Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

**İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

**İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 4:46 am Paylaş

diloos34 demiş ki:
0ff seviL cenkere aşık oLmasın yaa : (
Devaam et cnm .

sevil cenkere aşık olmuyor ki Özgüre aşık oluyor
bu arada yeni bölüm yarın
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 5:07 am Paylaş

ayyyy yazık ekremee Sad
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:20 am Paylaş

ah sevıl ahh olcak seymıydı bu orda eko dururken sen ozguremı kaldın olcak sey deıl
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 7:26 am Paylaş

yorumlarınız üzerine aşka geldim

Bölüm-3
bi kaç gün sonra
"yaa tamam diyorum anlatamıyormuyum??" bahçede gezinirken Özgürün bir telefon konuşmasına şahit oluyorum hararetli bi şekilde konuşuyor anladığım kadarıyla bir kızla konuşuyor "kızım delirtme insanı gelciem tamam,iyi evet kolay lokmaydı bu hıhı cumartesi tamam işte odaya düzeneği kurduk mu gerisi kolay iki dakikalık iş" ne diyordu bu böyle ne kolay lokması cumartesi napıcaklardı off birazdaha yakınlaştım yakınlaşınca önümdeki girintide saklanan bir kızı fark ettim bu Sevildi nee oda Özgürü dinliyordu hemen geri çekildim beni fark etmemeliydi dikkatle dinlemeye devam ettim konuşmaya devam ediyordu "hayatım anladım tamam bebeğim öğlen seninleyim akşama onuda halledicez" bebeğim diyordu yoksa yoksa onu aldatıyormuydu yooo bunu ona yapamazdı dinlemeye devam ettim şimdi iyice gerilmiştim "bitanem bi sakin ol kıza bişi yapmıcamki benim özelim sensin o bir oyun biliyorsun bunu kıskanmak yoktu ama baştan kabul etmeseydin o zaman" oha ne oyunu lan bu Sevile oyun mu oynuyor sevile bakıyorum titremeye başlıyor oda gerilip korkmuş belli şimdi yanında olmak vardı ona sarılıp teselli etmek ama şu an onu yapamam Özgür konuşmaya devam ediyor "Okeyyy bana bırak sen o işi benim cazibeme kim dayanır bee zaten bu kız yeni ya benide düzgünce tanımıyor hayret sevgili kankacıkları nasılda uyarmamışlar onu benim nasıl biri olduğumu anlatmamışlar" şimdi işte kontaklarım atmıştı hakikaten sen nasıl birisisin bee dur eko dur zamanını bekle yavaaşş "cumartesi akşamı getiricem benbunu eve sizde kaydı başlatıcaksınız odadakini eveett sonra olanları bi güzel kaydedicez verdik mi internette ohh keyif keyf" işte şimdi duramazdım yerimde tam yerimden çıkıyordum ki Sevil aniden fırladı Özgüre sert bi tokat yapıştırdı Özgürün elinde tuttuğu telefon yere düştü bende çıktım yerimden
S;Sen-sen ne biçim birisisin yaa pislik
Ö;se-se-seviill
S;Adi yalancı bende inanmıştım sana napıcaktın haa planın neydi yatağamı atıcaktın beni cumartesi akşamı ha??
S;Pislik herif
Özgür Sevilin kollarından tutup dudaklarına yapıştı koşarak yanlarına ulaştım sertçe Özgürü çektim ve bi kafa patlattım
S;Pislik iğrençsin
Ö;lan napıyorsun senn
E;Konuşma şerefsiz
Hızımı alamamıştım bi tanede yumruk attım şimdi bayaa sarsılmıştı
S;E-ek-ekrem
E;Sevil sen dur
Ö;Kavgamı istiyorsun tamam ben varım
S;Hayır sakın haa erkem gidelim lütfen bırak bunu gidelim
Sevile baktım ağlıyordu dayanamadım onu öyle görmeye dayanamadım ve kolumla sardım onu Özgüre bakmadan uzaklaştırdım onu oradan hıçkıra hıçkıra ağlıyordu bi banka oturduk
S;Off nasıl yaptı bunu bana nasıl!!
E;Senin değerini anlamamış o
Sevil gözlerini bana dikti "çok sevmiştim ekrem" başını göğsüme dayadı bende çok seviyorum sevil çookk "aşık olmuştum ben ona" konuştukça içim acıyordu kalbimi parçalıyorlardı sanki "o neyaptı aldatı beni oyun oynadı bana" "tamam sevil sakin ol" "ama ben aşıktım ona" birden ayağa fırladım yeterdi bu kadarı gerçekten canıma tak etmişti "yeter sevil!benim yanımda bi daha ondan bahsetme tamam mı ne aşkından ne sevginden nede onun hainliğinden konuşma bi daha onun hakkında sen çok sevdin biliyorum bende çok sevdim bende aşık oldum ama nafile sende benim hissettiklerimi hissediyormusun şimdi acı çekiyormusun benim gibi hayır sen benim kadar acı çekemezsin benim sevdiğim kız bi pisliğe aşık oluyor aldatıldığında benden yardım istiyor varmı bundan büyük acı haa söyle" biranda gözlerimden yaşalr damladı hayır ekrem ağlamıcaksın sevil dolu dolu gözleriyle bakıyordu bana söylemiştim işte seviyorum demiştim "öğrendin,ben seni seviyorum ama senden beklediğim hiç birşey yok merak etme yeterki arkadaşım ol yeter bana" arkamı dönüp yürümeye başladım arkamdan seslendi "gitme!" aniden arkamı döndüm ayağa kalkmıştı "sana ihtiyacım var!"
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 7:39 am Paylaş

ay spr olmuş bu sefer sevil haketti yane..
neyse ekrem'i kullanmasında naparsa yapsın.
devam cnm..
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 7:42 am Paylaş

canım yaa :D
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 7:44 am Paylaş

hiiii cook guzel yhaa ben o özgurun yanıı............. sız anladınız
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 7:50 am Paylaş

Owww feci :D
Bloo
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Bloo
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5159
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2254
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Serdar. ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 7:56 am Paylaş

Güzel yazmışsın. (:
Devam.
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 8:03 am Paylaş

Süpersn kankammm Very Happy Very Happy eLLerine sağlıkk Very Happy Very Happy Haketti ama Sevilde Very Happy
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 8:26 am Paylaş

süperr devam
++SNS++
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
++SNS++
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 161
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 161
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : AYDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TÜRKÜMİT<3<3

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 8:42 am Paylaş

yeni okuyucu
süpr
papatyam18
Deneyimli
Deneyimli
papatyam18
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 601
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 8:58 am Paylaş

yeni bölm ne zmn
tunc
Deneyimli
Deneyimli
tunc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 643
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 645
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursaaa!..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ßu kadar tatLı oLmak zorunda mısın Ümit'im..♥

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 9:34 am Paylaş

yeni okuyucu
senaryo süper yeni bölüm ne zaman...
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 19, 2010 6:53 am Paylaş

*İş İşten Geçti Bikere*

"Arkamı döndüm çaresizce bakıyordu bana dayanamadım yanına gittim yanına varmamla bana sarılması bir oldu o kadar sıkı sarılmıştıki acısı anlayabiliyordum bende sarıldım ona saçlarını okşadım acısını bir ana unutturabilmek için,evine kadar bıraktım eve girmesini bekledim kapıya vardığında "iyi geceler" diledi ve içeriye girdi bende eve döndüm
Okulda yine Cenkerlerle konuşuyordum Sevil koşarak yanımıza geldi yüzü gülüyordu nolmuştuda bu kadar sevinçliydi anlyamamıştım bana baktı ve söyledi "Ekrem biz yanlış anlamışız Özgür anlattı bana herşeyi barıştıııkkkk" NE! Barştılarmı herşey yanlış anlaşılmamı ne diyordu bu böyle nasıl kanmıştı inanmıştı ona bağırarak konuşmaya başladım "seevilll!! sen nediyorsun ne yanlış anlaşılması yha saçmalama o seninle oynadı oy-na-dı!!" biraz irkildi ve oda bağırmaya başladı "hayır ekrem oynamadı" "sevil kendine gel yha kendi kulaklarınla duydun" "ekrem sen kıskanıyorsun sadece kıskanıyorsun ben sevdiğin için mutluluğumu engelliyorsun ama ben seni sevmiyorum özgürü seviyorum ve sen naparsan yap ondan ayrılmıcam!" yüzüme yumruğu yemiştim öylece kaldım sonra hiç bir şey demeden oradan uzaklaştım köşede bir banka oturdum ve gözlerimi yere diktim tamam ekrem unutucaksın onu yok o yok!!!
Bi kaç gün onu düşünmemeye çalıştım ama bu imkansız gibi bir şeydi sürekli gözümün önüne geliyordu onu unutamıyordum saatime baktım gece 12ydi yatağıma uzanıp gözlerimi kapadım telefonumun sesiyle sıçradım kimin aradığana bakmadan kapattım ardından yine ısrarla çalmaya başladı bu sefer açtım kimin aradığına bakmamıştım "Alo?" dedim konuştu bu ses onundu sevildi nefes nefese konuşuyordu ağlıyordu "Ekrem nolur gel ekrem" "Sevil noldu seviill" "ekrem kurtar beni nolur gel" "sevil nerdesin noldu söylesene" biraz sustu ağlıyordu konuşmaya başladı "onun onun evindeyim ekrem korkuyorum lütfen gel" "tamam geliyorum bekle beni bak eğer eğer sana bişey yapmaya kalkarsa eline geçen hehangi bir şeyi geçir kafsına tamam mı" "nolur çabuk gel ekrem" "geliyorum geliyorum" yatağımdan fırladım ayakkabılarıma ayağıma geçirdim anneme sadece hemen dönücem diyip çıktım evden arabama atlayıp özgürlerin evinin önüne geldim arabayı nereye bırakıtğıma önem vermeden çıktım ve koşarak apartmandan içeriye girdim allahtan kapısı açıktı dairenin kapısının önüne geldim kapıyı çalmaya tenezzül etmeden kapıya tkme attım ardına kadar açıldı deli gibi girdim içeriye etrafıma bakındım sevilin çığlıklarını duyuyordum bağrıyordu "bırak beni eekkkreeeemm" bi yandanda özgürün kahkahaları geliyordu koarak tüm kapıları açtım sonunda buldum onları kapıyı açtığımda ilk özgürü gördüm yakasından tutup kafa atım ve sevilin kolundan tutup arkama çektim üstünü başını toparladı ve arkama saklandı özgür tam yumruk atıcaktıki elini tutup kıvırdım ve "bana bak pislik sen nasıl yaklaşırsın lan sevile şerefsiz bi daha görürsem bi daha yanında görürsem and içerimki gebertirim seni" konuşmasına izin vermeden tekmeyi bastım ve Sevilin elinden tutup dışarıya çıkardım dışarıya çıkar çıkmaz elini bıraktım biraz yüzüne baktım özlemiştim gözlerini sonradan kendimi geldim ve arabaya bindim tam eve gitmek için sürücektim ki aynadan onu gördüm yine öylece kalmıştı vzgeçtim ona yeni düştüm arabayı yanına sürdüm ve pencereyi açtım "gel" dedim"
i
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 19, 2010 7:43 am Paylaş

tek kelimeyle sper olmş cnm harika :D
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 19, 2010 7:47 am Paylaş

devam=)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:00 am Paylaş

lütfen devam et lütfen muhteşem bişiy bu Very Happy :yupii:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:01 am Paylaş

ama ebn bu sevil'i parçalıcaktım salaklık etti kendi kaşındı hiç kusura bakmasın benim mavişimide kullanmasın bidaha :evil:
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:31 am Paylaş

DEWAMM
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 1:22 am Paylaş

devamm
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:16 am Paylaş

bu sevılde ne salak cıktı arkadas gul gbı ekrem var orda qıtmıs ozgurun pesıne .d yb ne zamn yazarsın kuzu cook quzel olmus
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:30 am Paylaş

Tatlım okadar güsel olmuşki anlatamam Very Happy(:
ve hemen devamını bekliyorumm...
ece ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ece ~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 258
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 257
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : -Ama nasıl sevebilirsin hiç tanımıyorsun ki beni ? -Bir çocuğun yabancı dilde duyup sevdiği bir şarkıyı uydurarak söylediği gibi.

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:08 am Paylaş

Muhteşem bi senaryo.. Devamm.
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) **İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:21 am Paylaş

herkese teşekkürler devamı yarın olucak galiba

**İş İşten Geçti Bi Kere** ES senaryosudur(Bölüm 8-Sayfa 14)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki