Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 03, 2011 6:26 am Paylaş

fragman süper çok beğendim yeni bölüm çabuk gelirse daha bir seviniriz Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 03, 2011 1:10 pm Paylaş

Harika olmuuuuuş.Yeni bölüüüm Very Happy)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 03, 2011 10:09 pm Paylaş

Ya bu bölüm biraz Ekrem Sevilli olunca biraz zorlandım galba...
Sıkılıp sıkılıp kalkıyorum başından...
Ne yapsam yok böyle yapmıyım yok söyle olsun felan...
foto
Üye
 Üye
foto
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 37
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 37
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : kayseri

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:14 am Paylaş

ben yeni bir okuyucuyum ve çokk beğendim ellerine sağlık yeni bölümlerini bekliyoruz en kısa zamanda ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 3726834481 ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 650269930
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 8:23 am Paylaş

foto demiş ki:
ben yeni bir okuyucuyum ve çokk beğendim ellerine sağlık yeni bölümlerini bekliyoruz en kısa zamanda ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 3726834481 ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 650269930

Sağol canım teşkkürler Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 8:24 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Harika olmuuuuuş.Yeni bölüüüm ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 650269930)

Sağol canım teşkkürler Very Happy)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 8:26 am Paylaş

Birazdan yeni bölüm geliyor...
kadırgalı_dünyagüzeli
Üye
 Üye
kadırgalı_dünyagüzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 58
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''GİRAY SONGÜL''

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 8:27 am Paylaş

yb ne zaman canım??
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 8:30 am Paylaş

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• [Eкяєm: Sєνiℓ Sєηi Sєνiуσяυм.!] 22.ßöℓüм…

22.ßöℓüm:

Sevil:Gel buraya. Ekrem:Sevil sakin ol. Ayçin:Sevil saçmalama gel buraya. Zeynep:Hep senin yüzünden Ekrem. Ekrem:Benim yüzümdenmi sabah defteri vermek için Ayçinle seni durdurdum ama gitmemiz laızm diye kaçtınız. (Sevil dükkandaki yastığı alır ve Ekreme fırlatır.Ekremde sinirle geri sevile fırlatır.) Sevil:Dikkatsizsin dikkatsiz.Niye almıyorsun cantanı arabadan ha.! Ekrem:Kusura bakmayın hanfendi sizinle uğraşıyordum.Ayçin:Ay saçmalamayın çocuk gibi.Sevil:İyiki bi ilgilendin devamlı başıma kakıyorsun.! Ekremin suratına yastığı atar.Sevil sinirle kanepeye oturur.) Ayçin:Ya şimdi sakinleşin bakın defter nerde onu düşünelim.Ekrem:Okula giderken çantamdaydı.Ayçin:Yane okulda kayboldu.Cenker siz hiç yanlışıkla çantasını açık unuttunuzmu.? Cenker:Yo hayır biz hiç ekremin çantasını bile açmadık.Ayçin:O zaman Ekremin çantası karıştırıldı.Ekrem:Kim karıştırsınki benim çantamı.? Sevil:Onu sen biliceksin.Benim çantammı.? Ekrem:Niye başladın laf sokmalara. Zeynep:Sizimi dinliyicez ya.Bi susun.Ayçin:Biri Ekremin çantasını karıştırdi ve defteri aldı.Cihan:Bunu bir erkek yapmış olmaz çünkü maça çıktığımızdan sınıftaki bütün erkekler aşağı indi.Ekrem:Vay maç nasıldı.Sevil:Ekrem elimde kalıcaksın.! Ekrem:Tamam sustum. Cenker:Kızlardan biri aldı. Ayçin:İyide yane o defteri kim alsınki. Zeynep:Ancak ekremle bir zoru olan bir kız almış olabilir. (Sevil normal bir şekilde ekreme bakarak.) Sevil:Yada Ekremden hoşlanan bir kız. Ekrem:Ne alaka canım.Cenker:Ha-ha.Ayçin:Ne gülüyorsun.Cenker:İşin içinden çıkamayız o zaman okuldaki kızların yarısı nerdeyse ekremden hoşlanıyor.Sevil:O anlamda demedim.Ayçin:Yane kafayı çalıştırın biraz bu gün ekremin okula geleediğini bilen biri yapmış yane yoksa böyle bir şeye cesaret edemez.Sevil:Ekremi takip eden birileri var demekki. Ekrem:Eh tabi yane kızlar cazibeme çekiciliğime karizmama dayanamıyor.Normal tabi.Sevil:Karizman batsın.(Ekrem sadece kendi duyabiliceği bir şekilde.) Ekrem:Bi sen dayanıyorsun zaten var sende bir gariplik.Sevil:Bişimi dedin.Ekrem:Yo demedim.E devam edin bakalım.Ayçin:Ekremin çantasına yaklaşan birin oldumu.? (Cihanla cenker düşünür.) Cihan:Yane ben görmedim.Cenker:Bende.Ayçin:Ekremin okulda olmadığını bilen birileri varmı.? Cenker:Sadece bizim furnol takımı.Onlarlarda devamlı beraberdik.(O an akıllarına sude gelmiştir.) Cihan:Bi dakika bu gün sude yanımıza geldi.Cenker:A evet o var.Ekrem:Of.Bana sude demeyin.Ayçin:Niyeki.Cenker:Ekreme yapıştı bırakmıyor.Sevil:İyi işte iki yapışık.(Ayçin lafını keser.) Ayçin:E sude.Cihan:Geldi ekremi felna sordu bizde yakasından düşsün diye Sevilisiyle dedik.Ekremİyi demişsiniz.Cenker:Sudede inanmadı adı ne o zaman felan dedi.Bizde Sevil dedik.(Sevil bişi dememiştir.) Ekrem:Eee abicim.İyi demişsiniz sadede gelin.Ayçin:Saded bu zarten ekrem senin bu gün oluşa gelmiyeceği biliyor.Zeynep:Sude mi aldı diyorsun Ayçin.Ayçin:Kesinlikle.Sevil:Bide kız elinde salladıysa felan kağıt düşmüştür yere.Ayçin:İşte almasının sebebide bu çünkü sevilin adı yazılı ve bu .ok dikkat çekici özelliklede Ekremin yane Sudenin bildiği tabire göre sevgilisinde olması. Sevil:Yolarım ben o sudeyi.! Kim oluyor o kız.! Yılışıklardan nefret ederim.! (Ayçin manalı bir şekilde gülümseyerek Cenkere bakar ve) Ayçin:Acaba niye.? (Cenkerde ayçine bakar ve gülümser.Sevilde anlayıp ayçinin kafasına yastık atar.) Ayçin:Aaa ben Ekremmiyim valla yolarım dükkanın ortasında seni sevil.Zeynep:Ay tamam.Sevil:Hadi kalkın gidip sudeyi buşuyoruz.Zeynep:Yuh sevil kızın evinimi basıcaz.Sevil:Gerekirse basarım.! Sevil:O anıyı alırken iyiydi.Ekrem:Basmıalım ya şimdi o kızla uğraşamam.Ayçin:O zaman söyle yapalım yarın bizim dersler boş yarın sizin okula gidip kızla konuşalım.Ben ve Zey.Sevil:Bende geliyorum.Cenker:Manyakmısınız siz.! Ekrem:Bişi daha Sudenin iki tane yakın arkadaşı var ve bunlar.Cihan:Gıcık tipler.Sevil:Umrumda bile değil.Gerekirse o kızı yere yatırıp yolarım.Ayçin:Beraber dalarız.Zeynep:Yok sen yanındakine dalarsın o zevk sevile ait. :D Neyse tamam o zaman yarınberaber sizin okula gidiyoruz.Ekrem:Bu arada dükkanı kapatma saati geldi artık kalksak diyorum.Sevil:Hadi hadi.(Hepsi ayağa kalkmışlardır ve dükkandan çıkmışlardır seville ekremde dükkanı kapatmıştır ve hep beraber yürüyerek siteye varmışlardır.Erkkeler kendi eblerine kızlarda kendi evlerine gitmiştir.)

~ Kızlar Cephesi ~

(Eve girmişlerdir ayçin sevile bakıyordur.) Ayçin:Ah canım sen sudeyimi kıskandın.Sevil:Ne kıskanması yaa.Ne kıskanıcam.Zeynep:Kesin öyledir.Ayçin:Merak etme Ekrem senden başka bir kıza bakmıyor zaten.Sevil:Öf yeter ben odama gidip dinlenicem.Ayçin:Yemek yiyeceğiz.Napalım.Zeynep:Dışardan bişiler getirtelim bu seferlikte lahmacun alalım. (Sevil odasına gidip kapıyı kapatmıştır ve yatağının üstüne oturmuştur ve odasına baknmaya başlamıştır.) Sevil:Öf.Şimdi ben kıskandım mı.? Yok canım kıskanmadın tabi.Niye Ekremi kıskanıcaksın.Hayır sen Ekremi basbaya kıskandın çünkü ben Ekremden... hayır değilim.Öf sevil inkar edip durma işte hoşlanıyorsun.! hoşlanıyormuyum.? Hoşlanıyorsun tabi.Öf ben nediyorum ya.(Sevilin odasnın kapısı tıklanır.) Sevil:Gel.(Ayçin kapıdan kafasını uzatır.) Ayçin:Gelebilirmiyim.Sevil:Gel. (Ayçin kapıyı kapatır ve sevilin yanına oturur.) Ayçin:Düşünceli görünüyorsun.Neyin var.? (Sevil ayçine bakar ve gözlerini kaçırır tekrardan ayçine döner ve.) Sevil:Ayçin ben Ekremden hoşlanıyormuyum.? (Ayçin sessizce sevile bakarak gülmeye başlar.) Sevil:Ne.! Ayçin:Bunumu düşünüyorsun düşümceli düşünceli.Sevil:Evet ne var.Ayçin:Tabiki hoşlanıyorsun sorumu bu bende seviyorsunda sadece hoşlanmak değil.Sevil:Öylemi.? Yok canım sevmiyorum sadece hoşlanıyorum yana azıcık ufacık.Ayçin:Kimi kandırıyorsun.Benimi kendinimi.:D Sevil:Öf tamam seviyorum işte ne var suçmu.? Ayçin:Ben öle bişi demedim.:D Sevil:Ayçin.! Ayçin:Öf ne var be. Sevil:Bu akşam Ekremle dışarı çıkıcaz.Ayçin:İyiymiş J Sevil:Sence ekrembenden hoşlanıyormudur. Ayçin:Sence.Sevil:Öf nerden bileyim ben. Ayçin:Sen iyice saçmalamaya başladın Ekrem kolonya etkisi yaptı galba üzerinde.(Sevilin telefonu çalar.Çantasındadır.) Sevil:Öf kim şimdi bu. (Sevil çantasından telefonu çıkartır ve ekrana bakar ve yüz ifadesi değişir.) Sevil:E-Ekrem.Ayçin:E aç.(Sevil teli açar.) Sevil:Alo.Ekrem:Naber.Sevil:İ-İyi.(Ayçin sevilin koluna vurur kekeleme dercesine.) Ekrem:Şey ben düşünmüştümde yane diyorumda.Sevil:Ne diyorsun.? Ekrem:Biz şimdi dışarı çıkıcaz ya.Diyorumki aşkam yemeğinide deniz kenarında teknede balık yeriz.Sevil:Öylemi.? Hııı.Ta-tabi olur.Ekrem:Tamam seni yarım saat sonra alırım o zaman.Sevil:Tamam by.(Sevil telefonu kapatır.) Sevil:Oh… Ayçin:Ne kekeleyip duruyorsun sen öyle.! Sevil:Bilmemki. Ayçin:Neyse ne dedi. Sevil:Akşam yemeğini beraber yiyelimmi dedi.Ayçin:Ay.Senin üstüne kıyafet bulmak azım şimdi böyle gidilmez.Sevil:Yarım saat sonra ded böyle gidilmez.Ben duşa giriyorum.(Sevil koşarak banyoya gider ve dul alır banyodan çıkmadan hızlıca saçlarını kurutur ve güzel bir şekilde düzleştirir saçları dümdüz olmuştur.Banyıdan çıkar ve dolabının başına geçer.Beyaz dizden dört parmak yukarıda bir elbise çıkarır.Boynundan geçirmeli bir elbisedir ve bel kısmında elbisenin kemeri vardır.Kemeri mordur kemerden sonrası hafif kabarıktır daha doğrusu kemer böyle bir görüntü yansıtmıştır.Ayağına dolabından ona uygun sade bir babet çıkartır elinede mır bir çanta alır ve koridora çıkıp kızlara seslenir.) Sevil:Nasıl olmuşum.İyimi.? (Ayçinle Zeynep mutfaktan çıkıp sevilin yanına giderler.) Zeynep:İyi ne kelime harika.Ayçin:Senin yüzünde hiç makyaj yokmu dur yapalım biraz.Sevil:Hayır ayçin sevmiyorum.Ayçin:Ama.Zeynep:Onun makyaja gerek yokki cildi çok güzel hem böyle beyazlı meyazlı masum duruyor.Ayçin:İyi madem.(Kapı çalmıştır.) Zeynep:Ekremde gedi :D (Zeynep gidip kapıya bakar.Gelen cenkerdir.) Zeynep:Cenker gelsene içeri.Cenker:Ayçin nerde.? Zeyenp:Salonda.(Cenker salona girer.) Ayçin:Cenker hayırdır.Cenker:Ya iki tane sinema bileti çıktı bedavaya Cihan gelmiyor Ekremde Seville yemeğe gidicek sen benimle gelirmisin.Ayçin:Bilet yanmasın diye diyorsun yane.Cenker:Öyle bişi demiyorum gidip.Sinemaya gelirmisin beraber fşlm izleriz diyorum.Ayçin:E iyi madem.Sen otur ben üstünü giyiniyip geliyim.(Cenker koltuğa oturmuştur Ayçinde odaya gidip üstünü değiştirmiştir.Kapı tekrardan çalar.) Sevil:Tamam Zeyneğ bu Ekremdir ben bakıyım.(Sevil oturduğu yerden kalkar ve kapıyı açar ekrem gemiştir.Kapıya kolunun yaslanmış bir şekilde bekliyordur.Sevil kapıyı açınca aşağıdan yukarı doğru sevili süzer.) Ekrem:Selam.Sevil:Selam.Very Happy Ekrem:Gidelim mi artık.Sevil:Tamam. (Sevil kafasını kapıdan uzatır.) Sevil:Ben gidiyorum.Zeynep:Tamam. (Sevil kapıyı kapatır yedek anahtarını ve telefonunu çantasına atar.Ansansörden aşağı inerer.) Ekrem:Eee ayağın nasıl.Sevil:Geayet iyi.Ekrem:O zaman yavaş yavaş yürüyelim.Sevil:Tamam.(Ekremle Sevil yavaş yavaş yürüyerek sahile inmişlerdir ve bir teknenin önüne gelmişlerdirBurası büyük bir balıkçı teknesidir teknenin içinde masalar vardır.) Ekrem:Girelim mi.? Sevil:Tamam.(Ekrem önden tekneye atlar Sevilede elini uzatarak geçmesine yardımcı olur.Bir masa seçerler ve karşılıklı otururlar.Üst katta bir masa seçmişlerdir.Garson gelmiştir ve siparişleri alır.Daha sonra gider.) Ekrem:Bizim okula gelince kimseyi dövme xD Sevil:Niyeymiş.Ekrem:Çünkü bu yıl müdürün odasına çok gittim bir daha gitmek istemiyorum.Sevil:Senle ne alakası var.Ben hesap veririm öyle bişi olursa seni niye katıyım.Ekrem:Aman neyse bunumu konuşucaz.Sevil:Umarım anı ondadır.En azından kimde olduğunu biliyoruz.Ekrem:Almak biraz zor olucak.Sevil:Ben alırım merak etme.Ekrem:Ona ne şüphe. Sevil: (: (Siparişler gelmiştir vede beraber yemeye başlamışlardır.Ekrem arada sevile göz ucuyla bakıyordur.Sevil balık tuzsuz olduğundan elini tuza uzakmıştır Ekremde tuzu almak için uzanmıştır.Elleri değmiştir ikisi birden gözleribe bakarlar ve ikisi birden geri çekmiştir.) Sen:İlk sen al.Sevil:Yok sen al ilk.Ekrem:Alsana işte sevil şu tuzu şimdiye ekmiştin.Sevil:Tamam tamam alıyım ben tuzu.(Sevil tuzu alır ve Ekreme uzatır.Son olarak yemekleri bitmiştir ve Ekrem hesabı ödemiştir ve kalkıp sahile inmişlerdir.Yavaş yavaş yürüyorlardır.) Ekrem:Beraber yemek yememiz güzel oldu.Sevil:Hıhı.Evet.Teşekkür ederim.Ekrem:Hayret sen bi sezsizsin hasta felanmısın yoksa.(Ekrem sevilin alnına elini uzatır.Sevilse ekremin naptığını anlamaya çalışır ve daha sonra ekremin elini alnından iter.) Sevil:Öf saçmalama ekrem yaa ne hastası.Ekrem:Gariplik var ana sen laf sokmuyorsun. :D Sevil:Ne yane bumu üstediğin didişe didişemi gidelim.Ekrem:Yo iyi böylede yanyana didişmeden durmak biraz garip geldi.:D Sevil:Öf ekrem Very Happy Ekrem:Dondurma alıcam bide ben sana dimi.? Hadi dur şurdan alalım. Sevil:Ekrem acelen ne zaten patlamak üzereyim.Ekrem:Mini minnak bişi yedin zaten nasıl doydun.Tamam daha sonra alırız.Sevil:Sen hemen dondurmamı yedirip beni başından atmak istiyorsun heralde.Ekrem:Yo-yok canım ne alakası var.Niye başımdan atmak isteyeyim seni. Sevil:Bilemem artık.

Ayçin & Cenker

(Ayçin hazırlanmıştır üstüne beyaz darpaça pantolan ve toz pembe bir penye tapmıştır saçlarınıda toplamıştır elinede beyaz bir çanta laır ve salona gider.Ayçin:Hadi çıkalım.Cenker:Tamam.(Çıkarlar ve yürüyerek ve sinemaya salonuna gitmişlerdir.Film seçiyorlardır.) Cenker:Hangi filime gidelim.Ayçin:Yane benim için farketmez konusu akıcı olduğu ve sıkıcı olmadığı sürece sorun yok.Cenker:Hım tamam o zaman bu filmin fragmanını izlemiştim.Baya heyecanlıydı.Ayçin:Tamam o zaman girelim güzel bir şeye benziyor.Cenker:Daha 15 dakika var iştersen şurda oturup bekliyelim.Ayçin:Tamam.Cenker:Mısır felan istermisin.Ayçin:Evet mısırla kola alalım.Cenker:Tamam ben alıp geliyorum.(Ayçin masanın tekine oturmuştur ve telefonunu alıp Sevile mesaj atmıştır.) "15 dakika sonra Cenkerle sinemaya gireceğiz."

Sevil & Ekrem

(Sevilin telefonuna mesaj gelmiştir.Çantasından telefonunu çıkartır mesaja bakar ve gülümser.) Ekrem:Hayırdır kim.? Sevil:Ayçin.Sinemaya giriyorlarmış.Ekrem:He omu.Ya evde Cenkeri ikna etmeye çalışana kadar kriz geçirdim diyorum git kızı davet et beraber sinemaya gidin yok herif ikna olmuyor sanki ayçin yiyicek. (Sevil Ekreme bakarak gülümsemiştir.Sonra gülüseyerek telefona döner ve mesaj atar.) "İyi seyirler canım keyfinize bakın." Ayçin: "Siz ne yapıyorsunuz." Sevil "Yemeklerimizi bitirdik sahilde dolanıyoruz." Ayçin "Ne güzel :D Neyse ben teli sessize alıyorum evde görüşürüz." Sevil:Tamam canım.By.

Ayçin & Cenker

(Cenker Kola ve Mısırları alıp masaya Ayçinin yanına oturmuştur.Ayçininkileri uzatmıştır.) Cenker:Al bakalım.Ayçin:Sağol.Cenker:5dk. sonra gireriz.Ayçin:Evet.

Sevil&Ekrem

Ekrem:Ya bırak şu telefonu allahallah.Sevil:Niye.? Ekrem:Ya Ayçinle zaten 24 saat berabersiniz hatta beraber uyuyorsunuz ayrıldığınızdada habire mesaj.Sevil:Atma ekrem beraber uyumuyoruz.Ekrem:Her neyse canım.Sevil:Öf yoruldum oturalım banklardan birine.Ekrem:Olur. (Banka otururlar ve denizi izlemeye başlarlar.Ekrem daha çok sevili izliyor gibidir.Sevil kafasını ekreme çevirip bakar ve tekrardan denize çevirir.)

Ayçin & Cenker

(Sinemaya girip en arkadaki koltuklara yanyana oturmuşlardır.Işıklar daha sönmemiştir.Ayçin Cenkere dönüp bakar.Cenkerde ayçine bakıyordur.İkiside birbirine gülümserler.Yan taraflarına bir sürü genç topluluğu gelir ve oturular.Birtanesi ayçine bakıp duruyordur.Ayçinde dönüp sert bir şekilde çocua bakar ve önüne döner.Cenker farketmiştir ve ayçine döner.Ayçin:Benimle yer değiştirirmisin.? Ayçin:Memnuniyetle koltukların arasında vede sinema salonunda linç etmek istemiyorum.! (Cenkerle Ayçin yer değiştirirler artık ayçin görünmüyordur ve ışıklarda sönmüştür.)

Sevil & Ekrem

Sevil:Artık dondurma yiyelimmi.? Ekrem:Emriniz olur madam.(Sevil erkeme bakıp gülümser.) Sevil:Biz eğer kalkmazsak nasıl dondurma almaya gideceğiz.Ekrem:Aa doğru.Hadi kalk.(Ekrem ayağa kalkar sevilde ayağa kalkmıştır.) Ekrem:Acaba bu güzel bayana nerden dondurma alabilirim.? J Sevil:Bakıyorum pekte bir kibarsınız beyefendi.Ekrem:Ben her zaman kibardımda sen yeni farketmişsin. :D (Sevil çantasını ekreme geçirir.) Sevil:Hemen öv kendini hemen öv.Ekrem::D Hırçınlaşınca çok bi güzel oluyorsunuz Sevil hanım.Sevil:Zevzek. Ekrem:Hadi hadi yürü.Bizim sitenin yakınında güzel bi dondurmacı var ordan alıp sitede yeriz.Sevil:İyi.Ekrem:Capon sinirlenmiş.(Sevil gülümser.Yavaş yavaş yürüyerek dondurmacıya varırlar.) Ekrem:Neli istiyorsun.Sevil:Çilek Kakao.Ekrem:Bi tane çilek ve kakaolu bi tanede sırf kakao verirmisin.(Dondurmacı sevilin dondurmasını koyup sevile uzatır.Sonrada ekreminkini koyar.Ekremde kenardaki peçetelikten peçete alır.Birini sevile uzatır.Parayı öder ve çok yavaş bir şekilde yürümeye başlarlar.Sevil kendinden geçmiş bir şekilde dondurma yiyordur.Ekremde gülerek ona bakıyordur.) Ekrem:Sen ne tatlı dondurma yiyorsun öyle.(Sevil dönüp Ekrema bakar ve gülümser.) Ekrem:Ağzının kenarınıda batırmışsın küçük çocuklar gibi.Sevil:Dondurma çok güzelmiş.Ekrem:Evet buranınki güzeldir.Çilekli seviyorsun galba.Sevil:Bayılırım.(Sitenin içine girişlerinde dondurmaları bitirmişlerdir.) Ekrem:Siteyi gezemimi.? Sevil:Olur saat daha erken nasıl olsa.Ekrem:Seninle bir şey konuşmak istiyorum.Sevil:Ne hakkında.Ekrem:Iıı.Konuştuğumda görürsün.(Sitenin ilerisine doğru yürümeye başlarlar sessizlik olmuştur.Sevil yürürken futbol sahasından içeri sapar.Ekremde gülerek peşinden girmiştir.Yerde bir futbol topu vardır.) Sevil:Oynuyalım mı.? Ekrem:İddaalısın yane. :D Sevil:Tabikide böyle doğuştan futbolcu olan biri sendenmi korkucak.Ekrem:Ya demek öyle.(Ekrem Sevilin ayağının dibindeki topu alır ve ileri doğru koşmaya başlar sevilde peşinden koşar ve ayağının altından topu alır.) Ekrem:Vay taktiklere bak.Sevil:E yane.(Sevil koşmaya başlar Ekrem koşarak sevile yaklaşır.Sevilin ayağına çelme takar.Sevilde takıcağını tahmin ettiğinden diğer ayağıyla Ekrene takmıştır ikiside yanyana yere düşmüştür.Yüz üstüyken dönüp birbirlerine bakarlar.) Ekrem:Sen gıcıksın ama bana niye çelme takıyorsun. (Sevil gülmeye başlar.) Sevil:E sen takarsan bende takarım.(Gülerek birbirlerinin gözlerine bakıyorlardır etrafı sadece loş sokak lambaları aydınlatıyordur.Gülerek bakarken yavaş yavaş gülmeleri azalmıştır ve birden kesilmiştir.Birbirlerine gözlerini kaçırmadan bakıyorlardır.Galba ikiside bu bakışmadan heyecanlanıyorlardır.Ekrem sevilin dudaklarına bakar, tekrardan sevilin simsiyap zeytin gözlerine bakar ve yaklaşır yaklaşır yaklaşır ve Sevilin dudağına yavaşça öpücük kondurur.Sevil neye uğradığını şaşırmıştır.En kötüsüde heyecandan ölüyordur.Ekrem yavaşça geri çekilir ve sevilin gözlerine bakar.Sevilde Ekremin gözlerine bakar ve birden ayağa kalkıp koşar adımla kenardaki çantasını alır ve sahadan çıkmak için hızlı adımlarla yürümeye başlar.Ekremse hızlı bir şekilde yerden fırlar, biraz ilerleyip durur ve Sevile bağırır.) Ekrem:Sevil Seni Seviyorum.! (Hızlı adımlarla sahadan çıkmaya çalışan Sevil birden durur.)

22.BÖLÜM SONU..!

BAKALIM SEVİL EKREME NE TEPKİ VERİCEK.?

ANIYI SUDENIN ELİNDEN ALABİLİCEKLERMİ.?

EKREMİ KISKANAN SEVİL NELER YAPABİLİCEK.? AYÇİN VE CENKER ARASINDA NELER YAŞANICAK.? 22.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN…

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM…

YANLIZ BU BÖLÜM TAHMİNLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖENMLİDİR TAHMİNLERİNİZİ YAZARSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM Very Happy

~ÇakıL KoLik~in Kaleminden…

~ÇαкıL KoLiк~'тєη Sєηαяуσlαя.

https://www.facebook.com/pages/%C3%87%CE%B1%D0%BA%C4%B1L-KoLi%D0%BA%D1%82%D1%94%CE%B7-S%D1%94%CE%B7%CE%B1%D1%8F%D1%83%CF%83l%CE%B1%D1%8F/125048894246310
kadırgalı_dünyagüzeli
Üye
 Üye
kadırgalı_dünyagüzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 58
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''GİRAY SONGÜL''

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 8:45 am Paylaş

ayyyyyyy!!!!!!!!!! çok güzelllll! ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 3292937225 bayıldımmm.... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 2338788160
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:08 am Paylaş

spr yani soyleyecek soz bulamiyorum dvm Exclamation
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:10 am Paylaş

çok güzel olmuş çok beğendim
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:25 am Paylaş

gerçekten süper bir bölümdü tahmin yapamayacağım ama çok beğendim Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:29 am Paylaş

kadırgalı_dünyagüzeli demiş ki:
ayyyyyyy!!!!!!!!!! çok güzelllll! ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 3292937225 bayıldımmm.... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 2338788160

Sağol canım çok teşkkürler... Very Happy)
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:31 am Paylaş

Yani süper diyorum başkada bişi demiyorum..Ekrem ve sevile de bayıldım.Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:35 am Paylaş

aylin esin demiş ki:
spr yani soyleyecek soz bulamiyorum dvm ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 3726834481

Sağol canım çok teşkkür ederim...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:40 am Paylaş

ada demiş ki:
gerçekten süper bir bölümdü tahmin yapamayacağım ama çok beğendim ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 650269930

Sağol canım çok teşkkürler Very Happy
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:53 am Paylaş

harikaaaaaaaaaa !!!!!!! çok beğendim cnm Very Happy Very Happy devam...
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:54 am Paylaş

çok güzel....
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 2:29 pm Paylaş

ellerine sağlık canım süper devam (: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 3726834481 ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 891285
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 5:35 pm Paylaş

evt çook güzel olmuş harika bir bölüm ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 650269930
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 6:57 pm Paylaş

çok güzel olmuş
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:14 pm Paylaş

sunny demiş ki:
Yani süper diyorum başkada bişi demiyorum..Ekrem ve sevile de bayıldım.••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 650269930

Sağol canım çok teşkkür ederim =)
Ekrem Sevil heryerde çok tatlılar Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:15 pm Paylaş

Beklenen yakınlaşma:Dsupersin canm,Ekrem sevili kıskanırsa herseyi yapabilir:Dcenkerde acilacak sanki aycine:Dellerine saglık ferhanmm süper bı bölüm olmuş her zamanki gibi:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:26 pm Paylaş

türkü. demiş ki:
harikaaaaaaaaaa !!!!!!! çok beğendim cnm ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 650269930 ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 38 650269930 devam...

Sağol canımteşkkürler Very Happy

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
38 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sonraki