Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 17, 2010 5:36 am Paylaş

aayy koku tüneli gibi ayy çok güzel ya dewam deamm :D
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 17, 2010 9:36 pm Paylaş

devamını bnde bkliyorumm Very Happy
kirmizigül
Forumcu
 Forumcu
kirmizigül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 343
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 17, 2010 10:03 pm Paylaş

çok güzel devam
ehli_keyf
Yeni Üye
Yeni Üye
ehli_keyf
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 17, 2010 10:48 pm Paylaş

ÇOK GÜZELL OLMUŞŞ Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 891285 Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 891285
BAYILDIMM
YENİ BÖLÜM İSTİYORUMM Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 190124
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 12:26 am Paylaş

devammmmmm
merwe ,)
Üye
 Üye
merwe ,)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 94
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 98
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bartın
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bazen en baştan diyebilmeli insan. (:

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 5:01 am Paylaş

Sper sper sperrr ya Adrıana Lımaya koptm .d devm et hayatm (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 5:30 am Paylaş

devammmmm
DiffiCuLtquRL
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
DiffiCuLtquRL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 108
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 106
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 8:08 am Paylaş

muhteSem oLmuS öLdüm biTTm tıRstm yhaa .D
DEvam .D
Dilancan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Dilancan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitimin geldiği yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : <3<3 Ümit <

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 8:59 am Paylaş

Ayy tam 1:30 saattir senaryonu okuyorum ve bayıldıııım Very Happy)devamı ne zaman Very Happy Very Happy
http://www.umitkantarcilarlove.blogcu.com/
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 18, 2010 2:06 pm Paylaş

supeeeer olmus cnm Very Happy
devaaaaam
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 12:13 am Paylaş

Dilancan demiş ki:
Ayy tam 1:30 saattir senaryonu okuyorum ve bayıldıııım Very Happy)devamı ne zaman Very Happy Very Happy

Yeni okuyucum hoşgeldin.
Yeni bölüm yarın koyucam..
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 12:14 am Paylaş

Şimdi olmaz mı Sad Sad Bak bende yeni okuyucunum..Yarın giremem ki benn.Çatlarım ama..
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 12:19 am Paylaş

♥TürkÜmit♥ demiş ki:
Şimdi olmaz mı Sad Sad Bak bende yeni okuyucunum..Yarın giremem ki benn.Çatlarım ama..

tatlım biliyorum ama bugün koyarsam yarın koyamam bide uzun bi bölüm yazmak istiyorum..
baya hırpalıcam kendimi uzun yazmak için belki akşam koyabilirim çok uzun olmaz ama..
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 12:21 am Paylaş

oLsun tatLım sn yinede koyy :D
tunc
Deneyimli
Deneyimli
tunc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 643
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 645
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursaaa!..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ßu kadar tatLı oLmak zorunda mısın Ümit'im..♥

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 12:26 am Paylaş

hadi yb koy çok merak ediyoru tatlım
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:07 am Paylaş

30.BÖLÜM..

EKREM:ALLAH'IM NEYDİ ŞUÇUMUZ YA??
SEVİL:AY BEN ÇOK KORKUYORUM..(DER VE EKREM'E SARILIR)
EKREM:VALLA BEN KORKMUYORUM ARTIK BANA SARILDIĞINIDA GÖRDÜM YA ÖLSEMDE GAM YEMEM HERALDE..
SEVİL:PİS ÇOŞKUN YA BÖYLE Bİ DURUMDA BİLE DALGA GEÇEBİLİYOSUN!(KARARTI DAHA DOĞRUSU KARARTILAR GİTTİKÇE YAKLAŞIYORDUR.EN SONUNDA İKİ KİŞİNİN KARARTISI GÖRÜNÜR)
AYÇİN:Hİİ ACABA BUNLAR MAVİ SAKALLA KAZIKLI VOYVODAMI?
EMRE:HOP GENÇLER NE BU HALİNİZ!
AYÇİN-EKREM-CENKER-SEVİL:EMRE BANU!!
BANU:EVET BİZİZ CANLARIMM..
EKREM:LAN HAYTA SENİN NE İŞİN VAR BURDA?
EMRE:SİZİ GÖRMEYE GELDİK YURDA Bİ BAKTIK KAMPA GİTTİLER DEDİLER BİZDE BURAYA GELELİM DEDİK..
BANU:BAKIYORUMDA PEK Bİ AÇMIŞIZ KENDİMİZİ ÇİFTE KUMRULAR(SEVİL'LE EKREM'E BAKARAK)
SEVİL(EKREM'E DOLANAN KOLLARINI GEVŞETİR)YA SORMA EE SİZİ HANGİ RÜZGAR ATTI BURAYA?
RÜYA:AY BUNLAR O EMRE'YLE BANU'MU?
AYÇİN:EVET CNM!
EMRE:BİZ DÜĞÜN DAVETİYESİ GETİRDİK!
EKREM:LAN YOKSA EVLENİYOMUSUNZ?
EMRE:EVET ABİCİM BEN SENİN GİBİ YERİMDE SAYMIYORUM!
EKREM:BANA ÇAMUR ATMA DALARIM HA ABİYLE NASIL KONUŞUYOSUN SEN?(İŞTE BÖYLE BÖYLE LAF YETİŞTİREREK GEÇER ZAMAN ERTESİ GÜN KAMP TOPLANACAK VE GİDECEKLERDİR FAKAT BİZİMKİLERİN BİR PLANI VARDIR!EKREM'LE SEVİL'İ KAMPTA BIRAKIP ONLARA FARKETTİRMEDEN SABAH ERKENDEN GİDERLER..İLK KALKAN SEVİLDİR ETRAFINA BAKINIR VE KIZLARI GÖREMEZ ONLARIN GİTTİĞİNİ ANLAYARAK EKREM'İ UYANDIRMAYA GİDER)
SEVİL:EKREEM KALK!
EKREM:HI KIZIM GİT BAŞIMDAN YA UYUCAM!
SEVİL:EKREM KALK DİYORUM YA!
EKREM:OFF 5 DK DAHA NOLURSUN SEVO YA!
SEVİL:SEVOMU?BUNU SEN İSTEDİN( BİR BARDAK SUYU EKREM'İN KAFASINDAN AŞAĞI BOŞALTIR)
EKREM:AH ANAM KIZ CADISIN SEN YEMİN EDİYORUM YA!
SEVİL:ÖLEYİM CNM BİZİMKİLER BİZİ BIRAKIP GİTMİŞLER KALKTA TOPARLANIP GİDELİM.
EKREM:NE NASIL YA?
SEVİL:OLMUŞ İŞTE HADİ KALK!
EKREM:OFF BİRAZDAHA KALSAYDIK!
SEVİL:EKREM!!
EKREM:İYİ TMM(TOPARLANIRLAR ARABAY BİNERLER YOLDA HİÇ KONUŞMAMIŞLARDIR.SONUNDA SEVİL..)
SEVİL:EKREM..
EKREM:EFENDİM?
SEVİL:ARABAYI KENARA ÇEK BAK ŞURDA ÇOK GÜZEL BİR DERE KENARI VAR!
EKREM:NİYE?
SEVİL:NASIL NİYE GİDİP BİRAZ OKSİJEN ALALIM DİYE!
EKREM:HAYRET SEN KAMPTA YETERLİ OKSİJEN ALAMADINMI?
SEVİL:EKREM KENARA ÇEK DEDİM!
EKREM:İYİ TAMAM(KENARA ÇEKER.İNERLER GERÇEKTEN DÜNYA ŞİRİNİ BİR DERCİK VARDIR.SEVİL HAYRAN HAYRAN ETRAFI İZLEMEYE ÇALIŞIRKEN EKREM SEVİL2İN NASIL BİR VARLIK OLDUĞUNU RUH HALİNİ ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORDUR..)
SEVİL:AY NE İYİ ETTİKDE GELDİK ÇOK GÜZEL BURASI!
EKREM:SEVİL SEN BANA EŞREF SAATLERİNLE EŞŞEK SAATLERİNİ BİR VERSENE!
SEVİL(BOZULUR)NE DİYOSUN SEN?
EKREM:DİYORUMKİ Bİ İYİ OLUYOSUN Bİ KÖTÜ!Bİ CADI GİBİ DAVRANIYOSUN Bİ MELEK GİBİ!
SEVİL:CADIYIM ÖYLEMİ?
EKREM:ASLINDA PEKTE CADI SAYILAMZSIN!
SEVİL:???
EKREM:YANİ TATLI CADISIN!
SEVİL: :D
EKREM:NE OLDU?
SEVİL:HİÇÇ :D
EKREM:NEDEN ÖYLE BAKIYOSUN BANA?
SEVİL:HİÇÇ :D
EKREM:SEVİL İYİMİSİN SEN ÇARPTI HERALDE BAHAR HAVASI!
SEVİL:YOO :D
EKREM:TÖBE YARABBİM BU KIZ KAFAYI YEDİ KESİN!
SEVİL:NE ALAKA :D
EKREM:EE NOLDU OZMN?
SEVİL:BEN SANA BİŞEY SORUCAM?
EKREM:SEN BANA SORUCAKSIN?
SEVİL:EVET SON KARARINMI SORUYORUM?
EKREM:SON KARARIM DOĞRU YANITLARSAM 500 MİLYARDA VERİCEKMİSİN?
SEVİL:EKREM BENİMLE EVLENİRMİSİN??
EKREM:ANLAMADIM YA?
SEVİL:BENİMLE EVLENİRMİSİN DEDİM!
EKREM:YİNE ANLAMADIM!
SEVİL:OFF DEDİMKİ(BAĞIRARAK)EKREM BENİMLE EVLENİRMİSİN!
EKREM:ALLAH'IM SANA GELİYORUM BAŞIMIZA TAŞ YAĞCAK SEVİL SEN KENDİNDEMİSİN?
SEVİL:GAYET KENDİMDEYİM SORUMUN CEVABINI BEKLİYORUM! Razz
EKREM: :ips:
SEVİL:EE HADİ AMA YOKSA EVLENMEK İSTEMİYOMUSUN BENİMLE :D
EKREM: Shocked BEN HALA ŞOKTAYIM SEN BANA EVLENME TEKLİFİ ETTİN!
SEVİL:AY EVET ŞAŞKIN KENDİNE GEL!
EKREM: Shocked
SEVİL:EKREM SON KEZ SORUYORUM VARMISIN?YOKMUSUN!!
EKREM:VARIM!!! 8)
SEVİL:VARIMM DİYOR!!
EKREM:SEVİL SEN İÇKİ FELAN İÇMEDİN DEMİ KENDİNDESİN?
SEVİL:AY EVET EKO YA ZATEN BİZ NİŞANLIYDIK İSTESENDE HAYIR DİYEMEZSİN BANA!
EKREM:AMA BEN ŞİMDİ İLK DEFA BİR KIZDAN EVLİLİK TEKLİFİ ALIYORUM!
SEVİL:NE GÜZEL İŞTE SEVİNSENE BEHLÜL!
EKREM:AMA KARİZMAM ÇİZİLİCEK ŞİMDİ EBNİM SANA EVLENME TEKLİFİ ETMEM LAZIMDI(EĞİLİR VE..)
EKREM:BENİMLE EVLENİRMİSİN SEVİL?? ;111:
SEVİL:EVET!!!!(SARILIRLAR)

4 SENE SONRA..

AYÇİN:SEVİL AYAĞINA BAS!!
CENKER:EKO ABİ ÇABUK BAS AYAĞINA!
RÜYA:AY DUYGULANDIM YA!
ALİ:KARICIM SEN NİYE DUYGULANIYOSUNKİ EVLENEN SEVİL'LE EKREM!
RÜYA:OLSUN KUŞ YUVADAN UÇTU GİTTİ..
ALİ:İYİDE HAYATIM DİKKAT ET FAZLA ÜZME KENDİNİ DÜŞÜRÜCEKSİN BEBEĞİMİZİ..

SEVİL'İN GÜNLÜĞÜ..

BU YURTTA YAZDIĞIM SON SATIRLARIM ARTIK EVLİ BİR KADIN OLDUMM..
ÖYLE GÜZEL GÜNLERİMİZ GEÇTİKİ BURDA ASLA UNUTMICAM BURAYI.EKREM'E EVLENME TEKLİFİNİ İLK BEN ETTİM ARTIK BİR ADIM ATMAMIZ GEREKİYORDU.4 SENELİK NİŞANLILIKTAN SONRA SONUNDA DÜNYA EVİNE ÇOK TATLI BİR KIR DÜĞÜNÜYLE GİRİYORUZ.KIR DÜĞÜNÜ OLMASINI BEN İSTEDİM.GELİNLİĞİMDE HEM SADE HEM GÖZ KAMAŞTIRICI.ÖZENE BEZENE YARATTIĞIMIZ ORTAM FEVKALADE..BU SON 4 SENEYİ GÖNLÜMÜZCE GEÇİRDİK RÜYA İLE ALİ HEPİMİZDEN ÖNCE ANİ BİR KARARLA EVLENDİLER.ZEHRA İLE MURAT MARJİNAL BİR HAYAT YAŞAMA HEYCANINDA ANADOLU'YU BUCAK BUCAK GEZİYORLAR.DAHA EVLENMEYE PEK NİYETLERİ YOK SANIRIM.AYÇİN İLE CENKER 2 AY SONRA EVLENECEKLER.CİHAN'LA ZEYNEP NİŞANLILAR ZEYNEP İŞLERİNİ YOLUNA KOYDUKTAN KARİYER EDİNDİKTEN SONRA EVLENMEK İSTİYOR.CİHAN'DA ÖYLE..BOMBA HABER İSE NEŞET HOCAY'LA HANDAN ABLADA EVLENDİ!!EVET İNANABİLİYORMUSUN?DÜĞÜNÜM ÇOK GÜZELDİ HERŞEY İSTEDİĞİM GİBİYDİ.NİKAHTA EKREM'İN AYAĞINA FAZLA BASMIŞ OLAMAMDAN DOLAYI ZAR ZOR DANS ETTİK AMA OLSUN.BENİM CNM KANKALARIMIN HEPSİ AĞLAMAKLIYDI(TABİKİDE KIZLAR).RÜYA'DAN SONRA İLK DEFA BEN GELİN OLMUŞTUM.ERKEKLERE GELİNCE İŞİN EĞLENCESİNDE İKİDE BİR EKREM'E VAY ANASINI BİZİM BEHLÜL ARAMIZA VEDA ETTİ,CÜMLEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN DİYOR.EKREM RENKTEN RENGE GİRİYOR ABİ BIRAKIN BU LAFLARI BEN GÖNLÜMÜN PRENSESİNİ BULDUM DİYOR!SÜLEYMAN DEDEME GELİNCE HALA SAPASAĞLAM ONU ÖYLESİNE KENDİ DEDEM GİBİ SEVİYORUMKİ SABAHTAN AKŞAMA KADAR BIKMADAN USANMADAN SOHBET EDİYORUZ.BANA BENİM DEDİĞİM ÇIKTI BİZİM HAYTAYI SEN YOLA GETİRDİN.ARTIK GÖZÜM AÇIK GİTMEZ TABİ TORUNDA İSTERİM DİYOR!
NEYSE GELELİM ARKADAŞLARA..
RÜYA 6 AYLIK HAMİLE BİR KIZI OLACAK HALA ÇOCUK HİÇ BÜYÜMEDİ SÜSLÜ..
AYÇİN DÜĞÜN TELAŞINDA KİMSEYİ GÖZÜ GÖRMÜYOR TABİ BENDEN BAŞKA!BANA BAKTIKÇA İÇİNİ ÇEKİP NE GÜZEL GELİN OLDUN DİYOR VE AĞLIYOR DUYGUSAL ARKADAŞIM BENM..
ZEYNEP O DA KENDİNİ ÖYLESİNE İŞİNE KAPTIRDIKİ ÇOK KISA ZAMANDA ÇOK YÜKSEK YERLERE GELECEK CNM BENM..
ZEHRA'YA GELİNCE O GÜNEYDOĞU ANADOLUYU GEZİP HAKSIZLIĞA UĞRAYAN KADINLARI SAVUNUYOR.
ERKEKLER YİNE AYNILAR YİNE BENİ GÜLDÜRÜYORLAR ONLARDA BİRTANELER BENİM İÇİN ÜNİVERSİTE BİTİNCEDE KOPMADIK YALNIZ MURAT'LA ZEHRA HERZAMAN YANIMIZDA OLAMIYORLAR..
AŞAĞIDAN ÇAĞIRIYORLAR 1 SAAT SONRA ROMA'YA UÇUYOR OLACAĞIZ KOCAMLA BALAYINA GİDİYORUZ..
GÜLE GÜLE DEFTER ARTIK SANA GENÇ KIZLIK ANILARIMI ANLATMAYACAĞIM ARTIK SANA EVLİLİK HAYATINI ANLATACAĞIM...ELVEDA KIZLAR YURDU MERHABA EVLİLİK HAYATI!!

BEĞENDİNİZ REPLİK:
TAHMİN:
YORUM:

NOT:ARTIK SEVİL'İN VE DİĞERLERİNİN EVLİLİK HAYATINI KONU ALIYORUZ.BURDAN DEVAM EDİCEM BOL BOL YORUM VE ÖNERİDE BULUNMANIZ DİLEĞİYLE..

En son dadlucadııı tarafından Paz Ara. 19, 2010 3:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:16 am Paylaş

Vooov ! :D Noldu birden :D
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:18 am Paylaş

devam harika olmuşş

4 yıl sonrası...
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:21 am Paylaş

♥TürkÜmit♥ demiş ki:
Vooov ! :D Noldu birden :D

İŞTE FAZLA UZATMADAN EVLENDİLER ŞİMDİ EVLİLİK HAYATINI ANLATICAM SİZE.
YİNE HEP BİRARADA OLACAKLAR..
RÜYA HAMİLE HALİYLE SİZ ÇOK GÜLDÜRÜCEK..
AYÇİNDE ÖYLE..
ZEHRA ARADA UĞRAR YANLARINA..
ZEYNEP DESEN ONU TAM BİR İŞ KADINI YAPTIM AMA HALA DELİDOLU BİR KIZ..
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:21 am Paylaş

süper ya.................................................Ekrem ve Sevil olur da güzel olmaz mı be?.....
***9***
Forumcu
 Forumcu
***9***
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 326
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : adana
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ölümüne ekrem-sevil <3

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:24 am Paylaş

wooowwww süpperr olmuş heyecanla yb bekliorum EKREM:ASLINDA PEKTE CADI SAYILAMZSIN!
SEVİL:???
EKREM:YANİ TATLI CADISIN!
SEVİL:
EKREM:NE OLDU?
SEVİL:HİÇÇ
EKREM:NEDEN ÖYLE BAKIYOSUN BANA?
SEVİL:HİÇÇ
EKREM:SEVİL İYİMİSİN SEN ÇARPTI HERALDE BAHAR HAVASI!
SEVİL:YOO
EKREM:TÖBE YARABBİM BU KIZ KAFAYI YEDİ KESİN!
SEVİL:NE ALAKA
EKREM:EE NOLDU OZMN?
SEVİL:BEN SANA BİŞEY SORUCAM?
EKREM:SEN BANA SORUCAKSIN?
SEVİL:EVET SON KARARINMI SORUYORUM?
EKREM:SON KARARIM DOĞRU YANITLARSAM 500 MİLYARDA VERİCEKMİSİN?
SEVİL:EKREM BENİMLE EVLENİRMİSİN??
EKREM:ANLAMADIM YA?
SEVİL:BENİMLE EVLENİRMİSİN DEDİM!
EKREM:YİNE ANLAMADIM!
SEVİL:OFF DEDİMKİ(BAĞIRARAK)EKREM BENİMLE EVLENİRMİSİN!
EKREM:ALLAH'IM SANA GELİYORUM BAŞIMIZA TAŞ YAĞCAK SEVİL SEN KENDİNDEMİSİN?
SEVİL:GAYET KENDİMDEYİM SORUMUN CEVABINI BEKLİYORUM!
EKREM:
SEVİL:EE HADİ AMA YOKSA EVLENMEK İSTEMİYOMUSUN BENİMLE
EKREM: BEN HALA ŞOKTAYIM SEN BANA EVLENME TEKLİFİ ETTİN!
SEVİL:AY EVET ŞAŞKIN KENDİNE GEL!
EKREM:
SEVİL:EKREM SON KEZ SORUYORUM VARMISIN?YOKMUSUN!!
EKREM:VARIM!!!
SEVİL:VARIMM DİYOR
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:27 am Paylaş

çok güzel olucak desene...
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:30 am Paylaş

ceren moray:evet cnm baya komik bir dille evlilik hayatını ellerine yüzlerine nasıl bulaştıracaklarını görücez.
bazı arkadaşlar sevgili olsunlar diyorlardı ben direk evlendirdim(:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:34 am Paylaş

iyi etmişsin eminim daha komik olacaktır.. :D
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155) - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 19, 2010 3:52 am Paylaş

süper olmuş

Kızlar Yurdu-Erkekler Yurdu'na Karşı...30.BÖLÜM GELDİ!!SEVİL'DEN BEKLENMEYEN SORU!BENİMLE EVLENİRMİSİN!!(yeni bölüm S:155)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki