul kıyafetlerini giymiş bir şekilde odasından çıkıp salona koşar.) Sevil:Ya manyakmısınız küçük çocuklar gibi.Ayçin sende git üstünü giyin geç kalıcaz.Ayçin:Zeynep beni bi daha bu şekilde uyandırırsan senin kafanda saç bırakmam.Sevil:Ya zeynep sende kaşınıyorsun yane hee.(Ayçin odasına gidip üstünü giyinir.Hep beraber evden çıkarlar.Kızlar kapıyı kilitlerken Ekremle Cihan yukarıdan aşağı inmiştir.) Ekrem:O neydi öyle ya sabah sabah neye uğradığımızı şaşırdık.Hanginiz flüte üfledi.Ayçin:Zeynep canisi kim olucak.(Zeyneple cihan gülmemek için kendini zor tutuyorlardı.) Ekrem:Seninde ondan pek farkın yok hane.Kızım sende ne ses varmış ya o nasıl bir çığlık atış bütün apartman inledi.Bi an aşağıda dünya savaşı çıktı zannettim. Ayçin:Merak etme çıkmaz.Sevil varken.Ekrem:İyiki var olmasa düşünemiyorum zaten.(Cenkerde kapıyı kilitleyip yanlarına gelmiştir.) Cenker:Hadi ne dikiliyorsunuz burda. Ekrem:İn abicim bekle diyenmi var.Sevil:Ya bi susun sabah sabah vır vır vır kafam şişti.Önce zeynep sonra ayçin bide sen.Ekrem:Tamam sustum.Sevil:Ya hadi inin ne duruyosunuz benmi indiricem sizi.(Hepsi aşağı inmiştir.Ayçin daha yeni kendine gelmeye başlamıştır.) Cihan:Ya madem hepimizİn gideceği yer aynı beraber gidelim.Sevil:E yane.Zeynep:Sevil senle işimiz var bizim takımla konuşucağız.Ekrem:Takım derken.(Zeynep azından yanlışıkla kaçırmıştır.) Sevil:Arkadaşlarımız yane.Pazar günü maça getiriceğimiz kızlar.Ekrem:Ha tamam.Ayçin:Aman bee başıma iş açtınız.Ne giyicem şimdi ben oraya.Zeynep:Hakikatten yaa.Giysi işi var bide.Sevil:Alışverişemi çıksak.Cihan:Sevil sendemi? Sevil:Napalım paçoz paçozda gidilmez şimdi ama dimi hem zengin züppe çocukları.Cenker:Aslında öyle.Şimdi bunların sevgilileri gelir 10 metre topuklularla. Sevil:Tapuklu giymek yok.Spor ayakkıbı giyicez.Spor takılıcaz.Ayçin:Amaa.. Zeynep:Spor ve şık.Sonuçta futbolcu sevgilisiyiz bizde biraz spor görünelim.Sevil:Ben zaten topuklu giymeyi sevmiyorum.Ayçin:Tamam o zaman alışverişe gerek yok evde yeterince spor ayakkabı var sayamadığım kadar.Ayçin:Ben ne giyiceğimi ayarladım bile en azından renkleri belirledim.Zeynep:Hangi renkler.Ayçin:Siyah ve asker yeşili.Sevil:Güzel sana uyar gözlerinede.Ayçin&Zeynep:Sen ne giyiceksin? Sevil:Ben mi? (Ekrem sevile bakar.) Sevil:Bilmem fazla uğraşmam galba.Ama kötüde giyinmem gelince görürsünüz.Elbise asla giyilmiyicek.Zeynep:Kesinlikle.Cihan:Pantolonmu giymeyi düşünüyorsunuz. Sevil&Zeynep&Ayçin:Şort.Ekrem:NE.! Şort fln giyemezsiniz.Sevil:Niyeymiş.Bas bayada giyeriz.Ayçin:Her neyse saçlar.Zeynep:Atkuyruk.Ayçin:Bende at kuyruk yapacağım. Zeynep:Sen sevil sen saçınla uğraşmayı sevmezsin.Sevil:Bilmiyorum yarın bakarız dimi ama.Zeynep:Sevil bana bak senin güzel giyinmen lazım ekremin sevgilisisin en çok gözler seni arıcak.Sevil:Noluyomuş Ekremin sevgilisiysem.Ayçin:Güzel giyinmen gerek canım.Sevil:Öf tamam yemeyin başımın etimi.Ben bulurum bişiler.(Otobus durağına varmışlardır.6si otobüse binerler.Akpillerini basarlar.) Zeynep:Nasıl otursak.Sevil:Bilmemki.Zeynep:Biz cihanla arka taraftaki ikili koltuğa oturalım sizde burda iki iki karşılıklı oturun.Sevil:Tamam.(Zeyneple cihan arkaya geçerler.Seville ayçin yanyana oturmutur.Önlerinede cenkerle ekrem yanyana oturmuştur.Ekremle sevil karşılıklı cenkerle ayçin karşılıklırdır.Ekrem sevile bakmaya başlamıştır.Sevil Ekreme bakınca gözünü başka bir yere kaçırıyordur.) Cenker:Adın ne? Ayçin:Sanane.Cenker:Aaa ama pazar günü sevgili rolündeyiz sevgilimin ismini bilmiyorum bişi olursa seni çağırmam gerekirse nasıl çağırıcam.Ayçin:Aşkım dersin.(Seville ekrem bıyık altından sırıtmışlardır.) Cenker:Aşkım.Ayçin:Evet aşkım.Cenker:Yane adımı öğrenmede ne dersen de diyorsun.Ayçin:Evet öyle.Cenker:Kızım adınne söylesene.Ayçin:Söylemiyorum.