Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 1:19 am Paylaş

7.BöLüm..
Çözemediğim İşte Bu GizemLiLik Very Happy(:

Peki bu gözlerin sahibi kim benmi olacağım?..Off sevill fazlasıyla saçmalıyorsun artık , kapa şu iç çeneni ve yap artık şu kahvaltını..Gerçektende sinirlenmiştim iç sesime ama ya gerçekse ya insan kendini bilmeden o duyguya kapılıp gidiyorsa ah işte o zaman ne yapacaktım ben?..Nefret ettiğim o duyguya kısa sürede nasıl alışacaktım?..Üstelik tek kişilikse bu!!..Gerçektende hayat çok zor hemde çok..Helede insannın beyninde binlerce soru varsa bak işte o zamn zor olduğundan 2 katı zorlaşıyor..Bu sorulardan uzaklaşmalıyım çünkü ekrem kahvaltı yapmadığımı anlamış olacakki bana garip garip bakıyorr..
(ekrem)-neden yemiyorsun?
-Hee benmii dalmışım
-Neye?
-Göz--EEe şeye şey denizeee
-hmm..Gerçektende çok güsel insan içinde kayboluyor..
-Evett..ister istemez oluyor tabii..
-Ee senin erkek arkadaşın beklemezmi bugün pazarya
-haa..yok benim yani erkek arkadaşım yok
-hmm..
Sonra sessizce kahvaltıızı yaptık daha doğrusu ben atıştırdım o yaptı Very Happy(:..kahvaltı bittikten sonra bu sefer ben tek başıma topladım ekrem o sıra nereye kayboldu fark bile edemedim..toplama işlemi bittikten sonra gözlerim maviş gözleri aradı..Ama yoktu..Nereye kaybolmuştu şimdi bu?..Gene etrafa bakınarak ön tarafa gittim..oturdum üzerimede hafif bir bahtaniye aldım..Tatlı rüzgar beni benden almış uykuya dalmışım..Gözlerimi açarken alelacele yanımdan kalkan ekremi gördüm..(yanlış anlamayın ekrem oturuyordu yani)Ne yani genemi beni izliyordu?Bu çocuğun derdi ne?Niye gizli ve kaçamak bakışlarla beni izliyor?Acaba sorsammı?Belkide yanlış anlamışımdır..Yan--lışş an--lamışş olabilirmiyim sizce?...Off.. ama sanırsam benim onu gördüğümü ekrem bilmiyordu..Sonradan hiçbirşey olmamış gibi yanıma gelip oturdu ;
-Günaydın uykucu
-çokmu uyumuşum?
-Ee yanii oldu birazcıkk
-''birazcık''
Kendimi tanıyordum heralde , ben uykuya kendimi kaptırmışsam ''birazcık'' uyuyamazdımmmm !!bunun olması için altla üsttün yer değiştirmesi , dünyanın terse dönmesi gerekirdi--ki buda hiçbir zaman olmayacağına göre..!!
-tamam tamam 1 veya 2 saat
-hmm..!!olmuş baya peki sen ne yaptın bu süre içerisinde? Sıkılmamışsındır umarım!!
-yo-yokk sıkılmadım ..Şey yaptım ben şeyy heh kitapp ewt kitap okudum..
-Bende işte azda olsa severim kitap okumayı ..Ne okudun?
-Eeee şey ''Dünya Büyülü Bir Yer''
-Aa inanmıyorum ben o kitabıda okudumm gerçektende çok güsel bitirdinmi neresindesin?
-ye-nii...Yeni başladım..
-Hmm..!!Artık dönelim heh ne dersin?
-Yani benim için fark etmez ama sen istersen
-İsterim dönelim çünkü biliyorsun yarın okul var !!
-Aa dimii bak ben onu unutmuşum bile..Deniz aklımı başımdan aldı..!!
-Neyse ben sölyim kaptana Very Happy(:
-Tmm..
kaptanın yanına gittim ve geri gitmek istediğimizi söledim..hiçbirşey demeden başıyla onayladı beni..Emin olduktan sonrada aşağı indim..Bahtaniyeyi bırakıp telefonumu aramaya başladım..Gerçi birilerinin beni arıyabileceğini sanmıyorum ama gene bulmak lazım...Heh buldum..Tlefon kapanmışş , telefonu açtım bakarken ekrem geldi...
-arayan olmuşmu
-Hahah.. Very Happy(:Ay güldürme beni.. kim ararki benii
-Nebilim canım ailen falan
-Şe-yy Ben-im Ai-lem Öl-düü..
Bu seferki sesssim öncekinden dahada kötü çıkmıştı..Her defasında insanlara bunları söyleyip aynı cevapları almaktan sıkılmıştım ...İşte aynı cevaplardan biri daha gelicek şimdi ''Başın Sağolsun'' , ''Çok Üzüldüm Canım'' , ''Kusura Bakma Ya Bilmiyordum Gerçektn'' Kesin bunlardan birini söyleyecekti ekrem nede olsa herkesin verdiği klasik cevaplar..
-Desene Rahatlayacaklar
-Nası?
-Ee bak böylebi dünyada kalmamışlar tamam biliyorum senin için zor ama emin ol onlar seni biyerden izliyorlardır..Ve seninle gurur duyuyorlardır.''kızımız bizsizde ayakları üzerinde durabiliyor'' diye..Hem aslında üzülecek gibide ddeğill Onlar ^^Allahın Huzurundalar^^ onların içi rahat seninde olsun Very Happy(:
İlk defa farklı bir cevap almıştım..Neydi bu çocuktaki gizemlilik?Anlayamdığım birşeydi çokda doğru konuşuyordu..Beni hiç olmadığım kadar tatmin etmişti..
-Tşk Edrm..Very Happy

YORUMLARINIZI BEKLİYORUMMMMM...Very Happy(:...
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 1:33 am Paylaş

Süper olmuşşş...
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 1:35 am Paylaş

SaoL TatLım:)(:
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 5:36 am Paylaş

Ama Hani okuyucularımmmmmmm:)
Sizi Bekliyoruummm:)
ÇAbukcana gelin olurmuu Very Happy(:...
Ona GÖre bende hemencecik yepyeni bölmüler koyimmm Very Happy(:
tunc
Deneyimli
Deneyimli
tunc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 643
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 645
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursaaa!..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ßu kadar tatLı oLmak zorunda mısın Ümit'im..♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 5:54 am Paylaş

sen yeterki koy eski yeni hiç farketmez biz atlar geliriz bi bölüm daha yazarmısın şimdi ona göre beklicem
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:02 am Paylaş

Tmm Senin için Koyarım..Very Happy(:
Ama Bana Nekadar Koyarsam Koyim
Okunmuyacakmış Gbii Geliyorr
Nerde Benim Okuyucularımmm?Sad
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:04 am Paylaş

spr devam.
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:13 am Paylaş

ŞimDi Koysam KimLer Okurrrr Very Happy(:
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:17 am Paylaş

ben okurum
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:20 am Paylaş

Peki Ozmn koyuyorumm Very Happy(:
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:22 am Paylaş

8.Bölüm
ARKADAŞLAR LÜTFEN YORUM YAPIN YOKSA GERÇKTENDE FİNAL YAPMAK ZORUNDA KALICAM MALESEFKİ SadVery Happy
bUARDA SENARYODAKİ TÜM ANLAMLI SÖZLER VEYA ''ŞİİRLER'' BANA AİTTİR..HİÇBİRYERDEN ALINTI DEĞİLDİR..

Herşey Ne Kadarda Boş , ÖzeLLikLede İNSANLAR...!!

Bir ara fark ettim kıyıya doğru yaklaşmışız hatta geldik bile....... indik ama ömer amcayı ortalıklarda göremiyordum...Ben etrafa bakınırken ekremin sesini duydum;
-Ee şey ozaman görüşürz yar-ın
-Görüşürz..
Ekrem gitmişti..Ben ise orada kalakalmıştım nedense ..Bir süre sonra bende evin yolunu tuttum..Yollarda ''elele gezen sevgililer'' , '' annesiyle babasının elinden tutup gezen kızlar/erkekler''...REsmen onlara hayranlıkla bakıyordum..kii buda uzun sürmedi evime geldim..İçeriye girdiğimde Boş bir arazi gibiydi ev..Oldukça sessiz ve sakindi..Sadelikte resmiyetini koruyordu tabii..Direk yukarıya çıkıp üstümü değiştirdim ve yatağıma doğru uzanarak yaşadıklarımı düşünmeye başladım..Belkide şu dakikadan sonra hayat bana hiç olmadığından birazcık daha anlamlı geliyordu..!Peki bu kimin sayesindeydi?Offf...Sanki annesiyle gezerken kaybolan okadar insanın içinde görünmeyen bir çocuk gibi kalmıştım..Ama onunla tek farkımız ben HAYATIN ortasındaydım..Önümde okadar yol vardıkii ama hiçbirininde sonu belli değildi..Hanigisinin seçsem hata yapmışım gibi olacaktı sanki..Bu düşünceler içerisinde uykuya dalmışım....Gözlerimi açtığımda açık kalan camdan yüzüme tatlı tatlı esen rüzgar değiyordu bu sefer..Olduğum yerden kığırdamadan gökyüzüne baktım..Boş ama Huzurluydu...Aynı bu ev gibi BOŞ ama HUZURLU...!Ahh neyse kalktım ve hemen üzerimi değiştirdim lavaboya gittim günlük işleri yaptım yani sonra çantamı aldığım gibi okul yolunu tuttum..Bakalım bugün neler yaşanacaktı?..Okula daha erkenden gitmek istemediğimden yolun kenarındaki parka gittim..Boş bir banka oturdum bankın olduğu gibi parkta boştu..Çantamdan bir kitap çıkartıp okumaya başladım..Sürekleyiciydi..her sayfası farklı bir heyecanla bezenmişti..İnsan kendini kaybediyordu...Sanki o maceları ben yaşıyormuşum gibi kahramanın başı dertte olunca sanki benim başım dertteymiş gibi insanda bir şevk oluşuyordu..Bu kitabın bir kısmını okuduktan sonra sanki ilham perilim gelmiş gibiydi ağzımda birkaç birşşeyler gevedikten sonra hemen çantamdan defter ve kalem çıkartıp yazmaya başladım ve ortaya şunlar çıktı ;

Dünya büyülü bir yer anne
İçine haps ediyor beni
Senden ayrılmak istemiyorum
Ama hayat alıyor anne

Muntazamla serilmiş beyazların
Altından görüyorum seni anne
O güzel gözlerinden damla damla
Yaşlar süzülüyor..

Sonra bir bakıyorum
Kuran okunur başımda
Anlayamadığım anne
Ben beyazken sen neden siyahsın

Bu dualar doğduğum içinmi
Yoksa benidemi hayat alıyor anne
Soruyorum kendime ''neden'' diye
Ama cevap bulamıyorum anne

Sen söyle bana ;
^^Hayat Neden Aldığını Geri Vermiyor?^^

Sonra bu yazdıklarımı okudum bunlar bendenmi çıkmıştı..Sonra okulu hatırlayıp saatime baktığımda 10 dk içinde okulda olmassam Dansöz Fıçı tarafından ceza alacaktım koşar adımlarla ilerledim..Okula geldiğimde bir ''oh'' çektim..Henüz zil çalmamıştı ama ben sınıfa vardığım anda çaldı..Hemen çantamı bırakıp törene gittim..Bugün ekremi görememiştim sınıfta heralde bahçedeydi..Ama tören sırasında görmüştüm..Her ne kadar o beni görmesede..Nihayet tören zırvalıklarıda bitti ve sınıfa geri döndük..Hemen içeriye dansöz fıçı damladı...Günaydın dedikten sonra hemen kitabı aldı ve tahtaya çıktı birşeyler yazmaya başladı sanırsam yeni konuya geçiyorduk..Bende elime başımı yaslamış bir şekilde camdan dışarıya dalmıştım sonra bir sesle şaşkınlığımın artması bir oldu ;
-SEVİİİİİLLLLLL
Ahh öğretmen bağırıyorduu..Tam efendim diyecektimki masamın üzerindeki suyu yanlıışlıkla döktüm hafifte üzerime gelmişti..hemen ayağı fırladım.
-Hiii..
-Kızım sen iyimisiinnn?
-E-evet ho-cam..
-...Ahh..Neyse hadi al şu suyuda bir lavaboya git sen en iyisi..
-Peki hocam..
Dedim ve sınıftan çıktım..Ah şu şaşkınlık insana nelerde yaptırıyordu..Lavaboya gittiğimde yüzüme sertçe bir su çarptım..Biraz olsun sinirlenmiştim nedenini bilmeden...Sonra sınıfa döndüğümde herkes bana garip garip bakıyordu..Hoca ise birşeyler anlatıyordu..
-Umarım şimdi daha iyisindir
-Hı-Hı..
-Tamam geç hadi yerine..
-Peki.
Yerime geçtim ve hemen kitabımı açtım ama boş boş bakıyordum ...Tam o sırada önüme bir kağıt düştü dahada doğrusu uçaktan yapılmış bir kağıt ..İstifimi hiç bozmadan ilk önce hocaya baktım..Arkası dönüktü..Sonrada kağıdı alıp açtım...İçinde ;
-İyisin Değilmi?
Bu yazıyı okuduktan sonra şöyle bir gözlerimi sınıfa gezdirdim..Ah tabi bunu ekrem yazmıştı...Meraklı gözlerle bana bakıyordu..Bende hafifçe gülümseyerek iyi olduğumu anımsattım..Anlamış olacakki oda bana gülümsedi..Bu mutluluğuda bozan Zil oldu..Herkes öylesine dersten sıkılmıştıkii resmen kendilerini sınıftan atmıştıı..Off..Hiçde çıkasım yoktu amaa..Ayağı kalktım dansöz fıçı bana bakıyordu..Sonra ağzından şu kelimeler döküldü ;
-Gel bakalımm seninle biiraz konuşalım...
-Ta-tamam..
Dedim ve biraz korkak birazda endişeli adımlarla yanına gittim..Dansöz fıçı önde ben arkada kütüphaneye gittik ve oturmam için bana işaret etti oturudm korkulu gözlerle ona bakmaya başladım gardiyan gibi başımda dikiliyordu ;
-Bak sevilcim
Neyyyyyyyy !!!.Bu anı tarihee geçirmek lazımm Dansöz fıçı bana Sevil'CİM Mi demiştiiii iananmıyorummm...
-Birkaç ay öncce aileni kaybettin ve tek başına yaşıyorsun bu senin için zor birşey anlıyorum ama eğer sende istersen buna bir çare bulabiliriz heh ne dersin sana yardım edebilirim..
Ne demekti şimdi bu? Neyden bassediyordu bu kadın ? Bana ne gibi bir yardımı dokunacaktıkii?
-Ne gi-bi hocam..
-Mesela psikolog gibi heh ne dersin ttanıdıklarım varr..
-Bi dakika bi dakika hocam ben yanlışmı duydum yoksa gerçektende siz bana ''delimi'' demek istedinnizz
