Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyCuma Tem. 08, 2011 4:41 am Paylaş

Yeni bölümü bekliyorum ferhanmm:)
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyCuma Tem. 08, 2011 7:17 am Paylaş

yb?
SELCAN
Üye
 Üye
SELCAN
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 70
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 71
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/12/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyCuma Tem. 08, 2011 9:25 am Paylaş

Yb ne zamn eklersin? Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyC.tesi Tem. 09, 2011 2:09 am Paylaş

hadi ama yb!
http://twitter.com
seln^mm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
seln^mm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 191
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 193
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPaz Tem. 10, 2011 9:03 am Paylaş

Hadi artık yb???
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPaz Tem. 10, 2011 9:30 am Paylaş

yeni bölüm gelsin artık gerçekten çok merak ediyoruz
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPaz Tem. 10, 2011 10:47 am Paylaş

yb bekliyoruz
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPaz Tem. 10, 2011 1:02 pm Paylaş

the meadow demiş ki:
çok çok güzel bir bölüm ama cenker elinde biletler olduğu için çağırmıştı ayçin'i sinemaya gidip,hangi filme gideceklerini kararlaştırıp,bilet aldılar yeniden.
yine de güzel bir bölümdü devamını bekliyorum.

SAĞOL CANIM TEŞEKKÜRLER..
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPaz Tem. 10, 2011 1:06 pm Paylaş

3 GÜNDÜR YOKTUM YORUM PATLAMASI YAŞAMIŞIM :D
ÇOK SEVİNDİM AÇIKÇASIN Very Happy

YENİ BÖLÜM YAKIN ZAMANDA İNŞ. BÖLÜME BAŞLADIMAMA DAHA BİTMEDİ Very Happy)
seln^mm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
seln^mm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 191
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 193
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 5:54 am Paylaş

Yaa bitsin artııık! Ne zaman biticek? :D
SELCAN
Üye
 Üye
SELCAN
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 70
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 71
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/12/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 5:58 am Paylaş

Yeni bölümü ne zaman koyarsın!!! Çok merak ettim anıyı alıcaklarmı :D
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 7:32 am Paylaş

SELCAN demiş ki:
Yeni bölümü ne zaman koyarsın!!! Çok merak ettim anıyı alıcaklarmı :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 9:18 am Paylaş

YENİ BÖLÜM GELİYOOORRR. :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 9:19 am Paylaş

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●••[Eкяєм:Sєνιiℓ ѕєη вєηiм ∂iğєя уαяıмѕıη ♥️] 23.ßöℓüм…

23.ßöℓüm:

(Şokun etkisiyle biraz durur ve tekrardan arkasına bakmadan hızla yürümeye devam eder.Ekremse peşinden koşarak sevile yetişir ve aniden kolundan tutatak kendine döndürür.Sevil tedigin gözlerle Ekreme bakıp hemen gözlerini kaçırır.Kolunu kurtarmaya çalışır ama kurtaramaz.Ekrem sonunda konuşma tenezzülünden bulunur.) Ekrem:Bir şey demiyicekmisin.? (Sevil Ekremin mavi gözlerine bakar ve tekrardan gözlerini başka bir yere kaçırır.) Sevil:Ne dememi bekliyorsun.(Ekrem sadece susmakla yetinir.Sevilde kolunu Ekremden kurtarır ve hızla yürümeye devam eder.Ekrem çok sevimli bir ses tonuyla.) Ekrem:İyi geceler capon balığım.(Sevil tekrardan durmuştur, yüzünü bir gülümseme almıştır tekrardan arkasına bakmadan evlerine doğru yürümeye devam eder binaya varmıştır hızla ansansöre binip kendi katlarına çıkar ve zili çalar.Zeynep kaçıyı açmıştır.) Zeynep:Ow. Prenses hoş geldiniz.(Sevil hızla içeri geçer ve koltuğa oturur.Zeynepte kapıyı kapatıp arkasından salona girer.) Zeynep:Nasıl geçti.? Naptınız.? Anlatsana kızım.Çatlıyorum şurda dimi.? (Sevil rahatsız bir şekildeymişçesine kıpırdanır ve çantasını yere bırakır.) Sevil:Yemek yedik sahilde yürüdük daha sonra dondurma yedik.Öyle.Zeynep:Sağol ya bende bunları çok merak etmiştim yane.Kızım saçmalama bunları yaptığınızı bende biliyorum dimi.? Neler konuştunuz.? Sevil:E-e şe-şey.Zeynep:Ne.Sevil:Ekrem.Zeynep:Ekrem.? Sevil:Beni.Zeynep:Seni.? Sevil:Öptü.Ohbe rahatladım.(Zeynep gözlerini kocamanca büyültür ve Sevile bakar.) Zeynep:Ne.? Öptü.? yane öptü.Sevil:Evet.Zeynep:Dudaktan yane.Sevil:Evet.(Zeynep birden havaya sıçrar.) Zeynep:Biliyordum be biliyordum.! :D (Sevilse şaşkınca Zeynepe bakmıştır.) Zeynep:E noldu anlatsana karşılık verdin mi.? Sevil:Öpüştük demedim öptü dedim.! Zeynep:Ne kızıyorsun ne güzel öpmüş.Zaten sende seviyorsun bana niye kızıyorsun.Sevil:Ya ben.Zeynep:Seviyorsun işte inkar edip durma.Sevil:Öf tamam ya seviyorum.(Sevil arkasına yaslanır ve kollarını bağlar.Zeynepse gelip yanına oturur.) Zeynep:Niye bu kadar gerginsin.? Mutlu olman gerekmiyormu.? (Sevil Zeynepe bakar.) Sevil:Şuanda gerginlikten ölüyorum.Benden bir cevap bekliyor en azından birşey söylememi vede hızla giderkende Sevi seviyorum diye ağırdı.Hepsi üstüste gerildim.Zeynep:Güzel bir şey işte.Yane tabi heyecanlanmışsındır ama olsun geçer.Cevabında belli zaten değil mi.? (Sevil tekrardan tedirgin gözlerle Zeynepe bakar.) Zeynep:Değilmi.? Sevil:Zeynep yeter ya.Beni sıkıp durma.Düşünücem.Zeynep:Ya neyi düşünüyorsun yaa sanki evlenme teklifi etti çocuk.(Sevil Zeynepe dönüp tip tip bakar.) Sevil:Zeynep yeter saçmalayıp durma yaa.Zaten kendimde değilim.Zeynep:Tamam tamam sustum düşün sen.(Zeynep ayağa kalkar tam gidicekken sevile dönüp bakar daha sonra gülmeye başlar.) Sevil:Noldu.? Zeynep:Yanakların ve dudakların kıpkırmızı xD (Sevil hızla banyoya gidip kapıyı kapatır ve çeşmeyi açar daha sonra aynaya kendine bakar sol elini dudağına götürür daha sonra o an gelmiştir zaten gözünün önüne.Birden kendini aynanın karşısındayken hafif bir gülümsemeyle yakalamıştır birden ciddileşir.Yüzüne soğuk su çarpar arka arkaya.Havluyla yüzünü kulular ve banyonun kapısına yaslanır.Kendini bilmediği bir dalgınlık kaplamıştır üstünü aşkın büyüsü demek daha doğrudur aslında.)

Ayçin & Cenker

(Film sonunda bitmiştir ve ıçıklar açılmıştır Ayçin ve Cenker birbirlerine bakıp gülümserler.) Cenker:Kalkalım artık J Ayçin:Tamam J (Ayağa kalkarlar ve tam gidiceklerken Ayçini süzen çocuk gelir ve Ayçinin önüne geçer.) x:Telefon numaranı verirmisin.? Ayçin:Bak şurda ne güzel film izlemişim cinnet geçirttirme bana zorla bas git.(Çocuk Ayçinin gözlerindeki öfkeyi görünce sıvışmıştır.) Ayçin:Hayır yane bütün manyaklarmı beni bulur.Cenker:E bulur tabi onlarıda anlıyorum hak veriyorum yani.Ayçin:O ne demek.! Cenker:Yane sende o kadar güzel olmasaydın dimi onların suçu ne.Görünce başları dönüyor tabi. J (Ayçin sinirliyken birden Cenkere bakıp gülümsemiştir.) Ayçin:Teşekkür ederim.Cenker:Gerçekler.(Ayçin ve Cenker sinemadan çıkarlar.) Cenker:Sna soğuk bir şeyler ısmarlamamı istermisin.? Ayçin:Olabilir içerisi çok sıcaktı.Cenker:Tamam hadi şurdaki kafede oturalım.Ayçin:Tamam.(Ayçin yürürken çantasından telefonunu alır ve açar daha sonra sevil ve zeyneğe mesaj atar.) "Biz Cenkerle sinemadan çıktık bir kafede bir şeyler içip geleceğiz." Zeynep:Tamam canım. Sevil:Hım.Tamam habersiz bırakmaman iyi oldu.(Ayçin tekrardan telefonu çantasına koyar kafeyede varmışlardır zaten çeri geçip boş olan bir masaya karşılıklı otururlar.Garson yanlarına gelir) x:Ne alırsınız.Ayçin:Ben bir limonata alıyım.Cenker:Banada aynından olsun.(Garson gitmiştir.) Cenker:E filmi nasıl buldun.? Ayçin:Güzeldi ben beğendim çok heyecanlıydı. J Cenker:Evet bende beğendim izlediğimize deydi.(Garson içecekleri getirmiştir ve içmeye başlamışlardır.)