İnat değil mi? Cenker:Yane senin gibi güzel kızın ismi ne olabilir tahminde edemiyorum.Sevil bunun adı ne? Sevil:Kendisine sor.Ekrem:Ya bak bende merak ettim adını söylesene.Ayçin:Ya bi gidin başımdan söylemiyorum.Sevil:Adı lazım değil.Ayçin:Sevil.! Sevil:Ne.(Cihanla Zeynep): Zeynep:Az kaldı birazdan içinde bulucaz.Cihan:Kimi? Zeynep:Diyorum Ekrem nerdeyse Sevilin içine düşücek.Cihan:Yok canım abartma o kadarda değil.Sadece bakıyor.Zeynep:Ha yane burda hiç anormal bir durum yok sadece bakıyor.Cihan:Yane Ekrem Sevilden hoşlanmış olabilir.Hoşlanıyor galba.Zeynep:Sahimi? Cihan:Arkadaşımı tanımazmıyım.Bence Sevilde Ekremden hoşlandı ama çaktırmıyor.Zeynep:Kim sevil mi? Yok canım.Ne alakası var.Yane belki olabilir.Cihan:Yane biri birinin içine şimdi düşücekte bu kişi ekremle sevil değil.Zeynep:Nasıl? Cihan:Arkadaşınla cenkere bak anlarsın.Daha doğrusu sadece cenkere bak. Zeynep:Oha.(Cihan sırıtmıştır.) Zeynep:Tabi gördü yeşil gözlü fıstık gibi hatun asıl. Cihan:Cenkeri tanımıyorsun fazla ağır konuştun.Cenkerin şuana kadar sevgilisi bile olmadı vede onu ilk defa böyle görüyorum.Zeynep:Tanımıyorum ama düştü düşücek.Cihan:Ya neyse boşver.Ya bu arada çok teşekkürler her şeyi ayarladın ilgilendin.Zeynep:Önemli değil.Cihan:Nasıl bu kadar tatlı olmayı beceriyorsun.Zeynep:Cihan az kaldı şu koca kitap kafana inicek.Cihan:Öylesin sen kırılıcaksın yada bişi yapıcaksın diye düşüncelerimi içimde tutmam ki.Çok yardım seversin iyisin tatlısın cana yakınsın.Zeynep:Sağol teşekkür ederim ama sende fazla abartıyorsun.Cihan:Hayır abartmıyorum.Şey sana bişi sorucam.Zeynep:Seni dinliyorum.Cihan:Bu gün akşam 9dan sonra sitede dolanalımmı yürüyüş yerleri çok güzel ormanlık gibi.Beraber gezeriz.Zeynep:Bu akşam bilmem ki.Imm.Peki tamam olur.Very Happy Cihan:9da alırım seni.Zeynep:Tamam.(Otobüs sevillerin okulun yakınındaki durakta durmuştur.) Zeynep:Neyse bizim inmemiz lazım.(Zeynep sevillerin yanına gider.Kızlar beraber otobüsten inerler okula doğru yürümeye başlarlar.Otobüs devam ediyordur.Cihan cenkerle ekremin yanına gidip oturur.) Cihan:Cenker iyimisin.Cenker:İyiyim neden sordunki.Cihan:Kızın içine düşücektin.Cenker:Ne alaka be.Cihan:Çok alaka.Zeynep bile farketti.Ekrem:Lan cenko yuh. Cihan:Daha kızın adını be bilmiyorsun.Cenker:Ne var hoşlanmış olamazmıyım.Ekrem:Ha yane bu sadece hoşlanmış halin.Sevmiş halin nasıl cenko.Cenker:Ekrem sende abartma.Ne var canım hoşlandım güzel kız.Belki ilerde açılırım.Ekrem:Ana.Bu harbiden kızla çıkmayı düşünüyo.Cihan:Ne var en doğrusuda bu hoşlanıyorsa söylesin.Cenker:Ama şuanda olmaz daha yeni tanıştık ve adını bile bilmiyorum ama gözleri çok güzel.Ekrem:Oğlum bizim okulda bir sürü güzel kız var niye o kız.Cenker:Salakmısın sen eko.Bizim okuldan biriyle niye çıkıyım ki.Ben eğlencesine çıkmak istemiyorum öyle olsaydı herkesle çıkardım.Ben öyle saçmasapan ilişkiler istemiyorum gerçekten sevmek istiyorum.Hem güzel kız hoşlandım hemde altımızda oturuyorlar devamlı gözümüzün önündeler.En önemliside bi kızdan hoşlanmış olmam buda ilk. Ekrem:Öf tamam bişi demedim.Gerçekten seviyosan koş peşinden.Cihan:Ya aslında bende bişi diyicektim size.Ekrem:Söyle bakalım senin aklından ne geçiyor.Cihan:Zeyneple biz bu akşam dışarı çıkıcaz yane sitenin ormanlık yürüyüş yerleri varya orda gezicez biraz.Ekrem:Kıza çıkmamı teklifi ettin.Cihan:Hayır.Yane biraz öyle oldu gibi ama hayır.Arkadaşça. Cenker:Arkadaşça? Ekrem:Çokta arkadaşça görünmüyor ama.Aman yaa naparsanız yapın gidin çıkın o kızlarla sizle popiler olduğunuz için çıkmıyıcakları ne malum.Cihan:Biz bu maç işinden öncede iyi anlaşıyorduk ve bana karşı herhangi bir tavrı bile değişmedi.Cenker:Aynı şekilde diğer kızında umursamadı.Cihan:Bence sende Sevilden hoşlanıyorsun.Ekrem:Haha ben Sevilden hoşlanıcam.Daha