Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 2:46 am Paylaş

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• [ѕєνiℓ:eкяєм вiттiη ѕєη.!]

21.ßöℓüм…

Ekrem:Akşama alırsın defterini.Nasıl olsa cenkerler çantama bakar yada burdan çıktığımızda dikkatli olmasını söylerim.! Sevil:İyi dersin.! (Ekremle sevil birbirlerinin gözlerine sinirle bakıyorlardır.Ekrem gözlerini sevilin bileğine kaydırır.Yeni farketmiştir bileği düştüğünde sıyrılmış olmalıdır kanıyordur.) Ekrem:Kolun kanıyor.(Ekrem sevilin bileklerini bırakır.) Sevil:Farketmemiştim.Öenmli bişi değil ufak bir çizik.! Ekrem:Bana tirip atmaktan vazgeç.İşin gücün bana laf sokmak ve tirip atmak.(Sevil sırtını duvara yaslar ve öylece durur.) Sevil:Gelsin artık şu elektirikler.! (Ekrem daha fazla Sevile cevap vermemeye karar vermiştir ve arkasına yaslanıp gözlerini kapatır.) Sevil:Öf sıkıldım. (Dönüp Ekreme bakar.) Sevil:Öf.Sende uyuma derdindesin. Ekrem:Oflayıp puflayınca gelmediğine göre.İnan bana senden daha çok kurtulmak istiyorum şurdan.Çünkü çenenden başım şişti.! (Sevil birden düşünür vede fazla abarttığının farkına varır.Sonuçta bir defterdir ama normal bir defter değildirki o.Ama yinede bu kadar sert çıkması gerekmezdir.Masumca bir yüz ifadesiyle Ekreme döner ve bakar.) Sevil:Ekrem.Ekrem:Ne.Sevil:Özür dilerim.Ekrem:Artık dileme Sevil artık dileme.Sevil:Ya dünden beri benle uğraşıyorsun benim yaptığıma bak gerçekten çok özür dilerim.(Ekrem tepki vermez.Gözleri kapalı bir şekildedir ve sevili dinliyordur.) Sevil:Yaa konuşsana benle.Cevap ver.Ekrem. (Ekrem gözlerini açar ve Sevile dönüp bakar.) Ekrem:Efendim.Sevil:Sen daha demin dediğimi duydunmu.? Ekrem:Evet duydum ve Özrünüz reddedildi çünkü bazen çok kırıcısınız vede bir özür her şeyi temizlemeye yetmiyor.(Ekrem tekrardan arkasına yaslanır.) Sevil:Napıyım ama bilerek kırmıyorum ki.Öf Ekrem sende bana çok kızıyorsun ama.Ekrem:Kızarım tabi.O ayakla koşmaya çalışıyorsun.Senin iyiliğin için kızıyorum.Sevil:Ya tamam biliyorum haklısın.(Sevil ekreme biraz daha yaklaşır ve gözlerini ayırmadan ekreme bakar.Ekremde sevilin baktığını farkedip sevile döner ve bakmaya başlar.) Sevil:Böyle bakışıcazmı.? Ekrem:Sevil cidden başımın belasısın.Sevil:Asıl sen benim başımın belasısın.Her şeye karışıyorsun yane tamam benimde hoşuma gidiyor.Ekrem:Sevilcim galba senin beynine oksijen gitmiyor ne söylediğinin farkında değilsin.Sevil:Farkındayım ekrem.Ekrem:Tamam tamam özrün kabul edilmiştir saçmalamaya başladın sen.(Sevil gülümser ve kremin yanağından öper ve geri çekilir.) Ekrem:Ana.! Sevil sen cidden iyi değilsin. Sevil::D Ekrem:Sevilcim biz ansansörde yaşamaya başlamalıyız bence ben senin bu halini daha çok sevdim.(Sevil Ekremin kafasına bir tane patlatır.) Sevil:Ya bi kerede dalga geçmesen olmaz dimi.?! Ekrem:Sende bana vurmasan.(Elektrik gelmiştir ve ansansör yuları çıkmaya başlmıştır.) Sevil:Sonunda.(Ekremle sevil ayağa kalkarlar sevil kendi katında iner ekremde peşinden inmiştir.) Sevil:Tamam sen git yukarı.Ekrem:Kaçta gidicez işe.Sevil:Şu okul formalarından kurtuluyum sende kurtul gidelim.Ekrem:Nesi varmış formamın gayet karizmatik görünüyorum.Sevil:Ay tamam tamam ben kaçtım sen başlarsın yine.(Sevil içeri girer ve kapıyı kapatır sonrada kapıya yaslanıp gülümser.Birden neden gülümsediğini anlamıştır ve ciddileşir daha sonra odasına gidip pantolan ve tşort takar üstüne.Ekremde yukarı çıkıp kapıyı açmıştır ve dolabından tşört çıkartıp giymiştir ve anahtarı alıp kapıdan çıkmıştır ve aşağı inmiştir.Kızların kapısını çalar.Sevil tam üstünü giyiniyordur badiyi giyer ve koşarak kapıyı açar.) Sevil:Ne on kere başsıyorsun zile giyiniyoruz işte.Ekrem:Hadi hadi.Sevil:Tamam geldim. (Sevil koşarak çantasını alır ve anahtarı alıp kapıyı kapatır.Ansansörle aşağı nip dükkana doğru yürümeye başlarlar yavaş yavaş.Dükkana varırlar Ekrem bir koltuğa sevilse bir koltuğa oturur.) Ekrem:Bu gün ne sıkıcı bir gün yaa.Sevil:Daha günün yarısındayız akşamı var bunun.(Sevil masaya oturup önüne kitap açar.) Ekrem:Hay.! Ben kitapları unuttum.Sevil:Benim yanımda var istermisin.Ekrem:Ama hepsini cevaplarım.Sevil:Tamam cevapla.İstediğin gibi kullan.Ekrem:Kalem alır ve kitabı önüne açıp.Bakınmaya başlar.) Sevil:Napıyorsun başlasana.(Ekrem kitaptan başını kaldıır ve sevile sırıtır) Ekrem:sen beni izleyeceğine önünde kitapla ilgilen.Sevil:Ay.Ay.! (Sevil önündeki kitaba döner ekremde ilk sayfadan başlamıştır.Ekrem kitabı karalıyarak kullanıyordur ama bazen boş boş şekiller felan çiziyordur ama hepsinide çözüyordur.)

2 Saat sonra…

Sevil:Bu gün müşteride gelmedi fazla.Sevil:Hey.Sevil:Ekrem. Ekrem:Sevil bişi okutturmuyorsun yaa.Sevil:Sen bendende inek çıktın kafanı bile kaldırmadın 2 saat boyunca kitaptan.Ekrem:Niye kaldırıyım kitapla boğuşuyorum işte.Sevil:Ayrıca kitapıda delik deşik ettin her tarafını karaladın.Ekrem:Ben öyle kullanıyorum.Sevil:Uçlara yazık devamlı uç bitirirsin.Ekrem:Sana uç alırım ben O kadar değerliyse.(Sevil yanda duran yastığın tekini ekremin kafasına fırlatır.) Sevil:Sinirsin işte.Ekrem:Biliyorum.xD

Ayçin & Zeynep

Ayçin:Sevil otobüsü kaçırdı galba bakşana iki ders kaldı hala gelmedi. Zeynep:İyi yaptı gelemdi biz boş boş oturuyoruz burda.Ayçin:Sıkıldım yaa.Zeynep:Bende.(Zeynep biraz durur ve) Zeynep:Ayçin hadi okuldan kaçalım.Ayçin:Nereye gidicez.Zeynep:Cihanların lisesine gidelim.Ayçin:Olur benim için farketmez burda boş durmaktan iyidir.(Zeyneple ayçin çantalarını alırlar ve okuladan kaçarlar yanlız lisenin nerde olduğunu bilmiyorlardır.Yoldan geçerken birilerine sorarak okulu bulurlar.) Zeynep:Hah burası.Ayçin:Çığlık seslerimi geliyor banamı öyle geldi.(Okulun kapısından girerler.Zeynep kızın tekşne sorar.) Zeynep:Bu sesler nerden geliyor.x:Maç var futbol sahasında.Ayçin:Şey saha nerde.x:İlerdeki yerden sola dönün okulun arkası hemen.Ayçin:Tamam sağol.Zeynep:Bizim artistler.xD Ayçin:İşleri güçleri artistlik yapmak.Okulu inletiyorlar şu hale bak.xD Zeynep:Ekrem görünmüyor.Ayçin:aa bak orda.Zeynep:Bu okulun ayaklı gazetesimi xD Ayçin:Evet.x:Ayçin hanım buralara gelirmiydiniz.xD Ayçin:Naber canım.x:İyi canım ne olsun.Ayçin:Varmı yeni haber felan. x:Aynı ne olsun.Ayçin:Ekrem yok.x:Bu gün o okula gelmemiş.(Maçta mola verirler.Cihan zeyneple ayçini görmüştür.Arkalarından gelir ve Zeynepin yanağından öper.) Cihan:Canım.(Zeynep arkasını döner.) Zeynep: Efendim J Cihan:Ne işiniz var sizin burda.? Zeynep:Canımız sıkıldı okuldan kaçtık.Cihan:İyi yapmışsınız.x:Siz sevgilimizisniz.Cihan:Evet sevgilim olur kendisi.(Cenkerde yanlarına gelir.) Cenker:Selam kızlar.Selam Ayçin. Ayçin:Selam.Zeynep:Hadi çıkalım okuldan.Cihan:Olur.Cenker:Çantalarımız yukarıda Ekreminki var bide.Zeynep:Siz onları alıp gelin.Cenker:Tamam ben alıp gelirim üçünüde abicim siz çıkışa doğru ilerleyin.Ayçin:Bende sana yardım ediyim.Cenker:Farketmez ama istiyorsan gelebilirsin.Ayçin:Bide okulun kantininden su alıyım susadımda.Cenker:İlk suyu alalım sonra çantaları alalım.(Cenkerle Ayçin kantine giderler kantin kalabalıktır sevgililer arkadaşlar erkek gurupları kız grupları Ayçin kantine adım atar atmaz çok dikkat çekmiştir özellikle erkekler dönüp boydan aşağı bakmıştır.Ayçin cenkerin kulağına eğilir.) Ayçin:Bunlar bana niye bakıyorlar yane eteğim felanda aşırı derecede kısa değil.(Cenker gülümser.) Cenker:Bizim okuldan olmadığın her halinden belli güzel olduğundan vede seni hiç görmediklerinden bakıyorlardır.Ayçin:Teşekkürler.(: ama bir an evvel su alıp gidelim kendimi sahnede rol yapmaya çalışan bir insana benzettim burda.Cenker:İstersen koluma girebilirsin.Ayçin:Neden.Cenker:Birazdan yanına gelen bir kaç kişi olurda ondan bak hatta bi tanesi geliyor.Ayçin:Ne.x:Selam Cenker naber.Cenker:İyidir senden naber.x:İyi işte ne olsun.Yanındaki kim.Cenker:Yanımdaki mi.? x:Yanındaki kız.Cenker:Ha omu.? (Cenker bir an ne diyeceğini şaşırmıştır.Kuzenim veya arkadaşım dese rahat bırakmıyıcaklarını biliyordur.Ayçin o arada lafa atlar ve elini uzatır.) Ayçin:Meraba ben Cenkerin sevgilisiyim.(Cenker dönüp şaşkınlıkla Ayçine bakar.Çocukta ayçinin elini sıkmıştır.) x:E abicim hiç sevgilin olduğundan haberimiz yok.Cenker:Eee daha yeni.x:Afet gibi kızı buldum kaçırırmıyım diyorsun yane.Cenker:Hıhı evet öyle.(O arada ekremlerin okulundan ayçinin bir arkadaşı yanına gelir.) x:Ayçin.Ayçin:Ay canım nasılsın.x:İyiyim ne olsun.Buralara gel hiç haber verme.Ayçin:Sizin okul kasıyor beni.(Ayçin cenkere döner.) Ayçin:Gidelimmi cenker.Cenker:Tamam. (Cenkerle Ayçin kaninden ayrılırlar ve yukarıdan çantaları alıp okuldan çıkarlar.) Ayçin:Oh. Cenker:Noldu. Ayçin:Kabus gibi.Cenker:Abartma o kadarda kötü değil.Hem sen niye sevgilisiyim felan dedin.Ayçin:Uğraşamam ben o piskopatlarla öçok gördüm öylelerini bırakmazlar peşimi ta eve kadar takip ederler bide sonrada bizim onları bir güzel dövmemiz gerekir.Başa iş yane.Cenker:İçinde bir erkek düşmanlığı varmışta haberimiz yokmuş :D Benle nasıl konuşuyorsan.(Cenkerde su almıştır ve suyunu yudumlar.)Ayçin:Hatırlatırım ilk sende bana böyle davranmıştın.(Cenker hatırlayınca birden ssyu püskürtmüştür.) Cenker:Ne alaka canım. Ayçin:Bunlar yine sadece baktı sen lafta atıyordun.Cenker:Ben napıyım gecenin yarısı kapımıza dayanınca ilgiçekici buldum.(Cenker Ayçine bakarak sırıtır.Ayçinde sinirli bir şekilde bakar ve yüzünü başka tarafa çevirir.) Cenker:Yane sonuçta hangi kız kapıya dayanırki.Senin gibi pisikopatlar nadir bulunuyor.Ayçin:Pisikopat öylemi.?! Sen ordan abaza gibi bakarken iyiydi.! (Ayçin daynamaz ve elindeki cihanın çantasını Cenkerin kafasına patlatır.) Ayçin:Bide sarktığını kabul ediyosun.! (Cenker sadece eliyle başını korumakla yetinmiştir.Ayçin vurduktan sonra dönüp sadece sırıtarak bakmıştır.) Ayçin:Hala sırıtıyor.(Ayçin çantayı bir daha geçirir.) Ayçin:Gülmesene.! Cenker:Tamam tamam.Cihan:Abicim nerde kaldınız ağaç olduk kök saldık zeyneple burda.Cenker:Kantine uğradık.Cihan:Neyse nereye gidiyoruz.Zeynep:Bu Ekremin çantası niye sizdeki.Cenker:Ya okula geç kaldık diye taksiyle giyorduk ekremde çantasını bırakm ıştı taksiye bi kenara koymuştu sonra hızla koşan sevili gördük birden yere düştü.Ayçin:Ay.! Zeynep:Sevil iyimi.? Cenker:İşte ayağıunı acıtmış yine koşarken Ekremde ona yardım etti eve götürdü felna daha sonrasını bilmiyorum.Cihan:Saat 5 onlar dükkana geçmişlerdir çoktan.Zeynep:Dükkana gidelimmi.? Ayçin:Evet hem Ekremin çantasını bırakırız hemde Sevil nasıl bakarız.Cihan:Tamam ama daha karşı yakadayız karşıya geç felan zaten 6 olur.Zeynep:Hadi o zaman.

~ Sevil & Ekrem ~

(Ekrem saatlerce kitabın başından kafasını kaldırmamıştır.Sevilse arada bir Ekreme bakıyordur sonunda sıkılmıştır ve kitabı kapatır.) Sevil:Öf. (Bir kenara koyar.) Sevil:Ekrem sıkılmadın mı.? Ekrem:Dur bi dakika son iki soru daha sayfa bitsin kapatıyorum. (Sevil sinirle ayağı kalkar ve Ekremin yanıan gelir ve kitapı kucağından alıp kapatır.) Ekrem:Ya napıyorsun son iki sorumdu.Sevil:Bütün test kitabımı bitirdin Ekrem.Ekrem:Ya alırım sana aynısından nolucak.(Sevil geçip Ekremin karşısındaki koltuğa oturur.) Ekrem:Böyle boş boş bakışıcakmıyız. (Sevil sinirlenmiştir.Kitabı geri uzatır.) Sevil:Al.Ekrem:Yok tamam konsantirem bozuldu bi kere artık çözemem.(Sevil kitabı masanın üstüne koyar.) Ekrem:Ayağın nasıl.Sevil:İyi işte yürüyebiliyorum.Ekrem:Fazla yüklenme genede.Sevil:Dikkat ediyorum zaten.Ekrem:Ya sabah gördük.Sevil:Başıma kakıp durmaktan vazgeçermisin.Ekrem:O test kitabı sende kalsın daha 5 sayfası vardı.Sevil:Yane içindeki kitap sevgilsi dışına vurdu ekrem.50 sayfayı bitiremedin ya içine oturdu.! Ekrem:Tanmam bişi demedim agrasifleştin gene.Sevil:Çünkü sinir ediyorsun.Ekrem:Sana dondurma ısmarıyayım mı.? J Hem sinirinde geçmiş olur.Sevil:Akşam ısmarlayabilirsin yemekten sonra.Ekrem:Akşam beni evden kaçır diyorsun yane.Sevil:Sen ısmarlıyayımmı diye sordun bende akşam yemekten sonra dedim.Ekrem:Tamam tamam seni 9da kaçırırım. Very Happy

(Cenker Ayçin Cihan ve Zeynepte otobüze binip karşıya geçmişlerdir.Sonunda otobüsten inerler be yürümeye başlarlar.) Cenker:Biraz yürüyücez 5 dk. sonra dükkandayız.

5 Dakika sonra…

(Ayçin cenker zeynep ve cihan kapıdan içeri girerler.) Sevil:Aaa nerden çıktınız siz.? Ayçin:Yumurtadan :D Zeynep:Sevil nasılsın iyimisin.? Sevil:İyiyim bir şeyim yok.Bak sapasağlamım.Cenker:Ekrem çantanıda unutmuşsun.Ekrem:Sağol abicim.Sevil:Ekrem defteri artık verirmisin.? Ekrem:Veriyim.Cenker:Ne defteri Zeynep:Cidden hangi defter.Sevil:Anı yanlışıkla kargoyla ekremlere gitmiş.Ayçin:Ay.Sahidenmi anıyı buldukmu şimdi. :D Zeynep:Öyle olmuş oldu ayçin.Sevil:Sevindirik olduk. (Ekrem çantasını açıp deftere bakınır ama defter yoktur iyice bakar ama anıyı bulamamıştır.) Ekrem:Defter yok.! (Sevil ayçin ve zeynep aynı anda kafalarını ekreme çevirirler.) Sevil-Ayçin-Zeynep:NE.! Ekrem:Tam buraya koymuştum iki kitabımın arasına ama yok.! Sevil:Ekrem bittin sen.! Tutmayın beni.!!!! Zeynep:Sevil dur.! Ekrem:Aman.! Kaç eko kaç.!!

21.BÖLÜM SONU…!!

BAKALIM ANIYA ULAŞABİLİCEKLER Mİ.? EKREM SEVİLE AKŞAM DONDURMA ISMARLIYICAK BAKALIM NELER YAŞIYICAKLAR.SUDE KAĞITTAKİ TELEFON NUMARASINI YANE SEVİLİN NUMARASINI ARIYICAK BAKALIM NE KONUŞUCAKLAR.? SEVİL ANIYI ALABİLİCEK Mİ.?

22.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN… (:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM… (:

Sayfası:

https://www.facebook.com/pages/-%D0%BD%D1%94%D1%8F-%C5%9F%D1%94%D1%83-%D0%B2%C3%AE%D1%8F-%CE%B1%CE%B7%CE%B9%D1%83%E2%84%93%CE%B1-%D0%B2%CE%B1%C5%9F%E2%84%93%CE%B1%CE%B9-/125048894246310

~ÇakıL KoLik~ in kaleminden...
cansu_ekrem:)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
cansu_ekrem:)
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 287
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 289
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşk alır götürür bir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 3:01 am Paylaş

eyvahhhh :D kaç Ekrem kaç :D
O salak kız yüzünden oldu bunlar :D
Eline sağlık canım çok güzel olmuş dewam :D
kadırgalı_dünyagüzeli
Üye
 Üye
kadırgalı_dünyagüzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 58
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''GİRAY SONGÜL''

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 3:07 am Paylaş

ellerine sağlık çok güzel olmuşşş:DD ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 650269930
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 3:11 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 3:29 am Paylaş

cansu_ekrem:) demiş ki:

eyvahhhh :D kaç Ekrem kaç :D
O salak kız yüzünden oldu bunlar :D
Eline sağlık canım çok güzel olmuş dewam :D

Sağol canım çok teşkkürler Very Happy)
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 3:42 am Paylaş

güzel olmuş.
yb bekliorum
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 4:09 am Paylaş

sPéR oLmu$ kaç éKo kaç SéwiL sNi çiq çiq yéR ...! :D
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 4:17 am Paylaş

Tatlım çok güzel olmuş .
Telefonla ne kadar zor olurs büyük çabalarla okudum . (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 4:51 am Paylaş

kadırgalı_dünyagüzeli demiş ki:

ellerine sağlık çok güzel olmuşşş:DD ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 650269930

Sağol canım teşkkürler Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 4:53 am Paylaş

TZAC demiş ki:
çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum:D

Sağol tuğçem çok teşekkürler...
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 5:21 am Paylaş

süper olmuş ellerine sağlıkk
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 5:32 am Paylaş

Haha çok komik ve çok güzel olmuş seville ekremin konuşmaları öldürüyor beni.:D
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 6:00 am Paylaş

ellerine sağlık tatlım yine harika olmuş Very Happy
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 7:36 am Paylaş

çok gzl , harika , spr dvm ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 3726834481
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 8:05 am Paylaş

the meadow demiş ki:
güzel olmuş.
yb bekliorum

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 8:08 am Paylaş

amasya-_-guzeli demiş ki:
sPéR oLmu$ kaç éKo kaç SéwiL sNi çiq çiq yéR ...! :D

Sağol canım teşkkürler... Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 8:14 am Paylaş

ÇakıL. demiş ki:
Tatlım çok güzel olmuş .
Telefonla ne kadar zor olurs büyük çabalarla okudum . (:

Sağol birtanem çok teşekkür ederim...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 8:16 am Paylaş

prenses güzelim demiş ki:
süper olmuş ellerine sağlıkk

Sağol canım teşkkürler...
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 9:14 am Paylaş

çook güzel olmuş harika yb'ü bekliyorum.. ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 650269930
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 6:54 pm Paylaş

sunny demiş ki:

Haha çok komik ve çok güzel olmuş seville ekremin konuşmaları öldürüyor beni.:D

Sağol canım çok teşekkür ettim Very Happy
Evet ekrenle sevil her zaman tatlı Very Happy)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 6:55 pm Paylaş

heart vacancy demiş ki:
ellerine sağlık tatlım yine harika olmuş ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 650269930

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 6:56 pm Paylaş

aylin esin demiş ki:

çok gzl , harika , spr dvm ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 3726834481

Sağol canım Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 6:57 pm Paylaş

cerenmoray demiş ki:
çook güzel olmuş harika yb'ü bekliyorum.. ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 650269930

Sağol canım çok teşkkürler Very Happy
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 8:42 pm Paylaş

süperrrrrrrrrrr
seln^mm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
seln^mm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 191
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 193
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 36 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 9:57 pm Paylaş

Ne zamandır yazmıyodun.. Çook güzel olmuş canım.. Exclamation

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
36 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki