Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 8:22 am Paylaş

bende merakla bekliyorum çok heyecanlı
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 8:34 am Paylaş

Çok güzel dewaaam(:
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 8:39 am Paylaş

Way be süper olmuş :zaa:

Bunlar kaçtı gitti ama dizi nolcak :D Gerçekte bizi bırakıp gittiler peki ya burda ?
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 652
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜİK

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 12:49 am Paylaş

dizi iptal artık oynamıycaklar yb isteyen var mı?
elfays
Deneyimli
Deneyimli
elfays
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 746
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:29 am Paylaş

ben ben
hemen koy
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:30 am Paylaş

anca akşama koyarım yarına fen yazılım var
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 2:41 am Paylaş

koy ya.....kendimizi böyle avutuyoruz biz de......
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 4:02 am Paylaş

koy ybb(:
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 4:37 am Paylaş

Yeni okuyucuu (:

Cnm senaryonu çok beğendim ...

Yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum (;
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 7:25 am Paylaş

lütfen koy çok merak ediyorum
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:00 am Paylaş

ve kaçmışlardır.
ü-t:mehaba paris
herkes onlara şaşkın şaşkın bakmaya başlamıştır.
t:biz bence ilk dakikadan daha fazla rezil olmayalım
ü:bencede.
ümit ve türkü yıldırım evliliğiyle evleneceklerdir.herşey hazırdır,ama türkü ağlıyodur.
ü:aşkım gelinlik çok yakışmış sana
sen neden ağlıyosun bakıyım?
t:hiç kimse yanımda değil melike burda değil oysaki benim ne hayallerim vardı çiçeğimi ablam tutacaktı abimle barışıcaktık.
ü:tamam aşkım ağlama bak aşağıda sana bir süprizim var ama benim görmek ister misin
t:isterim :cici:
ümit türkünün elinden tutar ve aşağı indirir.
ve türkü gördüğü manzara karşısında şok olur çünkü annesi babası abisi ablası hatta melike özgün kaan nil bütün set oradadır
t:hpsi benim için mi
ü:bizim için.
t :klp:
ve masaya otururlar çok heyecanlıdırlar
şahidler trkünün kü ablası ümitin ki ise nisanur yani onun da ablasıdır.
sorular sorulmaya başlar.
-siz hüseyin kızı türkü turan yusuf oğlu ümit kantarcıları her şartta her daim kabul ediyo musunuz?
t:evetttttttttttt ediyorum
-siz yusuf oğlu ümit kantarcılar hüseyin kızı türkü turanı her akşam size yemek yapmaya üşenipte kahvaltıdada akşam yemeğindede pizza yemeye var mısınız yok musunuz?
ü:varımmmmmmmmm evettt
-varım diyor.ben de sizi karı koca ilan ediyoreeeeeeeeee
bütün salon gülmekten kopmuştur.
türkü ümitin ayağına basar
ü:anammmmmm acıdı kız.
sıra türkünün çiçeğini atmasına gelir
t:atıyorum at- attım der ve çiçeği atar
ama çiçeği nisanur ve sevilin ablası aynı anda kaparlar çiçek ikisinindir yani.
ü:benimle dans eder misin
t:seninle dans etmeye varımmmmmmmmm
ü:o teklif geçti kızım geçti.
türkü ile ümit dans etmeye başlarlar
DANSTA:
ü:karıcım bitanem şimdi eve gidince bir behlül nihal yaparız deme :zaa:
t:aşkım o çakıl taşlarındaydı unuttun mu
ü:ha pardon unutmuşum ama ben genede behlüle benziyom deme
t:alakadı yok ümit
ü:ne benzemiyo muyum
t:sen ona bin basarsın bi kere iki kere üç kere dört kere beş kere altı kere yedi kere
ü:yok sen kafayı yedin eve gidelim de bi düzelirsiin :zaa:
t:ne sapık bi kocam var benim
sıra takı merasimine gelmiştir erkek tarafı türküye o kadar çok altın bilezik takarlar ki
t:ay ben bunları taşıyamıyorum ya şu bileziklere bak kolumun yarısını işgel ettiler.kolumu kaldıramıyorum.
ü: Crying or Very sad
eve gelirler ümit türküyü kucağına alır odaya doğru çıkarmaya başlar.
t:ümit indir beni ya
ü:sanki hiç yaşamadık
t:o zaman sarhoştum amaaaaa der ve ümitin kolları arasından kurtularak kaçmaya başlar evin içinde türkü kaçıyor ümit ise onu büyük bir sabırla kovalıyordur. :kosmak:
sonunda türkü yanlışlıkla yatak odasına girer artık kaçışı yoktur.
t:eyvah yandım şimdi
ümit koşarak türkünün yanına gelir ve onu yatağa iter .......................................... :zaa:
çok detaya girmiyorum
YORUM DEVAMI YARIN. :D

En son UmuTDetonE tarafından Ptsi Ara. 20, 2010 6:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:02 am Paylaş

spr ötesi olmuş dwm
elfays
Deneyimli
Deneyimli
elfays
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 746
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:05 am Paylaş

hüseyin oğlu türkü turan yazmışsın cnm nese süper olmuş ellerine sağlık
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:19 am Paylaş

düzelttim canım orayı sağol bu arda
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:25 am Paylaş

süper olmuş ya bayıldım süpersin
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 9:08 am Paylaş

spr olmus devaamm
meleq
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
meleq
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 107
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 102
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/08/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 10:39 pm Paylaş

süper olmuş dewam :D
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 1:15 am Paylaş

Süper :D
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 1:18 am Paylaş

süper.............
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:08 am Paylaş

ERTESİ SABAH:
ümit kalkar türkü halen daha kolları arasında uyuyordur.
onu uyandırmamaya çalışarak kalkar,üstünü giyinir,ve aşağıya iner türküye kahvaltı hazırlayacaktır.
ümit kahvaltıyı hazırlamıştır,türküyü uyandırmaya yukarı çıkar
ü:aşkım hadi uyan bitanem :klp:
türkü uyanır,ve karşısında ümiti görür
ü:hadi aşağı gel,kahvaltı edelim.
t:tamam sen çık ben üstümü giyiniyim
ü:neden?sen üstünü giyinirken burda duramaz mıyım
t:duramassın ümit.
ü:ay sanki akşam hiç görmedim oranı buranı tamam ben iniyim aşağı sende gel.
ümit odadan çıkar türküde üstünü giyinerrek aşağı iner.
t:hiiiiiiiii sen bana kahvaltımı hazırladın Sad (çok duygulanmıştır)
ü:evetttt hadi gel
türküde masaya oturur beraber kahvaltılarını yaparlar.
o sırada türkünün telefonu çalar.

türkü açar
t:ne tamam geliyoruz
ü:noldu kız nereye gidiyoz?
t:ümit dizimiz yeniden başlcakmış :yupii:
bizi çağırıyorlar.
ü:yaşasın
ü:hadi gidelim
der ve kapıyı açar tam gidecekken:
t:pijamalarlamı gideceksin ümit Crying or Very sad
ü:ha doğru ya hadi üstümüzü değiştireLİM
t:lim eki işi bozdu ümit
ü:kızım naz yapma ağzını burnunu kırarım
hem dün akşam hiç böyle demiyodun,gayet güzel açtın her yerini Laughing
t: :oops:
ü:ben böle masum ayaklarına kanmam türkü hanım kaçmıcan kocandan.
t:tamam ümit
ü:ha şöle yola gel ya
t:ümit çabuk geç kalıcaz.
ü:tamam bitanem geliyorum.
sete gelirler
yönetmen :y

y:evet arkadaşlar hayranlarımızdan o kadar çok yorum aldık ki bir sezon daha çekmeye karar verdik
herkes :oleyyyyyyyyyyy
bugün de bir bölüm çekerler nihayet bu sezon da ekrem-sevil sevgili olmuşlardır.
SET ÇIKIŞI EVE GİDERKEN

ü:ay çok mutluyum ya yeniden başladık dizimize
t:evet ya ne kadan mutluyum anlatamam şu anda sana ümitciğim.ahahahahahahahahahahah (abiye gibi gülmeye başlar.)
ü:bu akşam ne yemek yicez hayatım?
t:pizza yicez hiç yemek yapasım yok şimdi
bu sırada eve gelmişlerdir.
ü:sende iyice abiye gibi olmaya başladın ya ben eski karımı istiyorum der ve dudaklarını büker.
türkü onun bu haline dayanamaz ve dudaklarına masum bi öpücük kondurur.
ü:bu akşam bi şartla pizza yerim
t:neymiş o şart
ü:akşa beraber film izlice
t:ne filmi
ü:aşk filmi
t:ümit o benim içimi bayar ya bide türk filmiyse
(bi andan taklit ederek)seninle o kadar mesudum ki
t:ayy bide düşünsene oğlanın ismi mesutmuş
seninle o kadar mesudum ki mesut olur ve tam bi komedi filmine döner bence.
ü: Crying or Very sad
t:hele erkeğin ifadesi ne olur dersin
(taklit ederek)ismim gibi bi kader im var
ü:ayyyyyyy bide kızın ismi kader oluyomuş işte o zaman tam bi traji komik olur he.
t-ü: Crying or Very sad
t:hadi pizzanın siparişini verelim
ü:tamam ver bakalım abiye hanım.
YORUMMM EĞER BEĞENİRSENİZ YB HEMEN KOYABİLİRİM
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:15 am Paylaş

yeni okuyucu :D
çok güzel yazmışsın dewam
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:16 am Paylaş

çok güzel olmuş canım dewam(:
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:17 am Paylaş

yb ister misiniz? hemen koyabilirim
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:31 am Paylaş

evett tabıkı ısterız yb o nasıl bır sorudur yhaa hadı hemen koy
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:36 am Paylaş

devam biraz kısa oldu ama idare edin artık: :D
ü:ver bakalım abiye hanım
t:ümitin ona abiye demesine sinirlenmiştir
t:ümit seni döverim
o sırada pizzacı telefonu açmıştır.
p ile göstericem arkadaşlar.
pizzacı türkünün sadece seni döverim dediği kısmı duymuştur ve
p:pardon kimi dövüyosunuz
o sırada türkü pizzacı nın telefonu açtığını farkeder.
t:pardon üzgünüm eşimle kavga ediyodum da ona dedim ben siz yalnış anladınız
p:tama sorun değil siparişiniz neydi
t:3 büyük..................... istiyorum sen ne yersin aşkım de ümite
ü:ha bunlar sadece senin yani kızım biz bu üç taneyi ikimiz bile bitiremeyiz sen tek başına nasıl bitiricen?
t:yemeğimde gözün mü var ümit?
ü:tabikide hayır hayatım.

siparişleri verirler gelmelerini bekliyorlardır.
siparişler nihayet gelmiştir. türkü hemen kapıya fırlar.
türkü ile ümit pizzalarını yerler türkü iki büyüğü kendi başına yer ümit ise bi büyüğü zor bitirir.
ü:ne çok yedin ya sen öyle bakiim.
t:sanane ümit ya ay midem bulanıyo benim der ve yediklerinin neredeyse hepsini çıkarır.
kendini lavaboya zor atmıştır.
ü:iyimisin hayatım girebilir miyim der ve o sırada türkü çıkar.
ü:iyimisin bişeyin varmı
t:sadece uyumak istiyorum
ü:tamam beraber uyuyalım o zaman
t:tamam gel hadi
yatmışlardır.
t:ümittttt ümitt
ü:efendim hayatım?
t:ben portakal istiyorum
ü:ben nerden buliyim sana portakal yaaa
t:tamam küstüm sana der ve arkasını döner.
ü:türküye belinden sarılır ve öpmeye çalışır
t:portakal getir öyle.
ü:hemen getiriyorum sonunda öpücük varsa der ve yataktan kalkarak portakal aramaya başlar.

BÖLÜM SONU
TÜRKÜNÜN NEDEN BÖLE DAVRANDIĞI HAKKINDA TAHMİN YÜRÜTÜN BAKALIM.
YB YARINA GELİR

En son UmuTDetonE tarafından Ptsi Ara. 20, 2010 7:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki