Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Sonraki

Senaryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel devam etmelisin
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 I_vote_lcap94%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 I_vote_rcap
 94% [ 58 ]
İdare eder
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 I_vote_lcap3%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Berbat devam etme
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 I_vote_lcap3%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Toplam Oylar : 62

YazarMesaj
güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 104
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 97
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : hayal dünyasından
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Herkesin diş fırçası vardır.Ama kullanmaz bazıları.Akılda böyle işte.Bazıları hala kullanmamakta ısrarlı...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 2:42 am Paylaş

devammmmmm
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 3:23 am Paylaş

çok harika yazmışsın tatlım devamı ne zaman?
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 3:54 am Paylaş

dewammmmm
Psique
Üye
 Üye
Psique
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 36
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 34
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sarcasm?

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:00 am Paylaş

Merhaba. Mükemmel bir senaryo, mükemmel bir kurgu olmuş. Bi solukta okudum :D Konuları işleyişin harika gerçekten. Cümlelerini çok beğendim özellikle, çok akıcı gidiyor. :D Herkesin farklı bir hikayesi olması çok güzel. İşlenecek birden fazla güzel konu var. Devamını merakla bekliyorum. Ellerine sağlık :D
Fener'im♥
Üye
 Üye
Fener'im♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 73
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 73
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Almanya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Yeni Askim Zayn<3' ;)

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:20 am Paylaş

Süüper bir senaryo.
Birsey söylicem..
Bu senaryodan acayiip bir dizi olumruus..Very Happy
Deevvaaam!!! ;)
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:21 am Paylaş

bugün yeni bölüm gelmedi çok üzüldüm=(
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:29 am Paylaş

evet ya bekliyorum yeni bölüm ne zaman koyarsın?
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:30 am Paylaş

bence bugün yeni bölüm gelmiycek hayellerini yıkıyorum ama=(
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:31 am Paylaş

inşallah gelir yinede bekliycem =(
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:33 am Paylaş

bende inş gelirde okuruz merak yapıyom çünkü biliyon=)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:53 am Paylaş

tabisi biliyorum kankican=)
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:56 am Paylaş

harika olmuş cnm
devam et lütfen
bekliyoruz...
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 544
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 536
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : є> TwiLight <э
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:05 am Paylaş

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim beğendiğinize çok sevindim yeni bölümü şimdi yazıcam..
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:06 am Paylaş

guzel senaryo..
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:12 am Paylaş

teşekkürler..Very Happy
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:22 am Paylaş

ne zaman eklersin cnm
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:27 am Paylaş

bekliyoruz yeni bölümü en kısa zamanda..
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:28 am Paylaş

Az kaldı biraz sonra koyucam:)
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:36 am Paylaş

8.BÖLÜM

Yanaklarından çenesine doğru yol çizen göz yaşlarını silmek için hiç bir hamlede bulunmadı Sevil.Bu iki kelimeyi rüyalarında,Ekrem’den defalarca duymuştu.Şimdi ise Ekrem karşısına geçmiş sanki onunla alay eder gibi defalarca tekrarlıyordu aynı kelimeleri.Seviyorum diyordu..Çok diye ekliyordu sonra.

Olabilir miydi?Ekrem’de ona karşı boş değil miydi yani?Peki o zaman bütün bu yaptıkları ne anlama geliyordu?Ekrem’in kendini saran kollarının baskısı gittikçe artıyordu.Sevil’in ona sarılmaya cesareti yoktu.Ya bunlar da oyunun bir parçasıysa?

İkilemde kalmıştı.Kalbinin ne söylediği belliydi.Kalbi,Ekrem’i ilk gördüğünden beri,her seferinde onun adını fısıldayarak atıyordu.Bunu onunla sevgili(!)olduktan sonra daha iyi anlamıştı.

Öte yandan beynin de ki soruların cevaplarını almadığı sürece rahatlayamayacaktı.

Güçlükle,kendini Ekrem’in kollarından sıyırdı.Onun şaşkın bakışlarına aldırmayarak bir iki adım geriledi.

''Cevap.''dedi Ekrem.Sonra yutkundu.''Vermeyecek misin?''

''İlk önce ben.''son kelimeyi üstüne basarak söylemişti.''bazı cevaplar istiyorum.''

Sevil'e,onu anlayan gözlerle baktı Ekrem.İçkiyi biraz fazla kaçırdıysa da kendisindeydi.Ve onun kafasını karıştıran noktaları görebiliyordu.'Salak kafam' diye geçirdi içinden.'Neden en baştan bunu yapmadım ki?'

''En başta,neden beni seninle sevgili olmaya zorladın.''

Ekrem bu soruları yanıtlamak istemiyordu.Çünkü verebilecek hiç bir cevabı yoktu!Ama artık bunlardan kaçamayacağının da bilincindeydi.

''Bütün sorularını cevaplayacağım.Ama ilk önce başka bir yere gidelim.En azından suyun olmadığı bir yere.''

Sevil yağmurun hala devam ettiğini hissetmemişti bile.Yine de Ekrem’in söyledikleri mantıklıydı.Ve onu izleyerek arabaya doğru yol aldı...

Ekrem arabayı sahil yolunun üzerinde durdurmuştu.Oraya geleli neredeyse 10 dakika geçmişti fakat ikisinin de konuşmaya niyeti yok gibiydi.Sonunda sesizliğe dayanamayan Sevil oldu.

''Konuşmayacak mısın?''

''Nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum.''

Bunları söylerken başının yasladığı direksiyondan kaldırmış,boş bakışlarla Sevil’i süzüyordu.Sırılsıklam olmuşlardı.Sevil’in saçlarından sular damlıyordu.Üstelik hırkası açılmış ve güzel vücudu ortaya çıkmıştı.Ekrem ne yaptığını fark edince kendini hemen toparladı.

''İlk önce sorduğum sorunun cevabını istiyorum.''

''Pekala.Aslında tam bir sebebi yok.Sadece..Sadece seninle sevgili olmak istedim.Ama gelipte bunu sana nasıl söyleyeceğimi bilemedim.Sonra senin beni sevdiğini düşünüyordum.''Bunu söylerken Sevil’e anlamlı bir bakış attı.''Yaptıklarımın mantıksızlığının bende sonradan farkına vardım.Seni tehdit etmemeli,ya da seni zorlamamalıydım.Ama diyorum ya ben ne yaptığımı bilmiyordum sanırım.Belki de senin bana vereceğin hayır cevabını kaldıramayacağım için böyle bir yol buldum.Bilemiyorum..''

''Sen ciddi misin?''

''Evet.''dedi Ekrem kararlılıkla.

Sevil,duyduklarından sonra daha fazla dayanamamış kahkaha atmaya başlamıştı.Bu söyledikleri,hayallerinde ki sözlerdi.Yani gerçek olması ve Ekrem’in söylemesi imkansızdı!

''Neden gülüyorsun?''

Ekrem belli etmek istemesede bu kadar ciddi olduğu bir konuda Sevil’in gülmesine bozulmuştu.Biliyordu,söyledikleri mantıksızdı ama yine de anlamaya çalışamaz mıydı yani?Bu kadar zor muydu?

''Hiç.''

''Bana inanmıyorsun değil mi?''

''Hayır.''

Tek kelimelik sert bir cevap.Her şeye nokta koyulmuş gibi gözüksede her şeyin başlangıcı olacaktı.

''İnanmalısın.''

''Bunun için hiç bir sebebim yok.''dedi Sevil.Çaresizdi çünkü güvenemiyordu.

''O zaman sana ne kadar ciddi olduğumu kanıtlamam için bana bir fırsat ver.''

Ekrem şu an söyleyeceklerine,az önce karar vermişti.Belki de hayatının en doğru kararıydı..Peki ya aradığı ışığı bulamazsa?

''Ne gibi?''

Ekrem gözlerini kapatıp,derin bir nefes aldı.Ve gözlerini açmadan fısıldadı.

''Evlen benimle!''

''Ne?''

Elinde kalem ne yazsam diye düşünüyordu Zeynep.Edebiyat öğretmenleri her hangi konuda bir yazı yazın demişti.Ne olacağının önemi olmadığını söylemeyi de ihmal etmemişti elbette.Sonra da o yazıyı ne yapmak içlerinden geliyorsa öyle yapın demişti.O zaman her konuda yazabilirdi.Aşk'ı seçti..Son günler de kendini kaptırdığı o duyguyu...Belki de yazsa hissetiklerini içinden akıp giderdi aşk..Bir daha da bulmazdı onu.Yazısına başladı.

Aşk;

Hiç bir insan aşkın tanımını yapamazdı.Kimine göre delice özlemekti aşk,kimine göre ise onun yanında mutlu ve huzurlu olmak.

Bana göre aşk neydi?Bilmiyordum.Çoğu zaman okuduğum roman karakterlerine aşıktım.Bazense izlediğim dizide ki yakışıklı baş karaktere.Aşkın somut bir yüzü yoktu benim için.

Sonra onu tanıdım.Tanıdım da denemez aslında.İlk gördüğüm de içimde ki his onun benim için önemli olacağını söylemişti.Her zaman yanılan ön sezim,bu sefer kusursuz çalışmıştı.

O ise o kadar soğuktu ki..Kendine başka bir dünya kurmuştu sanki ve orada yaşıyordu.Bana sadece onu,uzaktan izlemek kalıyordu.Onu sevmemin sebebi neydi?Ya da aşk bir sebep ister miydi?

Sadece sorular vardı.Her sorunun bir cevabı olmalıydı.Ama eğer konu aşksa ve bu aşk size imkansız geliyorsa cevaplar bir bulutun arkasına saklanırdı.Bir kuş olup uçman ve orada ki cevapları öğrenmen ise imkansızdı.

Şimdi düşünüyorum da benim için imkansız olan bir şey yoktu.Gidip,onunla konuşabilirdim.Beni tek durduran lanet olası gururum ve eğer o bana red cevabı verirse bir daha bu kırığı onaramayacak olan kalbim de ki acıyı görmezden gelemeyecek olmamdı.

Belki de tüm bunlar bir saçmalıktı ve aşk sadece saçmalamaktan ibaretti.Kim bilir?

Yazdığı şeyleri tekrar okuduktan sonra kağıdı yırtıp attı.Cihan’ı özlemeye başlamıştı.Ama onu o kadar az görmüştü ki..Kendini yarım hissediyordu.

Çıldırıyordu ve aşık olmuştu!

''Senin olmak istiyorum..Her şeyimle.''Sonra devam etti.''Senin de benim.Biliyorum ne saçmalıyor bu adam diye düşünüyorsun ama öyle işte..Lütfen Sevil.Bu benim için önemli.Kafanı karıştırıyorum belki ama düşünürken lütfen benim sana olan hislerimi unutma olur mu?''

Sevil’in dudağına bir öpücük kondurdu ve onu düşünceleriyle baş başa bırakarak,arabasına atlayıp Cenker’in evinin yolunu tuttu.Bugün Cenker onu dinlemek zorundaydı!

''Beni özlediğini biliyorum ama daha iki saat bile anca oldu Ekrem.''dedi alayla Cenker.Kuzeninin bu aşık halleri onu çok eğlendiriyordu.

''Cihan yok mu?''dedi Ekrem onun söylediklerini duymamış gibi yaparak.

''Odasına çıktı.''

Kuzeninin kendisini duymazdan gelmesini haklı buluyordu Cenker.

''Sen başlamadan önce.''diyerek iç geçirdi.''İlk önce benim bir şey söylemem lazım.''

''Seni dinliyorum.''

Cenker çok düşünmüştü.Ve Ayçin’i bulacaktı.Artık kaçamazdı.Eğer kendisini unuttuysa da artık bununla yüzleşmeliydi.

''Karar verdim Ekrem.Bulacağım onu.''dedi gülümseyerek.

''En iyisini yapıyorsun.''

''Ayçin’im''dedi içinden.''ben geleceğim.Hissediyor musun?''
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:47 am Paylaş

bölüm yorumlarınızı alalım:)
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:47 am Paylaş

çok gzl cnm yine süper olmuş :D
minik_cadı
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
minik_cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 202
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 202
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:49 am Paylaş

Çok güzel olmuş.
Ellerine sağlık.
Yeni bölüm ne zaman gelir? (:
xbellax
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
xbellax
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 244
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 240
<b>Nerden</b> Nerden : hollywood
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayat dediğin bir gündür o da bugün

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:50 am Paylaş

yhaa süper olmuş ama çook kısa biraz daha yazamaz mısın???
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:52 am Paylaş

Sağolun Very Happy
Yeni bölüm artık yarın gelir
Yapmam gereken ödevlerim var da..Very Happy
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 13 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 8:03 am Paylaş

çok güzel olmuş gene keşke bu bölüm sayılarını günde 2 bölüme çıkarsan elelrine sağlık

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
13 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Sonraki