Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sonraki

Senaryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel devam etmelisin
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 I_vote_lcap94%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 I_vote_rcap
 94% [ 58 ]
İdare eder
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 I_vote_lcap3%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Berbat devam etme
~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 I_vote_lcap3%~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Toplam Oylar : 62

YazarMesaj
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 544
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 536
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : є> TwiLight <э
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 Empty
MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:38 am Paylaş

Teşekkür ederim canım
Yeni bölüm geliyor:)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:39 am Paylaş

gelsin
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:39 am Paylaş

gelsnn =)
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:40 am Paylaş

21.BÖLÜM

Araba düz yolda ilerlerken,Ekrem az önce yaşadıklarının etkisiyle bedeninin sızladığını hissediyordu.Kahretsin! Yeterince sabırlı davranmıştı ve kayınvalidesi ona hiçte yardımcı olmuyordu.

Işıklar da durduğun da bakışlarını Sevil’e çevirdi.Düşünceli gözüküyordu.Dudaklarını büzmüştü.Hemen gözlerini kaçırdı.Onun dudaklarına bakmak şuan kendisi için hiçte akıl alır bir hareket değildi.

Geldiklerin de arabayı durdurdu.Sevil’in gülümseyerek kendine döndüğünü gördü.

''Teşekkür ederim.''

Sevil uzandı ve Ekrem’in dudaklarına küçük bir öpücük bırakmak istedi.Onun geri çekilmesiyle şüpheyle gözlerini kıstı.

Ekrem derin bir nefes aldı ve güçlükle konuştu.''Sanırım gitsen iyi olacak.''Sevil utançla başını öne eğdi.Ekrem’i fazlasıyla zorladığını fark etmişti.

''Tamam görüşürüz o zaman.''

''Görüşürüz.''

Yine sessiz hareketlerle odasına ulaştı.Bugünü de kimseye yakalanmadan atlatmıştı.Eli ışık düğmesine gidince gelen sesle yerinden sıçradı.

''Hoş geldin ablacım.''

''Zeynep,senin ne işin var burada?''

Zeynep yatakta doğrulup,bağdaş kurdu.Ablasının ışığı yakıp,yanına gelmesini bekledi.Arsızca sırıtıyordu.Gözlerin de onu yakalamış olmasının zafer işaretleri vardı.

''Ablacağımla dertleşmeye geldim.O da ne?Ablam enişte beye kaçmış.'' Büyük bir kahkaha patlattı.Sevil’in kısılan gözlerinde ki tehlikeli pırıltılara aldırmadı.Keyfi yerindeydi ve bunu kimse bozamazdı.

''Ablanla dalga mı geçiyorsun sen?''

''Eh biraz öyle sanırım.'' Sevil’de gülümsedi.Zeynep’i uzun zamandır ilk defa böyle görüyordu.Nedenini öğrenmeliydi.Çantasını yatağın üstüne koydu.Üstünde ki bodyi bir hamlede çıkardı.Dolaba gitti ve geceleğini buldu.Hemen giyinip,Zeynep’in karşısına oturdu.

''Anlat bakalım.''

''Neyi.''dedi Zeynep anlamazlıktan gelerek.

''Gözlerinin neden bu kadar parladığını...''Sevil elini Zeynep’in gözlerine götürdü.

''Şey..Cihan...Cihan bana beni sevdiğini söyledi.''

Oh.Bir çırpıda söyleyip,kurtulmuştu işte!

Sevil’in yüzünden tedirginlik ifadesi geçti.Cihan bunca zaman sonra neden böyle bir şey yapmıştı ki?Yeni mi fark etmişti yani?Ne kadar saçmaydı. Sevil,Ekrem’e aşık olacağını ilk görüşte hissetmişti.Yine de kardeşinin bu mutluluğunu bozmak istemedi.Cihan’ın ne yaşadığını bilmiyordu...Hem Zeynep’in gözlerin de ki parlaklık her şeye bedeldi.

''Senin adına çok sevindim.''

Zeynep kollarını ablasının boynuna dolayıp sıkıca sarıldı.İki kardeş o gece birlikte uyuyacaklardı...

Semra Hanım gördüğü manzara karşısında şaşkınca gülümsedi.İki deli kızı vardı...Ve bu onu çok mutlu ediyordu.

Tolga'yı düşününce kafasını salladı.Düşüncelerini okusa muhtemelen kıskançlık krizine girebilirdi.

Yatağa yanaştı.Eliyle Sevil’in güzel yüzünü okşadı.Onu üzdüğünü biliyordu ama sonuçlarını gördüğün de buna değecekti.Bugün konuşacaktı onlarla.Söylediklerinden sonra nasıl bir tepki vereceklerini merakla bekliyordu.

İkisine de yavaşça seslendi.İlk uyanan Zeynep olmuştu ki bu kaçınılmaz olandı.Sevil her zaman evin uykucu kişiliğine sahipti.

Uyku mahmurluğu ile konuştu Zeynep.''Anne..''

''Hadi kalk kızım.'' Ardından tekrar Sevil’e döndü.''Sevil.''

Sevil yorganı alarak kafasına çekti.Tam da rüyasında Ekrem’i görürken neden uyanmak zorundaydı ki!

''5 dakika daha..''

Zeynep uyku mahmurluğunu üstünden atmış,muzipçe gülümsüyordu.Annesine dönüp,sesiz olmasını işaret etti.Bağırarak konuştu.

''Anne,eniştem mi geldi dedin.''

Sevil duyduklarını önce anlam veremedi,sonra hemen yataktan fırladı.

Ekrem mi gelmişti?

Annesi ve Zeynep’in kahkahalarını duyduğun da onlara hiç bakmadan banyoya gitti.Bunun hesabını soracaktı!

Endişeli bir şekilde kapıyı araladı.Semra Hanım onu niye çağırmıştı ki.Hem de önemli olduğunu söylemişti...

İçinden bir ses bunun iyi bir şey olduğunu fısıldasa da rahat değildi.

Merdivenleri çıkıp,üst kata geldiğin de kapıya vurmak için acele etmedi.Önce kararlı görünümünü kazanmalıydı.Semra Hanım yine evlenmelerine müsade etmeyecekse bu sefer kolay kolay susmayacaktı.Daha dün yaşadıklarını zor atlatmıştı.

Cesaretini toplayıp,zile bastı.

Annesinin anlattıklarıyla neye uğradığını şaşırmıştı.Ne yani...Babası yaşıyor muydu?Umut dolu gözlerle Ekrem’e baktı.O da çok şaşkındı.

Yüreğini kaplayan sevinç,bilmedikleriyle birlikte tozlanıyordu.Öğrenmeliydi..Her şeyi.

Gözlerinden akan yaşları elinin tersi ile sildi.Ne zaman ağlamaya başladığını bile bilmiyordu.Hissetmemişti.

''Anne..En başından anlatır mısın?''dedi kesik kesik.Kalkıp,Ekrem’in yanına geçti.Şu an onu yanında hissetmeye ihtiyacı vardı.

''Bir gün telefon çaldı.Açtım kimse cevap vermedi.Bu bir kaç gün devam etti böyle.''İç çekti.''Bir daha arayınca sinirlendim...Bağırdım.Sonra onun sesini duydum.''Biraz durdu.O güne gitmişti yine.Sevil bunu fırsat bilip, hemen sordu.

''Ne zaman oldu bunlar.''Ekrem’in eline sıkıca yapışmıştı.

''8 ay önce.''

Sinirli bir tebessüm Sevil’in yüzünü kapladı.''Ve bunları şimdi mi anlatıyorsun?Babam nerede anne?Niye gelmiyor peki?'' Ekrem Sevil’i kendine çekip sarıldı.

Semra Hanım kaldığı yerden devam etti.''Önce inanamadım tabi.Biri kötü bir şaka yapıyor sandım..Ama oydu.Yüreğim bile hissediyordu.Sonra anlattı.Bir mafyanın kötü bir işine tanıklık etmiş.Adamlar mahkemede şahitlik yapabilir diye öldürmeye çalışmışlar onu..'' Sevil’e döndü..

''Biliyorsun son günler de garip davranıyordu.Sürekli üzerimiz de baskı kurmaya çalışıyordu.''Kafasını salladı Sevil..Elbette hatırlıyordu.

''Polisler girmiş işin içine.Aslında kaza değilmiş o..Göstermelik bir oyunmuş.''

Sevil duyduklarına inanamıyordu.Babası ölmemişti.Ve kendini onlardan saklamıştı.Aklı almıyordu.Babası,ne kadar acı çektiklerini hiç mi görmemişti?Nasıl onları yanlız bırakmıştı?Cevapları annesinden geldi.

''Biliyorum.Kızıyorsun ona.Ben de çok kızdım.Ama hepsi bizi korumak içindi.Sonra sonra fark ettim bunu..Bizi korumak için yaptı böyle bir şeyi..''

''Onunla görüşebilir miyim?''Sesi o kadar zayıf çıkmıştı ki...

''Bir hafta sonra polislerin düzenleyeceği bir operasyon var.O adamları yakalamak için çok uğraşmışlar...Eğer operasyon başarılı geçerse baban geri gelecek...''

Ekrem,Sevil’i yanlız bırakmış,onun düşünmesine fırsat tanımak istemişti.Onu izliyordu.O ise hiç bir şeyin farkında gibi gözükmüyordu...Dizlerini kendine çekmiş.Kollarını dizlerine koymuş,başını da kollarına yaslamış,öylece oturuyordu.

Ağlamaktan gözleri şişmişti.

Sevil kadar kendiside şaşkındı.Böyle bir şey aklının ucundan dahi geçmezdi.Onun yanına oturdu.

Sevil hemen bakışlarını ona çevirdi.Zoraki de olsa gülümsedi.Ekrem’in evine gelmişti..Burada rahattı.

Ekrem sesinde saklı olan endişeyle sordu.''İyi misin?''

''Sadece şaşkınım...Biraz hüzünlü..Ama daha çok sevinçliyim..Babam.Babam yaşıyormuş.''

Gerçeğin yeni farkına varır gibi gözleri parladı.Ne olursa olsun babası yaşıyordu ya..Gerisi şu an için önemli değildi.

Ekrem,Sevil’i koltuğunun altına aldı.Alnını öptü usulca.Bu defa kendini kontrol etmekte daha fazla zorlansa da umrunda değildi.Ona yakın olmaya ihtiyacı vardı..Sevil’in de kendisine..

''Şimdi annene hak veriyorum.Babanın da yanında olmasını istedi.''

''Evet.Keşke baştan anlatsaydı.''

''Dedi ya güzelim...Annen bile zor konuşuyormuş..İki hafta da bir bazen üç hafta da..Senin kafanı karıştırmak istememiş.''

''Yine de söyleseydi keşke...Şu an öyle mutluyum ki.Onun..onun cenazesi o kadar kötüydü ki...''

''Şiştt tamam sakin ol..'' Sevil’in yanaklarına süzülen gözyaşlarını sildi.Sevil Ekrem’e biraz daha sarıldı.Şu an düşünmek istemiyordu.Hissetmek istediği sadece Ekrem’di...
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:45 am Paylaş

yine süper yine süper :D
Final bölümünü heyecanla bekliyorum
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:50 am Paylaş

Harika bir bölüm olmş yine (:
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:54 am Paylaş

Demek sevilin babası ölmemiş çok şaşırdım bir yandanda sevil için sevindim (:
Ekremle Sevil finalde evlensinler bence tabi bu benim görüşüm sen bilirsin senaristim ne yazarsan okurum ben (: Bundan sonraki senaryolarının takipçinim çok harika yazıyorsun
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:54 am Paylaş

supeeeer olmus cnm Very Happy
finali merakla bekliyorum
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:56 am Paylaş

Çoooooook Güzell ama final olmasına üzüldüm dier bölüm final yni demi =/
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:58 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Çoooooook Güzell ama final olmasına üzüldüm dier bölüm final yni demi =/
Evet tatlım
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 940
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 820
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ Çağatay Ulusoy ♥

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 6:06 am Paylaş

final mi? Sad
harika bir senaryo keşke final yapmasaydın
ama tabiki bu senin kararın (:
final bölümü sabırsızlıkla bekliyorum..
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 6:09 am Paylaş

spr olmuş cnm,
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 6:10 am Paylaş

final olmasına üzüldüm ne çok alışmıştırm senaryoya ama olsun finali heyecanla bekliyorum...
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 6:10 am Paylaş

ekrem_şanti demiş ki:
Demek sevilin babası ölmemiş çok şaşırdım bir yandanda sevil için sevindim (:
Ekremle Sevil finalde evlensinler bence tabi bu benim görüşüm sen bilirsin senaristim ne yazarsan okurum ben (: Bundan sonraki senaryolarının takipçinim çok harika yazıyorsun

aynen katılıyorum canım süper devam
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 6:20 am Paylaş

Çok güzel olmuşşş...
Ya final yapma senaryon çok güzel...
xbellax
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
xbellax
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 244
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 240
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hollywood
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayat dediğin bir gündür o da bugün

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 7:58 am Paylaş

böyle güzel bir senaryoyu bitirdiğine göre aklında daha güzel bir senaryo var.yanılıyor muyum?
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 8:08 am Paylaş

Keşke final olmasa.devam .SSS
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 8:09 am Paylaş

çok güzel olmuş..
-tuba-
Deneyimli
Deneyimli
-tuba-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1088
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 489
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 9:24 am Paylaş

TüRKüMiT <3 demiş ki:
final mi? Sad

berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 11:15 am Paylaş

-tuba- demiş ki:
TüRKüMiT <3 demiş ki:
final mi? Sad

36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPaz Ocak 02, 2011 11:23 am Paylaş

Harika ya Süper yazmisin canim herzamanki gibi
http://daghankulegec.forumieren.org/
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 12:33 am Paylaş

Final bölümünü çok merak ettim
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 12:36 am Paylaş

xbellax demiş ki:
böyle güzel bir senaryoyu bitirdiğine göre aklında daha güzel bir senaryo var.yanılıyor muyum?
yanılmıyorsun..Very Happy
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 12:38 am Paylaş

Egeli09. demiş ki:
xbellax demiş ki:
yanılmıyorsun..Very Happy
çok sevindim yeni senaryonu merakla bekliycem (=
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) ~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116) - Sayfa 32 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 12:39 am Paylaş

süper ya..

~ ♥ Yepyeni Bir Aşk Hikayesi ♥ ~ (Final Bölümü Sayfa 116)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
32 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sonraki