~ Kızların Evi ~

(Sevil üstünü değiştirmiştir bu gün olanın sersemliğiyle hala düşünceli bir şekilde mutfağa gidip su almıştır.) Sevil:İyi geceler ben yatıyorum.Zeynep:İyi geceler.(Sevil odasına gider ve yatağının üstüne oturur.Suyundan bir yudum alıp kenara burakır ve yatağın üstünde bağdaş kurarak oturur.Birden masanın üstündeki telefon titremiştir.Yerinden kalkar ve telefonu alıp yine yatağının üstüne oturur.Mesaj Ekremdendir.) Sevil:Gece gece mesaj atmasan olmuyor demi.? İnsanı heyecanlandırıyorsun.(Söylenerek mesajı açar.) "İyi geceler capomun.Tatlı rüyalar.Aslında söylemiştim ama bir daha mesaj atmak istedim." (Sevil gülümseyerek ekrana bakar ve daha sonra cevap vermek için tuşa basar iyi geceler yazar sonradan vazgeçip siler.) Sevil:Yok şimdi cevap verirsem olmaz.(Teefonu kenara koyar ama kararsız kalmıştır.Telefonu eline alır tekrardan koyar.Te4krardan almak için uzanmıştırki birden korkarak havaya hoplar.) Sevil:Yine atladı yatağa J (Eline telefonu alır ve cavap yazar.) Sevil:Ya sen illa şu yatağa atlamakmi zorundasın ödüm koptu.Ekrem:Yo aslında düzgünce yatmıştımda sen cevap vermeyince atlama gereği duydum.Sevil:Sinirsin.! Ekrem sinir. Ekrem:Sende çok tatlısın.(Sevil telefona bakarken gülümser ve cevap yazar.) Sevil:İyi geceler ben yatıyorum.Ekrem:Daha erken.Sevil:Yarın için uykumu almam lazım neyle karşılaşacağım belli değil güç toplayım.Ekrem:Dağlara gitmiyoruz yane sevil bizim okula gidiyoruz.Sevil:İyi geceler.Ekrem:Sanada.

(Sevil telefonunu kenara bırakır ve yatağının içine girip uyumaya çalışıyordur ama becerememiştir o sırada ayçinin geldiğini duyar ve yatağından kalkıp içeri gider.) Sevil:Geldin mi.? Ayçin:Evet. Zeynep:Sen hane yatmıştın.Sevil:Sesinize kalktım. Ayçin:E anlat.Sevil:Neyi.? Zeynep:Tamam tamam ben anlatırım sen git yat.Sevil:Asıl sen anlat.Ayçin:Sinemaya girdik çıktık limonata içtik sonrada eve döndük o kadar.Sevil:İyi neyse ben yatıyorum.(Sevil odasına gidip kapıyı kapatır.) Ayçin:Nesi var bunun.Zeynep:Öf boşver Ekrem öptü ya garipleşti.Ayçin:Öptümü.? Zeynep:Öpmüş. :D Ayçin:Neyse bende çok yorgunum yatacağım bide yarın anıyı alacağız işimiz var.Sevili yarın detaylıca sıkıştırırım duruma bağlı artık.İyi geceler.Zeynep:Sanada.(Ayçin ve Zeynep odalarınsa gidip yatmışlardır.)

~ Sabah ~

(08.00 Sevilin çalar saati çalmıştır.Zor bir şekilde yataktan kalkar ve saatine uzanıp kapatır daha sonra ayçinle zeynepi uyandırır.) Sevil:Kalkın hadi.Her sabah sizi uyandırmaktan yoruldum bi kerede kendiniz kalksanız.(Sevil banyoya gidip elini yüzünü yıkar ve okul formasını giyer saçlarını güzelce düzleştirir.Ayçin ve Zeynepte o sırada hazırlanmışlardır ve kapı çalar.) Zeynep:Erkekler geldi galba.Ayçin:Tamam ben hazırım çıkalım.(Zeynep kapıyı açmıştır.) Ekrem:Hazırmısınız.Zeynep:Siz inin biz geliyoruz.(Erkekler önden Kızlar arkadan aşağı inmişlerdir ve otobüs durağının önünde bekliyorlardır.) Cenker:Ya anı sudede değilse.Ayçin:Onda olduğu kesin gibi.Sevil:Göreceğiz.Bakalım.Umarım sorun çıkartmaz.Zeynep:Kavga felan çıkarmazsın dimi.? Sevil:Akıllı olursa hayır.Ayçin:Beraber dalarız.(Sevil gülümseyerek Ayçine bakar.) Sevil:Duruma göre.Cihan:Siz bizim okulda olay felan çıkartmıyıcaksınız.Zeynep:Niye.Cihan:Ekrem ve Cenker bu sene o kadar çok müdürün odasına gittilerki atılma durumları var.Ayçin:Ekrem ve Cenkerle ne alakamız var.Biz Ekremle Cenkeri tanımaz rolüne gireriz merak etme başlarını belaya sokmayız.(Otobüs gelmiştir ve otobüse binerler.Ekremle Sevil birbirlerine bakıp gözlerini başka yerlere kaçırıyorlardır.Ayçin Sevilin kulağına eğilir.) Ayçin:Ne zamana kadar böyle devam ediceksiniz.Sevil:Bi-bilmem.Öf.Ayçin:Baksana çocuk senden cevap bekliyor.Sevil:Biliyorum ama ani kararda vermek istemiyorum.Ayçin:Nazlanıyorsun yane.Sevil:Öyle değil Ayçin.Ayçin:Sen bu çocuğu seviyormusun.? Sevil:Evet. Ayçin:E o zaman neyi düşünüyorsun ya.Sevil:Sadece.Ayçin:Sadece ne.Sevil:Bilmiyorum. Ayçin:Kendini oyalamaktan vazgeç.(Ayçin arkasına yaslanır ve kulağına kulaklık takıp müzik dinlemeye başlar.Ekremse Sevile dalıp gitmiştir.Ayçin tekrardan sevile yaklaşır.) Ayçin:Ekrem sana bakıyor.Sevil:Ayçin tamam ya sık boğaz etme beni zaten yeterince gerginim.Ayçin:Öf tamam be bişi demedik.(Ekremlerin okulunun yanındaki durağa varmışlardır.) Cenker:Hadi inelim geldik. (Hepsi çantasını omuzlarına atarlar ve otobüsten inerler.) Zeynep:Öf havada çok sıcak.Ayçin:Aynen gölgeden gidelim.(Çınarlı Lisesine kadar yürürler ve okulun önünde dururlar.) Ekrem:Bi pot felan kırmayın.Cenker:Herkes sevgili sanıyor bizi.Ayçin:Öf tamam ya yürüyünde anıyı alalım.Sevil:E kızı gösterinde kimse alalım dimi.? Ekrem:Bakın şu ilerideki uzun saçlı renkli gözlü kız.İki tane arkadaşı var yanında ortadaki olan.Ayçin:Güzel kızmış.Ekrem:Iıı.Senin zevkine Ayçin.Yalanmı güzel kız.Sevil:Evet güzelmiş.Ekrem:Hadi ya siz kız hakkında yorum yapana kadar gidip alın.(Sude ve yanındaki iki arkadaşı okuluniçine girerler ve sınıfa çıkarlar.) Zeynep:Sınıfa gittiler galba.Sevil:Hadi.Ekrem:Bizde gelelim mi.? Sevil:Siz sonra gelirsiniz.Cenker:Aman ne olur nolmaz abicim biz sınıfın yakınlarında duralım.(Zeynep,Ayçin ve Sevil okulun içine girip koridorun sonundaki ekremlerinin sınıfına girerler.Sude ve iki tane arkadaşı burdadır.Sudenin arkadaşı Sevilleri görünce konuşur.) x:Birinemi bakmıştınız.? Sevil:Evet sizi arıyorduk.Sude:Bizi arıyordunuz.? Niye ki.? Ben seni ilk defa görüyorum.Tanımıyorum.Ayçin:O zaman tanımadığın insanların özel eşyalarını alma.Sude:Özel eşya derken kastettiğiniz şey ne mesela.Sevil:Mesela kırmızı bir defter.(Sude şok geçirmiştir ama çaktırmamaya çalışıyordur.) Sude:Ne defteri.Ayçin:Numara yapmaya çalışma çünkü beceremiyorsun.O defterin sende olduğunu gayet iyi biliyoruz.Sude:Öylemi.? Zeynep:Öyle.Sude:Sevil hanginiz.? (Sevil bir adım öne çıkar.) Sevil:Benim.(Sude sevili başta aşağı süzer.) Sude:Senmisin.? Fenada kız değilmişsin.(Sevilin sinirleri bozulmaya başlamıştır.) Sevil:Seninle burda Ekrem neremi beğendi muhabbetini yapamıyıcam defterimizi verde gidelim.Sude:Veririm ama bi şartım var.Ekremden ayrılıcaksın.(Sevilin iyicene sinirleri bozulmuştur.) Sevil:Yok ya daha çok beklersin.Bende seni dinliyicektim dimi.Sude:Sen bilirsin o zaman defteri sana vermem.Sevil:Senin varya.Sude:Naparsın.Dövermisin.Bura benim okulum kızım sen bana burda hiç bir bok yapamazsın linç ederler seni.(Şimdi fazlasıyla sinirlenmiştir ve suratı sinirden kızarmaya başlamıştır.) Sevil:Öyle mi.? Ayçin:Sevil sakin ol. (Sevil sudenin kolundan tutar ve koridora doğru eliyle ittirir.) Sevil:Bunu demiyicektin.Zeynep:Sevil sakın yapma.Sude:Öylemi ne yaparsın.? Sevil:Defteri vericekmisin vermiyicekmisin.? Sude:Vermiyeceğim sıkıysa gel al.Zaten alamazsında.(Erkeklerde uzaktan kızları izliyorlardır.) Sevil:Görücez.(Sevil sudenin saçına yapıştığı gibi yere yatırır ve üstüne çıkıp Sudeyi dövmeye başlar.Sude çığlık çığlığa bağırıyordur.Sudenin arkadaşı gelir ve Sevilin saçını tutup çeker.Sevil yüzünü buruşturur ve bir ayağından destek alarak kızın ayağına tekme atar.) Ayçin:İş başa düştü.Zeynep:Kendileri kaşındılar.(Zeyneple Ayçin çantalarını kenara bırakırlar ve tam iki kız sevilin üstüne atlıyıcakken kolundan tutup çekerler.Sevilin gözü hiç bir şeyi görmüyordur Sudeyi parçalamakla meşguldur.Kız ayçinine tekme atmıştır.) Ayçin:Sürtük.! Bacaklarımın görünümünü bozucaksın gel buraya geberticem seni.! (Ayçin kızı ittirir ve çelme takarak yere düşmesini sağlar ve yere çömelip kıza vurmaya başlar.) Ayçin:Sen bana nasıl tekme atarsın gerizekalı.Zeynep:Bencede öyleymiş xD x3:Sen kime gerizekalı diyorsun be.Zeynep:Arkadaşına noldu bi yerinemi battı.X3:Senin varya.Zeynep:Gel naparsın.(Sude sesinin çıktığı kadar çığlık atıyordur.Zeynepte diğer kızın kolundan tuttuğu gibi duvara yapıştırır.) x3:Ah.! (Zeynep dalgacı bir şekilde.) Zeynep:Noldu cicim nazik bedeninmi incindi ah yazık. (Seville Ayçin Zeynepe gülerek bakarlar o sırada Ayçinin altındaki kız Ayçinin saçını tutar ve yere yapıştırıp üstüne çıkar.) X:Gel buraya öldürücem seni.(Ayçin yerde yuvarlanır ve kızı tekrardan altına alıp dövmeye başlar.Ekrem, Cenker ve Cihanda koşarak yanlarına gelirler.) Cihan:Manyakmısınız ya siz napıyorsunuz.Zeynep:Onlar kaşındı.Ayçin:Bizde kaşıyoruz.Cenker:Oha.! Ayçin Elayı dövüyor.Ekrem:Yuh.! Bu kız erkek gibiydi ya Ayçin nasıl dövüyor.Cihan:Ayçinde arada dayak yemiyor değil.Ayçin:Cihan bunu hallattiğinde seni dövücem.! Cihan:Tamam sustum sen işine bak. Sude:İmdat.!! (Sude çığlık atıyordur.) Sevil:Bağırma sude hanım.Hiç bağırma okul müdürü bile gelse elimden alamaz seni kendin istediğin.(Ekrem duvara yaslanır ve gülerek Sevili izlemeye başlar.) Cihan:Mısırda getirelim abicim istersen çok komik.Cenker:Oğlum kurtaralım şu kızları linc edicek şimdi Sevil sudeyi saçı başı zaten mahvoldu.Ekrem:Bitane kola alıyım yanında cihan. xD Kızım tadını çıkar işte ne güzel dövüyorlar bir daha bulamazsın.Canıma minnet valla Sudeden çok bıkmıştım bıraz hırpalansın.Zeynep:Kapa çeneni Ekrem.Ekrem:Tamam sustum.(Sude tekrardan cırlamıştır.) Sevil:Kızım kapat çeneni bütün okulu başımıza toplıyıcaksın bişi değilde rezil olduğunla kalıcaksın.Sude:Bırak beni.!! (Sude Sevilin altından kurtulur ve Sevilin üstüne çıkıp vurmaya başlar.) Sude:Kızım seni gebertirim sen beni dövmeye nasıl cürret edersin.(Sevil kendini korurken cevap verir.) Sevil:Basbaya ediyorum dokunulmazlığınmı var.Sude:Evet.! (Ekrem sırıtır.) Ekrem:Sevil dokunduğuna göre artık yok. Ayçin:Kurtarsana Sevili.Ekrem:Yok kurtarırsam o beni döver bu seferde.(Sevil Ekreme dönüp bakar ve gülümser.Sudede sevilin suratına bir tane yapıştırır.Sevil sudenin elini yakalar ve hızla altından kurtulup ayağa kalkar bileğini büker.) Sude:Aaa bırak.Bileğim.Sevil:Defteri ver bırakıyım.Sude:Ça-çantamda.Ayçin:Cenker git şu kızın çantasına bak boşboş duruyorsun bi işe yara.(Ayçin son olarak kıza vurur ve üstünden kalkıcakken kız tekrardan ayçine vurur ve Ayçin kıza tokat atar.Zeynepse kızı boğazından duvara yapıştırmış bir şekilde tutuyordur.Cenker sudenin çantasını açar ve Anıyı çıkartır.) Cenker:Ekrem bumu.? Ekrem:Evet.Cenker:Ne yane onca şey sadece bu dışı güzel görünümlü defter içinmi.? (Hepsi dövdüğü kızların suratına bakarak.) Sevil-Ayçin-Zeynep:CENKER.! Cenker:Tamam sustum.(Ekremse bıyık altından gülmekten kıpkırmızı olmuştur Cihanda aynı durumdadır.Zeynepin boğazının tuttuğu hızzlı bir hareketle zeynepi duvara yapıştırır Zeynepte sert bir tekme atar.Kız bağırarak geri çekilir.) Cenker:Tamam yeter artık bırakın kızları mahvettiniz defterde elimizde zaten.Sevil:Bir daha Ekremin yanından bile geçmiyiceksin anladınmı beni.Sude:Bu bana kalmış.(Sevil iyice sudenin bileğini biker.) Sevil:Duyamadım.Sude:Ta-Tamam.(Sevil sudenin bileğinin ittirerek bırakır.Daha sonra Ayçinin üstünde durup dövmeye çalıcan kızı saçından tuttuğu gibi kenara fırlatır.Ayçin direk fırlayıp kızın üstüne çıkıp dövmeye devam eder.) Sevil:Ayçin yeter artık.Zeynep sende bırak okul başımıza toplanıcak gidelim burdan.Zeynep:Toplanırsa toplansın.Sevil:Yane bende kalıp büyük bir zevkle döverdimde şimdi Cenker ve Ekremin başını derde sokmıyalım.Sude:Sneinle daha işimiz bitmedi.Sevil:Sen beni tehditmi ediyorsun.(Ekrem Sevilin yanına gider ve kolundan tutup kendine çevirir tamam sakin ol artık.Sevilin önüne gelmiş olan saçlarını arkaya doğru atar.) Ekrem:Boynun çizilmiş.Sevil:Önemli bir şey değil geçer.(Hepsi yanyana toplanırlar.) Ayçin:Oh be.Zeynep:Yanlız cidden üçümüzde korkunç görünüyoruz tuvalete gidelim.Üstümüzü başımızı düzeltelim.Ayçin:Bencede.(Ayçin Anıyı Cenkerin elinden alır ve üçü kızlar tuvaletine girerler.) Ayçin:Saçıma başıma bak ya.Zeynep:Dur benşm çantamda tarak olucaktı.Al.(Ayçin saçını düzeltip güzelce tepecen toplar.Sevilde saçlarını elleriyle düzeltir etek ve gömlerklerinede çeki düzen verirler.Üçüde elini yüzünü yıkayıp rahatlarlar.) Sevil:Ayçin anıyı çantana koy sende kalsın.Ayçin:Tamam.(Tuvaletten çıkarlar ve erkeklerin yanına gelirler.) Cenker:Vay be aynının ayçine sağladığı değişim.Ayçin:Çok komik.Cenker:Şaka takılıyorum.(Cihan koşarak yanlarına gelir.) Cihan:Hocalar dediki bundan sonra ders yapılmıyıcak yoklama olmuyucak bundan sonra gelmeyin sınava çalışın dedi.Ekrem:Oh iyi haber.Cihan:Yanlız Ekrem Resim hocası ödevini son kez hatırlatmamı istedi yarına kadar getirmezsen 0 vericekmiş.(Ekrem sevile dönüp baktı.Sevilde Ekreme baktı.) Sevil:Kalem ve Resim defterin yanındamı.? Ekrem:Evet.Sevil:Tamam gelin. (Sevil boş olan bir sınıfa girdi ve oturdu.Diğerkilerde peşlerinden gelip yandaki sıralara yayıldılar.) Sevil:Kalem ve defterini çıkart.Ayçin:Şimdimi yapıcaksın.Sevil:Evet.Zeynep:Biz niye burda bekliyoruz ki.? Sevil:Bencede sizin burda beklemenize gerek yok okulun kantinine gidin bir şeyler felan için.Rahatlayın.Ayçin:Yok ben almıyayım.(Cenker gülerek ayçine bakar.) Cenker:Hadi dördümüz inelim bi masada oturur sohbet ederiz Ekremle Sevilde bura kalıp Ekremin ödevini halletsinler.Ekrem:Bencede mantıklı burda başımızda dikilmeyin.(Ekrem Sevilin yanına oturur.Sevilde eline kalemi almış düşünüyordur.) Cihan:Tamam biz kantindeyiz siz bitince gelirsiniz.(Ayçin zeynep cihan ve cenker sınıftan çıkıp aşağı kantine inerler ve bir masaya otururlar.) Cenker:Bir şeyler istermisiniz.Ayçin:Ben bir su alıyım.Zeynep:Banada soğuk bir içecek al farketmez.Cihan:Kola.Cenker:Tamam.(Ayçin ve Zeynep arkalarına yaslanırlar.Cihanda gülerek onlara bakar.) Cihan:Sizin bu kadarda olduğunuzu düşünmemiştim resmen yere yatırıp kız dövdünüz.:D Zeynep:Daha geçmesene Cihan.(Cihan bıyık altından gülmeye başlar.) Zeynep:Gülme.Öf.

~ Ekrem & Sevil ~

(Sevil defter önünde kalem elinde ne yapıcağını düşünüyordur.Yanında oturan ekreme dönüp bakar.) Sevil:Ne yapıcam.Ekrem:Bilmiyorum takıl iste kafana göre.Usta sensin ben anlamam resimden.Sevil:İyi.(Sevil saçlarını arkadaya atar ve kalemle birşeyler çizmeye başlamıştır.Ekremse kolunu sıraya dayamış.Gülümseyerek sevili izliyordur.Sevil döner ve Ekreme bakar.Tekrardan önüne dönüp resimi yapmaya devam eder.) Ekrem:Sevil.Sevil:Hı.? Ekrem:Bir şey demiyicekmisin.? Sevil:Ne hakkında.Ekrem:Dün ge…. Sevil:Aaa ekrem burayı böylemi yapıyım yoksa şöylemi.? Ekrem:Farketmez hangisini uygun görüyorsan.Dün gece hakkında.(Sevil Ekreme dönüp bakar ve tekrardan resimi yapmaya devam eder.Bir şey dememiştir.) Ekrem:Tamam.Peki ne zamana bir şey diyiceksin.? (Sevil dayanamaz ve elindeki kalemi bırakıp Ekreme döner.) Sevil:Ne dememi bekliyorsun.Yane ne diyeceğim.Ekrem:Bana karşı bir şey hissediyormusun.? Ekrem:Bu sorunun cevabını merak ediyorum.(Sevil tekrardan eline kalemi alır.) Sevil:Bilmiyorum.Ekrem:Nasıl bilmiyorum.Birine karşı ya bişiler hissedersin yada hissetmezsin.Sevil:Ekrem cidden bilmiyorum.(Ekrem bir şey demez.10 dakika sonra resim bitmiştir.) Sevil:Al bakalım bitti.Ekrem:Güzel olmuş eline sağlık.Sevil:Rica ederim.Very Happy (Sevil Resimi Ekreme uzatıp verir Ekrem kenara koyar.Sevil daha sonra kalemi uzatır.Ekrem bakmadan kalemi almaya çalışmıştır ve farkında olmadan sevilin elini tutmuştur.Birden ikiside dgözlerinin içine bakarlar.Sevil çekmek isterken Ekrem elini sıkıca kavrar kalem yere düşmüştür.Sevilin gözlerinin içine bakıyordur ve Sevilin elini bırakmamıştır Ekrem.Gözlerinin içine bakarak konuşur.) Ekrem:Hissediyormusun.? (Sevil heyecanlanmış ve tedirgin bir şekilde neyi dercesine kafasını sallar.) Ekrem:Benim hissettiklerimi sende hissede biliyormusun.Elini tuttuğumdaki elektrik ve dokunduğumdaki heyecanlanma.(Sevil gözlerini tedirgin bir şekilde Ekremden kaçırır ve elini çeker.Yere düşmüş olan kalemi eğilip alır, masaya koyar ve tam kalkmaya yeltenicektirki Ekrem eliyle kolundan tutar ve kalkmasına izin vermez.Ekrem:Yada (Yavaşça Sevilin yanağına öpücük kondurur ve Sevilin gözlerine bakarak geri çekilir.) Ekrem:Seni öptüğümde bir şey hissediyormusun.? (Sevil hiç bir şey demez ve çantasını alarak ayağa kalkar.) Sevil:Sen ödevi gösterip notunu al ben kantine bizimkilerin yanına ineceğim.Aşağıda görüşürüz.(Sevil yürüyerek sınıftan çıkar ve aşağı inmek için koridorun sonundaki merdivene doğru yürümeye başlar.Ekrem birden Sevilin önünü kesmiştir.) Ekrem:Daha ne kadar kaçıcaksın.? (Sevil aniden durur.) Sevil:Kaçmama izin vermiyorsun ki.Niye beklemiyorsun Ekrem sadece biraz zaman istiyorum cevap vermek için.Ekrem:Söyle işte şimdi sanki zaman verince kararınmı değişicek.Sevil:Sen söyle o zaman ne hissediyorsun. Ekrem:Be-Ben mi.? Sevil:Evet sen.(Ekrem sırtını duvara yaslar ve sevimli bir ve güzel bir ses tonuyla.) Ekrem:Böyle seni görünce sana dokununca seninle konuşunca heyecanlanıyorum.Gözlerine bakarken dalıp gidiyorum.(Sevil gülümseyerek bakar ve.) Sevil:Eee? bu kadarmı.? Ekrem:Daha ne olsun canım yeter bu kadar allahallah.(Sevil gülümser Ekremde Sevilin elini tutar ve gözlerinin içine bakar.) Ekrem:Sevil sen benim diğer yarımsın.Sevil:Hayır Ekrem değilim.Ekrem:Öylesin bak bi ikimize ne kadar çok benzer yönlerimiz ve bir o kadarda zıt yönlerimiz var.(Öğretmenler odasının kapısı açılır Sevil hemen elini çeker.) Ekrem:Allahh.! Bu öğretmen.(Ekrem hemen sevile döner.) Ekrem:Not vericek hoca bu benim gitmem lazım kantinde görüşürüz tamam mı.? Sevil:Tamam.(Ekrem koşarak hocanın yanına gider Sevilde gülümsiyerek merdivenlerden iner ve kantine gidip Ayçinle Zeynepin yanına bir sandalye çeker.) Zeynep:Eee.? Sevil:İşte yaptım Ekremde not almaya gitti gelir birazdan.Ayçin:O kadarcık mı.? Sevil:Ne yapıcaktık Ayçin sınıfta yemekmi yiyicektik.Zeynep:Bu arada boynun çizilmiş.Sevil:Sude çizmiştir.Geçer.(Ekrem aniden diplerinde biter.Ayçin ve Zeynep birden gelince korkmuştur.) Ayçin:Deli. :D Zeynep:Bencede :D (Ekrem sandalye çeker.) Cenker:Birşey içmek istermisiniz.? (Ekremle Sevil aynı anda.) Ekrem-Sevil:Kola.(Dönüp birbirlerine bakarlar Sevilse sandalyeye yaslanır.Cenker gider ve elinde iki tane buz gibi kolayla gelir.Ekremle Sevil içemeye başlamıştır.) Cihan:Eee şimdi ne yapacağız.Cenker:Evet napıcaz.? Ekrem:Sizi bilmem ama biz seville dükkana gideceğiz.Sevil:Üstümüzü değiştirmemiz lazım ama okul kıyafetliyiz.Ekrem:Evet kitaplarıda alalım çalışmak için.(Sevil Cihana döner ve Ekremi işaret eder.) Sevil:Bu baya inek çıktı ha.Ekrem:Diyene bak sanki kendisi inek değil.(Kolaları bitmiştir.) Sevil:Kalkalım artık.(Hepsi çantalarını omuzlarına alırlar ve ayağa kalkarlar.Kantinden çıkarlar ve okulun dışına doğru yavaş yavaş yürümeye başlarlar arkalarından bir ses) x:DURUNN.!! (Ekrem, Cenker ve Cihan birden gözlerini büyültürler ve sadece kendilerinin duyabiliceği şekilde.) Cenker:Şimdi yandık.Ekrem:Hay sıvıyayım yaa.Cihan:Gider ayak sırasıydı sanki.Sevil:Kimki O.? X:ARKANIZI DÖNÜN.! (Ekrem Sevile bakarak.) Ekrem:Okul müdürü.Sevil:Eyvah.!

23.BÖLÜM SONU..!!

BAKALIM NELER OLUCAK.?!

MÜDÜR NELER DİYİCEK.?

SEVİLLE EKREM İLİŞKİSİNDE NELER YAŞANICAK.AYÇİN NEYE SİNİRLENİCEK.?

GECE ÜÇ KIZI ÇIĞLIKLARA BOĞUCAK OLAY NE.?

HEPSİ 24.BÖLÜMÜYLE SİZLERLE…(:

BEKLEMEDE KALIN… (:

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR. (:

GÜZEL YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN… (:

Çakıl Kolikin kaleminden…

'ÇαкıL KoLiк'тєη Sєηαяуσlαя. ♥️

https://www.facebook.com/pages/%C3%87%CE%B1%D0%BA%C4%B1L-KoLi%D0%BA%D1%82%D1%94%CE%B7-S%D1%94%CE%B7%CE%B1%​D1%8F%D1%83%CF%83l%CE%B1%D1%8F-/125048894246310
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 9:47 am Paylaş

çok güzel bayıldım şahane dewam et Very Happy
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 40 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 10:11 am Paylaş

kızlar neye korktu acaba hırsız girmiş olabilir
müdür belki kızlara siz kimsiniz okulda neden kawga ettiniz diye kızabilir
ayçini belki cenker kızdırabilir bilmiyorum
ayrıca sewil aşık olduğunu itiraf etsin
cewaplayayım dedim Very Happy

-------

https://cakiltaslari.forum.st/viewtopic.forum?t=25639

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
40 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40