Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 2:52 am Paylaş

heart vacancy demiş ki:
çok harika olmuş bebeğim yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum
Very Happy

Sağol canım çok teşkkür ederim en kısa zamanda yazmaya çalışacağım...
Bu aralar acayip yoğunum...
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 3:33 am Paylaş

turku'm demiş ki:
süper
devam

Sağol canım teşkkürler... Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 7:24 am Paylaş

yarın yazmaya oturacağım...
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 8:06 am Paylaş

yb bekliyorum =)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 1:40 pm Paylaş

Bende bekliyoruuum.Uzun olsuun Very Happy
esmaaa93
Forumcu
 Forumcu
esmaaa93
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 366
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit'mm

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 11:41 pm Paylaş

yeni okuyucu Very Happyçok güzel yazıyorsun yani o kadar güzel ki hızımı alamyıp bütün bölümleri bi gecede okudum yeni bölümü bekliyorum Very Happy
seln^mm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
seln^mm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 191
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 193
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:01 am Paylaş

Yeni bölüm ne zaman??
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 1:16 am Paylaş

esmaaa93 demiş ki:
yeni okuyucu Very Happyçok güzel yazıyorsun yani o kadar güzel ki hızımı alamyıp bütün bölümleri bi gecede okudum yeni bölümü bekliyorum Very Happy

Sağol canım çok teşkkür ederim...
Yeni okuyucumun olmasına sevindim ayrıca... Beğenmenede çok sevindim...
En kısa zamnda koymaya çalışacağım...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 1:21 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Bende bekliyoruuum.Uzun olsuun Very Happy

Yazma isteğim azaldı nedense yaa denerim en azından...
/Aleyna/
Forumcu
 Forumcu
/Aleyna/
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 371
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 207
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Merve Boluğur.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 4:39 am Paylaş

Yeni bölüm ço güzel olmuş (=
devam.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 11:10 pm Paylaş

/Aleyna/ demiş ki:
Yeni bölüm ço güzel olmuş (=
devam.

Sağol canım teşekkürler...
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptySalı Haz. 14, 2011 4:02 am Paylaş

yeni bölümü bekliyoru(Z)
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptySalı Haz. 14, 2011 8:50 am Paylaş

spr dvm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 4:18 am Paylaş

aylin esin demiş ki:
spr dvm

Sağol canım teşkkürler...
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 9:14 pm Paylaş

yeni bölüm ne zman gelir bu arada yeni okuyucu tüm senaryoların harikaaa yb bekliyorumm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 12:44 am Paylaş

prenses güzelim demiş ki:
yeni bölüm ne zman gelir bu arada yeni okuyucu tüm senaryoların harikaaa yb bekliyorumm

Sağol canım çok teşkkür ederim...
Yeni okuyucum olmasınada çok sevindim... Very Happy
Angel.
Üye
 Üye
Angel.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 35
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 12:46 am Paylaş

Çok güzel olmş.
y.b.??
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 12:51 am Paylaş

_angel_ demiş ki:
Çok güzel olmş.
y.b.??

Sağol canım teşkkürler...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 12:51 am Paylaş

Az kaldı yeni bölümü birazdan ekliyeceğim...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 1:05 am Paylaş

19.BÖLÜM YORUMLARI İÇİN ÇOK TEŞKKÜRLER... (:
OKUMAYAN VE BÖLÜMÜ KAÇIRANLAR İÇİN...
19.BÖLÜM SAYFA:111'DEDİR...

Siziη Kαℓємiηiz∂єη "Çαкıℓ Tαşℓαяı" Sєηαяуσℓαяı...
Küçüк Yαzαяℓαя... ♥

https://www.facebook.com/pages/%C3%87ak%C4%B1l-Ta%C5%9Flar%C4%B1-Senaryolar%C4%B1/169755463074824

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• [[Aηı "Çıηαяℓı Liѕє"ѕιη∂єкi вiя кızıη єℓiηє gєçєяѕє...]]

20.ßöℓüм:

Zeynep:Nasıl yane.Sevil:Zeynep noluyo.Ayçin:Zeynep? Zeynep:Ama defter bize ulaşmadı ki…Neşet:Ama kızım adresi yazdım ve kargoyla gönderdim.Zeynep:Yanlış adresemi gitti yoksa.Ayçin.:NEE.!! Sevil:Zeynep.! Neşet:Sanmıyorum kızım..Zeynep:Tamam.(Telefonu kapatırlar.) Zeynep:Kızlar babama telefon açılmış adrese emanet bırakıldı diye ama yok gelmedi.Sevil:Nası yaa nasıl olur.Ayçin:Ay..Anımız gitti gitti güzelim anıyla dolu defter gitti.Zeynep:Ayçin tamam sakin ol o defter bulunucak napır edip o defteri bulucam.

~ Erkekler Cephesi ~

Cenker:Napıcak olum o defteri.Ekrem:Bilmiyorum abicim yanlış geldi galba.Cihan;Yane biri bize niye kız defteri göndersinki.Cenker:Geri verelim o zamn hemen.Cihan:Evet kargoya gönderip yanlış teslim verdiniz diyelim.Ekrem:Tamam bize yakın yarın işe giderken bırakırım ben Kargoya.Cihan:Sende dursun o zaman.Ekrem:Tamam ben odamdayım.(Ekrem defteri alıp odasına götürür ve bilgisayarın kenarına koyar.Bilgisayarda takılmaya başlamıştır.Gözü deftere kayar.Defteri eline alır.Defteri incelemeye başlar.Bildiği defterlerden kalındır ve kilidi vardır.Değişik bir defterdir ayrıca defterin aralarında resinm veye kağıt parçayıkları olduğu çok bellidir.) Ekrem:Acaba not defteri felanmı.Yok canım bu kadar büyük not defterimi olur.Bir hatıra defteri gibi.Galba hatıra defteri.Neyse canım kim bilir kimin defteri.(Defteri kenara bırakırken arasından bir fotoğraf düşer.Ekrem ters düşen fotoğrafı kaldırır ve bakar.) Ekrem:Ama. (Sevil zeynep ve Ayçinin resmi vardır.Üstlerinde okul formaları vardır tahminen 1 yıl önceden kalma bir fotoğraftır.) Ekrem:Ama bu bizim kızlar.O zaman bu defter onlara gönderildi yanlışıkla daire numarası yanlış yazılmış.(Ekrem biraz düşünür.Bu defter kızlardan birine aittir.) Ekrem:Onlaramı versem acaba şimdi.(Elinde defteri döndürürken birtane kağıt yere düşmüştür.) "Bu defter Sevil-Ayçin ve Zeynepe aittir yazıyordur.Lütfen defteri teslim ediniz. Şu numaradan bize ulaşabilirsiniz.Ben Sevil Numaram:05…………" (Ekrem numarayı telefonun rehberine yazar.Sevil çıkmıştır.) Ekrem:Ama bu sevilin numarası.O zmana bu defter kesin onlara ait.Kağıdın devamını okumaya karar vermiştir. "Defteri açmaya çalışmayınız defteri klidi özeldir diğer kiltlerden değildir.Açılmaz." (Ekremin aklına birden Seivlin boynundakş anahtar gelir ve eski konuşmalar."Ekrem:Kolyen güzelmiş.Sevil:Anahtarımı diyosun.Ekrem:Anahtar.Sevil:Yane anahtar kolyeyi." Ekrem:Kolye değil efterin anahtarı.O zaman kaçırmıştı ağzından.İyide ne olabilirki bu defterimn içinde.Sanane ekrem ne varsa var herkesin özeli.(Ekrem defterden düşem fotoğrafı ve notu kenardana rasına koyar, kenara bırakır ve feysini dondurup bilgisayarı kapatıp yatar.)

~ Kızlar Cephesi ~

Sevil:Nerde bu defter yaa.Zeynep:Kızlar merak etmeyin kaybolsa bile arasına not koymuştuk geçen sene hatırlıyormusunuz sevilin numarasını bize ulaşabilirisiniz diye.Ayçin:Ya aramazlarsa.Zeynep:Sevil sen telefonu yanında tut sessizde olmasın yarında gidip kargoya soralım mutlaka bilgilere ulaşırız.Sevil:Tamam erken çıkalım ilk kargoya uğrıyalım.Ayçin:Erken yatalım o zaman.Zeynep:Tamam ben biraz daha kitaplara bakıcam sonra yatarım.Sevil:Ben yatıyorum hepinize iyi geceler.Ayçin:Sanada.Zeynep:Sevil.Sevil:Hı.Zeynep:Ekrem yatağa atlamadı :D Ayçin:Takipmi ediyorsun zeynep :D Zeynep:Etmeme gerek kalmıyor bi atlıyor maşşallah her yerden duymamak mümkün değil.Sevil:Ne biliyim ekremimi takip ediyorum.Zeynep:Yeme beni.Görmedik sanki o öpücükleri.:D (Sevilin yüzü kızarmıştır.) Sevil:ne alakası var canım o numaraydı bikere.Serdarlar anlamasın diye.Ayçin:Hiçte alakası yok bi kere Ekrem seni öpücekti sen ekremi değil.Ama ikinizde birbirinizi öptünüz. xD (Sevil biraz duraksar ve daha sonra yastığı alıp ayçine fırlatır.) Sevil:Ben yatıyorum.! Ayçin:İşine gelmeyince kaç sen. :D (Sevil odasına gidip kapıyı kapatır.) Zeynep:Hala kabullenmiyo :D Ayçin:Aman boşver nasıl olsa kabullenicek ekremden hoşlandığını.(Sevil odasının kapısı örtüp yatağına yatar ve yorgunluktan uyuya kalmıştır.)

~ Sabah ~

~ Kızlar Cephesi ~

(Hii…!! Çalar saati duymamışım.Eyvah otobüz 20dk. sonra kalkıyor.Hmen ayağa fırladım ve kızların odasına gittim.) Sevil:AYÇİN..!! ZEYNEP..!! ÇABUK KALKIN UYUYA KALMIŞIZ.GEÇ KALICAZ.15 DAKİKA VAR.! Ayçin:NE.! Zeynep:Şaka yapıyo olmalısın. (Zeynep yataktan düşer.) Zeynep:Ahh.!! Sevil:Dikkat etsene.(Sevil hemen banyoya fırlar ve elini yürünü yıkar.Odasına koşup jet hızıyla üstünü giyinir.Çıktığındaysa ayçin saçlarını düzeltiyordur.) Sevil:İsteyince ne kadarda hızlı olabiliyormusun bak ayçin.Ayçin:O ayrı bu ayrı bi kere.(Zeynep odadan çıkıp çantasını kenara bırakır.Oda saçını hızlıcana tependen toplar.) Zeynep:Hadi çıkalım.Sevil:Siz çıkın.(Sevil saçını topluyordur ayçinle zeynepta aşağı inmiştir.Erkekleri görürler.) Ekrem:Sizinle bişi konuşmam gerekiyor.Ayçin:Okula geç kalıcaz ekrem otobüzü kaçırıcaz.Ekrem:AMa… Daha sonra konuşuruz.(Kızlar koşarak gider.) Ekrem:Defterinizi vericektim.(Bunu sessiz bir şekilde söyler.Daha sonra defteri çantasına koyar ve durağa yürümeye başlıcakken.Bir taksi yanında durur.) Cenker:Atla.Ekrem:Siz parayı bol buldunu galba.Burdan okula kadar kaç tutar biliyormusunuz.Cenker:Hadi atla eko hadi geç kalıyoruz.(Sevilde koşarak evden çıkmıştır durağa koşmuştur ama otobüs çoktan gitmiştir.) Sevil:Öff. nasıl gideceğim ben şimdi.Bi dahaki durak bi dahaki durağa yetişmem lazım.(Çantasının diğer kolunu koluna takmıştır ve hızla koşmaya başlamıştır.Adeta uçuyordur.Saçları havada sallanıyordur.Birden tekrardan ayağı aaprımaya başlar ve ayağının üstüne basamayıp yere düşer.)

~ Taksi ~

(Ekrem çantasını koltuğa bırakır ve arkasına yaslanır.) Ekrem:Oh yetişemicektik. Cenker:Yetişiriz.Cihan:Yane tırafik olmazsa.Ekrem:Yoklama almasalar gitmicem.Cenker:Aynen ya artık yoklamalar kalkmalı.Ekrem:Aynen yaa bu yollarda gidip gelmekten sınava çalışamıyorum 19 buçuk gün kaldı.Cihan:Buçuklarımı sayıyorsun.Ekrem:Tabi sayıcam abicim 12 saate hiçmi diyorsun.Cihan:Yooo da.(Ekrem birden yola bakar Sevil koşuyordur ve birden düşmüştür.) Ekrem:Du-dur-dur.! (Taksici ani bir firen yapar.) Cenker:Noldu.Ekrem:Sevil.(Ekrem arabadan iner ve sevilin yanına koşar.) Ekrem:Sevil iyimisin.Sevil:Ekrem sen nerden çıktın.Ekrem:Taksiyle okula gidiyorduk seni gördüm.İyimisin.? Sevil:iyiyim iyiyim ama ayağımın üstüne basamıyorum.(Çevredeki insanlar sevilin başına toplanmışlardır.) Ekrem:Tamam teşekkürler biz yardımcı oluruz.(Herkes dağılmıştır.) Sevil:Ah.! Ekrem:Sen manyakmısın.! Sevil:Gene noldu yaa. Ekrem:Doktor sana iki gün ayağının üstüne basmıyıcaksın demedi mi?! Sen bırak basmayı bu ayakla koşmuşsun.! Sevil:Sanane ayak benim ayağım sanane.! Ekrem:Bişi olunca taşıyan benim ama.! Sevil:Sana beni taşı diyen oldumu?! Niye taşıyorsun taşıma.! Ayrıca okula yetişmeye çalışıyordum. Ekrem:Okul senden önemlimi? Yok yazılı ver nolcak.! Bir gün gitme ne olucak.! Sevil:Tamam Ekrem bağırma.(Ekrem Sevilin gözlerine sinirli sinirli bakar.) Sevil:Bana şöyle bakmayı kesermisin.? Ekrem:Kesemem efendim kesemem.! Kendi canını umursamıyorsun.Sevil:Ya kendinde diyorsun.Benim canım benim ayağım.! Ekrem:Kes sesini üste çıkmaya çalışma bide.! Sevil:Yeter Ekrem bağırıp durma millet bize bakıyor.(Cihanla Cenker Seville Ekremin yanına gelmişlerdir.) Cihan:Sevil iyimisin.Sevil:İyiyim.İyiyim.Cenker:Yardım edelimmi? Sevil:Gerek yok bana daha deminden beri bağıran birinin yardımını istiyicek değilim.Cenker:Haklı.Doktor sana demedimi 2 gün ayağının üstüne basma diye sen yürümüyordunda koşuyordun.Cihan:Yane sevil ayağına yazık.Ekrem:Cenker Sevilin çantasını al taksiye götür bende yardım ediyim kalkmasına.(Cenker Sevilin çantasını alır.Sevil kendine çeker.)Sevil:İstemez.! Ben hallederim. (Ekrem ayağa kalkar ve iki kolunu birbirine bağlayıp biraz kızgın biraz güler bir şekilde Sevile bakar.Sevil yerden çantasıyla beraber havalanır tek ayağının üstünde duruyordur. Yavaşça incinmiş olan ayağının üstüne basar ve basmasıyla beynine kadar büyük bir acı hisseder tam arkaya doğru düşücekken Ekrem ani bir hareketle Sevili kucağına alır.Sevilin çantasıda elinde havada sallanıyordur.Sevil birden Ekreme bakar.Ekremde hafifçe bıyık altından güler.Kaşlarını yukarı doğru kaldırarak sevilin elindeki çantayı işaret eder.) Ekrem:Cenker şunu alırmısın? (Cenkerde bıyık altından sırıtıyordur.İstemsizce çantayı alır.) Cenker:Taksiyi biz buraya çevirelim.Cihan:Tamam hadi.(Cihanla cenker ileride kalmış taksiyi ekremlerin yanına getirttirmek için giderler.Ekrem giden cenker ve cihana bakar sonra gözlerini ayırarak kucağındaki Sevilin gözlerine bakar.Hala bıyık altından gülüyordur.) Ekrem:İnatçısın inatçı.(Sevilde normal bir şekilde Ekreme bakar ve tekrar yüzünü çevirir.Taksi yanlarında durmuştur.Ekrem ilk önce kucağındaki sevili bindirir sonrada kendi yanına biner.) Cenker:Nereye.Sevil:Okula.Ekrem:Hayır eve gidiyoruz. Sevil:Okula.Ekrem:Hayır eve zaten geç kaldın yetişme imkanın yok.Sevil:Tamam eve.Cihan:Şurdan dön abicim.(Bir kaç dakika sonra sitenin içine girerler.Taksi apartmanın önünde durmuştur.Sevil çantasını eline alır.İlk önce ekrem taksiden çıkar daha sonra sevilin çıkması için yardımcı olur.) Sevil:Tamam ben yürürüm.Ekrem:Hadi siz gidin okula ben bu gün gitmiyorum.Cenker:Tamam akşama görüşürüz.Sevil:Sen git okula niye gitmiyorsun.Ekrem:Canım istemiyor.Cihan:Gidelimmi? Ekrem:Git git.(Cenkerle Cihan Taksiyle siteden çıkmışlardır ve okula gidiyorlardır.) Ekrem:Dur yardım ediyim.Sevil:Yok tamam ben giderim.Ekrem:Ne inatsın ya. (Ekrem sevili kucağına alır.) Sevil:Ya taşıyıp durma beni kucağında yeter.Ben bebekmiyim.Ekrem:Sende sakatlamasaydın ayağını.Ben çok meraklıyım sanki.Sevil:Sen zaten can atıyosun beni taşımaya.Ekrem:Ne atıcam canım.Sevil:O zaman hava atmayada çalışma.(Ekrem alaylı bir şekilde etrafına bakar ve sevilin gözlerine bakıp çapkınca bir bakış atar.) Ekrem:Ben etrafta kız felan görümüyorum.Sevil:Kucağındakine. Ekrem:Kucağımdaki o cadı canım.Cadılara hava atmak gibi hiç niyetim yok.(Sevil sinirlenir ve eliyle Ekremin kafasına bir tane patlatır.) Ekrem:Ah! Sevil:Taşıma o zaman o cadıyı.! Ekrem:Napıyosun ama capon prensesim.Sevil:Ya sen benle dalgamı geçiyorsun.! (Sevil tekrardan Ekreme vurur.) Ekrem:Aaa ayıp ama insan bu kadar yakışılı karizmatik bir prense vururmu? Sevil:Sen kendini prens sandın galba.(Ekrem çok şeker bir şekilde kahkaha atar.) Sevil:Delimisin oğlum.Ne dikilip duruyorsun burda gidelim yada ben kucağından inicem.! Ekrem:Tamam tamam gittik.(Ekrem apartmanın içine gider ve ansansöre binerler.Kızların katına basarlar.Tam kata varıyorlardırki birden asansör kararır.) Sevil:Noldu yaa. Ekrem:Elektirikler gitti.Sevil:Ne.! Bi deliyle aynı ansansörde kilitli mi kaldım.Ekrem:Sen o deliye kurban ol.Sevil:Ayh.! Yeter indir beni kucağından.Ekrem:Aman be indirdik işte iyilikte yaramıyor.(Sevil yere oıturmuştur çantasınıda kendine çkmiştir.Bacaklarını uzatmıştır. Ekremde onun yanına oturuk ayaklarını uzatmıştır.Sevil Çantasından telefonunu çıkarır.) Sevil:Çekmiyor.Ekrem:Ben deniyim birde.(Ekrem cebinden telefonunu çıkartır.) Ekrem:Yok çekmiyor.Sevil:Öf kaldık burda.Ayçinle zeynepede haber veremedim.Ekrem:Boşver Cenkerler arar söyler zaten.Sevil:Hıhı.Ekrem:Hiiii.! Hay sıvıyayım yaa.! Sevil:Noldu.! Ekrem:Çantamı takside unuttum.Sevil:Bişi olmaz akşama cenkerler getirir.Ekrem:O kadarını bizde biliyoruz.İçinde size vermem gereken eşya vardı.Sevil:Anlamadım.? Ekrem:Sizin şu defteriniz bana geldi.Sevil:Ne defteri.Ekrem:Boynunda kolye olan ayrıcada o defterin anahtarı olan defter.Sevil:Ne anı sendemi.! Ekrem:Anıda ne.? Sevil:O defter.Ekrem:Kargo yanlışıkla bize göndermiş galba daire yanlış yazılmış.Sevil:Peki o defterin bize ait olduğunu nasıl anladın.Ekrem:Merak etme açmadım.Sevil:Zaten istesende açamazsın kilidi sağlam ve diğer kilitlerden değil.Ekrem:üçünüzün olduğu bir fotoğraf düştü.Birde kağıt düştü senin numaran olan.Sevil hangi fotoğraf düştü.Ekrem:Ne önemi varki.Sevil:Hangi fotoğraf.?! Ekrem:Galba geçen seneden kalma böyle okul formalarınız var.Sevil:Ay o fotoğrafta çok çırkin çıkmışıtım ben yaa.Ekrem:Yok böyle gözlerin çipil çipil.Çok tatlı.Ben beğendim.:D Sevil:Öf ekrem.Peki niye defteri vermedin hemen.Ekrem:Ya bu gün ayçinle zeynepi gördüm gittim yanlarına tam konuşucaktım yetişmemiz lazın by diyip gittiler bende çantama koydum dönünce sana veririm diye düşünmüştüm.Sevil:İyi halt ettin.Ekrem:İyilikte yaramıyo.Sevil:Senin iyiliğin batsın emi.(Sevil Ekreme vurmaya başlar.) Sevil:O defter bi kaybolsun.Ekrem:Ah vurma.! Sevil:bi kaybolsun.Ekrem:Vurmasana.Sevil:Ben sana gösteririm.Ekrem:Hayret bişi ya iyilik yapalım dedik dayak yiyoruz.! Sevil:Niye yanında götürüyorsun.Evde niye bırakmıyorsun.! Ekrem:Ah.! Sevil:O defter ne kadar önemli bizim için biliyormusun.3ümüzün olduğu bir sürü anılar fotoğraflar yazılar var.! Ekrem:Sakin ol.! Bana vurmayıda kes.! (Ekrem sevilin iki elinide yakalar ve kendine çeker.Burun burunadırlar.)

~Cenker&Cihan~

(Taksiyle okula gitmişlerdir.) Cenker:Ekrem çantasını unutmuş.Cihan:İyi al yanına.Akşam götürürüz.(Cenkerle Cihan okula girerler ve sınıflarına geçip sırada otururlar.Yanlarına okulun gıcık ve popiler kızı Sude gelir.) Sude:Selam.Cihan:Ne var sude. Sude:Ekrem nerde.? Cenker:Napıcaksın Ekremi? Sude:Sanane şekerim.Cenker:Kızım bas git sülük gibi yapıştın Ekreme senle çıkmıyıcak anlamıyorsun heralde.Sude:Ekrem gelmiş demek.Cenker:Hayır gelmedi.Onu nerden çıkarıyorsun.Sedu:Gelicek değilmi? Cenker:Gelmiyicek anlama kıtlığınmı var.! Sude:Çantası burda kendisi nerde o zaman.Cihan:Sevgilisinin yanında.Sude:Atmayın Ekremin Sevgilisi yok.Cenker:Evet var.Sude:Hı kesin öyledir.Cihan:Seni inandırmak zorunda değiliz.Sude:Madem var adı ne peki şu hayali sevgilisinin ismi.Cenker:Sevil.Sude:Bu okulda sevil diye biri yok.Cenker:Bu okuldan olduğunu kim söyledi.Yıldızlar Lisesinden ve şuanda sevgilisiyle beraber.Çantasınıda bize bıraktı.(Sude sinirlenir ve yerine geçip oturur.Sınıftan içeri cihanların futbol takımı dalmıştır.) x:Abi gelin lan maç yapıyoruz sinem hoca hastaymış gelmemiş bu gün okula ders boş.Cihan:Tamam geliyoruz.x:Ekrem nerde.Cenker:Sevilin yanında.x:Bunlarda iyice aşk böceği oldular.x2:Hadi bırakın ekremi biz maç yapalım.(Futbol takımındakiler cihanla cenkeri alır ve dışarı çılarken sınofa seslenirler.) x:Kızlar sizde izlemeye gelin isterseniz.x:Tamam geliriz.(Futbol takımındakiler aşağı inmiştir kızlarda beraber peşlerinden maç yerine gitmişlerdir.Sude aşağı inmemiştir ve sınıfta tektir.Sude Ekremin çantasının yanına gider.) Sude:Bakalım işe yarıyıcak bişiler varmı? (Ekremin çantasını açar ve kurcalar.) Sude:Öf bişi yok. (Sonra gözü anıya takılır.Sude anıyı eline alır ve bakınır.) Sude:Allahallah.Bu bir kız defteri Ekremin çantasında ne işi var vede kilitli büyük bir defter.O anda defterin içinden kağıt düşer.Kağıdı okumaya başlar ""Bu defter Sevil-Ayçin ve Zeynepe aittir yazıyordur.Lütfen defteri teslim ediniz. Şu numaradan bize ulaşabilirsiniz.Ben Sevil Numaram:05…………"" "Defteri açmaya çalışmayınız defteri klidi özeldir diğer kiltlerden değildir.Açılmaz." Sude:SEVİL ha.Bu defter işime yaraya bilir. (anıya bakar eline alır ve gidip kendi çantasına koyar.) Sude:Bakalım sen ne işime yarıyıcaksın.(der ve cadıca ve zafer kazanmışcasına bir gülüş atar.)

20.BÖLÜMÜN SONU..!!!

BAKALIM ANI SUDENİN ELİNE GEÇTİ NELER YAPICAK.PLANI NE?

SEVİLLE EKREM ANSANSÖRDE NELER YAŞIYICAKLAR.

ANININ KAYBOLDUĞUNU ÖĞRENEN SEVİL VE EKREM NAPICAK…

SUDE ANIYI ÇALARAK SINIRLARINI FAZLACA ZORLADI.ANININ SUDEDE OLDUĞUNU ÖĞRENEN SEVİL.EKREMLERİN OKULUNU BASICAK… NELER OLUCAK.??

HEPSİ VE DAHA FAZLASI 21.BÖLÜMÜYLE SİZLERLE...!!
BEKLEMEDE KALIN...

UMARIM BU BÖLÜMÜ BEĞENMİŞSİNİZDİR…

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM (:

Siziη Kαℓємiηiz∂єη "Çαкıℓ Tαşℓαяı" Sєηαяуσℓαяı...
Küçüк Yαzαяℓαя... ♥

ßeğenirmisiniz...

https://www.facebook.com/pages/%C3%87ak%C4%B1l-Ta%C5%9Flar%C4%B1-Senaryolar%C4%B1/169755463074824
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 1:22 am Paylaş

Çok Güzel ferhan (:
Devam .D
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 1:39 am Paylaş

gzl dvm Exclamation
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 1:54 am Paylaş

Güzel olmuş (=
Ellerine sağlık
cansu_ekrem:)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
cansu_ekrem:)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 287
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 289
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşk alır götürür bir

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 2:25 am Paylaş

vay sude vay..kaşınıyosun sen :D sevil seni halleder nasılsa :D
ellerine sağlık canım harika olmuş :D
dewammmmmmmmmmmmm :D
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 33 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 2:42 am Paylaş

çok gzl olmus devamm

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
33 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sonraki