-Ha-hayırr canım öyle bir şey demek istermiyim hiç sen yanlış anladın ben sadece yardım olsu---
-Hocam eğer bana yardım etmek istiyorsanız Deli Demekle hiçbir yardımınız dokunmazz buna emin olunn
-Ama bak sevilcim
-Hocammm gerçektende ben DELİ değilimmm....ve kendi başıma gayette iyi idare ediyorum HİÇKİMSENİNDE yardıma ihtiyacım YOKK...
DEdim ve tam giderken gene o sesi duydum;
-Genede bir düşün istersen heh ben hep buradayım cevabını bekliyor olucamm
-Hocam boşuna beklemeyin cevabım HAYIRRRR...
DEDim ve bu sefer gittim..Hiç derse girme gibi bir havamda değildim..Bahçeye çıktım osıra zilde çaldı zaten..Bir banka oturdum ve düşünmeye başladım...Ben delimiyim Sad...Ama deli olsam Düzgün bir şekilde süremezdim hayatımıı..Yada dışardan bakıldığındamı öyle gözüküyorum..Bu sırada yanıma ekrem oturdu zil çalmıştı ama neden o girmedi derse..
(ekrem)-derse girmeyi düşünmüyormusun?
-Hayırr..Ya sen
-Hayır..
-Ekrem
-Efendim
-Sana birşey sorucam , ama gerçketnde dürüst bir şekilde cevap vermeni istiyorum..
-Tamam sor..
-Se-nce Ben dıaşrdan bakılınca ''deli'' gibimi gözüküyorum..
-Neee !!..Bu saçmalıkta nerden çıktıı..
-Ya çıktı işte boşver onu sen bana cevap ver
-Tabikide hayırrrrr!! Sevil sen deli filan değilsin kim uyduruyo bunları !!
-Off..Neden annem , babam beni yalnız bırakırki neden yaa yapamıyorum işte illa biri sinirimi bozucak yada hayyattan nefret etmeme neden olucak ..Olmuyo olmuyo yaşayamıyorum artık bırakıcam hayatııı--
-Hayır ! Sakın sevill böyle bir şeyi yapmicaksın asıl sen Herşeye inat yaşıcaksın Tamammı söz ver bana
İlk önce ekreme ''Nasıl olucak'' dermiş gibi baktım...Pek fazla inanmasamda dediklerine ama bana güven vermişlerdi..Sarsılıp kendime gelir gibi oldum sanki Uçurumun kenarından hızlıca geri çekilmiş şaşkın Ufaklıklar gibiydim..Nekadar Büyümüş gözüksemde büyümemiştim işte..Haladaha korkunca annesinin arkasına saklanan , Kendini korucağı zamanlarda babasını hatırlayan ve ona gözü kapalı güvenen , Herzaman gururla 'benim abim var' diyebilen küçük bir kızdım işte..Ama şimdi buunların hiçbirini diyemiyordum çünkü yoklardı..Peki ya ben şimdi kendimi bırakırsam ne olacaktı?..Offf asıl şimdi uçurumun kenarındaydım Tek çarem beni geri çekmek için bekleyen ekreme inanmaktı evet ona güveniyordum ama inanamıyordum bu konuda..Başka konularda söylese inanırdım belkide ama bu konuda...
-Tamam ..
-Söz mü?
-s-sö-söz..
-Bak söz verdin saçmalık yapmak falan yok tamammı ?
-T-amam..
-Hadi gel şimdi derse gidelim
-A hayır lütfen..Ben şuanlık o kadının dersine girmeyi düşünmüyorum ama sen kaçırma git..
-Tamam ozaman bende burdayım..
-Ekrem lütfen bak benim yüzümden dersten olmanı istemem hem o çok gıcık bir kadındır..Şimdiden sana düşman olmasın sonra tüm yıl boyunca bırakmaz
-Olsunn..
-Ekrem bak ben gerçktende söylüyorum ..Derse git..
-Uyarınız işleme alındı.Ama malesefki şuanlıık devreler o derse gitme diye çığlık çığlığa bağrıyoo..
Bak gene beni güldürmeyi başarmıştı...Ne olursa olsun gülmüştüm..Sonra bana bakınca oda güldü...!
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:24 am Paylaş

Yalnız Arkadaşlar Yeni Fark Ettim
Olmasından Daha daaa FAZZLAAA bir Bölüm olmuşşş Very Happy(:
tunc
Deneyimli
Deneyimli
tunc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 643
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 645
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursaaa!..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ßu kadar tatLı oLmak zorunda mısın Ümit'im..♥

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:35 am Paylaş

kardeşim teşekkür ederim beni kırmadığın için çok güzel ve upuzuuuun bi bölüm olmuş devamını bekliyormm
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:39 am Paylaş

Rica Edrm Ne demk Very Happy(:
Devamınıda Artık Yarın Falan Koyarım Very Happy(:
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:45 am Paylaş

süper olmuş yazdığın için teşekkür ederim(z)
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 30, 2010 6:53 am Paylaş

Rica Edrm Cnm Very Happy(:
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptySalı Ocak 04, 2011 1:43 am Paylaş

LÜTFEN YORUM YAPINNNN..!!..

9.bölüm...
Ahh ahh nekadarda güseldi sessizlik..Ekremle hiç konuşmadan ara ara kaçamak bakışlar yaparak oturuyorduk bankta..Bu sadeliği bozan O SEVİLmeyen zil sesiydi..Gene girmeyi becermişti aramıza..!!..İlk ekreme baktım , sonrada ayağı fırladım..
-Hadi bakalım önceki ders tamam ama bu dersi kaçırmıicaksınn!!
-''kaçırmicam''!
-Evet karçırmican
-Niye ''ben'' kaçırmicamm , buna sende dahil değilmisin
-Aa ne yzaıkki..
-Okulumu asıcaksın!
-Tam anlamıyla asmakda denilmez..İzin , bugün kendime izin veriyorum diyelim
-Niyeki , hasta falanmısın
-Yok da..Ya neyse boşver sebebi bana kalsın..Hee sendende birşey isticem bana çantamı geitirrirmisiinn
-Tamam..Ama bir şartla
-Neymiş o şart
-Bende senle gelicem
-Ne yani okulumu asıcan
-Hani sadece ''izin''dii..
-Ha..izin tabii izin ama malesefki bu bana özeell
-Hadi ama bugünlük bende yararlansam ne olurkii
-Uff..Tamam tamam hadi gitte çantaları getir
-Tamam ama nası çıkıcaz okuldan
-Sen çantaları getirde gerisini bana bırak..!!
-Pekii Very Happy(:..
Ekrem şaşkın şaşkın baktı ve gitti..Hmm okuldan çıkmak için ders zilinin çalması lazımdı..Ondan sonrada okulun arkasına gidip , yırtılmış tellerden çıkıcaz , nöbetçi amca her zaman okulu gezer ama bizi görebileceğinin hiç sanmıyorum..Heh ekremde geldi..
-Al bakalım...Ee napıyoruz
-Gel oturr
-Niye gitmiyormuyuz
-Ee ilk önce bir ders zili çalsın dimiii
-Aa doğruya tmm tmm bekleyelim..
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptySalı Ocak 04, 2011 10:58 am Paylaş

çok güzel olmuş bence cnm
yb merakla bekliyorum devam et Very Happy
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ocak 05, 2011 3:53 am Paylaş

Tşk Edrm Canım..Very Happy(: :kalpp:
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ocak 05, 2011 6:40 am Paylaş

tellerden kaçışları kesin çok komik olucak ay lütfen y.b.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyPerş. Ocak 06, 2011 11:24 am Paylaş

canım ben seneryonu okumayı istiyorum ama netim sorunlu onun için fazla yorum yapamıyorummm..5.bölüme kadar okudum şuann...devamınıda biraz sonra okumaya başlıyıcam kusura bakma her bölüm sonrası yorum yapamaya bilirimm ama seneryonu takip ediyprum bunu bilmeni isterimm ve ilk 5 bölüm gayet güzeldi =)
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyCuma Ocak 07, 2011 5:29 am Paylaş

~ÇakıL KoLik~ demiş ki:
canım ben seneryonu okumayı istiyorum ama netim sorunlu onun için fazla yorum yapamıyorummm..5.bölüme kadar okudum şuann...devamınıda biraz sonra okumaya başlıyıcam kusura bakma her bölüm sonrası yorum yapamaya bilirimm ama seneryonu takip ediyprum bunu bilmeni isterimm ve ilk 5 bölüm gayet güzeldi =)

ÖnemLi Değil Tatlım:)(:
Beğenmen bile yeterli Very Happy(:
Bu yorumun içinde çok Tşk Edrm Very Happy(:

SizLer için yeni bir bölüm daha Very Happy(:
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyCuma Ocak 07, 2011 5:36 am Paylaş

10.Bölüm..

Bir Kez Daha Sarıl Bana ! Very Happy(:

Sonunda ders zilide çaldı , herkes içeriye girdikten sonra ekreme gel işareti yaptım ve arka bahçeye doğru gittik..Tellerin yanına vardım ekremde arkamda ;
-Burdan mı çıkıcaz !
-Ne o beğenemedinnmi
-Ha..Yok yok hadi
-Tamam önden ben geçiyorum sende peşimden gel
-Tamam..
Çantamı önden atıp küçük yerden geçmeye başladım , Ama malesefki bu pekte kolay olmiyacaktı ! Çünkü tellerin uçları hırkama batıyo ve çekiyordu onları kurtarrıcam diye de gömleğim az kalsın yırtılıyordu ! Ekrem de kurtulmam için bana yardım ediyor !
-ya sen şu telii çek
(Ekrem)-tamam bi dur !
-Ya napim battıı !!
-Tamam tamam ahh kafamm!
-Yavaş ol biraz , Şimdi herkesi toplicaksın başımıza !
(Nöbetçi)-SİZ NAPIYORSUNUZ BAKİM ORDA !!
-Hiiiiii !! Şimdi yandık..
İkiimizde korkuyla arkamızı döndük bu nöbetçi amcaydı !! Olamaz şimdi müdüre kadar gidicek !!
-Bi-biz mi !!..Hiiçç hiç birşey , okulun tellerini koparmışlar bizde işte onarıyorduk
(ekrem)-Onarıyordukmu !
-HADİ ORDAN YERMİYİM !!
Bu adamda yaşlı maşlı ama maşallah benden dinç hee !!
-KAÇIYORDUNUZ DİMİ !!
-Aa ha-hayırr yok yanlış anladın kaçmıyorduk canım niye kaçalım ! (fısıltıyla) Ekrem birşey söyleseneee !!
-Hee!! yok yok kaçmıyorduk sevil doğru söylüyor..
-Çok etkileyici oldu vallaa sağol.!! (ekreme)
-DÜŞÜN BAKİM ÖNÜME MÜDÜRE GİDİYORUZ !!
-Ama nöbetçi amca noluurrr !!!
-HADİİİ YÜRÜYÜNN !!
-Ya ama bak valla da doğru söylüyorum kaçmıyordukk !!
-SİZ ONU MÜDÜRE ANLATIN !!
Ne desek boştu , nöbetçi amca bizi müdüre götürmede kararlıydı !!..Geldik müdürün odasına Nöbetçi amca müdüre olanları anlatırken bende ekreme fısıltıyla kızıyordum , Tabi oda altta kalmıyordu !!
-Uff sana gelme demiştim dimii !! Ben ne güsel tek başıma kimse duymadan kaçıcaktım !!
(Ekrem)-Alla alla yaa bikere senin yüzünden oldu , O kazağın mıdır hırkanmıdır her neyse takılmasaydı tellere şimdiye dışardaydık !
-Aa yalancıı !! Hem hadi diyelim takıldı , Sende telleri bi türlü doğru düzgün tutamadınki !!
-Şimdi kabahatli benmi oldumm ! En başta tellerden kaçmayı düşünen sendin !!
-Farkındaysan TEK başıma kaçmayı düşünüyodum , Geldin girdin arayaa , İlla neymiş efendim ''o izinden bnde yarrarlansam nolur!'' Yararlanma olum yararlanma yaaa !!
-Bana diyene bak sende kabul etmeseydin !!
-Aaaa !! ısrar eden kmdii acabaa !!
(müdür)-DERdiniz neydi yavrum sizin , neden okuldan kaçmak istedinizz !!
-Şey--
-HADİ SENİ ANLADIM SEVİL DE , BARİ YENİ GELEN ÇOCUĞU YOLDAN ÇIKARTMASAYDIN !!
-Onu ben yoldan falan çıkartmadım kendi istedi !!
(eKREM)-Aa ! olurmu hocam yok öyle birşey !!
-Ben gidiyorum diyinci illa turtturdu bende gelicem diye !!
-Yalan söylüyo ya !!
-Sus be sen istedin !!
-Ama en başta kaçmayı sen kafama soktun !!
-Ben onu kendim için söylemiştim !!
-ŞİŞTT TAMAM YETER !!.. OĞLUM NEYDİ SENİN İSMİN !
-Ekrem !!
-EVET!! ŞİMDİ BEN SİZE NAPİM !!
(EKREM)-hocam benim bi suçum yok ama !!
-OFF TAMAM İLK KEZ OLDUĞU İÇİN SENİ AFFEDİYORUM SEN GİDEBİLİRSİN SINIFINA !!
-Benn !!
-Sen burda kalıyorsun seninle işimiz var !!
(Ekrem)-Aa! hocam aslında sevilinde bir suçu yok!!
-BIRAKTA ONA BEN KARAR VERİM !!
(Ekrem)-Peki hocam !!..
-HADİ ÇIK BAKALIM !!
(EKREM)- Şe-yy Şeyy hocam Ee Sevil de gelsin !!
-SEN SINIFINA ÇIKIYORMUSUN YOKSA DİLEKÇE YAZİMMİ SENİN İÇİN !!
(Ekrem)-Tamam ho-cam !! (fısıltıyla) Özür dilerim !!(SEVİLE)
-... ... !! Boşverr ..!..
Ekrem'in yapmadığı şey kalmadı beni kurtarıcak diye..!! E peki az önce şikayetçiyken şimdi neden birden kurtarmaya çalışıyor !!
-HADİ ÇIK ARTIK OLUMM !!
Ekrem çıktı odadan , bir süre sonrada nöbetçi amca ! Kaldıkmı müdürle başbaşa !! Bakalım gene ne işkence geliyor !!
-EVET SEVİLLLL GELDİK SANA , KIZIM SANA BEN NAPARSAM USLANIRSIN SEN !!
-A-ma Ho-cam !!
-OFF OFF !! NEDEN KAÇICAKTINIZ !!
-uFF !!..tAMAM hocam anlatıyorum ! Ben okuldan çıkmak istedim bunun içinde kaçıcaktım !!
-EKREMİDE PEŞİNE TAKTIN DİMİ !!
-Ha-hayı--
-TAMAM TAMAM ANLAŞILDI !!..OFF ŞİMDİ ARIYIP SENİ ŞİKAYET EDİCEK KİMSEDE YOKKİ !!!
n e diyor bu kadın ya !!..Aslında haklı şimdi bi ailem olsaydı onları ararlardı abim oflaya oflaya gelir alırdı beni okuldan sonrada evde konuşma faslı başlardı!!..Yeter ama ya sıkıldım artıkk , Herkes bana onları anımsatıyor , Onlar olsaydı böyle olurdum , Onlar olsaydı daha iyi oolurdum !! yok şöyle yok böyle..Yeterrrr !! Yoklar işte yoklarr Bende olmalarını isterdim ama yoklarr!!..O anda fark ettimki gözlerimden yanaklarıma doğru süzülen gözyaşlarımı !! Müdürde görmüş olcakki bana acırmışçasına bakıyor , Acımasın hiçkimse bana yaa ben bana yetiyorumm!!.. elimin tersiyle gözyaşlarımı sildim !! sonrada koşarak çıktım ordan..Her halde ekremde derse gitmemiş olacakki onu gördüm kapıda umursamadan çıktım koşarak !! okuldanda çıktım hızlı hzlı yürüyordum , Aynı hızlada ağlıyordum..Bu sefer dayanamayıp onl--arın Me-zarına geldim..Mezarlığın kenarına oturdum ağzımdan şunlar çıktı ;
-Sadece soruyorum NEDEN , NEDEN BIRAKTINIZ BENİ!!
Savaşamıyorum işte hayatla..Uğraşamıyorum !!
Gücüm gittikçe azalıyor , Desteğinize ihtiyacım varr !!
Ya güç Verin , Ya da BENİDE ALIN YANINIZA lütfeen!!
Bunları söyledikten sonra zaten hiç bir şey umrumda bile değildi bi elimle toğrağı sıkıyor diğer elimlede gözyaşlarımı silmeye çalışıyordum ama olmuyordu başaramıyordum !! SAdece ağlıyordum !! Sonra birinin beni kendine çekip sıkı sıkı sarıldığını fark ettim !!Desteğe ihtiyacım vardı bende sarıldım , sonra kafamı kaldırıp baktığımda ekrem olduğunu anladım !! Elleriyle göz yaşlarımı sildi Ve ;
-Bak bundan sonra üzülmek yok tamammı !! Artık ben varım , Belki onlar kadar olamam ama idare et artık benide heh Very Happy(:
Dedi gülümseyerek , Bende biraz gülümsedim
-Ekremmm !!
-Efendim
-Beni Hiç Bırakma Olurmu !!
-Bırakırmıyımm hiçç !!
Dedi ve tekrardan sarıldı bana !!
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:55 am Paylaş

Süper olmuş canım bayıldım.Bu seneryoyu gerçekten severek takip ediyorum.Ekremin sevile derstek çıkması çok güzel ve son 8 satıra bayıldım...gerçekten çok içten yazıyorsun....
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... - Sayfa 4 EmptyCuma Ocak 07, 2011 10:46 pm Paylaş

~ÇakıL KoLik~ demiş ki:
Süper olmuş canım bayıldım.Bu seneryoyu gerçekten severek takip ediyorum.Ekremin sevile derstek çıkması çok güzel ve son 8 satıra bayıldım...gerçekten çok içten yazıyorsun....

Tşk Edrm Tatlım :mutluluk:
Bende Beğenmene Sevindim Very Happy(:
Çokk Saoll Very Happy(:

ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki