Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sonraki

Senaryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel devam etmelisin
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 I_vote_lcap94%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 I_vote_rcap
 94% [ 58 ]
İdare eder
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 I_vote_lcap3%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Berbat devam etme
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 I_vote_lcap3%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Toplam Oylar : 62

YazarMesaj
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 6:52 am Paylaş

Ewett hatta tüm bölüm ekrem sevil üzerine olsaa xD =) =)
-tuba-
Deneyimli
Deneyimli
-tuba-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1088
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 489
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 6:53 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş gerçektenn(:
Yeni böLümü bekLiyorumm=)
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 6:55 am Paylaş

askikizi demiş ki:
kesinlikle katılıyorum=)
bana sanki eko sevil daha çok okunuyo gibi geliyo=)
cihan zeynep falan pek ilgimi çekmiyo..
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 6:55 am Paylaş

cok yaratici yaziyorsun yasanmis hikaye gibi
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 6:58 am Paylaş

kızda yetenek var ya bekliyoruz cnm yeni bölümü..
minik_cadı
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
minik_cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 202
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 202
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:18 am Paylaş

Bekliyoruz yeni bölümü.
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:24 am Paylaş

tuba9191 demiş ki:
askikizi demiş ki:
kesinlikle katılıyorum=)

bencede=)
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:27 am Paylaş

live741 demiş ki:
tuba9191 demiş ki:
askikizi demiş ki:
kesinlikle katılıyorum=)

bencede=)

Katılıyrmm :D
Sevilin cevabını merak ettm cnm güzel yazıysn :D
Yeni bölümü bekliyorumm
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 544
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 536
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : є> TwiLight <э

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:45 am Paylaş

"Kumsal" demiş ki:
live741 demiş ki:
tuba9191 demiş ki:
askikizi demiş ki:
kesinlikle katılıyorum=)

bencede=)

Katılıyrmm :D
Sevilin cevabını merak ettm cnm güzel yazıysn :D
Yeni bölümü bekliyorumm

cenker_ayçin zeynep_cihan sahneleri hiç olmasın mı yani?
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:49 am Paylaş

yeni bölüm geliyor:)
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:52 am Paylaş

10.BÖLÜM

Sevil şirkette Ekrem’ini görememenin şaşkınlığını yaşıyordu hala.Oysa Ekrem’in bugün Sevil’in tepkilerini görmek için burada kamp kurması gerekmez miydi?Ya da kendisi bu durumu çok mu önemsiyordu.'Saçmalama.'dedi kendi kendine.Adam ona evlenme teklifi etmişti.Bu tabi ki önemliydi...

Kendi kendine gülümsedi.Hayatında neler oluyordu böyle?Ve o hiç bir olaya müdahale etme şansına sahip olamıyordu.Bir adam onu rüzgarına almış,oradan oraya savuruyor,Sevil’de buna seyirci kalıyordu.

Akşama kadar Ekrem’i bekledi.Gülcan abladan işle ilgili bir sorun olduğunu öğrenmişti.Aldıkları yeni ihale için birlikte çalışacakları adamlar sözlerinden dönmeye kalkışıyorlardı.Bu kesin Ekrem’i çok sinirlendirmiştir diye düşündü.Onun konu iş olduğunda ne kadar ciddi olduğunu biliyordu.Ciddi ve karizmatik...

Aklına Serkan geldiğin de hızlıca çıktı şirketten.Serkan aramış,nerede buluşmaları gerektiğini söylemişti.

Restorana vardığında üstünü değiştirmiş olduğuna şükretti.Böyle nezih bir yere günlük kıyafetlerle gelinmezdi ki...

Serkan'ın el sallaması üzerine cam kenarında ki masaya doğru yürümeye başladı.

''Hoş geldin canım.''

''Hoş buldum..''derken Serkan'ın yanağına bir öpücük kondurup,karşısında ki sandalye de yerini almıştı...

Bütün gün Sevil’i görememişti.Üstelik bu can sıkıcı konuyla daha fazla uğraşmak istemiyordu.Garip bir şekilde huzursuzdu.Cenker’i aramış fakat ulaşamamıştı.Karşısında ki adam hala şartların değişmesinden bahsediyordu.Bunu,bugün defalarca duymuştu.Üstelik ortada bir sözleşme vardı.Bu inat onlara ne getirebilirdi ki?

Sıkıntıyla kravatını gevşetti.Gözlerini sıkıcı yumup,tekrar açtı..Bir an hayal gördüğünü düşündü...Sevil bir masaya doğru ilerliyordu.Sonra eğilip,masa da ki adamı öpmüştü..Hem de gülümsüyordu.

Ellerini yumruk yapıp tüm kuvvetiyle sıktı.Kimdi bu adam?Ve Sevil neden ona bu kadar güzel bir şekilde gülümsüyordu..Kendi kendine sakin olmasını söyledikten sonra iş görüşmesi yaptığı adamlar dönerek sert bir şekilde konuştu.

''Bakın Beyler.Sabahtan beri sizi çekiyorum.Ama artık yeter.Ortada bir sözleşme var ve ben bu sözleşmeyi asla iptal ettirmeyeceğim.Eğer orada yazanlara uymazsanız sonuçlarına katlanırsınız benden bu kadar.''

Adamların söylemlerine aldırmadan kalktı ve Sevil’in tanımadığı bir adamla oturduğu masaya doğru ilerledi..Kıskançlık tüm bedenini esir almıştı ve bundan kurtulmak istediği de söylenemezdi.

Serkan,nişanlısıyla olan sorunlarından bahsederken Sevil elinden geldiğince ona destek verici şeyler söylemeye çalışıyordu.Bu konularda tecrübeli değildi ama arkadaşının içini dökmesi gerektiğinin farkına varmıştı.

Gülümseyerek onu elinden kaçıracak olan kızın,kendi aptallığı olduğunu söylerken duyduğu sesle birlikte elinde tuttuğu çatal büyük bir gürültüyle tabağına düştü.Bir kaç saniye bekledi.Henüz buna hazır değildi..Hayır..Olmamalıydı..

''Merhaba.''

Kafasını kaldırarak Serkan'a baktı.Oda bir kendisine bir de yanında duran kişiye bakıyordu.

''Merhaba.''diye karşılık verdi Serkan.

Ekrem Sevil’e doğru eğilip,yanağına bir öpücük bıraktı.

''Nasılsın sevgilim?''

Kabus görüyor olmalıydı...

Sevil’in yüzünde ki inanamazlık ifadesine baktı Ekrem.Sevgilisini çok şaşırttığı belliydi.Onun etrafında dolaşarak Sevil’in yanında ki sandalyeye oturdu.

''Ben Ekrem.''dedi karşısında ki adama.Ses tonunda ki buz kırıkları ondan hiç hoşlanmadığının göstergesiydi.Bunu anladı ve anlayışla başını salladı Serkan.

''Serkan.''

Sevil sonunda şaşkınlığını üzerinden atmış olmalıydı ki konuşmaya başladı.

''Şaşırdım seni burada görünce.''

''İş görüşmesindeydim hayatım..Ben de çok şaşırdım.''

''Bi.........Serkan benim üniversiteden arkadaşım.''

''Evet.''diyerek söz karıştı Serkan.''Bugün de benim dertlerimi çekiyor.''

''Öyle mi?''derken kaşlarını kaldırmış sorar bir ifadeyle Serkan'a bakıyordu Ekrem.

''Evet..Nişanlın mı var derdin var gerçekten.''

Bunu öyle bir ifadeyle söylemişti ki Sevil ve Ekrem gülmekten kendini alamamıştı.Ekrem,Serkan'ın yapmaya çalıştığı şeyi anlamış,bundan çok memnun olmuştu.

Gecenin geri kalanı hoş bir sohbetle geçmişti...Sevil,Ekrem’i ilk defa böyle doğal gördüğünü düşünüyordu.Gece boyunca çoğu kez onun kendisine baktığını görmüş,utanarak gözlerini hemen kaçırmıştı.

Onunlayken huzurluydu.Yaptığı şeyler mantıklı değildi ama sebeplerini açıklamıştı.Ona inanmalı mıydı?

Serkan'la vedalaşıp,bir daha görüşmek üzere sözleşmişlerdi.Bu arada Ekrem Sevil hakkında bir çok şeyi öğrenmiş bulunuyordu.Örneğin lise ve üniversite yıllarında yanına kimseyi yaklaştırmadığını...

Araba da sessizlik hakimdi.Dün geceden beri ilk kez yalnız kalmışlardı ve Ekrem heyecanlıydı.Sevil’in bugün kendisine nasıl baktığını görmüştü.Bu içinde ki umudu arttırıyordu.

''İşini halledebildin mi?Adamlar sorun çıkarmışlar diye duydum.''

''Hallettim sayılır.Bir daha bu konuyu açacaklarını sanmıyorum.''

''Sevindim.''

''Sevil''

''Ee..Efendim.''dedi Sevil kekeleyerek.

''Özledim seni..''dedi Ekrem gözlerini Sevil’den ayırmayarak.Sevil yanaklarına hücum eden kırmızılığın farkındaydı.

''Önüne bak.''diyerek azarladı Ekrem’i. Ekrem’in masum çocuklar gibi sözünü dinleyerek önüne dönmesi üzerine bir kahkaha attı.

''Hiç komik değil.''

''Bence öyle..''

''Bir yerlere gidelim mi? Erken daha.Ne dersin?''

''Olur.''

Hiç düşünmeden verilmiş,anın büyüsüyle kabul edilmiş bir cevaptı bu.Ama pişman değildi Sevil.Son zamanlar da hiç bu kadar mutlu olduğunu hatırlamıyordu.

Geldiği evin önünde saatlerdir duruyordu.Ne yapacağını bilmiyor,düşündükçe daha çok acı çekiyordu.Yanlış olan şeyler vardı.Her şey yanlıştı.Alınlarına yazılmış olan yazı bu kadar acımasız olmamalıydı.

Başkaları yüzünden kendilerini feda etmenin karşılığı bu olamazdı.
Cenker bir kararla çıktı arabasından.Ne olursa olsun yüzleşmeliydi onunla.Son defa görmeliydi...Son defa görüp,gözleriyle aşkını anlatmalıydı ona..Sonra başa çıkabilirdi acısıyla..Sonra kızabilirdi kendisine..

Gözlerinde bir defa da görmek istiyordu kendisini.Bir kez daha sesini duysa,kokusunu depolasa burnuna,gülümsemesini saklasa kalbinin en derinine,yeterdi..

Binanın önüne geldiğinde elleri titriyordu..Her şeyin farklı olabileceği düşüncesiyle boğuşmak şu an ona hiç bir şey getirmemesine rağmen düşünmekten alıkoyamıyordu kendisini.

Binanın açık olan kapısından içeriye adımını attı.Yavaşça çıktı merdivenleri.Gerçekleşecek olan kavuşmayı biraz daha geciktiriyordu.Karşılacağı gerçekleri biraz daha yok sayıyordu..Birazdan daha da çoğalacak olan acıyı biraz daha sansürlüyordu.

Kapıyı tıklattı bir kaç kere.Ne olursa olsun onu görecek olmanın heyecanı sarmıştı şimdi her hücresini.Sevgisi,aşkı,özlemi her şeyi unutmasını sağlayacak mıydı?

Açılan kapıyla birlikte kaldırdı kafasını..''Ayçinn..''dedi..Ayçin..''

''Çok güzelmiş burası.''diyerek neşeyle konuştu Sevil.

''Evet insan huzur buluyor burada.Ne zaman sıkılsam,bir derdim olsa huzur bulmak için gelirim buraya.Kendimi özgür hissederim.Kollarımı açsam uçacakmışım gibi gelir..''

Ekrem’den bunları duymak inanılmazdı.Bu dev gibi adamında içinde çocukça hayaller taşıdığını kim bilebilirdi?

''Ben de ne zaman rahatlamak istesem kuşları izlerim biliyor musun?''

''Neden?''

''Bilmem.Onların özgürlüklerini kıskanırdım küçüklüğümden beri.Babama bunu söylediğim de benim de özgür olduğumu söylemişti.Nasıl diye sordum.''Bir an duraksadı ve tekrar o günlere gitti Sevil..Sonra hemen toparlandı.

''Senin de kalbin özgür dedi bana..Kalbin sen istediğin sürece özgürce çarpar..Üstelik sever,nefret eder..Bütün zıtlıkları barındırır içinde..Bu özgürlük değilde ne?''

Gözlerinden düşen yaşları eliyle silecekken Ekrem’in engellemesiyle karşılaştı.Ekrem,dudaklarıyla gözyaşlarını silerken o hareketsizce bekledi.

''Sevil’im..''diye fısıldadı Ekrem..''Seni seviyorum..Lütfen inan bana..Evlen benimle..''

Sevil kollarıyla sardı Ekrem’i.Sonra o büyük şok edici,aynı zamanda da sevindirici itirafı yaptı.

''Ben de seni seviyorum Ekrem.Ama korkuyorum.Çok korkuyorum.O yüzden bana zaman ver olur mu?Lütfen..''

Duyduklarıyla birlikte yüreğini sıkan o elden kurtuldu Ekrem.Gülümseyerek Sevil’i kendine çekti biraz daha.Onu anlıyordu.Korkmasını,kafa karışıklığını.

''Sen.Sen bunu söyledin ya..İstediğin kadar zaman senin olabilir sevgilim.Ben beklerim.Her zaman Sevil..Her zaman.''

''Teşekkür ederim.''

Ardından dudaklar birleşti büyük bir coşkuyla..Sevil korkusuzca yanıtladı bu defa Ekrem’i.Tutkusuna tutku,aşkına aşkıyla karşılık verdi..Zamanın neler getireceğini bilmeden onlar mutlu günlerin hayaline şimdiden dalmışlardı...
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:08 am Paylaş

bizi kırmayıp yazdığın için saol yine harika bir bölüm olmuş (=
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:10 am Paylaş

haşin erkek ekrem=)devam yine çok güsel olmuş=)sloganım bol bol ekrem sevil=)kavuştular sonunda ne şeker=)ekremin kışkaçlık sahnelerini destekliyorum=)
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:16 am Paylaş

Harika olmuş ya ellerine sağlık :D
Bn ayçin cenker cihan zeynp tamamen olmasn demiyrm ama ekremle sevil daha ağırlıkta olsn tabi bnce :D
Senarist snsn sen bilirsn :D
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:21 am Paylaş

"Kumsal" demiş ki:
Harika olmuş ya ellerine sağlık :D
Bn ayçin cenker cihan zeynp tamamen olmasn demiyrm ama ekremle sevil daha ağırlıkta olsn tabi bnce :D
Senarist snsn sen bilirsn :D
tşk.. canım :D
bundan sonra sevil ekrem sahnelerine daha çok ağırlık vericem:)
aygun
Deneyimli
Deneyimli
aygun
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 761
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 785
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : azerbaycan
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hepim!Ze gecmis olsun!!!Kazigi iste boyle yerler!Fox ve Tims Kafaniza Tas dussun!

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:22 am Paylaş

Soylememe gerek Yok Bence..........
http://aygun_nezereliyeva@mail.ru
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:24 am Paylaş

live741= ne demek (: okuduğunuz için ben teşekkür ediyorum
tuba9191=sağol canım:)
aygun=yorumun için tşk.tatlım

En son Egeli09. tarafından Perş. Ara. 23, 2010 8:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:26 am Paylaş

Egeli09. demiş ki:
bişi değil=)sen yeterki yaz=) :dost1:
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:33 am Paylaş

tuba9191 demiş ki:
Egeli09. demiş ki:
bişi değil=)sen yeterki yaz=) :dost1:
aynen (= okuma kısmı bizim için zevk
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:35 am Paylaş

çokkk güzel olmuşşşş ellerine sağlıkkk
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:37 am Paylaş

teşekkür ederim..Very Happy çok mutlu ettiniz beni

En son Egeli09. tarafından Perş. Ara. 23, 2010 8:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:40 am Paylaş

Harika olmş yine cnm çok güzel devam (:
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:42 am Paylaş

sağol canım.. Very Happy
minik_cadı
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
minik_cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 202
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 202
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:46 am Paylaş

Çok güzel olmuş her zamanki gibi. (:
Ellerine sağlık.
Bence böyle yazmaya devam et. Yani Ekrem-Sevil'in dışında Cenker-Ayçin ve Cihan-Zeynep de olsun.
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 16 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:57 am Paylaş

minik_cadı demiş ki:
Çok güzel olmuş her zamanki gibi. (:
Ellerine sağlık.
Bence böyle yazmaya devam et. Yani Ekrem-Sevil'in dışında Cenker-Ayçin ve Cihan-Zeynep de olsun.
Çok sağol canım

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
16 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sonraki