Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sonraki
YazarMesaj
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 60
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 1:25 am Paylaş

1.BÖLÜM BU AKŞAM 22.20 DE SİZLERLE...!!! :D
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 1:50 am Paylaş

__ஓ Şaтo∂aкi Dєнşєт ஓ [тaηıтıм]

__TANITIM__

EkReM:18 yaşında.Damarına başılmadığı sürece sorun yok.Genelde karşısındaki nasıl tepki verirse oda öyle tepki verir.En yakın arkadaşları.Cenker ve Cihan.

SeviL:18 yaşında.Biraz sert bi yapısı var.Laf sokmakta üstüne yok.En yakın arkadaşları.Ayçin ve Cihan

CeNkeR:18 yaşında.Sakin yapılı biri.Kavga ve tartışma türü şeylere qirmez.En yakın arkadaşları Ekrem ve Cihan

AyçiN:18 yaşında.İçi dışı bir bi kız.Çok sevecen ve içten.Saf görünsede aslında hiç saf değil.En yakın arkadaşı.Sevil ve Cihan

CihaN:18 yaşında.Bulunmuyıcak türden bir dost.Çok iyi.Çoğunlukla süper fikirler ondan çıkar.En yakın arkadaşları.Ekrem,Sevil,Cenker,Ayçin.Hepsi en yakın arkadaşıdır.

5'li Cephesi:Aslında 5li normalde beraber takılmıyordur.Ama hepsinin ortak arkadaşı cihan olduğu için.İster istemez okulda hep beraber takılmaya başlamışlardır.Cihan hepsinin en yakın arkadaşıdır.Özellikle sevil ve ekremin.Zaten hepsi Cihan sayesinde birbirleriyle tanışmışlardır.Hepsi zaman geçtikçe birbirleriyle iyi anlaşmaya başlamışlardır.Seville Ekrem dışında tabi.Devamlı birbirlerine laf sokup ters cevap veriyorlardır.Bütün grup zamanla düzelirler iyi anlaşırla diye düşünmüştür ama üç senedir aynıdır.Bütün grup onların tartışmalarından bıkmıştır vede neden böyle yaptıklarına anlam veremiyordur.Aslında sevil ekreme neden laf soktuğunu didiştiğini bilmiyordur.Ekremse ona karşılık vermekten kendini alamıyordur.Peki neden böyle yapıyorlardır.Gerçekten bu soru hepsi için cevapsızdır.

NOT:5limiz.Liseye başlayınca tanışmışlardır ve hepsi aynı sınıfta okuyordur.

1.BÖLÜM BU AKŞAM 22.20'DE YAYINLIYACAĞIZZ...!!!

(FERHAN,MELİS,MİRAY,EDA,TUĞBA,ASLI)

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ...!!!!

En son ÇaKıL tAşLaRı'M tarafından C.tesi Ara. 25, 2010 2:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 1:54 am Paylaş

güzellllllll bekliyoruz o zaman yeni okuyucuyum
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 544
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 536
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : є> TwiLight <э

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:01 am Paylaş

Güzel .. 1.bölümü bekliyorum
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:02 am Paylaş

bekliyooruzmzm ! :D
elfays
Deneyimli
Deneyimli
elfays
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 746
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:05 am Paylaş

bekliyoruzzzz
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:05 am Paylaş

YENİ OKUYUCULARIN GELMESİNE ÇOK MUTLU OLDUM[DUK] Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:11 am Paylaş

merakla bekliyorum btnm
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:36 am Paylaş

Tamam btanemm Very Happy
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 5:19 am Paylaş

bende merakla bekliyorum
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 7:21 am Paylaş

İlk bölüm iki saat sonra gelicekk Very Happy
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 8:45 am Paylaş

qece qece koRkmaaLm Da ..! :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 8:48 am Paylaş

gece gece korku güzeldir biz bekliyoruz
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 8:59 am Paylaş

Evet zaten gece macera ve korku güzel olur diye düşündükk... Very Happy
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:01 am Paylaş

hadi ama ya?!....
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 703
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 757
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:02 am Paylaş

az kaldı bihterimm sabırrr
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:05 am Paylaş

sabırlı değilm ben:--((
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:07 am Paylaş

Ehh ehhh merakmı bastıı... Very Happy
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:27 am Paylaş

hDi Very Happy
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:28 am Paylaş

ferhan burda mıısn ben koyıyım istersen?
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:33 am Paylaş

Ewt merakla bekliyoruz.söz edelin saat geçti .(((
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:34 am Paylaş

Şaтo∂aкi Dєнşєт [Dєнşєтє iℓк a∂ıмℓaя]

İYİ OKUMALAR…İNŞ.BEĞENİRSİNİZ...(Ferhan,Melis,Miray,Eda,Tuğba,Aslı)

1.BÖLÜM:

x:Bu şatodaki Lanet Yüzyıllardır var.Hiç kimse sağ çıkmadı.30 yıl önce şatonun kilitli kapıları açıldı ve içeri bir grup öğrenci girdiğinde tekrardan onlar ölenedek kapılar kilitli kaldı.Öldüklerindeyse tekrardan açıldı.Buraya gelen öğrencilerin cesetleri bu şatonun altında yatıyor.Siz bu şatoda ölen 30.Grup öğrenci olacaksınız.

(Sevil hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar.) Sevil:Her çey benim yüzünden benim.Benim yüzümden hepimiz ölü… (Ekrem elini sevilin dudaklarına götürür) Ekrem:şşşş.O lafı ağzına alma. Ayçin:Nası ya biz şimdi ölücekmiyiz. x:İlk önce hepiniz teker teker deliriceksiniz.Daha sonra hepiniz intahar ediceksiniz.

[Dєнşєттєn4 Gün öncє]

__Sevil'den__

[Çalar saatimin çalmasıyla ayağa fırladım.Okula gitme zamanım qelmişti.Hemen kahvaltımı yaptım ustümü giyinip çantamı alıp evden çıktım.Evden çıkmıştım ama merdivenlere oturup on saat lacivert converselerimi bağlamakla uğraşıyordum.Sonunda ayakkabılarımı bağladım ve okula gitmek için yola çıktım.Yoldaki vitrinlere baka baka okula vardım.Ayçin okul kapısının önünde sıcak gülümsemesiyle bana bakıyordu.]

Sevil:Günaydın.Ayçin:bune resmiyet sabah sabah.Sevil:adı üstünde sabah sabah ayçin. Ayçin:neyse senin afyonun patlamamış daha sınıfta açılırsın.Sevil:İyi hadi sınıfa o zaman. (Ayçinle sevil sınıfa giderler ve en arkadaki ve en dipteki boş sıraya otururlar)Ayçin:ıyy yine kimya var perşembe günlerinden nefret ediyorum.Sevil:sanki ben çok seviyorum da!.Ayçin:sen yine laf sokmaya başladın sabah sabah kendine gelmişsin belli.Sevil:Cihan nerde.Ayçin:bak iyi insan lafın üstüne gelirmiş.(cihan yanlarına gelir)Cihan:günaydın kızlarr.(arkasından hoca gelmiştir)Hoca:cihan yerine otur.(cihan sevillerin yan tarafındaki sıraya oturmuştur.) Hoca:ekremle cenker niye sınıfta yok gören oldumu.Sevil:yok hocam görmedik (ayçine döner.) Sevil:hakikatten cenkerle ekrem nerde.Ayçin:ne bileyim bende senle geldim işte okula.(tam o sırada ekremle cenker sınıfa gelir)Hoca:oo beyler hiç gelmeseydiniz.Ekrem:hocam tam evden çıktım cenkerle karşılaştık cenkerle tam konuşmaya dalmışken otobüs kalkmış gitmiş.Öyle olunca tabi…Hoca:neyse sizin saçma sapan bahanelerinizi dinleyemicem dersi yeterince kaynattınız geçin oturun.Evet sayfa 98i açın ve okuyun.(Ekremle Cenker Sevil ve Ayçinin önündeki boş sıraya oturmuşlardır.Ekrem hemen arkasına dönmüştür.)Ekrem:Günaydın kızlar.Ayçin:Günaydın.Sevil:Önüne dön Ekrem hoca bakıyo.Ekrem:Kızım senin derdin ne benle ha.Sevil:Benim seninle derdim felan yok önüne dön dersteyiz.Ekrem:Bi selam verelim günaydın diyelim diyoruz.Hemen tersleme laf sokma.Sevil:Erken gelseydinde o zaman deseydin.Ayçin:Ay tamam yine başladınız siz yaa.Ekrem nerdeydiniz siz.Ekrem:Dedik ya otobüsü kaçırdık.Sevil:Uyuşuklar.Böle geç kalırsın işte.Ekrem:Benim qeç kalmam.Niye seni bu kadar ilgilendiriyo.Anlamadım.Sevil:Ne ilgilendiricek be zevzek zevzek konuşma.Hoca:Noluyo orda.Ayçin:Hocam Ekrem çok konuşuyo.Hoca:Kiminle.Ayçin:ıı şeyle kiminle.Hah.Cenkerle hocam Cenkerle.Cenker:Ayçin ne benim üstüme atıyosun ya.Ayçin:Napim ilk aklıma sen geldin.Cenker:Niye ilk aklına ben geldim ayçin.Ayçin:Şeyden canım.Ekremin yanında oturduğun için.Hoca:Kızım ayçin.Ekremle yer değiştir.Ayçin:Niye hocam?.Hocam:Ben bunların çeneleriyle uğraşamam.Ekremle yer değiştir.Sevil:Hoca-hocam.Ayçinle cenker yer değiştirse olmuyomu.Hocam:Ne dediysem o ekrem arkaya sevilin yanına geç.Ekrem:Peki hocam.(Ayçinle ekrem yer değiştirir.)Sevil:Evindeki tekli koltukta maç izlemiyosun yayılma.Ekrem:Sanamı sorucam.Ayrıca istediğim gibi otururum.Sevil:Yanında ben oturuyorsam oturamassın efendim. Ekrem:Oturuyorum naparsın.Sevil:Bunu yaparım.(Sevil ekremin ayağına tekmeyi getirmiştir. Ekremde acısından ister istemez toplanmak zorunda kalmıştır.)Ekrem:aaaaa.!!.Sevil:bee. Ekrem:Ne vuruyosun kızım.Sevil:Sen toplanmassanm naparsın diyince bende gösteriyim dedim.(Cenker,cihan ve ayçin seville ekreme dönüp bakmıştır.)Cihan:Abicim yine noluyo orda.Ayçin:Nolucak yine aynı şey didişiyorlar.Cenker:Ya siz yanyana gelince iki dakika sakin sorun çıkartmadan duramazmısınız.Sevil:O yanıma gelicek kişi ekrem olunca duramayız. Ayçin:Sevil yeter sende sus zaten suçlusun.Ekrem:Aha bak en yakın arkadaşın ayçin bile benden yana.Ayçin:Ekrem sende sus.gaz verip durma.Cihan:Ya bi susun ya okuduğumdan bişi anlamadım.Sevil:Sen onu ekreme söyle.Ayçin&Cenker&cihan:SEVİlL..!!Sevil:Ne.?Ayçin:Sus. Ekrem seninle konuşucaklarım var.Tenefüste beni bekle.Ekrem:Tamam bekleriz cenkerle. Ayçin:Tek.Ekrem:Tek?.Ne hakkında.Ayçin:öğrenirsin tenefüste.(Anonstan bütün hocaları aşağı çağırmışlardır.)Hoca:Ben aşağı iniyorum.sessiz durun.Sevil:Yayılmasana yaa. Ekrem:Öf tamam be.Ayçin:Sende düzgün konuş seville karşında bi bayan var.Ekrem:Bi bayan değilde. Bence karşımda askerlik arkadaşım var.Şuna baksana.Bi tekme attı ayağım hala sızlıyo.(Sevil çok kötü olmuştur.İşte gerçekten ekrem ilk defa kötü yerden vurmuştur.Daha fazla ayçinle ekreme bakarsa ağlıyacaktır. gözleride kızarmıştır.Hemen kafasını kitaba gömer.Saçlarından ekrem sevilin yüzünü göremiyordur zaten.Ama ayçin anlamıştır.)Cenker:Ne diyosun sen oğlum.Ayçin:Anlamadım. Sen bunu hangi anlamda söyledin sevile.Elinin sertliği anlamındamı. yoksa diğer anlamdamı. Ekrem:Her iki anlamdada diyorum.Ayçin:Çabuk özürdile sevilden. Ekrem:Ne özür dilicem ya taktığımı var.Baksana kafasını kitaba gömmüş kitap okuyo.(Sevilin gözünden akan bir damla yaşı ayçin görnüştür.)Ayçin:Bana bak paralarım seni oğlum.Seville böyle konuşmaya hakkın yok.Sevil senin bildiğin iki ton makyajla ve mini etekle gezen şırpıntı kızlardan değil. Ekrem:ee nolmuş.(Ayçin kitapla ekreme dalmıştır.)Ayçin:Bide nolmuş diyo ya ben sana nolmuşu göstericem.(Bütün sınıf ayçine bakıyordur.)Cenker:Ayçin dur vurma. Ayçin:Özür dile sevilden.Ekrem:Ya ne dilicem ya takan var sanki.Dimi sevil.Sevilin alıncak hali yok ya.Sende vurma ayçin.Sevil.!!Kız cevap versene.(Sevil daha fazla bu olanlara dayanamamıştır.Ayağa kalkıp Hiç birinin yüzüne bakmadan kapıya yönelmiştir.Ayçin:Sevil zil çalmadı nereye.Sevil:Zil fln umrumda deil.(Ve sert kapanan bir kapı sesi.)Ekrem:Noldu şimdi buna ya.Cihan:Cenker ayçini tut.parçalıcak gibi bakıyo.Cenker:Ayçin dur sakin ol.(Ayçin o sinirle cenkere dönüp bağırmıştır.)Ayçin:Ne sakin olucam ya.Sevile ne dedi.Ekrem:Aman sevil bile senin kadar takmamıştır ayçin.Ayçin:Öylemi.Sen tam bi körsün.Sevil daha demin kitap okumuyodu.Gözlerini benden ve senden saklamaya çalışıyordu.Ekrem:Niyeki.Ayçin:kıt.Çünkü sevilin gözleri kızarmıştı ağlıyordu.Cenker:Ayçin sen ciddimisin.Ayçin:Gayet ciddiyim cenker.Cenker:Ya sevil ağlamaz yane o öyle ne bilim.Ayçin:Niye ağlamasın cenker oda ne kadar sert olursa olsun bi kız değilmi onunda bi gruru var.Ekrem:Hadi canım sevilin ağladığına hayatta inanmam.Ayçin:Sınıfa geri döndüğünde dikkatlice gözlerine bak.Kızarıksa ağlamış demektir.Ama sen göremiceksin çünkü gözlerini saklıyıcaktır.Ekrem(içinden):Yok canım sevil alındımı şimdi inanmam.benim tanıdığım sevil hayatta böyle bişeyi kafasına bile takmaz.(Ayçin ekremin içsesini duymuş gibi.)Ayçin:Sevili hiç tanıyamamışsın ekrem yazık. Sevil ne kadar katı görünsede çok duygusal bir kız.Cihan:Abartma açyin o kadarda değil. Ayçin:Abartısız o kadar.Cenker:neyse ya kapatın şu konuyu.

__SeviL'den__

[Sınıf kapısından dışarı kendimi zor atmıştım.Gerçektende ağladığıma ben bile inanamıyorum ben böyle şeyleri takmamki kafama.Şimdi ne değişti.Ekremin söylediği sözden sonra yumruk yemiş gibi oldum suratıma.Düşünüyorumda bu sözü ekrem dışındakilerden biri söylese bu kadar takmazdım.Niye bu kadar dokundu sözler niye?.Çıldırıcam hiç ağlamayan beni ağlatmayı başardı.Göz yaşlarımı temizledim ve hiç bişi olmamış gibi sınıftan içeri girdim. Bizim gruptaki her kez bana bakıyordu.Hiç bakmayan cenker bile.Geçtim yine ekremin yanına otururdum.Şaşkın bir biçimde bana baktığını hissedebiliyordum.ama benim yüzüm eğikti. Ağladığımı öğrenmelerinden çekiniyordum.]

Ayçin:Sen iyimisin tatlım.Sevil:İyiyim noldu ki. Tuvalete gittim.Çok mu garip bişi.Ayçin:Yok hayır canım.Sevil:Neyse ben şu yabancı dil olan hikayeyi okuyucam.Hoca istemişti.Bitirmem lazım.(Cihanda konuyu değiştirmek için.)Cihan:Sevil seni gerçekten tebrik ederim.2 yılda nerdeyse dili sözdün.Sevil:Ama kursa felanda gittim.merakımda vardı zaten.Ekrem:Sanki ne işe yarıyıcaksa.Ayçin:sana göre her şey boş laylay lom.Cihan:Öyle deme abicim.İmreniyorum sevile ne güzel öğrendi.(Sevil kitabı okuyordu.Okuyordu ama ne okuduğunu anlamıyordu kafası çok dalgındı.Ayçinle cenker önüne dönmüş dünden kalan ödevleri yapıyorlardı.Cihanda Kimyaya çalışıyordu.Hepsi kafalarını kitaba gömmüşlerdi.Ekremse hala sevile bakıyordu. Sevilde bunun farkındaydı ama anlamamış ve bilmiyormuş gibi durmaya çalışıyordu.) __EkreM'den__

[Sevilin gerçekten ağlayıp ağlamadığını anlayamıyorum.Hiç birimizin gözlerinin içine bakmadan konuştu ve şimdide kafasını kitaba gömdüğü için saçları önüne geliyor göremiyorum.Yok yok böyle olmuyucak.]

(Ekrem sevike hala bakmaya devam ediyordur.Sonunda merakına yenik düşmüştür.Ne kadar kavgalı olsalarda.Başlarına bişi geldiğinde ikiside ilk yardımıda koşacak kişi olduklarını biliyorlardır.Ekrem elini sevilin çenesine götürür.ve yüzünü tamamen kendine çevirir.Sevilin gözleri hala.Yere eğiktir.)Ekrem:Sevil bana bakarmısın.(Sevil hala gözlerini yukarı kaldırmamakta ısrarlıdır.)Ekrem:Lütfen.(Sevil simsiyah zeytin gibi o kocaman gözleriyle ekreme bakmıştır.Gözleri birbirlenrine kilitlenmiştir.Sevilde baktığında ekremin mavi gözleriyle karşılaşmıştır.Sevil:Ne var ekrem.Ekrem:Sen-sen ağladınmı?.Sevil:Yok canım ne alaka.Ekrem:Gözlerin hiç öyle demiyor ama kızarmışlar.Sevil:Sana öyle gelmiştir.Ekrem:Sevil bak be-beenn.(Hoca içeri girmiştir ve masasına oturmuştur.)Ekrem:Neyse.X:Hocam niye çağırmışlar bütün öğretmenleri.Hoca:Evet çocuklar hepinize müthiş bir haberim var.Okulumuz yurtdışına gezi düzenliyor.(Bütün sınıftan konuşma sesleri yükselmeye başlamıştır.) Hoca:Çocuklar susunn..!! Ayçin:Hocam biraz daha açık konuşurmusunuz.Hoca:Okul yurtdışına 2 haftalığına gezi düzenliyor.x:Nereye gidicez hocam.x:Kaç para hocam.Hoca:Çocuklar Bilgiler bu kağıtta.(Hoca her keze kağıtları dağıtır.) Ayçin:Ayy..!!! süper lütfen gidelim. Sevil:ay..!!ben kesin gidiyorum..almanyaymış.Ayçin:Aaa..sevil sen almancayıda biliyosun. süper.Sevil:zaten onun için gitmek istiyorum.Almanca konuşucam.Ayçin:Eee gidiyomuyuzz.?. Cihan:Ya aslında bizim içinde değişiklik olur.Ayçin:Düşünsenize yurt dışı maceramız olucak. Cenker sen geliyomusun.Cenker:Ne biliyim yaa.Eko gidelimmi oğlum. Ekrem:Yok olum ya ne işimiz var.elin ülkesinde.Şimdi okulu iki hafta tatil yaparlar.oh evde kafayı vurup yatarım ben.Yane gitmiyoruz.Sevil:Üzüldüm diyemiyicem.Ayçin:Cenker sen geliyomusun gelmiyomusun. Cenker:Bilmiyorum.eko gitmicem diyo.Sevil:Bırak Ayçin yaa.İkna etmek için uğraşma.Biz birbirimize yeteriz.Ayçin:İyide sevil nasıl bu kadar kararlı konuşabiliyosun.Benimkiler izin vermezler.Seninkilerde hayatta izin vermezler.Sevil:Eve gidince bi şekilde alırız izin. Ekrem:Hop siz nereye.Ayçin:Geziyee.Ekrem:Gidemessiniz kız başına. (Ekrem sevil çağırır diye düşünmüştür.)Ayçin:Siz gelin o zaman.Ekrem:Hepiniz istiyosanız gelirim.Ayçin:İstiyoruz ya işte.(Ekrem gözüyle sevili işaret eder.)Ekrem:Birileri istemiyo galba.Ayçin:Sevil sen nediyosun gelsinlermi?.Sevil:Kimseye yalvarıcak değilim.İsteyen gelir isteyen gelmez.Ama ben gidiyorum ayçin gelmese bile.tek giderim.Ekrem:siz ikiniz kız başınıza hiçbir yere gidemessiniz.Sevil:öyle bi giderizki.Ekrem:İzin vermiyoruz. Sevil:Sizdenmi izin alıcaz.Ekrem:Evet.bizden izin alıcaksınız.Sevil:Niye sen benim neyim oluyosun.Ekrem:Biz senin erkek arkadaşınız yane kankanızız.Sevil:Sen daha çok babam gibi davranıyorsun.Ayrıca Cihanın ve Cenkerin kankam olduğum doğru.Ama sen benim hiç bi şeyim değilsin.(Zil çalar.Sevil arkasını dönüp kapıdan dışarı çıkarken)Ekrem:…………1.BÖLÜM SONU...5LİMİZ GEZİYE GİTMEK İÇİN AİLELERİNİ NASIL İKNA EDİCEZ.?EKREM YURTDIŞINDAKİ GEZİYE GELMEYE NASIL İKNA OLUCAK?HEPSİ 2.BÖLÜMÜYLE CUMARTESİ AKŞAMI SAAT:22.20TE SİZLERLE……

YazanlaR:Ferhan,Melis,Eda,Miray,Tuğba,Aslı

YORUM+EN SEVDİĞİNİZ REPLİKLER+TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUZ…!!! J

En son ÇaKıL tAşLaRı'M tarafından C.tesi Ara. 25, 2010 9:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
XX fatmaXX
Yeni Üye
Yeni Üye
XX fatmaXX
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:40 am Paylaş

süper olmuş cnm
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:42 am Paylaş

bu bölüm ferhanındı ona tekrar sonsuz teşekkürler canı çıktı yazana kadar birtanemin haftaya da sıra bende
XX fatmaXX
Yeni Üye
Yeni Üye
XX fatmaXX
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:43 am Paylaş

FERHAN ellleriine saglık süper olmuş cnm ... :cheers:

ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 19 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sonraki