neler.Cenker:Niye çok mu garip kız çirkin mi? Ekrem:Yok hayır çirkin değilde.Hatta güzel hoş kız.Yane ne biliyim kız çok ters.Hem iyice tanımıyorum yane ne biliyim bu yönden düşünmedim.Cenker:Düşünmedin.Ekrem:Yane fena olmazdı aslında kolumda onun gibi bir kız gezdirmek.Cihan:Salak kız gezdirmek için mi istiyorsun kolunda.O zaman sevili hiç takma koluna kızı üzme.Harbiden bunu dediğine inanamıyorum ya madem koluna kız takmak istiyorsun okuldan tak birini herkez yakışıklı popiler diye ölüyor sana.Ekrem:Ya öyle değil işte.Beni gerçekten seven birini istiyorum.Cenker:Ama sen sevmiyiceksin öylemi.Ekrem:Ya öylede değil işte.Öf neyse konuşmuyorum konuştukça…Cihan:Evet batıyorsun ve kesinlikle sadece koluna kız takmak için istiyorsan sevilden uzak dur ciddi bişi düşünüyorsan Sevil derim ben.(Otobüs onların okulunun önüne gelmiştir.İnip okula gitmişlerdir ders çoktan başlamıştır.Ekremin kafası otobüste olanlara takılmıştır.Sonradan umursamamıştır çünkü bişi söylemek ve karar vermek için çok erkendir.Tamam sevil güzel hoş kızdır hoşlanmıştırda ama gerçekten ona karşı bişiler hissedip hissetmediğini kendine bilmiyordur.)
~ Kızlar Cephesi ~
(Kızlardada 1 ders bitmiştir.Tabi bütün takım grubu sevillerin sınıfa toplanmıştır bu işin ne olduğunu doğru dürüst öğrenmek istiyorlardır zeynep herşeyi koridorda onlara anlatmıştır.) x:Yane diyorsunuz ki.Çınarlı Lisesi erkek takım futbolcuları Kaptanı ekrem cenker cihan sizin üst komşunuz vede sizi bilmiyorlar sevgilileri olmadığı için sizi götürüyorlar.Sizde hepimizi ayarladınız.Zeynep:Aynen öyle.X:İyide neden söylemediniz.Zeynep:Sevil istemiyor.x:Neden.Sevil:Öf saklamak istedim işte davranışları değişşir diye.Yada bi kere gerçek beni tanıtmak istemedim suçmu? Zeynep:Ama biz yalan söylüyoruz.Ha bu arada ayçinin ismini bilmiyorlar söylemeyin.x:O niye.Ayçin:İnat.x:Siz baya bi bişiler yaşamışsınız.Zeynep:Öyle gibi siz kabul ediyormusunuz kesin.x:Evet.Sevil:Tamam o zaman herkes spor giyicek.x:Anlaşıldı.(Zil çalmıştır.Sınıflarına geçmişlerdir.Bu sıkıcılıkla nihayet dersler bitmiştir ara tatil gelmiştir.)
~ Erkekler Cephesi ~
(Ara tatildedirler hepsi topluca bir masada oturuyorlardır.Cihan her şeyi anlatmıştır.Hepsi bir ağızdan konuşuyorlardır.) x:Yane bu kadar şey oldu haberimiz yok serdarlar sizi sıkıştırdı haberimiz yok.maç iddasina girildi haberimiz yok.Üstüne hepimize sahte sevgili ayarlandı haberimiz yok.Öylemi? Ekrem:Nasıl söyliyicektik hepinize şimdi öğrendiniz iste. x:Neyse tamam peki maç ne zamana.Ekrem:Pazar günü saat ikide.x:Lan Ekrem senin sevgilin hangi kız olucak merak ettim.Ekrem:Lan gerçek değil ki niye merak ettiniz.Sevil diye bir kız.Tanımazsınız.x:Hangi okuldan.Cihan:Bilmiyoruz.x:Abicim kızı tanımıyorsan nasıl bu kadar kız ayarladınız.Kızmı basıyosunuz.Cenker:Salak salak konuşma.3 tanesi üstümüzde oturuyo arkadaşlarınıda size ayarladılar.Cihan:Ekrem sen bi durgunsun.Ekrem:Şu maç işi kafamı kurcalıyor.x:Abicim ne kurcalıyor gidip maçımızı yenicez bu kadar.Ekrem:Orası öylede.Neyse zil çaldı zaten sınıflara gidelim.(Hepsi sınıflara dağılmıştır.Niye çok sıkıcıdır dersler.Bu sıkıcılıkla son 3 derste bitmiştir.Son çıkış zili çalmıştır.Ekrem cenker ve cihan çantalarını alıp beraber otobüse doğru yürüyorlardır.) Cihan:Ekrem sen bu gün çok sessizdin neyin var.Ekrem:Bilmiyorum ama bi gariplik var.Cenker:Neyde.Ekrem:Bakın bu kızlar 9 tane kızı şipşak iki dakikada nasıl buldular o kız adını söylemiyor okullarını söylemiyorlar.Bunların uğraştığı hiç mi hobisi fln yok.Cihan:Zeynep fotoğraf çekiyor ben bu kadar biliyorum.Cenker:O kızında hobisi müzik bende bu kadar biliyorum.Ekrem:Sevilin ne? Cihan:Ne biliyim abicim kızla her gün aynı dükkanda olan sensin sor.(Erkekler otobüse atlayıp eve doğru gidiyorlardır.

~ Kızlar Cephesi ~

(Kızlar çoktan eve varmışlardır.Sevil dükkana gitmek için hazırlanıyordur.Zeynep hocanın verdiği ödevleri yapıyordur.Ayçinde mutfak için alışverişe çıkmayı planlıyordur.) Ayçin:Alınıcak bişi varmı? Zeynep:Bana köntür al.Parasını veririm eve gelince.Sevil:Banada resim kalemlerindan alırmısın kalemim bitti.Ayçin:Tamam alırım.(Ayçin elindeki listeyle çantasını alır babetlerini giyip çıkar merdivenlerden aşağı inerkende ekrem cenker ve cihanı yukarı çıkarken görür.) Ekrem:Nereye gidiyorsun kız.Ayçin:Makete bir kaç alınıcak bişi var onları alıcam aslında baya bi.Cenker:Dur bende seninle geliyim.Bizim evdede alınıcak bişiler var nasıl olsa.Ayçin:Öf cenker takılma peşime ben kendim giderim.Hem senin üstünde forma var böyle nereye geliyorsun.Cenker:Ya iki dakika bekle ben hemen gelirim.Ayçin:Öf peki tamam ama çabuk ol.Ayçin:Sonra görüşürüz çocuklar.Cihan&Ekrem:(Cenker yukarı fırlamıştır kapıyı ızlıca açıp odasına giyinmeye gitmiştir.Ayçinde aşağı iner.Ekremler tam sevillerin katına varmışlardır kapı açılır.Sevil dükkana gitmek için evden çıkmıştır.) Ekrem:Ana nereye. Sevil:Dükkana ekrem nereye olucak.Ekrem:Beni bekle beraber gidelim.Sevil:Hayır seni bekleyemem ben.Arkadan gel.Ekrem:İyi peki öyle olsun.(Sevilde aşağı inmiştip dükkana doğru yol almıştır.Ekremde eve çıkıp hızlıca üstünü değiştirmiştir.Cenkerle beraber ikisi hızlıca aşağı inmiştir.Ekrem dükkana gitmeye başlamıştır.Cenkerde ayçinin yanına gitmiştir.) Cenker:Fazla bekletmedim inş.Ayçin:Yok hızlıymışsın fazla beklemedim.Hadi gidelim.(Yavaş yavaş yürümeye başlamışlardır.) Ayçin:Nerden yapalım alışverişi.Cenker:Şurda ilerde.Bi market var kocaman içinde her şey var oraya gidebiliriz hem yakın evede.Ayçin:İyi taksi parası aç tutar.O kadar çok alınıcak eşya varki taşıyamam.Cenker:Beraber hallederiz.(Yavaş yavaş yürüyorlardır.) Cenker:Bana kendinden biraz daha bahsedermisin.vede sizden.Tanımak istiyorum .Ayçin:Tabi.Biz sevil zeynep ve ben aynı sınıflara düştük 9.sınıfta.Sonra bi baktık birbirimizi sevmeye başladık arkadaşlık kurduk.Arkadaşlığımız ilerledi.Birbirimize gelip gitmeye başladık gece yatıya kaldık.Öylece sıkı bir dostluğumuz oldu.Cenker:Bizimde Cihan ve Ekremle öyle.Daha doğrusu bizim hikayemiz biraz daha farklı bizim Ekremle ikimizin genelde başımıza devamlı bişiler gelir kavgalar olaylar sorunlar okulda ne varsa her şeyin altından biz çıkardık.Cihanda bizi kurtarır hep sağ olsun.Ayçin:Yane rahat duramıyorsunuz haşarı yaramaz çocuklar gibi.(Ayçin gülümsemiştir.Cenkerde gülümsiyerek) Cenker:Yane aslında biraz öyle.Olayların çok içindeyiz.Peki sen devam et anlatmaya.Ayçin:İşte ayrı eve çıkmak aynı üniversiteye gitmek istedik izin verdi ailelerimiz tabi sevilin ailesi sorun çıkarttı gidersen para göndermiyicez diye.Sevilde kapıyı çarpıp gitti şuanda biliyorsun ekremle aynı işteler.Cenker:Vay be Ekremle kaderleri sanki baya bi aynı.Ayçin:Sahi o niye iste çalışıyor.Cenker:Bizimde ayrı eve çıkmamıza dedesi izin vermedi ekrem direnincede ya bizle kalırsın yada gidersin dedi.Ekremde çıktı gitti.Dedesiyle görüşmiyor şuanda.Ayçin:Gerçekten aynıymış ama istese sevilin eve dönme şansı var ekremin yokmuş.Cenker:Evet öyle.Eee peki hobiniz felan yokmu sizin.? Ayçin:Benim müzik biliyorsun modayı takip ederim.Zeynep Fotoğraf çekmeye bayılır vede çok güzel çeker bi kere seville beni bi çocuğu döverken fotoğraflarımızı yakalamış ama süperdi o fotoğraflar hala gülerim.Cenker:Ne.Canimisiniz siz niye düvüyosunuz.Ayçin:Heralde durup dururken dövmedik.Adamın parmağında yüzük var Sevile laf attı.Bizde daldık tabi.(Cenker gülerek dalga geçercesine.) Cenker:Tırsmaya başladım ben sizden.Ayçin:Meraketme bişi yapmayız.Sınırlarınızı aşmadığınız sürece.Bu arada elimiz serttir baya bi.Cenker:Anlaşılıyor.Eee başka.Ayçin:İçimizde en uysal zeyneptir.Seville ben biraz daha sinirliyimdir.Zeynep İçtendir Ben cıvıl cıvılımdır içim dışım birdir.Sevil biraz daha katıdır ama kesinlikle suratsız değildir yeri gelince eğlenmesini bilir.Sevilinde hobisi resim yapmak.Cenker:Resim yapmamı nasıl? Ayçin:Sevil resim dersleri aldı eli çok yatkın çok güzel resim çiziyor ressam kadar eli yatkın.Hatta bize hediye olarak iki tane tablo yaptı.Cenker:İlginç.Güzel ama.Ayçin:Evet güzel resim ödevlerini ona yaptırıyoruz.Karakalemi müthiş yapıyor.Cenker:Aslında şimdi karakalem diyince aklıma geldi ekremin haftaya cumaya kadar yetiştirmesi gereken karakalem ödevi var acaba sevil yaparmı? Ayçin:Bilmiyorum.Cenker:Yapmazsa sınıfta bırakıcam diyo hoca birazda ekreme gıcık bırakırmı bırakır yane.Ayçin:Ekrem sorsun sevile belki yapar ama Zeynebin bile ödevini zor yaptı söyliyim.Cenker:Ekremin işi zor diyorsun yane.Ayçin:Biraz.(Cenkerle Ayçin markete varmışlardır beraber gezip alınıcakları alıyorlardır.)

~ Dükkan ~

(Sevil çoktan dükkana varmıştır dükkanın sahibi yaşlı amcada Sevil gidince evine gitmiştir.Sevil masaya oturmuş.Cuma olmasına rağmen ödevleri yapıyordur.Ekrem dükkana girmiştir.) Ekrem:Ohooo.Cuma günü dersmi yapılır be.Sevil:Bu günden yapıp kurtulucam niye pazar günü tatil günümde ödevmi yapıcam yada yarın.Ekrem:İyiymiş ben genelde son gün yaparım.(Ekrem sevilin önüne gelip koltuğa oturmuştur.Sevile bakar.) Sevil:Ne.Ekrem:Yok bişi.Devam et sen.Sevil:Sizin okul ne biçim bir okul hiç ödevin yokmu senin.Ekrem:Aslında var bitane haftaya bu güne ama ben yapamam.Sevil:Niye? Ekrem:Yetenek yok ben napıyım.Sevil:Yetenek? Ekrem:Resim çizme el becerisi.Sevil:Git birine yaptır.Ekrem:Öyle yapacağım ama bizim okuldanda şimdi kime diyimki.Aman daha 1 hafta var bişiler düşünürüm.Sevil:İyi.(Sevil biraz kendini derse verir gibi yapmıştır.Ama verememiştir. Tekrardan Ekreme dönmüştür.Tam konuşucaktır tekrardan kafasını kitaba çevirmiştir.) Ekrem:Söyle.Sevil:Neyi? Ekrem:Daha demin bir şey söylicektin vazgeçtin.Sevil:Şu senin resim ödevini cuma günümü teslim ediceksin.Ekrem:Evet.Sevil:İyi çizicek kimseyi bulamazsan çarşamba günü beraber bakalım diyicektim.Ekrem:Dur bir dakika resim çizebiliyormusun.Sevil:Yane.Ekrem:Niye daha önce söylemedin.Sevil:Konusu geçmedi.Durup dururken pat diye ben resim çizmeyi biliyorum diyicek halim yok heralde.Veya Salı günü getir.Ekrem:İyimi çiziyorsun.Sevil:Bilmiyorum.Çiziyorum işte.İyi olup olmadığına sen karar verirsin.Zeyneple diğer arkadaşım güzel diyorlar.Tabi sanat bu kimisine güzel gelir kimisine çirkin.Ekrem:Ohh.Bundanda kurtuldum.Sevil:Niye çok mu dert etmiştin.Ekrem:E hangi resmi çiziceksin.Yane ne resimi? Sevil:Benim için farketmez.Seç işte bişi.Ekrem:Zorlanma çizerken.Sevil:Öf ekrem hocanın anlamıyıcağı bişi seç yakalanma yeter ben çizerim.Ekrem:O kadar güveniyorsun yane kendine.Sevil:Ekrem bi sus ama ders yapmaya çalışıyorum…

~ Merket ~

(Cenkerle Ayçin alınıcakları almışlardır ve marketten çıkıp bir taksi çağırmışlardır ve eşyaları içine koymuşlardır.Ayçin yolda bir kırtasiye görünce aklına gelmiştir.) Ayçin:Şurda dururmusunuz kırtasiyeden alınıcaklar varda.(Cenkerle ayçin kırtasiyeye girmişlerdir.Ayçin kırtasiyecinin eline bir kağıt uzatmıştır.) Ayçin:Şu resim kaleminden verirmisiniz.Kırtasiyeci:Ama bu ressam kalemi.Ayçin:Evet biliyorum.Kırtasiyeci:Resim çizmeyi biliyormusunuz.Ayçin:Hayır arkadaşım.(Kırtasiyeci kalemleri vermiştir ayçinde parayı ödedikten sonra taksiye tekrardan binip eve doğru yol almışlardır.Bir kaç dakika sonra evin önüne varmışlardır.Malzemeleri alıp ansansöre binmişlerdir.) Ayçin:Sağol yardımcı oldun.Cenker:Ne demek canım.(Ayçin gülümsemiştir.) Cenker:Eee sen hala adını söylemedin bana.Ayçin:Adım mı? ya napıcaksın taktın adıma.Cenker:Ne diyim? Ayçin:Bişi deme.Gerek yok zaten.(Cenker Ayçine bakmıştır.) Ayçin:Öf tamam pazar günü futboldan sonra söylerim.Cenker:Yuh.Ayçin:Gerek yok ama.Cenker:İyi telefon numaranı ver o zaman.Ayçin:İlk sen.(Ayçin telefonunu eline almıştır.) Cenker:O5………… Sen söyle.Ayçin:İyi tamam.05………… Cenker:Kaydettim.Aldım numaranı tamam.Ayçin:Bi dakika adımı bilmiyorsun ne diye kayıt ettin.Cenker:Ya orasıda bende kalsın.Ayçin:Ya merak ettim göster.(Gülerek.)Cenker:Adını söyle göstericem.Ayçin:Hayır söylemem.(Cenker gülümsemiştir.Ayçin ansansörden inip eve girmiştir.Eşyalarıda mutfağa götürmüştür.) Zeynep:Geldin mi? Ayçin:Al bakalım hanımefendi kontörünüz.Zeynep:Tamam sağol.Bak odamdan cüzdanımdan parasını al.Ayçin:Öf sen ver.Zeynep:Ya şurda ödev yapıyorum ne var alsan.Ayçin:İyi tamam.

~ Dükkan ~

(Sevil dükkana gelen müşterilerle ilgileniyordur.Alıcağını alıp gitmiştir.Sevilde masaya gidip kitaplarını kapatmıştır.) Sevil:Öff.Bitti.Ekrem:Ne güzel işte. Sevil:Bence değil.Daha 2 saat var kapatmamıza dükkanı ve yapılıcak bişi yok.Ekrem:Otur ayaktamı dikiliceksin.(Ekremin karşısındaki koltuğa oturmuştur.) Ekrem:Bişi sorucam.Sevil:Sor.Ekrem:Neden bu işte çalışıyorsun.(Sevil bir anda hüzünlenmiştir çünkü babasıyla o gün kapıdan çıktığından beri konuşmuyorlardır babasıda daha hiç aramamıştır.) Ekrem:Yane sakıncası yoksa sordum ama.Sevil:Yok.Babam ayrı eve çıkmamı istemedi.Ama söz vermişti ve sözünü tutmadı.Evden gidersen para göndermem dedi.Bende kapıyı çarpıp çıktım.Ekrem:Üzüldüm kötü olmuş.Sevil:Sen.Ekrem:Ben? Sevil:Sen niye burdasın. Ekrem:Seninkiyle aynı gibi.Dedemde bana izin vermedi bende senin gibi çıktım gittim.Sevil:Öff herşeyimiz neden bu kadar benziyor.Ekrem:Niye bence pek benzer tarafımız yok.(Sevilin aklına bir an Ekremden futbol oynadığını sakladığı gelmiştir.) Sevil:Bilmem benziyor işte.Eeee.Sen? hala arıyormusun o kızı.Ekrem:Hangi o futbolcu olanmı? Sevil:Evet o.Ekrem:Seni niye bu kadar gerdiki onu anlamadım.Sevil:Bilmem merak ettim.Ekrem:Hayır bulmadım.Sevil:Arama zaten bakarsın bir gün belki karşına çıkar.Yada etrafına daha iyi bak belki tanıdığın birisidir.Ekrem:Ne diyorsun hiç bişi anlamadım.Sevil:Boşver anlarsın sonra.Ekrem:Sevgilin var mı? Sevil:Ekrem saçma sapan sorular sormaktan vazgeç.Ekrem:Tanımaya çalışıyorum seni.Sevil:Sevgilin var mı diye sorarak mı? Sevil:Hayır yok olmazda.Ekrem:Niye.? Sevil:Çünkü çevremde beni gerçekten sevipte onun için çıkmak isteyen yok.Herkes kendi çıkarı için.Ekrem:Bir ortak yön daha.Sevil:Niye? Ben senin koluna takmalık bir kızın olduğunu düşünmüştüm.(Sevilin bu cümlesi Ekreme sabahki otobüste geçen olayı anımsatmıştır.Kendine bir anda öfkelenmiştir.Çünkü Sevili bir an öyle düşünmüştür ve kesinlikle Sevil öyle bir kız değildir.Nerdeyse kendisiyle aynı düşüncede olan farklı bir kızı diğer kızlarla aynı tarafta tutmuştur.) Sevil:Sen iyimisin bianda kızardın.Ekrem:Yok hayır ben kimseyle çıkmadım.Ciddi bir ilişki istiyorum beni olduğum gibi seven birini arıyorum.(Sevil sıcak bir şekilde.)Sevil:Senmi? Karşıdan bakınca hiç öyle durmuyorsun.20 tene fln elinden kız geçmiştir diye düşünmüştüm.Ekrem:Yok daha neler.Naptın kızım yaa.O kadarda şey değiliz yane.Sevil:O kadarsın ama okadarda değilsin yane.Ekrem:Hayır hiç bişi değilim.Ya sana hiç bir kızla çıkmadım diyorum senin söylediğin şeye bak.Sevil:Yalan söylüyorsun.Senin gibi biri bu zamana kadar bu işlerle ilgilenmeden duramaz.Ekrem:Beni ne kadar tanıyorsun ki.Ayrıca inanmıyorsan cenker ve Cihana sorabilirsin.Onlar iyi tanır.Sevil:Ne yane hiç kimseyle çıkmadınmı? Ekrem:Ya kızım sabahtan beri ben ne diyorum.Sevil:İnanması güç.Ekrem:Öff.Sevil:Ya tamam kapat bu konuyu.Ekrem:Pazar günü geliyorsun kesin dimi? Sevil:Öyle gibi.Ekrem:Ne giyiceksin.Sevil:Pazar günü görürsün.Sahte Sevgilinin nasıl giyindiğini.Merak etme pastul pustul gelmem.Ekrem:Ya siz o kadar kişiyi iki dakikada şipşak. Sevil:Arkadaş çevremiz geniştir.Zeynep halletti.Ekrem:Eminmisin. Sevil:Evet. Ekrem.Bu işte bir gariplik var ya neyse çıkar kokusu.Sevil:Hıı.

~ Kızların Evi ~

(Zeynep ödevlerini bitirmiştir.Ayçinde boşluktan sıkılmıştır.) Ayçin:Öf sıkıldım yaa.Zeynep:Benimde derslerim bitti.Ayçin:Öff..Zeynep:Ya hadi gel pazar günü ne giyiceğimizi seçelim.Ayçin:İyi tamam ama ilk önce ben.Zeynep:Hadi o dana gidelim.(Ayçinle Zeynep Ayçinin odasına gidip kocaman dolabının kapağını açmıştır.Ayçin dolaptan pasten yeşil ne açık nede koyu yeşil bir bluz çıkartmıştır.Altına siyah mini şort çıkartmıştır.Çok mini değildir.Ona uygun siyah spor ayakkabı çıkartmıştır.Bide uygun bir çanta çıkartmıştır.) Ayçin:Sence bunları giysem nasıl olur.Saçlarımıda tepeden topluyucam.Zeynep:Bence harika olur.Bluzunun yeşili gözlerinin yeşiliyle aynı çok şeker durur.Bide gözlerine sürme çek tamam.Ayçin:Yane zaten başka nasıl gidilirki.Altı üstü futbol izlemeye gidicez.Zeynep:İyi madem bide benimkini ayarlıyalım.(Zeynebin odasına girmişlerdir.) Zeynep:Şort tercih edeceğim kot şortumu giymeye karar verdim ama üstüme ne giriyim bilmiyorum.Ayakkabıyıda seçemedim.Ayçin:Kot türü şeylere converse daha güzel olur.Ayçin:Bak bence şu açık kot mini şortunu giy.Zaten çok mini değil.Garip durmaz.Sonra ayakkabı olarak şu pastel mor converselerini giy.Eline Kot böyle bol çantan varya onu al.Üstünede mor spor bir bir bluz giy.Zeynep:İyiymiş.Öyle yaparım.(Zeynep dolaptan pastel mor bir bluz çıkartır.) Zeynep:Bu nasıl.Ayçin:Çok güzel.Peki saçların.Zeynep:Senin gibi tepeden atkuyruk yapacağım dalgalı gibi şekil veririm ucunada.Ayçin:İyi güzel olur o zaman yuvarlak küperelini tak.Zeynep:Onları ayarlarım artık.Koluma ne varsa takarım biliyorsun beni.Kot bir tane bileklik gibi bir şeyim varmı oku takarım yane kollarım dolu olur.Ayçin:Sevil ne giyicek.Zeynep:Akşam karar verir.Ayçin:Ayy sevilin gelmesine 1 saat kaldı.Gel mutfağa gidip yemek hazırlıyalım.(Ayçinle Zeynep mutfağa girmiştir.)
1 saat sonra…
(Zeyneple ayçin sofra kurmuşlardır.Ekremle Sevilde dükkanı kapatmış eve yürüyorlardır.Sevil dengesini kaybetmiştir tam düşücekken Ekrem yakalamıştır.) Ekrem:Dur dikkat et düşüceksin.Sevil:Sağol.(Sevil gözlerini kaçırmıştır.Sezsiz bir şekilde yürüyerek siteye varmışlardır.Ekrem bu gün devamlı sevile bakıyordur.Kendide farkında değildir.Farkına varınca kafasını ve gözlerini başka yere kaçıtıyordur.Sevilde farkındadır ama bişi demiyordur.Apartmandan içeri girip yukarı çıkmışlarıdır.) Ekrem:İyi akşamlar.Sevil:Sanada.Ha bu arada yarın işe erken gideceğiz yarın geç kalkıyım geç geliyim deme.Ekrem:9da burdan alırım seni.Sevil:Peki tamam.(Sevil eve girmiştir.) Ayçin:Hoş geldin.Sevil:Hoş bulduk.Zeynep:Nihayet hadi oturalım açlıktan ölüyorum.Sevil:Tamam ben elimi yıkayıp üstümü çıkarıp geliyorum.(Hepsi sofraya oturmuştur.Yemek yiyorlardır.) Sevil:Ya ben niye futbol oynadığımı saklamak istiyorum ki.Zeynep:Bunu bizemi soruyorsun kendine sor.Ayçin:Bencede.Sevil:Ya bilmiyorum galba bu futbol olayından dolayı çok ilgi gördük belkide ilgi görmek istemiyorumdur. Ayçin:Saçmalama.Zeynep:Açlık beynine vurmuş.Sevil:Ya öf tamam Ekremin benim futbol oynayabildiğimi bilmesini istemiyorum.Ayçin:Niye? Zeynep:Neden? Sevil:Ya öf zaten beni arıyor.Bilmiyorum sizce davranışları öğrenince değişir mi? Ayçin:Ne gibi? Sevil:Yane ne biliyim.Bi rekabet karşı takım gibi görür mü yada ne biliyim daha yakın olmak ister.Ayçin:Öf sevil.Zeynep:İyide bunu ona söylemeden bu soruların cevabını alamazsın ki.Hem niye bu kadar taktın ki sen.Ayçin:Belli işte Ekremden hoşlanıyor.Sevil:Ya öyle değil.Ayçin:Ya nasıl peki.Niye o zaman korkuyorsun davranışlarının değişmesinden üstelik değişip değişmiyiceğinide bilmiyorsun.Sevil:Bilmiyorum.Zeynep:Bak Sevil hoşlanıyormusun bilmiyorum ama bunu saklaman sana bişi kazandırmaz.Ayrıca bizde saklıyoruz.Sevil:Ya tamam futbol maçından sonra söyleriz.Zeynep:Güzel haber.(Yemeklerini yedikten sonra sofrayı toparlamışlardır.) Zeynep:Ha bu arada biraz sonra cihan beni almaya gelicek biraz sitede dolanacağız.Ayçin:Tamam.Ne oturuyorsun o zaman kalksana şimdi gelicek.Sevil:Evet bekletme git hazırlan.Zeynep:Tamam ben hazırlanmaya gidiyo…(Kapı çalmıştır.) Zeynep:Eyvah geldi ve ben hazır değilim.Ne giyicem.Sevil:Öf işte tak bi siyah pantolun üstünede bluz olsun bitsin.Zeynep:Tamam tamam siz bakın iki dakikaya gelicem.(Zeynep hızla odasına koşarak kapıyı kapatmış üstünü giyinmeye başlamıştır.Seville Ayçinde oyalanarak ve çokta bekletmemeye çalışarak gidip kapıyı açmışlardır ama gelen Cihan değildir bir adam gelmiştir.İri yarıdır.) Ayçin:Buyrun.Adam:Sevil Çokçetin'in evi mi? Sevil:Buyrun benim.Adam:Bu zarfı size iletilmem söylendi.Sevil:Kim gönderdi.Adam:Maalesef bilgi veremem.Şurayı imzaladıktan sonra zarfı alabilirsiniz.? (Sevil kalemle kağıdı imzalamıştır.Zeynepteo dadan çıkıp koşarak yanlarına kapıya gelmiştir.) Zeynep:Geldi..(Kapıdaki adamı görünce sözü yarıda kalmıştır.Ayçine dönüp.) Zeynep:Ne oluyor.(Ayçin bilmiyorum dercesine dudağını bükmüştür.Sevilde zarfı alıp kapıyı kapatmıştır.) 15.BÖLÜM SONU..!!! ACABA SEVİLE GELEN ZARF NE ZARFI..?? AKŞAM SİTEDE DOLAŞIRKEN ZEYNEPLE CİHAN ARASINDA NE GİBİ KONUŞMALAR GEÇİCEK.BU GİZEMLİ ZARF SEVİLİ ÜZÜCEKMİ YOKSA SEVİNDİRİCEKMİ? YARIN CUMARTESİ MAÇA SON GÜN KALDI.EKREMLE SEVİL DÜKKANDA NE OLAY YAŞIYACAKLAR.?? 16.BÖLÜMDE GÖRECEĞİZ…

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR..Very Happy(:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM…!

[[YALNIZ HERKESİN SEVİLE GELEN BU ZARF HAKKINDA FİKİR YÜRÜTMESİNİ İSTİYORUM FİKİRLERİNİZİ LÜTFEN YAZIN…]]

16.BÖLÜM İPUCU:EKREM GALBA SEVİLDEN TOKAT YİYİCEK…NEDENİNİ 16.BÖLÜMDE ÖĞRENİRSİNİZ..BU KADAR İPUCU YETERLİ.. ;D

16.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN…!!
# Cemre
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
# Cemre
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4591
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3465
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Umursamamak<3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 2:45 am Paylaş

Senaryon muhteşem.
devam et (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 2:50 am Paylaş

süper olmuş ama ekrem sevilden niye tokat yiyecek merak ediyoum..?
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 2:54 am Paylaş

Cok kötüsün kızm burda bitirilir mi hiç :D ellerine saglik ferhanmm cok gzl olmuş :Dbabsi para göndermiş fln olabilir sevile :)bu arada bence ekrem sevile ters bisey silirsek o yüzden tokat yiycek:)ama diğer bölümde mac olsun ve kızlar söylesin artık 15 bölüm oldu :Dcok uzattım galiba ama bu kadar uzun bölümü ancak bı kadar yorum kurtarıyo:)ellerine sglik cnm :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 3:15 am Paylaş

Çooook Güzel olmuuş.Bence mektup sevili üzcek.Anının Birinin elinde olduğunu anlıcklar.Veya sevindircek.Babası affedip para göndermiş olabilirrr.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 4:41 am Paylaş

# Cemre demiş ki;
Senaryon muhteşem.
devam et (:

Sağol canım teşekkür ederim...(:
XX fatmaXX
Yeni Üye
Yeni Üye
XX fatmaXX
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 4:42 am Paylaş

süper olmuş ya oku oku bitmedi...Bende cok merak ettim acaba sevil neden ekrem'den tokat yiyor..
bence bu zarfta kaybettikleri anıyla ilgili bir şey yazıyor ve sevil üzülecek..
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 4:46 am Paylaş

cerenmoray demiş ki;

--------------------------------------------------------------------------------

süper olmuş ama ekrem sevilden niye tokat yiyecek merak ediyoum..?

Sağol canım teşkkürler...
Bir dahaki bölüm göreceğiz..(:
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 27 EmptyCuma Nis. 01, 2011 7:13 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm(:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
27 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sonraki